Çocuklara Doğum Günü Hediyesi

Çocuklar için hediye fikirleri
Çocuklara doğum günlerinde alınabilecek en yaratıcı ve güzel doğum günü hediyeleri bu yazımızda sizleri bekliyor. Çocuklara doğum günlerinde alınabilecek en güzel hediye fikirleri ile selamlar. Çocuk psikolojisi ne acayip ama değil mi? Doğum gününde, kendisine hediye gelecek diye, doğum gününü öne almaya çalışan, hatta ailesine bir yıl içerisinde iki kez doğum günü partisi yaptırmaya çalışan çocuklara rastlayabiliyoruz:) Çünkü çocuklar doğum günlerini inanılmaz derecede önemserler. O küçücük ve sevgi dolu dünyalarında, haftalarca öncesinden, acaba doğum günümde babam bana ne hediye alacak, annem ne hediye verecek, hediye gelmesi muhtemel bütün akrabalar için örneğin amca, dayı, hala bilumum bütün akrabaları kafasından geçirirler. Hatta akranları başka çocukların doğum günü yapıldığında, içten içe o arkadaşlarını da kıskanırlar. Çünkü ona göre hediyelerin en güzeli, sadece o arkadaşa gitmiştir. Daha o dakikadan itibaren gün saymaya başlar, ne zaman doğum günüm gelecek diye. Ben, bugünkü yazımın konusunu, çocuklar için, doğum günü hediye tavsiyelerine ayırdım. Umarım önermiş olduğum hediyeler, şu an harıl harıl çocuk hediyesi araştıran siz değerli okuyucuma, yararlı olmuştur.

Çocuklara Doğum Günü Hediye Fikirleri

konu çizgisi
Çocuklara hediye fikirleri

Çocuklara Doğum Günü Hediyeleri & Konuşan Kedi Tom


Akıllı telefonlarda oyun olarak yüklü olan, herhangi bir yerine dokunulduğunda komik sesler çıkartan ve insanların konuşma taklitlerini ince ses tonu ile geri yansıtan, çocukların sevimli kahramanı komik Tom’u sanırım biliyorsunuzdur. Akıllı cep telefonu olan babalar ve anneler derin bir nefes alabilirler artık! Çünkü sırf sevimli kedi Tom’u konuşturmak için, saatlerce telefonunuzu rehin alan çocuklarınız, artık telefon oyunundaki Tom’u değil, gerçek kedi tom’u konuşturacak ve sevecekler. Tıpkı akıllı telefon uygulamasındaki gibi oyuncak Tom’a dokunduğunuzda da, Tom sizi taklit edecek ve komiklikler yapacak. Çocuklar için güzel bir karne hediyesi veya doğum günü hediyesi düşünenler için, bu sevimli oyuncağı tavsiye ederim.
konu çizgisi

Orjinal hediye

Çocuklara Orjinal Hediyeler & Uzaktan Kumandalı Orjinal Mustang-Ford Araba


Tavsiye edeceğim bir diğer hediye ise, özellikle klasik araba seven yetişkinler ve araba tutkunu çocuklar için! 1969 yılının en popüler arabalarından Ford Mustang 302 gerçeği ile belki değil ama gerçeğine tıpa tıp oyuncak hali ile artık sizin olabilir. Şaka değil, Saatte 27 km hıza ulaşabilen Uzaktan Kumandalı Ford Mustang Arabalar, hem çocukların hem büyüklerin yeni trend eğlencesi olacak.  4,9 litre motor hacmine sahip sekiz silindirli bir canavar olan ve 290 beygir gücündeki bu araç,  0 – 100 km’ye çıkması sadece 6,9 saniyelik bir zaman alıyordu. 2012-13 yılları arasında yeniden üretimi yapılmaya başlanan ikinci nesil Ford Mustang Boss 302 kullanıcılarını adeta yarışta hissettiren bir araç! Hem çocukların, hem de yetişkinlerin ellerinden düşüremeyecekleri Uzaktan Kumandalı Ford Mustang Arabalar, gerçeklerini unutturacak cinsten. Ford Mustang Boss 302, saatte 27 km hıza ulaşabilmesiyle, uzaktan kumandalı arabalar konusunda devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor. Çocuklar için de yine inanılmaz güzel bir doğum günü hediyesidir.
konu çizgisi
Çocuklara Hediye

Çocuklara İlginç Doğum Günü Hediyeleri & Pinokyo Kalem Tıraş


Özellikle okula giden çocukların, bitmek tükenmek bilmeyen kırtasiye ihtiyaçları olur. Boya kalemi, tükenmez kalem, Çanta, silgi v.s. derken aileler eğitim dönemi boyunca, sürekli kırtasiye malzemesi evlerine taşırlar. Yukarıda fotoğrafını gördüğünüz bu ürün de bir kırtasiye malzemesi. Orjinal bir kalem tıraş. Şimdi önereceğim hediye çocukların en sevdiği masal kahraman karakterlerinden Pinokyo’ya ait bir ürün. Hem en sevdikleri kahraman ve hem de okul araç gereçlerinden biri olan kalem tıraş bir arada. Çocuklar için ilginç hediye arıyorsanız, Pinokyo kalem tıraş iyi bir tercih olabilir.
konu çizgisi
çocuklara hediye

Çocuklar için Doğum Günü Hediyesi & Yıldız Işıklandırması Projektör


Açık ve bulutsuz bir gecede, hiç sırt üstü uzanıp yıldızlara baktınız mı? Eğer bu dediğimi yaptıysanız böyle bir manzaranın ne kadar hayret verici olduğunu siz de düşünmüşsünüzdür. Böyle bir manzara karşısında, insan ne kadar da rahatlıyor ve kendini özgür hissediyor değil mi? Hiçbir engele takılmadan gözünüzün görebileceği en küçük yıldıza bakıyorsunuz. Bunun yanında bu manzara karşısında, yaşadığımız gezegenin aslında ne kadar küçük bir yer olduğunu insan düşünüyor, ışığı size ulaşan yıldızda hayat var mıdır acaba, evrenin bir sonu var mıdır acaba? İnsan İnsanoğlunun bilinmeyeni çok fazla olan evrene karşı merakı yıllar yılı hep devam ediyor. bakmaktan keyif aldığınız yıldızlı geceler artık evinizin içerisinde! Evinizde bol yıldızlı, romantik ve masalsı güzel bir atmosfer yaratmak istiyorsanız görmüş olduğunuz bu yıldız ışıklı projektör lamba, evinize inanılmaz bir atmosfer katacak. Çocuk odalarına da gidebilecek harika ve dinlendirici bir gece lambası olarak da düşünebilirsiniz… Yıldızların altında uyumak, onlar için oldukça keyifli olacaktır…
konu çizgisi
Çocuklar için ilginç hediye

Doğum günü Hediye Tavsiyeleri & Biblo Minik Hayvanlar


Güzel bir manzara görmeye ne kadar da hasret kaldık öyle değil mi? Gözlerimize ve ruhumuza hitap edecek, doğa manzaralarını artık sadece yılda bir kez gittiğimiz tatillerde görebiliyoruz. Artık evlerimizin perdelerini araladığımızda, karşımıza dev beton yığınlarından ve yüzlerce otomobilden başka maalesef başka bir şey çıkmaz oldu. Ne kedi, ne köpek, ne de bir kuş! Gökyüzündeki güneşi bile neredeyse göremiyoruz. Gerçeği olmayacaktır ama, evinizi sevimli hayvanlardan oluşan biblolarla süslemek ister misiniz? Ya da bir eve hediye veya çocuklara doğum günü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Bence çok da güzel bir hediye fikri olacaktır.
konu çizgisi
Çocuklara hediye

Çocuklar için Hediye Önerileri & Mini Lava Lamba


1960 yıllardan günümüze hala tüm dünyada büyük ilgi gören lava lambaların küçülmüş versiyonu ile karşınızda. Elinize alıp salladığınızda renkler ve ışıklar dünyasında büyülü bir yolculuğa girmiş olacaksınız. Lava lambanın hipnotize edici etkisinin olduğunu da belirtmek isterim. Şayet lava lamba hakkında daha evvel bir deneyiminiz yoksa, tam olarak neden bahsettiğimi anlamanız ne yazık ki mümkün değil. Ama Geç Kalmış da sayılmazsınız. Dokunmatik sensörü sayesinde, Mini Lava Lambayı salladığınızda aktif hele geliyor ve rengarenk ışıklar saçmaya başlıyor. Mini Lava Lamba ile inanılmaz bir şekilde stresiniz dağılacaktır. Çocuklara doğum günü hediyesi olarak düşünülebilir.
konu çizgisi
Çocuklara doğum günü hediye

Çocuklara Doğum Günü Hediyeleri & Manyetik Havada Duran Dünya


Yine bu ürün hediyenin en ilgincini arayanlara! Fotoğrafını gördüğünüz üründe, gezegenimiz olan Dünya’nın hiçbir yere temas etmeden, havada asılı kaldığını görüyorsunuz. Bu ürün de, ofis veya bir ev için alınabilecek en orijinal en etkileyici dekoratif hediyelerden biri. Aynı zamanda çocuklar için de oldukça faydalı, yeryüzündeki ülkelerin, denizlerin, göllerin hangisinin, nerede olduğunu öğrenmeleri açısından harika bir ürün. Böyle bir ürünün de aynı şekilde bir çalışma masası üzerinde olduğunu hayal edin! Görenler kesinlikle hayrete düşecek. Coğrafya öğretmenleri için de kesinlikle ideal bir hediye. Bir şeyleri keşfetmeye meraklı çocuklar için de önerebileceğim güzel bir doğum günü hediyesi.
konu çizgisi
Çocuğa doğum günü hediyesi

Çocuklar için Hediye Önerileri & Enerjisini Sebze ve Meyveden Alan Saat


Çocukların büyük bir bölümü, (özelikle ilkokul ve ortaokulda okuyan çocuklardan bahsediyorum), bilime ve yeni şeyler keşfetmeye pek meraklı olurlar. Evlerinde yeni bir şeyler keşfetmek için, evin altını üstüne getirirler, evde ne var ne yok ortalığa dökerler. Bu durum, evini düzenli tutmaya gayret eden anneleri biraz rahatsız etse de, çocuğunun yeni bir şeyler öğrenecek olmasının verdiği mutluluk sebebi ile bu duruma göz yumarlar. Ben bu noktada bu tip meraklı çocuklar için, çok güzel bir doğum günü hediyesi önereceğim. Bütün enerjisini sebze ve meyvelerden alan bir dijital saat! İster bir patatesten, isterseniz elma ve armut hiç fark etmez. Bu ürünü aynı zamanda, ofis ve bürolar için de ilginç hediye kategorisi içerisinde tavsiye ederim.
konu çizgisi
Çocuklara hediye

İlginç Doğum Günü Hediye Fikirleri & Çikolata Not Defteri


Bir hediyenin iyi olması demek, o hediye çuvalla para ödemeniz gerektiği anlamına gelmez. Hediye gönülden gelen bir duygu olduğu için, önemli olan sizin, karşınızdaki kişiyi düşünmüş olmanız ve ona bütçeniz ölçüsünde küçük de olsa bir hediye almış olmanızdır. Yani hediyedeki olay tamamen, hatırlanmak ve önemsenmek üzerine kuruludur. Elbette siz de hayatınızda sizin için özel ve önemli olan kişilere, bütçenizin elverdiği ölçüde hediyeler seçeceksiniz. Herkes sevgilisine bir ferrari veya iPhone telefon alamıyor bu hayatta. Şimdi size çok tatlı bir hediyeden bahsedeceğim! Yeryüzünde herkesin en çok sevdiği tatlılardan biri olan çikolata, şimdi şık bir not defteri olarak, karşımızda. Hatta tasarımcısı bu not defteri o kadar güzel tasarlamış ki, sanki ucundan gerçek bir ısırık alınmış gibi… Dikkat ederseniz, ucunda diş izi bile var. Bu ürünü, Doğum gününde, çocuklara da hediye edebilirsiniz. Fiyatı cazip, ilginç ve iyi bir hediye olur kanaatindeyim.
konu çizgisi
Çocuklara hediye

Doğum Günü için İlginç hediyeler & Balık Kalem


Eminim bugüne kadar yüzlerce kalem kullanmışsınızdır ama kullandığınız veya gördüğünüz hiçbir kalem, bu balık kalemler kadar etkileyici ve ilginç olmamıştır. İddialı bir laf mı ettim? Biraz sonra yazdıklarımı okuyunca bence siz de bana hak vereceksiniz. Efendim, bu kalemlerin birbirinden farklı onlarca modeli var, köpek balığı şeklinde olanı var, Balina şeklinde olanı, kılıç balığı, çekiç balığı, levrek daha sayamadığım bir çok modeli var. Bu bir mavi tükenmez kalem ve bu kalemin baş kapak kısmı ise balın kafası! Yaklaşan Doğum günü için Çocuklara uygun fiyatı ile ilginç bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız bence bu fiyata olabilecek en iyi hediyelerden biri. Verdiğim linkte ürün detaylarını göreceksiniz, oradaki editör arkadaş güzel de bir tavsiyede bulunmuş; Balık burcu olan veya balık hafızalı diye dalga geçtiğiniz sevdiğiniz arkadaşlarınıza da bu ürünü hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi
Çocuğa doğum günü hediyesi ne alınır

Doğum Günü Hediyeleri & Masa üzeri Düzenleyicisi Ağaç


Bazı insanlar için, bulunduğu ortamın dağınık olması durumu psikolojilerini ciddi bir biçimde olumsuz etkiler. Özellikle masa başı iş yapan insanlar için, düzgün ve verimli bir çalışma için olmazsa olmaz şey, düzenli ve derli toplu bir masa düzenidir. Yoksa ciddi şekilde, iş performanslarında düşüşler yaşarlar. Düzenli olmayı ve tertipli bir çalışma şeklini benimseyen insanlara, çalışma masalarını bir düzene sokabilmeleri için hediye olarak önereceğim bu ürün, bir ağaç şeklinde ve içerisine kalem koyabileceğiniz gibi, yine ağacın dallarına sizin için önemli hatırlatıcı notlarınızı ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda ağaç şekli ile, masa üstü için çok güzel bir dekoratif ürün! İlginç ve güzel bir hediye düşünenler için bu hediyeyi tavsiye ediyorum.
konu çizgisi
ilginç hediyeler

Doğum günü için ilginç Hediyeler & Hobbit Asa ve Kalem Kitap Ayracı

Tolkien’in meşhur Yüzüklerin Efendisi kitabından beyaz perdeye uyarlanmış ve gişe rekorları kıran filmini izlemişsinizdir. Filmde Gandalf ve arkadaşlarının, gücü ve iktidarı simgeleyen yüzüğü ve yüzüğü taşıyan Frodo’yu korumak için, orta Dünyada ki karanlık güçlerle, börtü böcekle nasıl kıyasıya mücadele ettiğine şahit olmuşsunuzdur. Filmde dostluk ve arkadaşlık, yani yüzük kardeşliği çok güzel işlenmişti. Bu filmde en fazla dikkat çeken karakter ise, hiç şüphesiz uzun ak sakalları, sevimli yüzü ve karizmatik görüntüsü ile Gandalf’tı. İşte o Gandalf’ın elindeki mistik asa, şimdi bir kitap ayracı ve kalem şeklinde karşınızda. kitap okumayı seven çocuklar için ilginç ve orjinal bir doğum günü hediyesi olabilir.

konu çizgisi

Çocuk Hediyeleri

Doğum Günü Hediye Fikirleri & Heykel El Kalemlik

Çalışma masamızda bazen o kadar çok ıvır zıvır oluyor ki, mesela cetvel, makas, maket bıçağı, fosforlu kalem, tükenmez kalem, kurşun kalem daha neler neler… Bunların hepsini bir arada tutmak için kalemlik kullanmak neredeyse kaçınılmaz oluyor. Bir de en lazım olan anlarda, mesela yaptığınız işi için makas lazım, ama makas ortada yok! Nereye koymuştunuz acaba? Ee! o an tamda işinize konsantre olmuşsunuz ne olacak şimdi? Hadi bakalım, kalk da makas bul şimdi! Bütün buna benzer sorunları çözmek için yumruğunuzu masaya vurmanın zamanı geldi! Hem de bu heykel el kalemlik ile. Lafı fazla uzatmadan, dağınık bir çalışma masası olan erkek Çocuklara Doğum günü için ilginç bir hediye düşünüyorsanız, size bu şık kalemliği tavsiye edebilirim.konu çizgisi

Çocuklara doğum günü hediyesi

Çocuklara Doğum günü hediyeleri & Işık Yayan Plazma küre

Konuya giriş yapıcam ama nasıl yapsam acaba. Alaaddin’in Sihirli lambasını bilirsiniz, ya da fantastik Amerikan filmlerinde, kahramanımız farklı bir türe dönüşürken etrafa yayılan ışıklar vardır ya hani! İşte gördüğünüz bu üründe de, küre içerisinde bu tipten hareket eden ışıklar yer almakta. Aynı zamanda parmağınızı bu kürenin herhangi bir yerine dokundurduğunuzda ışıklar parmağınıza doğru yoğunlaşmakta! Hayret! Stres atmak için v.s. güzel düşünülmüş bir ürün. Ben bu ürünü kullanım yerlerini düşünüyorum, mesela güzel bir gece lambası olabilir. Ya da evin bir köşesine dekoratif amaçlı yerleştirilebilir. Hediye olarak nerelere düşünülebilir? Bence ilginç bir doğum günü hediyesi olabilir aynı zamanda doğum günü hediyesi de olabilir, çocuk odalarında kullanılabilir bilemem. Orasına artık siz karar verin.konu çizgisi

Çocuklara hediye

Çocuklara ilginç Hediyeler & 5 km. Kadar etkili Yeşil Lazer Kalemi

Bu ürünü çocuklara hediye eder misiniz bilmem ama ilginç olduğu için doğum günü için ilginç hediye tavsiyeleri arasına koymak istedim. Silahlardan hiç hoşlanmam, hatta silahsızlanma adına olabilecek her türlü anket veya eyleme gönülden destek olduğumu belirtmek isterim. Bence silahlar sadece filmlerde olmalı ve orada kalmalı gerçek hayata taşınmamalı. Şimdi durduk yere silahlardan neden bahsettiysem. Silahlardan lazer ışığına giriş yapayım! Lazer ışığının en önemli özelliği, ışın demetinin kırılmadan belli bir hedefe doğru ulaşmasıdır. Gördüğünüz bu lazer kalem oldukça etkili bir lazer ışığına sahip bir ürün! Hatta şöyle desem sanırım daha iyi anlatabilirim, 5 km. kadar hiçbir şekilde ışığında kırılma olmadan belirli bir hedefe ulaşabilir! Nasıl net anlatabildim mi? Bu lazer ışığını, tahtada veya bir konferansta bir konuyu anlatmak için kullanabilirsiniz. Ya da evinizde ayarlanabilen özelliği ile ışık oyunları yapabilirsiniz. Bu arada lütfen! Fenerbahçe ve Galatasaray maçları gibi bir derbi maçta kalecilerin gözüne ışığı tutmayın, maçın önüne geçersiniz haberiniz olsun!
konu çizgisi

Çocuklara İlginç Doğum Günü Hediyeleri

Çocuklara Hediye Fikirleri & LED’li Kitap Okuma Büyüteci


Sizin de başınıza gelmiş midir acaba, özellikle aynı odada uyumak zorunda olan öğrenciler ve karı kocalar için, belli bir saatten sonra kitap okumak, uyuyan kişi yada kişilere rahatsızlık veren bir durum olduğu için, en sevdiğiniz kitabı okuyamadan uyumak zorunda kalırsınız. Bu oldukça sinir bozucu bir durumdur. Tam da okuduğunuz kitabın en heyecanlı yerinde, eşinizin “Sen hala uyumadın mı?” ya da “artık kapatsan şu ışığı, uyuyamıyorum” şeklinde sitemkar ve biraz da sinirli sözlerini duyarsınız. Şimdi size güzel bir üründen bahsedeceğim. Hem güzel, hem de çok faydalı. Artık karanlıkta köşe bucak kitap okumak zorunda kalmayacaksınız! Bahsedeceğim ürün, led ışıkları ve büyüteci ile kitap okuyan gözlerinize çok iyi bakacak! Led ışıkları ve büyüteç özelliği sayesinde, kitaptaki en küçük detayları bile rahatlıkla yatağınızda okuyabileceksiniz. Yoğun bir şekilde rapor hazırlayan, veya bir sonraki güne sunum yapmak zorunda olan , örneğin; doktor, muhasebeci, öğretmen, avukat gibi meslekteki arkadaşlarınıza alabileceğiniz en güzel ve en ucuz hediyelerden biri… Doğum Günü için ilginç bir hediye arayanlar için, tavsiye edebilirim.
konu çizgisi
çocuklara hediye

Doğum Günü İçin Hediye Fikirleri Yapay Akvaryum


Stresli ve sıkıntılı şehir yaşamı sebebi ile, insanlar üzerlerindeki negatif enerjiyi boşaltmak için türlü türlü uğraşlar edinmeye ve dikkatlerini başka alanlara yönelterek, bu stresli yaşamı bertaraf etmeye çalışırlar. Bu tip uğraşların en başında akvaryum ve balık bakımı gelir. İnsanlar her konuda olduğu gibi, sorumluluk almak yerine, sadece sevmek isterler. Mesela balıkları izlemeyi çok severler ama balık ve akvaryum bakımını düzenli olarak yapmak istemezler. Çocukları çok severler ama çocuk sorumluluğu almak istemezler bunun gibi. Lafı uzatmadan, Sevgililer gününde erkek sevgiliniz için, sadece dekoratif amaçlı ve herhangi bir sorumluluk üstlenmeden, masasının üzerini süsleyecek ve gerçek bir akvaryumu aratmayacak bir sevgililer günü hediyesi düşünür müsünüz? Yapay akvaryum, sevgilinizin masasının üzerini süsleyecek ve gün boyu birikmiş bütün stresini almaya yetecektir. Üstelik balıklar bakımsızlıktan öldü, akvaryumun içi kirlendi ve benzeri derdi de olmayacak. Akvaryumu seven ama, evinde beslemeye bir türlü cesaret edemeyen çocuklar için de çok güzel bir doğum günü hediyesi olabilir.
konu çizgisi
Sevgililer günü için ilginç hediye

Çocuklara Hediyeler & iPad Not Defteri


Hayatlarımıza bilgisayarlar ve akıllı telefonlar girdi gireli, elimiz kalem tutmaz oldu. Birçok alışkanlığımız teknoloji ile beraber tarih oldu. Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama bir makalede cep telefonunda sms yazma ve kullanma alışkanlığının insanoğlunun başparmağını birkaç kuşak sonra belirgin bir şekilde uzatacağından, hatta baş parmağın neredeyse işaret parmağına yakın bir seviyeye geleceğinden bahsedilmişti. Bunu okuyunca çok şaşırdım açıkçası. Demek ki teknoloji sadece beynimizi dönüştürmüyor, bedenlerimiz ve uzuvlarımız da teknolojiden fazlası ile etkileniyor. Bilgisayar başında sürekli oturmak da bence popomuzun şeklinden tutun da, iskeletimizin şekline kadar bir çok şeyi etkiliyordur. Çünkü çok fazla süre ile bir yerlerde oturmak , insanoğlunun biyolojik yapısı ile uygun değil. Neyse uzatmadan, çocuklara yaklaşan Doğum günü için, tıpa tıp ipad tablet bilgisayar şeklinde, masasını renklendirecek güzel ve orijinal bir not defteri hediye edebilirsiniz. Belki bu şekilde parmaklarını klavye üzerinde tutmaktansa, size kendi kaleminden bir şiir yazabilir.
konu çizgisi
çocuklara hediye

Çocuklara Doğum günü Hediye Fikirleri & Seyahat Oyun Seti. Tavla, Dama, Satranç


Tavla, dama ve satranç sevenler buraya! Oynamaktan keyif aldığınız bu üç oyunun hepsi gördüğünüz bu seyahat oyun setinin içerisine girdi. Artık sevdiğiniz bu oyunları istediğiniz her yere yanınızda taşıyabileceksiniz. İster piknikte mangal başında, isterseniz plajda güneşlenirken. Sevdiğiniz bu üç oyundan da bu şekilde mahrum kalmayacaksınız. üstelik özel mıknatıslı taşları sayesinde taşlarınızın kaybolması gibi bir sıkıntı yaşamadan. Bu üç oyunun da insan zekasına müthiş katkılarının olduğunu biliyorum ve bu yüzden çocuklara doğum günü hediyesi olarak tavsiye ediyorum.
konu çizgisi
Çocuklara Hediye

Çocuklar için Doğum Günü Hediyeleri & Projeksiyonlu Led Işıklı Dijital Saat


Çocuklara, onların ilgisini çekecek türden İlginç Doğum günü hediyeleri bakıyorsanız, bence bu ürünü kaçırmayın. Gördüğünüz Projeksiyon Led’li dijital saat, duvara led ışıkları ile saati yansıtıyor ve gece çocukların odası, ışıl ışıl, şıkır şıkır oluyor. Mavi, yeşil, ve kırmızı renkteki ışıklar tavana ve duvarlara yansıtılabiliyor. Bu hediye ürün ile bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz. Birincisi, çocuklara saat hediye etmiş oluyorsunuz, ikincisi ise gece lambası. Kesinlikle orijinal bir hediye. Digital ışıklı saat ile saatler artık tavana yansıyacak siz de saati rahatlıkla görebileceksiniz. Projeksiyonlu LED ışıklı Dijital Saat hem 3 ışıklı bir gece lambası, hem de dijital bir saat. Gece odanızı aydınlatan saat gündüz alarmı ile sizi uyandıracak böyle bir saat her eve lazım.
konu çizgisi
çocuklara hediye

Çocuk Hediyeleri & Angry Birds Peluşları


Çocukların teknoloji ile ilişkileri, son on yılda inanılmaz bir hızla arttı. Arık o kadar ki, teknolojideki her gelişmeden ebeveynlerinden daha önce haberdar olmaya başladı çocuklar. Şimdiki hediye önerim, iphoneların meşhur kuşları Angry Birds’lar. iPhonelarla oynanarak tüm dünyayı şöhrete ulaşan Angry Birds çılgınlığı şimdi peluşları ile karşınızda! Bu kırmızı, sarı, mavi, siyah, beyaz ve hatta kötü karakter yeşil domuz figürü ile Angry Birds çılgınlığını canlı canlı yaşamaya hazır olun. Bu gerçek Angry Birds figürleriyle oynarken diğer iPhone oyununu oynamayı artık hiç aklınızdan bile geçirmeyecekseniz! Gerçeğiyle oynarken, iphone oyununu oynamak size çok sıkıcı gelecek…Kızgın Kuşlar Angry Bird ün modellerini sıktığınızda aynı oyundaki gibi sesler çıkarmaktadır. sesli eğlence size bekliyor. 8-12 yaş arası çocuklara doğum günü hediyesi olarak düşünülebilir.
konu çizgisi
çocuklara hediye

Çocuklara İlginç Hediyeler-Bıyıklı Gözlük


Size çok saçma geleceğinin farkındayım, ama ben küçükken gözlük takmaya pek hevesliydim, çünkü gözlük takmanın daha havalı ve insanı daha bilgili, kültürlü gösterdiğine inanrdım, hatta küçükken sırf gözlük kullanmak için televizyona çok yakından bakar belki bir gözlüğü hak ederdim düşüncesindeydim. Bu yüzden annemden çok azar işitmişimdir. Neyse özel günlerinizde, mesela bu yılbaşı da olabilir, doğum günü partisie de, işe biraz komiklik biraz eğlence katmak istiyorsanız, bu bıyıklı şık gözlük maskesi oldukça eğlenceli ve güzel bir ürün. Çocuklara eğlenceli bir doğum günü hediyesi olabilir.
konu çizgisi
çocuklara hediye

Çocuklara Hediye & Şimşek USB Çoklayıcı

Bir çok hediye önerisi başlığı altında çocukların teknolojiye olan meraklarından bahsetmiştim. Şimdi yine bu yönlerini ilgilendirecek bir hediye önerisi. USB çoklayıcı. Artık USB’siz hemen hemen hiçbir cihaz kalmadı. Elektronik olan herşeyi bilgisayarlara USB’lerle aktarıyoruz. Ama bilgisayarlar üzerinde en fazla 2-3 tane USB çıkışı oluyor, işte bu Şimşek şeklindeki USB çoklayıcı çocukların oldukça işine yarayacak şık bir ürün. Laptopunuzun veya netbook bilgisayarınızın usb girişleri size yetmiyorsa size güzel bir önerim var. Bir USB çıkışını, 4 USB çıkışına çevirmek bu şimşek için çok kolay! Küçük, kullanışlı ve çok pratik bu şimşek usb çoklayıcı USB Şimşek USB çoklayıcı sizi usb sıkıntısından tamamen kurtaracak. Onu çantanızda kolayca taşıyıp usb ye ihtiyacınız olan her yerde rahatlıkla kullanabileceksiniz. USB Şimşek ile tüm cihazlara şimşek hızı…konu çizgisi

çocuklara hediye

Çocuklar için Hediyeler & Çikolata USB Çoklayıcı


Bütün çocuklar çikolataya bayılır ve çikolataya karşı koyamaz. Şimdi önereceğim hediye çikolata görünümlü USB çoklayıcı. Sizce de doğum günlerinde böyle bir hediye iyi bir fikir sayılmaz mı? Bu arada aman küçük çocuklara dikkat, bunu gerçek çikolata sanıp yemeye filan kalkmasınlar. Siz üstü bilgisayarınızın USB çıkışları size yetmiyorsa o zaman bu lezzetli çikolata görünümünün yanı sıra bir tane USB çıkışını 4 farklı USB çıkışına çoğaltan USB Çikolata şeklindeki USB Hub tüm sorunları tatlıya bağlayacak. Küçük ve çok kullanışlı olan Çikolata USB ile artık usb girişi sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Bu ürünü de çocuklar için doğum günü hediyesi olarak önerebilirim.
konu çizgisi
Kırmızı Şimşek Araba Mouse

Kız-Erkek Çocuklara Hediyeler & Kırmızı Şimşek Araba Mouse

Çocuklara doğum günlerinde hem onları mutlu edecek hem de cebime uygun hangi hediyeyi alırım diyorsanız size araba şeklindeki bu mouseyi öneririm. Sıradan mouse’lardan sıkılan çocuklar için oldukça şık ve güzel bir mouse. Bu sebepten, Çocuklara yaş günü hediyesi veya Yılbaşı Hediyesi, Karne Hediyesi olarak, bu ürünü, hediye öneri listeme alıyorum…
konu çizgisi

çocuklar için hediye