El Yapımı 365 Aşk Mesajı Kavanozu

Sevgiliye yapılabilecek sürprizler içerisinde son yılların açık ara en özel hediyesi, El Yapımı Aşk Kavanozu. İçerisinde 365 adet sevgi mesajı taşıyan aşk kavanozlarının bu kadar ilgi görmesinin en önemli nedeni ise doğal ve son derece romantik bir hediye olmasından kaynaklanmaktadır. Düşünün ki, sevgilinize iletmek istediğiniz en güzel sözler, bu kavanozun içerisinde yer alıyor. Ve sevgiliniz yılın 365 günü bu kavanozun içerisinden bir mesaj çekiyor ve yılın her günü sizi, kendi yanında hissediyor! Sizce de sevgilinize böylesine büyük bir mutluluk yaşatmak için bu romantik hediyeyi hazırlamaya değmez mi? Elbette ki değer. Eğer içerisinde 365 Sevgi Sözleri yer alan aşk kavanozunun nasıl hazırlanabildiğini merak ediyorsanız, bu yazımızda yer alan adımları takip ederek finalde sevgilinize şahane bir hediye tasarlayabilirsiniz. Aşk Dolu Kavanozlar, sevgilinize yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak sunabileceğiniz en anlamlı armağanlardan biri. Sizlere bu yazımızda sadece 365 Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kavanozu yapımını anlatmakla kalmayıp, aynı zamanda kalp şeklindeki kağıtlar üzerine yazabileceğiniz romantik sözler de önereceğiz. Hadi o zaman sevgilinizin mutluluktan ayaklarını yerden kesecek Aşk Kavanozunun nasıl yapıldığına birlikte göz atalım…

Romantik Aşk Kavanozu Sözleri

Aşk KavanozuSevgilinize sıradan herhangi bir günde yapacağınız romantik sürprizlerle aşkınızı bir tık daha yukarıya taşıyabilirsiniz. Gerçekten de romantik sürprizler bir ilişkiye değer ve anlam katan en özel şeyler. Peki sevgilinize O’nu sevdiğinizi ne gibi bir sürpriz ya da hediye ile gösterebilirsiniz? İşte size harika bir fırsat sunuyoruz. 365 Güne 365 Sevgi Mesajı Aşk Kavanozu son zamanların en gözde, sevgililer tarafından en çok beğenilen ve hediye siteleri içerisinde sevgiliye hediye kategorisi içerisinde en iyi satış rakamlarını yakalamış etkileme gücü inanılmaz yüksek en özel armağan. Sevgilinize herhangi bir bedel ödemeden, sadece kendi başınıza el emeği ile yapabileceğiniz Aşk Dolu Kavanoz ile O’na uzun yıllar asla unutamayacağı özel bir sürpriz yapabilirsiniz! El yapımı Aşk Kavanozu yapımına geçmeden evvel, sizlere bu kavanoz içerisine kendi el yazınız ile hazırlayıp koyabileceğiniz romantik aşk mesajlarından örnekler vermek istiyoruz. Sevgilinize kalbinizin kapılarını sonuna kadar açtınız. Şimdi ise el yapımı Aşk Kavanozu ile duygularınızı O’na gösterme zamanı! Peki Aşk Dolu Kavanoz içerisine hangi romantik sözler yazılmalı? Kalp şeklinde keseceğiniz romantik kağıtlar üzerine hangi aşk mesajları yazılabilir? İşte sizin için seçtiğimiz bazı örnek aşk sözleri

Aşk Kavanozu İçerisine Yazılabilecek Romantik Sözler

*** Seni Seviyorum çünkü seninleyken kendimi daha özel hissediyorum.
*** Sevgini romantik davranışlarınla göstermene bayılıyorum.
*** Gözlerime baktığın an beni anlayabilmene bayılıyorum.
*** Elimi tuttuğunda bile verdiğin güvene bayılıyorum.
*** En sıkıcı anlarıma neşe katmanı seviyorum.
*** Her buluşmamızda bana yaptığın minik sürprizleri seviyorum.
*** Bana karşı her zaman ince ve zarif olmanı seviyorum.
*** Ben konuşurken gözlerime bakmana bayılıyorum.
*** Saçlarını parmağına dolayarak konuşmana bayılıyorum.
*** Sevgini her an hissettirdiğin için teşekkürler.
*** Seni tüm benliğimle seviyor ve her an özlüyorum.
*** Sen varsan ben varım, ellerimiz hiç ayrılmasın.
*** En sevdiğim şey, hiç bıkmadan Seni Sevdiğimi sana söylemek…   
*** Tam da duymak istediklerimi söylemene bayılıyorum.
*** Yaptıkların ve yapacaklarınla gurur duyuyorum.
*** Seninle her gün hayatı yeniden keşfediyorum. 
*** Sana ne zaman ihtiyacım olsa orada olduğunu biliyorum.
*** Seninle olmak tıpkı bir masal
gibi.
*** Sana sarılarak uyumak her şeyden daha özel
*** Saçımla oynamana bayılıyorum.
*** Kulağıma şarkı fısıldamanı seviyorum.
*** Seninle hayatıma şan da girdi:)
*** Seninle konuşmak beni rahatlatıyor Aşkım!
*** Sana tüm ömrümü vermeye hazırım…
*** En Sevdiğim Aşk Filmi Bizimkisi
*** Hayatıma kattığın güzellikleri seviyorum.
*** Beni her halimle beğenmeni seviyorum.
*** Seninle baş başa kalmaya bayılıyorum.
*** Aynı dili konuşmamızı seviyorum.
*** Saçma sorularını ciddi cevaplarını seviyorum.
*** Saçlarını okşamayı, elini tutmayı, kokunu içime çekmeyi seviyorum.
*** Sen benim en büyük şansımsın.
*** Sana kavuşacağım anı düşünüyorum.
*** Bana yolladığın mesajları heyecanla bekliyorum.
*** Aklımdan geçenleri okumanı seviyorum.
*** Seni ilk gördüğüm an ki heyecanı hala yaşatıyorsun bana. 
*** En kötü günümde bile bana kendimi iyi hissettiriyorsun.
*** Seni her şeyinle seviyorum.
*** Öyle güzel gülüyorsun ki
hayatın tüm kötülükleri kaybolup gidiyor.
*** Günün yorgunluğunu senin
kollarında atmak gibisi yok.
*** Dünyanın en güzel bağımlılığı
sensin.
seni sevdiğimi 365 gün hatırlaman için sevgi kavanozu
satın almak için tıkla butonu
Aşk Kavanozu içerisine yukarıda yer alan romantik sözlerden koyabileceğiniz gibi, kısa dörtlüklerin olduğu aşk şiirleri de koyabilirsiniz. Hatta sevdiğiniz düşünürlerin yazarların sözlerini de Aşk Dolu Kavanoz içerisine koyup sevgilinize hediye edebilirsiniz. Tamamen orijinal ve %100 size ait romantik sözler yazmak istiyor ama ne yazabileceğinizi kara kara düşünüyorsanız, işte size ilham alabileceğiniz bir öneri. Sevgilinizi sevme nedenlerinizi düşünün! O’nunla neler yapmaktan keyif aldığınızı düşünün! Duygularınızda samimi olun ve olabildiğince kendinizi özgür bırakın! Bu şekilde sevgilinize ömrü boyunca her zaman saklayacağı çok özel bir armağan vermiş olacaksınız.

 

Peki Aşk Kavanozu Nasıl Yapılır?

Normalde hediye sitelerinde içerisinde standart aşk mesajlarının olduğu Aşk Kavanozlarından bulabilmek mümkün! Ancak siz, biraz el emeği vererek, hem daha anlamlı, hem de daha özel el yapımı aşk kavanozu yapmayı tercih ettiniz ve bu yüzden kocaman bir tebriği de hak ettiniz. Gerçekten de hemen hemen tüm alış veriş sitelerinde bulabileceğiniz Standart Aşk Kavanozunun şöyle bir olumsuz yanı var; İçerisindeki yer alan 365 mesajın tamamı da standart! Yani bu kavanozu her kim satın aldıysa, sizin aldığınız kavanozdan hiçbir farkı yok! Bu durumda nerede kaldı hediyemizin orijinalliği? Bana göre işin tam da püf noktası bu! Kendinizin hissederek, yaşayarak ve tamamen size ait romantik aşk sözlerinizden hazırlanacak bir aşk kavanozunun yerini hiçbir şey tutamaz. Bu yüzden biraz sabır, biraz da el emeğinizi kullanarak, tamamen size özel içerisinde 365 adet kendi sevgi sözlerinizden oluşacak bir aşk kavanozu hazırlamanızı tavsiye ederim. Peki içerisinde birbirinden farklı 365 aşk mesajı taşıyan El Yapımı Romantik Aşk Kavanozu için hangi malzemeler gerekli? İşte bu hediyenin yapımı için gerekli olan malzemeler.

365 Adet Sevgi Mesajlı Aşk Kavanozu için Gerekli Malzemeler

 

1- Normalde içerisinde 365 adet aşk mesajı taşıyan bu romantik hediye, herhangi bir hediye kutusu ile de hazırlanabiliyor. Hatta aşağıda parayla satılan her güne özel aşk mesajı kutusu buna güzel bir örnek. Ancak, hazırlayacağınız el yapımı aşk kavanozunun daha estetik ve etkileyici olabilmesi için önerilen bunu şeffaf bir kavanoz kullanarak hazırlamanız. Dediğim gibi, keyfiniz veya gönlünüz nasıl isterse o şekilde size özel hediyenizi hazırlayabilirsiniz. Kavanozu nasıl bulabilirim derseniz, evinizdeki boş reçel, komposto, cam konserve kavanozlarından da pekala yararlanabilirsiniz.
2- İkinci olarak, üzerine aşk sözlerinizi yazacağını kırmızı renkte karton. Kırmızı kartonu düz bir masa üzerine koyarak cetvelle eşit boyutlarda kareler çiziniz. Her karenin içerisinde de bir kalp sembolü çiziniz. Daha sonra çizdiğiniz kalp şekillerini makasla kesiniz. Bu noktada minik bir uyarı; Kestiğiniz tüm kalp kağıtlarının aynı boyda olmasına dikkat edin.
3- Şimdi sıra kalp şeklinde kestiğiniz kağıtlara sevgi mesajları yazmaya geldi. 365 Adet sevgi sözü yazmak size ilk etapta yorucu gelebilir. Bunun için acele etmenize gerek yok! Örneğin bu hediyeyi sevgililer günü için hazırlayacaksanız, 10-15 gün öncesinden başlayarak her gün 20 ya da 30 adet aşk mesajı yazabilirsiniz. Önemli olan, kalp kağıtlar üzerine yazdığınız sözlerin kalbinizi dinleyerek hazırladığınız aşk mesajlarından oluşması. Yukarıda sizin için örnek romantik mesajlar vermiştim. Dilerseniz oradan da ilham alabilirsiniz.

4- Aşkınızı anlattığınız 365 adet sevgi mesajını kalpli kağıtlar üzerine işledikten sonra, tümünü kavanoz içerisine doldurun! 365 Adet Sevgi Sözü içeren Aşk Kavanozunu daha da romantik kılmak isterseniz, kutu içerisine en sevdiğiniz çikolatalardan, drajelerden de koyabilirsiniz. Hatta gül yaprakları, nazar boncukları, deniz taşları ve de deniz kumu kavanoz içerisine koymak da iyi bir fikir olabilir. 365 adet aşk sözlerinin olduğu bu özel romantik hediye sevgilinizin bugüne kadar görüp görebileceği en güzel, en romantik hediye.

Sevgiliye ne hediye alınabilir

3 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar Facebookda ''Anlamlı,Sürpriz Hediyeler'' diye aratın orada bu hediyelerin el yapımı şekilleri var bilginiz olsun..Ben öyle yapmıştım.

CEVAP VER