Hediye Galatasaray Taraftar Ürünleri

Lisanslı Galatasaray Ürünleri

Sevgiliniz, eşiniz veya babanız koyu bir Galatasaray taraftarı mı? O halde, doğum günü hediyesi olarak O’na tamamen Sarı Kırmızı renklerden oluşan ve üzerinde Galatasaray Arması/Logosu bulunan özel bir hediye verebilirsiniz! Fanatik bir Cimbom taraftarı olan erkeğe alınabilecek en anlamlı hediye, hiç kuşkusuz ki, Sarı Kırmızı renklerden oluşan ve üzerinde Cimbom Arması bulunan orijinal ürünler hediye etmektir. Aslında günümüzde statlarda artan bayan taraftarların sayısını göz önünde bulundurduğumuzda, Taraftar ürünlerinin sadece erkeklere özel olmayıp, kadınlara da hediye edilebileceğini düşünmekteyim! Bu yazımızı, içerisinde tamamen sarı kırmızı renklerden oluşan, orijinal ve lisanslı Galatasaray Ürünlerine ayırdık! Burada yer alan lisanslı ürünler ile tüm özel günler için Galatasaray Taraftarı sevdiklerinize armağanlar seçebilirsiniz!  Herhangi bir kulübe, gönül bağı ile bağlı olan kişiye taraftar denir. Peki, bu kulübe gönül bağının ötesinde, tüm dünyasında yer veren kişiye ne denir? İşte bakın bunu kestiremiyorum… Bu kişiler için “Fanatik” denir dersem, fanatik kelimesi bana biraz negatif geldiği için, uygun düşmeyeceğini düşünüyorum. Sanırım “Ateşli taraftar” demek daha makul olur. Özellikle tuttuğu spor kulübü ile gönül bağı, duygusal bağ kuran taraftar, hayatının her alanında kulübünün renklerini, izlerini görmek ister. Bu yüzdendir ki, taraftarların bu beklentilerini hesaba katan üreticiler, boş durmamış, hemen hemen her şeyde spor kulüplerinin logosu ve renklerinden ürünler veya hizmetler üretmişlerdir. Özellikle Ülkemizde futbol taraftarlığı, diğer spor branşlarından daha öte ve daha popülerdir. Bugünkü yazımda, yaş ve cinsiyet hesaba katmadan, Gönülden veya koyu Galatasaray taraftarı olan sevgilinize, annenize, oğlunuza veya eşinize alabileceğiniz Orjinal Lisanslı Galatasaray taraftar hediyeleri konusunda önerilerde bulunacağım.

Lisanslı Orijinal Galatasaray Taraftar Hediyeleri


galatasaray hediyeleri

Kişiye Özel Sihirli Galatasaray Kupa Bardak

Galatasaray’lı sevdiklerinize, üzerinde fotoğraf baskılı ve dilediğiniz mesajlarla özelleştirebileceğiniz Sihirli Kupa Bardak hediye etmeye ne dersiniz? Üstelik çaylarını keyifle yudumlayabilecekleri GS Kupa Bardak tamamen kişiye özel olarak hazırlanıyor. Galatasaray Kupa Bardağın Sihirli bir kupa modeli olduğunu da hatırlatmak lazım! Şöyle ki; kupa bardak içi boş ve soğuk haldeyken simsiyah bir görünüme sahip ve içerisine sıcak içecek konulduğunda ise renk değiştirerek sarı kırmızı renkler ve üzerindeki fotoğraf baskısı ortaya çıkıyor. %100 Lisanslı ve orijinal olan bu kupa bardak, Cimbom taraftarı sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri.

lisanslı galatasaray ürünleri

Lisanslı Galatasaray Kupa Bardak

Sol kısmında Galatasaray logosu bulunan ve sağ kısmında da Sarı kırmızı renklerle hazırlanan kaliteli kupa bardak %100 GS Kulübünün lisanslı ürünüdür! Galatsaray renkleri ve logosuyla hazırlanmış özel kutusu içerisinde gönderilecek bu kupa bardakla sevdiklerinizin kahve keyfine cimbom aşkı katabilirsiniz. Galatsaray’lıu sevdiklerinizi çok mutlu edecek bu kupa bardak, yukarıda yer alan kişiye özel kupa bardağa alternatif ürünlerden biri. Ancak bu kupa kişiye özel hale gelmiyor bilginize…

Galatasaray ürünleri

Kişiye Özel Sarı Kırmızı Taraftar Anahtarlık

Sarı Kırmızı renklerle hazırlanmış Kişiye Özel Galatasaray Anahtarlığa ne dersiniz? Forma şeklindeki tasarımıyla bu Anahtarlık, sarı kırmızı renklerle hazırlanmış. Üzerine “Yılın En İyi Taraftarı” ya da “En Fanatik Galatasaray Taraftarı” gibi dilediğiniz mesajları yazdırabileceğiniz ve sevdiklerinizin ismine özel olarak hazırlanacak Forma Anahtarlık, sevdiklerinizi mutlu edecek küçük hediyelerden biri.

Erkeklere Hediye

Galatasaray Lisanslı Ürünleri & Galatasaray Logolu Gümüş Yüzük

Bir erkek için tuttuğu takımın logosu veya renkleri yeryüzünde başka hiçbir şey ile kıyaslanamaz bile. Takımı şampiyon olmuşsa veya o hafta ezeli rekabetten tuttuğu takım galip çıkmışsa, isterse dünya yansın, o erkeğin keyfini hiçbir şey kaçıramaz. Sevgiliniz fanatik bir Galatasaray taraftarı mı? Eğer öyleyse, erkek arkadaşınıza alacağınız sevgililer günü hediyeleri konusunda neden başka bir maceraya giresiniz ki? Sizin Erkek sevgiliniz için sevgililer günü hediyeniz aslında daha baştan belli. Gördüğünüz yüzük gümüş ve Galatasaray armalı şık bir yüzük. Belki sizin için romantik bir hediye olmayacaktır ama inanın sevgiliniz için bu hediye başka hiçbir hediye kadar onu mutlu etmeyecektir. Yukarıda yer alan Galatasaray Logolu Yüzük, Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak verilebilecek en özel hediyelerden biri!


Kişiye özel butik kurabiye

Galatasaray Butik Kurabiyeleri

Sarı-Kırmızı renkler aşkına! Eğer içinizdeki Galatasaray aşkını yere göğe sığdıramıyorsanız, Cimbom benim bütün dünyam diyorsanız,  bu tutkunuza biz de lezzet katıyoruz. Kim daha fanatik GS’li tartışmalarına en tatlı çözüm Galatasaray Kurabeiyeleri! Enfes tatlardaki Galatasaray Kurabiyeleri ile çocuğunuza, misafirlerinize, sevdiklerinize sarı kırmızı lezzetler sunabilirsiniz! Kaliteli malzemelerle özel olarak hazırlanmış taze günlük kurabiyeler, Galatasaray Armalı özel kutu içerisinde tam 16 leziz kurabiye en kısa sürede adresinize ulaştırılıyor.


Lisanslı Galatasaray Ürünleri

Galatasaray Zilli Püsküllü Festival Lisanslı Şapka

Bir erkeğin kendisini en çok kaybettiği an, Dünyadan soyutladığı an, takımının maçını izlediği andır! Hele hele tuttuğu takım bir de atak bir futbol oynuyorsa, bol gol pozisyonuna giriyorsa, yanında top patlasa ona hiç tepki göstermez! Elbette ki maç izlemek öyle kuru kuruya olmuyor! Erkek, maç izlerken havaya girmek, tüm benliği ile takımının yanında olmak ister! Galatasaray Zilli Püsküllü Festival Lisanslı Şapka, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarında, gelibiyetleri sonrasında eğlenceyi ikiye katlıyor! Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu özel ürün, lisanslı GS ürünüdür. Ön kısmında Galatasaray Logosu bulunmaktadır. Erkek Arkadaşa Hediye arayışında olan bayanlar için ideal bir armağan seçeneği!


Galatasaraylı Erkeğe Hediye

Galatasaray Bandana ve Toplu Bobo Peluş Oyuncak

İki büyük aşk vardır; Birincisi kız arkadaşa duyulan aşk, ikincisi ise Galatasaray Aşkı! İkisi bir araya geldiğinde ise ortaya süper aşk çıkıyor! En büyük keyfiniz, kız arkadaşınızla heyecan dolu Galatasaray maçlarını izlemek ise O’na bu şirin hediye ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz! Galatasaray Bandana ve Toplu Bobo Peluş Oyuncak kız arkadaşınızın kalbini fethedecek derecede sevimli! Yatağının başucundan bir an olsun ayırmayacağı ve her an sizi hatırlayacağı bu güzel hediye ile, sevgilinize Galatasaraylı bir hediye sürprizi yapın!


Galatasaray Taraftar Hediyeleri

Galatasaray Toplu Cici Ayı

Sarı kırmızı renklere aşık mısınız? Bir hafta takımınız galip gelmediğinde kendinizi çok mu kötü hissediyorsunuz? En büyük mutluluğunuz, derbi maçı sonrası ezeli rakibini yenen Galatasaray’ın zaferi mi? O halde sizin için söylenebilecek tek söz var; Siz inanılmaz derecede koyu bir Galatasaray taraftarısınız! Şimdi bu büyük aşkı kız arkadaşınıza gösterme zamanı! Sevgilinize üzerinde Galatasaray Forması bulunan bu şirin ayıcığı hediye ederek, Cimbom Saflarına katılmaya davet edebilirsiniz! Bayan sevgiliye hediye ne alınır diyorsanız, Galatasaray Formalı Toplu Cici Ayı en şirin hediyelerden biri!


Erkek eşe galatasaray hediyeleri

Kişiye Özel Hat Sanatı Yazılı Galatasaray Armalı Çerçeveli Tablo

Koyu bir Galatasaray Taraftarı olan eşinize evlilik yıldönümünüzde etkileyici bir armağan vermek isterseniz, kişiye özel olarak hazırlanan Hat Sanatı ile Yazılı Galatasaray Armalı Çerçeveli Tablo tam size göre! Eşinizin iş yerinde gururla sergileyeceği ve size değim yerindeyse minnet duyacağı bu özel ürün, eşinize en güzel evlilik yıldönümü hediyesi. Hem duvara asılabilen, hem de arka ayakları sayesinde masa üzerinde sergilenebilen Hat Yazılı Galatasaray Armalı Çerçeveli Tablo, özel çerçevesiyle de oldukça göz kamaştırıyor! Üzerine eşiniz ile birlikte ikinizin de isminin yer alacağı bu özel ürünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz!


Galatasaray Hediyeleri

Kişiye Özel Kalpli Yastık

Sevgilinize aşkınızın sarı kırmızı halleri! Belkide biricik sevgilinize aşkınızı hiç bu kadar güzel ifade etmediniz. Hem kalbinizi verdiğiniz sevgiliniz; hem de yine kalbinizde yer alan sarı kırmızı renkler! İkisi de aynı hediyede sizin için bir araya getirildi. Sevgilinize sevgililer günü için, doğum günü için hediye olarak düşünebileceğiniz Kişiye özel Galatasaray Kalpli Seni seviyorum yastığı çok özel hediyelerden biri. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafınız, sarı kırmızı renklerin içerisine özel bir teknik ile bastırılıyor ve aşkınız ölümsüzleşiyor. Dilerseniz sevgiliniz ile TT Arena’da gol sevinci yaşarken çektirdiğiniz bir fotoğrafı bu özel yastığa işletebilirsiniz. Hem sevgiliniz hem de Galatasaray sevdası aynı özel kalpli yastıkta bir arada! Kişiye özel kalpli Galatasaray yastığını, çok sevdiğiniz dostlarınıza, erkek arkadaşlarınıza, bayan arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz!


GS Hediye

Kişiye Özel Taraftar Flaması

Kişiye özel hediyelerin, hediye kategorileri içerisinde apayrı ve çok özel bir yeri vardır. Çünkü kişiye özel hediye yeryüzünde sadece o kişiye aittir ve başka da bir benzeri yoktur. Hem kişiye özel hediye, hem de tuttuğu takıma ait renkler ile bir araya geldiğinde ortaya inanılmaz etkileyici ve güzel bir hediye çıkacaktır. Sevdiklerinize sarı kırmızı renkler içerisinde birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafın yer aldığı harika bir Galatasaray Flaması hediye etmeye ne dersiniz? Fiyatı ile de oldukça göz dolduran bu ürün, şahane bir hediye olmaya aday! Bu ürünü sevgilinize de hediye edebilirsiniz! Türk Telekom Arena’da birlikte izlediğiniz bir maçta belki de bir hatıra fotoğrafı çektirdiniz, bu fotoğrafı bu şık GS flama ile ölümsüzleştirebilirsiniz.


galatasaray hediyeleri

Büyük Boy Sünger Futbol Topu

Özellikle fanatik GS taraftarı olan bir baba, çocuğunun da kendisi gibi Galatasaraylı olmasını ve takımının oynadığı maçlarda kendisi ile aynı heyecanı duymasını ister! Anne ve baba farklı ve ezeli rakip olan takım taraftarı ise, aralarında ciddi bir rekabet olur! Çocuk babanın mı takımını tutacak, yoksa annenin mi? Babalar tabi bu durumda boş durmaz! Çocuklarının doğum günlerinde hediye olarak Galatasaray ruhunu ve Galatasaray taraftarlığını hediyeleri ile aşılamaya başlarlar! Derken anneler de boş durmaz! Dayılar amcalar da yine çocukları kendi takımlarına üye etmek için çabalar! Zavallı çocuklar! Hangi takımı tutacaklarını şaşırırlar! Hatta aynı anda, adamına göre 3 farklı takımı tuttun çocuklar bile olabilir.


Erkek hediyeleri

Kişiye Özel GS Sertifikası

İddia ediyoruz ki, hediye alacağınız kişi, koyu Galatasaray taraftarı ise, onu fazlası ile mutlu edecek bir hediye önerimiz var. Cimbom’a olan bağlılığını pekiştirmek ve bunu belgelemek için buyurun Galatasaray Sertifikası… GALATASARAY Taraftarlık Sertifikasını hediye edeceğiniz kişi, bu sertifikayı ister duvarına asar, isterse masasının üzerine konumlandırır. Özel sert bir malzeme ile hazırlanmış bu ürün, aynı zamanda kişiselleştirilebilir bir ürün. Yani Galatasaray taraftarı olan kişinin adı ve soyadı bu sertifikanın üzerine yazılabilir. Sürpriz bir hediye niteliğindeki GS Sertifikası eminiz erkek sevgilinizin veya erkek dostlarınızın çok hoşuna gidecektir. Çünkü bu tip taraftar hediyeleri, kişilerin aidiyet duygularını pekiştirmekte oldukça faydalı ürünlerdir. Galatasaraylı eşinize sürpriz bir hediye olarak da düşünülebilir.


Galatasaray Hediyeleri

GS Vazo Abajur

Yer, gök sarı kırmızı! Çocuk odalarında gece lambası olarak kullanılabilecek ve çocuk odalarını sarı kırmızıya boyayacak harika bir Lisanlı Galatasaray Vazı Abajur! Galatasaraylı çocuklara doğum günü için harika bir doğum günü hediyesi olabilir. Hatta bu ürün sadece çocuklara değil yetişkinler için de hediye olabilecek harika bir ürün! Vazo abajur gece lambası olarak bulundukları ortama sarı ve kırmızı renkleri yansıtacak ve gece olduğunda bile yer gök sarı kırmızı olacak! Takım tutmak ve o takıma gönül vermek bir yaşam tarzı olarak karşımıza çıkar. Tuttuğu takımın taraftarı olan herkes, hayatlarında kullandıkları en basit en işe yaramaz şeylerde bile takımlarının renklerini görmek isterler!


GS Hediyeleri

Galatasaray Yıldız Peluş Yastık

Erkekler futboldan anlayan mesela, ofsayt nedir, faul nedir, taç nedir gibi futbola hakim kadınlara bayılırlar! Hele hele kız arkadaşı bir de kendi tuttuğu takımı tutuyorsa! Şimdi tavsiye edeceğim hediye, Galatasaray taraftarı bayanalara alınabilecek bir hediye! Eminim bu hediye sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Galatasaray taraftarı Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz harika bir Peluş Yastık! Sevgiliniz ile maç keyfiniz ve gol sevinciniz bu hediyeniz ile artık ikiye katlanacak! Sevgiliniz maçın en heyecanlı dakikalarında bu şık Peluş yastığa sarılacak ve kaçan gollerin tesellisini bu yastık ile atmaya çalışacak. Bayan sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bu ürünü düşünebilirsiniz.


Hediye Galatasaray Ürünleri

Galatasaray Askılı Telefonluk

Yapılan bir çok araştırmaya göre, insanların başka bir insandan etkilenmesi ve onu sevebilmesi için tek başına dış görüntü yeterli gelmeyebiliyor! Bunun dışında o kişinin sizin hoşlandığınız şeylerden hoşlanması, sizin sevdiğiniz yemekleri sevmesi, oy verdiğiniz partiye oy vermesi, aynı şehirli olma, aynı marka tercihleri veya aynı takımı tutma gibi faktörler ilişkinin derinleşmesi ve gelişmesi açısından oldukça önemli şeylerdir. Çünkü bu tip şeyler insanları ortak bir paydada toplayan unsurlardır! Lafı uzatmadan, Erkek ve bayan sevgiliye cep telefonlarını taşıyabilecekleri ve üstelik Galatasaray’ın simgesi olan Aslan figürüne sahip peluş bir başlığı olan sarı kırmızı şık bir telefon askılığı! Kız arkadaşınızın eminim çok hoşuna gidebilecek harika bir Lisanlı Galatasaray ürünü!


Hediye Galatasaray Ürünleri

Galatasaray Aslan Peluş Oyuncak!

Bayanlar sevimli peluş oyuncaklara ve bu tip sevimli hediyelere bayılırlar! Hele hele bir de bu oyuncak, taraftarı oldukları takıma ait renkleri veya simgeleri taşıyorsa o hediyenin değeri ve özelliği daha da çok artar! Siz de Galatasaray taraftarı sevgilinize doğum gününde bir sürpriz yapıp onu mutlu edecek Galatasaray’ın simgesi olan büyük boy aslan peluş yastık hediye edebilirsiniz. Üstelik bu aslanın üzerinde bir de Galatasaray Atkısı yer almakta! Sevgiliniz bu hediyeyi evinin en güzel köşesinde özenle koruyacak ve sizi hatırlayacaktır! Önermiş olduğum Galatasaray ürünlerinin tamamı lisanslı ve orjinal Galatsaray ürünleridir. Bu yüzden bu ürünleri satın almakla aynı zamanda, tuttuğunuz takıma da bir nevi destek vermiş oluyorsunuz!


çocuk hediyesi

Galatasaray 1967 Ford Mustang Kumandalı Araba!

Erkek çocuklar, babalarını ciddi şekilde örnek alırlar, çocuk için babası bir fenomendir. Babası gibi yürümek, babası gibi gülmek, konuşmak, araba kullanmak isterler. Çok büyük bir oranda erkek çocuklar babasının tuttuğu takıma meyillidirler. Şayet baskın bir dayı veya amca faktörü yoksa ortada:) Çocuğunuzun avucunuzdan kayıp ezeli rakiplerinizden birinin taraftarı olmasını istemiyorsanız, ona erken yaşlardan itibaren Galatasaray ile alakalı ve sevdiği türden oyuncak veya hediyeler almanızı tavsiye ederim. Şimdi bahsedeceğim ürün de böyle bir ürün! Galatasaray sevdalısı miniklere alınabilecek harika bir hediye tavsiyesi! Erkek çocukların araba oyuncaklara olan ilgisini hepimiz biliriz. Uzaktan kumandası, Galatasaray Logosu ve sarı kırmızı renklerin olduğu çok şık ve fiyatı ile de oldukça uygun bir araba oyuncak!


hediye GS ürünleri

GS Emniyet Kemeri Kılıfı

Galatasaray markası ile özdeşleşmiş ve söylediğinde Galatasaray’ı anımsatacak bir çok şey bulunmaktadır. Örneğin; Aslantepe denildiğinde, Ali Sami Yen, Metin Oktay, 1905 yılı denildiğinde, sarı kırmızı renkler, TT Arena ve en önemlisi doğadaki en güçlü hayvan ve hayvanların efendisi aslan denildiğinde Galatasaray akla gelir. Hayatının merkezine Galatasaray’ı koymuş taraftarlar için yüzlerce taraftar ürünü yer almaktadır. Bunlardan birtanesi de, arabalarda emniyet kemerleri üzerine kılıf olarak kullanılabilecek ve Aslan armalı Orjinal Galatasaray kılfı! Bu ürünü dilerseniz arka koltuk kısmına çocuğunuz için emniyet kemeri kılıfı olarak düşünebilirsiniz.


çocuk hediyeleri

Galatasaray Şeffaf Çocuk Şemsiyesi

Galatasaray’a minicik kalplerinde yer açan ve geleceğin büyük taraftarları erkek ve kız çocuklarına yönelik yine Galatasaray Lisanslı ve orijinal bir hediye tavsiyesi! Galatasaray Logolu ve Sarı kırmızı Şeffaf çocuk şemsiyesi! Çocuklara karne hediyesi, doğum günü hediyesi olarak da düşünülebilecek ve fiyatı ile de oldukça cazip bir taraftar ürünü! Çocuklar bu özel hediyeniz ile hem yağmur ve kardan kendilerini koruyabilecek hem de takımlarına ait logoyu her yerde yanlarında taşıyabilecek. Yağmurlu bir günde Galatasaray’ın Avrupa zaferini kutlamak için bayrak ve flama yerine bile kullanılabilecek harika bir ürün! Hem kutlamanızı yapın hem de bayrağınız her zaman yanınızda olsun.


Özel hediye

30 Cm. Dev GS. Tükenmez Kalem

Cimbom taraftarı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel ve lisanslı Galatasaray taraftar ürünlerinden bir diğeri de, 30 cm boyunda dev tükenmez kalem. Fiyatı ile de uygun olan bu ürünü fanatik dostlarınıza hediye edebilirsiniz. GS tükenmez kelim hediyenizi alan dostlarınız bu kalemi asla ellerinden düşürmeyeceklerdir. Ofis veya büro içerisinde ezeli bir maç galibiyeti sonrası, diğer takım taraftarı dostlarına karşı bu kalemi gururla ellerinde taşıyacaklardır. GS tükenmez kalem kalemlik içerisindeki en değerli ve özel kalem olacaktır. Doğum günü için veya uygun fiyatlı taraftar hediyesi arayanlara bu ürünü hediye olarak öneririm.


Hediye

Galatasaray Plastik Bardak

Galatasaray arması ve renklerinden oluşan bu lisanslı plastik bardak ile gittiğiniz her yerde, herkes sizin tuttuğunuz takımı bilmiş ve görmüş olacak. Tatile çıktığınızda sıcak kumda içeceklerinizi GS bardakları ile içebilir, mangal sohbetlerinde en güzel sofraları cimbom bardakları ile neşelendirebilirsiniz. Artık takımınız sizinle her yerde olacak! Belki de Fenerbahçeli bir dostunuza, Galatasaray galibiyet sonrası bu bardaktan içecekler servis edebilirsiniz. Ya da evinizde birlikte maç izlerken dostlarınıza maçın havasına girmek için bu bardaklardan sıcak soğuk içecek servislerinizi yapabilirsiniz. Galatasaray aşığı olduğunuzu cümle alem artık bilmiş olacak!


Erkeğe güzel hediyeler

1 YORUM

CEVAP VER