Kadınlara Doğum Günü Hediyesi

Kadınlara, doğum günü için, yıl dönümü için veya sevgililer günü için, güzel bir hediye almayı düşünüyorsunuz ancak, gezmiş olduğunuz onlarca internet sitesi ve bu sitelerde yer alan yüzlerce hediye görseli arasında kafanız daha da karma karışık hale geldi. Böyle olması da çok normal. Bu durumda çözmeniz gereken önemli bir sorununuz var, siz hala sevgiliniz için bir hediye seçemediniz ve moralinizi daha da bozmak istemem ama, hediye vermeniz gereken o özel güne de fazla bir zaman kalmadı. İnternetten bir hediye satın alacaksanız, kargo ve teslimatta yaşanabilecek olası gecikmeleri de göz önünde bulundurmanız gerekiyor, bu durumda hediye tercihiniz konusunda,  kararınızı bir an evvel vermeniz gerekiyor.

Hediye konusunda bir blog yazmaya başladığım günden beri, yüzlere, hatta binlerce hediyeyi detayları ile inceleme fırsatım oldu. Kendim bir nevi, köşe bucak restaurant’larda dolaşan ve yemeklerin tadına bakıp, puanlamaya çalışan gurmeler gibi oldum:) Bu durumda kendime, ben de bir hediye gurmesiyim diyebilir miyim müsaadenizle? Şimdi hediye tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım günlerdir arayıp da bulamadığınız veya gözünüzün önünde duran ama fark edemediğiniz, kendimce en güzel 10 hediyeyi belirledim. Umarım hediye konusundaki yaşadığınız kafa karışıklığına, ben de bir katkıda bulunmamış olurum ve sevgilinize en güzel hediyeyi bu şekilde, o beklediğiniz özel günde vermiş olursunuz…

Bu arada sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler ile ilgili seçtiğim ürünlerde, özellikle fiyatı yüksek olan hediyelerden uzak durmaya çalıştım. Yoksa buraya tutup da, mücevher, ferrari araba filan koymamı kimse beklemiyor sanırım:)

Bayanlar için Göz Kamaştıracak Doğum Günü Hediyeleri

kadına doğum günü hediyesiKadınlar için Doğum Günü Hediyesi & Bacasız Şömine Keyfi

Şömineli bir evde oturmak herhalde herkesin hayalidir öyle değil mi? Belki siz bu hayalinizi gerçekleştirdiniz, belki de hayaliniz hala hayal olarak kaldı. Ama üzülmek yok!:) Şimdi bahsedeceğim ürün, şömine hayalinizi, şöminesiz bir evde gerçeğe dönüştürüyor. İki tarafı camlı olan bu şık şömine, evinizi veya bulunduğu ortamı inanılmaz bir romantik ortama çeviriyor.  Üstelik yanan ateşte sağlığa zararlı hiçbir gaz yaymadan yapıyor. Yani tamamen doğal bir ateş gibi. Küçük, orta ve büyük boyları bulunan bu şömine ile dilerseniz iş yerinizi, dilerseniz evinizi süsleyebilir ve içeceklerinizi bu şömine karşısında keyifle yudumlayabilirsiniz. Sizin için değerli olan sevdiklerinize en güzel doğum günü hediyesi olabilir. Ya da sevgilinize, doğum gününde özel bir hediye düşünüyorsanız, tam da bunun için, biçilmiş kaftan.

En Güzel Doğum Günü Hediyesi & Aşkınızın Filmi Olsun

Sevgilinize hediyelerin en güzeli ve en unutulmaz olanı, baş rollerinde sizin ve sevgilinizin olduğu, ikinizi anlatan bir sinema film klibi olabilir. Sinema-TV mezunu uzman bir kadro tarafından hazırlanan ve onlarca kişinin rol aldığı filmin konusu şöyle:) Sizin örneğin Meltem adında bir sevgiliniz var ve siz ona doğum gününde müthiş bir sürpriz yapmak istiyorsunuz, verdiğim linkten sinema film siparişi veriyorsunuz. Bu arada filmin senaryosu da size ait:) Yani siz filminizde rol alan onlarca kişiye, sevgiliniz meltem’i ne kadar sevdiğinizi anlattırmak isteyebilirsiniz veya doğum günün kutlu olsun dedirtebilirsiniz yine benimle evlenir misin dedirtebilirsiniz. Filmin müzikleri de size ait. İstediğiniz müziği fon olarak kullanabilirsiniz. bence hem doğum günü için, hem de doğum günü için sevgilinize verebileceğiniz en güzel ve unutulması asla mümkün olmayacak çok özel bir hediye olacak…

kadına doğum günü hediyesiSevgiliye Doğum Günü Hediyesi & Kişiye özel Mesajlı Masa saati

İsme özel olarak hazırlanmış ve kendi mesajınızdan oluşan hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Doğum gününde veya sevgililer gününde, sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de en güzel sözlerinizi ve en güzel mesajlarınızı, kalp şeklindeki içerisinde saati de bulunan bu zarif ve şeffaf cam üzerine yazdırabilirsiniz Aşkınız ve sözleriniz ölümsüzleşmiş olsun…

kadına doğum günü hediyesiSevgiliye Özel Doğum Günü Hediyesi & Kırmızı Kalp Şemsiye

Bayan sevgiliniz için, Doğum günü hediyesi olarak size çok güzel bir hediye önerim olacak!   Sevgilinizin doğum gününde alacağınız bu hediye ile, yağacak yağmur ve karlardan sevgilinizi korumuş olacaksınız, Ayrıca hem aşkınızı anlatan bir hediyeniz olacak; hem de sevgiliniz olumsuz hava koşullarından korunmuş olacak. Keza yaz dönemi yakıcı ve kavurucu sıcaklardan da korunmuş olacak. Nasıl mı? Bu kıpkırmızı kalp şeklindeki harika şemsiye ile. Doğum günü için bayan sevgilisine özel bir hediye arayanlara şiddetle tavsiye ederim. Kesinlikle çok iyi bir doğum günü hediyesi olacaktır.
kadına doğum günü hediyesi

Özel Doğum Günü Hediyesi & Özel Gül kutusu içerisinde özel Kalpler Yüzüğü

Bazı hediyeler vardır, belirli günler için üretilir ve sadece o özel günlere ait mesajlar içerir. Gördüğünüz gibi üzerinde birbirine dolanmış iki kalp temalı kalpler yüzüğü, sadece Sevgililer gününe özel olarak üretilmiş bir hediye. Ayrıca kalpler yüzüğünü özel kılan başka bir özelliği de, özel tasarlanmış olan yüzük kutusu! Gül şeklinde tasarlanmış olan kusursuz bir kutu ile bu ürün adresinize teslim edilecek. 14 Ayar yeşil altından yapılmış olan bu yüzük sevginizi ve aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilecek eşsiz ve en güzel sevgililer günü hediyesi olacaktır. Bu yüzüğü aynı zamanda sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.
kadına doğum günü hediyesi

En Güzel Doğum Günü Hediyesi & İçerisine Fotoğraf Eklenebilen Gümüş Kalpli Kolye

Sevgililer günü için ve doğum günleri için alınabilecek en güzel hediyelerden bir diğeri de, içerisine sevgilinizin ve sizin fotoğraflarının eklenebildiği, bu çok şık ve zarif gümüş kolyedir. Sevgililer günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce kolye alabilirsiniz, ama bu kolyeyi özel kılan şey, içerisinde, hem de aşkın en önemli sembolü olan kalp kapağı içerisinde, size ve sevgilinize ait fotoğraf içeriyor olmasıdır. Sevgilinizi, yaklaşan 14 Şubat sevgililer gününde romantizmin zirvesine taşıyacak bu hediye, çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Bu hediye de aynı zamanda, kadınlar için çok güzel bir doğum günü hediyesi olabilir.

Bayanlar için özel Doğum Günü Hediyesi & İsme Özel Kolye 14 Ayar Altın

İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi “Sinem” ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde oluyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor size. Konuyu çok uzatmadan:) Sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, şüphesiz onun isminin yazılı olduğu bu altın kolyedir. Sevgiliniz, şu an sizin artık eşiniz ise, eşinizi bu doğum gününde bu hediye ile onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde…
kadına doğum günü hediyesi

Romantik Doğum Günü Hediyesi & Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Tarkan’ın son dönemde popüler olan bir şarkısı “Adını kalbime yazdım.” Evet şimdi bu sözü siz gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gerçekten de sevgilinizin adını kalbinize yazdırabilirsiniz. Elbette sevgiliniz de sizin adınızı kalbine yazdıracak:) Görmüş olduğunuz kalp şeklindeki dekoratif ayna sizin ve sevgilinizin adını üzerinde taşıyacak. Sevginiz ve aşkınız devam ettiği sürece, o ayna evinizin en güzel eşyası olacak. Doğum günü için özel ve çok güzel bir hediye bakıyorsanız, bence inanılmaz etkileyici ve romantik bir doğum günü hediyesi olabilir.

kadına doğum günü hediyesiKadınlar için En iyi Doğum Günü Hediyesi & Dekoratif Kelebek Ayna

Doğum günü için, güzel hediye tavsiyelerimden bir diğeri de, hazır aynalardan bahsediyoruz, görmüş olduğunuz harika dekoratif kelebeklerden oluşan duvar aynası. Tabiatın en güzel canlıları olan kelebekler, şimdi şık ve dekoratif görüntüsü ve modern tasarımı ile evinizin en güzel eşyaları olacak aynalara dönüştü. Sevgiliniz için güzel bir doğum günü hediyesi olmaya aday. Doğum gününde, ben sevgilime kalem, cüzdan ve diğer klasik hediyeler dışında dekoratif bir hediye bakıyorum diyorsanız, bence, dekoratif kelebekler aynası iyi bir doğum günü hediyesi olabilir.
kadına doğum günü hediyesiBayan için Doğum Günü Hediyesi & Kuğu Pırlanta Kolye

Doğada kadınlar için yakıştırılan ve sembol olan canlılar vardır. Çoğu zaman kadınların güzelliğini anlatmaya çalıştığımızda, bu canlılar ile güzelliklerini ve zarafetlerini anlatmaya, onları tarif etmeye çalışırız. Mesela, bir kelebek gibi narin deriz, kuğu gibi narin ve güzel deriz. Doğum için bayanlara alınabilecek hediye tavsiyeleri içerisine, bu şık pırlanta kuğu kolyeyi de dahil etmek istiyorum. Oldukça da romantik bir doğum günü hediyesi olacağı kanaatindeyim. Bir çok erkek pırlanta kelimesini duyduklarında, bu hediye pahalıdır diye pek bu tip hediyelere göz atmazlar, kesin bin lira ve üzeridir diye düşünürler ama verdiğim linkten, ilgili siteye ulaşırsanız bence zannettiğiniz kadar pahalı bir hediye olmadığını göreceksiniz. Kuğu gümüş pırlanta kolye doğum günü için bence bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerden biri.

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi

Kadınlar için Doğum Günü Hediyesi & Pac-man Üçlü Pırlanta Yüzük Seti

Blogumda arama kutusuna pac-man diye aratırsanız şayet, bu sevimli atari kahramanının ne kadar çok ürünlerinin olduğunu fark edeceksiniz. Doğum günü için bayanlara hediye konusunda şimdi önereceğim hediye de yine sevimli kahraman Pac-man’e ait!  Sevgilinize Doğum günü için farklı ve dikkat çekici bir yüzük veya takı hediye etmeyi düşünüyorsanız, pırlanta ile süslenmiş ve üç parmağın da geçebileceği bu şık yüzük setini sevgilinize hediye edebilirsiniz. Pac-man pırlanta yüzük de yine çok iyi bir doğum günü hediyesi olur düşüncesindeyim.

kadına doğum günü hediyesiBayan için Doğum Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Bayan Cüzdan

Bayan sevgilinizin doğum günü için alınabilecek en güzel hediyeler kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel almış olduğunuz bir hediye bir de çok sık kullanılan bir hediye olursa o zaman kesinlikle çok isabetli ve doğru bir hediye seçmişsinizdir demektir. Erkek veya bayan fark etmez, insanların en çok kullandığı kişisel eşyalarının başında cüzdan gelir. Siz de doğum günü hediyesi olarak sevgilinize, onun isminin yazılı olduğu şık bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz. Bence inanılmaz güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır. Kaliteli bir deriden imal edilmiş olan bayan cüzdan ile, sevgiliniz bu hediyenizi uzun yıllar boyunca kullanabilecektir. İçerisine 5 adet kredi kartı koyabilir, bozuk para kesesi ile bozukluklarını taşıyabilir ve fermuarlı kısmı ile daha değerli şeylerini bu cüzdanda taşıyabilir.
kadına doğum günü hediyesi

Doğum Günü Hediyeleri & Lawin Micro Bayan Gecelik

Tek düze devam eden evlilik hayatınıza renk ve heyecan katmak için yapacağınız ufak değişiklikler sizi bu durgunluğun içerisinden çıkartabilir ve ilişkinizin başladığı o fırtınalı ve biraz da deli dolu hayata geri döndürebilir. Doğum günü için eşinize güzel ve sürpriz bir hediye bakıyorsanız, Lowin Micro bayan gecelik ilginizi çekebilir.  Bayan sevgiliye, sevgililer günü için veya doğum günü için en Romantik hediyelerden biri! Sevgilinize olan aşkınızı özel bir battaniye ile ölümsüzleştirmek sizce nasıl bir fikir? Özel polar battaniye üzerine özel mesajınızı işleterek, sevdiğinize uzun yıllar saklayabileceği ve kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz. Özel bir ürün olan bej renk polar battaniye üzerine, kırmızı renk ile nakışlanmaktadır. 150 x 170 cm ölçülerinde tüylenmez sertifikalı polar kumaştan üretilmiştir.

kadına doğum günü hediyesiKadınlara Hediye & kişiye Özel Manikür Seti

Bayanların gündelik yaşamlarında ve kişisel bakımlarında kullandıkları özel eşyaları şimdi kişiye özel şık kutusunda ve set halinde karşınızda, içerisinde cımbız, tırnak çakısı, makas, pensi,  tırnak eti itici, ve törpü bulunmakta. Özel krem rengi kutusundaki bu ürün, yine doğum günü için bence bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerinden. Sevgili eşiniz kişisel bakım ürünlerini bu hediyeniz sayesinde, çantası içerisinde her daim yanında taşıyabilecek ve sizin karşınıza daha güzel ve daha bakımlı bir şekilde çıkacak.