Erkeklere Yıl Dönümü Hediyesi

Erkek Eşe En Güzel Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri. Evli çiftler için evlilik yıl dönümün anlamı son derece önemlidir! Çünkü geçmişte bugün, bütün bir geleceği birlikte geçirmek için birbirlerine “Evet” dedikleri günün yıl dönümüdür! Elbette ki bu özel gün, en romantik ve en özel şekli ile kutlanmayı hak eden bir gündür! Evlilik yıl dönümü yaklaştıkça, eşler arasında gizliden gizliye hem bir sürpriz, hem de bir hediye arayışı başlar! Bu özel günde eşinize ne gibi sürprizler yapmayı planlıyorsunuz bilemeyiz ama, evlilik yıldönümü hediyeleri için çok doğru bir hediye sitesinde olduğunuzu müjdelemek isterim! Çünkü bu yazımızda erkek eş için birbirinden güzel ve romantik yıl dönümü hediyeleri sizi bekliyor olacak! Ağırlıklı olarak kişiye özel hediyeler seçtiğimiz yıl dönümü hediyeleri içerisinde, bütçenize uygun ucuz fiyatı ile de öne çıkan hediyeler seçmeyi de ihmal etmedik! Yine hediye fikirleri veren bu yazımızda, erkeğin hobilerine yönelik eğlenceli ve esprili hediyeler de bulabileceksiniz! Eşiniz için özenle ve dikkatlice seçilmiş bir hediye, tıpkı senaryosu güzel yazılmış bir aşk filmi gibidir! Ya da en güzel duygulara tercüman olacak ve dinlemekten asla bıkmayacağınız çok güzel bir aşk şarkı gibidir. Hediyelerin de konuştuğunu ve bir şeyler anlattığını biliyor muydunuz?
İnanmayacaksınız ama hediye, dilinden anlayana çok şeyler ifade eder! Özlem, mutluluk, takdir, şükran, minnet, aşk, meşk, hasret, gibi bir çok duyguyu içerisinde barındırır. Dediğimiz gibi tabi ki, hediyenin dilinden anlayabilene! Hediye, bir kalbin söylemek istediğinin ete kemiğe bürünmüş halidir! Onunla özür dileyebilir, affedilmeyi isteyebilir, saygınızı, sevginizi ve aşkınızı ifade edebilirsiniz! Evlilik yıldönümünün sizin için çok özel bir gün olduğunu ve büyük anlamlar içerdiğini tahmin edebiliyoruz. Ancak şunu bilmelisiniz ki, bu özel günü kutlama saati geldiğinde, siz susacaksınız, yerinize O’nun için seçmiş olduğunuz hediye konuşacak. Evlilik yıl dönümünüzde duygularınızı, eşinize olan sevginizi, sizin yerinize hediyeler anlatacak! Hem de, seçeceğiniz hediyenin şekline ve özelliklerine göre öyle bir gün de değil, belki bir ömür boyu. Her zaman şunu söyleriz; Hediye bir objeden veya nesneden çok daha ötesidir. Hediye bir duygu yığınıdır ve canlıdır! Tıpkı bir fotoğraf gibidir, her bakıldığında o günü hatırlatır. Şimdi derin bir nefes alın ve lütfen koltuklarınızı dik konuma getirin, biraz sonra sıcak ve soğuk içecek servisimiz başlayacaktır. Sizin için kendi beğenilerim ile evlilik yıl dönümü için alınabilecek en güzel hediyeleri belirlemeye çalıştım. Elbette beğeniler kişiden kişiye değişebilir ve bazı arkadaşlar hediye önerilerimi beğenmeyebilir! Buna da saygı duymaktan başka çare yok!

Erkeğe Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri


Yıldönümü hediyeleri

Kişiye Özel Mükemmel Eş Sertifikası

Eşinizle romantik bir evlilik yıldönümü akşamı geçirmek için hummalı bir çalışma içerisindesiniz! O gün, diğer günlerden çok farklı ve özel olmalı çünkü! İnternetten o özel gecenize uygun hafif bir akşam yemeği seçtiniz. Geceye özel kıyafetiniz ve makyajınıza karar verdiniz! Şimdi ise sıra, eşinize akıl almaz bir sürpriz hediye seçmeye geldi. Bunun için size güzel bir teklifimiz olacak! Eğer kabul ederseniz teklifimizin detaylarına geçebiliriz. İçerisinde sizin ve biricik eşinizin isimlerinizin yazılı olacağı gurur verici mesajınıza özel En İyi Eş Sertifikası ister misiniz?


erkeğe yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel İsim Yazılı Vosvos

Güzelliğiniz ile eşinizin aklını başından alıp, O’nu çok etkilediniz. Derken “romantik bir evlilik teklifi” ve var gücünüzle “Eveeettt” cevabı. Sonrasında da “Gelin Olmuş Gidiyorsun” şarkısı eşliğinde nikah dairesinin yolu:) Daha düğün telaşını yeni atlatmışken, pek yakında sizi bekleyen birinci evlilik yıldönümünüz var! Yıllar da ne çabuk geçiyor! Birbirinize olan kocaman sevginizi ve o muhteşem coşkunuzu yeniden pekiştirebileceğiniz o özel güne artık sayılı gün kaldı! Sizi de haliyle “Erkeğe Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alınır” telaşı sardı! Çünkü, gönlünüzün prensi biricik eşinize etkileyici bir armağan almak istiyorsunuz!


Kocaya sürpriz elilik yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel Granit Taş Çerçeve

Peki, üzerinde fotoğrafınızın yer alacağı, taş gibi sağlam ve eşinizin iş yerinde masasının üzerinde sergileyebileceği Kişiye Özel Granit Taş Çerçeveye ne dersiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan bu anlamlı hediye, ile bir kez daha eşinizin sevgi dolu kalbini fethedeceksiniz! Nihayetinde ortaya çıkabilecek en güzel evlilik yıldönümü hediyesi Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve ile çıkıyor! Destek ayakları sayesinde, masa üzerine rahatlıkla konumlandırılabilen bu özel taş çerçeve, günün her saatinde sizi eşinize hatırlatabilecek çok özel bir armağan!


sevgili cüzdanı

Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı

Kişiye özel film afişi veya sevgili cüzdanı, erkek arkadaşınızı etkileyecek en güzel yıldönümü hediyelerinden biri. Dahası, filmin ismini de, sloganını da, oyuncu ve yönetmeninin isimlerini de siz belirliyorsunuz! Yan tarafta göreceğiniz sevgililik cüzdanı tıpkı %100 evlilik cüzdanı şeklinde hazırlanıyor! Nasıl? Erkek arkadaşınıza aşkınızın yıldönümü için mükemmel bir sürpriz olacak öyle değil mi? Bu özel ürünü sipariş edebilmeniz için tek yapmanız gereken Fotoğraf albümünüzden ya da bilgisayarınızda sakladığınız fotoğraflardan en güzelini seçmek! Elbette ki bu sizin ve erkek arkadaşınızın olduğu bir fotoğraf seçeceksiniz!


kişiye özel yastık

Kişiye Özel Fotoğraflı Yastık

Keşke erkek için takım elbiseye alternatif olabilecek ya da seçenek olabilecek başka bir kıyafet daha olabilseydi! Ama maalesef bugüne kadar, erkek için tasarlanmış olan hiçbir kıyafet, takım elbisenin erkeğe verdiği şıklığın yanına bile yaklaşamadı! Takım elbise, şık ve dış görünümüne hassas olan erkeğin her zamanki tercihi olmaya devam ediyor! O halde erkeğe alınabilecek evlilik yıldönümü hediyesinin ne olacağı da kendiliğinden ortaya çıkıyor! Takım elbisenin şıklığını daha da arttıracak kravat ve mendilden oluşan harika bir aksesuar! Yukarıda görselini görmüş olduğunuz Kravat ve Mendil, farklı bir çok renk seçeneği ile birlikte, erkek eşe hediye edilmek üzere sizi bekliyor!


Erkek Eşe Love Kupa Bardak Hediyesi

Evlilik yıl dönümünde eşinize tuttuğu takımın renklerine ait Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş Kupa Bardak Hediye edebilirsiniz. Hem sihirli, hem fotoğraf ve mesajınıza özel olarak hazırlanacak taraftar kupa bardaklar, farklı yıl dönümü hediyesi düşünenler için çok güzel bir hediye seçeneği. Bunun dışında Kırmızı Kravat ve Mendil, özellikle koyu renk takım elbise içerisinde giyilen, beyaz ve açık mavi gömlek ile birlikte mükemmel bir kombinasyon sağlayacaktır. Yukarıda yer alan füme renk kravata alternatif olarak kırmızı renk kravat ve mendil eklemenin de yerinde olacağını düşündüm! Özel hediye kutusu içerisindeki bu şık kravat, evlilik yıldönümünde eşinize armağan edebileceğiniz en güzel hediye seçenekleri arasındadır.


Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Anılarımızı tazelemek ve o özel anlara geri dönmek için fotoğraf biriktiririz! Bazen bir fotoğraf karesi o kadar çok duyguyu bir arada yansıtır ki, bu fotoğraf diğer fotoğraflar içerisinden sıyrılır ve bizim için en değerli fotoğrafa dönüşür! Elbette ki, fotoğraf karesinin kıymetli olmasının en önemli nedeni, içerisinde bulunan kişiler ve fotoğrafın çekilmiş olduğu o özel andır! Eşiniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğraf karesi bir de çok anlamlı bir çerçeve ile bütünleşirse en güzel evlilik yıldönümü hediyelerinden biri kendiliğinden ortaya çıkıveriyor. Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve içerisine, en güzel fotoğraf karesini yerleştirin ve eşinize evlilik yıldönümü hediyesi olarak sevginizi sunun! Üzerine isimlerinizin ve sizin için önem arz eden bir tarihin işleneceği Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve, romantik olduğu kadar son derecede dekoratif bir ürün!


Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve

Eminim ki, bir gün sevginizi bir taş aracılığı ile sevdiklerinize gösterebileceğiniz, aklınızın ucundan bile geçmemiştir! Ama günümüz teknolojisi ile bu artık mümkün! Kalbinizdeki sapasağlam sevginizi bir hediyeye dönüştürmek isteseydiniz bu herhalde olsa olsa bir taş olurdu! İşte bu fırsatı ayağınıza kadar getiriyorum. Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve üzerine eşiniz ile birlikte en güzel fotoğrafınızı bastırın!


yıldönümü için erkeğe hediyeler

Resimli Duvar Saati

Erkeğe evlilik yıldönümünde kol saati hediye etme düşüncesi, eminim ki bir çok takipçimiz için klasik bir hediye anlayışı olarak gelebilir! Ne var ki, erkeğe hediye seçeneklerinin kıt olduğu bir ortamda, kol saatinden daha iyi bir düşüncesi olan varsa, lütfen bir adım öne çıksın! Görmekte olduğunuz kol saati, bir Dünya markası olan CASIO’ya ait! Şıklığına, dış görünümüne önem veren erkeklerin aksesuar olarak bileklerinde taşımak isteyecekleri Casio Erkek Kol Saati (Model:EF-551D-7A), göz kamaştıran şıklığı ile diğer saat modellerine göre bir kaç adım önde! Çelik bir kasası ve kordonu bulunan bu kol saati, 2 yıl pil ömrüne sahip! Aynı zamanda üzerinde kronometre bulunan Casio Kol Saati, Saf kristalden bir cam yüzeye sahip! Daha da ilginç olanı, bu saati evlilik yıldönümünde hediye ettiğiniz eşiniz, denizde 100 metre derine bile dalsa, ürün su geçirmiyor! Nasıl bu ürünün mükemmel bir erkek hediyesi olduğunu ve evlilik yıldönümünde hediye edilebilecek en iyi seçenekler arasında olduğu konusunda sizi ikna edebildim mi?


erkeğe yıldönümü hediyesi

Fotoğraflı Puzzle Çikolata

Özellikle yaz dönemlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan güneş gözlüğü, erkek eşe evlilik yıldönümü hediye listemize hızlı bir giriş yapıyor! Bu ürünü evlilik yıldönümü hediye listemize alış sebebimiz oldukça net ve basit: Yaz yaklaşıyor! Erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize otomobil kullanırken, plajda ya da kumda kullanabileceği ve üstelik bir dünya markası olan POLICE güneş gözlüğü hediye edebilirsiniz! Police Marka Günes Gözlügü %100 Orijnal bir üründir! %100 UV korumalı olup gözlerinizi güneşin zararlı ışıklarından korur! Üzerinde yer alan gözlük camı 2 yil garantili olup, orijinal kutusu içerisinde silme bezi ve garanti belgesi bulunmaktadır!


erkeklere en iyi Evlilik yıldönümü hediyesi

Sihirli Kupa Bardak

Evlilik yıldönümünde eşiniz bu sürpriz hediyeye bayılacak. Bir hediye, ancak bu kadar özel ve ilginç olabilir. Bu sözü söyledikten sonra hemen, neden özel ve ilginç olduğunu izah edeyim. Şimdi güzel ve sizin için anlamı olan iki adet fotoğrafınızı verdiğim linkte “Resim Ekle” kısmından ekliyorsunuz, buraya kadar her şey normal, asıl işin can alıcı noktası; bu bardak size geldiğinde siyah bir kupa olarak geliyor ve ne zaman ki içerisine sıcak içecek koyarsanız, o siyah renk yerini sizin fotoğrafınıza bırakıyor. Harika bir fikir bence. Eşinize sürpriz Evlilik yıldönümü hediyesi arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Bardağa eşinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğraf ekletip bu ürünü, Evlilik yıldönümünde hediye edin, eminim eşiniz bu hediyeye bayılacak. Çünkü cidden çok orijinal bir hediye…


erkeğe güzel hediyeler

Kocaya “Seni bu Kadar Çok Seviyorum” Ürünleri

Kocanıza, O’nu ne kadar çok sevdiğinizi şirin bir kupa bardak ile göstermek ister misiniz? Son derece hesaplı, Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri masa saatleri, duvar saatleri, mousepad ve kupa bardaklardan oluşuyor! Bu eğlenceli, komik ve aynı zamanda sevgi taşıyan özel ürünler ile, eşinize hem kullanışlı, hem de bütçenizi fazla zorlamayacak bu harika ürünlerden hediye edebilirsiniz


Erkeğe özel hediye seti

Erkeğe Özel Yıldönümü Hediye Seti

Kaliteli aksesuar ürünlerine bir dünya para ödemenize gerek yok! Neden derseniz; Günümüz dünyasında markalar, tüketiciyi avlamak için ürünün maliyetinden çok neredeyse reklam ve ambalaj gideri yaparlar! Görmekte olduğunuz ürün erkek için muhteşem aksesuarlardan oluşmuş şahane bir hediye seti! İçerisinde erkek için deri cüzdan, deri kemer ve deri anahtarlık yer almakta! Sizin de aradığın hediye böyle bir şey olsa gerek! Kocanıza evlilik yıldönümünde, uzun yıllar kullanabileceği aksesuar hediye etmek! Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Setinin fiyatının uygun olmasının en önemli nedeni, ambalaj maliyetinin daha düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Yoksa kutu içerisinde yer alan deri aksesuar ürünleri kesinlikle çok kaliteli!


güzel yıldönümü hediyeleri

Mesaj ve Yıldönümü Tarihi Yazılı Alyans Yastık

Üzerinden yıllar da geçse, sizin bu evlilik yıldönümünde erkeğe hediye ettiğiniz kaliteli deri ürünlerden oluşan bu aksesuar seti, ilk günkü hali ile kalmaya devam edecek! Bir üstte yer alan deri aksesuar ürünlerle ilgili olarak ambalaj maliyetlerinden bahsetmiştim. Bu hediye seti ise üzeri rugan deri ile kaplı daha şık bir hediye kutusunda sahip! Rugan Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti, beylerin gözlerini kamaştıracak kadar şık ve özel bir armağan! İçerisinde yer alan hakiki deri ürünler öyle bir iki senede eskiyecek ürünler asla değil! Bu özel hediye seti içerisinde, çok uzun yıllar kullanabilecekleri kaliteli bir erkek deri kemer ve %100 hakiki deriden yapılmış olan erkek cüzdan bulunuyor! “Kocama evlilik yıldönümü hediyesi ne alabilirim?” diyorsanız, Rugan Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti tam size göre!


Erkeğe yıldönümüne özel hediyeler

Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Çakmak

Sözleşmeler, çeşitli evraklar, poliçeler, çek, senet, banka hesap cüzdanları, tablet bilgisayar, anahtarlık, telefon şarj aleti derken, çalışan erkeğin günlük yaşamında en çok ihtiyaç duyduğu şey, tüm bunları içerisinde derli toplu bir şekilde taşıyabileceği genişçe bir evrak çantası oluyor! Dolayısıyla bu da akıllara, erkeğe evlilik yıldönümünde alınabilecek şahane bir evlilik yıldönümü hediye düşüncesi getiriyor! Görmekte olduğunuz ürün, Suni deriden imal edilmiş olan ve %100 birinci sınıf işçilikle yerli üretim bir evrak çantası! Suni Deri Evrak Çantası evlilik yıldönümünde hangi meslekteki erkeklere armağan edilebilir? Başta patronunuz ve babanız olmak üzere, Mühendis, Avukat, Doktor, Muhasebeci, Mimar, Ordu mensupları komutanlar için düşünülebilir!


erkeğe romantik yıldönümü hediyesi

Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı

Eşinize kendisini çok özel hissettirecek çok şık bir gömlek hediyesi önereceğim. Kişiye Özel Gömlek erkekler için özel günlerde düşünülebilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden biri. Bu gömlek o kadar özel ki, gömleğin yakasına istediğiniz o sevgi dolu notu yazdırabiliyorsunuz. Gömlek zaten erkeklerin en çok giyindiği kıyafetlerden, bir de bu gömlek kişiye özel bir hale getirilirse o zaman işte hem kullanışlı hem de çok güzel bir hediye oluşturmuş olacaksınız. Eşiniz bir bankacı, öğretmen, avukat veya resmi kıyafet giyme zorunluluğu olan bir işte çalışıyorsa, gömlek hediyesi erkek için alınabilecek en doğru hediyelerden.


100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

100 Dilde Seni Seviyorum Romantik Kavanozu

Esmer tenli erkekler için beyaz renk gömlek çok doğru bir renk tercihidir. İşte ben de bu noktada size hem beyaz hem de kişiye özel bir gömlek öneriyorum. Beyaz gömlek hem resmi hem sade erkekler tarafından çok tercih edilen bir kıyafettir. Kişiye Özel Gömleğin yakasına ister değer verdiğiniz, özel bulduğunuz erkeğin ismini yazdırın, isterseniz sizi hatırlatacak özel bir söz. Üstelik Kişiye Özel Gömleğin ceplerine veya kol manşetlerine de istediğiniz ismin baş harflerini yazdırmanız mümkün. Kişiye Özel Gömleğin S-M-L-XL olmak üzere 4 farklı bedeni bulmaktadır. Sitemiz içerisinde daha önce seçmiş olduğumuz diğer gömlek modellerine de bakmak ister misiniz? O halde lütfen bu linke tıklayın: Kişiye Özel Gömlek


erkeğe özel yıldönümü hediyesi

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolata

Hem lezzetli, hem de kişiye özel çikolatalarla yıl dönümünde erkek arkadaşınıza/eşinize en lezzetli sürprizlerden birini yapabilirsiniz. Diğer bir hediye alternatifi ise gömlek ve kol düşmeleri. Oldukça şık kol düğmeleri ve kaliteli yumuşacık dokusu ile beyaz erkek gömleği! İki ürün de, son derece şık hediye paketi içerisinde birlikte yer alıyor! Bir araya geldiklerinde erkeğin dış görünümüne kusursuzluk kazandıracak olan eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi, erkeğe en güzel evlilik yıldönümü hediyelerinden biri!


güzel yıldönümü hediyeleri erkek için

Yıldönümü Masa Saati

Kocanıza evlilik yıl dönümünde Onu şaşkına çevirecek bir hediyeye birlikte imzamızı atalım mı? Hazır yaz mevsimi de yaklaşıyorken, O’na sıra dışı bir T-Shirt hediye edebilirsiniz! Üzerinde iki yandan kavramışçasına bir el resmi bulunan Güçlü El T-Shirt, görenleri adeta şaşkına çevirecek! Eğer bu ürünü çok beğendiyseniz, Bu T-Shirt’in bayanlar için de bedenlerinin olduğunu müjdelemek isterim. Sokakta görenlerin bir daha bakmak isteyeceği ilginç tasarıma sahip Güçlü El Erkek T-Shirt, hem eğlenceli, hem de çok dikkat çekici bir evlilik yıldönümü hediyesi olacaktır!


erkeklere yıldönümü hediyeleri

Sonsuz Aşkım ve Sen Duvar Saati

Biricik erkek arkadaşınızın ve kendinizin ismini bu saat üzerine yazdırarak kusursuz güzellikte bir armağan hazırlayabilirsiniz. İçinizde büyük sevgiler beslediğiniz tüm sevdiklerinize, Sonsuz Sevgim Duvar Saati hediye ederek, kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Romantik Duvar Saati sublimasyon baskı tekniği kullanılarak hazırlanır. Kalıcı olma özelliğine sahip bu renkli duvar saati sevdiklerinize unutulmaz bir hediye olacak… Erkeğe Romantik Evlilik Yıldönümü Hediyesi kategorisi içerisinde İsim Yazılı Sonsuz Sevgim Duvar Saati mükemmel bir hediye tercihi olacaktır.


yıldönümü hediyesi

Evlilik yıldönümü için Romantik Hediyeler

İçerisinde size özel fotoğrafların yer alacağı bu şık ve son derece romantik duvar saati, kalbinizin sevgi dolu hallerini anlatıyor. Erkek arkadaşınızı gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır ve O an kalbiniz yerinden fırlayacak gibi mi oluyor? İşte kalbinizin tüm bu aşk dolu halleri, size özel isim, mesaj ve fotoğraflarla süslenmiş bu duvar saatinde bir araya geliyor. Eşinize hem romantik, hem de çok şık bir hediye düşünüyorsanız, cıvıl fotoğraflarınızla Fotoblog Duvar Saati tam sizin için tasarlanmış bir ürün. Üstelik bu son derece şık duvar saati hem güzel, hem romantik, hem de tamamen kişiye özel bir duvar saati.


erkeğe yıldönümü hediyesi

Size Özel Mesajlı Çikolata

Hayatınıza anlam katan eşinize aşkınızı göstermek istiyorsunuz ancak kelimeler bunu anlatmakta yetersiz kalıyorsa, o zaman bir de mesajınızı iletmeyi, Mesajlı Çikolatalara bırakın. “Seni Çok Seviyorum”, “İyi ki Doğdun” “Aşkımsın” gibi harflerle mesaj yazan bu çikolatalar ile sevdiğiniz çok mutlu olacak çok! Eğer siz de kelimelerin sevginizi ve aşkınızı anlatmakta kifayetsiz kaldığını düşünenlerdenseniz, o zaman bu çikolatalar tam size göre olacak. 2,5×2,5 cm lik harfler içeren bu Mesajlı Çikolatalar ile, eşinize sevgi ve aşk mesajlarınızı vermek çok romantik olacak. Verdiğim linkten, sepete at butonunun üstünde istediğiniz modeli seçebilirsiniz.


erkeğe yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel Yıldönümü Tarih Yazılı Yastık

Muhteşem bir tasarıma sahip olan kol düğmeleri ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Eminim ki böyle bir evlilik yıldönümü hediyesi seçmiş olmaktan dolayı acayip bir keyif duyacaksınız! Ürünün özelliklerine gelince; Görsel olarak çok şık bir ürün! Çünkü mat bir zemin üzerine yazılar yazılıyor! Anlamlı bir hediye! Çünkü, evlilik yıldönümünde kendisine hediye edeceğiniz erkeğin isminin baş harflerine özel olarak düzenleniyor! Üçüncüsü ise değerli bir hediye! Çünkü, 925 Ayar Gümüşten imal edilmiş! Bu yönüyle de hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz kıymeti yansıtıyor! Erkeğe evlilik yıldönümü hediye fikirleri içerisinde kesinlikle en özel olanları, kişiye özel hediyelerdir. Siz de, Evlilik yıldönümü için, erkeğe güzel bir hediye düşünüyorsanız, Mat Zemin Üzerine İsim Baş Harfleri Yazılabilen 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi ilginizi çekebilir.


romantik yıldönümü hediyeleri

Sonsuz Aşk Kupa Bardak

Gönül işlerinizin çay ya da kahve içtiğiniz bir kupa bardakta olması sizce nasıl bir fikir? Örneğin bir ofiste çalışıyorsunuz ve çalıştığınız ofis oldukça kalabalık. Belki de çalıştığınız iş yerinde yüzlerce erkek ya da bayan çalışıyor. Karşı cinse gönül durumunuzu kahve veya çay kupası ile ilan edebilirsiniz. İlişki Durumu Kupa Bardak çevrenizdeki karşı cinse ümit de verebilir veya ümitlerini tamamen bitirebilirsiniz. Sonsuz Aşkım Kupa Bardak ile kalbiniz boş mu dolu mu herkes öğrenecek! Özellikle bu ürün, kıskanç eş için düşünebilir. Eşinin etrafında dört dönen karşı cinse, bu ilginç kupa bardak ile ancak bu kadar net bir cevap olabilir.


erkeğe yıldönümü hediyesi ne alınır

Erotik Görevler İçeren Kavanoz

Aşk hayatınıza en yeni heyecanları Erotik kavanoz ile dahil edebilirsiniz. Erkek ve kadınlar için 100 erotik mesaj kağıdı içeren bu ateşli kavanoz içerisinde bir de Kamasutra Pozisyon zarları yer alıyor. Erotik kavanozun içerisinde her gece 1 mesaj çekin ve tutku dolu bir aşk oyunu böylece başlasın! Kırmızı renkteki görevler bayanlar; siyah renkteki mesaj kağıtları ise erkekler için! Birbirinden farklı 100 değişik erotik görev içeren bu kavanozla, yıldönümünüzde sevgilinize heyecan verici bir hediye verebilirsiniz.


Erkeğe anlamlı yıldönümü hediyesi

Karakalem Resim Seti

Gönderin fotoğrafınızı size özel karakalem resim seti hazırlayalım! İşte bu sloganla satışa sunulan profesyonel ressamların çizimiyle tasarlanacak olan orijinal yıl dönümü karakalem hediye seti ile eşinize/sevgilinize en anlamlı yıl dönümü hediyesini verebilirsiniz. Ayrıca bu set dışında erkek arkadaşınıza veya evliyseniz kocanıza yıldönümü için bir aksesuar ürün satın almayı planlıyorsanız, bu deri kemer ilginizi çekebilir. Eşinize uzun yıllar kullanabileceği, spor bir tasarıma sahip kaliteli bir der, kemer armağan edebilirsiniz!


anlamlı yıldönümü hediyesi

En İyi Sevgili Madalyonu

Sevgilinizi/eşinizi bu şık madalyon ile onurlandırın! Eşinize farklı bir yıldönümü hediyesi mi arıyorsunuz? Belki evliliğinizin 10’cu belki de 15’ci yıldönümününü kutluyorsunuz! Önceki yıllarda eşinize duyduğunuz aşkı gösterecek en romantik hediyeleri denediniz. Bu yıl kutlayacağınız yıldönümü içinse daha farklı ve daha sıra dışı bir hediye düşünüyorsunuz! Eğer keyfine düşkün, nargile kullanmaktan hoşlanan bir eşiniz varsa işte biricik eşinizin çok beğenebileceğini düşündüğüm deniz kızı şeklinde tasarlanmış Nargile karşınızda! O’na yaz akşamlarında balkonda nargile keyfi yaşatacak özel tasarım bir nargile armağan edin! En kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu malzeme seti tüm parçalarıyla birlikte eksiksiz olarak adresinize geliyor.


erkeğe yıldönümü hediyeleri

Sevgiliye Özel Aşk Tapusu – Çerçeveli

Biricik sevgilinize, bir gömlek veya deri cüzdan hediye ettiniz! Ya da Onun çok beğendiği bir parfümü! Ancak bu klasik hediyelerin yanında, bir de ona sürpriz yapabileceğiniz anlamlı ve romantik bir hediye arıyorsunuz! İşte aradığınız sürpriz yıl dönümü hediyelerinden biri! Ona olan o büyük sevginizi bir kez daha gösterecek, aşkınızı belgeleyebileceğiniz Sevgiliye Özel Aşk Fermanı karşınızda! Üzerine kalbinizden gelen en duru aşk mesajını yazdırabileceğiniz, orijinal Osmanlı Padişahlarının fermanı şeklinde tasarlanmış bu çerçeve, sevgilinize veya evliyseniz eşinize olan aşkınızı en sürpriz şekilde anlatacak armağanlardan biri.


erkek için yıldönümü hediyeleri

Fotoğraflı Film Şeridi Taş Baskı

Hazır erkek için komik ve dikkat çekici eğlenceli T-Shirt modellerinden bir örnek vermişken, dikkatinizi çeker düşüncesi ile bir model daha eklemek istiyorum! Göbekli Adam T-Shirt, özellikle fiziksel açıdan “fit” eşinizde yaratacağı tezatlıkla, sokakta oldukça dikkat çekici olacaktır! Eşiniz bu tip ilginç ürünlerden hoşlanıyorsa Göbekli Adam T-Shirt seçenekleriniz arasında bulunması gereken bir ürün!


Erkeğe Kişiye Özel 3'lü Hediye Seti

Evlilik Yıldönümünde Kocaya Ne Hediye Alınır?

Erkeklerin tuttuğu takım ile ilgili yaklaşımı ve değerlendirmeleri o kadar katıdır ki, takımı yenik bir durumdayken ve üzerine bir de siz bayan olarak bir tartışma başlattıysanız, o an yerinizde olmayı kesinlikle istemezdim. Hatta bu iş boşanmaya veya ayrılığa bile gider. İşin şakası bir tarafa da, gerçekten fanatik erkekler taraftarı olduğu kulübe karşı ve takımın renklerine karşı inanılmaz hassastırlar. Bu yüzden Evlilik yıldönümü için erkeğe alacağınız en değerli hediye, tuttuğu takıma ait hediyelerdir. Gelin siz de eşinizi hayal kırıklığına uğratacak bir hediye almayı denemeyin ve ona tam da istediği şeyi verin. Evlilik yıldönümünde Ona Fenerbahçe gümüş yüzüğü hediye edin.


kişiye özel dergi kapağı

Evlilik Yıldönümünde Erkeğe Ne Hediye Alınır?

Bir erkek için tuttuğu takımın logosu veya renkleri yeryüzünde başka hiçbir şey ile kıyaslanamaz bile. Takımı şampiyon olmuşsa veya o hafta ezeli rekabetten tuttuğu takım galip çıkmışsa, isterse dünya yansın, o erkeğin keyfini hiçbir şey kaçıramaz. Kocanız fanatik bir Galatasaray taraftarı mı? Eğer öyleyse, eşinize alacağınız Evlilik yıldönümü hediyeleri konusunda neden başka bir maceraya giresiniz ki? Eşiniz için evlilik yıldönümü hediyeniz aslında daha baştan belli. Gördüğünüz yüzük gümüş ve Galatasaray armalı şık bir yüzük. Belki sizin için romantik bir hediye olmayacak ancak, eşiniz için bu hediye dışında başka hiçbir hediye, Onu bu kadar çok mutlu etmeyecektir.


erkeğe güzel yıldönümü hediyesi

Benim Yakışıklı Sevgilim Madalyonu! 

Erkek hediyeleri denilince bayanların aklına ilk gelen hediye ürün gömlektir. Ancak, bu noktada sevgili bayanlara tavsiyemiz, eşinize şayet gömlek hediye edecekseniz, bunu daha özel hale getirmelisiniz. Nasıl mı? Tamamen kişiselleştirilebilir gömlekler ile. Ya da piyasada en çok bilinen adı ile Kişiye/İsme Özel Gömlek hediye ederek. Kişiye Özel Gömlekler sadece, hediye edeceğiniz kişinin adına düzenlendiği için, hediyeniz çok daha anlamlı ve özel bir hale gelir. Şimdi sizlere önereceğim erkek gömleği de yine isme özel gömleklere çok güzel bir örnek. Ya da yakışıklı sevgilinize koltuklarını kabartacak en yakışıklı erkek madalyonu hediye edin!


Erkek gömlek modelleri

Özel Deri Kutuda Kişiye Özel Gömlek

Özel siyah deri kutusunda, hediye edilmeye hazır, son derece şık Kişiye Özel Nakışlı Gömlek eşinize, özel günler için hediye edebileceğiniz mükemmel bir ürün. Bu arada gömlek siparişinizi verirken, ürün bedenini, rengini ve yakanın içine sizin belirleyeceğiniz hangi yazının yazılmasını istiyorsanız, tüm bunları belirtmeyi unutmayınız…  Harfler yazan yere, erkeğin isminin baş harflerini, ürün yazısı kutusuna da, yakanın içine yazılacak kısa mesajınızı yazınız. Baş harfler sağ manşete ve sol cep üzerine yazılacaktır. Bu kaliteli ve şık Kişiye Özel Gömleğin markası frenzy’dir. Gömlekler kol düğmesine uygun değildir.


sevgiliye hediye

Hediyelik Sevimli Aşıklar Duvar Saati

Kocanızla 1 yıl boyunca acı tatlı bir çok şey paylaştınız! Yeri geldi hiç olmadık anlarda birbirinizi üzdünüz, yeri geldi romantizmin en kralını yaşadınız. Şimdi ise yüzleriniz tatlı bir tebessümü hak etti. Şirin Aşıklar Duvar Saati, hediyenize hem, tebessüm, hem de romantizm katmaya geliyor. Tamamen kişiye özel olarak düzenlenen Duvar Saati üzerinde yer alan aşıklar ise siz ve eşinizden başkası değil. Eşinize evlilik yıldönümünde yüzünde gülücüklere neden olacak Şirin Aşıklar Duvar Saati, en esprili ve romantik evlilik yıldönümü hediyelerinden biri. Üzerinde el ele tutuşmuş şirin aşıklar bulunan duvar saatini sizin yazacağınız kısa mesaj şekillendiriyor. Özel bir baskı tekniği olan sublimasyon kullanılarak üretilmiş olan bu şirin duvar saati, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Eşinize unutulmaz bir evlilik yıldönümü hediyesi düşünüyorsanız bu şirin ve son derece sevimli duvar saati tam size göre bir hediye  ürün. Bu arada Şirin Aşıklar Duvar Saati’nin iki farklı büyüklükte model seçenekleri var.


babalar Günü Hediyesi

Kişiye Özel Matara Seti

Eşiniz mangal yapmaya çok mu hevesli biti? Gelin bu keyfini ikiye katlayacak özel bir Evlilik yıldönümü hediyesi verin. Nasıl mı? Kişiye Özel matara Seti ile! Eşiniz Kişiye Özel Matarasını piknikte, plajda asla yanından ayırmak istemeyecektir. Özel kutusu içerisinde ve paslanmaz çelikten üretilmiş olan son derece kaliteli Kişiye Özel Matara Seti iyi bir Evlilik yıldönümü hediyesi olabilir. Üstelik bu özel matara seti tamamen kişiye özel! vermiş olduğum linkte “Sepete Ekle” butonu üzerinde yer alan kutucuğa kocanızın adını ve soy adını ekleterek bu ürünü tamamen ona özel bir hale getirebilirsiniz. Kişiye Özel Matara Seti içerisinde neler var? Biricik kocanızın adına düzenlenmiş olan paslanmaz çelikten bir adet matara, 2 adet yine paslanmaz çelikten bardak ve 1 adet de doldurma hunisi. Hepsi şık bir hediye kutusu içerisinde sizleri bekliyor. Evlilik yıldönümünde, kocanıza farklı, ilginç ve tamamen kişiye özel bir hediye düşünüyorsanız Kişiye Özel Matara Seti dikkatinizi çekebilir.


Kişiye Özel İsim Yazılı Erkek Deri Cüzdan

Kişiye Özel İsim Yazılı Erkek Deri Cüzdan

Diyelim ki eşinize yukarıda görmüş olduğunuz kişiye özel deri cüzdanı O’nun evlilik yıldönümünde hediye ettiniz. Derken aradan uzun bir zaman geçti! Bir gün eşiniz belki bir toplu taşıma aracında düşürdü, belki bir restoranda yemek masasında hesabı öderken bir şekilde unuttu! Eminim ki o an, eşiniz için cüzdan içerisindeki kaybettiği hiçbir şey, sizden kocanıza özel bir hatıra olacak olan bu kişiye özel cüzdan kadar önemli olmayacaktır. Bu örneği vererek konuyu çok mu dramatize ettim acaba? Aslında vermek istediğim mesaj, biricik kocanıza etkileyici ve yıllarca sizi hatırlayabileceği özel bir armağan vermek isterseniz, bu hediyenin Kişiye Özel İsim Yazılı Erkek Deri Cüzdan olabileceğiydi!


Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi925 Ayar El Yapımı Gümüş Kol Düğmesi

Eşinizin kendisini özel hissettirecek şık ve zarif tasarımı ile kusursuz bir görünüme sahip 925 Ayar El Yapımı Gümüş Kol Düğmesi karşınızda! Kişiye özel olarak hazırlanan bu kol düğmesi tamamen el yapımı! Karartılmış zemin üzerine eşinizin ismini yazdırabileceğiniz bu harika hediyelik ürün, erkeğe en müthiş evlilik yıldönümü hediyelerinden biri!


Esprili Boxer

Erkeğe Esprili Evlilik Yıldönümü Hediyesi & Esprili Boxer

Eşinize evlilik yıldönümünde şimdi önereceğimiz hediye ile çok bomba bir espri yapmak ister misiniz? Esprili Boxer evlilik yıldönümü hediyesi olarak eşinizin o an için yüzünü güldürmekle kalmayıp, daha sonraki günlerde de yüzünü gülümsetecek bir neşe kaynağı! Bu Boxer’in ön yüzünde yer alan resim baskısı son derece sıra dışı ve son derece komik! Eğer eşinize eğlenceli ve komik bir evlilik yıl dönümü hediyesi düşünüyorsanız Esprili Boxer tam size göre!


Kişiye Özel Deri Matara Seti

Kişiye Özel Deri Matara Seti

İki tip erkek vardır. Birincisi; Evinin rahatlığına düşkün, “bir zahmet” gezmeye ya da dolaşmaya çıkan ve dışarıda bomba patlasa perdesini aralayıp dışarı bakmayan erkekler. İkincisi ise, evde bağlasanız durmaz, hafta sonu gelse de ava çıksam, balığa gitsem, halı sahaya gitsem ya da şehir dışına çıksam gibi özgürlüğüne düşkün erkek! Şimdi önereceğimiz erkek hediyesi daha çok ikinci kategoride yer alan erkekler için! Yukarıda siz değerli okurlarım için, paslanmaz çelikten yapılmış olan kişiye özel matara seti önermiştim! Bu ürün dikkatinizi çektiyse, alternatif bi ürün olarak üzeri deri ile kaplı, yine üzerinde isim yazılı Kişiye Özel Deri Matara Seti öneriyorum. Erkeğin bir an olsun, yanından ayırmak istemeyeceği Kişiye Özel Deri Matara Seti, eşinize, bugüne kadar aldığınız en orijinal hediyelerden biri olarak tarihe geçecek. Bu özel setin içerisinde; sigara tabakası, çakı ve matara bulunmaktadır.

erkek hediyeleri

Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

Kişiye Özel ve Hakiki Deriden imal edilmiş olan Erkek El Çantası ile eşinize yıllarca kullanabileceği ve sadece onun ismine özel bir deri erkek çanta hediye edin. Günümüzde bayanlar için olduğu kadar erkekler için de çanta taşımak artık ciddi bir gereksinim haline gelmiştir. Bir taraftan cep telefonu, cep telefonu şarj aleti, araba anahtarı, ev anahtarı, cüzdan, içiyorsa sigara paketi derken, artık tüm bunları içine koyabileceği şık bir çanta alma vakti geldi demektir. Üzerinde eşinizin adı ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile kocanızı çok özel hissettirebilirsiniz. Bu özel ürünün siyah ve kahverengi seçenekleri bulunmaktadır. Kocanızın zevkine en uygun rengi seçin ve Onu ismine özel deri çanta ile mutlu edin! Bu kullanışlı hediyeyi eşinizin ismine özel düzenlemek için ilgili bölüme isim yazmayı unutmayın. Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi olarak düşünülebilecek son derece güzel ve kullanışlı bir hediye.


erkeklere Evlilik yıldönümü hediyesi

LED Işıklı Araba Lastiği Duvar Saati

Bazı insanlar için, otomobil sevgisi bir tutkudur. Otomobillere ait haberler, otomobil fuarları, antika otomobiller kısacası otomobillere ait ne varsa, hepsine kulak kesilirler, satın almak veya sahip olmak isterler. Şimdi önereceğim hediye, otomobil sevgisi olanlara yönelik şık bir otomobil lastiği şeklinde duvar saati. Bu duvar saati aynı zamanda Led ışıklara sahip. Yani karanlıkta bile kendisini çok güzel belli eden ve sergileyen bir duvar saati. Yıl Dönümü için orijinal, alımlı, gösterişli bir hediye arayanlar için önerebileceğim en iyi hediyelerden biri. Bu ürünü ister Ofis hediyesi, ister bir ev için dekoratif bir hediye, ya da bayanlar tarafından otomobil meraklıları erkeklere, yıl dönümü hediyesi, Evlilik yıldönümü hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak düşünün. Kesinlikle iyi bir tercih olacaktır.


Erkeğe Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti

Erkeğe Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti

Erkeğe şıklığı ile göz kamaştıracak, görenleri ise kıskandıracak özel bir hediyeye hazır mısınız? Kırmızı şıkır şıkır hediye kutusu içerisinde, üzerinde hediye edeceğiniz erkeğin isim yazılı olacak şekilde, 1 adet kırmızı çakmak ve 2 adet pilot kalem Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti! Eşiniz, daha bu hediye kutusunu açar açmaz, gözlerindeki mutluluğa siz de şahit olacaksınız! Erkeklerin günlük yaşamında en fazla kullandıkları kişisel eşyaları, ceket ceplerinde asılı duran kalemler ve sigaralarını yakmak için kullandıkları çakmakları yer alır. Bu hediye seti işte tam da erkeklerin en çok kullandıkları ürünleri konu almış! Mükemmel bir hediye kutusu içerisinde satışa sunulan Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti, evlilik yıldönümünde eşinize hediye edebileceğiniz çok özel bir armağan! Şık kutusu içerisinde yer alan bu ürünlerin tamamı ise belirttiğimiz gibi kişiye özel!


Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi

Erkeğe Kişiye Özel Gümüş Kaplama Oval Kol Düğmesi

Her zaman şıklığına ve dış görünüşüne dikkat eden ve klasik giyimden hoşlanan erkekler, takım elbisesine, gömleğine ve kravatına çok özen gösterirler! Bu yüzden erkekler, şıklığın tamamlayıcıları; deri kemer, cüzdan, kravat iğnesi gibi, yaka iğnesi gibi aksesuarlara karşı da kayıtsız kalamazlar! Evlilik yıldönümünde, erkek eşe kendi isminin baş harflerine özel, son derece şık ve tasarım hatları itibari ile oval Kol düğmeleri armağan etmek ister misiniz? Kişiye Özel Gümüş Kaplama Oval Kol Düğmesi ile, takım elbisenin erkeğe vermiş olduğu o şıklık, bir seviye daha yukarı taşınmış olacak! Sipariş etmeniz durumunda, armağanınız son derece şık bir hediye kutusu içerisinde gönderilecektir.


3 boyutlu Saatler

İlginç Evlilik Yıldönümü Hediyeleri & Minyatür Saatler

Erkek ve bayanlar için farklı modelleri olan Minyatür 3 Boyutlu Kol Saatleri birbirinden renkli ve birbirinden güzel! Saat tasarımlarına yepyeni bir yorum getiren Minyatür Saatler ile bileklerinize şıklık geliyor! İncecik ve akıl almaz tasarımı ile görenlerin tekrar bakmak isteyeceği bu özel saatler içerisinde, adeta gerçek yaşamdan kesitler var! Küçük ve hatta mini minnacık objeler ile 3 boyut özelliği kazandırılan Minyatür 3D Kol Saatleri hediye edilmek üzere sizi bekliyor! Çizilmek cam, çelik ve paslanmaz gövde, deri kol kemeri ile tasarım harikası bir kol saati! Eyfel Kulesi, 3 boyutlu güller, alış veriş ikonları, düğün ikonları daha bir çok 3 boyutlu figür bu incecik tasarım içerisinde hayat buluyor! Tarz ürünlerden hoşlanan eşinize sıra dışı ve ilginç bir kol saati, evlilik yıldönümü hediyesi olarak düşünüyorsanız, Minyatür Kol Saati müthiş bir hediye!


erkek hediyeleri

Facebook Beğen Kol Düğmesi

Biliyorsunuz erkeklerin en fazla giydiği kıyafetlerin başında gömlek geliyor.. Şimdi önereceğim hediye gömlek kol düğmesi ve oldukça şık kol düğmeleri… Facebook beğen simgesi şeklinde kol düğmeleri eminim ki eşinizin oldukça hoşuna gidecektir… Evlilik yıldönümü için orijinal ve farklı bir hediye arıyorsanız iyi bir hediye tercihi olur… Bildiğiniz gibi sosyal medya artık hayatımızın her yerinde bizlerle. Sosyal paylaşım sitelerinin en meşhuru ve Türkiye’de bilineni Facebook ‘un meşhur beğen yani like butonu artık kol düğmesi hali ile hayatınıza girecek. Eşinize hediye edebileceğiniz bu Beğen Kol Düğmelerini eşiniz ters ya da düz takarak o anki şeylere olan ilgisini ve beğenip beğenmediğinizi kolayca gösterebilecek. Özel korumalı şık kutusunda iki adet olarak gönderilmektedir. Beğen Kol düğmeleri, kol düğmesi takılan her türlü gömleğe uygundur.


Erkeğe Özel Hediye Seti

Kocaya Prestijli Bir Hediye Seti

Kocanıza hediye seçerken, romantik armağanlardan ziyade daha çok O’nun günlük çalışma hayatında kullanabileceği prestijli ürünlerden yana tercihinizi yapmak istiyorsanız bu hediye seti tam size göre! Son derece şık hediye kutusu içerisinde, ismine özel 1 adet kartvizitlik, üzerinde isminin yer alacağı prestijli 1 adet tükenmez kalem ve güzel bir de anahtarlık bulunuyor! Bu üç ürün de, El Yazısı Fontu”  tarzında tamamen kişiye özel hazırlanıyor. Eşinize evlilik yıl dönümünüzde bu prestijli hediye setini armağan ederek, ofis/iş yerinde her zaman kullanabileceği ve her kullandığında da size olan sevgisini yeniden tazeleyeceği güzel bir hediye vermiş olacaksınız!


Kişiye Özel İkili Kalem Siyah Renk

Erkeğe Anlamlı Evlilik yıldönümü hediyeleri

Kocanıza kesni ismine özel bir armağan vermek ister misiniz? Üzerinde isminin yer alacağı bu kalem seti ile O’na hem çok kullanışlı, hem de özel hissettirecek bir armağan vermiş olacaksınız! Kişiye Özel Siyah Renk İkili Kalem, öyle sağda solda unutulacak tipte bir kalem asla değil! Çünkü bu kalemlerin üzerinde sahibinin ismi yazıyor! Dahası kaybolsa bile, bu kalemi bulanlar kime ait olduğunu hemen oracıkta anlayacaklar ve bu özel kalem yine tıpış tıpış sahibine geri dönecek! Babanıza, erkek arkadaşınıza, patronunuza, iş yerinizden mesai arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz gibi evlilik yıldönümü için de eşinize çok anlamlı bir hediye! Kişiye Özel Siyah Renk İkili Kalem güzel bir hediye seçeneği olarak karşınızda!


Erkek için Evlilik yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel Şampanya Kadehi

Değişik onlarca modeli bulunan, birbirinden güzel şampanya bardaklarından beğendiğinizi seçin ve eşinize, evlilik yıldönümü için özel sürprizin hazırlıklarını şimdiden yapmaya başlayın. Evlilik yıldönümünde alacağı bu özel hediye ile, eşinizin çok mutlu olacağını düşünüyorum. Şampanyayı seven eşiniz artık bu özel kadehi elinden düşürmeyecektir. Evlilik yıldönümü için hem romantik, hem de çok güzel bir hediye olacağı kanaatindeyim. Ayrıca kişiye özel hediye, hediyeyi alan kişi için daha özel ve anlamlı olduğu için bu hediyeniz Evlilik yıldönümü için gerçekten çok isabetli ve doğru bir hediye tercihi olacaktır.


Erkek için Evlilik yıldönümü hediyesi

İsme Özel ve Rüzgarda Sönmeyen Metal Çakmak

Erkek için Evlilik yıldönümü hediyesi ne alınır? Bu soruyu oturduğumuz bir çay sohbetinde bana soracak olsaydınız size soru ile cevap verirdim. Benim size sorum da; “Kocanız sigara kullanıyor mu?” olurdu. Eğer cevabınız “evet kullanıyor” ise, erkek için evlilik yıldönümü hediyesi ne alınır sorusunun cevabını, zaten sorularımız ile birbirimize vermiş olurduk. Eşiniz her halükarda zaten yanında bir çakmak taşıyordu, peki öyleyse bu çakmak neden özel, kendi isminin ve soy isminin baş harflerinden oluşan havalı ve şık bir çakmak olmasın? Üstelik bu çakmak bir kere yandı mı, onu söndüre bilene aşk olsun! Lotus çakmak rüzgarda da asla sönmüyor ve marka bir çakmak. Eşiniz için hem çok havalı, hem de oldukça romantik bir evlilik yıldönümü hediyesi vermiş olacaksınız. Eşiniz kendisine artık “Pardon! ateşiniz var mı?” diye etraftan çakmak isteyenlere, bu özel çakmağın başına bir iş gelir diye, sanırım “hayır maalesef” cevabını verecektir.


Erkeğe yıldönümü hediyelerieJOYA-Kravat & Mendil-FümeKırmızı Kravat ve Mendil Seti
Casio Erkek Kol Saati EF-551D-7APolice Unisex Güneş GözlüğüeJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi
Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer SetiSuni Deri Evrak ÇantasıKişiye Özel Gömlek
Mat Zemin Üzerine İsim Baş Harfleri Yazılabilen 925 Ayar Gümüş Kol DüğmesiRugan Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer SetiGüçlü El T-Shirt
Evlilik yıldönümü hediyesi erkeklereErkek için evlilik yıldönümü hediyeleriGöbekli Adam T-Shirt
sevgiliye hediyeErkek Hediyelerisevgiliye ilginç hediye
EVlilik yıldönümü hediye fikirleri