Babalara Doğum Günü Hediyesi

Hediyenin En Güzeli Babama


Biz acaba toplum olarak, hediye konusunda babaları biraz daha mı geri plana atmış durumdayız? Böyle bir soru ile giriş yapmak istedim konuya, çünkü cidden de sanki Anneler Günü, Sevgililer Günü v.s. daha popüler ve reklamı daha iyi yapılmış günler gibi geliyor bana:))) Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz acaba merak ediyorum. Yani hediye alma konusunda babalar ailenin diğer fertlerine nazaran sanki biraz daha mağdur edilmişler gibi geliyor bana. Babalarımıza en fazla doğum günlerinde hediye alındığına şahit oluyorum. Babalara doğum günü hediyesi olarak değişik ve uygun fiyatlı hediyeler belirlemeye çalıştım. Umarım hem babanız bu armağanları beğenir hem de siz beğenirsiniz. 

Babalara Doğum günü Hediye Önerileri

Erkek sevgiliye Hediye

 Baba için Doğum Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Theorie Mavi Gömlek

Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri gömlektir. Hele hele bu gömlek bir de marka ve kişiye özel bir gömlek olursa o zaman hediyenizin kıymeti bir o kadar artar. Görmekte olduğunuz ürün, Theorie marka mavi renk bir gömlek. Özellikle mavi renk gömlek koymak istedim. Çünkü erkeklerin en fazla tercih ettiği gömlek rengi mavidir. Bu özel gömleğin yakasına, babanıza iletmek istediğiniz özel mesajınızı ve gömleğin koluna ise, onun baş harflerini nakış ile işlettire bilirsiniz. Nakış ile işlenmiş olan bu özel gömlek bir babaya alınabilecek en anlamlı ve en özel doğum günü hediyelerinden.

Erkek hediyeleri

Doğum Günü Hediyesi Baba için & Kişiye Özel İsim Nakışlı Gömlek

Erkeğe hediye seçenekleri arasında şimdi önereceğim hediye özel bir gömlek! Bu gömleği özel kılan tarafı ise tamamen sevgilinize ait olmasıdır. Ya da şöyle diyeyim, sevgilinize özel hazırlanmış olmasıdır. İstediğiniz renk ve bedende tercih edebileceğiniz bu gömleğin kol ve cep kısmına babanızın ve sizin isimlerinizin baş harfleri nakış ile işlenecek, ayrıca, yaka kısmına ise sizin babanız için hazırladığınız 25 karakterden oluşan özel bir mesajınız veya sözünüz yer alacak. Babalara doğum günü için alınabilecek en ideal ve güzel hediyelerden biri. Bu özel gömleği babanıza doğum günü için hediye edebilirsiniz. 

Erkeklere hediye

Babalara Doğum Günü Hediyeleri & Kişiye Özel 4 GB USB Bellek, Kartvizitlik ve Özel Tükenmez Kalem

Kişiye özel hediyeler gerçekten de diğer hediyelerden oldukça sıyrılan ve kişiler için daha çok önem arz eden hediye türüdür. Çünkü hediye edeceğiniz şey, tamamen babanıza ait özellikleri üzerinde barındırır ve babanız bu hediyeye sahip olduğunda, diğer normal hediyelere göre bu hediyeyi daha çok benimser ve özel bulur. Erkekler için şimdi önereceğim hediye yine kişiye özel hediyelerden. Ancak şimdi sözünü edeceğim hediye bir set halinde ve erkek için en fazla ihtiyaç duyulan eşyalardan oluşmuş. İçerisinde babanızın ismine özel 4 GB USB bellek bulunuyor, bir adet yine babanızın ismine özel kartvizitlik, ayrıca şık da bir metal mavi tükenmez kalem bulunuyor. Babama doğum günü için acaba ne hediye alayım diye günlerdir düşünüyordunuz ya, işte bu hediye belkide kafanızdaki sorunun cevabı olabilir.

Erkek sevgili hediyeleri

Babalar için Doğum Günü Hediyesi & Marpuçlu Küçük Boy Nargile

Babanızın doğum gününe artık sayılı saatler, günler kaldı ve siz hala babanız için bir hediye alamadınız mı? Şimdi sizin için erkeklere alınabilecek harika bir hediye önerisinden bahsedeceğim. Hemen hemen bütün erkekler, ki aralarında hayatında hiç sigara ve benzeri maddeler kullanmayanlar da dahil, nargile eşliğinde yapılan muhabbetlere bayılırlar. Siz de doğum günü için babanıza bir sürpriz yapıp arada bir keyiflenmesini sağlayacak küçük boy bir nargile hediye edebilirsiniz.

HEDİYE DETAYI İÇİN TIKLA

Facebook Beğen Kol Düğmesi: Biliyorsunuz erkeklerin en fazla giydiği kıyafetlerin başında gömlek geliyor.. Şimdi önereceğim hediye gömlek kol düğmesi ve oldukça şık kol düğmeleri… facebook beğen simgesi şeklinde kol düğmeleri eminim babanızın oldukça hoşuna gidecek ve şıklığını katlayacaktır… Bence çok da orjinal ve farklı bir hediye tercihi olur… Sosyal Medya artık hayatımızın her yerinde bizlerle! Facebook un meşhur beğen yani like butonu artık kol düğmesi hali ile hayatınıza girecek. Beğen Kol Düğmelerini ters ya da düz takarak o anki şeylere olan durumunuzu ve beğenip beğenmediğinizi kolayca gösterebilirsiniz. Thumbs Up Cufflinks ile herkesin beğenisini ilk bakışta kazanacaksınız. Thumbs Up Cufflinks özel minde korumalı şık kutusunda iki adet olarak gönderilmektedir. Thumbs Up Cufflinks Beğen Kol düğmeleri, kol düğmesi takılan her türlü gömleğe uygundur.

HEDİYE DETAYI İÇİN TIKLA

Babalara Doğum Günü için İlginç Hediyeler & Kuru Kafa Şişesi: İçeceklerinizi klasik sürahi veya şişelerde sunmak istemiyorsanız, bunun yerine size çok enteresan bir ürün önereceğim! Kafa Tası veya nam-ı diyar, Kuru Kafa şeklinde içecek şişesi önereceğim. Kuru Kafa Şişesi saydam bir camdan imal edildiği için, içerisine ne renk içecek koyarsanız o renge bürünüyor. Dilerseniz içkinizi, dilerseniz meyve suyunuzu bu şişeye koyup, evinizde dekoratif, şık bir etki yaratabilirsiniz. Üzerine bir de spot bir ışık efekti verdiniz mi! Offf! Eviniz Drakula’nın Şatosuna dönüşecek:))) Babanıza Doğum Gününde Sürpriz bir hediye arıyorsanız.. :)))) Gerisi size kalmış…

HEDİYE DETAYI İÇİN TIKLA

İlginç Yılbaşı Hediyeleri & Ters Şişe Bardak: Şu bardağın orjinalliğine bakar mısınız? Bardak ağzına kadar renkli bir içecek ile doldurulduğunda, sanki içerisinde bir bira şişesi varmış efekti verilmiş. Zaten ürünün adı da oradan geliyor; Ters Şişe Bardak. Hayatında var olan bütün ürünlerde özellik, ilginçlik, tasarım arayanlara yönelik harika bir hediye. Dilerseniz bu bardakları altıya tamamladığınızda set yapmış olursunuz.:))) Bence iyi ve ilginç bir ev hediyesi, ofis hediyesi, yılbaşı hediyesi olabilecek bir ürün.
Babalar için Değişik Doğum Günü Hediyeleri & Sıradışı ilginç ve Komik Kahve-Çay Kupası: Üzerinde inanılmaz güzel çizimlerle ve orijinal esprilerle dolu, bir çay veya kahve kupasına sahip olmak ister misiniz? Birbirinden harika kupalar sizi bekliyor. Ofis ve çalışma ortamının sıkıcı ve boğucu havasından kurtulmak ve neşelenmek için önünüzdeki kupaya bakmanız yeterli olacak. Tasarım harikası bu kupalar, Babama Doğum Gününde hangi hediye almalıyım sorusuna harika bir cevap olacak. Eski çay, kahve kupanızın modası çoktan geçti, çalışma masanızdaki birbirinden güzel esprilerle hazırlanmış çay kupanızdan, kimse gözlerini alamayacak.

HEDİYE DETAYI İÇİN TIKLA

Facebook Beğen Kupa Bardakları: Belki de babanızın bir facebook hesabı bile yoktur, ama eminim o bile bu şık çay ve kahve kupasının üzerindeki beğen butonundan haberdardır. babamın kupa bardağı özel olsun çaylar da benden olsun diyorsanız bu kupa babanıza doğum gününde iyi bir hediye olur. Ofisinde veya iş yerinde artık bu şık bardağından keyifle kahvesini yudumlar ve sizi tebessümle anar.

HEDİYE DETAYI İÇİN TIKLA

USB E-Mail Bildirici: Babanız şayet bilgisayar başında sürekli zaman geçiren biriyse ve sürekli oradan buradan şu mail bana gelecekti , acaba geldi mi veya e-posta kutusu ile sürekli meşgul biriyse bu hediye tam BABANIZA göre işte. Bu ürün USB ara kablosu ile bilgisayara bağlanıyor ve e-postalar geldiğinde ışık yanıyor ve kullanıcıyı uyarıyor. Nasıl parlak bir fikir değil mi? Belki de çok hayati bir e-postadır kim bilir? Bu ürün de oldukça orjinal ve güzel bir hediye.