Evlilik Yıldönümü Sözleri

Çiftler arasında en anlamlı günlerden birisi de evlilik yıldönümü olurken bu anlamlı günü en özel şekilde kutlamak isteyenler evlilik yıldönümü sözleri ile eşlerine karşı romantik olmayı ister. Bu anlamlı günlerinde eşlerine en güzel evlilik yıldönümü sözlerini söylemek isteyen kişiler kesinlikle sayfamız içerisinde yer alan sözlerden yardım alabilirler. Böylesine anlamlı olan bir gün için eşlerine son derecede romantik sözler söyleyerek de oldukça romantik bir ortam oluşturabilirler. Özellikle de duygularını en iyi şekilde ifade etmek ve eşlerinin mutlu olmasını sağlamak isteyen kişiler bu sözleri eşlerine söyleyerek oldukça mutlu olmalarını sağlayabilirler.

Eşlerine güzel bir sürpriz yapmak isteyen kişiler eşe evlilik yıldönümü sözleri arasından en romantik buldukları sözleri onlara söyleyebilirler. Böylesine büyük bir anlamı olan ve hayatların birleştiği gün için güzel söz arayan kişiler kesinlikle kategoriler arasında kendi hislerini en iyi şekilde ifade eden sözleri bulabilirler. Bu güzel sözleri de eşlerine yaptıkları sürpriz eşliğinde söyleyerek ortamın son derecede duygusal ve romantik olmasını sağlayabilirler. Özellikle e bu özel gün için duygularını en şairane şekilde ifade edecek sözleri bulamayan kişiler sayfamızda yer alan sözlerden yardım alabilirler. Bu sözleri eşlerine direk olarak söyleyebilecekleri gibi kendilerinden de katıp süsleyerek özel günlerinde söyleyebilirler. İşte sizler için hazırladığımız evlilik yıldönümü için eşlere söylenebilecek en güzel sözler…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

# Bu dünyada en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir ve ben bu dünyanın en mutlu kişisiyim. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim…

# Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle.

# Sesin bana öyle huzur veriyor ki, seni tüm bir ömrüm boyunca hiç bıkmadan, sıkılmadan dinleyebilirim. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanem, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

# Yalnızlık Allaha mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllar canım aşkım.

# Sen şimdiye kadar duyduğum en güzel şarkının en güzel nakaratı gibisin, hiç sıkılmadan ve yorulmadan bir ömür boyunca seni söyleyebilirim. Seni çok seviyorum ve bir ömür boyu da artan bir aşkla sevmeye devam edeceğim.

# Bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır hale getiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

# Bugün seninle birinci evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz ama sanki senelerdir bu ömrü paylaşıyormuşuz gibi hissediyorum bir tanem. Sensiz tek bir günü bile düşlemek benim için imkânsız artık. Seni çok seviyorum.

# Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

# Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…

# Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

# Keşke seninle henüz tanışmamış olsaydım, seni ilk gördüğüm günü yeniden ve defalarca yaşamayı ne çok isterdim.

# Dünyaya bir kere daha gelsem yine yerim senin yanın olurdu yine gönlüm seninle dolup taşar yine sevinçlerimin adı senin adın olurdu. Yıllar geçmesine rağmen seni hala aynı aşkla seni her gün daha fazla seviyorum.

# Gözlerim sana bakmaktan asla bıkmayacak ölsem de ruhum seninle kalacak. Gözlerim senden önce kapanırsa hayata bil ki son sözüm de senin adın olacak. Seni çok seviyorum.

# Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

# Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

# Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

# Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

# Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun iyi ki varsın.

# Hayat su gibi akıp giderken birisi olmalı insanın yanında; sınırsız güvenebileceği, korkmadan yanında ağlayabileceği, en büyük kahkahalarını atabileceği. Her insanın yanında senin gibi sağlam bir yol arkadaşı olmalı…

# Kalbimde öyle bir yerdesin ki sevgilim aşkını anlatmam için kaç dil bilmem gerekir kim bilir. Sana olan aşkımı anlatabileceğim bir yol olmalı ama ne? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem, nice senelere…

# Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara.

# Seni sevdiğim zamanlarda erteliyorum her şeyi, her şey erteleyişim oluyor.

# Sen yanımdaysan dünya umurumda değil sevgilim, eğer sen benimle birlikteysen ne fırtınalar ne de yağmurlar umurumda… Sadece seni istiyorum ben bu hayatta ve sadece seninle mutluluğu yakalayabilirim…

# Senin gördüğüm ilk günden beri hep senin için iyi ki dedim. Evlendiğim gün ise bunu resmileştirmek benim en büyük mutluluğumdu. Seninle birlikte bu hayatı daha çok sevdim. Sen benim bir parçam değil, ben oldun sevgilim…

# Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…

Evlilik yıldönümü sözleri

# Benim canım kocam, seninle tanıştığım günden beri hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutlu oldum. Nihayet seninle evlendiğimiz gün ise bu mutluluğumun zirve yaptığı gündü. İyi ki benim kocam oldun. Seni çok seviyorum.

# Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

# Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıldönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

# Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin. 15. yılında yıldönümümüzü kutlarım.

# Sevgiyle ilgili tek sorun, seni sevmelere tek bir ömürde doyamayacak olmam.

# Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

# Seninle şimdiye kadar ne anılar yaşadık; nelere güldük, nelere ağladık birlikte… Seninle birlikte geçen her günüm ayrı güzel ve özeldi benim canım eşim. Bundan sonra da hiç ayrılmamak üzere…

# Yanında olduğum her an içimi kaplayan kocaman bir huzur gibisin sen. Senden uzak kalmaya dayanamayan bir yüreğim var ve ellerin benim bu dünyadaki en büyük güç kaynağım. Sensiz bir ömür düşlemek bile imkânsız oluşmuş sevgilim…

# Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin…

# Ne kadar mevsim varsa, hepsini senle birlikte yaşamak istiyorum. Seninle beraber üşümek ve seninle beraber ısınmak istiyorum.

# Bende ben oldun. Herkes seni ben sandı. En çok da bunun için sevdim seni.

# Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

# Evliliğimizin birinci yıldönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.

# Tek başıma bir hiçtim sanki, seninle bütün olunca anlam kazandım. Bu dünyaya seni bulmaya geldim ve sonunda misyonumu gerçekleştirdim. Şimdi seninle birlikte koca bir ömrü yaşamak için deliler gibi heyecanlıyım…

# Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıldönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

# Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum!

# Ben sana her zaman senden daha yakın kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım. Allahımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim.

# Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle…

# Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.

# Sen gittiğinde seni özleyecek kadar değil, eksik kalacak kadar seviyorum.

# Yanındayken dünyanın en huzurlu ve mutlu insanı benim sevgilim. Sen benim bu hayattaki kahramanım gibisin. Her şeyi halledebilen ve her kötülüğün üstesinden gelebilen çok güçlü bir kahraman… Seni çok seviyorum bir tanem.

# Sen beni sancılardan arındıran günlerimde kuş ötüşleri yankılatan. Her melodide aklıma çalan gözlerin ve her şiirde rastladığım sensin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sen benim en kıymetlimsin.

# İçimde yaşayan büyümüş bir çocuğun dudaklarından çıkacak iki kelimeye bakar aşk: “Seni Seviyorum”.

# Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.

# Seninle koca bir ömrün yarısına geldik sevgilim. Bu süre boyunca neler biriktirdik kim bilir… İki insanın sadece gözleri ile anlaşabilmesi için ne kadar çok yol kat etmesi gerekir birlikte tecrübe ettik. Seni çok seviyorum benim bir tanem…

# Seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Bir yılı geride bıraktık. Bir ömür ellerini hiç bırakmayacağım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

# Okuduğum en güzel kitap gibisin canım karıcığım. Sayfaları çevirdikçe bana dünyayı başka bir açıdan gösteriyorsun ve her gün senden yeni bir şey öğreniyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin canım benim.

# Ki ben bu dünya üzerinde bu kadar, böylesine yalnızca seni sevdim.

# Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

# Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ?evet? dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!

# Seninle evlendiğim gün hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

# Yuvamın prensesi varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

# Geçmişe dönüp baktığımda binlerce anının arasında hep mutluluğu yaşıyorum. Seninle geçen ömrümü değerlendirdiğimde tek düşünebildiğim kocaman bir mutluluk… İyi ki seninle birleştirmişim hayatımı ve birbirimizi bulmuşuz hayatım…

# Bir pırlanta gibisin hayatımda, ışıl ışıl parlıyorsun. Seninle ömrüm çok daha anlamlı nihayet… Hayatımı seninle birleştirdiğim için ne kadar mutlu olduğumu asla anlatamam sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.

# Senin tek bir gülüşünle benim dünyam da aydınlanıyor bir tanem. Benim için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu sana asla anlatamam. Sen benim için bu dünyadaki her şeyden daha değerlisin. Seni çok seviyorum canım benim.

Evlilik yıldönümü sözleri

# Aşkı seninle yaşadım ben ve birisine ölümüne güvenmenin ne demek olduğunu seninle öğrendim bir tanem. Sen benim canımdan bir parça, ruhumun tek sahibisin. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim…

# Yaşadığım ne büyük mutluluk senin gülen gözlerinin içinde yok olabilmek. Öyle kocaman bir aşkla bakıyorsun ki bana sevgin tüm ruhumu kucaklayıveriyor birden. Seni çok seviyorum benim canım karıcım, hiç ayrılmasın ellerimiz…

# Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

# Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Uzun Evlilik Yıldönümü Sözleri

# Sen benim karanlık dünyamı gökkuşağına çeviren tek şeysin. Bu yüzsen seni sevmeyi çok seviyorum aşkım.

# Nasıl da hızla geçti zaman ve bir anda büyüyüverdik. Evlendiğimizde sanki birer çocuktuk ama şimdi kocaman anne babalar olduk. Seni her geçen gün artan bir aşkla sevdim ve ömrüm yettiğince de sevmeye devam edeceğim aşkım.

# En karamsar günlerimde de en güzel günlerimde de hep yanımda olduğun için, ne olursa olsun beni hiç yalnız bırakmadığın için, her gece uyumak için beni beklediğin ve daha birçok şey için sana ömür boyu teşekkür ederim sevgilim…

# O büyük gün daha dün gibi, başıma gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

# Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

# Şiir okuyan, kahve seven, beni dinlemekten keyif alan birine vuruldum ben. Aşkın varlığını kimse sorgulamasın bu yüzden.

# Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler, seni seviyorum.

# Her geçen gün ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum sevgilim. Yanında aldığım her soluk dünyanın güzelliklerini görmemi sağlayan yaşam enerjim gibi. Seni canımdan çok seviyorum, nice unutulmaz evlilik yıldönümlerimize…

# Seni o ilk gördüğüm günü unutmanın imkânı yok… Aklımda kalan saçların, gözlerin ve o mavi elbisen. Nasıl da mutluluk vermiştin içime bir anda. İşte o gün anladım senin benim eşim olacağını. Seni çok seviyorum bir tanem…

# Canımdan çok sevdiğim karıcığım, nasıl da güzel bakar gözlerin şefkatle ve nasıl da güzel sarar kolların sevgiyle. Seni bu hayatta bulduğum için çok şanslıyım. İyi ki benim karım, hayat arkadaşım oldun. Seni çok seviyorum.

# Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun! Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

# Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

# İstiyorum ki ellerimizi ayıran tek şey aşkımızın meyvesi olsun.

# Senin yokluğunu aklıma bile getiremiyorum bu düşünce zihnimde asla yer bulamıyor kendine. Seni yüreğimle benimsemişken bu denli sahipsiz bırakma şiirlerimi. Seni çok seviyorum.

# Bundan sonra da bu güne kadarki mutluluğumuzun artarak sürmesi tek dileğim. Ben ancak seninle mutlu ve huzurluyum canım kocacığım. İyi ki benimsin. Seni çok ama çok seviyorum…

# Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.

# Seni sevmek dünyanın en güzel duygusu. Gözlerinin içine bakmak ve sadece seni yaşamak. Yanındayken zaman öyle hızlı geçiyor ki… Sanki dün evlenmiş gibiyiz ama bugün 10. evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz, ne mutlu…

# Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

# Benim canımdan bile değerli karıcığım. Bugün seninle bir ömrün yarısını devirdik. Bundan sonraki hayatımızı da aynı güzelliklerle geçirmek dileğiyle… Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

# Gün gelir gidersen basımın tacı kalbimi yerinden sökmeden gitme sensizliğin bende var mı ilacı kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.

Etkileyici ve Duygusal Evlilik Yıldönümü Mesajları

# Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi. Seni hayat arkadaşım yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.

# Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

# Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

# Dünyanın neresinde olursan ol gelip bulurdum seni ve bir saniye bile düşünmeden kollarımın arasına alırdım. Seninle bir bütün olmak için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırdım. Seni çok seviyorum benim biriciğim…

# Sana her baktığımda, neden karım/kocam olmanı istediğimi hatırlıyorum. Sen, başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum tatlım. Ben mutlu etmek için yaptığın her şeye teşekkür ederim. Sonsuza kadar, sevgi dolu kocam/karım olarak kal.

# Canım sevgilim bir ömür boyu birlikte olmak dileğiyle… Nice güzel evlilik yıldönümlerimiz olsun inşallah…

# Birbirimizi daha çok sevmek için neyi bekliyoruz? Zaman gitgide kısalıyor ve ben seni hep daha fazla seviyorum.

karakalem resim sipariş

# Sana olan sevdamı yollara yazsam tüm dünyayı dolaşırdık sevgilim.

# Bu hayat sen olduğun için bu kadar güzel ve anlamlı sevgilim. Senin aşkın benim bu hayattaki en büyük hazinem. Onu kaybetmemek için elimden gelen neyse sonuna kadar yapacağım ve ömrümün sonuna kadar seni mutlu edeceğim.

# Dilimde Aşkının Adı, Ellerimde Elinin Sıcaklığı, gözlerimde Gözünün Işığı, Seviyorum Seni Gülüm Sensin Aşkımın Fermanı.

# Bu yıl da birbirine gittikçe daha sıkı sarılan ellerimiz hiç ayrılmasın gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları damlasın. Beni ömrüne kattığın için sana minnettarım evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayattaki en değerli varlığım.

CEVAP VER