Transformers Optimus Prime Çocuk Kostümü

erkek çocuklara hediye

Transformers Optimus Çocuk Kostümü

Erkek çocukların çok beğeneceğini umduğum mükemmel bir doğum günü hediyesi öneriyorum. Hatta öyle ki, daha hediye kutusunu açar açmaz, erkek çocuk eminim ki mutluluktan havalara fırlayacaktır. Transformers filmindeki Optimus robot, şimdi şık bir çocuk kostümü şeklinde karşınızda. Erkek çocuklara alınması yönünde tavsiye ettiğim hediyelik ürünün adı: Rubies Transformers Optimus Prime Çocuk Kostümü. Erkek çocukların mutluluktan ayaklarını yerden kesecek bu harika çocuk kostümünü kaçırmamalısınız. İnanıyorum ki, çocuğunuz Rubies Transformers Optimus Prime Çocuk Kostümünü gittiğiniz her yerde üzerinden asla çıkartmak istemeyecektir. Sadece erkek çocuklar için değil, tüm çocuklara hoşlanabilecekleri bir hediye seçmek için, adeta bir çocuk gibi düşünmek, onların ruh dünyalarına inmek gerekir diye düşünüyorum. Çünkü sadece bir yetişkin beğenileri veya tercihleri ile seçilmiş bir çocuk hediyesi, çocuklar için çok fazla bir anlam ifade etmez. Örneğin sizin için Transformers Filmindeki Optimus robot karakteri pek fazla bir anlam ifade etmeyebilir. Ancak bir çocuk için Optimus “gücün sembolü” ve kötü robotlarla savaşan, istediğinde mükemmel şıklıkta bir TIR’a dönüşebilen çok iyi bir robot. Dikkat ederseniz bu dönemin çocukları, eskilerden bizim beğenmiş ve izlemiş olduğumuz çizgi kahramanları pek beğenmezler.

Zamanımızın erkek çocukları, “Ben 10” veya “Bakugan” “Transformers” gibi karakterlere daha fazla ilgi gösteriyorlar. Rubies Transformers Optimus Prime Çocuk Kostüm erkek çocuklar için düşünülebilecek en ideal hediyelerden biri.


Paket İçeriği: Bu çocuk ostümünü satın almanız halinde, Baskılı Bumblebee
tulum kostüm ve enjeksiyon kalıplı maske yer almaktadır. Ürünün markası: Rubies, Renk Seçeneği: Mavi, Lisans: Transformers orjinal
lisanslı ürünüdür. Beden olara: Medium Yaş: 5-6 yaş erkek çocukları için uygundur.

Erkek Çocuk Hediyesi  – Hediyelik Transformers Çocuk Kostümü

Rubies Transformers Optimus Prime Çocuk Kostüm

CEVAP VER