Annelere Doğum Günü Hediyesi

Anneler için Doğum Günü Hediye Önerileri

Anneye Hediye
Biraz sonra, sizlere Annenizi belki duygulandıracak veya onurlandıracak, belki de mutluluk göz yaşlarına boğacak, annenize verdiğiniz değeri anlatan, anne hediyeleri konusunda kişisel olarak hediye önerilerimi paylaşacağım. Annelerimize alınabilecek en güzel hediye önerilerime geçmeden önce, benim sitemde artık klasiğim haline gelen ve olmazsa olmazım olan, bu konuda yorumlarımı sizlerle paylaşıp daha sonra Doğum Günü hediyeleri konusuna geçmeyi planlıyorum. Dilerseniz yorum kısmını siz pas geçip direkt Doğum Günü hediye tavsiyelerime bakabilirsiniz. Belki size çok klişe bir laf gibi gelecektir ama gerçekten de annelerimiz için ne yapsak onların hakkını ödeyemeyiz. İsterseniz Annenize Dünyanın en pahalı hediyesini alın, saraylarda oturtun, yine de Annenizin size verdiği ve üzerinizdeki hakkını ödeyemezsiniz. Dinimizde de, “Cennet Annelerin Ayağı Altındadır” denilmiş ve Anneliğin ne kadar kutsal bir görev ve sorumluluk olduğunun altı çizilmiştir. Düşünebiliyor musunuz, anne olmak veya annelik, doğum anından son nefese kadar aralıksız devam eden ve hiçbir zaman son bulmayan çok büyük bir görev! Pek tabi ki, annelerin hatırlanması gereken yegane gün, Doğum Günü olmamalıdır. Diğer sıradan günlerde de Annelerimizi veya tüm sevdiklerimizi hatırlamamız ve hediyelerimizle, güzel sözlerimizle onları mutlu etmeye çalışmamız gerektiğini düşünüyorum.
Dünyaya gözlerini ilk açtığında yanında o vardı! Bebekliğinde kimsenin kokusunu onunki kadar sevmedin. Hayata dair ilk ne keşfettiysen hep o vardı yanında. Sana hayatı tanıdan en büyük rehber, senin ilk öğretmenin, yüzünü güldürmeye çalışan ilk komediyenin, ilk arkadaşın, ilk dostun tecrübe ettiğin her şeyin ilkini ondan aldın! Çok problemli bir bebektin! Gazın vardı ve kuş gibi cılız bir uykun! Belki de senin gibi bir bebek olsa, sen bile sana tahammül edemezdin! Sürekli ağlayan biriydin ama sen ağladığında canından sana can veren biri vardı! Henüz çocukken ağır bir ateşli hastalık geçirmiştin, kendinde değildin, belki de o sancılı ve sıkıntılı geçen buna benzer bir çok geceyi hayal meyal hatırlaya biliyorsun. Ama bu günlerinde yanında hep birisi vardı! Daha sonra birçok yaramazlıkların oldu, çevrendeki bir çok şeyi bozdun ya da kırdın döktün seni hep hoş görmeye çalıştı. Belki de baban sana kızar diye, kendini senin için siper eden hatalarını örtbas eden ve seni herkese ve her tehlikeye karşı koruyan birisi vardı! Okulda geleceğini etkileyen önemli sınavların oldu, seninle defter kitap başında sabahlayan biri vardı. İlk aşkın oldu onunla paylaştın. Arkadaşlarınla buluşmak için paraya ihtiyacın oldu, harçlıksız kaldın en büyük finansörün yine o yanındaydı. Belki de hiç kimseye ona yaptığın haksızlıkların onda birini bile yapmadın! Ona yeri geldiğinde sesini bile yükseltme cüretini gösterdin! Çünkü biliyordun ki, sana kıyamayan tek varlık o! Çünkü o senin Annen! 

Anneye Doğum Gününde Ne Hediye Alınabilir?

Doğum Günü Hediyeleri & İsme Özel Canım Annem Kristal Baskısı

Annelere hediye

Günlerdir siz yaklaşan Doğum Günü için anneme onu mutlu edecek ne hediye alabilirim diye  kendinize stres yapmıştınız ya? İşte buyurun en güzel Doğum Günü hediyelerinden birini şimdi size tavsiye edeceğim. Canım Annem Kristal Baskı annenize verilebilecek en güzel hediyelerden biri. Üzerine kişisel mesajınızı yazdırabileceğiniz bu özel kristal, annenizin evindeki en değerli süs eşyası olacak.  Bana kalırsa Doğum Gününde annenize alacağınız hediyenin tamamen O’na özel olması hediyenizin etkisi ve değeri açısından çok önemlidir. Belki siz annenize örneğin tava ya da ne bileyim yeni bir elektrikli süpürgesi hediye etmek istediniz ama anneniz sizin gözünüzde sadece ev işi yapan bir kadın mı? Sonuçta anneliğin özü sadece bu olmamalıdır. Dolayısıyla annenize size göstermiş olduğu tüm emekleri için teşekkür etmenin şık ve başka bir yolunu bulmanızda fayda var. Canım Annem Kristal Baskı tam da bu amaçla üretilen son derece şık bir Doğum Günü hediyesi. Bu ürün yalnızca annenize olan sevginizi göstermek için tasarlandı.

Doğum Günü Hediyeleri & Anneye Özel Madalyon

Doğum Günü HediyeleriDoğum Günü için Annenize sürpriz olabilecek ve O’nu mutlu edip sizinle gurur duymasını sağlayacak bir başka hediye de, üzerinde annenizin isminin yer aldığı “Yılın Annesi” yazılı özel bir madalyon hediye etmek olabilir. Bildiğiniz gibi madalyonlar bir yarışmanın galibine verilen değerli ödüllerdir. Aslında hayatın kendisi de nihayetinde bir koşuşturmaca ve bir yarıştır. Bugüne kadar annelerimiz bizler için tabiri caizse, birer maraton koşucusu gibi her derdimize her sıkıntımıza tam da zamanında yetiştiler. Bebekliğimiz, okul hayatımız, askerlik, evlilik derken  her fırsatta emek veren taraf Anneler oldu! Hatta kendi sorunlarını bile bizim için ikinci plana ittiler. Şimdi sıra biz evlatlarda! Şimdi annelerimiz için koşturması gereken emek vermesi gereken taraf bizleriz. Size bu yaşınıza kadar verdiği yoğun emek ve fadakarlığı için annenize ne yaparsanız yapın hangi hediyeyi alırsanız alın, tüm bunların bir karşılığı olamaz ama, yine de sembolik de olsa annenize Doğum Gününe özel bir madalyon hediye edebilirsiniz. 

Doğum Günü için Özel Hediyeleri & Anneye Özel Mesajlı Kalpli Saat

anneye hediyeDoğum Gününde sevgili annenize öyle bir hediye verin ki eşe dosta, konu komşuya gururla sizin bu özel hediyenizi göstersin. Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat, son derece zarif, bir o kadar da anlamlı bir hediye. Annesine kişiye özel hediye arayanlar için birebir ve çok özel bir ürün. Çünkü bu hediye anlam itibari ile de çok özel! Öncelikle annenize, camın büyülü gücünden imal edilmiş cam bir kalp hediye ediyor olacaksınız. Bu camdan kalbin içindeki Quartz mekanizmalı saat üzerinde akan her saniye, annenizi sonsuza kadar ne çok seveceğinizi ifade ediyor olacak. Anneye Özel Mesajlı Kalp Saatin üçüncü ve belki de en önemli tarafı ise üzerine sevgili annenize iletmek istediğiniz kişisel mesaj, isim ve tarih yazdırabilir olmasıdır. Bu Doğum Gününde Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat ile annenize unutamayacağı bir güzel bir sürpriz yapın. Anneye Özel Mesajlı Kalp Saati annenizin evin en güzel yerinde sergilemek isteyeceğinden şüpheniz olmasın.

Doğum Günü Hediyeleri & Canım Annem Mesajlı ve Fotoğraflı Özel Kupa Bardak

Doğum Günü hediyeleri
Doğum Günü için özel olabilecek diğer bir hediye de, kişiye özel, üzerinde “Canım Annem Yazılı” Arka tarafında Gül çiçekleri içerisinde “Doğum Günün Kutlu Olsun.” yazılı kupa bardak. Emin olsun Anneniz için en büyük hediye sizin gözlerinizdeki mutluluktur. Anneler öyle varlıklardır ki, çocuklarının mutluluğunu kendi mutsuzluklarına tercih ederler. O yüzden Doğum Günü için bütçeniz elverdiği ölçüde küçük de olsa mutlaka annenize bir hediye alın! Şimdi bahsetmeye çalışacağım ürün fiyatı ile de çok cazip ve kişiye özel çok iyi bir Doğum Günü hediyesi! Üzerinde fotoğraf baskısı ve sizin özel mesajınız yer alacak! Canım Anneme Resim ve Mesaj Baskılı Kupa üzerine ister yalnızca kendi fotoğrafınızı, isterseniz annenizle birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğraf karesini bastırabilirsiniz. Kupanın ön yüzüne, resmin hemen üst kısmına özel mesajınızı ekliyorsunuz. Kupa bardağın arka yüzünde bir buket gül resminin üzerinde yer alacak mesaj da tamamen sizin düşünce gücünüze kalmış. “Canım Anneme…” Resim ve Mesaj Baskılı Kupanın üzerine fotoğrafınızı bastırın, bir de annenizi onurlandıracak mesajınızı ekleyin. Nasıl sizce de çok güzel Doğum Günü hediyelerinden değil mi?

Özel Doğum Günü Hediyeleri & Özel Annelik Tescil Belgesi

Doğum Günü hediyeleri
Doğum Günü hediyelerinden bir diğer hediye aslında annenize büyük bir sürpriz niteliğinde bir hediye! Annenize Doğum Günü için bir sürpriz düşünüyorsanız bu hediye bu anlamda ihtiyacınız olan şey olabilir. Siz de Doğum Gününe özel Annelik Tescil Belgesi ile annenize onu ömür boyu mutlu edebilecek çok orijinal ve özel bir hediye verebilirsiniz. Anneliğin ne kadar zor bir görev olduğunu ve nasıl fedakarlık gerektirdiğini sanırım hepimiz biliyoruzdur. Bu meşakkatli görevde annenizin yanında olduğunuzu göstermek ve annenizi yalnız bırakmadığınız belirtmek için gelin birlikte annenize Annelik Tescil Belgesi hediye etmeyi düşünelim. Size hamileyken doğum sancılarınızı çeken, bir gram daha kilo almanız için yapmadığı komiklik kalmayan, hastalandığınızda sabahlara kadar gözünü kırpmadan başınızda bekleyen biricik annenize bu emeklerinden dolayı böyle özel bir hediye vermek istemez misiniz? Annelerimizin hakkı bir günde elbette ki ödenmez ama, Doğum Gününe özel Annelik Tescil Belgesi ile, bu özel günde annenizi çok mutlu edebilirsiniz. Üzerinde annenizle olan fotoğrafınızın ve size ait güzel sözlerin yer aldığı Özel Annelik Tescil Belgesi ile, annenize yıllarca unutamayacağı çok özel bir gün yaşatabilirsiniz. Anneniz için inanılmaz bir sürpriz olacağını garanti ederim.

Sürpriz Doğum Günü Hediyeleri & Lazer İşlemeli Canım Annem Çerçeve

Doğum Günü hediyeleriKişiye özel hediyeler hediye kategorileri içerisinde en değerli ve özel hediye türüdür. Doğum Günü için annenize kişiye özel bir hediye seçip, hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Şimdi önereceğim Doğum Günü hediyesi kişiye özel yani annenize özel bir hediye! Canım Annem Lazer işlemeli Ahşap Çerçeve üzerine, kendi annenizin ismini yazıp ona çok özel bir hediye verebilirsiniz. Bu özel hediye ile annenizin sizin üzerinizdeki emeklerini hatırladığınızı çok güçlü bir şekilde hissettirebilirsiniz. Çektirmiş olduğumuz fotoğrafların değerli olmasının en büyük nedeni bize sevdiklerimizi hatırlatmasıdır. Bize hiç bir karşılık beklemeden, sevgisini esirgemeden veren annemizin kendisi de, fotoğrafı da bizim için çok özel ve değerlidir. Bu özel insanın en güzel fotoğraflarını koyabileceği Canım Annem Lazer işlemeli Ahşap Çerçeve annelere verilebilecek çok özel Doğum Günü hediyesidir. Belki başka bir şehirde üniversite okumak için, ya da belki de evlendiğiniz için artık aileniz ile aynı evde yaşayamıyor olabilirsiniz, ama bazı özel günler vardır ki bu günlerde anne ve babalarınız sizi yanında görmek ve varlığınızı hissetmek ister. Bu özel günlerde, siz de annenizi hatırladığınızı ve yanında olduğunuzu hissettirmek için mümkünse boynuna sarılarak ve elini öperek minik de olsa hediyeniz ile onu mutlu etmelisiniz. Doğum Günü için tavsiye ettiğim bu ürün, eminim annenizi çok duygulandıracak ve mutlu edecektir. 

Sürpriz Doğum Günü Hediyeleri & Lazer İşlemeli Canım Annem Çerçeve

Doğum Günü hediyeleriDoğum Günü için özel ve kişiye özel bir foto çerçevesi daha! Kişiye özel hediyeler hediye kategorileri içerisinde en değerli ve en özel hediye türüdür. Doğum Günü için annenize kişiye özel bir hediye seçip, hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Şimdi önereceğim Doğum Günü hediyesi kişiye özel yani annenize özel bir hediye! Canım Annem Lazer işlemeli Ahşap Çerçeve üzerine, kendi annenizin ismini yazıp, ona çok özel bir hediye verebilirsiniz. Bu özel hediye ile annenizin sizin üzerinizdeki emeklerini unutmadığınızı çok güçlü bir şekilde annenize hissettirebilirsiniz. Bizler için fotoğrafların değerli olmasının en büyük nedeni sevdiklerimizi hatırlatmasıdır. Hiç bir karşılık beklemeden, bizlere sevgisini esirgemeden veren annemizin kendisi de, O’na ait fotoğraflar da bizim için çok özel ve değerlidir. Bu özel insanın en güzel fotoğraflarını koyabileceği Canım Annem Lazer işlemeli Ahşap Çerçeve annelere verilebilecek çok özel Doğum Günü hediyesidir. Belki başka bir şehirde üniversite okumak için, ya da belki de evlendiğiniz için artık aileniz ile aynı evde yaşayamıyor olabilirsiniz, ama bazı özel günler vardır ki bu günlerde anne ve babalarınız sizi yanında görmek ve varlığınızı hissetmek ister. Bu özel günlerde, siz de annenizi hatırladığınızı ve yanında olduğunuzu hissettirmek için mümkünse boynuna sarılarak ve elini öperek minik de olsa hediyeniz ile onu mutlu etmelisiniz. Doğum Günü için tavsiye ettiğim bu ürün, eminim annenizi çok duygulandıracak ve mutlu edecektir.

Doğum Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Bayan Cüzdan

Sevgililer günü hediyeleriAnnenize, Doğum Günü için için alınabilecek en güzel hediyeler kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel almış olduğunuz bir hediye bir de çok sık kullanılan bir hediye olursa o zaman kesinlikle çok isabetli ve doğru bir hediye seçmişsinizdir demektir. Erkek veya bayan fark etmez, insanların en çok kullandığı kişisel eşyalarının başında cüzdan gelir. Siz de Annenize, Doğum Günü hediyesi olarak, onun isminin yazılı olduğu şık bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz. Bence inanılmaz güzel bir hediye olacaktır. Kaliteli bir deriden imal edilmiş olan bayan cüzdan ile, anneniz bu hediyenizi uzun yıllar boyunca kullanabilecektir. İçerisine 5 adet kredi kartı koyabilir, bozuk para kesesi ile bozukluklarını taşıyabilir ve fermuarlı kısmı ile daha değerli şeylerini bu cüzdanda taşıyabilir.

Anneye Hediyeler & Gerçek istiridye Damla Küpe Seti

en güzel sevgililer günü hediyesiDoğal taşların insanlar üzerindeki negatif enerjiyi aldığı yönünde bir çok yayın okuduğumu hatırlıyorum. Doğal taşlar içerisinde İnci taşlar ile ilgili ise bir çok efsane okuduğumu biliyorum.  Mesela bir inanışa göre, inci içerisinde sihirli ve insanı koruyan bir gücün gizlendiği ve o kişinin tüm hayallerini ve rüyalarını gerçekleştirdiği şeklinde bir inanış vardır. Bu tip inanışlarınız var mıdır bilemiyorum ama, şimdi önereceğim doğum günü hediyesi, bayanların takı merakına fazlası ile cevap verecek harika bir inci küpe seti. Dünya’nın en değerli akoya incisi gerçek istiridye içerisinde ve 925 ayar gümüş ile süslenmiş olarak bayanların beğenisine sunuluyor. Bu ürün aynı zamanda, tasarımı tescillenmiş özel bir kadife kutusu içerisinde satılmaktadır. Annesi için biraz pahalı ama tasarım ve kullanım açısından oldukça şık ve zarif bir hediye arayanlara tavsiye edebileceğim harika bir ürün. Eminim anneniz, bu hediye ile kendisini çok özel hissedecektir.

Anneye Hediye Tavsiyeleri & Kişiye Özel Manikür Seti

bayan için Hediye

Bayanların gündelik yaşamlarında ve kişisel bakımlarında kullandıkları özel eşyaları şimdi kişiye özel şık kutusunda ve set halinde karşınızda, içerisinde cımbız, tırnak çakısı, makas, pensi, tırnak eti itici, ve törpü bulunmakta. Özel krem rengi kutusundaki bu ürün, yine Anneye Doğum Günü için alınabilecek alternatif hediyelerden biri. Anneniz kişisel bakım ürünlerini bu hediyeniz sayesinde, çantası içerisinde her daim yanında taşıyabilecek ve her zaman şıklığını ve güzelliğini korumuş olacak. Bu tip ürünler bozulma, çürüme gibi sorunları olmadığından dolayısı ile dayanıklı ve uzun soluklu kullanıldıklarından, yıllar yılı sizin bu hediyeniz ve siz hatırlanmış olursunuz. Bu ürünü annenizin doğum günü için de düşünebilir.