Pepee Oyuncakları

Pepee Oyuncakları

Türkiye’de artık bir efsane olmuş ve çocukların sevgilisi haline gelen şirin karakter Pepee’ye ait en güzel ürünler burada. Lisanslı Pepee Ürünlerinden oluşan birbirinden eğitici ve öğretici oyuncaklarla çocukları çok mutlu edeceksiniz. Pepee, animasyon çizgi filminin yaratıcıları Sabiha Paktuna Keskin ve ekibi tarafından hazırlanıyor ve senaryoları 104 bölümlük bir eğitim müfredatı üzerine kurgulanıyor. Yayınlanan her bölümlerin içeriği, psikolojik olarak çocuğa etkileri, eğitim değeri, danışman bir kurul ve TRT Drama Kurulu tarafından denetimden geçiriliyor. Pepee’yi ve arkadaşlarını seslendirenler, profesyonel ses sanatçıları değil, en küçüğü iki yaşındaki çocuklar seslendiriyor. Kıraç tarafından hazırlanan Pepee müzikleri, çocukların ritim duygusuna uygun olarak görüntülere göre düzenleniyor. Kimdir Pepee? Ayşe Şule Bilgiç ve Kıraç’ın kurduğu Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun ilk çizgi film karakteri. Animasyon tekniği açısından bakıldığında da dünya devi TV animasyonlarından geri kalmıyor ve tamamen yerli bir yapım, Türkiye’de üretiliyor. Markalaşan ilk Türk çizgi film karakteri olan Pepee, kitapları, oyuncakları ve çeşitli ürünleri ile çocuklarımızın hayatındaki eğitici, eğlendirici misyonuna devam ediyor.

Pepee Çizgi Animasyon Karakterleri

Konu çizgisi

*** Pepee: Pepee de sizler gibi oyun oynamayı çok seviyor. Kardeşi küçük olduğu için daha çok Köpüş, Zulu ve Şila’yla beraber oynuyor. En sevdiği öğün sabah kahvaltısı, yumurta ve bala bayılıyor.
*** Şila: Çok güzel dans ediyor, en çok Pepee ile zeybek oynamayı seviyor çünkü okulda diğer arkadaşları bu dansı bilmedikleri için bütün sınıfa zeybek oynamayı o öğretti.
*** Zulu: Zulu hem Pepee’yi hem de Şila’yı çok seviyor o yüzden de kavga ettiklerinde çok üzülüyor ama güzel bir oyun bularak onları güldürmeyi başarıyor.
*** Bebee: Hayatta en sevdiği insan annesi ama Pepee’ye de hayran, onunla oynayabilmek için bir an önce büyümek istiyor.
*** Dedee: O yaşlı bir dede, ama en az Pepee kadar hareketli bir oyun arkadaşı; uçan balonlarla harikalar yaratıyor.
*** Nenee: Sizin neneniz karate yapamıyorsa üzülmeyin, Pepee’nin nenesi hepinize yeter!
*** Annee: Onun işi de tüm anneler gibi zor; bizden duymuş olmayın ama Pepee küçük kardeşini biraz kıskanıyor. Annee’de her ikisini de sevdiğini Pepee’ye sık sık hatırlatmak zorunda kalıyor. 
*** Babaa: Babaa’nın böyle ağır başlı durduğuna bakmayın o da küçükken Pepee gibi haşarıydı.

Çocuklara Hediyelik Lisanslı Pepee Ürünleri

Konu çizgisi
Pepee Peluş Oyuncak 50 Cm

Pepee Peluş Oyuncak 50 Cm

Pepee çizgi filmi Türkiye de artık o kadar meşhur oldu ki Walt Disney Karekterleri Pepee’nin şöhretinin yanına yaklaşamaz oldular. Artı Pepee Yüzde Yüz bir Türk karekteri olarak tasarlanmış. Gerçi şu yönü ile eleştirilebilir Türk Yapımı bir çizgi kahraman ise ne den adı “Pepee!” Ancak Yapımcı firmanın, bu karakteri pazarlama stretejisini, 1-3 yaş çocukların Pepee kelimesini telaffuz etmedeki kolaylığı v.s. düşününce insan kendilerine hak vermiyor da değil hani. Artık Türkiye de herkesin su götürmez gerçek kabul ettiği “yabancı hayranlığı” bu karakterde de kendini fazlası ile göstermiş. Ancak ben yine de yapımcı firmayı, bu karakteri tasarlayanları, can-ı yürekten kutluyorum. Pepee çizgi filminin verdiği mesajlar ve eğitici öğretici tarafı, ayrıca bize ait gelenek, mesaj, örf ve adetleri sunması bu çizgi filmin artı yönleri. Sokakta, parkta, evlerde oyuncak kutularında, AVM lerde bir Pepee gerçeği var artık. Pepee her yerde! Çocuklar Pepee’yi çok sevdi. Siz de şayet 1-3 yaş arası çocuklara hediye bakıyorsanız kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün.Doğum günlerinde ufaklıklara hoş bir sürpriz yapmak istiyor ve onların gönüllerini kazanmak istiyorsanız size tavsiyem Onlara bir Pepee oyuncağı almanız. Pepee oyuncağının bir güzel tarafı da ufak tefek çocukların boğazına kaçma riski olan parçalar içermiyor olması. Yani güvenebileceğiniz bir oyuncak.
Konu çizgisi
Neco Toys Pepee Kare Peluş Yastık 36 Cm

Neco Toys Pepee Kare Peluş Yastık 36 Cm

Çocukları (1-3 yaş özellikle) ekrana kilitleyen Pepee karakterinin peluş yastık şeklindeki bu ürünü yine çocukları çok mutlu edecektir. Pepee çizgi filmi ile iyi ve doğru mesajlar alan ufaklıklar bu hediye ile bilgilerini tazeleyeceklerdir. Çocuklara Doğum Günü hediyeleri için fiyatı da makul bir hediye arıyorsanız size tavsiyem Onlara bir Pepee oyuncağı almanız. Pepee oyuncağının bir güzel tarafı da ufak tefek olması ve çocukların boğazına kaçma riski olan, parçalar içermiyor olması. Yani güvenebileceğiniz bir oyuncak.

Konu çizgisi
Pepee Ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü

Pepee Ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü

Pepee Fosforlu Duvar Süsü Büyük Boy: Çocukları (1-3 yaş özellikle) ekrana kilitleyen Pepee karakterinin Fosforlu büyük boy duvar süsü şeklindeki bu ürünü yine çocukları çok mutlu edecektir. Pepee çizgi filmi ile iyi ve doğru mesajlar alan ufaklıklar, bu hediye ile bilgilerini tazeleyeceklerdir. Çocuklara Doğum Günü hediyeleri için fiyatı da makul bir hediye arıyorsanız, size tavsiyem Onlara bir Pepee oyuncağı veya pepee karakterinin yer aldığı ürünler almanız. 

Konu çizgisi

Pepee Pepe Kumbara Mavi

Pepee Pepe Kumbara Mavi

Ağaç yaşken eğilir atasözümüzü referans alırsak, çocuklarımıza tasarruflu davranma, savurgan olmama gibi alışkanlıkları erken yaşta aşılamamız gerekiyor. Bunun için sevimli kahraman Pepee’den yararlanabiliriz. yapımcıları tarafından lisanslı olarak üretilen bu kumbara ile çocuklar daha erken yaşlardan itibaren para biriktirme alışkanlığını kazanacaklar.

Konu çizgisi
Pepee 3d Lensli Pipetli Bardak Mavi

Pepee 3d Lensli Pipetli Bardak Mavi

Çocuklara şayet yararlı bir şeyler yedirip, içirme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bu tip yararlı yiyecek ve içecekleri güzel ambalajlar içerisinde vermeyi deneyin. Göreceksiniz en sevmediği ıhlamur veya süt onlar için daha tatlı ve güzel gelecektir. Hiç düşündünüz mü, çocuklar neden Mc Donald’s veya Burger King ürünlerini alırlar diye? Bence cevabı çok basit, ürünün yanında çocuklara, onların sevdiği oyuncak bir çizgi film kahramanı hediye edilir ve ürünler can canlı ambalajlar içerisinde servis edilir de ondan… Hazır Pepee diye bir kahraman var, siz de Pepee’nin sevimliliğinden yararlanıp, böyle bir bardak ile çocukların sütünü servis edin. Göreceksiniz, çocuklara süt içme alışkanlığını daha rahat kazandırırsınız…

Konu çizgisi
Neco Toys Pepee Dikdörtgen Peluş Yastık 46 Cm

Neco Toys Pepee Dikdörtgen Peluş Yastık 46 Cm

Çocuklar, biz yetişkinler gibi düşünemezler. Çocukların zaman mekan algısı, gerçeklik algısı biz yetişkinlerden apayrıdır. Bir çocuğun gerçek şu an akan dakikalardan çok hayal aleminde yaşadığını söylersek bence abartmış sayılmayız. Çocuklar izledikleri çizgi film, filmlerin inanılmaz tesirinde kalırlar. Bu yüzden, çocukların Tv izlemelerini ebeveyn kontrollünde yapmaları oldukça hassas ve önemlidir. Çocuk, izlediği çizgi film karakteri ile kendini özdeşleştirir, onun gibi konuşmaya onun gibi davranmaya çalışır. Şayet rol model aldığı karakter iyi, güzeli öneriyorsa, çocuk da bu şekilde hareket eder. Bu noktada Pepee yapımcılarının hakkını teslim etmek gerekir. Gerçekten güzel mesajlar içeriyor. Konumuza dönecek olursak, Pepee yastıklar da yine yararlı ve güzel bir ürün, bilgilerinize…

Konu çizgisi
Pepee ürünleri

Neco Toys Pepee Dikdörtgen Peluş Yastık 46 Cm

Yukarıdaki Aynı değerlendirmeyi bu başlık altında yayınlamayı uygun buluyorum. Blogumda belli bir çizgim var, onu bozmayayım değil mi? :))) Sadece Pepee resimi ekleyip altına fiyat v.s. yazmak uygun olmaz diye düşündüm:))) Bu Pepee yastık da yine Orjinal ve lisanslı bir ürün.
Konu çizgisi

Pepe ürünleri

Neco Toys Pepee Gece Lambası

1-4 Yaş arası çocukların zeka gelişimi için en yararlı hediyelerden biri de puzzle’dır. Çünkü puzzle, birbirinden farklı bir çok parçacıktan oluşur ve uygun parçalar bir araya getirilerek anlamlı bir bütün elde edilir. Çocuk bu şekilde parçaların hangi parça ile birleşmesi gerektiğini beyin jimnastiği yaparak deneme yanılma yolu ile bulmaya çalışır. Şayet çocuklara yararlı bir hediye veya oyuncak arıyorsanız, bence puzzle almayı düşünmelisiniz. Bu önerdiğim puzzle’da sevimli Pepee var! Puzzle’i birleştirdiğinde duvarında sevimli Pepee tablosunu görmüş olacak. Şayet bu ürünü almayı düşünüyorsanız bırakın çocuğunuz puzzle’nin parçalarını bir araya getirsin ve siz bunun şerefine, onun çocuk odası duvarına asın.
Konu çizgisi

Pepe ürünleri

Pepee Çalışma Masası Pembe

Küçük çocukların zeka gelişimi için önerilen en iyi aktivitelerden veya oyuncaklardan biri de yapbozlardır. Pepee Küçük Boy Yapboz, 3 adet, 2 parçalı ve 3 adet 3 parçalı yapbozdan oluşmaktadır. Pepee Küçük Boy Yapboz lisanslı ve orijinal bir üründür. Yapboz oyunu, çocukların zihinsel ve motor gelişimlerine başlıca el-göz koordinasyonu, ince-motor becerileri, görsel algı, parça bütün ilişkisi ,problem çözme becerisi ve kavram bilgisi alanlarında katkıda bulunur. Okul öncesi çocuklar için geliştirilmiş Pepee Yapboz dizisi hem çocuğunuzun zihinsel ve motor gelişimine katkıda bulunmayı, hem de keyifli vakit geçirmesini amaçlamaktadır.
Konu çizgisi
Pepee İp Aktivite Oyun Seti

Pepee İp Aktivite Oyun Seti

Pedagoglar tarafından onaylanmış ve çocukların zeka gelişimine katkı sağlayacak hediye ürünler arıyorsanız, Pepee Sürgülü küçük boy zıtlıklar kitabı, bu beklentileri karşılayacak şekilde hazırlandı. Bu kitap, 16 x 16 cm ebadındadır ve sürgülüdür. Çocuğunuz, Pepee sürgülü kitapta bulunan eğlenceli resimlerle zıt kavramları öğrenecek. Sürgüler sayesinde de el becerileri gelişecek. Pepee sürgülü zıtlıklar kitabı, lisanslı ve orijinal bir üründür. Anne-baba tutumları, çocuğun anne-baba ile geçirdiği kaliteli oyun zamanı ve içinde yetiştiği ortamın zenginliği son derece önemlidir. Bu nedenle, Pepee okul öncesi gelişimi destekleyici yayın grubunun içerdiği kavram kitapları, aktivite kitapları, yapbozlar ve kutu oyunları çocuğunuzun farklı duyularına hitap eden materyallerle zenginleştirilmiş ve öğrenme sürecine aktif olarak katılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Okul öncesi dönemde gelişmekte olan başlıca: Temel kavram bilgisi (sayılar, şekiller, zıtlıklar, duygular gibi),sözcük dağarcığı ve sözel ifade becerileri, görsel ve mekânsal beceriler (görsel dikkat, hafıza parça-bütün ilişkisi gibi), el-göz koordinasyonu ve akıl yürütme gibi becerileri geliştirmeyi, anne-baba ve çocukların kaliteli oyun zamanları geçirmelerini hedeflemektedir.
Konu çizgisi
Neco Toys Pepee Pvc Abajur

Neco Toys Pepee Pvc Abajur

Çocukların özellikle 1-4 yaş arası çocukların, harf ve rakamları tanımaları daha çok oyunlarla mümkün olabilmektedir. Çocukları hem eğlendirecek, bu arada da, bir şeyleri öğrenmelerini sağlayacak ürünler özellikle tavsiye edilmektedir. İşte size yine pedagoglar tarafından onaylanmış, Pepee Sayılar kitabı. Çocuklar, pepee Sayılar kitabı ile hem eğlenecek, hem de onların anlayabileceği şekilde dizayn edilmiş eğlenceli yazılar ile sayıları tanıyacak.
Konu çizgisi

Pepee Keçeli Kitaplar Hayvanlar

Pepee Keçeli Kitaplar Hayvanlar

Çocukların eğitimine katkıda bulunacak, bir Pepee Lisanslı ürün daha. Pepee Keçeli Kitaplar Duygular 20 x 18 cm ebadındadır ve içerisinde 16 adet keçe malzeme bulunmaktadır. Çocuğunuz bu malzemeleri kullanarak Pepee ve arkadaşlarının çeşitli duygulara uygun yüz ifadelerini oluşturabilecek. Böylece kendi duyguları ve başkalarının duyguları ile ilgili farkındalık kazanacak. Pepee Keçeli Kitaplar Duygular, lisanslı ve orijinal bir üründür.
Konu çizgisi

Pepee Bayraklı Peluş Oyuncak 30 Cm

Pepee Bayraklı Peluş Oyuncak 30 Cm

Çocukların Sayıları öğrenmelerini hızlandıracak ve aynı zamanda eğlenebilecekleri bir Orjinal Pepee Lisanslı ürün daha. Pepee Mıknatıslı Kitaplar Şekiller kitabı 20 x 18 cm ebadındadır. İçerisinde 10 adet mıknatıs özellikli malzeme bulunmaktadır. Çocuğunuz bu mıknatıslı sayıları, uygun olan resimlerle eşleştirerek ve hem el becerilerini geliştirecek, aynı zamanda sayıları tanıyacak. Üstelik de sayıları öğrenirken çok eğlenecek. Pepee Mıknatıslı Kitaplar Şekiller kitabı lisanslı ve orijinal bir üründür.

Konu çizgisi
Pepe eğitici oyuncaklar

Pepee Ayaklı Yazı Tahtası Mavi

Çocuk büyütmek ve çocuk eğitimi gerçekten de Dünya’nın en zor işlerinden biri. Çocuk, ebeveynlerin elinde yumuşak bir hamur gibidir. Marifet, onu belirli bir kıvama ve şekle büründürmektir. Bu noktada ebeveynlere büyük işler düşmektedir. Okul öncesi çocuklara ev yaşamında eğitici ve öğretici, bilgi ve beceri kazandırmak için tasarlanmış veya düşünülmüş ürünlere yönelmek hem anne babanın işini kolaylaştıracak hem de çocuklar için ev hayatı daha eğlenceli bir hale gelecektir. Şimdi önereceğim ürün, 66 Parça harf ve rakamlardan oluşan, mıknatıslı materyalden oluşuyor. Bu ürün, Pepee Orjinal ürünü olup, bir yazı tahtasıdır. Ürün ile birlikte 1 Adet Kalem, 1 Adet Sünger Silgi ve 3 Malzeme haznesi verilmektedir. Çocuklar evde yazılar ve harflarle oyunlar oynayacak ve toplama çıkarma, yazma gibi eğitici faaliyetlerde bulunacaklar. 

Konu çizgisi
pepee ürünleri

Pepee Kalem Çantası

Okul öncesi çocukların, ilk defa okula başlayacağı günlerin, yani anaokulun ilk günlerinin, ne kadar sıkıntılı olduğunu bilenlerdenim. Çocuk, ilk defa anne ve babasından ayrılıp, kendisi için farklı bir dünya olan okul yaşamına başlayacaktır. Evinin dışında, yabancı bir mekan, yaşıtı olan yabancı insanlar ve öğretmenleri olacak yabancı büyükler… Bu şekilde okula sıkıntılı bir başlangıç, ailelerin de ilk zamanlar moralini fazlası ile bozmaktadır. Benim size bu noktada önerim, okul araç ve gereçlerinin üzerinde onun sevdiği kahramanların resimlerinin olması. İnanın sırf o sırt çantasını, omuzlarından geçirmek için bile, okula gitmek isteyecektir. Pepee Sırt çantası da böyle bir ürün tavsiye ederim.
Konu çizgisi

Pepee ürünleri

Degar Pepee Kare Saat

Pepee, Boyama Kitabı, Yapboz, Puzzle, Okul Çantası var da Pepee Nevresim Takımı olmaz mı? Çocukların sevgilisi ve Türkiye’nin şuana kadar çıkardığı en sevimli Çizgi animasyon kahramanı Pepee’nin Lisanlı Orjinal Nevresim Takımı şimdi uygun ve kampanya fiyatına… Çocuklara Doğum günü için güzel bir hediye arıyorsanız, Pepee Navresim Takımı ile çocuklar yatak odalarını artık daha çok sevecekler.
Konu çizgisi

CEVAP VER