İlginç Hediye USB Bellekler

İlginç hediyeler

Teknolojinin gelişmesi, bilgisayarların hayatımıza daha fazla girmesi ile birlikte, insanların hayatı da inanılmaz şekilde değişmiş oldu! Teknoloji, insanların hayatına önemli yenilikler ve kolaylıklar getirdi Ancak, teknoloji ile yoğun bir şekilde iç içe olmak beraberinde, kişilere ait önemli ve özel verilerin, kişisel bilgilerinin güvenliği ile ilgili sorunları da beraberinde getirdi. Çünkü İnternetin olduğu hiçbir yer tam olarak korunaklı ve güvenli değildi. Bunun için teknoloji üreticileri boş durmadılar ve kişilerin özel ve önemli bilgilerini yedekleyebilecekleri, aynı zamanda bu bilgilere istedikleri yerlerden ulaşabilmelerini kolaylaştırmak için USB Bellekler ve Harici Diskler geliştirdiler. Taşınabilir USB bellekler kişiler için özel ve önemli bilgileri depolamakla birlikte, bu bilgilere USB çıkışı olan herhangi bir bağlantıdan istenildiği anda ulaşılabilme imkanı da sağladı. Günümüzde artık, bilgisayarı olan ve burada önemli bilgilerini, fotoğraflarını, yazılarını, projelerini depolayan kişiler buna ek olarak güvenlik amaçlı veya yedekleme amaçlı olarak ayrıca bir de USB bellek satın almak ve kullanmak zorunda kaldılar. Çünkü bir sabah bilgisayarınızı açtığınızda sizin için paha biçilmez, anılarınızın olduğu fotoğraflar bir bilgisayar virüsü ile uçup gidebilirdi. Ya da günlerce emek verdiğiniz proje ödeviniz ve çalışmalarınız da, bilgisayar kullananların tabiri ile “göçüp” gidebilirdi. Bunun önlemenin en etkili çözümü iyi bir USB bellek veya harici Disc sahibi olmaktan geçiyor.


Bugün sizlere ilginç USB Belleklerden bahsedeceğim. Hem sizin için hayati ve özel verilerinizi yedekleyeceksiniz, hem de Sıradan USB belleklerden farklı olarak, çok orijinal, ilginç, farklı USB bellek  ile bir havanız tarzınız olacak. İlginç USB Bellek ürünleri, sevdiklerinize doğum günlerinde veya özel günlerinde alternatif hediyeler arasında düşünebilirsiniz. Örneğin sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak ilginç bir hediye düşünüyorsanız USB bellek hediye edebilirsiniz. Ya da öğretmeninize Öğretmenler Günü Hediyesi olarak da düşünülebilir. Babanız için Belki de bir doğum günü, babalar günü hediyesi olabilir.

Hediyelik İlginç USB Bellekler


Çizgiler
ilginç hediye

Altın Külçesi Şeklinde USB Bellek

Belki hayatımız boyunca gerçek anlamda merkez bankalarındaki gibi bir altın külçesi görmemiş olabiliriz ama altın külçesi şeklinde bir USB sahibi olabiliriz öyle değil mi? Sevgiliz ve sevdikleriniz için harika bir özel gün hediyesi olmaya aday olan bu külçe altın USB Bellek 4 GB kapasitede bir bellek! Zaten size ancak bir Altın Külçesi USB Bellek yakışır. Altın Külçesi USB Bellek ile gözleri kamaştıracak görenleri kendisine hayran bırakacaksınız. Altın Külçesi USB Bellek üzerinde Bellek Bankası damgası bulunuyor. Dikkatli bakıldığında bu külçenin 1000 gram ağırlığında olduğuna dair ifade görülebilir. Şöyle bir basit hesap yapalım mı? 1 Gram Altının 94 TL. kadar olduğu günümüzde 1000 gram altın 95.000 TL değerinde. Ciddi bir servet eden 1.000 Gram altınımız olmaya bilir ama içerisinde taşıdığımız bilgileri para satın alabilir miydi acaba? Örneğin sevgiliniz ile en özel anlarınızın olduğu bir foto albüm! Ya da çocuğunuzun her yaşına ait fotoğraflarının olduğu bir albüm! Özel ve kişisel verilerinizi artık 4 GB boyutunda tüm verilerinizin Altın Külçesi USB Bellek içinde güvenle taşınacağından emin olabilirsiniz. Altın Külçesi USB Bellek’in gövdesinin alt kısmında kızaklı USB girişi bulunmaktadır. Özel kutusundaki bu göz alıcı bellek, sevdiklerinizin sizin gözünüzde ne kadar değerli olduğunu göstermek için inanılmaz güzel bir hediye olacaktır.

Çizgiler

İlginç hediyeler

Bayanlar İçin Taşlı Kolye USB Bellek

Sevdiğiniz için en özel kişisel dijital verilerin, şık ve taşlı bir kolye üzerinde taşınması fikri sizce de çok orjinal ve ilginç sayılabilir mi? Gördüğünüz ürün şık bir USB kolye Bellek! Hemde bayanların aldığı diğer taşlı takı kolyelerden hiçbir farkı da yok! Taşlı USB kolye Bellek ile sevgilinizin hem şıklığına şıklık katacak hem de USB bellek her zaman yanında olacak! İşte ben tam da bu USB bellek için taşınabilir kavramının uygun olduğunu düşünüyorum. Gerçek anlamda taşınabilir bellek bu! Sevgilinize hem zarif; hem de çok kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız Taşlı USB Kolye Aradığınız o güzel hediye olabilir. Bu ürünü bayan Öğretmeninize de doğum günü ve öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz. 4 GB hafızası olan bu özel USB bellek ile, tüm saklanması gereken veriler güvende olacak!

Çizgiler
İlginç Hediye

Kişiye Özel USB Bağlantılı Sunum Kalemi

Şimdi tavsiye edeceğimiz hediye özellikle sunum yapma işlerini bir görsel şölene dönüştürecek harika ve aynı zamanda kişiye özel bir ürün! Doğum günü için veya ziyaretlerinizde hediye almanızı gerektirecek, mesleği itibari ile sunum yapma işleri olan doktorlar, avukat veya  öğretmenlere alınabilecek çok şık ve özel bir hediye! Üstünde isminizin yazılı olduğu Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi ile sunumlarınız artık çok daha özel ve kişilikli olacak. Özellikle öğretmenlerin çok işine yarayacak olan Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi, öğretmenlere alınabilecek en güzel hediyelerden biri.  Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi ile etkileyici ve çarpıcı sunumlar için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere bu ürün ile sahip olabileceksiniz. Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi üzerinde sizin isminiz yazdığı için de kimse bu kalemi sizden alıp kullanma cesaretini gösteremeyecek! 15 metre mesafeden bile, sunumlarınızı kolaylıkla kontrol etmenize olanak sağlayacak olan, Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi, USB ile bilgisayarınızla kablosuz bir bağlantı aracılığı ile bağlanır ve power-point gibi sunum programları üzerinde sayfa değiştirme, ekran karartma, lazer ile işaretleme işlemlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Çizgiler
ilginç Hediye

Bileklik Tasarımlı USB Bellek

Aksesuar şeklinde bir USB bellek
de yine fena olmazdı sanırım. Erkek ve bayanların kullanabilecekleri şekilde
tasarlanmış olan bu USB bellek aslında aynı zamanda birer bileklik! Artık Bileklik
USB Bellek sayesinde,  çalıştığınız
işyerinin veya evinizin tüm dijital verileri sizden sorulur olacak. Bu ürün şık
bir aksesuardan çok daha ötesi!  2 GB
Bileklik USB Bellek, hem sizin hem etrafınızdaki sevdiklerinizin çok işine
yarayacak. Bu USB bileklik ile ilgili romantik bir senaryo yapalım mı? Mesela
kız arkadaşınız ile buluşmaya gideceksiniz ve onun sevdiği tarzda müzikleri de
biliyorsunuz! Kız arkadaşınızın hayranlıkla dinlediği MP3 müzik parçalarını bu
şık USB bilekliğe yükleyin ve bu şık ürünü kız arkadaşınıza hediye edin! Artık
sevgilinizin hem üzerinde taşıyabileceği ve sizi hatırlatacak bir aksesuarı,  hem de en sevdiği şarkılardan oluşacak bir
müzik koleksiyonu olsun! Alın size fıstık gibi bir romantik doğum günü hediyesi
işte!  Mıknatıslı kilitlenme özelliğiyle
son derece güvenli bir kullanım sunan Bileklik USB Bellek deri ve metal
malzemeden üretilmiştir. USB girişi olan tüm bilgisayarlarda kullanabileceğiniz
Bileklik Belleğin siyah ve kahverengi renk seçenekleri bulunuyor.

Çizgiler
İlginç Hediye

İlginç USB Bellek Hediyeleri & Robot USB Bellek

Öğrenci çocuklar için
düşünülebilecek şirin bir USB bellek hediyesi! Bu şirin robot ile 2 GB lık tüm
dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın USB girişine takılı iken
gözlerinden çıkan şıkları ile dikkat çekici bu USB belleklerin farklı modelleri
de bulunmakta! İsterseniz üzgün, korkmuş, mutlu gibi farklı model ve renklerden
birini seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ayak kapaklarını çıkartıp bilgisayarınıza
bağlamak! Robot USB bellek sizin için tüm dosyalarınızı kaydedip yedekleyecek
ve siz ne zaman isterseniz yedeklerinize bu robot aracılığı ile
ulaşabileceksiniz. Kırmızı, mavi, siyah, beyaz, sarı ve pembe renklerinden
birini seçip, bu ürünü sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Çizgiler
İlginç hediyeler

Anahtar Şeklinde USB Bellek

Anahtar USB Bellek sayesinde
artık USB belleğinizi anahtarlığınızda yanınızda her zaman taşıyabileceksiniz.
Bilgisayarınızda sizin için en özel ve önemli bilgilerinizi Anahtar USB Bellek
ile açın, önemli belgelerinizi kilit altında tutun. Anahtar şeklinde oldukça
ince ve şık tasarıma sahip bir bellektir. Anahtar USB Belleği anahtarlığınızda rahatlıkla
taşıyabilir, ihtiyacınız olan zamanlarda Bilgisayarınızın USB girişine kapı
açar gibi takabilirsiniz. Anahtar USB Bellek gri, kırmızı, mavi ve siyah renk
seçeneğine sahiptir. 4 GB hafızaya sahip olan Anahtar USB Bellek metal kutusu
içerisinde tekli olarak adresinize gönderilmektedir.

Çizgiler
ilginç Hediyeler

Ucu Kopmuş Gibi Duran USB Bellek

USB belleğiniz en az sizin kadar ilgi çekici olacak! Parkta, plajda, vapurda veya iş yerinde herkes pür dikkat sizin USB belleğinize kilitlenecek! Nasıl mı? Gördüğünüz USB Belleğin kablolu tarafı sanki kesilmiş gibi duruyor! Görenlerin şaşkınlıkla bakacağı bu USB bellek, diğer usb belleklerden çok farklı. Harika tasarımı ile sanki kopmuş izlenimi veren bu USB’yi taşımaya da kullanmaya da emin olun doyamayacaksınız! Klasik USB belleklerden sıkılıp, bıktıysanız ve kimseden olmayan ve görenleri şaşkına çeviren bir USB bellek arıyorsanız sıkı durun! O zaman Kopuk USB Bellek Hacked tam size göre. Dünyaca ünlü tasarım firması tarafından dizayn edilen Hacked tüm görenleri şok edecek. Sanki ucu kopmuş gibi duran bu USB bellek ile türünün tek örneği usb belleğe sahip olacaksınız. 2 GB hafızası ile 500 şarkı ve binlerce resmi içinde kolaylıkla kaydedebilir. Bu ürünü erkeklere hediye olarak düşünebilirsiniz. Baba, erkek sevgili, Erkek öğretmen!

Çizgiler
usb bellek

İlginç USB Bellekler & Tabanca Şeklinde USB Bellek

Tabanca şeklindeki USB bellek ile
kendinizi kovboy, mafya filmlerinden fırlamış gibi hissedeceksiniz. Size veri
yedekleme konusunda sıkıntı yaşatan Bilgisayarınız, tabanca USB’yi görünce
kasada ne var ne yok hepsini size teslim edecek. Size de artık bilgisayarın
karşısına geçip “Eller yukarı, Kasayı boşalt!” demek düşer. Veri yedeklemek hiç
bu kadar eğlenceli olmamıştı. Hem size özel bilgi ve datalar yedeklenecek hem
de yedekleme işi sizin için artık sıkıntılı bir bekleyişe dönüşmeyecek. Tabanca
Şeklinde USB Bellek karşısında bütün bilgisayar emrinize amade! Çağımızın en
büyük silahının bilgi olduğunu düşünecek olursak, Tabanca şeklindeki USB Bellek
ilginç olduğu kadar sembolik bir ürün olduğunu söylersek hiç abartmış
sayılmayız. Özel bir silikon malzemeden üretilmiş bu silahın şarjörünü yüklemek
için kabzası ayrıldığında 8 GB’lık Tabanca Şeklinde USB Bellek ortaya çıkıyor. USB
Bellek içindeki verilerin bu silahın şarjörünü, yani mermilerini oluşturduğunuz
söylemek mümkün. Tabanca Şeklinde USB Bellek Windows ve Mac işletim sistemleri
ile uyumludur. USB 2.0 transfer ile yüksek transfer hızı sağlar.

Çizgiler
USB Bellek

İlginç USB Bellek & Çanta Şeklinde USB Bellek

Ekonomik anlamda orta bir
standartta geliri olan bir çok bayanın, farklı renk ve modellerde en az 10
ayakkabısı ve en az 10-15 el çantası bulunur. Aksesuar olarak kullanılan her şey
birbiri ile uyumlu olmalı ve sırıtmamalıdır. Şimdi önereceğimiz USB bellek
kadınların oldukça dikkatini çekecek cinsten. Bayan çantası şeklinde bir USB
Bellek! Bir çok bayanın, çanta tutkusu farklı şekilde yorumlanarak ofis
hayatında kendine 8 GB’lık bir yer buldu. Çanta Şeklinde USB Bellek sapındaki
askısı sayesinde şık bir anahtarlık olarak da kullanılabiliyor. İlginç ve
kusursuz tasarımı ile ortaya şıklığından ödün vermeyen hanımların çok
beğeneceği Çanta Şeklinde USB Bellek çıktı. Turkuaz, pembe ve mor renkleri
bulunan Bayan Çanta USB bellek boyundan beklenmeyecek bir performans
gösteriyor. Tam 8 GB’lık kapasitesi ve USB 2.0 bağlantısı ile hızlı ve güvenli
data transferi ve depolama sağlıyor.

Çizgiler
ilginç USB

Poker USB Bellek

Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bir diğer ilginç USb Bellek, Poker Şeklinde tasarlanmış bir USB Bellek. Poker meraklı veya pyun oynamkatna hoşlanan sevdiklerinize, poker motifleri ile süslenmiş bu ilginç USB Belleği hediye edebilirsiniz. Poker oyununu ustalıkla oynayan bu işin piri ustalar defalarca şunu söylemişlerdir; Aslında Poker oyunu bir şans oyunu değildir. Elinizdeki çekmiş olduğunuz kağıtlar ne kadar kötü olursa olsun, oyundaki mimikleriniz, tavırlarınız, zamanı geldiğide yapacağınız blöfler ve hiç kaybediyormuşsunuz gibi görünmemektir önemli olan. Poker USB Bellek siz de hiçbir işinizi asla şansa bırakmayacaksınız. Çünkü tam 8 GB kapasiteli Poker Flash bellek ile ihtiyacınız olan depolama alanı mevcut.
Çizgiler
Gitar USB Bellek

Gitar Tasarımlı USB Bellek

Hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir diğer ilginç Flash Bellek ise Gitar görünümlü bir USB Bellek. Bu ürünü özellikle yaşamında tarz ürünler kullanan sevdiklerinize, müzik meraklısı dostlarınıza armağan edebilirsiniz. Gitar USB Bellek diğer sıradan USB bellekleri adeta karizması ile ezip geçiyor. 8 GB kapasiteli Gitar USB Bellek’in diğer güzel özelliği ise aynı zamanda anahtarınıza da iliştirebiliyor olmanız. USB Belleklerin anahtarlığa eklenebilme özelliği sayesinde, hayati verilerinizin olduğu bu sıra dışı ürünü kaybetme olasılığı azaltacaktır. USB belleklerin en havalısını anahtarlığınıza takmak ve bu ürünü kaçırmamak için bizce hiç vakit kaybetmeyin. Hem çok şık bir anahtarlığınız, hem de son sürat 8 GB’lık bir USB belleğiniz olsun.

Çizgiler
ilginç USB Bellek

Fotoğraf Makinesi USB Bellek

Tasarımı ile göz kamaştıran ve yine oldukça ilginç bir görünüme sahip USB Bellek bir Fotoğraf Makinesi şeklinde. Fotoğraf Makinesi USB Bellek ile hem en önemli bilgi ve belgelerinizi saklayabilecek, hem de çevrenize nasıl bir zevk sahibi olduğunuzu sergileyebileceksiniz. Fotoğraf
Makinesi USB Bellek ile her ortamda tarzınızı yansıtacak ve oldukça dikkat çekici olacaksınız. Fotoğraf Makinesi USB Belleğin 8 GB hafızası bulunmaktadır. Bu kadar  geniş bir depolama alanının bulunduğu Flash Belleğe ister çektiğiniz güzel
fotoğrafları koyun, ister film veya müziklerinizi yedekleyin.

Çizgiler
Sperm USB Bellek

İlginç USB Bellek & Sperm USB Bellek

Bugüne kadar sıra dışı, farklı belki de çok enteresan USB Bellek gördünüz ama iddia ediyorum ki bu kadarını da görmemişsinizdir. Sperm USB Bellek bugüne kadar
gördüğünüz en dikkat çekici ve en ilginç USB Bellek olma konusunda kendisine başka da bir rakip tanımıyor. Sperm USB
Belleğin 8 Gb’lik hafızasına siz ne yedeklemek istiyorsanız, Sperm Flash Bellek bunun için emrinize amade… Yedeklediğiniz tüm verileri, fotoğrafları, müzik veya film dosyalarınızı yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Çizgiler
İlginç Hediye fikirleri
Kız Arkadaşa Hediye Fikirleri

1 YORUM

  1. Sevgiliye ilginç, değişik ve farklı hediyeler için diğer sayfalarda da hediyeler var. Daha fazla hediye fikirleri için Lütfen diğer sayfalara da bakınız…

CEVAP VER