Lisanslı Fenerbahçe Ürünleri

fenerbahçe taraftar hediyeleri
Fenerbahçe’nin lisanslı ürünlerini bulabileceğiniz, bugünkü yazımda özellikle Fenerbahçe renkleri, logosu, arması ile ilgili orijinal ürün, hediye arayanların bu yazıdan hoşnut kalacaklarını düşünüyorum. Herhangi bir kulübe, gönül bağı ile bağlı olan kişiye taraftar denir. Bir kulübe gönül bağının ötesinde, tüm dünyasında yer veren kişiye ne denir, onu kestiremiyorum, Fanatik denir dersem, fanatik kelimesi bana biraz negatif geldiği için, uygun düşmeyeceğini düşündüm, ama sanırım Ateşli taraftar demek daha makul olur. Özellikle tuttuğu spor kulübü ile gönül bağı, duygusal bağ kuran taraftar, hayatının her alanında kulübünün renklerini, izlerini görmek ister. Bu yüzdendir ki, taraftarların bu beklentilerini hesaba katan üreticiler, boş durmamış, hemen hemen her şeyde spor kulüplerinin logosu ve renklerinden ürünler veya hizmetler üretmişlerdir. Özellikle Ülkemizde futbol taraftarlığı, diğer spor branşlarından daha farklı ve daha özeldir. Bugünkü yazımda, yaş ve cinsiyet hesaba katmadan, Gönülden veya koyu Fenerbahçe taraftarı olan sevgilinize, arkadaşınıza annenize, oğlunuza veya eşinize alabileceğiniz taraftar hediyeleri konusunda önerilerde bulunacağım.

Lisanslı Fenerbahçe Taraftar Hediyeleri


Taraftar Hediyeleri

Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak

İddia ediyoruz ki, hediye alacağınız kişi, koyu Fenerbahçe taraftarı ise, onu fazlası ile mutlu edecek bir hediye önerimiz var. Kanarya’ya olan bağlılığını pekiştirmek ve bunu belgelemek için buyurun Fenerbahçe Sertifikası… FENERBAHÇE Taraftarlık Sertifikasını hediye edeceğiniz kişi, bu sertifikayı ister duvarına asar, isterse masasının üzerine konumlandırır. Özel sert bir malzeme ile hazırlanmış bu ürün, aynı zamanda kişiselleştirilebilir bir ürün. Yani Fenerbahçe taraftarı olan kişinin adı ve soyadı bu sertifikanın üzerine yazılabilir. Sürpriz bir hediye niteliğindeki FB Sertifikası eminiz erkek sevgilinizin veya erkek dostlarınızın çok hoşuna gidecektir. Çünkü bu tip taraftar hediyeleri, kişilerin aidiyet duygularını pekiştirmekte oldukça faydalı ürünlerdir. Fenerbahçe’li eşinize veya babanıza sürpriz bir hediye olarak da düşünülebilir.

fenerbahçe ürünleri

Kişiye Özel Sihirli Fenerbahçe Kupa Bardak

Fenerbahçe taraftarı olan birine veya kulübüne neredeyse bağlılık yemini eden fanatik sevgilinize en iyi hediye, tartışmasız üzerinde Fenerbahçe arması olan, sarı lacivert renklerden oluşan bir hediyedir. Bayanlar baylar, görmüş olduğunuz bu ürün Fenerbahçe kulübünün lisanslı ve orijinal bir ürünü olan erkek bir deri cüzdan! Fenerbahçeli Erkek Sevgilinize doğum günü için bir hediye düşünüyorsanız bence başka da bir hediye filan bakmayın! Çünkü sevgilinize başka hediyeler alıp acaba beğenir mi beğenmez mi telaşı yaşayacağınıza, onun istediği şey olan Fenerbahçe ile alakalı bir hediye düşünün derim! Diğer türlü sizinkisi bir maceradan ibaret bir şey olur:) Fenerbahçe logolu deri cüzdan, kişisel kullanıma oldukça uygun, esnek yapısı, %100 geri dönüşüm özelliği ile uzun yıllar unutulmayacak harika bir hediye.

Erkek Hediyeleri

Fenerbahçe Logolu Gümüş Yüzük

Erkeklerin tuttuğu takım ile ilgili yaklaşımı ve değerlendirmeleri o kadar katıdır ki, takımı yenik bir durumdayken ve üzerine bir de siz bayan olarak bir tartışma başlattıysanız, o an yerinizde olmayı kesinlikle istemezdim. Hatta bu iş boşanmaya veya ayrılığa bile gider. İşin şakası bir tarafa da, gerçekten fanatik erkekler taraftarı olduğu kulübe karşı ve takımın renklerine karşı inanılmaz hassastırlar. Bu yüzden sevgililer günü için erkeğe hediye denildiği vakit, tuttuğu takıma yönelik ürünlerden oluşan ürünler en güzel hediyelerdir. Gelin siz de erkek sevgilinizi hayal kırıklığına uğratacak bir hediye almayı denemeyin ve ona tam da istediği şeyi verin:) Sevgililer gününde ona Fenerbahçe gümüş yüzüğü hediye edin.

Kişiye Özel FB Amblemli Parlak krom Zippo Çakmak

Kişiye Özel Fenerbahçe Logolu Zippo Çakmak

Erkek sevgilinize doğum günü için veya sevgililer günü için verilebilecek en güzel hediyelerden bir diğeri de kişiye özel ve artık efsane olmuş Fenerbahçe Logolu Zippo çakmak! İsme Özel Fenerbahçe logolu parlak krom yüzeyli orjinal Lisanslı Zippo Çakmak. 16 Karaktere Kadar Yazı rahatlıkla yazıla bilmektedir. Yazı (Logonun duruşuna göre alt kısıma veya kapak kısmına) uygulanabilir. Zippo çakmakların mekanik aksamlarına Zippo Türkiye mümessili tarafından, Üzerinde sizin belirlemiş olduğunuz yazının silinmezliği ile ilgili garanti ilgili linkteki firma tarafından verilmektedir. Dikkat: Taraftar zippo’ların üzerindeki renkli baskılar garanti altında olmayıp sizin kullanımınıza bağlı olarak olabilecek bozulmalardan Zippo Türkiye mümessili garanti vermemektedir.

Kişiye Özel Sarı Lacivert Kalp Yastık

Kişiye Özel Kalpli Yastık

Sevgilinize aşkınızın sarı lacivert halleri! Belkide biricik sevgilinize aşkınızı hiç bu kadar güzel ifade etmediniz. Hem kalbinizi verdiğiniz sevgiliniz; hem de yine kalbinizde yer alan sarı Lacivert renkler! İkisi de aynı hediyede sizin için bir araya getirildi. Sevgilinize sevgililer günü için, doğum günü için hediye olarak düşünebileceğiniz Kişiye özel Fenerbahçe Kalpli Seni seviyorum yastığı çok özel hediyelerden biri. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafınız, sarı Lacivert renklerin içerisine özel bir teknik ile bastırılıyor ve aşkınız ölümsüzleşiyor. Dilerseniz sevgiliniz ile Şükrü Saraçoğlu’nda gol sevinci yaşarken çektirdiğiniz bir fotoğrafı bu özel yastığa işletebilirsiniz. Hem sevgiliniz hem de Fenerbahçe sevdası aynı özel kalpli yastıkta bir arada! Kişiye özel kalpli Fenerbahçe yastığını, çok sevdiğiniz dostlarınıza, erkek arkadaşlarınıza, bayan arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz!

Kişiye Özel Resimli ve İsmli FB Anahtarlık

Kişiye Özel Resimli ve İsmli FB Anahtarlık

Bundan böyle anahtarlarınız Fenerbahçe’ye emanet! Gördüğünüz bu çubuklu forma şeklindeki anahtarlık üzerinde sevdiklerinizin fotoğrafını ve ismini taşıyan kişiye özel bir ürün! Fenerbahçeli birine hediye edilebilecek en güzel ürünlerden biri. İş yerinin, arabanın, evin bütün anahtarlar Fenerbahçe anahtarlık ile çok şık duracak! Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize kişiye özel resimli ve isim yazılı bir anahtarlık hediye edin, ya da kendiniz kullanın… Çift taraflı olan saydam bir yapıya sahip bu anahtarlığın bir tarafına istediğiniz resmi, diğer tarafa çubuklu sarı lacivert forma üzerine istediğiniz takım adını, numarayı ve isminizi yazıyoruz.

FB hediyeleri

Alkışlayan Kanarya Peluş Şapka

Çocuklara ve fenerbahçe taraftarı olan bayanlara hediye edilebilecek çok güzel bir ürün! Görmekte olduğunuz bu şık ve orijinal peluş şapka FENERBAHÇE kulübüne ait LİSANSLI ve orijinal bir ürünüdür. Bu tip Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar onlarca teste tabi tutulmaktadır. İlgili linkte bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına uygun ürünlerdir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi tavsiye edilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile
taranmalıdır.

Hediye FB ürünleri

Peluş Şapka

Fenerbahçe sevdalısı miniklerin yatak odalarına gidebilecek harika bir hediye tavsiyem var! Özel bir malzemeden yapılmış olan bu orijinal lisanslı ürün oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Ürün yaklaşık 7 mm olmasından dolayı yırtılmaya veya aşınmaya karşı da yine çok sağlam ve mukavemetlidir. Kalın bir görüntüye sahip olması çocuk odalarında dekoratif ve derinlik gibi bir etki yaratacaktır. Ürün arkasında duvara kolayca yapışması için yapışkanlı bant bulunmaktadır. Çocuklar bu hediye ile Fenerbahçe’ye olan tutkuları ve taraftarlık hisleri çok daha fazla artacaktır. Özellikle dayı ve amcalara sesleniyorum, yeğeninizi Fenerbahçeli yapmak istiyorsanız buyurun bu ürün tam hediyelik bir ürün!

Fenerbahçe Hediyeleri

Peluş Şapka

Sarı Kanarya’nın renklerinden oluşan şapka, elinde Fenerbahçe bayrağı görünümündedir. Fenerbahçe Orijinal Lisanslı ürünüdür. Kaliteli ve göz alıcı Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulduktan sonra satışa sunulmaktadır. Vermiş olduğum linkten satın alacağınız ürünler ithal ve oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu çocuk ve bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanması tavsiye edilir. Yine oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemelidir ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.

Taraftar Flaması - Sarı Lacivert

Kişiye Özel Taraftar Flaması

Kişiye özel hediyelerin, hediye kategorileri içerisinde apayrı ve çok özel bir yeri vardır. Çünkü kişiye özel hediye yeryüzünde sadece o kişiye aittir ve başka da bir benzeri yoktur. Hem kişiye özel hediye, hem de tuttuğu takıma ait renkler ile bir araya geldiğinde ortaya inanılmaz etkileyici ve güzel bir hediye çıkacaktır. Sevdiklerinize sarı lacivert renkler içerisinde birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafın yer aldığı harika bir Fenerbahçe Flaması hediye etmeye ne dersiniz? Fiyatı ile de oldukça göz dolduran bu ürün, şahane bir hediye olmaya aday! Bu ürünü sevgilinize de hediye edebilirsiniz! Şükrü Saraçoğlu’nda birlikte izlediğiniz bir maçta belki de bir hatıra fotoğrafı çektirdiniz, bu fotoğrafı bu şık FB flama ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Küçük

Büyük Boy Sünger Futbol Topu

Özellikle fanatik FB taraftarı olan bir baba, çocuğunun da kendisi gibi Fenerbahçe’li olmasını ve takımının oynadığı maçlarda kendisi ile aynı heyecanı duymasını ister! Anne ve baba farklı ve ezeli rakip olan takım taraftarı ise, aralarında ciddi bir rekabet olur! Çocuk babanın mı takımını tutacak, yoksa annenin mi? Babalar tabi bu durumda boş durmaz! Çocuklarının doğum günlerinde hediye olarak Fenerbahçe ruhunu ve Fenerbahçe taraftarlığını hediyeleri ile aşılamaya başlarlar! Derken anneler de boş durmaz! Dayılar amcalar da yine çocukları kendi takımlarına üye etmek için çabalar! Zavallı çocuklar! Hangi takımı tutacaklarını şaşırırlar! Hatta aynı anda, adamına göre 3 farklı takımı tuttun çocuklar bile olabilir.

Fenerbahçe Lisanslı Vazo Abajur

FB Vazo Abajur

Yer, gök sarı lacivert! Çocuk odalarında gece lambası olarak kullanılabilecek ve çocuk odalarını sarı laciverte boyayacak harika bir Lisanlı Fenerbahçe Vazo Abajur! Fenerbahçe’li çocuklara doğum günü için harika bir doğum günü hediyesi olabilir. Hatta bu ürün sadece çocuklara değil yetişkinler için de hediye olabilecek harika bir ürün! Vazo abajur gece lambası olarak bulundukları ortama sarı ve Lacivert renkleri yansıtacak ve gece olduğunda bile yer gök sarı-lacivert olacak! Takım tutmak ve o takıma gönül vermek bir yaşam tarzı olarak karşımıza çıkar. Tuttuğu takımın taraftarı olan herkes, hayatlarında kullandıkları en basit en işe yaramaz şeylerde bile takımlarının renklerini görmek isterler!

FB Hediyeleri

Fenerbahçe Peluş Ayıcık

Erkekler futboldan anlayan mesela, ofsayt nedir, faul nedir, taç nedir gibi futbola hakim kadınlara bayılırlar! Hele hele kız arkadaşı bir de kendi tuttuğu takımı tutuyorsa! Şimdi tavsiye edeceğim hediye, Fenerbahçe taraftarı bayanalara alınabilecek bir hediye! Eminim bu hediye sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Fenerbahçe taraftarı Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz harika bir Peluş Oyuncak Ayıcık! Sevgiliniz ile maç keyfiniz ve gol sevinciniz bu hediyeniz ile artık ikiye katlanacak! Sevgiliniz maçın en heyecanlı dakikalarında bu şık Peluş
yastığa sarılacak ve kaçan gollerin tesellisini bu yastık ile atmaya çalışacak. Bayan sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bu ürünü düşünebilirsiniz.

Fenerbahçe Hediyeleri

Lisanslı Fenerbahçe Askılı Telefonluk

Yapılan bir çok araştırmaya göre, insanların başka bir insandan etkilenmesi ve onu sevebilmesi için tek başına dış görüntü yeterli gelmeyebiliyor! Bunun dışında o kişinin sizin hoşlandığınız şeylerden hoşlanması, sizin sevdiğiniz yemekleri sevmesi, oy verdiğiniz partiye oy vermesi, aynı şehirli olma, aynı marka tercihleri veya aynı takımı tutma gibi faktörler ilişkinin derinleşmesi ve gelişmesi açısından oldukça önemli şeylerdir. Çünkü bu tip şeyler insanları ortak bir paydada toplayan unsurlardır! Lafı uzatmadan, Erkek ve bayan sevgiliye cep telefonlarını taşıyabilecekleri ve üstelik Fenerbahçe’nin simgesi olan Kanarya figürüne sahip peluş bir başlığı olan sarı Lacivert şık bir telefon askılığı! Kız arkadaşınızın eminim çok hoşuna gidebilecek harika bir Lisanlı Fenerbahçe ürünü!

FB Hediyeleri

Fenerbahçe Kanarya Peluş Oyuncak!

Bayanlar sevimli peluş oyuncaklara ve bu tip sevimli hediyelere bayılırlar! Hele hele bir de bu oyuncak, taraftarı oldukları takıma ait renkleri veya simgeleri taşıyorsa o hediyenin değeri ve özelliği daha da çok artar! Siz de Fenerbahçe taraftarı sevgilinize doğum gününde bir sürpriz yapıp onu mutlu edecek Fenerbahçe’nin simgesi olan büyük boy Kanarya peluş yastık hediye edebilirsiniz. Üstelik bu Kanaryaın üzerinde bir de Fenerbahçe Atkısı yer almakta! Sevgiliniz bu hediyeyi evinin en güzel köşesinde özenle koruyacak ve sizi hatırlayacaktır! Önermiş olduğum Fenerbahçe ürünlerinin tamamı lisanslı ve orjinal Galatsaray ürünleridir. Bu yüzden bu ürünleri satın almakla aynı zamanda, tuttuğunuz takıma da bir nevi destek vermiş oluyorsunuz!

FB Hediyeleri

Fenerbahçe Kanarya Peluş Oyuncak!

Erkek çocuklar, babalarını ciddi şekilde örnek alırlar, çocuk için babası bir fenomendir. Babası gibi yürümek, babası gibi gülmek, konuşmak, araba kullanmak isterler. Çok büyük bir oranda
erkek çocuklar babasının tuttuğu takıma meyillidirler. Şayet baskın bir dayı veya amca faktörü yoksa ortada. Çocuğunuzun avucunuzdan kayıp ezeli rakiplerinizden birinin taraftarı olmasını istemiyorsanız, ona erken yaşlardan itibaren Fenerbahçe ile alakalı ve sevdiği türden oyuncak veya hediyeler almanızı tavsiye ederim. Şimdi bahsedeceğim ürün de böyle bir ürün! Fenerbahçe sevdalısı miniklere alınabilecek harika bir hediye tavsiyesi! Erkek çocukların araba oyuncaklara olan ilgisini hepimiz biliriz. Uzaktan kumandası, Fenerbahçe Logosu ve sarı Lacivert renklerin olduğu çok şık ve fiyatı ile de oldukça uygun bir araba oyuncak!

Fenerbahçe Hediyeleri

FB Emniyet Kemeri Kılıfı

Fenerbahçe markası ile özdeşleşmiş ve söylediğinde Fenerbahçe’yi anımsatacak bir çok şey bulunmaktadır. Örneğin; Şükrü Saracoğlu, 1907 yılı denildiğinde, sarı-lacivert renkler ve en önemlisi Kanarya denildiğinde Fenerbahçe akla gelir. Hayatının merkezine Fenerbahçe’yi koymuş taraftarlar için yüzlerce taraftar ürünü yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de, arabalarda emniyet kemerleri üzerine kılıf olarak kullanılabilecek ve Kanarya armalı Orjinal Fenerbahçe kılfı! Bu ürünü dilerseniz arka koltuk kısmına çocuğunuz için emniyet kemeri kılıfı olarak düşünebilirsiniz.

Fenerbahçe Hediyeleri

Fenerbahçe Şeffaf Çocuk Şemsiyesi

Fenerbahçe’ye minicik kalplerinde yer açan ve geleceğin büyük taraftarları erkek ve kız çocuklarına yönelik yine Fenerbahçe Lisanslı ve orijinal bir hediye tavsiyesi! Fenerbahçe Logolu ve Sarı Lacivert Şeffaf çocuk şemsiyesi! Çocuklara karne hediyesi, doğum günü hediyesi olarak da düşünülebilecek ve fiyatı ile de oldukça cazip bir taraftar ürünü! Çocuklar bu özel hediyeniz ile hem yağmur ve kardan kendilerini koruyabilecek hem de takımlarına ait logoyu her yerde yanlarında taşıyabilecek. Yağmurlu bir günde Fenerbahçe’nin Avrupa zaferini kutlamak için bayrak ve flama yerine bile kullanılabilecek harika bir ürün! Hem kutlamanızı yapın hem de bayrağınız her zaman yanınızda olsun.

Fenerbahçe Taraftar Kalem Seti

Fenerbahçe Armalı Kalem Seti

Sarı kanarya taraftarı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel ve lisanslı Fenerbahçe taraftar ürünlerinden bir diğeri de, Sarı kanarya kalem seti. Fiyatı ile de uygun olan bu ürünü fanatik dostlarınıza hediye edebilirsiniz. FB kalem seti hediyenizi alan dostlarınız bu kalemi asla ellerinden düşürmeyeceklerdir. Ofis veya büro içerisinde ezeli bir maç galibiyeti sonrası, diğer takım taraftarı dostlarına karşı bu kalemi gururla ellerinde taşıyacaklardır. FB Kalemleri, kalemlik içerisindeki en değerli ve özel kalemler olacaktır. Doğum günü için veya uygun fiyatlı taraftar hediyesi arayanlara bu ürünü hediye olarak öneririm.

FB Hediyeleri

Fenerbahçe Logolu 3’lü Bardak Seti

Fenerbahçe arması ve renklerinden oluşan bu lisanslı 3’lü bardak seti ile gittiğiniz her yerde, herkes sizin tuttuğunuz takımı bilmiş ve görmüş olacak. Tatile çıktığınızda sıcak kumda içeceklerinizi FB bardakları ile içebilir, mangal sohbetlerinde en güzel sofraları Kanarya bardakları ile neşelendire bilirsiniz. Artık takımınız sizinle her yerde olacak! Belki de Fenerbahçeli bir dostunuza, Galatasaray galibiyet sonrası bu bardaktan içecekler servis edebilirsiniz. Ya da evinizde birlikte maç izlerken dostlarınıza maçın havasına girmek için bu bardaklardan sıcak soğuk içecek servislerinizi yapabilirsiniz. Fenerbahçe aşığı olduğunuzu
cümle alem artık bilmiş olacak!

 Fenerbahçe Lisanslı Orjinal Diğer Ürünler

hediyeHediye FBFenerbahçe Beyzbol Eldiven Top SetFenerbahçe Sarkıt LambaFenerbahçe Lisanslı Bel Çantası Peluş Çocuk KanaryaFenerbahçe Lisanslı Forma Şapka Çocuk

CEVAP VER