Sevgili için Yılbaşı Hediyesi

sevgiliye yılbaşı hediyeleri

Yılbaşında, bayan ve erkek sevgiliye, en güzel Yılbaşı hediyelerini seçmeye çalışacağımız, Yılbaşı hediye fikirleri ile herkese yeniden merhaba. Yayınımızın başlığı en güzel Yılbaşı hediyelerini seçmek ve aktörlerimiz erkek ve bayan sevgililer olunca, ister istemez tavsiye edeceğimiz hediyeler daha çok aşk temalı hediyeler olmalı diye düşünüyorum. Aslında ben yılbaşı hediyeleri belirlemek konusunda, kendimi belli başlı kalıplar arasına sıkıştırma düşüncesinde değilim. Çünkü benim Yılbaşı için sevgilime alacağım hediye, üç aşağı beş yukarı herkesin, sevgilisine aldığı aynı tip ve birbirinin benzeri hediyeler olmak zorunda değil. Hediye seçme konusunda kendimi rahat ve özgür hissetmek istiyorum. Ancak bir yerde sevgilisine hediye seçmek için bu siteyi ziyaret eden okuyucunun beklentilerine de cevap vermek zorunda hissediyorum kendimi. Çünkü diğer türlü; bu yazıyı bir sinema filmi gibi düşünecek olursak ve filmimizin afişi, “Sevgiliye Yılbaşı hediyesi seçmek” şeklindeyse, izleyici filmin afişine inanıp, aşk filmi izlemek için sinema bileti almış ve bu salona girmiş ise, o izleyiciye macera filmi izlettirmeye çalışmak haksızlık olur diye düşünüyorum. Okuyucuyu bu durumda aldatmamak gerekir diye düşünüyorum. Konuyu fazla uzatmadan ve seyirciyi fazla sıkmadan, hemen Yılbaşı hediyelerimize geçelim dilerseniz.


İlgi çekici Yılbaşı Hediyeleri

Birbirinden farklı ikonlardan oluşmuş Divas Yüzükler

Divas Icons Pırlanta Yüzükler
Sevgilinize bu yılbaşında sıra dışı, onun ilgisini çekebilecek bir yüzük arıyorsanız, birbirinden farklı, ilginç pırlanta yüzükler Divas pırlanta tarafından tasarlandı. 2013 Yılbaşı için, bence harika bir hediye. Kız arkadaşınız için yılbaşı hediyesi arıyorsanız tavsiye ederim. Hatta bunlardan ikiniz için de bir set yapabilirsiniz.

Aşıklar için Yılbaşı Hediyeleri & Kişiye Özel Madalyon

Yılbaşı hediyeleri
Yılbaşında, sevgilinizi veya eşinizi şık tasarımı ile dikkat çeken, orijinal bir madalyondan hemen hemen hiç ayırt edilemeyen ve kişiye özel hazırlanabilen bu güzel madalyon ile ödüllendirmek, Yılbaşı için iyi bir hediye fikri olabilir. Bildiğiniz gibi madalyon, bir kulvarda veya yarışta başarılı olmuş kişilere verilir. Elbette sevgiliniz hiçbir şey için yarışmıyor, ve bu madalyonu da bir yarışın birincisi olarak almayacak ama aslında hayatın kendisi bir rekabet ve yarış. Eşiniz veya sevgilinizin, şu ana kadar sizin için göstermiş olduğu fedakarlıklar ve emekleri göz önünde bulundurduğunuzda sanırım artık bir madalyonu hak etmiştir. Yılbaşı için sevgilinize yıllar yılı, büyük bir onur ve gurur ile saklayabileceği güzel bir hediye vermiş olacaksınız.

Yılbaşı Hediyeleri & Kişiye Özel Theorie Mavi Gömlek

Erkek sevgiliye Hediye
Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri gömlektir. Hele hele bu gömlek bir de marka ve kişiye özel bir gömlek olursa o zaman hediyenizin kıymeti bir o kadar artar. Görmekte olduğunuz ürün, Theorie marka mavi renk bir gömlek. Özellikle mavi renk gömlek koymak istedim. Çünkü erkeklerin en fazla tercih ettiği gömlek rengi mavidir. Bu özel gömleğin yakasına, erkek sevgilinize iletmek istediğiniz özel mesajınızı ve gömleğin koluna ise, onun baş harflerini nakış ile işlettire bilirsiniz. Nakış ile işlenmiş olan bu özel gömlek bir erkeğe alınabilecek en anlamlı ve en özel Yılbaşı hediyelerinden. Sevgilinize doğum gününde de hediye edebileceğiniz, tamamen kişiye özel bir gömlek… Eğer ona özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız hemen bir kişiye özel gömlek siparişi vererek, üzerinde ona olan sevginizi anlatan ve sadece ona özel bir hediye alın. Gömleğin yakasına istediğiniz mesajı, sağ manşetine ve gömlek cebine de isim ve soy isim baş harflerini yazdırabilir, ömür boyu saklayacağı şık bir hediye verebilirsiniz.

Bayanlara En Güzel Yılbaşı Hediyeleri & Gerçek istiridye Damla Küpe Seti

en güzel Yılbaşı hediyesi
Doğal taşların insanlar üzerindeki negatif enerjiyi aldığı yönünde bir çok yayın okuduğumu hatırlıyorum. Doğal taşlar içerisinde İnci taşlar ile ilgili ise bir çok efsane okuduğumu biliyorum. Mesela bir inanışa göre, inci içerisinde sihirli ve insanı koruyan bir gücün gizlendiği ve o kişinin tüm hayallerini ve rüyalarını gerçekleştirdiği şeklinde bir inanış vardır. Bu tip inanışlarınız var mıdır bilemiyorum ama, şimdi önereceğim Yılbaşı hediyesi, bayanların takı merakına fazlası ile cevap verecek harika bir inci küpe seti. Dünya’nın en değerli akoya incisi gerçek istiridye içerisinde ve 925 ayar gümüş ile süslenmiş olarak bayanların beğenisine sunuluyor. Bu ürün aynı zamanda, tasarımı tescillenmiş özel bir kadife kutusu içerisinde satılmaktadır. Bayan sevgilisine biraz pahalı ama tasarım ve kullanım açısından oldukça şık ve zarif bir hediye arayanlara tavsiye edebileceğim harika bir ürün. Eminim bayan sevgiliniz, bu hediye ile kendisini Yılbaşında çok özel hissedecektir.

Bayan Sevgili için Yılbaşı Hediyeleri & Hediye Sepeti, Sevgilime Hediye

Bayan sevgili için Yılbaşı hediyeleri
Yılbaşı hediyesi olarak bayan sevgilinize romantik bir hediye sepeti, hediye etmeyi düşünür müsünüz? Özenle süslenmiş hasır sepet içinde; Boynunda seni seviyorum kurdelesi ile aşık ayıcık, İngilizce Love yazısı işlenmiş mum bunun yanında Kahve Dünyasından çikolata kaplı lokum, Yumuşak kadife ile kaplı ve kalp ile süslenmiş şık bir resim albümü bulunuyor. Bu özel hediye seti, kırmızı renkli tülle sarılarak en romantik halinde bayan sevgiliniz için hazırlanmış durumda. Hediyeniz içine eklemek istedikleriniz için rulo mesaj kağıdı için, siparişiniz sırasında hediye notunuzu da eklemeyi unutmayınız.

Yılbaşı için Erkek Hediyesi & Köstekli Cep Saati

Erkek için Yılbaşı hediyesi
Her ne kadar günümüzde çok fazla kullanılmasa da, köstekli saat hala eski cazibesini ve şıklığını koruyor. Zamanı öğrenmek için kolumuzda saat taşımamıza bile artık hiç ihtiyaç yok, çünkü cep telefonları, bilgisayarlar, araç içi dijital saatler, televizyonlar zamanı bize haber veriyor. Ancak yine de nostaljiden vazgeçemeyenler için, özel kutusu içerisinde köstekli saati, Yılbaşında erkek sevgiliniz için hediye edebileceğiniz bir ürün. Sevgiliniz bu saati hem bir aksesuar olarak kullanacak hem de yıllar yılı bu hediyenizi asla unutmayacaktır. Bu ürünü aynı zamanda erkek sevgilinizin doğum gününde de hediye edebilirsiniz. Krom kaplı ve özel kutusu içerisinde köstebek saat Yılbaşının dikkat çekici hediyelerinden.

2014 Yılbaşı Hediyeleri & Ağacı Sev, Yeşili Koru Karikatürlü Masa Saati

Yılbaşı hediyeleri için size güzel bir hediye tavsiyesinde daha bulunacağım. Yılbaşı hediyeniz hem komik hem de çok güzel mesaj içeren bir hediye olsun ister misiniz? Yine Selçuk Erdem’in hayal gücü ve muhteşem çizimi ile şık bir masa saati. Üzerinde Ağacı sev, yeşili koru mesajı taşıyor. Bu seferki Yılbaşı hediyem farklı olsun ve değişik bir hediye olsun diye aklınızdan geçiyorsa, bu hediye ilginizi çekebilir. Gülmek için bahane aramanıza gerek kalmadı. Sizi gülmekten kırıp geçirecek Selçuk Erdem Karikatürleri ile masanız eskisinden çok daha farklı olacak. Üzerinde Selçuk Erdem’in en komik karikatürlerinin olduğu lisanslı masa saatleri artık sizin olabilir. Selçuk Erdem masa saatleri kaide üzerinde yer alır. 12,5×12,5 cm kare şeklindedir.

2014 Yılbaşı Hediyesi & Kişiye Özel Resimli ve Mesajlı Duvar Saati

Yılbaşı hediyeleri
Yılbaşı hediyelerinden bir diğeri, sevgilinizin ve sizin isimlerinize özel ve yine sizin anlamlı ve özel mesajınızı taşıyacak olan şık bir duvar saati. Kişiye özel hediyelere şahsen bayılıyorum ve çok önemli buluyorum. Gerçekten de isme özel veya kişiye özel bir hediye, diğer klasik hediyelerin yanında açık ara önde ve özel oluyor. Çünkü adı üzerinde, kişiye özel hediye! Kişiye özel hediye, hediye alacak kişiyi inanılmaz derecede özel hissettirir. Kişiye özel hediye, üzerinde size ve sevgilinize dair izler taşıdığı için daha kıymetli hediye türüdür. Yıllar da geçse, ömür de bitse bu aşk bitmez diyecek kadar iddialıysanız Özel bir malzemeye sahip Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saatinin üzerine sevgiliniz ile mutlu bir fotoğrafınızı, üzerine de sevginizi ifade eden cümlenizi bastırın. Ortaya resimlerdeki gibi çarpıcı, bir o kadar da anlamlı bir hediye çıksın. Sevgilinize bu hediyeyi anlamına layık bir şekilde sunmak ise işin size kalan tarafı. Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saatinin üzerine basılan fotoğraf ve mesaj sublimasyon baskı tekniği ile hazırlanır.

Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri & Kişiye Özel Işıklı İsme Özel Doktor Kalemi

Filmlerde çok sık rastladığımız bir sahne vardır bilir misiniz, boğulma tehlikesi geçirmiş güzel bir genç kızın üzerine, meraklı onlarca kişi toplanır ve derken o kalabalığı yarıp gelen, yakışıklı ve genç bir adam şu klişe lafı söyler; “Açılın ben Doktorum!” O doktorun havası, belki bir başbakanın veya çok ünlü bir pop starın havasından daha fazladır o an! Minik bir senaryo yazdıktan sonra, Yılbaşı hediyelerinden bir diğeri, isme özel ve arkasında güçlü led ışığı olan, özel bir tükenmez kalem. Belki de henüz Tıp fakültesinden yeni mezun bir doktor adayı sevgiliniz vardır kim bilir. Kişiye özel kalem yine güzel bir Yılbaşı hediyesi olabilir.

İlginç Yılbaşı Hediyeleri 2014 & Kredi Kartı Boyutunda Fener

Erkeğe Yılbaşı hediyesi
Yılbaşı için şimdi tavsiye edeceğim hediyenin romantik bir hediye olmadığının farkındayım, ama gerçekten ilginç ve sıra dışı bir ürün olduğu için, erkek sevgilinize Yılbaşı hediyesi olarak önermek isterim. Görmüş olduğunuz bu ürün, cüzdanınızda taşıdığınız bir kredi kartı boyutlarında ve hemen hemen o incelikte bir ürün. Paslanmaz çelikten üretilmiş ve 10 yıl süresince pile gereksinim duymadan çalışabiliyor. Şimdi böyle bir ürünü nasıl Yılbaşı hediyesi olarak önerdin diyebilirsiniz, ama gerçekten ilgi çekici ve tasarım harikası olduğu için belki bu tarz ilginç bir Yılbaşı hediyesi almak isteyen olabilir diye bu ürünü de, erkeğe Yılbaşı hediyesi olarak önermek istedim.

Bayan için ilginç Yılbaşı Hediyeleri 2014 & Kişiye Özel Twitter Profili Sertifikası

Bayana Yılbaşı hediyesi
Günümüzde artık sosyal paylaşım sitelerinde yer almayan kişileri, amiyane tabiri ile orman adamı veya dünyadan bihaber olarak görmekteler. Bu çağda yaşıyorsan, sosyal ağlar içerisinde en meşhur olanlarından mutlaka bir Facebook sayfan ve Twitter profil hesabının olması gerekir. Yoksa sen, kaba tabiri ile asosyal bir kişisin. Hal böyle olunca mutlaka sizin ve sevgilinizin facebook veya twitter hesabı vardır veya belki de siz sevgiliniz ile bu sosyal ağlar sayesinde tanışmış ve bir ilişkiye başlamışsınızdır. Dolayısı ile bayan sevgiliniz için bu Yılbaşında ilginç bir hediye seçmek isteyebilirsiniz. Bayan sevgilinize, yüzyılın en iyi twitter profil sayfası sertifikasını hediye etmek isteyebilirsiniz. Not: Bu ürün özel çerçevesi içerisinde size kargo edilir.

Bayan için Yılbaşı Hediyeleri & Kişiye Özel Facebook Profili

Yılbaşı hediyesi
Sosyal ağlardan ve Twitter’dan bahsedip de, Facebook’tan bahsetmemek haksızlık olur herhalde. Sevgilinizi ilk defa, facebook profilinden görüp etkilenmişseniz ve onun kalbini yoğun bir çaba ile yine facebook üzerinden kazanmışsanız, sizi tanıştıran facebook’a bir teşekkür borçlusunuz artık. Facebook’a teşekkür edemeyebilirsiniz ama sevgilinizin en güzel fotoğrafını sizi tanıştıran facebook profili şeklinde ve özel çerçevesi içerisinde, sevgilinize hediye edebilirsiniz. Yılbaşı için bayan sevgilisine hediye düşünenlere, hem esprili hem de orijinal, güzel bir hediye olur sanırım.

Yılbaşı Hediyeleri & Yılbaşıne Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası

Yılbaşı hediyesi
Onunla tanışacağınız ilk günün sabahını hatırlıyor musunuz? Nasıl bir heyecan duymuştunuz, dolabınızdan onlarca kıyafet denediniz, o olmaz bu olmaz diye, ya bir aksilik olur da görüşme yerine gelemezse diye hafif de bir telaşınız vardı aynı zamanda. Sonra görüşme yerine gittiniz o üç beş dakika size bir ömür gibi geldi. Ne zaman gelir diye, saatinizi kontrol ettiniz sürekli. Derken o çıkageldi ve kanlı canlı karşınızda duruyordu, heyecandan kalbiniz yerinde fırlayacak gibi oldu. Sonra ikinci buluşma, üçüncü buluşma… Şimdi sayısını hatırlayamıyorsunuz ama değişmeyen bir şey var ki, siz sevgilinizi aynı heyecan ve her geçen gün artan bir aşkla seviyorsunuz. Yılbaşı hediyelerinden özel bir hediye bakıyorsunuz ama hangisi? Bence yıllar sonra sizin ve sevgiliniz için güzel bir hatıra olabilecek Yılın Sevgilisi Sertifikasını Yılbaşı hediyesi olarak düşünebilirsiniz.

Sürpriz Yılbaşı Hediyesi & Kişiye Özel Kalbimin Yıldızı Sertifikası

 Yılbaşı Hediyeleri
Yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında bir hediye var ki, sevgilinizi inanılmaz derecede duygulandıracak ve mutlu edecek ve çok büyük anlamı olan bir hediye. Tamamen sizin mesajınızdan oluşacak özel çerçevesi içerisinde şık bir sertifika. Bildiğiniz üzere, gökyüzünde birbirinden farklı milyarlarca yıldız var, tıpkı yeryüzündeki insanlar gibi. Yıldız kelimesi uzay ile ilgili bir terim olmasına rağmen, insanlar bu kelimeye farklı anlamlar yüklemişlerdir. Yıldız tabiri bir konuda, en başarılı ve en değerli kişiler için kullanılır. Sizde Yılbaşı için erkek sevgilinize bu duygu yüklü ve kendi ifadelerinizden oluşan şık sertifikayı hediye edebilirsiniz. Kalbimin yıldızı sertifikası, en güzel Yılbaşı hediyelerinden biri.

Değişik Yılbaşı Hediyesi & Mıknatıslı Fotoğraf Askısı

Yılbaşı hediyesi
Hayatımız o kadar hızlı akıyor ki, bir çok ortamda fotoğraf çektiririz, bir çok yerde anımız olur ve her zaman bu fotoğrafları çerçeveletme imkanına sahip olmayabiliriz. Hele hele şık bir çerçeve yaptırmak istediğiniz bir fotoğraf için, bir dünya para ödemek zorunda kalırız. Şimdi size fiyatı açısından sizi zorlamayacak ve mıknatıs özelliği ile üzerinde 8 adet fotoğraf taşıyabilen fotoğraf askısından bahsedeceğim. Çelik kablosu ve mıknatıs özelliği ile evinizin ve iş yerinizin istediğiniz yerine bu ürünü asabilirsiniz. Bu hali ile sevdiğiniz 8 tane fotoğrafı ve o fotoğraftaki sevdiklerinizi her şekilde görme şansınız olacak. Alternatif ve değişik Yılbaşı hediyesi düşünenlere bu ürünü tavsiye ederim.

Komik Yılbaşı Hediyeleri & Erdil Yaşaroğlu çizimleri ile karikatür Sihirli Kupa

Yılbaşı hediyesi
Günümüzün en değerli karikatüristlerinden Erdil Yaşaroğlu’nun çizimleri ve birbirinden komik esprilerinden oluşan sihirli kupalar, Yılbaşı için erkek ve bayan sevgiliye alınabilecek farklı ve güzel hediyelerden. 8 x 10 cm. boyutlarındaki seramik üzerine kaliteli bir baskı ile işlenmiş karikatürler çay ve kahve keyfinize espri katmaya geliyor. Kaynar suda yıkanmadığı sürece, üzerindeki karikatür baskı zarar görmüyor. Örneğin bu karikatürde çocuk annesine soruyor; “Anne bu düğün pastası üzerindeki gelin ile damat biblosu yeniyor mu?” Annenin cevabı: “Sadece damadın başının eti yeniyor.” Buna benzer onlarca esprili kupalar sizi ve sevgilinizi bekliyor…yıllar bu şalı kullanacak ve sürekli sizi hatırlayacaktır.

Yılbaşı için Erkeğe Hediye & Seni Seviyorum Aşkım Çorabı

Erkek için Yılbaşı hediyesi
Yılbaşı için, erkek sevgilisine uygun fiyatlı hediye arayanlara önerebileceğim bir diğer hediye üzerinde “seni seviyorum aşkım” yazılı, özel erkek çorapları. Gerçekten de bunu ısrarla söylemeye çalışıyorum, hediyenin büyüğü küçüğü olmaz diye. Önemli olan özel günlerde sevdiklerimizi hatırlamaktır. Hediyeye ne kadar para ödediğimizin hediyeyi alan kişi tarafından pek de önemi yok! Görmüş olduğunuz erkek çorabı da Yılbaşı için bir erkeğe alınabilecek güzel hediyelerden biri. Sevdiğiniz birine, “kişiye özel hediye” aldığınızda, bu hediyenin yeryüzünde bir benzeri daha yoktur. Hediyeniz sadece hediye ettiğiniz kişiye özel düzenlenmiştir. Kişiye özel hediyeler ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek, çok anlamlı hediyelerdir. Sevdiklerinize orijinal, ilginç ve farklı bir hediye vermek isterseniz Kişiye Özel Hediye tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz hediyenin özelliklerine göre sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı vs. ekleterek aldığınız hediyeyi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Kişiye Özel Doğal Ağaç Plaket

Yılbaşı hediyesi
Yılbaşı için yine uzun yıllar saklanabilecek en güzel kişiye özel hediyelerden bir diğeri, gerçek bir doğal ağaç plaket! Sizin ve sevgilinizin en güzel fotoğrafını özel lazer tekniği ile bu ağaç üzerine işliyorlar bitmedi bunun yanında yine, sevgilinize kalbinizden gelen en güzel mesajınızı ve isimleriniz bu doğal ağaç üzerine yazılıyor. Buyurun size hem dekoratif, hem de çok anlamlı Yılbaşı hediyesi. Erkek arkadaşınızın veya eşinizin masasını süsleyecek çok anlamlı Yılbaşı hediyelerinden… Sevdiğiniz birine, “kişiye özel hediye” aldığınızda, bu hediyenin yeryüzünde bir benzeri daha yoktur. Hediyeniz sadece hediye ettiğiniz kişiye özel düzenlenmiştir. Kişiye özel hediyeler ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek, çok anlamlı hediyelerdir. Sevdiklerinize orijinal, ilginç ve farklı bir hediye vermek isterseniz Kişiye Özel Hediye tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz hediyenin özelliklerine göre sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı vs. ekleterek aldığınız hediyeyi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Yılbaşında Sevgiliye Ne Hediye Alınmalı & Seni Seviyorum Çikolatası

Sevgiliye Hediye
Sevgiliye ne hediye alınmalı sorusuna cevap, seni seviyorum çikolatası. Aslında ne kadar hoş bir başlık attım öyle. 9’lu, 16’lı ve 25’li çeşitleri ve altın sarısı özel kutusu üzerinde el değmeden üretilmiş olan sütlü madlen çikolata ve en önemlisi her bir çikolatanın üzerinde aşkınıza onu ne kadar çok sevdiğinizi sizin adınıza defalarca söyleyen “Seni Seviyorum” cümlesi. Yılbaşı için veya doğum günü için almış olduğunuz bir hediyenin yanında yani ona ek olarak, bu çikolata bence çok iyi ve anlamlı bir hediye olacaktır. Sevdiğiniz birine, “kişiye özel hediye” aldığınızda, bu hediyenin yeryüzünde bir benzeri daha yoktur. Hediyeniz sadece hediye ettiğiniz kişiye özel düzenlenmiştir. Kişiye özel hediyeler ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek, çok anlamlı hediyelerdir. Sevdiklerinize orijinal, ilginç ve farklı bir hediye vermek isterseniz Kişiye Özel Hediye tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz hediyenin özelliklerine göre sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı vs. ekleterek aldığınız hediyeyi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyeleri & Seni Düşünüyorum Aşk Yastığı

Seni Düşünüyorum Aşk Yastığı
Hani biz Türklere özgü bir sözü vardır ya, “Bir yastıkta kocayın…” diye! Kocayın kelimesi ile, uzun yıllar evliliğiniz devam etsin, birlikte yaşlanın, aileniz büyüsün, nüfusunuz artsın anlatılmak istenir. Yılbaşı hediyeleri önerilerimden bir diğeri, erkek veya bayan yastık kılıflarından birinin fikrinde, yan tarafındaki sevgili var. Yılbaşı için eşine veya sevgilisine sürpriz ve anlamlı bir hediye düşünüyorsanız, seni düşünüyorum yastık kılıfları ilginç ve güzel bir Yılbaşı hediyesi olur.. Sevgilinizi yanınızdayken bile özlüyor musunuz? Uykunuzda bile aklınızda hep sevgiliniz mi var? Seni Düşünüyorum Yastık Kılıfı ile O’nu ne kadar sevdiğinizi ifade edebilirsiniz. Düşünce baloncuğu oluşturacak şekilde tasarlanan Seni Düşünüyorum Yastık Kılıfına başınızı koyduğunuz anda yanı başınızdaki sevgiliniz gece boyu aklınızdan ve rüyalarınızdan çıkmayacak. Seni düşünüyorum yastıkları ile rüyanızda O’nu gördüğünüzü bilen sevgiliniz bir bebek gibi huzurlu uyuyacak.

CEVAP VER