Erkeklere Doğum Günü Hediyesi

Sevginizi hediyenizle anlatın.

Erkek Arkadaşınıza veya eşinize, daha önce almadığınız farklı bir hediye mi arıyorsunuz? Öyle bir hediye olmalı ki; hem O’nu şaşırtacak bir hediye olmalı; hem de sevginizi ve O’na verdiğiniz değeri anlatan bir hediye… Sizin için zor bir karar olacak farkındayım:)))) Erkeklerin hediyeye bakış açısı konusunda bu blog da bir çok yazı okuyabilirsiniz, erkeklerin hediye beklentileri çok fazla olmaz ama; hiçbir erkek de kendisine uzatılan hediyeyi geri çevirmez… Hatta fark ettirmese de aldığı hediyeden büyük bir mutluluk duyar… Hele bir de aldığınız hediye kendi hobileri ile uyumlu bir hediye olursa o zaman işte Kraliçe olursunuz:))) Şaka yapmıyorum gerçekten de öyle… Yani hemen hemen her erkek illa ki bir futbol takımı tutar, büyük bir çoğunluğu ise fanatiklik seviyesinde takım tutar… Siz tuttuğu takım ile alakalı bir hediye aldığınızda hem sevginiz hem de değeriniz katlanır benden söylemesi:))))


Ben mümkün mertebe makul fiyatlı hediyeler seçip bloguma eklemeye çalışıyorum. Ancak içlerinden bazı hediyeler gerçekten çok güzel ve albenisi olduğu için, artık fiyatına bakmadan belki almak isteyen olur diye bu hediyeleri eklemeden edemiyorum…

Erkeklere Doğum Günü için Hediye Önerileri

Erkek Doğum Günü Hediyeleri & Facebook Beğen Kol Düğmesi

Biliyorsunuz erkeklerin en fazla giydiği kıyafetlerin başında gömlek geliyor.. Şimdi önereceğim hediye gömlek kol düğmesi ve oldukça şık kol düğmeleri… facebook beğen simgesi şeklinde kol düğmeleri eminim erkek erkadaşınızın oldukça hoşuna gidecektir… Bence çok da orjinal ve farklı bir hediye tercihi olur…

Kişiye Özel Deri Cüzdan

Doğum Günü Hediyesi Erkek için & Kişiye Özel Deri Cüzdan

Erkek sevgilinize yaklaşan Doğum Günü için kalıcı ve çok özel bir hediye vermek ister misiniz? Kişiye yani isme özel olarak hazırlanacak bu şık deri cüzdan erkek arkadaşınızın, yani biricik sevgilinizin en vazgeçilmez özel eşyası olacaktır. Malumunuz üzere, bayanlara kıyasla, erkeklere takı aksesuar hediye yelpazesi oldukça zayıf olduğu için,  şayet sevgililer günü için bir erkek aksesuarı düşünüyorsanız, bence kişiselleştirilmiş olan ve erkek sevgilinizin üzerinde ismini ve isminin baş harflerini taşıyan bu şık deri cüzdanı, Doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Oldukça şık ve çok güzel bir hediye olacağı düşüncesindeyim.

Romantik Doğum Günü Hediyesi & Özel Tasarım ve Kişiye Özel Yıl dönümü Takvimi

Erkek arkadaşınız veya eşiniz, çalışma hayatı veya iş yoğunluğu içerisinde, sizin için önemli olan tarihleri unutma gibi bir problem mi yaşıyor? Gerçi kadınlar için, hiçbir bahane veya mazeret, bu gibi önemli tarihleri unutmanın gerekçesi olamaz:) Şayet bir kadınla aşk ilişkiniz varsa, ya da evliyseniz, eşinizin veya sevgilinizin doğum gününü, evlilik yıl dönümünüzü hatta bazı kadınlar ilk kez buluşma, nişan tarihi gibi, erkeklerin bu önemli ve özel tarihleri unutmasından nefret ederler. Laf aramızda, bir dönem keyifle izlediğim Bir Demet Tiyatro’da Feriştah’ın eşi olan Numan’dan beter bir muamele görürsünüz haberiniz olsun.:)) Sevgiliniz ve sizin için önemli ve özel olan bir günü, bu muhteşem akrilik cam üzerine, ikinizin adını ve özel tarihinizi de yazdırarak doğum gününde hediye edebilirsiniz. Masaüstü harika bir takvim olacak ve sevgiliniz artık bu tarihi asla unutamayacak. Bu ürün de, doğum günü için romantik ve güzel bir hediye.

Erkek Hediyeleri & Şık Kol Düğmesi ve Kravat İğnesi:

Erkeklerin giyimleri bayanlar ile kıyaslandığında çok kısır bir giyim seçeneklerinin olduğu fark edilir. Erkeklerin en fazla giydikleri kıyafet; pantolon ve gömlektir, dolayısı ile erkeklere giyimlerini tamamlayacak aksesuar da en fazla kemer, kravat, gömlek kol düğmesi düşünülebilir. Ben de şimdi aksesuar erkek hediyesi olarak size şık bir kol düğmesi ve kravat iğnesi önereceğim. Bu hediye ürünün erkekler tarafından beğenileceğini umuyorum.

Erkeklere Hediye

HEDİYE DETAYI İÇİN TIKLA

Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri & Pac-Man Gömlek Kol Düğmesi

1980’li yıllarda atari oyunlarında oldukça popüler olan, hayaletlere yakalanmadan labirent içerisinde vitaminlerle beslenen Pac-man, şimdi erkekler için şık gömlek kol düğmeleri ile geri döndüler. Klasik kol düğmelerinden sıkılan ve gömleğinde tarz olan kol düğmeleri arayan erkeklere yönelik harika bir ürün… Erkek sevgiliye yılbaşı veya doğum günü için, iyi ve tarz olabilecek hediyelerden biri! Erkek çocuklar için de yine harika bir hediye olabilir.

Erkek Hediyeleri-Laptop Çantası

Günümüzde bilgisayarların hemen hemen girmediği ev ya da ortam bulunmamakta, şimdiki hediye önerim ise ; Laptop bilgisayarını korumaya ve taşımaya yönelik şık bir laptop çantası. Piyasada bir çok laptop çantası var ama tasarım ve zarafet açısından beğendiğim için Erkeklere hediye seçenekleri arasına koymak istedim.

Erkek Hediyeleri-Sinema Klaketi Alarmlı Saat

Yine bir duvar saati… Oldukça orjinal bir hediye…Erkek arkadaşınız & Sevgiliniz, eşiniz,  ofisinde veya çalışma odasında rahatlıkla kullanabileceği türden bir hediye. Gerçekten oldukça orjinal bir görüntüsü var ve duvarda oldukça şık duracaktır… Seçeceğiniz bu hediyeyi Sevgiliniz eminim çok beğenecektir… Bildiğiniz gibi Sinema klaketi, film sektöründe ses ve görüntüyü senkronize etmek için kullanılır. Ancak şimdi bu ürün, şık bir duvar saati olarak karşınızda. Sinema meraklısı arkadaşlarınız için son derece orijinal bir hediye olabilecek bu Clapperboard Clock’un alarmı çaldığında, klaketi çarpmanız ile alarmı susacaktır:))) böylelikle hayatınızın film gibi yepyeni bir gününe başlamış olursunuz!

Erkek Hediyeleri-Nostaljik Plak Duvar Saati

Erkek arkadaşınız & Sevgiliniz, eşiniz için bir saat hediye önerisi daha. Bu hediye de yine ofisinde veya çalışma odasında kullanabileceği türden bir hediye. Oldukça da orjinal bir görüntüsü var ve duvarda oldukça şık duracaktır. Eski günlere, şimdilerde artık nostalji sayılabilecek ürünlere özlem duyanlardansanız Plak Duvar Saati’nden gözünüzü ayıramayacaksınız! Adeta gerçek bir plak görünümünde olan bu muhteşem retro Plak Duvar Saati ile evinizin veya ofisinizin duvarlarını zevkle süsleye bileceksiniz. Akrep ve yelkovanı bile, plak çaların bir parçası görünümünde olan, Plak Saat, dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak. Eski günleri özlemle anan sevdiklerinizi veya retro meraklısı arkadaşlarınızı Plak Duvar Saati hediye ederek çok sevindirebilirsiniz! Plak Duvar Saati bir adet AA pil ile çalışmaktadır.

Erkeklere Hediye

HEDİYE DETAYI İÇİN TIKLA

Erkek Hediyeleri-Şık Gömlek Çantası

Eşiniz veya erkek arkadaşınız uzun seyahatler yapıyorsa özellikle beraberinde götüreceği gömleğinde ütü bozulmaları v.s. söz konusu oluyordur…Alacağınız bu hediye ile bu gibi sıkıntıların önüne geçmiş olacak ve erkek arkadaşınızın hayatını kolaylaştırmış olacaksınız… Yolculukların en büyük kabusu nedir diye sorsak erkeklerin pek çoğunuzdan “Buruşan gömlekler” cevabını alabiliriz. Seyahatlerde ütüsüz gömlekle dolaşmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bavuldan çıkarılan canım gömleklerin yakaları ezilmiş, kol kısımları buruş buruş olmuştur ve o ütüsüz gömlekle dolaşmak zorunda kalmışsınızdır. Sizi bu işkenceden Gömlek Çantası’nın akıllı tasarımı sayesinde kurtarıyoruz. Tek yapmanız gereken ürünün içinden çıkan özel katlama tahtası ile gömleğinizi katlamak. Sonrasında isterseniz dünyanın diğer bir ucuna gidin, gömleğiniz hala jilet gibi ütüsünü koruyacaktır.

Erkeklere Hediye

Erkeklere Doğum Günü Hediyeleri-Galatasaray Taraftarlık Sertifikası

Galatasaray taraftarı futbol fanatiği Erkek arkadaşınıza tuttuğu takım için bir sertifika hediye etmek sizce de hoş bir sürpriz hediye olmaz mı? Bu hediye O’nu daha çok fanatikleştirecek haberiniz olsun.:))) Ama emin olun, erkek arkadaşınızın veya sevgilinizin gönlünü bu hediye ile  fethedeceksiniz.

Erkeklere Farklı Hediyeler-Fenerbahçe Taraftarlık Sertifikası

Fenerbahçe taraftarı insanlar basından okuduğum kadarı ile kulübe ait lisanslı ürünlere fazlası ile meraklı taraftarlar. Siz de erkek arkadaşınıza Fenerbahçe aşkını, tutkusunu perçinlemesi için kendi ismine özel taraftar sertifikası hediye edebilirsiniz. Fenerbahçe aşkı büyürken tabi ki size olan aşkı da büyüyecektir…:))) 

Erkek Hediyeleri-Başiktaş Taraftarlık Sertifikası

Beşiktaş taraftarı sevgilinize veya arkadaşınıza hediye mi bakıyorsunuz? Taraftarlığını pekiştirecek, Beşiktaş sevgisini ve size olan sevgisini yüceltecek bir hediye… Aynı tarz hediyeler almaktan sıkıldıysanız bu sıra dışı hediyeyi sizlere tavsiye ederim…

Erkek Hediyeleri-Trabzonspor Taraftarlık Sertifikası

Erkek arkadaşınıza, sevgilinize uzun zamandır aynı hediyeyi alıyorsunuz ve hediye işi bir miktar rutine döndü… Farklı bir hediye arıyorsanız ve sevgiliniz Trabzon spor taraftarı ise kulübü ile olan aidiyet duygunu geliştirmek için o na bir Trabzon spor taraftar sertifikası hediye edin… 

Sevgiliye Hediye

Erkek için Doğum Günü Hediyesi & Kişiye Özel Ahşap Kaplama Kartvizitlik

Yaşadığımız çağda her şey görsellik, daha doğrusu iyi görünme ve iyi bir imaj oluşturma üzerine kuruludur. Bu durum iş hayatında iyice kendisini hissettirir. Marka oluşturma ve bu oluşturulan markanın istikrarlı bir şekilde büyütülmesi için profesyonel çalışmalar yürütülür. İş hayatında yer alan insanlar için de durum aynen markalaşma çabalarındaki gibidir. İnsanlar da bir nevi markalaşmaya çaba gösterirler. Mesela bir iş yeri ile, herhangi bir pozisyon için iş görüşmesine gittiğinizde, söz konusu iş yeri, sizi konuşmanızdan tutun da, kılık kıyafetinize varıncaya kadar, hatta kullandığınız cep telefonu, kullandığınız parfüme kadar, bir çok özelliğiniz ile puanlamaya çalışır. Bu durum için ben koca bir maalesef demek istiyorum. Neyse, erkek arkadaşınıza yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü için, kendi ismine özel ahşap bir kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Sevgiliniz iş yaşamında artık, cüzdanından buruş buruş olan kartvizitini çıkarmak yerine, özel kutusu içerisinde, gıcır gıcır kartvizitini taşıyabilecek. Doğum günü için erkek hediyesi arayanlara ve kişiye özel hediye düşünenlere bu ürünü tavsiye ediyorum

Erkek Hediyeleri-Lazer Sabal Klavye

Bilgisayarla çok fazla zaman geçiren bir erkek arkadaşınız varsa veya eşiniz, Sanal Klavye hediyesi O’nu fazlası ile şaşırtacak ve ilgisini çekecektir. Kesinlikle tavsiye ediyorum… Oldukça etkileyici zarif ve güzel bir hediye… Bütçeniz böyle bir hediyeye müsait ise özellikle bilgisayar başında yoğun mesai harcayan erkekler için ideal ve güzel bir bir hediye. Lazer Sanal Klavye  Cep telefonunuz, tablet bilgisayarınız ve masaüstü bilgisayarınız ile bağlanarak her türlü düz bir zemini sanal bir klavyeye çevirecek. Sanal Lazer Klavye’nin en büyük avantajı, dokunmatik ekranlı akıllı telefonunuzun ya da tablet bilgisayarınızın ekranına sıkışmak zorunda kalmayacak olmanızdır. Lazer Sanal Klavye  anında normal boyutta sanal bir klavyeyi masanızın üzerine yansıtarak, kolayca yazı yazmanızı sağlayacak. Lazer Sanal Klavye lazer ışınlar kullanarak herhangi düz bir zemin üzerinde sanal bir klavyeyi oluşturmakta ve Lazer Sanal Klavye  içinde bulunan optik bir sensör sayesinde, parmak hareketlerinizi tanımaktadır. 

Eşinize Özel Sevgililer Günü Hediyeleri & Dönebilen Şık Metal Resim Çerçeveleri

Bizim için oldukça önemli olan fotoğrafların sergilenmesi ve daha şık durması için, onları iyi bir resim çerçevesi içerisine koymak ve iyi bir yere asmak gerekir. Ancak çoğu zaman bu mümkün olmayabiliyor, neden mi? Mesela siz her an, oturma veya bakma açınıza göre fotoğrafları konumlandırmak ve doğru açıyla bakmak isteyebilirsiniz. Sabit resim çerçeveleri buna pek elverişli değildir. İşte tam bu noktada size önerim, şık bir metal çerçeveye sahip ve siz nereye dönmesini istiyorsanız, sağa sola, oraya dönebilen resim çerçeveleri imdadınıza yetişiyor. Oldukça güzel tasarlanmış resim çerçevelerini Eşinize Sevgililer Gününde hediye edip, onunla en güzel anlarınızı, bu çerçeveler içerisinde sonsuza kadar yaşatabilirsiniz…

Erkeklere Hediye

Sevgiliye Sürpriz Özel Hediyeler-LED Işıklı Araba Lastiği Duvar Saati

Bazı insanlar için, otomobil sevgisi bir tutkudur. Otomobillere ait haberler, otomobil fuarları, antika otomobiller kısacası otomobillere ait ne varsa, hepsine kulak kesilirler, satın almak veya sahip olmak isterler. Şimdi önereceğim hediye, otomobil sevgisi olanlara yönelik şık bir otomobil lastiği şeklinde duvar saati. Bu duvar saati aynı zamanda Led ışıklara sahip. Yani karanlıkta bile kendisini çok güzel belli eden ve sergileyen bir duvar saati. Yıl Dönümü için orijinal, alımlı, gösterişli bir hediye arayanlar için önerebileceğim en iyi hediyelerden biri. Bu ürünü ister Ofis hediyesi, ister bir ev için dekoratif bir hediye, ya da bayanlar tarafından otomobil meraklıları erkeklere, Yıl Dönümü, Sevgililer Günü Hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak düşünün. Kesinlikle iyi bir tercih olacaktır.

Erkeklere Hediye

Erkek Hediyeleri-Dijital Buzdolabı Magneti

Yüklediğiniz Resimlerin slayt gösterisini yapan ve mutfağınızı keyifli bir hale dönüştüren dijital Buzdolabı magneti. Fotoğraflarınız sadece albümlerde kalmasın, evde en fazla kullandığınız cihazlardan biri olan buzdolabı üzerinde bulunsun ve siz her buzdolabının kapağını açtığınızda sevdikleriniz sizi fotoğrafları ile selamlasın. Vay be ne laf ettim ama :))) Bence oldukça ilgi çekici ve farklı bir hediye. Bu ürünü ev hediyesi veya doğum günü hediyesi, bayram hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Arkasındaki manyetik yüzey ile buzdolabınıza yapışabilen, metal aparat ile rafta ya da masada durabilen Dijital Buzdolabı Magneti, 66 resmi 5 saniye ila 80 saniyeye kadar hızla döndürebilirsiniz. USB kablo ile şarj edilebiliyor olup, 11 saate kadar şarjı dayanmaktadır. 32 MB lık hafızası bulunmakta ve jpg., gif. ve bmf. formatlarındaki resimleri desteklemektedir.

Yedek Şarjlı Radyolu Harika bir iphone Kılıfı

Şayet bir iphone marka telefonunuz varsa muhtemelen gün içersinde şarj problemi yaşarsınız. Bu sorunu aşmak için hem şarj özelliği olan, hem de Radyo FM özelliği olan bir hediye sizce de erkek arkadaşınızı mutlu etmez mi? Hem tasarımı hem de kullanımı açısından iyi bir hediye önerisi.

Erkeklere Hediye

Erkek Hediyeleri-Sese Duyarlı Alarm Küp Saat

Eşiniz uykuyu çok seven biriyse ve uyanma konusunda size sıkıntı çıkarıyorsa :)))) Şaka bir tarafa, Fotoğrafını görmüş olduğunuz hediye önerisi, dokununca kendiliğinden ışıkları yanan ve 10 saniye süresince size saati gösteren bir hediye. hem dekoratif görüntüsü hem de dijital saat görüntüsü artı alarm özelliği ile güzel bir hediye önerisi gibi duruyor. Karanlıkta, özellikle yüksek sesle öten alarm saatlerin ne kadar sinir bozucu olduğunu en iyi bilenlerden biriyimdir.:))) Şayet size de saate uzanıp düğmesine basıp bakmak size zor geliyorsa, Sese duyarlı Alarm Saate sadece elinizi çırpmanız ile ışıklarını yakarak 10 saniye boyunca size saati gösterecek ve sonra da ona tekrar ihtiyacınız olana kadar tekrar ışıklarını kapatacak. Böylelikle bir el çırpmanız ile saate bakmak gibi filmlerde bile, olmasına inanamayacağınız şekilde saate bakma keyfini yaşayacaksınız.

Erkek Hediyeleri-Radyolu Tıraş Aynası

Yine Eşinizin, erkek arkadaşınızın sevebileceğini umduğum bir hediye daha… Erkekler hayatlarının önemli bir bölümünü malum traş olarak geçirirler işte siz de O’na  tıraş olurken keyiflenmesini sağlayacak bir ürün hediye etmek istemiz misiniz?. Hem radyo, hem de tıraş aynası olarak kullanabileceği bir ürün. Bu banyo aynası, hem buğulanmıyor, hem de akıllı bir de ışığa sahip,  aynı zamanda tıraş bıçağınızı koyabileceğiniz bir yere ve hatta fm/am bir radyoya sahip. Dijital saati sayesinde yetişmeniz gereken toplantı veya düğünleri de kaçırmıyorsunuz. Aynı zamanda Tıraş olurken haber dinleyebiliyor veya müzik eşliğinde tıraş olabiliyorsunuz. Erkekler için ilginç bir doğum günü hediyesi olabilir.

Erkeklere Hediye

Erkek Hediyeleri-Koca Kafa Not Tahtası

Erkeklerin işini kolaylaştıracak bir hediye arıyorsanız bu ürün tam size göre… Erkeklere Hediye önerim olarak gördüğünüz bu cisim bir hatırlatıcı, yani erkeklerin masalarını süsleyecek ve önemli notlarını üzerine yazıp silebilecekleri, koca kafalı bir not tahtası… Bu koca kafalı not tahtası size tüm notlarınızı hatırlatacak şekilde tasarlandı. Eline kalemini yerleştirebilir, istediğiniz zaman notlarınızı yazabilir, ama istediğiniz zaman bu notları silip yeniden yazabilirsiniz. Kendi kendine iki ayağının üzerinde durabilen ve koca kafasına istediğiniz notu yazabilir ve işiniz bitince yüzünü bir bezle temizledikten sonra tekrar yeni bir not yazabilirsiniz. Üstelik Koca Kafalı Not Tahtası’nın iki elinde iki farklı kalem koyma yeri bulunmaktadır. Kalemi eline taktığınızda kaleminizin kaybolması ya da bulunamaması gibi hiçbir sorun yaşamayacaksınız, garanti ediyoruz…

Erkeklere Hediye

Erkek Hediyeleri-Sırıtan Şemsiye

Erkeklerin işine yarayacak bir hediye daha: Yan taraftaki hediye önerim bir Şemsiye! Yağmurdan kardan eşinizi, sevgilinizi koruyacak oldukça şık bir hediye… Bu şemsiye ile en sevimli şemsiye sizin şemsiyeniz olacak! Sizi hem yağmurdan ve kardan koruyacak, hem de sevimli görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerinize çekecek. 32 dişiyle sırıtan bu şemsiye, her baktığınızda neşeniz yerine gelecek. Bu Şemsiye nin 4 farklı renkteki seçeneği bulunuyor.

Sevgililer günü hediyesi

Anlamlı ve Özel Doğum Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Doğal Ağaç Plaket

Doğum günü için yine uzun yıllar saklanabilecek en güzel kişiye özel hediyelerden bir diğeri, gerçek bir doğal ağaç plaket! Sizin ve sevgilinizin en güzel fotoğrafını özel lazer tekniği ile bu ağaç üzerine işliyorlar bitmedi bunun yanında yine, sevgilinize kalbinizden gelen en güzel mesajınızı ve isimleriniz bu doğal ağaç üzerine yazılıyor. Buyurun size hem dekoratif, hem de çok anlamlı doğum günü hediyesi. Erkek arkadaşınızın veya eşinizin masasını süsleyecek çok anlamlı doğum günü hediyelerinden…