Erkeklere Sevgililer Günü Hediyesi

Erkek Sevgililer Günü Hediyesi

Bugünkü yazımı, özellikle sevgililer Günü için erkeklere alınabilecek hediyeler konusuna ayırmak istedim. Malum 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. sevgililer günü için erkeklere, sevgilileri bayanlara alabilecekleri hediyeler konusunda, çeşitli hediye tavsiyelerinde bulunmuştum. şimdi Erkek sevgililer günü hediyesinden biraz da bahsetmek gerekiyor öyle değil mi? Erkeklere hediye seçmek kolay zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Eğer erkek arkadaşınız ile ilişkinizin henüz başındaysanız, şu an için sorun yok sayılır ama, ilişkiniz uzun yıllardır devam ediyorsa, eminim  bu durumda olan bayanlar benim ne demek istediğimi çok iyi anlamışlardır, çünkü erkek hediye çeşitliliği o kadar az ki, sürekli benzer hediyeler almak zorunda kalırsınız. Ben de bu durumu bildiğim için, bu yazıyı şu an okuyan siz sevgili bayan okuyucularıma, hediye sitelerinden derlediğim ve erkek arkadaşınıza sevgililer günü için alabileceğiniz en güzel ve en özel erkek sevgililer günü hediyeleri önermek istedim. Umarım sevgililer günü için seçtiğim erkeklere özel hediye önerilerimi beğenmişsinizdir. 

Erkek Sevgililer Günü Hediyeleri

erkek sevgili için sevgililer günü hediyesi

Erkek Sevgililer Günü Hediyesi & Kalpli Yılın en iyi Sevgilisi Oscarı

Hediyenin temel amacı; hediye alan kişiyi mutlu etmek, özel olduğunu hissettirmek ve ona çok değer verdiğimizi  hediyemiz ile belli etmektir. Bazen hediyemiz ile duygularımızı, düşüncelerimizi, heyecanımızı, temennilerimizi, hediyemizi vereceğimiz o özel kişiye anlatmaya çalışırız. Seçeceğiniz hediyeyi iyi belirlemeniz lazım. Çünkü hediyelerin aslında anlamları çok büyüktür. Hayatınızda sizin için en özel kişi olan, sevgilinize onu çok sevdiğinizi sözcüklerle söylemeden, bunu ona objelerle veya eşyalarla nasıl anlatırdınız? Bence ya, bir gül alırdınız, ya da üzerinde kalp figürü olan bir eşya ile anlatırdınız. Romantik bir sevgili iseniz ve sevgililer gününde, sevgilinize olan aşkınızı daha güçlü bir şekilde ilan etmek istiyorsanız, bunun en etkili yolu ona kalbinizi vermek olacaktır. Gelin sevgilinize aşkınızı, kalbinizle sunun. Sevgilinize en iyi ve en romantik hediyelerden birini vermiş olacaksınız çünkü! Bu kadar bahsettiğim en iyi romantik hediye hangisi peki? Üst tarafta gördüğünüz, kalbinin kapılarını sevgilisi için, sonuna ve sonsuza kadar aralamaya çalışan, altın sarısı ve parıltılı oscar heykelciği… Sevgilinize en romantik Sevgililer Günü hediyesi…
Erkek için Sevgililer günü hediyesi

Erkek için Sevgililer günü hediyesi & İsme Özel ve Rüzgarda Sönmeyen Metal Çakmak

Erkek için sevgililer günü hediyesi ne alınır? Bu soruyu oturduğumuz bir çay sohbetinde bana soracak olsaydınız size soru ile cevap verirdim. Benim size sorum da; “Erkek sevgiliniz sigara kullanıyor mu?” olurdu. Eğer cevabınız evet kullanıyor ise, erkek için sevgililer günü hediyesi ne alınır sorusunun cevabını, zaten sorularımız ile birbirimize vermiş olurduk:) Erkek arkadaşınız zaten yanında bir çakmak taşıyordu, peki öyleyse bu çakmak neden özel, kendi isminin ve soy isminin baş harflerinden oluşan havalı ve şık bir çakmak olmasın? Üstelik bu çakmak bir kere yandı mı, onu söndüre bilene aşk olsun! Lotus çakmak rüzgarda da asla sönmüyor ve marka bir çakmak. Erkek sevgiliniz için hem havalı hem de romantik bir sevgililer günü hediyesi vermiş olacaksınız. Erkek arkadaşınız veya eşiniz artık “Pardon! ateşiniz var mı?” diye etraftan çakmak isteyenlere, bu özel çakmağın başına bir iş gelir diye, sanırım “hayır maalesef” cevabını verecektir. 🙂
erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkek Sevgililer Günü Hediyesi & Altın Kaplama Çakmak

Umarım erkek arkadaşınız bir sigara tiryakisi değildir, şayet sigara kullanmayan bir erkek sevgiliniz varsa, bu hediye önerimi siz pas geçebilirsiniz., çünkü bu ürün daha çok sigara kullanan kişilere alınabilecek bir hediye. Gördüğünüz bu ürün bir çakmak! Ama sıradan çakmaklardan çok farklı. Kişiye özel ve altın kaplama bir çakmak. Erkek arkadaşınızın ismini de dilerseniz yazdırabileceğiniz bu şık çakmağı, erkek arkadaşınıza sevgililer gününde hediye etmeniz halinde, bu hediyeniz yıllar yılı unutulmayacaktır. 
erkeğe sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkek için Sevgililer Günü Hediyeleri & Sevgililer Gününe Özel Duvar Saati

Bir Erkek Sevgili için, sevgililer gününde alınabilecek en iyi hediyelerden bir diğeri de, sizin erkek sevgilinize, kendi mesajınızdan ve erkek arkadaşınız ile birlikte çektirmiş olduğunuz iki adet fotoğraftan oluşacak olan, şık bir duvar saati hediye etmek olacaktır. 14 Şubat Sevgililer günü hediyesi olarak bir erkek sevgiliye veya bir bayan sevgiliye verilebilecek, en güzel hediyelerden biri. Sevgilinizin odasında veya iş yerinde, en güzel köşeyi kapacak olan bu duvar saati, sevgililer günü için en iyi hediyelerden biri.
erkeğe sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Sevgililer Günü için Hediye & İsme özel Kravat İğnesi

Sevgililer gününde erkek sevgilinize alabileceğiniz çok özel ve romantik bir hediye önerim daha var. Ne mi? Hemen hediyenin detaylarını vereyim: Sevgiliniz kravat kullanan birisi mi? Eğer cevabınız evet ise, bu hediye, sevgililer günü için erkek sevgilinize alınabilecek en güzel hediye. Hediyenin çok özel olmasının nedeni ise, erkek arkadaşınızın isminin baş harfleri kravat iğnesine işleniyor. İnanın erkek arkadaşınız veya eşiniz bu kişiye özel hediye olan kravat iğnesini alınca ve kendi isminin baş harfini gördüğünde çok duygulanacak ve çok mutlu olacaktır. Erkekler için sevgililer günü hediyesi ne alınır diye günlerdir arama tarama çalışması yapıyorsanız buna artık bir son verin çünkü güzel bir erkek hediyesi görüyorsunuz şu an!

erkek için sevgililer günü hediyesi

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek için & Kişiye Özel Deri Cüzdan

Erkek sevgilinize yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü için kalıcı ve çok özel bir hediye vermek ister misiniz? Kişiye yani isme özel olarak hazırlanacak bu şık deri cüzdan erkek arkadaşınızın, yani biricik sevgilinizin en vazgeçilmez özel eşyası olacaktır. Malumunuz üzere, bayanlara kıyasla, erkeklere takı aksesuar hediye yelpazesi oldukça zayıf olduğu için,  şayet sevgililer günü için bir erkek aksesuarı düşünüyorsanız, bence kişiselleştirilmiş olan ve erkek sevgilinizin üzerinde ismini ve isminin baş harflerini taşıyan bu şık deri cüzdanı, sevgililer günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Oldukça şık ve çok güzel bir hediye olacağı düşüncesindeyim.
erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkek için Sevgililer Günü Hediyesi & Kişiye Özel Ahşap Kaplama Kartvizitlik

Yaşadığımız çağda her şey görsellik, daha doğrusu iyi görünme ve iyi bir imaj oluşturma üzerine kuruludur. Bu durum iş hayatında iyice kendisini hissettirir. Marka oluşturma ve bu oluşturulan markanın istikrarlı bir şekilde büyütülmesi için profesyonel çalışmalar yürütülür. İş hayatında yer alan insanlar için de durum aynen markalaşma çabalarındaki gibidir. İnsanlar da bir nevi markalaşmaya çaba gösterirler. Mesela bir iş yeri ile, herhangi bir pozisyon için iş görüşmesine gittiğinizde, söz konusu iş yeri, sizi konuşmanızdan tutun da, kılık kıyafetinize varıncaya kadar, hatta kullandığınız cep telefonu, kullandığınız parfüme kadar, bir çok özelliğiniz ile puanlamaya çalışır. Bu durum için ben koca bir maalesef demek istiyorum. Neyse, erkek arkadaşınıza yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü için, kendi ismine özel ahşap bir kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Sevgiliniz iş yaşamında artık, cüzdanından buruş buruş olan kartvizitini çıkarmak yerine, özel kutusu içerisinde, gıcır gıcır kartvizitini taşıyabilecek. Sevgililer günü için erkek hediyesi arayanlara ve kişiye özel hediye düşünenlere bu ürünü tavsiye ediyorum
erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkek Sevgililer Günü Hediyesi & İsme Özel Kare Ahşap Duvar Saati

Sevgililer günü için hediye seçmek de ne zor işmiş arkadaş! Hangi hediyeyi alsanız, alamadığınız diğer hediyede de insanın gözü kalıyor. 🙂 Sevgililer günü için tavsiye edeceğim bu duvar saatine, sizin ve sevgilinizin ismi, çok zarif harf karakterleri yazılı olacak ve isimleriniz arasına da, aşkın sembolü olan kalp girecek ve hepsi sevginizi ölümsüzleştirecek, bu ahşap duvar saatinde bir araya gelecek. En güzel sevgililer günü hediyesi! Sevgililer günü için özel bir hediyede başka ne olabilirdi? Dekoratif ahşap kare duvar saati, evlerin ve ofislerin en güzel yerinde bulunacak.
erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi & Kişiye Özel Üstün Başarı Sertifikası

Sizi, her evlilik yıl dönümünüzde, tüm doğum günlerinizde, yılbaşında, bayramda ve sevgililer gününde asla unutmayan ve size birbirinden değerli hediyeler veren sevgilinize, bu sefer sizden ona gidecek ve onun kıymetini, değerini anlatan, özel günlere karşı göstermiş olduğu hassasiyet ve özen için üstün başarı sertifikası hediye edebilirsiniz. Tamamen kişiye özel ve sizin yazınız ile oluşturulacak olan Başarı Sertifikası, yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü için de kesinlikle çok güzel bir hediye. Doğum günü ve evlilik yıl dönümü için de sevgilinize kendisini çok özel hissettirecek… Bu hediyeyi ilginç kılan yanı bence dikkat çekici olması. Bu sebeple bu güzel ve anlamlı hediyeyi de, ilginç hediye kategorisine almayı uygun buldum.
Sevgililer günü hediyesi erkek için

Erkeğe Hediye & Sevgililer Gününe Özel Mesajlı Damat Tween Gömlek

Erkek giyimi denildiğinde, Türkiye’nin lider ve öncü markalarından biri olan Damat-Tween markasının güvencesi ile, Evlilik yıl dönümüne ve sevgililer gününe özel ve mesajlı şık gömlekler, yıl dönümü için en güzel erkek hediyelerinden. gömlek ile birlikte kutu içerisinde bir şişe ve o şişenin içerisinde, sizin erkek eşinize veya erkek arkadaşınıza kalbinizden çıkmış özel mesajınız. Nasıl? Yıl dönümü için ve sevgililer günü için, bence çok güzel bir erkek hediyelesi. Sevgilinizin bedenine ve beğenilerine uygun modeller için verdiğim linkten bakabilirsiniz.
erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkek Sevgililer Günü Hediyesi & Sevgi Dolu Kupalar

Erkek arkadaşınız çay ve kahveyi seven biriyse, gün boyu çalışma masasının üzerinde çay bardakları bulunur muhtemelen. Peki o çay bardaklarını bir tarafa atıp, neden sizin hediyeniz olan bu şirin ve kaliteli kupalar masasını süslemesin? Gün boyu erkek arkadaşınızın masasında duracak olan kalp temalı ve özel baskılı çay kahve kupası, sürekli sizi hatırlatacaktır. Sevgililer günü için erkek hediyesi arayan sevgili bayanlara, fiyatı ile de göz dolduran bu şık porselen kupaları  hediye önerisi olarak tavsiye ediyorum.
erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi & Heykel CD Tutucu

Evinizde sinema sistemi var mıdır ya da film izlemeye meraklı mısınız acaba? Yine Playstation, Bilgisayar oyunları tutkunu muzunuz? Buna cevabını evet ise, muhtemelen eviniz bir CD çöplüğüne dönüşmüştür! Tabi Oyun, müzik, film CD’lerinizi bir yerlerde düzenli olarak tutmuyorsanız. Sürekli en sevdiğiniz filmi bulmak için veya en beğendiğiniz müzik albümünü dinlemek için dakikalarca CD’lerinizi karıştırıyorsanız, size şık bir CD tutucu önerebilirim. Salonunuzda bir de şık bir TV ünitesi varsa of of! bu heykel el CD tutucu bu TV ünitesinin üzerinde harika duracaktır. Sevgililer gününde Erkek arkadaşınıza güzel bir hediye ne alabilirim diye düşünüyorsanız bence bu ürün harika bir sevgililer günü hediyesi olabilir. 
erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkeklere İlginç Hediye Tavsiyeleri & Masaüstü Dart

Hayatınızdaki erkek, kalbinizi kazanmakla zaten hedefi 12’den vurmuştu ama, gelin 14 Şubat sevgililer gününde erkek sevgilinize, ona stresli iş yaşamından biraz sıyrılmak ve kafasını toparlayabilmesi için masaüstü dart hediye edin. hayatı bir eğlenceye dönüştüren masaüstü dart ile kim bilir belki sevgiliniz ile hedefi tutturma konusunda birbirinize rakip olursunuz. Ama şurası kesin, masaüstü dart sayesinde, sevgiliniz ile çok eğlenceli ve güzel vakit geçireceksiniz. Sevgililer günü için klasik hediyelerden sıyrılıp farklı ve ilginç bir hediye düşünenlere bu ürünü hediye olarak tavsiye ederim.

erkeklere sevgililer günü hediyesi

Sevgili için, Sevgililer Günü Hediyeleri & İsme Özel Mesajlı Duvar Saati

Şimdi önereceğim sevgililer günü hediyesi hakkında bilgi vermeden önce, Ne kadar romantik birisiniz, sorusunu kendinize sormanızı isterim. Şayet cevabınız çok romantik ve duygusal biriyim ise, o zaman bence başka bir sevgililer günü hediyesi araştırmayın derim. Çünkü görmüş olduğunuz ahşap duvar saatine sevgilinize en güzel sevgi sözcüklerinden oluşan mesajınızı bırakabiliyorsunuz. Başka hangi nesne sabah akşam sevgilinizin karşısında durabilir ki? Bence isme özel ve mesajınızın yazılı olduğu bu duvar saati inanılmaz romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Görmüş olduğunuz duvar saatindeki mesaj da yalnız çok manidar değil mi? Senzi geçen zamanın anlamı yok!  

erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye Sürpriz Özel Hediyeler & LED Işıklı Araba Lastiği Duvar Saati

Bazı insanlar için, otomobil sevgisi bir tutkudur. Otomobillere ait haberler, otomobil fuarları, antika otomobiller kısacası otomobillere ait ne varsa, hepsine kulak kesilirler, satın almak veya sahip olmak isterler. Şimdi önereceğim hediye, otomobil sevgisi olanlara yönelik şık bir otomobil lastiği şeklinde duvar saati. Bu duvar saati aynı zamanda Led ışıklara sahip. Yani karanlıkta bile kendisini çok güzel belli eden ve sergileyen bir duvar saati. Yıl Dönümü için orijinal, alımlı, gösterişli bir hediye arayanlar için önerebileceğim en iyi hediyelerden biri. Bu ürünü ister Ofis hediyesi, ister bir ev için dekoratif bir hediye, ya da bayanlar tarafından otomobil meraklıları erkeklere, Yıl Dönümü, Sevgililer Günü Hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak düşünün. Kesinlikle iyi bir tercih olacaktır.

erkek için sevgililer günü hediyesi

Özel Sevgililer Günü Hediyeleri & İsme özel Hayatımın Bir Tanesi Plaketi

Bir rakamı şeklindeki bu ödül de, vermiş olduğu o müthiş anlamı ile çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Hayatınızda sizin için en önemli sırada yer alan, yani birinci sıradaki eşinize veya sevgilinize sevgililer günü için orijinal bir hediye düşünenler için, kesinlikle düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri. Kristal cam şeklindeki 1 numara üzerine de istediğiniz mesajınızı yazdırabilirsiniz.

erkek için sevgililer günü hediyesi

Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri & Fotoğraflı Kristal Küp

Sevgililer günü için en güzel en özel hediye nedir? Bu şekilde google’ın başının etini yediniz günlerdir:) Buyurun size sevgililer günü için en güzel hediye! Lazer işlemesi ile bu küpün içerisine sizin ve eşinizin resminin yerleştirildiği bu cam küp ile, sevgililer gününde harikalar yaratacaksınız. Sürpriz sevgililer günü hediyesi böyle bir şey olsa gerek! Cam, madde olarak zaten insanoğlunun en büyük buluşlarından biri. Şeffaf olması sebebi ile suyun sert hali de diyebiliriz. Şimdi siz aslında sevgiliniz ile kendinizi sert bir su içerisine yazdıracaksınız. Bence sevgililer gününde en güzel fotoğrafınızı bu cam küp içerisine yerleştirip, sevgilinize bu ürünü hediye edin. Kesinlikle çok güzel bir hediye olacaktır.

erkek için sevgililer günü hediyesi

Romantik Sevgililer Günü Hediyesi & Kişiye Özel Yastık

Sevgililer günü hediyesi olarak Erkek Sevgilinize, maç izlerken şöyle sırtını keyifle dayayabileceği veya en güzel sohbetlerin geçtiği bir arkadaş toplantısında keyifle dayanabileceği, üzerinizde sizin bir esprinizin veya aşk sözlerinizden oluşan özel bir yastık hediye etmeye ne dersiniz? Kız arkadaşınıza da böyle bir hediye kanımca çok isabetli ve güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. 

erkek için sevgililer günü hediyesi

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek için & Fotoğraflı Kristal Küp

Erkeklerin hele hele çalışan erkeklerin, gömlek dışında maalesef başkaca bir giyim alternatifleri olmadığı için, erkeklere hediye aksesuar olarak, ya kravat iğnesi, ya kemer ya da görmüş olduğunuz bu şık gömlek düğmeleri hediye olarak alınabilir. Yalnız belirtmekte yarar görüyorum, görmüş olduğunuz bu şık kol düğmeleri hem gümüş, hem de tamamen isme özel hazırlanabilen bir ürün. Biraz ukalalık olacak ama hediye iyi çok güzel de, isme özel hediye tabiri ne demek? Sadece sevgilinizin isminin yer aldığı ve sevgilinizin kendini daha da özel hissettiği hediye türüdür. Hediye çeşitleri içerisinde kesinlikle en özel olanları, kişiye özel hediyelerdir. Siz de, sevgililer günü için ,sevgiliniz erkeğe güzel bir hediye düşünüyorsanız, bu şık kol düğmeleri ilginizi çekebilir.

erkek için sevgililer günü hediyesi

En iyi Sevgililer Günü Hediyesi & İki Fotoğraflı-Sihirli Çay & Kahve Kupası

Sevgililer gününde sevgiliniz bu hediyeye bayılacak. Bir hediye, ancak bu kadar özel ve ilginç olabilir. Bu sözü söyledikten sonra hemen, neden özel ve ilginç olduğunu izah edeyim. Şimdi güzel ve sizin için anlamı olan iki adet fotoğrafınızı verdiğim linkte “Resim Ekle” kısmından ekliyorsunuz, buraya kadar her şey normal, asıl işin can alıcı noktası; bu bardak size geldiğinde siyah bir kupa olarak geliyor ve ne zaman ki içerisine sıcak içecek koyarsanız, o siyah renk yerini sizin fotoğrafınıza bırakıyor. Harika bir fikir bence. Eşinize Sürpriz sevgililer günü hediyesi arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Bardağa Eşinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğraf ekletip bu ürünü, sevgililer gününde hediye edin, eminim Eşiniz bu hediyeye bayılacak. Çünkü cidden çok orjinal bir hediye…
erkek için sevgililer günü hediyesi

En iyi Sevgililer Günü Hediyesi & Kişiye Özel Mousepad

Şimdi önereceğim hediye ile sevgiliniz sizden iyice sıkılmaya başlayacak:) Çünkü gece günüz sürekli, sevgilinizin elinin altında olacaksınız ve sizi görmek zorunda kalacağı için belki de sizden ilallah edecek:) Fena bir espri olmadı sanırım ha? Elinin altında olmak:))) Tavsiye edeceğim sevgililer günü hediyesi, bir mousepad ama oldukça orijinal bir mousepad! Çünkü üzerinde sizin fotoğrafınız olacak. Gerçekten de sevgililer günü için oldukça orijinal ve güzel bir hediye seçmiş olacaksınız. Sevgiliniz de eminim bu hediyeye bayılacak. Bu hediyeyi sevgililer gününde, bayanların, sevgililerine hediyesi olarak öneriyorum… 

erkek için sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye Komik Hediyeler & Game Over Kapı Paspası

Sevgiliniz ile olan birlikteliğinizi, finalde bir evlilik ile taçlandıracaksanız aman dikkat derim!:) Dikkat etmişsinizdir mutlaka, özenle süslenmiş gelin damat arabalarında, ön plaka kısmında “Evlendik” arka plaka kısmında ise “Ayvayı yedik” veya “Eyvah Yandık!” şeklinde, evlilik olayına esprili bir bakış açısı ile yazılar bulunur. Hatta bazıları olayı daha da abartır:))) Neyse, Sevgililer gününde sevgilinize alacağınız hediyenin içerisine, biraz espri veya mizah katmaya ne dersiniz? Gördüğünüz bu ilginç kapı paspasında evliliğe ilk adımını atmış olan damat için, artık oyunun bittiğini gösteren “Game over” kapı paspası. Damadın surat ifadesine dikkatli bakarsanız, şaşkın ve üzüntülü, gelin ise halinden oldukça memnun. Dikkat çekici ve esprili sürpriz bir sevgililer günü hediyesi olur kanaatindeyim.
erkek için sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye En iyi Sevgililer Günü Hediyesi & İsveç Duvar Saati

Bir duvar saati düşünün ki, sadece 1,5 cm. kalınlığında olsun ve duvarınızda adeta bir tablo gibi dursun, yetmedi sessizlik içerisinde sinir bozucu tik tak sesleri de olmasın. Çok mu abarttık? Yoo alakası yok böyle bir saat var. :)))  Ultra Flat Wall Clock, çok sessiz ve hatasız çalışan bir saat. Yalnızca 1,5 cm. kalınlığında olmasıyla dünyanın en ince duvar saatlerinden biri. İsveç Duvar Saati, evde ve ofiste sade bir şıklık arayanlar için çok yerinde bir tercih. Yalın bir yaşam tarzını benimsiyorsanız bu zarif duvar saatini çok beğeneceksiniz. Sevgililer gününde Erkek arkadaşıma veya kız arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünenler için de güzel bir hediye seçeneği. 
erkek için sevgililer günü hediyesi

Erkek Hediyeleri & Bulmaca Duvar Saati

Erkeklere sevgililer gününde alınabilecek en güzel hediyelerden biri de orjinal ve şık tasarımlı bu bulmaca duvar saati olacaktır. İnternette geçirdiği zamanlar dışında veya televizyon karşısında sürekli diziler takip etmenin dışında bulmaca çözmeye meraklı veya en azından bulmacalara karşı ilgisi olan bir erkek arkadaşınız varsa bence bu hediye erkekler için oldukça güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Gerçi illa ki, bu ürünü hediye etmek için bulmaca meraklısı bir erkek arkadaşınızın olması da gerekmiyor yani:))) Şık ve ilginç bir duvar saati olduğu için, sevgilinize odasında asabileceği harika bir duvar saatini sevgililer günü için hediye etmiş olacaksınız.