Kadınlara Yıl Dönümü Hediyesi

bayanlara yıldönümü hediyesiBayanların kalbini tam 12’den vuracak, kadın ruhuna en derinden etkileyecek çok özel evlilik yıldönümü hediye fikirleri ister misiniz? Her biri oldukça romantik ve anlamlı! Üzerinde sevgi mesajınızı taşıyan yıldönümü hediyeleri ile hayatınızdaki bayanın kalbini bu sefer tam 12’den vuracaksınız! Öyle ki, bu hediyeler taşıdıkları aşk dolu anlamlarıyla, daha kurdelesi çözülür çözülmez içinden sevgi fışkıracak aşk saçacak! Kadınlar için iyi seçilmiş bir hediye tıpkı güzel yazılmış bir şiir veya kulağa çok hoş gelen iyi bestelenmiş bir şarkı gibidir. Hediyelerin de kendi özelinde bir lisanı, bambaşka bir dili vardır. Hediye karşısındakine bir şeyler söyler, bir duyguyu anlatmaya, karşısındakine ifade etmeye çalışır. Elbette ki, hediyelerin dilinden anlayabilene! Hediye, bir ruhun vücut bulmuş en somut halidir. Bir hediye ile hiç konuşmadan bile karşınızdakine sevginizi en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Evlilik, nişan veya sevgililik yıl dönümü yıl içerisinde kutlanan belki de en romantik günlerden biri. Yıl dönümünde duygularınızı en iyi şekilde özetleyecek, kalbinizdeki o büyük aşkı sizin yerinize en mükemmel şekilde gösterecek hediyeler burada. Seçeceğiniz hediye konusunda çok dikkatli davranmalısınız. Çünkü bu hediye duygularınızı sadece o özel günde değil sevgilinize/eşinize bir ömür boyu anlatacak! Hediye bir objeden veya nesneden ötesidir. Hediye bir fotoğraf gibidir, her bakıldığında o günü hatırlatır. Evlilik yıl dönümünüz ya da nişan yıl dönümünüz yaklaşıyor. Yıl dönümü ile ilgili hediye fikirleri başlıklı yazımı okuyorsanız, bunun anlamı; henüz evlilik yıl dönümü ile ilgili bir hediye seçmemişsiniz demektir. Ama içiniz rahat olsun. Şimdi derin bir nefes alın ve lütfen koltuklarınızı dik konuma getirin, biraz sonra sıcak ve soğuk içecek servisimiz başlayacaktır:)) Sizin için kendi beğenilerim ile evlilik yıl dönümü için alınabilecek en güzel hediyeleri belirlemeye çalıştım. elbette beğeniler göreceli olduğu için bazı arkadaşlar hediye önerilerimi beğenmeyebilir ki buna da sonsuz saygı duyarım. Ancak bir ricam olucak, lütfen siz en azından bir öneride bulunun…

Bayanlara Romantik Yıldönümü Hediyeleri


EVlilik yıldönümü hediyesi

Hayat Seninle Güzel Akrilik Kalp Ödül

Yeryüzünde başka hiçbir iki kelime, bir araya geldiklerinde “Seni Seviyorum” cümlesindeki kadar, derin ve özel bir anlam ifade etmez. Oysaki bu cümle ne kadar da yalın iki kelimeden oluşuyor değil mi? Bir öznesi ve bir yüklemi var, ancak insanların duymayı en fazla istedikleri ve duyduklarında ise mutluluktan ayaklarını yerden kesecek iki kelime: “Seni Seviyorum” Bu büyülü sözü, biz hayatımızda sadece ama sadece çok özel insanlara kullanırız. Özel insandan kasttettiğim elbette hayatımızın anlamı olan eşimiz veya sevgilimizdir. Bir düşünün bakalım, sevgiliniz ile sancılı günlerde belki de bu çok özel iki kelime ilişkinizi düzlüğe çıkarmıştır, belki de hatalarınızdan dolayı sevgilinizin size duyduğu öfkeyi Seni Seviyorum diyerek aşmışsınızdır. Evlilik yıl dönümü hediye tavsiyelerimin birinci sırasına, Seni Seviyorum sözlerinin yar aldığı ve isme özel olarak hazırlatabileceğiniz dekoratif masa üstü camdan tabloyu tavsiye ediyorum.


evlilik yıldönümü hediyesi

Pırlanta Melek Kanadı Yüzük

Kelebekler, doğada güzelliğin ve saflığın simgesidir. Sevgiliniz de, sizin gönlünüzde bir kelebek kadar saf ve güzel değil mi? Belki de siz sevgilinize hitap ederken “Kelebeğim” diye hitap ediyorsunuzdur. Sevgililer günü için, yıl dönümü için veya doğum günü için, bayan sevgilinize takı türü bir hediye düşünüyorsanız, güzelliği, sadeliği ve tüm zarafeti ile sevgilinizin parmaklarında adeta hayat bulacak, pırlanta kelebek kanadı yüzüğünü ona hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Gerçekten de sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için inanılmaz güzel bir hediye olacaktır. 0,03 karat pırlanta ile süslenmiş bu gümüş yüzük, sevgiliye alınabilecek en güzel yıl dönümü hediyelerden biri.


Sonsuzluk Tek İsimli Kolye

Pırlanta Sonsuzluk Kolyesi

Aşk, sonsuza kadar… Bu sözü çok seviyorum, çünkü aşkın ne kadar büyük ve engel tanımaz bir his olduğunu anlatan çok güzel bir söz. Sevgiliniz ile ilişkinizin kaçıncı yılında olursanız olun, hala onu ilk günkü tazelik ve yoğunlukla seviyorsanız ve onun, sizin hayatınızda hala çok geniş bir yeri varsa, sahip olduklarınızın kıymetini ve içinde bulunduğumuz “şu anı” iyi bilin, derim. Çünkü her geçen saniye ömürden gidiyor. Belki de hayatınızın aşkı, ile evlisiniz! Umarım öyledir:) Siz de aşkın, sonsuz bir duygu olduğunu düşünüyorsanız, yıl dönümünüzde bayan sevgilinize, sonsuzluğun sembolü olan ve sevgilinizin üzerinde sadeliği ve zarafeti ile göz dolduracak pırlanta sonsuzluk kolyesi hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Eminim, sevgiliniz için, en güzel yıl dönümü hediyelerinden biri olacaktır.


Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

Evlilik yıl dönümü hediye tavsiyelerimin ikincisi ise aşkı sembolize eden kırmızı kalp kutusu içerisinde 30 tane sevgi sözlerinin yazılı olduğu notlar, 1 adet aşkın çiçeği olan yapay gül ve yıl dönümünüzde ağzınızı tatlandıracak sizin ve sevgiliniz için çikolata. Bu ürün sevgililer gününe özel hazırlanmış olan bir hediye sepeti aslında. Hem de çok uygun fiyata! Sevgililer gününde sevgiliniz bu hediye ile yine çok mutlu olacaktır. Bütçenizi sarsmayacağını düşündüğüm bu ürünü de evlilik yıl dönümü hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım siz de beğenirsiniz. Hediye ile ilgili detaylı bilgiyi Satın al butonuna tıklayarak görebilirsiniz…


Romantik Yıl dönümü hediyesi

Romantik Hediye Sepeti

Yıl Dönümü hediye tavsiyelerimin üçüncüsü ise deri cilt ile kaplı mükemmel bir hediye kutusuna sahip ve içerisinde sevgilinizi neden çok sevdiğinizi anlatan, “seni seviyorum çünkü…” diye başlayan 100 adet aşk mesajı , nakış ile işlenmiş üzerinde Love yazan kırmızı kalp, sevimli bir ayıcık anahtarlık ve içerisinde harika kokusu ile lavanta… Bu mükemmel hediye seti yine, yıl dönümü için alınabilecek en romantik en güzel hediyelerden biri. Bu ürünü de verdiği güzel mesajı sebebi ile evlilik yıl dönümü hediye tavsiyeleri için listeme alıyorum…


Romantik yıldönümü hediyeleri

Sevgililere Özel İnternet Sitesi

Yıl dönümü hediye tavsiyelerimin dördüncüsü ve sanırım ilginizi çok çekecek, aslında buna bir hediye değil de, yıl dönümü için güzel bir sürpriz desek daha yerinde bir tanım olur. Şimdi bahsedeceğim sürpriz, evlilik yıl dönümünüzde veya nişan yıl dönümünüzde sevgiliniz ve size ait bir internet sitesi sayfası olacak. Bu sayfayı sizin ve sevgilinizin dışında kimse göremeyecek. Tamamen size ve sevgilinize ait bir site olacak ve 5 yıl süresince o sayfa yayında kalacak. Nasıl güzel bir sevgililer sürprizi değil mi? Yıl Dönümünüzde, eşiniz veya sevgilinizle bir yerde buluşun ve yanınızda tablet bilgisayarınızı koyun oturduğunuz cafe’deki masanın üzerine, kendinize ve sevgilinize birer kahve söyleyin ve aşkınızı oracıkta bu sürpriz ile mutlu edin. Bence inanılmaz güzel ve romantik bir yıl dönümü sürprizi olur.


Kişiye Özel Şişede Mesaj

Özel Şişesinde Sizin Aşk Mesajınız

Yıl Dönümü hediye tavsiyelerimin beşincisi de, bir hediyeden ziyade çok güzel bir sürpriz içeriyor. Deniz kumu ve deniz kabuklarından oluşan, özel kırmızı kutusu ve içerisinde sizin sevgilinize iletmek istediğiniz aşk mesajınızı içeren bir şişe! Bir senaryo oluşturalım; Evlilik Yıl Dönümünüzde özellikle, eşiniz ile aranız hafif sorunlu ise, bence böyle bir hediye almayı düşünebilirsiniz. Hediyeyi alıp, şişenin içerisindeki, ona yazdığınız aşk sözlerini görünce bence her halükarda sizi affedecektir. Tavsiye edebileceğim en güzel evlilik yıl dönümü hediyelerinden biri


Mühürlü Zarf Gizli Aşk Mesajı

Gizlidir Yazılı Aşk Mesajı

Biraz önce size içerisinde aşk mesajınızın olduğu bir şişeden bahsetmiş ve bu şişe ile yapılabilecek sürprizlerden konuşmuştuk. Şimdi bahsedeceğim hediye tavsiyesi de, yine güzel bir sürpriz içermekte. Bu yüzden yıl dönümü hediye tavsiyelerim içerisine altıncı hediye olarak bu ürünü eklemeyi uygun buluyorum. Efendim! Bu ürün de, içerisinde gerçek bir kırmızı gülü aratmayacak şekilde iyi tasarlanmış bir yapay güle sahip ve içerisinde Gizlidir mühürlü bir zarf ve zarfın içerisinde kendi el yazınız ile hazırlayacağınız bir aşk mesajı içermekte.


Kırık Kalp Künye/Kolye

Nikel Kaplama İki Parça Kalp Kolye ve Künye

İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız, ben seninle, sen benimle, bu hayatı yaşamalıyız! Bu hediyeyi size daha iyi tanımlamak için, aklıma gelen ve amiyane tabiri ile Cuk diye oturacak şarkı sözleri bir anda parmaklarımdan çıktı. İyi de oldu:) Birbirine gönül bağı ve büyük bir aşkla bağlı olan evli çiftler, çok klasik olacak ama mecaz anlamda “bir elmanın iki yarısı” olurlar artık. Bu yüzden evlilik yıl dönümü için hediye tavsiyelerimin yedinci hediye önerisi ise, görmüş olduğunuz bu şık kalp şeklindeki iki parçaya ayrılmış kolye ve künye seti. Nikel kaplama olan kolye ve künyeye, özel bir teknoloji ile asla silinmeyecek şekilde, sizin ve eşinizin isminin baş harfi yazılıyor. Harf yazılı olan kolye bayanda, künye ise erkekte kalıyor. Kolye ve künye bir araya gelmediği sürece, kalp şekli olmuyor:) Yani bir şeyler hep yarım kalıyor. Vermiş olduğu mesaj bence inanılmaz derecede romantik. Evlilik yıl dönümü için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.


Kadife Kutusunda Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket

Ahşap üzerine Foto ve Mesajlı Yatay Plaket

Sevgilinizi her an size fısıldadığı güzel sözleri ile karşınızda mı görmek istiyorsunuz? O halde şimdi size tavsiye edeceğim hediye ilginizi çekebilir. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı, üzerinde en güzel aşk sözleri ile, bu şık ahşap masaüstü plaket üzerine yazdırabilirsiniz. yıl dönümünüzde satın alacağınız bu özel hediyenin, eşinizin veya nişanlınızın çalıştığı iş yerinde, masasının en değerli özel eşyası olacağından kimsenin şüphesi yok! Bu ürünü de yine özel ve güzel bulduğum için yıl dönümü için hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım sizin de beğeninizi kazanmıştır.


Erotic Heart - Erotik Kalp

Erotic Heart – Erotik Kalp

Evliliğinize, ilişkinize heyecan dolu dakikalar katmak ister misiniz? Aşkınıza erotik görevler katacak olan Erotic Heart Kalp Kutusu, ilişkisinde heyecan arayanların imdadına yetişiyor. Yıldönümünüzde, eşinize bu heyecan dolu kutu aşk kutusu ile muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz. Erotik Kalp Kutu nedir ve ne işe yarar! İçerisinde 100’ün üzerinde erotik mesajlar (görevler) içeren kutudan, özel cımbızı ile bir görev çekiyorsunuz ve o görevi harfiyen yerine getiriyorsunuz! Aynı durum eşiniz için de geçerli tabi ki! Daha sonrasında ise ateşli ve tutkulu bir gece sizi bekliyor:)


Çiftlere Özel Fotoğraflı Ahşap Duvar Saati

Çiftlere Özel Fotoğraflı Ahşap Duvar Saati

Yıl Dönümü için tavsiye edeceğim diğer bir hediye görmüş olduğunuz cam duvar Saati. Sevgilinizin ve sizin isminizi yazan ve aranızda kırmızı kalp simgesinin olduğu bu rengarenk şık duvar saati de, zarafeti ve ışıl ışıl, rengarenk olması sebebi ile yine hediye tavsiyelerim arasına girmeyi fazlası ile hak etti. Duvar saatleri zaten kullanım açısından, olukça elverişli ve her zaman ve her yere düşünülebilecek hediyelerden. Bir de şimdi üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin olması bu hediyeyi daha fazla önereceğim anlamına geliyor:) Sevgiliniz veya eşiniz eminim bu saati çok beğenecektir.


Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati

Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati

Güzel ve Aşk temalı şık duvar saatlerinden bahsetmişken, yine güzel ve isme özel başka bir hediye duvar saatinden bahsetmek istiyorum. Bu duvar saatini üretici firma şu şekilde tanımlamış: “Kalbim Senin için atıyor…” Bence bu hediye ürün için çok güzel bir isim bulunmuş. Kısaca bahsetmek gerekirse, üzerinde modern çizgilerle oluşturulmuş rakam ve kalp figürü ile hemen altında sevgilinizin adının yazılı olduğu bir alan, yine sizin saat üzerine yazdırmak istediğiniz o özel Aşk mesajı. Hepsi bir araya gelince, doğal olarak bu ürünü benim, size yıl dönümü için tavsiye etmem dışında başka bir seçeneğim kalmıyor:)


Sevgiliye Özel 12 Fotoğraflı Duvar Saati

Sevgiliye Özel 12 Fotoğraflı Duvar Saati

Çok fazla duvar saati önerdiğimin farkındayım ama, son olarak İstanbul temalı veya İstanbul’un eşsiz silüetinin üzerinde basılı olduğu, kendi özel mesajınızı üzerine yazdırabileceğiniz, harika bir duvar saati tavsiye etmek istiyorum. Bazı arkadaşlarımız için şunu belirtmek istiyorum; Yaşadığımız toplumun gelenek ve göreneklerini de göz önünde bulundurursak, sevgilinize alacağınız hediyenin, sevgilinizi ailesi içerisinde sıkıntıya sokmayacak türden bir hediye olması gerektiği kanısındayım. Bir çok aile, sevgililik ilişkisi söz veya nişan gibi bir resmiyete dökülmedikçe sevgiliniz ile aranızdaki ilişkiyi tasvip etmeyebilir. Bu yüzden yıl dönümünüzde sevgilinize alacağınız hediye üzerinde, belki özel bir sözünüz veya aşk mesajınızın bulunması kız arkadaşınızı ailesine karşı zor duruma düşürebilir. Özellikle buna çok dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Mesela görmüş olduğunuz bu şık duvar saati, sizin ve sevgiliniz için bu anlamda iyi bir hediye seçeneği olabilir. Bu ürünü de yıl dönümü için hediye tavsiyelerim arasına büyük bir zevkle ekliyorum:))


Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Kolye

Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Kolye

Evlilik, nişan veya ilişkinizin yıl dönümünde kız arkadaşınıza, eşinize yani biricik sevgilinize, tasarımı tescilli olan, yonca şeklinde 4 adet kalbin bir araya gelerek oluşturduğu bu şık kolyeyi hediye edebilirsiniz. Göz alıcı şık pırlanta kolyenin şöyle bir avantajı daha var; özel bağlantı noktalarından isterseniz yan yana 4 adet kalp şeklinde kolyeyi sıralayabileceğiniz gibi, hepsini bir araya getirip yonca şeklini almasını da sağlayabilirsiniz. Yıl dönümünüzün en güzel hediyesi olacak ve sevgiliniz eminim bu kolyeye bayılacaktır. Hem tasarımı hem de, taşıdığı anlam açısından kesinlikle bu hediyeyi bayan sevgiliniz için tavsiye ediyorum.


Kelimeler Fotoğrafınızı Oluştursun

Kelimelerden oluşan Fotoğraf Çerçevesi

Herkes, sevgilisine en güzel hediyeyi vermek ister, hediyesinin özel olmasına ve duygularını en iyi yansıtacak hediyeler seçmeye özen gösterir. Şimdi yıl dönümü için tavsiye edeceğim bu hediye, aradığınız bütün bu özellikleri bir arada bulunduruyor. Hem özel, hem güzel, hem de sürpriz içeriyor. Nasıl mı? Hemen izah edeyim; Sevgilinize uzunca bir şeyler yazın, mesela onunla nasıl tanıştığınızı, nerelere gittiğinizi, ilk defa sizin ona, onun size “Seni Seviyorum ‘u nasıl dediğine varana kadar her şeyi, bir word belgesine yazın. Sonra, ikinize ait en güzel fotoğrafı verdiğim linkteki adrese yükleyin. Evet! Sürpriz olan kısım tam da burası işte! Kelimelerinizden oluşan o muhteşem sözler, sizin fotoğrafınıza dönüşecek. Ama yakından bakınca yazdıklarınızı okuyabileceksiniz. Nasıl harika bir yıl dönümü sürprizi değil mi? Bu ürünün bu şekilde etkileyici olması sebebi ile, ben hediye tavsiyelerim içerisine alıyorum…


Sevgiliye yıldönümü hediyesi

Kalp Kutusunda Seni Sevme Nedenlerim Mesajları

Yıl Dönümü için tavsiye edebileceğim bir diğer sürpriz hediye veya hediye sürprizi tavsiyem; özel kalp kutusu içerisinde sevgilinize, sizin, onu neden bu kadar çok sevdiğinizin nedenlerini anlatan 100 adet aşk mesajı, kalp kutusu içerisinde 1 adet gül, 2 adet özel çikolatadan oluşmuş bu hediye sepeti. Yıl Dönümü için özel bir hediye düşünüyorsanız, bence çok romantik ve özel bir hediye.

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

Evli çiftlere veya yeni evlenen çiftlere çok güzel, hatta sürpriz diye bileceğim bir yıl dönümü hediyesi önereceğim. kişiye özel yastık! Gelin bu evlilik yıl dönümünüzde Sevgilinize (Eşinize) güzel bir sürpriz yapıp, sizin ve eşinizin isimlerinin yazılı olduğu bu şık ve özel yastığı ona hediye edin. Dilerseniz üzerine ikinizin arasında kahkahalara sebep olan bir esprinizi de yazdırabilirsiniz. Çok iyi bir yıl dönümü hediyesi olacaktır eminim…


Pırlantalı İsim Yazılı Kolye

Pırlantalı İsim Yazılı Kolye

Doğada kadınlar için yakıştırılan ve sembol olan canlılar vardır. Çoğu zaman kadınların güzelliğini anlatmaya çalıştığımızda, bu canlılar ile güzelliklerini ve zarafetlerini anlatmaya, onları tarif etmeye çalışırız. Mesela, bir kelebek gibi narin deriz, kuğu gibi narin ve güzel deriz. Evlilik yıl dönümü için bayanlara alınabilecek hediye tavsiyeleri içerisine, bu şık pırlanta kuğu kolyeyi de dahil etmek istiyorum. Oldukça da romantik bir yıl dönümü hediyesi olacağı kanaatindeyim. Bir çok erkek pırlanta kelimesini duyduklarında, bu hediye pahalıdır diye pek bu tip hediyelere göz atmazlar, kesin bin lira ve üzeridir diye düşünürler ama verdiğim linkten, ilgili siteye ulaşırsanız bence zannettiğiniz kadar pahalı bir hediye olmadığını göreceksiniz. Kuğu gümüş pırlanta kolye yıl dönümü için, bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerden biri.


Kişiye Özel Çöp Adam Yastıkları

Kişiye Özel Aşk Filmi Yastığı

Sevgilinize veya eşinize aşkınızın ve ilişkinizin geçmişini, ilk tanıştığınız andan itibaren düşündüğünüzde, aslında sıkı bir filmden farkının olmadığını siz de göreceksiniz. Gerçekten de yeryüzünde yaşanmış aşkların hepsi, sonu mutlu veya acıklı biten birer öykü veya birer filmdir. Bu sinema filmi şerdi şeklindeki aşk yastıklarını hediye olarak düşünüyorsanız, sizin aşkınız mutlu sonla biten filmlerden demektir:) Sevgilinize evlilik yıl dönümünüz için güzel bir hediye düşünüyorsanız, üzerinde size ait beş adet fotoğraf baskısı ve sizin isimlerinizin yer alacağı kişiye özel aşk film yastıkları tam da aradığınız hediye olabilir. Bu ürünü de size hediye olarak tavsiye ederim.


Kişiye Özel Bayan Gecelik

Kişiye Özel Gecelik

Kadın ve erkek ilişkilerinde özellikle evlilik ilişkisinde, ilişkiniz bazen o kadar rutine girer ki, o kadar monoton bir hal alır ki, daha önce kalbinizi yerinden oynatan kişiden eser kalmadığını düşünürsünüz. Oysaki, hayatı oluşturan şeyler ufak tefek detaylardır. İnsanlarda farkındalık yaratan şeyler de aslında küçücük şeylerdir. Belki de hayatınızda ufak bir değişiklik yapma zamanı gelmiştir. Ama bu ufak değişikliğin yansıması o kadar da ufak değil, aksine kocaman bir değişikliğe yol açar. Örneğin sürekli evinizde eşinizi görürsünüz, ama aslında görmezsiniz. Ne zaman ki eşiniz, kendisi ile ilgili bir değişiklik yapar, o zaman eşinizin aslında unutmuş olduğunuz güzelliğini yeniden fark edersiniz. Evlilik yıl dönümü için, eşinize dikkat çekici ve özel bir hediye bakıyorsanız, görmüş olduğunuz bu Miorre Jum gecelik ilginizi çekebilir. Bu özel ürünü de, yine Yıl dönümü hediyeleri kategorisinde sizlere tavsiye ederim.


Kişiye Özel Bayan Cüzdanı Model 3

Kişiye Özel Bayan Cüzdan

Eşiniz veya sevgiliniz için alınabilecek en güzel hediyeler kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel almış olduğunuz bir hediye bir de çok sık kullanılan bir hediye olursa o zaman kesinlikle çok isabetli ve doğru bir hediye seçmişsinizdir demektir. Erkek veya bayan fark etmez, insanların en çok kullandığı kişisel eşyalarının başında cüzdan gelir. Siz de yıl dönümü hediyesi olarak sevgilinize, onun isminin yazılı olduğu şık bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz. Bence inanılmaz güzel bir yıl dönümü hediyesi olacaktır. Kaliteli bir deriden imal edilmiş olan bayan cüzdan ile, sevgiliniz bu hediyenizi uzun yıllar boyunca kullanabilecektir. İçerisine 5 adet kredi kartı koyabilir, bozuk para kesesi ile bozukluklarını taşıyabilir ve fermuarlı kısmı ile daha değerli şeylerini bu cüzdanda taşıyabilir.


bayana yıldönümü hediyeleri