Sevgiliye Hediye Aksesuar ve Takı

Kadın Hediye

Bayan Sevgili için Hediye Tavsiyeleri

Öyle bir hediye hayal edin ki, sevgiliniz sürekli bu hediyeyi yanında taşısın ve her dokunduğunda her baktığında bu hediye sizi O’na hatırlatsın…Takılar işte bu tipten hediyelerdir… Şayet hediye olarak takı almayı düşünüyorsanız ki bence düşünmelisiniz:))) Sevgiliniz takıyı kolunda, parmağında, boynunda taşıdığı sürece sürekli hatırlanırsınız… Ama diğer taraftan sürekli hatırlanmak da sevginizin veya aşkınızın selameti açısından  bunaltıcı olmaz mı?:))) Şaka bir tarafa ben aksesuar hediye önerilerimin en tepesine takıyı koyuyorum…

Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum, burada tavsiye ettiğim hediyeler bütçenize uymayabilir, fiyatı yüksek olabilir, Ancak bu sitenin amacı ürün pazarlamak veya satmak değil; ziyaretçilere hediye önerilerinde bulunmaktır. Şayet bir hediye almaya karar vermediyseniz hediye araştırıyorsanız burada yer alan hediye önerileri belki de işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır… Lütfen alacağınız hediye ile ilgili internetten fiyat araştırması yapın veya mümkün ise hediyenizi görerek dokunarak satın alın. Ayrıca ne hediye alacaksanız mağdur olmamanız açısında mutlaka değiştirme kartını da satıcıdan talep edin…

Sevgiliye Takı ve Aksesuar Hediye Önerileri

sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliye En Güzel Hediye & Kendi Tasarımınız Kol Saati

Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan, tamamen sizin tasarımınız ve hayal gücünüz ile hayat bulacak olan bu muhteşem tasarımlı bay ve bayan modelleri ayrı ayrı kol saati. Düşünebiliyor musunuz, kordonun malzemesini, rengini, saatin içerisindeki yazıları ve fotoğraflarınız tamamen sizin tercihlerinize ve yaratıcılığınıza bağlı. Bir hediyenin kişiselleştirilebiliyor olması bile tek başına o hediyenin güzel bir hediye olduğunun belirtisidir. Bu kol saati de bu anlamda çok özel bir kol saatidir. Bu hediyeyi özel ve güzel kılan diğer bir neden ise, hediyenin kendisi kadar, hediyenin içerisinde olduğu hediye kutusu da çok önemlidir. Bu saatin kendine özel bir hediye kutusu bulunmaktadır ve hediye bu anlamda da çok özel ve güzel bir hediye.
sevgiliye hediye

Bayan Sevgili için Hediye Tavsiyesi & Aşk izi Pırlanta Yüzük

Sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için alınabilecek en güzel ve en özel hediyelerden biri olmaya aday, pırlanta aşk izi yüzüğü, sevgililer gününde bayan sevgilinizin aklını başından alacaktır. Bildiğiniz gibi yüzük, sevgiliye duyulan aşkın itirafıdır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de yüzük, aşkı temsil eden, en özel ve en değerli nesnedir. Sevgililer günü hediyesi olarak, sevgilinize bir yüzük almayı ve ona duyduğunuz o büyük aşkınızı, pırlanta yüzük ile taçlandırmayı düşünüyorsanız, sadeliği ile göz dolduran 0,02 karat pırlantası ile, bu gümüş yüzüğü sizlere tavsiye ederim. Bu yüzüğün diğer romantik ve özel yanı, parmağınızdan çıkartmak isteseniz bile, içerisinde “LOVE” yazan baskı dövmesi ile sizin yüzük parmağınıza love yazısının işlenmiş olmasıdır. Yani elinizi yıkamak için bile yüzüğü çıkarmak isteseniz, love yazısı parmağınıza işlenmiş olacaktır.  Sevgililer günü için kesinlikle unutulmayacak ve çok özel bir sevgililer günü hediyesi.

sevgililer günü hediyesi

Bayan Sevgili için Doğum Günü Hediyesi & Pırlanta Aşk Sonsuza Kadar Yüzük

İnsanın aklını sonsuzluk gibi bir kavram almıyor ama, aşık olan insanlar için, sonsuzluk kavramı sevgi veya aşk ile ifade edilebiliyor. Sevgilimize duyduğumuz o yüce ve kutsal, özel hissin bir sınırının olduğunu hiç düşünmeyiz. Her gün, her saniye tüm zerrelerimiz ile sevgilimize olan aşkımızı içimizde besler ve onu büyütmeye çalışırız. Sevgilinize sevgililer gününde veya doğum günü için, ona duyduğunuz sonsuz sevginin bir simgesi olarak, özel bir doğum günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Sonsuzluk sembolü olan, sade ve tasarımı ile ön plana çıkan, bu pırlanta altın yüzük, doğum gününün en güzel hediyesi olacaktır. Pırlanta ve altın bir yüzük için, fiyatının da çok yüksek olmadığını hatırlatmak isterim.
Bayanlar için doğum günü hediyesi

Bayan Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi & Pırlanta Melek Kanadı Yüzük

Kelebekler, doğada güzelliğin ve saflığın simgesidir. Sevgiliniz de, sizin gönlünüzde bir kelebek kadar saf ve güzel değil mi? Belki de siz sevgilinize hitap ederken “Kelebeğim” diye hitap ediyorsunuzdur. Doğum günü için bayan sevgilinize takı türü bir hediye düşünüyorsanız, güzelliği, sadeliği ve tüm zarafeti ile sevgilinizin parmaklarında adeta hayat bulacak, pırlanta kelebek kanadı yüzüğünü ona hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Gerçekten de doğum günü için inanılmaz güzel bir hediye olacaktır. 0,03 karat pırlanta ile süslenmiş bu gümüş yüzük, en güzel doğum günü hediyesi olmaya aday. 
Bayan Sevgiliye Romantik hediyeler

Bayan için Romantik 14 Şubat Hediyesi & Pırlanta Tek Taş Kolye

Sevgiliye 14 Şubat sevgililer gününde hangi hediyeyi alsam? Sevgiliniz için alacağınız hediye konusunda şöyle bir mantık izlerseniz sanırım daha isabetli olacaktır. Çok basit! Empati kurun. Kendinizi sevgilinizin yerine koyun. Sevgilinizden size nasıl bir hediye gelirse, kendinizi sevgiliniz için özel ve önemli hissettirecekti diye. Şayet bu şekilde kafanızdaki sorulara cevap verirseniz, bence sevgiliniz için en doğru ve en güzel hediyeyi seçmiş olacaksınız. Dikkat ederseniz, sevgililerin birbirlerine verdikleri hediyelerin, hediyeyi alan sevgiliyi özel ve önemli hissettirmesi dedim, bunun altını çizmek lazım. Yani sevgilinize alacağınız hediye sevgilinizi özel hissettirmeli. Sevgilinizi özel hissettirecek hediye, herkese alınabilecek hediyeler olmamalı. 14 Şubat Sevgililer günü için, şimdi önereceğim hediye, sevgilinizi özel hissettirecek bir hediye! Belki de siz henüz evliliğe hazır değilsiniz ama sevgilinizi özel hissettirecek bir hediye arayışındasınız. Bunun için en iyi hediyelerden biri tek taş olan bir yüzük değil, bir kolye! Şık tasarımı ile sevgilinizin güzelliğini tamamlayacak bu kolye, bence çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. 

bayan Sevgiliye Hediye

Bayan Sevgiliye Aksesuar Hediyeleri & Pırlanta Beğen kolyesi

Türk Halkı olarak bizler Facebook’u çok sevdik, Türkiye’ de yaklaşık 40 milyon kullanıcısı olan facebook’da beğen iconu oldukça popüler hale geldi ve herkes tarafından çok fazla benimsendi. İnternetteki vaktimizin büyük bir bölümünü harcadığımız facebook’a ait beğen (Like) iconu, olağanüstü harika bir tasarımla, zarif bir pırlanta kolye olarak karşımızda.   Sevgilinize, sevgililer Gününde veya onun doğum gününde   gönül rahatlığı ile verebileceğiniz şık ve güzel bir hediye… 

Bayan Sevgiliye En güzel hediyeler

Bayan Sevgiliye Aksesuar Hediyeleri & Pırlanta Salıncak Kolye

Bayanların takı merakını bilmeyenimiz yoktur. Erkekler özellikle eşleri ve sevgilileri bayanlarla alış verişe çıktılar mı, ufak çaplı krizler yaşanabiliyor. Bunun en büyük nedeni; bayanların girdikleri mağazalarda ilgili ilgisiz her şey ile fazlası ile zaman geçirmeleri ve eş ve sevgililerini mağazalarda bekletmeleridir:))) Takı konusunda son yıllarda simetrik ve klasik görüntülü kolyeler yerini daha çok modern ve mesajı olan takılara bıraktı. Görmüş olduğunuz bu üründe salıncakta sallanan mutlu bir bayan figürü kolye yer almaktadır. Sevgilinizin veya eşinizin şıklığına şıklık katacak bir ürün, 925 Ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu özel tasarımlı kolyeyi sevgilinize, eşinize, annenize doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı hediyesi ve bayram hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.

Bayan sevgiliye doğum günü hediyesi

Bayan için Yıl Dönümü Hediyesi & Tünel Ayna

Dünyaca ünlü pop starlar veya tiyatro sanatçıları, gösteri ve oyunlarından önce kendilerine ayrılmış bir odada, etrafında yüzlerce ışıl şıl aynanın karşısında makyajlarını yaparlar ya hani! Ben işte o aynaya bitiyorum. Sanatçının kendisini özel hissetmesi için sanırım, öyle bol ışıklı bir ayna tasarlanmış… Gerçi daha sağlıklı makyaj yapmaları ve kendilerini daha iyi görmeleri için olduğu kesindir de:))) Neyse şimdiki ürün, içerisinde bol ışık yansımasının olduğu özel bir çerçeve ayna! Siz de sevgilinizin kendisini özel hissetmesi için özel bir ayna arıyorsanız, buyurun! Sevgilinize Yılbaşı için çok özel bir hediye olacağı kesin:)))

Bayan Sevgili için Hediye

Sevgiliye En Güzel Hediye & Özel Gül kutusu içerisinde özel Kalpler Yüzüğü

Bazı hediyeler vardır, belirli günler için üretilir ve sadece o özel günlere ait mesajlar içerir. Gördüğünüz gibi üzerinde birbirine dolanmış iki kalp temalı kalpler yüzüğü, sadece Sevgililer gününe özel olarak üretilmiş bir hediye. Ayrıca kalpler yüzüğünü özel kılan başka bir özelliği de, özel tasarlanmış olan yüzük kutusu! Gül şeklinde tasarlanmış olan kusursuz bir kutu ile bu ürün adresinize teslim edilecek. 14 Ayar yeşil altından yapılmış olan bu yüzük sevginizi ve aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilecek eşsiz ve en güzel sevgililer günü hediyesi olacaktır.
Sevgililer günü için özel hediye takı

Sevgiliye En Güzel Hediye & İçerisine Fotoğraf Eklenebilen Gümüş Kalpli Kolye

Sevgililer günü için ve doğum günleri için alınabilecek en güzel hediyelerden bir diğeri de, içerisine sevgilinizin ve sizin fotoğraflarının eklenebildiği, bu çok şık ve zarif gümüş kolyedir. Sevgililer günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce kolye alabilirsiniz, ama bu kolyeyi özel kılan şey, içerisinde, hem de aşkın en önemli sembolü olan kalp kapağı içerisinde, size ve sevgilinize ait fotoğraf içeriyor olmasıdır. Sevgilinizi, yaklaşan 14 Şubat sevgililer gününde romantizmin zirvesine taşıyacak bu hediye, çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

bayanlar için hediye önerileri

Sevgiliye en güzel hediye & İsme Özel Kolye 14 Ayar Altın

İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi “Sinem” ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde oluyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor size. Konuyu çok uzatmadan:) Sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, şüphesiz onun isminin yazılı olduğu bu altın kolyedir. Sevgiliniz, şu an sizin artık eşiniz ise, eşinizi bu sevgililer gününde bu hediye ile onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde…

bayan ve erkek için hediyeler

Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri & İsme Özel Nikel Kaplama İki Parça Kalp Kolye ve Künye

İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız, ben seninle, sen benimle, bu hayatı yaşamalıyız! Bu hediyeyi size daha iyi tanımlamak için, aklıma gelen ve amiyane tabiri ile Cuk diye oturacak şarkı sözleri bir anda parmaklarımdan çıktı. İyi de oldu:) Birbirine gönül bağı ve büyük bir aşkla bağlı olan sevgililer çok klasik olacak ama mecaz anlamda “bir elmanın iki yarısı” olurlar artık. Bu yüzden sevgililer günü için hediye tavsiyelerimin yedinci hediye önerisi ise, görmüş olduğunuz bu şık kalp şeklindeki iki parçaya ayrılmış kolye ve künye seti. Nikel kaplama olan kolye ve künyeye, özel bir teknoloji ile asla silinmeyecek şekilde, sizin ve sevgilinizin isminin baş harfi yazılıyor. Harf yazılı olan kolye bayanda, künye ise erkekte kalıyor. Kolye ve künye bir araya gelmediği sürece, kalp şekli olmuyor:) Yani bir şeyler hep yarım kalıyor. Vermiş olduğu mesaj bence inanılmaz derecede romantik. Sevgililer günü için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. 

Bayan için yıl dönümü hediyesi

Bayan için Evlilik yıl dönümü Hediyesi & Özel Kalbimdesin Yüzüğü

Sizin eşinize sevginizden ve aşkınızdan sonra, sevgilinizin veya eşinizin, yıl dönümü gününde mutlu olmasında pay sahibi olacak diğer özel hediye; kalbimdesin altın yüzüğü. Bu ürün de yine 14 ayar altından üretilmiş ve eşsiz gül kutusu içerisinde satılmaktadır. Bu hediyeniz ile eşiniz, kendini çok özel hissedecek… 

Bayan sevgiliye hediyeler

Romantik Sevgililer Günü Hediyesi & Kalbimi Çaldın Pırlanta Kolye

Bazen insan biricik aşkına olan sevgisini avazının çıktığı kadar haykırmak istiyor, ama maalesef öyle kalabalık şehirlerde yaşıyoruz ve böyle bir çılgınlık yaptığınızda etrafınızdan size kötü bakışlar gelebilir:) Gerçi bu şekilde taksim meydanında haykıran birinin bizzat gidip elini sıkıp, tebrik etmek isterim. Bu cesareti gösterdiği için. Siz aşkınızı haykırarak söylemeye cesaret edemiyorsanız, gelin bunu güzel bir hediye ile haykırın. Görmüş olduğunuz kalpli pırlanta kolye de yine çok güzel ve çok romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Veya gelin hem sevginizi haykırın hem de bu pırlanta kolyeyi sevgilinize hediye edin. Pırlanta kelimesi fiyat olarak sizi korkutmasın, ilgili linkten fiyat bilgisine ulaşırsanız orada bence böyle bir hediye için iyi ve makul bir fiyatının olduğunu siz de fark edeceksinizdir. 

erkek için sevgililer günü hediyesi

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek için & Fotoğraflı Kristal Küp

Erkeklerin hele hele çalışan erkeklerin, gömlek dışında maalesef başkaca bir giyim alternatifleri olmadığı için, erkeklere hediye aksesuar olarak, ya kravat iğnesi, ya kemer ya da görmüş olduğunuz bu şık gömlek düğmeleri hediye olarak alınabilir. Yalnız belirtmekte yarar görüyorum, görmüş olduğunuz bu şık kol düğmeleri hem gümüş, hem de tamamen isme özel hazırlanabilen bir ürün. Biraz ukalalık olacak ama hediye iyi çok güzel de, isme özel hediye tabiri ne demek? Sadece sevgilinizin isminin yer aldığı ve sevgilinizin kendini daha da özel hissettiği hediye türüdür. Hediye çeşitleri içerisinde kesinlikle en özel olanları, kişiye özel hediyelerdir. Siz de, sevgililer günü için ,sevgiliniz erkeğe güzel bir hediye düşünüyorsanız, bu şık kol düğmeleri ilginizi çekebilir.

erkek için özel doğum günü hediyesi

Erkek için Sevgililer Günü Hediyesi & İsme Özel Deri Cüzdan, Kemer

Erkeklerin aksesuar olarak en fazla kullandıkları, deri kemer ve deri cüzdan seti de, yine isme özel bir şekilde en güzel doğum günü hediyesi seçeneği olabilir. Erkek Arkadaşınıza sevgililer günü için Özel bir hediye düşünüyorsanız, bu ürün de iyi bir sevgililer günü hediye seçeneği olarak aklınızda bulunmalı. Seçeceğiniz bu ürün lazer işleme teknolojisi ile kişiselleştirilebiliyor. Yani bu ürün Erkek sevgilinizin ismini taşıyor olacak. Eminim sevgililer günü için erkek arkadaşınız bu hediyeye bayılacak.

bayan sevgiliye hediyeler

Hediye Sevgililer Günü & Zirkon Taşlı Gümüş Kalp Kolye

Uygun fiyatı ile, sevgilinizin şıklığını tamamlayacak, harika ve özel bir tasarıma sahip, kalpli gümüş kolye, en güzel sevgililer günü hediyelerinden biri. Sevgiliniz ile henüz evli değilseniz şayet, muhtemelen sevgililer gününde, sizin için özel olan mekanlardan birinde buluşacak ve bir şeyler yedikten içtikten sonra, sıra sizin sevgililer günü için sevgilinize beğendiğiniz hediyeyi vermeye gelecek. Özel kadife kutusundan çıkartıp boyununa takacağınız, gümüş kalpli kolyeye sevgiliniz bayılacaktır eminim. Korkmayın, sevgililer günü için harika bir hediye beğendiniz çünkü. Siz beğendiyseniz sevgiliniz de beğenecektir.

bayan sevgili için hediye

Sevgiliye Hediye & Gümüş Tek Taş Pırlanta Yüzük

Sevgililer günü bir şova çevirmek de sizin elinizde. Nasıl mı? Belkide şu an bu yazıyı okuyanlar arasında, yaklaşan sevgililer gününde, sevgilisine “Benimle evlenir misin?” diyebilecek cesarete sahip, birkaç cesur adam vardır. Olur, olur! Bunu bilemeyiz ya:)) Gerçekten de sevgililer gününde, sevgilisinin önünde diz çöküp, özel kutusu içerisinde bulunan bu tek taş yüzüğü sunmak isteyenler varsa, bence bu fiyata bulabileceğiniz en iyi tek taş yüzüklerden birini satın almış olacaksınız. Sade ve şık tasarımı ve üzerindeki 0,10 Ct(Karat) değerindeki pırlanta ile, sevgiliniz hem aldığı hediyeden, hem de sizin ona yaptığınız tekliften dolayı, kendisini dünyanın en mutlu kişisi hissedecektir. Kesinlikle muhteşem bir sevgililer günü hediyesi…

sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye Hediye & Harika Tasarımlı Gümüş Kolye

Sevgililer günü hediye fikirlerimize hazır değerli taşlardan giriş yapmışken, devam edelim mi? Gördüğünüz gibi mükemmel bir tasarıma sahip bu gümüş kolye de yine güzel bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin takı konusundaki beğenilerini de göz önünde bulundurarak, sevgililer gününde ona bu değerli kolyeyi hediye edebilirsiniz. Hediyenin en büyük amacı, hediye aldığınız kişinin kendini özel hissetmesi ise, böyle bir kolye sevgililer günü için kesinlikle iyi bir hediye seçimi olacaktır. 

bayanlar için özel hediye

Sevgiliye Hediye & Gümüş Zirkon Taşlı Kolye

Sevgililer gününde, sevgilisine illa da bir takı almak isteyenler için, aynı zamanda fiyatı da bütçemi sarsmasın düşüncesinde olanlar için , harika bir kolye önereceğim şimdi. Kalp şeklindeki gümüş ve özel zirkon taşlarından oluşmuş ve her şeyi ile aşk kokan bu ürünü de sevgililer günü için hediye önerilerim arasına ekliyorum. 

Sevgiliye Hediye

Sevgiliye Hediye & Kalp Gümüş Kolye

Kadınlar, erkeklerin kendilerine hediye ettiği takılar için, genelde erkeklerin takı seçme konusunda zevksiz olduklarını düşünürler. Sırf sevgilisine ve onun hediyesine saygısızlık olmasın diye, takıyı üzerlerinde taşırlar. O da sadece sevgilileri ile buluşacakları günlerde:) Bilmiyorum belki de ben yanılıyorumdur. Sevgililer günü için, sevgilinize hemen hemen her kıyafeti ile uyum sağlayacak ve fiyatı açısından da bence çok uygun olan bu gümüş kolyeyi hediye etmeyi düşünebilirsiniz.