Hediye Fenerbahçe Taraftar Ürünleri

Fenerbahçe ürünleri

Sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz en güzel ve en anlamlı hediyeler, hiç şüphesiz ki, gönül verdikleri, renklerine aşık oldukları takımlarla ilgili hediyelerdir. Erkek arkadaşınıza, eşinize, sevgilinize veya babanıza ister doğum günü hediyesi olarak, ister diğer özel günlerde, gönülden bağlı olduğu takımın ürünlerinden şahane hediyeler oluşturabilirsiniz. Sizler için, içerisinde tamamen Fenerbahçe’nin orijinal ve lisanslı ürünlerinden oluşan harika hediyelik ürünler seçtik! Fenerbahçe Logolu Yüzüklerden tutun da, Peluş oyuncak ve Yastıklara, Erkek için üzerinde Fenerbahçe Arması Bulunan Çakmaktan, deri cüzdana, Sarı Lacivert Anahtarlıklardan, fanatik çocuklar için gece lambasına kadar bir çok hediyelik ürün bulabilirsiniz! Biz bu Orijinal ürünleri oluştururken çok eğlendik ve keyif aldık, bakalım siz beğenebilecek misiniz? Herhangi bir kulübe, gönül bağı ile bağlı olan kişiye taraftar denir. Bir kulübe gönül bağının ötesinde, tüm dünyasında yer veren kişiye ne denir, onu kestiremiyorum, Fanatik denir dersem, fanatik kelimesi bana biraz negatif geldiği için, uygun düşmeyeceğini düşündüm, ama sanırım Ateşli taraftar demek daha makul olur. Özellikle tuttuğu spor kulübü ile gönül bağı, duygusal bağ kuran taraftar, hayatının her alanında kulübünün renklerini, izlerini görmek ister. Bu yüzdendir ki, taraftarların bu beklentilerini hesaba katan üreticiler, boş durmamış, hemen hemen her şeyde spor kulüplerinin logosu ve renklerinden ürünler veya hizmetler üretmişlerdir. Özellikle Ülkemizde futbol taraftarlığı, diğer spor branşlarından daha farklı ve daha özeldir. Bugünkü yazımda, yaş ve cinsiyet hesaba katmadan, Gönülden veya koyu Fenerbahçe taraftarı olan sevgilinize, arkadaşınıza annenize, oğlunuza veya eşinize alabileceğiniz taraftar hediyeleri konusunda önerilerde bulunacağım.

Orijinal Lisanslı Fenerbahçe Ürünleri


fenerbahçe taraftar hediyeleri

Kişiye Özel Sihirli Fenerbahçe Kupa Bardak

Fenerbahçe’li sevgiliye ne hediye alınır? Üzerinde göndereceğiniz fotoğrafın baskısı yer alacak olan ve dilediğiniz mesajlarla özelleştirebileceğiniz Sihirli Fenerbahçe Kupa Bardak hediye etmeye ne dersiniz? Üstelik sevgilinize çayını keyifle yudumlayacağı FB Kupa Bardak tamamen kişiye özel olarak hazırlanıyor. Fenerbahçe Kupa Bardağın Sihirli bir kupa modeli olduğunu en başta hatırlatmak lazım! Şöyle ki; kupa bardak içi boş ve soğuk haldeyken simsiyah bir görünüme sahip ve içerisine sıcak içecek konulduğunda ise renk değiştirerek sarı lacivert renkler ve üzerindeki fotoğraf baskısı ortaya çıkıyor. %100 Lisanslı ve orijinal olan bu kupa bardak, Sarı Kanarya taraftarı sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri.

Sarı Lacivert Yılın En İyi Taraftarı Plaketi

Yılın En İyi Taraftarı Plaketi Fotoğraflı

Yılın en iyi taraftarını siz seçin! Üstelik sözle filan da değil! Fotoğrafına özel ve övgü dolu mesajınızla birlikte hazırlanacak Sarı Lacivert Yılın En İyi Taraftarı Plaketi ile… Sevgilinize aşkınızın sarı lacivert halleri! Belkide biricik sevgilinize aşkınızı hiç bu kadar güzel ifade etmediniz. Hem kalbinizi verdiğiniz sevgiliniz; hem de yine kalbinizde yer alan sarı Lacivert renkler! İkisi de aynı hediyede sizin için bir araya getirildi. Sevgilinize sevgililer günü için, doğum günü için hediye olarak düşünebileceğiniz Kişiye özel Fenerbahçe Kalpli Seni seviyorum yastığı çok özel hediyelerden biri.


Lisanslı Fenerbahçe Balonu 10'lu Paket

Fenerbahçe Logolu Sarı Lacivert Balonlar 

Fenerbahçe’li sevdiklerinizin doğum gününde kullanabileceğiniz logolu, sloganlı birbirinden şık balon modelleri karşınızda. Sürpriz doğum günü partilerinizi Lisanlı Fenerbahçe balonları ile süsleyebilirsiniz. 10’lu paket içerisinde satılan FB Balonları aynı gün kargoya teslim edile gönderiliyor. Çocuklara ve fenerbahçe taraftarı olan bayanlara hediye edilebilecek çok güzel bir ürün! Görmekte olduğunuz bu şık ve orijinal balonlar FENERBAHÇE kulübüne ait LİSANSLI ve orijinal bir ürünüdür.

fenerbahçe taraftar hediyeleri

Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak

Fenerbahçe taraftarı erkeklere verilebilecek en güzel hediye işte karşınızda! Sevgilinize, babanıza, eşinize veya Fenerbahçe taraftarı arkadaşlarınıza ofiste, evde keyifle kullanabilecekleri bu özel kupa bardağı armağan edebilirsiniz. Sol kısmında Fenerbahçe logosu bulunan ve sağ kısmında da Sarı Lacivert renklerle hazırlanmış kaliteli kupa bardak %100 FB Kulübünün lisanslı ürünüdür! Fenerbahçe renkleri ve logosuyla hazırlanmış özel kutusu içerisinde gönderilecek bu kupa bardakla sevdiklerinizin kahve keyfine Sarı Kanarya aşkı katabilirsiniz. Fenerbahçe’li sevdiklerinizi çok mutlu edecek bu kupa bardak, yukarıda yer alan kişiye özel kupa bardağa alternatif ürünlerden biri. Ancak bu kupa kişiye özel hale gelmiyor bilginize…

fenerbahçe taraftar hediyeleri

Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Anahtarlık

Sarı lacivert renklere sahip Kişiye Özel Fenerbahçe Anahtarlığa ne dersiniz? Çubuklu FB forması şeklindeki tasarımıyla bu özel anahtarlık, sarı lacivert renklere hazırlanmış. Üzerine Yılın En İyi Fenerbahçe Taraftarı ya da “En Fanatik Fener Taraftarı” gibi dilediğiniz mesajları yazdırabileceğiniz ve sevdiklerinizin ismine özel olarak hazırlanacak Forma Anahtarlık, sevdiklerinizi mutlu edecek küçük, ancak mutluluğu büyük hediyelerden biri.

Erkek Hediyeleri

Fenerbahçe Logolu Gümüş Yüzük

Erkeklerin tuttuğu takım ile ilgili yaklaşımı ve değerlendirmeleri o kadar katıdır ki, takımı yenik bir durumdayken ve üzerine bir de siz bayan olarak bir tartışma başlattıysanız, o an yerinizde olmayı kesinlikle istemezdim. Hatta bu iş boşanmaya veya ayrılığa bile gider. İşin şakası bir tarafa da, gerçekten fanatik erkekler taraftarı olduğu kulübe karşı ve takımın renklerine karşı inanılmaz hassastırlar. Bu yüzden sevgililer günü için erkeğe alacağınız en değerli hediye, tuttuğu takıma ait hediyelerdir. Gelin siz de erkek sevgilinizi hayal kırıklığına uğratacak bir hediye almayı denemeyin ve ona tam da istediği şeyi verin:) Sevgililer gününde ona Fenerbahçe gümüş yüzüğü hediye edin. Bu şahane ürün aynıza zamande erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da düşünülebilecek en anlamlı hediyelerden biri!


Fanerbahçe Taraftar Hediyeleri

Maisto Fenerbahçe – 1967 Ford Mustang 

Fenerbahçe taraftarı fanatik bir babanın, elbette ki fanatik de oğlu olur! Sarı lacivert renklere gönül vermiş aile dostunuzun oğluna ne hediye alabilirim diye kara  kara düşünmenize hiç gerek yok! Çünkü, bu hediye gönlünü Fener’e vermiş bir çocuğa verilebilecek en güzel armağan! Lisanslı Fenerbahçe logolu uzaktan kumandalı 1967 Model Ford Mustang ile çocukları çok ama çok mutlu edebilirsiniz.  Sitemiz içerisinde yer alan diğer erkek çocuk hediyelerine göz atmak için bu linke tıklayabilir, birbirinden nefis hediyelere göz atabilirsiniz. Lütfen tıklayın: Erkek Çocuğa Hediye


Fenerbahçe Kurabiyeleri

Fenerbahçe Kurabiyeleri

En sevdiğiniz, hatta gördüğünüzde mantığınızın devre dışı kaldığı sarı lacivert renkler lezzetli kurabiyelere dönüşüyor. Özel hediyelik Fenerbahçe Logolo kutu içerisinde birbirinden lezzetli butik kurabiyeler ile, tüm Fenerbahçeli dostlarınıza harika sürprizler yapabilirsiniz! İçerisinde birbirinden farklı, ancak tamamen Fenerbahçe temalı 16 adet (sarı lacivert renkler-sarı kanarya, Fenerbahçe Logoso, FB yazısı, Fenerbahçe Forması gibi) kurabiyelerin yer aldığı Butik Kurabiyelerle, eşinize, çocuğunuza, fanatik dostlarınıza unutulmayacak özel bir hediye verebilirsiniz!


Fenerbahçe Taraftar Ürünleri

Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Figürü

Fenerbahçe Taraftarı Sevdiklerinize özel bir armağan vermeye hazır mısınız? Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Figürü ile, dosta düşmana kalbinizdeki Fenerbahçe Sevgisini gösterin! Erkeklere hediye seçmek bayanların gözünü korkutan bir süreç! Acaba ne alsam, hangi hediyeyi bulsam diye! Oysa ki, futbol fanatiği bir erkeğe alınabilecek en kıymetli hediye, tuttuğu takıma dair ürünlerdir. Siz de Fenerbahçeli dost ve arkadaşlarınıza, masalarının üzerinde, kitaplıklarında, büfelerinde her zaman gururla sergileyebilecekleri Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Figürü armağan edebilirsiniz! Bu ürün kişiye özel olarak hazırlandığı için, üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini ve soy ismini yazdırabiliyorsunuz!


Fenerbahçe Taraftarı Erkeğe hediye

Fenerbahçe Zilli Püsküllü Festival Lisanslı Şapka

Bu hediyelik ürün, Sarı Lacivert renklerin aşığıyım diyenler için gelsin! Takımızın şampiyonluğunu ya da galibiyetlerini şapkasız kutlayamam diyenlerdenseniz, buyurun Fenerbahçe Zilli Püsküllü Festival Lisanslı Şapkayla tanışın! Fenerbahçe Taraftarı bir erkeğe doğum gününde ne hediye alabilirim diyorsanız, son derece eğlenceli ve sevimli bir tasarıma sahip bu şapka tam size göre! Üzerinde Fenerbahçe Logosu’nun yer aldığı bu orijinal ürün ile, erkek-bayan hiç fark etmez, Fenerbahçeli tüm sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.


Fenerbahçe Taraftar Ürünleri

Fenerbahçe Bayraklı ve Kalpli Kutup Ayısı

Yere göğe sığdıramadığınız Fenerbahçe Sevgisini şirin bir armağan ile taçlandırmak ister misiniz? Elinde Fenerbahçe’nin anlı şanlı bayrağı, boynunda sarı lacivert atkısı ile Kalpli Kutup Ayısı, Fenerbaçe Taraftarı kız arkadaşınızın gönlünü mest etmeye geliyor. Kız Arkadaşıma doğum gününde ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, bu sevimli oyuncak ayı tüm tereddütlerinizi boşa çıkaracak şirinlikte!


Fenerbahçe Taraftar Ürünleri

Fenerbahçe Balık Festival Lisanslı Şapka

Yazık ya! Bu futbolcuya şu kadar da para verilir mi?,”Bizim takıma bu hoca ne iyi gider!” Siz de takımınız hakkında, adeta bir yönetici kıvamında kararlar alıp veriyorsanız, taraftarlığınızı kimse sorgulayamaz! Çünkü, geceniz gündüzünüz tamamen Fenerbahçe olmuş durumda! Takımınızı maçlarda yalnız bırakmayıp, tribünde maç izlemeye gidiyorsanız, takımınızın kombinelerini daha satışa çıkar çıkmaz alıyorsanız, işte siz gerçek taraftarsınız! O halde, size Fenerbahçe’nin maçlarını evde ya da tribünde izlerken, daha fazla havaya sokacak Fenerbahçe Balık Festival Lisanslı Şapka ile sizi tanıştıralım! Üzerinde Orijinal Fenerbahçe Logosu bulunan bu lisanslı şapkayı kendiniz için satın alabileceğiniz gibi, kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, tüm sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz!


Kişiye Özel FB Amblemli Parlak krom Zippo Çakmak

Kişiye Özel Fenerbahçe Logolu Zippo Çakmak

Erkek sevgilinize doğum günü için veya sevgililer günü için verilebilecek en güzel hediyelerden bir diğeri de kişiye özel ve artık efsane olmuş Fenerbahçe Logolu Zippo çakmak! İsme Özel Fenerbahçe logolu parlak krom yüzeyli orjinal Lisanslı Zippo Çakmak. 16 Karaktere Kadar Yazı rahatlıkla yazıla bilmektedir. Yazı (Logonun duruşuna göre alt kısıma veya kapak kısmına) uygulanabilir. Zippo çakmakların mekanik aksamlarına Zippo Türkiye mümessili tarafından, Üzerinde sizin belirlemiş olduğunuz yazının silinmezliği ile ilgili garanti ilgili linkteki firma tarafından verilmektedir. Dikkat: Taraftar zippo’ların üzerindeki renkli baskılar garanti altında olmayıp sizin kullanımınıza bağlı olarak olabilecek bozulmalardan Zippo Türkiye mümessili garanti vermemektedir.


Kişiye Özel Sarı Lacivert Kalp Yastık

Kişiye Özel Kalpli Yastık

Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafınız, sarı Lacivert renklerin içerisine özel bir teknik ile bastırılıyor ve aşkınız ölümsüzleşiyor. Dilerseniz sevgiliniz ile Şükrü Saraçoğlu’nda gol sevinci yaşarken çektirdiğiniz bir fotoğrafı bu özel yastığa işletebilirsiniz. Hem
sevgiliniz hem de Fenerbahçe sevdası aynı özel kalpli yastıkta bir arada! Kişiye özel kalpli Fenerbahçe yastığını, çok sevdiğiniz dostlarınıza, erkek arkadaşlarınıza, bayan arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz!


FB Hediyeleri

Fenerbahçe Erkek Cüzdan

Fenerbahçe taraftarı olan bir sevdiğinize ya da kulübüne neredeyse sadakat yemini eden fanatik sevgilinize en iyi hediye, tartışmasız üzerinde Fenerbahçe arması olan, sarı lacivert renklerden oluşan bir hediyedir. Bayanlar baylar, görmüş olduğunuz bu ürün Fenerbahçe kulübünün lisanslı ve orijinal bir ürünü olan erkek bir deri cüzdan! Fenerbahçeli Erkek Sevgilinize doğum günü için bir hediye düşünüyorsanız bence başka da bir hediye filan bakmayın! Çünkü sevgilinize başka hediyeler alıp acaba beğenir mi beğenmez mi telaşı yaşayacağınıza, onun istediği şey olan Fenerbahçe ile alakalı bir hediye düşünün derim! Diğer türlü sizinkisi bir maceradan ibaret bir şey olur:) Fenerbahçe logolu deri cüzdan, kişisel kullanıma oldukça uygun, esnek yapısı, %100 geri dönüşüm özelliği ile uzun yıllar unutulmayacak harika bir hediye.


Kişiye Özel Resimli ve İsmli FB Anahtarlık

Kişiye Özel Resimli ve İsmli FB Anahtarlık

Bundan böyle anahtarlarınız Fenerbahçe’ye emanet! Gördüğünüz bu çubuklu forma şeklindeki anahtarlık üzerinde sevdiklerinizin fotoğrafını ve ismini taşıyan kişiye özel bir ürün! Fenerbahçeli birine hediye edilebilecek en güzel ürünlerden biri. İş yerinin, arabanın, evin bütün anahtarlar Fenerbahçe anahtarlık ile çok şık duracak! Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize kişiye özel resimli ve isim yazılı bir anahtarlık hediye edin, ya da kendiniz kullanın… Çift taraflı olan saydam bir yapıya sahip bu anahtarlığın bir tarafına istediğiniz resmi, diğer tarafa çubuklu sarı lacivert forma üzerine istediğiniz takım adını, numarayı ve isminizi yazıyoruz.


FB hediyeleri

Fenerbahçe Taraftar Hediyesi & Alkışlayan Kanarya Peluş Şapka

Bu tip Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar onlarca teste tabi tutulmaktadır. İlgili linkte bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına uygun ürünlerdir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi tavsiye edilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.


Hediye FB ürünleri

Çocuklara Orijinal Fenerbahçe Hediyesi

Fenerbahçe sevdalısı miniklerinyatak odalarına gidebilecek harika bir hediye tavsiyem var! Özel bir malzemeden yapılmış olan bu orijinal lisanslı ürün oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Ürün yaklaşık 7 mm olmasından dolayı yırtılmaya veya aşınmaya karşı da yine çok sağlam ve mukavemetlidir. Kalın bir görüntüye sahip olması çocuk odalarında dekoratif ve derinlik gibi bir etki yaratacaktır. Ürün arkasında duvara kolayca yapışması için yapışkanlı bant bulunmaktadır. Çocuklar bu hediye ile Fenerbahçe’ye olan tutkuları ve taraftarlık hisleri çok daha fazla artacaktır. Özellikle dayı ve amcalara sesleniyorum, yeğeninizi Fenerbahçeli yapmak istiyorsanız buyurun bu ürün tam hediyelik bir ürün!


Fenerbahçe Hediyeleri

Sevgiliye Fenerbahçe Taraftar Hediyesi & Peluş Şapka

Sarı Kanarya’nın renklerinden oluşan şapka, elinde Fenerbahçe bayrağı görünümündedir. Fenerbahçe Orijinal Lisanslı ürünüdür. Kaliteli ve göz alıcı Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulduktan sonra satışa sunulmaktadır. Vermiş olduğum linkten satın alacağınız ürünler ithal ve oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu çocuk ve bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanması tavsiye edilir. Yine oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemelidir ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.


Taraftar Flaması - Sarı Lacivert

Kişiye Özel Taraftar Flaması

Kişiye özel hediyelerin, hediye kategorileri içerisinde apayrı ve çok özel bir yeri vardır. Çünkü kişiye özel hediye yeryüzünde sadece o kişiye aittir ve başka da bir benzeri yoktur. Hem kişiye özel hediye, hem de tuttuğu takıma ait renkler ile bir araya geldiğinde ortaya inanılmaz etkileyici ve güzel bir hediye çıkacaktır. Sevdiklerinize sarı lacivert renkler içerisinde birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafın yer aldığı harika bir Fenerbahçe Flaması hediye etmeye ne dersiniz? Fiyatı ile de oldukça göz dolduran bu ürün, şahane bir hediye olmaya aday! Bu ürünü sevgilinize de hediye edebilirsiniz! Şükrü Saraçoğlu’nda birlikte izlediğiniz bir maçta belki de bir hatıra fotoğrafı çektirdiniz, bu fotoğrafı bu şık FB flama ile ölümsüzleştirebilirsiniz.


Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Küçük

Büyük Boy Sünger Futbol Topu

Özellikle fanatik FB taraftarı olan bir baba, çocuğunun da kendisi gibi Fenerbahçe’li olmasını ve takımının oynadığı maçlarda kendisi ile aynı heyecanı duymasını ister! Anne ve baba farklı ve ezeli rakip olan takım taraftarı ise, aralarında ciddi bir rekabet olur! Çocuk babanın mı takımını tutacak, yoksa annenin mi? Babalar tabi bu durumda boş durmaz! Çocuklarının doğum günlerinde hediye olarak Fenerbahçe ruhunu ve Fenerbahçe taraftarlığını hediyeleri ile aşılamaya başlarlar! Derken anneler de boş durmaz! Dayılar amcalar da yine çocukları kendi takımlarına üye etmek için çabalar! Zavallı çocuklar! Hangi takımı tutacaklarını şaşırırlar! Hatta aynı anda, adamına göre 3 farklı takımı tuttun çocuklar bile olabilir.


Fenerbahçe Taraftar Sertifikası

Kişiye Özel FB Sertifikası

İddia ediyoruz ki, hediye alacağınız kişi, koyu Fenerbahçe taraftarı ise, onu fazlası ile mutlu edecek bir hediye önerimiz var. Kanarya’ya olan bağlılığını pekiştirmek ve bunu belgelemek için buyurun Fenerbahçe Sertifikası… FENERBAHÇE Taraftarlık Sertifikasını hediye edeceğiniz kişi, bu sertifikayı ister duvarına asar, isterse masasının üzerine konumlandırır. Özel sert bir malzeme ile hazırlanmış bu ürün, aynı zamanda kişiselleştirilebilir bir ürün. Yani Fenerbahçe taraftarı olan kişinin adı ve soyadı bu sertifikanın üzerine yazılabilir. Sürpriz bir hediye niteliğindeki FB Sertifikası eminiz erkek sevgilinizin veya erkek dostlarınızın çok hoşuna gidecektir. Çünkü bu tip taraftar hediyeleri, kişilerin aidiyet duygularını pekiştirmekte oldukça faydalı ürünlerdir. Fenerbahçe’li eşinize veya babanıza sürpriz bir hediye olarak da düşünülebilir.


Fenerbahçe Lisanslı Vazo Abajur

FB Vazo Abajur

Yer, gök sarı lacivert! Çocuk odalarında gece lambası olarak kullanılabilecek ve çocuk odalarını sarı laciverte boyayacak harika bir Lisanlı Fenerbahçe Vazo Abajur! Fenerbahçe’li çocuklara doğum günü için harika bir doğum günü hediyesi olabilir. Hatta bu ürün sadece çocuklara değil yetişkinler için de hediye olabilecek harika bir ürün! Vazo abajur gece lambası olarak bulundukları ortama sarı ve Lacivert renkleri yansıtacak ve gece olduğunda bile yer gök sarı-lacivert olacak! Takım tutmak ve o takıma gönül vermek bir yaşam tarzı olarak karşımıza çıkar. Tuttuğu takımın taraftarı olan herkes, hayatlarında kullandıkları en basit en işe yaramaz şeylerde bile takımlarının renklerini görmek isterler!


FB Hediyeleri

Fenerbahçe Peluş Ayıcık

Erkekler futboldan anlayan mesela, ofsayt nedir, faul nedir, taç nedir gibi futbola hakim kadınlara bayılırlar! Hele hele kız arkadaşı bir de kendi tuttuğu takımı tutuyorsa! Şimdi tavsiye edeceğim hediye, Fenerbahçe taraftarı bayanalara alınabilecek bir hediye! Eminim bu hediye sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Fenerbahçe taraftarı Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz harika bir Peluş Oyuncak Ayıcık! Sevgiliniz ile maç keyfiniz ve gol sevinciniz bu hediyeniz ile artık ikiye katlanacak! Sevgiliniz maçın en heyecanlı dakikalarında bu şık Peluş
yastığa sarılacak ve kaçan gollerin tesellisini bu yastık ile atmaya çalışacak. Bayan sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bu ürünü düşünebilirsiniz.


Fenerbahçe Hediyeleri

Lisanslı Fenerbahçe Askılı Telefonluk

Yapılan bir çok araştırmaya göre, insanların başka bir insandan etkilenmesi ve onu sevebilmesi için tek başına dış görüntü yeterli gelmeyebiliyor! Bunun dışında o kişinin sizin hoşlandığınız şeylerden hoşlanması, sizin sevdiğiniz yemekleri sevmesi, oy verdiğiniz partiye oy vermesi, aynı şehirli olma, aynı marka tercihleri veya aynı takımı tutma gibi faktörler ilişkinin derinleşmesi ve gelişmesi açısından oldukça önemli şeylerdir. Çünkü bu tip şeyler insanları ortak bir paydada toplayan unsurlardır! Lafı uzatmadan, Erkek ve bayan sevgiliye cep telefonlarını taşıyabilecekleri ve üstelik Fenerbahçe’nin simgesi olan Kanarya figürüne sahip peluş bir başlığı olan sarı Lacivert şık bir telefon askılığı! Kız arkadaşınızın eminim çok hoşuna gidebilecek harika bir Lisanlı Fenerbahçe ürünü!


FB Hediyeleri

Fenerbahçe Kanarya Peluş Oyuncak!

Bayanlar sevimli peluş oyuncaklara ve bu tip sevimli hediyelere bayılırlar! Hele hele bir de bu oyuncak, taraftarı oldukları takıma ait renkleri veya simgeleri taşıyorsa o hediyenin değeri ve özelliği daha da çok artar! Siz de Fenerbahçe taraftarı sevgilinize doğum gününde bir sürpriz yapıp onu mutlu edecek Fenerbahçe’nin simgesi olan büyük boy Kanarya peluş yastık hediye edebilirsiniz. Üstelik bu Kanaryanın üzerinde bir de Fenerbahçe Atkısı yer almakta! Sevgiliniz bu hediyeyi evinin en güzel köşesinde özenle koruyacak ve sizi hatırlayacaktır! Önermiş olduğum Fenerbahçe ürünlerinin tamamı lisanslı ve orjinal Fenerbahçe ürünleridir. Bu yüzden bu ürünleri satın almakla aynı zamanda, tuttuğunuz takıma da bir nevi destek vermiş oluyorsunuz!


FB Hediyeleri

Fenerbahçe Kanarya Peluş Oyuncak!

Erkek çocuklar, babalarını ciddi şekilde örnek alırlar, çocuk için babası bir fenomendir. Babası gibi yürümek, babası gibi gülmek, konuşmak, araba kullanmak isterler. Çok büyük bir oranda
erkek çocuklar babasının tuttuğu takıma meyillidirler. Şayet baskın bir dayı veya amca faktörü yoksa ortada. Çocuğunuzun avucunuzdan kayıp ezeli rakiplerinizden birinin taraftarı olmasını istemiyorsanız, ona erken yaşlardan itibaren Fenerbahçe ile alakalı ve sevdiği türden oyuncak veya hediyeler almanızı tavsiye ederim. Şimdi bahsedeceğim ürün de böyle bir ürün! Fenerbahçe sevdalısı miniklere alınabilecek harika bir hediye tavsiyesi! Erkek çocukların araba oyuncaklara olan ilgisini hepimiz biliriz. Uzaktan kumandası, Fenerbahçe Logosu ve sarı Lacivert renklerin olduğu çok şık ve fiyatı ile de oldukça uygun bir araba oyuncak!


Fenerbahçe Hediyeleri

FB Emniyet Kemeri Kılıfı

Fenerbahçe markası ile özdeşleşmiş ve söylediğinde Fenerbahçe’yi anımsatacak bir çok şey bulunmaktadır. Örneğin; Şükrü Saracoğlu, 1907 yılı denildiğinde, sarı-lacivert renkler ve en önemlisi Kanarya denildiğinde Fenerbahçe akla gelir. Hayatının merkezine Fenerbahçe’yi koymuş taraftarlar için yüzlerce taraftar ürünü yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de, arabalarda emniyet kemerleri üzerine kılıf olarak kullanılabilecek ve Kanarya armalı Orjinal Fenerbahçe kılfı! Bu ürünü dilerseniz arka koltuk kısmına çocuğunuz için emniyet kemeri kılıfı olarak düşünebilirsiniz.


Fenerbahçe Hediyeleri

Fenerbahçe Şeffaf Çocuk Şemsiyesi

Fenerbahçe’ye minicik kalplerinde yer açan ve geleceğin büyük taraftarları erkek ve kız çocuklarına yönelik yine Fenerbahçe Lisanslı ve orijinal bir hediye tavsiyesi! Fenerbahçe Logolu ve Sarı Lacivert Şeffaf çocuk şemsiyesi! Çocuklara karne hediyesi, doğum günü hediyesi olarak da düşünülebilecek ve fiyatı ile de oldukça cazip bir taraftar ürünü! Çocuklar bu özel hediyeniz ile hem yağmur ve kardan kendilerini koruyabilecek hem de takımlarına ait logoyu her yerde yanlarında taşıyabilecek. Yağmurlu bir günde Fenerbahçe’nin Avrupa zaferini kutlamak için bayrak ve flama yerine bile kullanılabilecek harika bir ürün! Hem kutlamanızı yapın hem de bayrağınız her zaman yanınızda olsun.


Fenerbahçe Taraftar Kalem Seti

Fenerbahçe Armalı Kalem Seti

Sarı kanarya taraftarı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel ve lisanslı Fenerbahçe taraftar ürünlerinden bir diğeri de, Sarı kanarya kalem seti. Fiyatı ile de uygun olan bu ürünü fanatik dostlarınıza hediye edebilirsiniz. FB kalem seti hediyenizi alan dostlarınız bu kalemi asla ellerinden düşürmeyeceklerdir. Ofis veya büro içerisinde ezeli bir maç galibiyeti sonrası, diğer takım taraftarı dostlarına karşı bu kalemi gururla ellerinde taşıyacaklardır. FB Kalemleri, kalemlik içerisindeki en değerli ve özel kalemler olacaktır. Doğum günü için veya uygun fiyatlı taraftar hediyesi arayanlara bu ürünü hediye olarak öneririm.


FB Hediyeleri

Fenerbahçe Logolu 3’lü Bardak Seti

Fenerbahçe arması ve renklerinden oluşan bu lisanslı 3’lü bardak seti ile gittiğiniz her yerde, herkes sizin tuttuğunuz takımı bilmiş ve görmüş olacak. Tatile çıktığınızda sıcak kumda içeceklerinizi FB bardakları ile içebilir, mangal sohbetlerinde en güzel sofraları Kanarya bardakları ile neşelendirebilirsiniz. Artık takımınız sizinle her yerde olacak! Belki de Fenerbahçeli bir dostunuza, Galatasaray galibiyet sonrası bu bardaktan içecekler servis edebilirsiniz. Ya da evinizde birlikte maç izlerken dostlarınıza maçın havasına girmek için bu bardaklardan sıcak soğuk içecek servislerinizi yapabilirsiniz. Fenerbahçe aşığı olduğunuzu cümle alem artık bilmiş olacak!


Erkek için hediyeler

CEVAP VER