Anneler Günü Hediyesi

Anneler günü için hediye
Bu makalemizde 2016 yılı Anneler günü için alınabilecek, anlamlı ve ilginç hediyelerden en seçkin örnekleri beğeninize sunmaya çalışacağız! Anneler Günü hediyesi fikirlerimizi paylaşmadan önce, eli öpülesi melek kalpli varlıkların, Anneler Gününü tüm kalbimizle kutlamak istiyoruz. Hakikaten, fiyatı, cinsi veya özelliği ne olursa olsun, bu özel gün için alınabilecek en pahalı hediye bile, Annelerimizin bizler için verdiği o insanüstü emeklerin, fedakarlıkların veya özverinin karşılığı kesinlikle olamaz! Çünkü bizleri bugüne getiren en önemli kişilerin başında Annelerimiz vardır. Daha ilk nefes aldığımız andan itibaren hep yanımızdaydılar ve iyi bir insan olarak yetişebilmemiz için insan üstü bir çaba gösterdiler! Bu durumda para ile ölçülebilir hangi maddi şey, çocuk yapmak sorumluluğunu almak ve büyütmek gibi çılgınca bir düşünceye sahip Annelerin bu büyük hizmetlerinin karşılığı olabilirdi ki? Onlara ne kadar teşekkür edersek edelim, hangi hediye alırsak alalım, gerçekten de Annelerimizin hakkını kesinlikle ödeyemeyiz! Konumuz anneler günü hediyesi seçmek olduğuna göre, siz değerli okuyucularımızı sıkmadan ve gevezeliği bırakarak gerçek sorunumuza geri dönebiliriz artık! Az önce bilerek “Sorun” nitelemesi yaptık çünkü, yüzlerce hatta binlerce hediye seçeneklerinin olduğu bir ortamda, Güzel bir Anneler Günü Hediyesi Seçmek başlı başına bir sorun! Peki bu sorun nasıl aşılabilir? Değerli Annelerimize layığı ile güzel bir Anneler Günü hediyesi nasıl seçebiliriz? Hem güzel, hem anlamlı, hem de Ucuz Anneler Günü Hediyeleri nereden alınır? İşte şimdi sitemizin asıl ilgi alanına giren hediye fikirleri konusuna nihayet geldik!

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri


anneler gününde anneye ne hediye alnırCanım Annem Foto Çerçevesi

Hayatımızı anlamlı kılan, çekilebilir ve özel hale getiren en önemli kişiler her an yanımızda bulunan sevdiğimiz insanlardır! Ancak, sevdiğimiz insanlar içerisinde ise bir tanesi vardır ki, O’na olan sevgimizi ölçebilecek bir ölçü aleti daha bulunamamıştır! Çünkü Annemize olan sevgimizin boyutları ya da ucu bucağı yoktur! Böyle bir sevgiyi açıklasa açıklasa sadece sonsuzluk dediğimiz bir kavram açıklayabilir! Çünkü Anne Sevgisi sonsuzdur! Siz de sonsuz boyutlarda canınızdan çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biricik Annenize güzel bir armağan vermek isterseniz, muhteşem anlamı ile O’na mesajlı Çiçek annem resim çerçevesi armağan edebilirsiniz!

güzeller güzeli anneme hediye sepetiGüzeller Güzeli Anneme Hediye Sepeti

Anneniz de sizin biricik sevgiliniz! Kalbinizde Onun yeri ise herkesten daha özel! Bu Anneler Gününde Annenize adeta bir “Sevgili” muamelesi yapıp, Onu inanılmaz derecede özel hissettirebilir ve şımartabilirsiniz! Nasıl mı? Genelde Sevgililer Günü Hediyesi olarak düşünülen Sonsuzluk Kolyeli Sevgili Sepeti ile! Ancak bu sefer bu romantik hediye sepeti, Anneler Günü Hediyesi olarak karşımıza çıkıyor! İçinde çok zarif bir kolye, üzerinde güzel figürler yer alan romantik bir kupa, makyaj aynası enfes lezzetlerde çikolata bulunuyor! Güzeller Güzeli Anneme Hediye Sepeti, Annenize verebileceğiniz en anlamlı Anneler Günü Hediyelerinden biri!

Kişiye Özel Yılın Annesi SertifikasıYılın En İyi Annesi Sertifikası

Anneniz hiç şüphesiz ki yeryüzünde en değer verdiğiniz kişilerden biri! Onu çok seviyor ve inanılmaz derecede değer veriyorsunuz! Peki sevginizi Ona ne kadar gösterebiliyor ya da ne kadar iyi hissettirebiliyorsunuz? Şimdi, içinizdeki kocaman Anne Sevgisini dışarı vurma zamanı! Evinde gururla sergileyeceği, mesajlarını tamamen kendinizin oluşturacağı fotoğraflı ve kişiye özel sertifikaya ne dersiniz? Yılın En İyi Annesi Sertifikası ile sevgili annenize hem orijinal, hem de en güzel armağanlardan birini verebilirsiniz.

İstiridye İçinde Gerçek İnci KolyeKalbimin İncisi Anneme İnci Kolye

Bayanlar ve Baylar, biraz sonra perdeler açılacak ve sizin için seçtiğimiz tüm hediyeler bir bir görücüye çıkacak! Şu ana kadar belki de sizin için artık büyük bir soruna dönüşen hediye beğenmeme durumu, bizim için gerçek bir gurur vesilesi olacak! Çünkü, uzun çalışmalar neticesinde, bu sene kutlanacak Anneler Günü için, Sevgili Annelerimize alınabilecek tüm hediyeleri tek tek mercek altına aldık! Anneler Günü için hangi anlamlı ve güzel hediyeler alınabilir? Hangi hediyeler Annelerimizi mutlu edebilir veya gurur kaynağı olabilir? Tema olarak üzerinde “Anne Sevgisi” işlenmiş hediyeler neler?

Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare AnahtarlıkFotoğraf ve Mesaj Baskılı Anahtarlık

Bütçeleri üzmeyecek, ama güzelliğinden de asla ödün vermeyeceğimiz, her kesime hitap edebilecek ucuz hediyeler bulunabilir mi? Kısacası bilinçli ve az önce sıraladığımız sorulara göre belli başlı kıstaslarla oluşturduğumuz hediye fikirlerimizi beğeneceğinizi umuyoruz! İçerisinde; Kolye modellerinden, duvar saatlerine, dekoratif ürünlerden, kişiye özel düzenlenebilir hediyelere, önünde şapka çıkartılacak kadar ilginç ve şaşırtıcı hediyelerden, duygu yönü ağır basan Anlamlı Anneler Günü hediyelerine kadar ihtiyacınız olan her şey mevcut!

Annelere Özel Fotoğraflı Çiçek Desenli YastıkAnnelere Özel Fotoğraflı Çiçek Desenli Yastık

Yarınlara umutla bakmamızı sağlayan, varlığı ile kendimizi daha da güçlü ve güvende hissettiğimiz, gönlümüzün Sultanı Annelerimizi mutlu görmek, pek tabi ki bizleri de çok mutlu eder. Annelere Özel Fotoğraflı Çiçek Desenli Yastık kanatları olmayan ama bir melekten de farkı olmayan sevgili annelerimize hak ettiği değeri en zarif şekilde gösteren nadir anneler günü hediyelerinden biri! Fotoğraf baskılı ve mesajınıza özel olarak hazırlanacak bu yastık modeli ile sevgili annenize güzel bir hediye verebilirsiniz.

anneler günü hediyesi taş baskıAnnelere Özel Mesajlı Taş Baskı

Bugüne kadar bir çok kez Anneler Günü kutlandı ve her Anneler Gününde Çocukları tarafından Annelerine en güzel hediyeler alınmaya çalışıldı! Ancak bu yıl kutlanacak olan Anneler Gününün hiçbiri bu kalıcı armağan kadar etkileyici olamaz! Şu ana kadar araştırdığınız, gördüğünüz, baktığınız tüm hediyelerin pabucunu dama fırlatacak olan Anneler Gününe Özel Mesajlı Taş Baskı diğer hediyeliklere nispeten açık ara ön sıralarda yerini çoktan aldı bile! Üzerini dilediğiniz mesajlarınızla kişiselleştirebileceğiniz taş baskı anlamlı mı anlamlı, güzel mi güzel, değerli mi değerli. Kısacası özel bir Anneler Günü Hediyesi neyi gerektiriyorsa her şey var! Son derece şık bir tasarımı bulunan taş baskıyı biricik annenize özel hale getirerek Ona unutamayacağı kalıcı bir armağan verebilirsiniz.

anneler günü hediyeleriAnnelere Özel Canım Annem Plaketi

Bir Annenin kaç tane çocuğu varsa, hayatı da o çocuk sayısı kadar parçalara bölünür! Her bir çocuğu için ayrı ayrı hayatlar yaşamaya başlar! Bebeği için geceleri uyumayan bakıcı anne, okuttuğu çocuğu için öğrenci olan ders çalışan anne, evlendirdiği kızı için sırdaş anne, dost anne! Tüm bu görevler ve sorumluluklar bir ömür boyu devam eder! Hayatı boyunca, şu dakikaya kadar desteğini sizden hiç esirgemeyen sevgili annenize Onu kalbinden vuracak güzel bir anneler günü hediyesi arıyorsanız, sizi Kişiye Özel Canım Annem Plaketi ile tanıştırmaktan onur duyarız!

anneler günü hediyesiSeni Çok Seviyorum Anne Hediye Sepeti

Bu yılki Anneler Günü üzerinden yıllar da geçse, hep konuşulacak ve Annenizin her zaman hatırlayacağı çok özel bir hediye mi arıyorsunuz? O halde, şirin bir sepetten ve annenizi ne çok sevdiğinizi ifade eden Seni Seviyorum hediye seti, tam da sizin için! Kırmızı tül ile tüllenmiş olan ve içerisinde şirin ve lezzetli hediyeliklerin yer aldığı Seni Çok Seviyorum tüm özel günler için Anneye verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri!

925 Ayar Sonsuzluk Gümüş Kolye925 Ayar Gümüş Sonsuzluk Kolyesi

Sonsuzluk nedir? Her halde bu soruya verilebilecek tek cevap; “Ucu bucağı ve bir sınırı olmayan şey” demek olurdu! Sonsuz kelimesinin içini doldurmak, ne olduğunu ya da ne olmadığını tarif etmek hakikaten de çok zor! Çünkü insanın aklının almadığı, düşüncelerinde tasavvur edemediği bir şeye cevap vermesi kadar zor bir şey olamaz! Anne sevgisi de akılların alamayacağı, ucu bucağı olmayacak kadar büyük bir sevgi! “Anneme olan kocaman ve sınırsız sevgimi bir hediye ile nasıl gösterebilirim?” derseniz, sizlere önerebileceğimiz yegane hediye Sonsuzluk Kolye olur!

İsme Özel Metal Yuvarlak Makyaj Aynasıİsme Özel Makyaj Aynası

Hem son derece ucuz fiyatı, hem de kişiye özel düzenlenebiliyor olması sebebiyle, sevgili Annenize armağan edebileceğiniz şık bir el aynası! Kalp figürü ile süslenmiş kırmızı renk kapağı üzerine, ister Annenizin ismini yazdırın, ister kısaca “Seni Seviyorum Anne” diye özel mesajınızı yazdırın! Annenizin adına özel olarak düzenlenmiş Anneye Özel Kırmızı Makyaj Aynası‏, her baktığınızda kendisini hissettirecek çok güzel bir Anneler Günü Hediyesi!


güzel anneler günü hediyesi

Kişiye Özel Mutfak Önlüğü

Hazır yeri gelmişken, baştan küçük bir uyarı yapalım; Anneniz için şayet kişiye özel bir hediye seçerseniz aman dikkat! Çünkü bu tip hediyelerin kişiye özel hale getirilebilmesi için bazı hazırlık safhalardan geçmesi gerekmektedir! Bu yüzden kişiye özel hediye siparişlerinizi mümkünse biraz daha ön bir tarihe almanızı tavsiye ederiz. Çünkü olası bir gecikme yaşanması durumunda, bin bir zahmetle seçtiğiniz ve inanıyoruz ki, Sevgili Annenizi inanılmaz derecede mutlu edecek bu özel hediyenin yetişememesi sizi de çok üzebilir! Hediye fikirleri sunan sitemizde iyi, güzel ve keyifli bir vakit geçirmeniz dileği ile!

Canım Anneme Özel Fotoğraflı Taş Baskı

Kişiye Özel Çiçek Annem Taş Baskı

Sevdiğiniz insanlara onları ne kadar sevdiğinizi dağlara taşlara haykırmayın! Gelin bu büyük sevginizi Kişiye Özel Taş Baskı ile ifade edin. Kişiye Özel Annem Taş Baskı sayesinde sevdiklerinizin isimlerini ve fotoğrafını çok özel bir taşa bastırın! Sevdikleriniz sizin sevginizin nasıl taş gibi sağlam olduğunu bu hediyeniz ile görsünler. Özel günlerde özel bir hediye arayanlar, buyurun Kişiye Özel Çiçek Annem Taş Baskı tam da sizin için! Tüm sevdikleriniz için özel bir hediye olan taş baskı ile sevdiklerinize duyduğunuz en güzel duyguları hem şık hem de dekoratif bir ürün ile ifade edebilirsiniz.


kişiye özel kitap ayracıAnneye Özel Kitap Ayracı

Acaba neden insanlar en korku dolu anlarında “Anneeee” diye bağırır ya da ağlarken neden “Anneeee” diye ağlar? Bunun cevabı, çocukluğumuzda saklı olabilir mi acaba? Mesela, çocukken yaşadığımız tüm sıkıntılı anlarımızda, hep Annemiz baş ucumuzda olmuştur. Kan ter içerisinde kabuslardan uyandığımızda, bir bardak suyu ilk verenimiz Annemiz olmuştur. Belki de bu yüzden ne zaman başımız sıkışsa, Annemizi çağırırız. Çünkü geçmişten de tecrübe ettiğimiz gibi, bir tek Annemizin bizi bu durumdan kurtaracağına inanırız. İşte karşınızda anneler günü kutlama mesajınızı üzerine taşıyabileceğiniz şık kitap ayracı modelleri.


Melek Anneye Altın Kolyeli Hediye SepetiMelek Anneye Altın Kolyeli Hediye Sepeti

Melek Anneye Altın Kolyeli Hediye içerisinde, yiyebileceği, saklayabileceği ve sürekli kullanabileceği dop dolu hediyeler bulunkata. Gönülleri ısıtan tasarımı ile bu hediye sepeti içerisinde; 1 Adet üzerinde “Annem” yazılı çay kahve kupası, 1 adet mutfak havlusu, 2 adet kalp çikolata ve olağan üstü şıklıkta üzeri altın kaplama melek kolye bulunmaktadır. Melek Anneye Altın Kolyeli Hediye Sepeti annenize anneler gününde alabileceğiniz en sevgi dolu hediyelerden biri!

Anneye Özel Altın Dolu Hediye Kutusu

Anneye Özel Altın Dolu Hediye Kutusu

Anneye Özel Altın Dolu Hediye Kutusu içerisinde; Altın renginde şıkır şıkır bayan Oscar Ödülü, Altın renginde ve görünümüyle de altın çikolata, yine altın rengin hakim olduğu mini plaket ve son olarak gerçek altın kaplama özel kolye! Altın kalpli Annenize, en güzel Anneler Günü Hediyesi olmaya aday Anneye Özel Altın Dolu Hediye Kutusu, hem içindekilerle, hem de hediye kutusuyla 2016 yılı içerisinde kutlanacak olan Anneler Gününe gerçekten damgasını vuracak türden! Kutu içerisinde yer alan 20 adet enfes tatlardaki çikolatalar ile Annenizin keyfi yerine gelirken, Oscar ödülü ve mini plaket ile duygulanacak ve son olarak Altın kolye ise, bu yılki Anneler Gününü unutulmazlar arasına sokacak!

Sonsuz Varlığım Annem KolyeSonsuz Varlığım Annem

Üzerinde sonsuzluk sembolü bulunan ve “Annem” yazılı Sonsuz Varlığım Annem Kolye, en güzel anneler günü hediyesi olmaya aday! 925 Ayar Gümüşten yapılmış olan ve üzeri zirkon taşlarla süslenmiş bu anlamlı kolye, vereceği anlamlı mesajlar ile Annenizi mutluluk güzyaşlarına boğabilir!
konu çizgisi
Kucak Dolusu Sevgi Hediye Kutusu

Anneme Kucak Dolusu Sevgi Hediye Kutusu

Bugüne kadar gereğinden fazla olgun ve ciddi duran biricik Annenizin içerisindeki çocuksu ruhu harekete geçirmeye ne dersiniz? Elinde göndereceğiniz fotoğrafın baskısını taşıyacak olan Sevimli bir Ayıcık ve Altın sarısı kese içerisinde “Benim Canım Annem” Yazılı enfes lezzetlerde çikolatalar!  Anneye Kucak Dolusu Sevgi Hediye Kutusu, şirinlikte ve sevimlilikte kimseye birinciliği kaptırmayan biricik Annenize, Onun kadar olmasa da son derece sevimli bir Anneler günü hediyesi olacaktır. Bu özel hediye kutusunu annenize özel hale getirmek için siparişiniz esnasında gerekli bilgileri girmeyi unutmayınız.

Pırlanta Annem KolyePırlanta Annem Kolye

Gerçekten de Anne bambaşka! Onun yerini başka kimse dolduramaz! Kıyamete kadar söylemekten bir an olsun vazgeçmeyeceğiniz “Annem” sözü, şimdi son derece şık ve anlamlı bir kolyeye dönüştü! Pırlanta Annem Kolye, en güzel armağanlardan biri! Üzeri değerli pırlantalar ile süslenmiş olan altın Pırlanta Annem Kolye, gururla Annenize hediye edebileceğiniz bir armağan!


Anneye Mesajlı Sevgi Kulesi

Annem Sevgi Kulesi

Anneye Mesajlı Sevgi Kulesi içerisinde, göz bebeğiniz sevgili annenizin ağzını ballandıracak, tatlandıracak drajeler, çikolatalar bulunuyor! Durun daha bitmedi. Aynı zamanda kalp şeklindeki kutular içerisinde annenize yılın tam 365 günü için sevgi mesajları bulunuyor. Normalde bir Anne için çocuğu tarafından düşünülmüş olmak bile başlı başına hediyelerin en güzeli sayılıyorken, siz Anneye Mesajlı Sevgi Kulesi beğenerek, bu mutluluğu çok daha yüksek bir zirveye taşımış olacaksınız! Bu özel hediye seti, 4 kırmızı kalp kutudan oluşmaktadır ve kırmızı tül ile sarılıp daha şık bir hediye paketi haline getirilmektedir. Kutuların üzerinde “Seni her şeyden çok seviyorum” yazısı yer almaktadır. Hangi kutuda ne olduğunu öğrenmek içinse lütfen “Satın Al” butonuna tıklayınız.


Divas Taşlı Yaprak YüzükDivas Taşlı Yaprak Yüzük

Çocukken tok olmanıza rağmen, hatta bundan atık neredeyse rahatsızlık duyduğunuz, defalarca bıkmadan usanmadan aynı şeyi yapan tek kişi vardır O da Annedir! Defalarca yaptığı şey ne midir? Bir kaşık yemek daha boğazınızdan geçsin de sağlıklı büyüyün diye ısrarcı bir davranması! Şimdi bu Annenin boynuna sarılıp, yanağından makas almadan, eli öpülmez de ne yapılır? Anneler Günü için Sevgili Annenize sevginizi en şık hali ile gösterebileceğiniz bir değer ürün ise, görmekte olduğunuz Divas Taşlı Yaprak Yüzük! 14 Ayar altın kaplama ve merak edenler için ürün kesinlikle Altın Suyu olmayan Divas Taşlı Yaprak Yüzük, Annenize takdim edebileceğiniz en anlamlı Anneler Günü Hediyelerinden biri!

Kalpli Tek Harf Yüzük

Annenizin İsim Baş Harfine Özel Kalpli Tek Harf Yüzük

Mutluluğu basamakları olan bir merdivene benzetecek olsaydık, Anneler Gününde pırıl pırıl altın kalp içerisinde isminin baş harfine özel bu yüzük, Annenizi mutluluk basamakların en tepesine taşıyacaktır. Sevgi ve Anneye duyulan Aşk Kalpli Tek Harf Yüzük tasarımında bir araya geldi! Gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan bu özel yüzük, hem son derece şık bir hediye kutusuna sahip, hem de Annenizi hayallerinizin ötesinde inanılmaz derecede mutlu edecek bir armağan!


T-Shirt - Annemi Seviyorum..Annemi Çok Seviyorum Baskılı T-Shirt

Anneler Günü, yaz başlangıcına denk gelen özel günlerden biri! Bu özel günün yaz aylarında kutlanacak olması haliyle akıllara t-shirt gibi hediyelikleri de getiriyor! Annenize olan sevginizi üzerinde kırmızı kalp figürü ve hemen yanında da “Annemi Seviyorum” yazılı T-Shirt ile göstermek ister misiniz? Kaliteli bir kumaştan dokunmuş olan ve yaz için kullanımı son derece rahat Annemi Seviyorum Baskılı T-Shirt, düşünülebilecek ideal hediye seçeneklerinden biri!

Seni Çok Seviyorum Melek Annem Hediye Sepeti

Seni Çok Seviyorum Melek Annem Hediye Sepeti

En umutsuz anlarımızda bile bizlere kol kanat geren ve tek kelime ile “Mükemmel Anne” tanımını sonuna kadar hak eden değerli Annelerimize şahane bir hediye sepeti! Tüllerle süslenmiş püslenmiş ve bakan gözleri kamaştıracak şekilde son derece şık ve içerisindeki hediyeliklerle de kalpleri fethedecek kadar zengin içeriğe sahip özel bir hediye sepeti! İçerisinde; Melek Annenizin boynuna çok yakışacak 1 adet Altın Melek tasarımlı kolye bulunmakta! Tatlı yeyip sevginizi en tatlı hali ile paylaşabilmeniz için 2 adet kalpli çikolata, üzerinde “Annem” yazılı son derece kullanışlı ve özel kupa bardak ve son olarak da üzeri desenli özel mi özel 1 adet havlu bulunuyor!

Taşlı Sonsuzluk Yüzük

Bir evi çekip çevirmek, dürüst ve onurlu evlatlar yetiştirmek gibi hayatın omuzlarına yüklediği tüm zorlukları başarı ile geçen sevgili Annenizin şimdi de yüzüne bir tebessüm kondurma zamanı! Taşlı Sonsuzluk Yüzüğü, tıpkı Annenize duyduğunuz o engin sevgi gibi! Üzeri 0,20 karat taşlarla süslenmiş olan bu özel yüzük, Annenizi Anneler Gününde sonsuz bir şekilde mutlu etmeye geliyor! Çünkü bu kolye, sonsuz sevgiyi içeriyor. Diğer türlü içinde sevginiz yoksa, Annenize Son model bir BMW bile hediye etseniz bir anlam ifade etmez!

Annelerin En Güzeline Mesajlı Kalp ÖdülAnnelerin En Güzeline Mesajlı Kalp Ödül

Anneler Günü için düşünce dünyanızı hediyeler alt üst ettiyse ve ne hediye alabileceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız size fikirlerinize netlık kazandıracak özel bir Anneler günü hediyesi tavsiye edeceğiz! Annelerin En Güzeline Mesajlı Kalp Ödül, güzel kalpli annenizi mutlu etmekle kalmıyor, uzun yıllar saklayabileceği gurur tablosuna dönüşüyor! Üzerinde standart olarak “Annelerin En Güzeline” etiketinin yer aldığı Annelerin En Güzeline Mesajlı Kalp Ödül, elmas gibi parlak görüntüsü ile vitrinlerin de en dekoratif  ürünü!

Kişiye Özel Annelik Gazetesi

Kişiye Özel Annelik Gazetesi

Bu hediyeyi yakından incelediğinize göre, gazetecilik içinizde bir ukde olarak kalmış olabilir mi? Ama meraklanmayın! Bu Anneler Gününde ucundan kıyısından da olsa bir nevi gazetecilik yapacaksınız! Hem de bunu eminiz ki seve seve yapacaksınız! Çünkü Annenize Özel bir gazete sayfası oluşturacak ve bu kendi hazırladığınız özel gazeteyi Ona armağan edeceksiniz! Sürpriz Anneler Günü Hediyesi dedik ama, eminiz ki Kişiye Özel Annelik Gazetesini görünce bu kadarını beklemiyordunuz! Ancak, bir hayali gerçeğe dönüştürmek üzereyiz! Kişiye Özel Annelik Gazetesi ile, Sevgili Annenize unutamayacağı orijinallikte çok özel bir hediye hazırlayabilirsiniz! Manşetinde, sütunlarında, haberin içeriğinde kısacası bu gazetenin her yerinde sadece Anneniz olacak! İster Anneniz ile ilgili esprili haberler hazırlayın (Mesela, Babanız ile birlikte olduğu bir fotoğrafı manşete taşıyıp, çapkınlık haberi gibi yazın) İster romantik bir gazete hazırlayın! Özel ahşap çerçevesi içerisinde yer alan Kişiye Özel Annelik Gazetesi, uzun yıllar hatırası olacak çok ama çok kıymetli bir Anneler Günü Hediyesi olacaktır!

Divas Pırlanta İki Kalp Kolye

Biricik Anneme Divas Pırlanta İki Kalp Kolye

Tam 9 Ay 10 gün süren bir maceranın ardından, ilk Onun kokusu aldık, ilk Onun sevgisi sevgisini tattık ve ilk Onun kucaklarında ağlamaya başladık! Yaşamımıza dair bir çok duygunun ilkini, hep Annemizde gördük! Bu öyle acayip bir bağ ki, bizi en iyi anlayan kişi O! Bebekken acıktığımızı, üzüldüğümüzü, mutlu olduğumuzu, özlediğimizi, bir şeylere içerlendiğimizi kısacası tüm duygularımızı en iyi bilen Annelerimiz! Tıpkı Kalbimizin içinde sanki Onun kalbi atıyormuş gibi! Divas Pırlanta İki Kalp Kolye işte bu sevgiyi yansıtmak amacı ile tasarlanmış oldukça romantik bir armağan! İç içe geçmiş kalplerden oluşan Divas Pırlanta İki Kalp Kolye, 14 ayar altın kaplamadır ve ucunda sevginizin değerini en iyi şekilde yansıtacak 0,01 karat pırlantaya sahiptir! Ürün siparişiniz halinde içerisinde mücevher sertifikası ile birlikte özel hediye kutusu içerisinde, Annenize hediye edilmeye hazır halde gönderilmektedir!

My name is - İsim Yazılı Kelebek Kolye

Annenizin İsmine Özel Kelebek Kolye

Onun pırlanta gibi mükemmel bir kalbi, nur gibi aydınlık tertemiz bir yüzü, melekler kadar saf ve duru bir gönlü varsa, işte böyle bir Anneye verilebilecek en güzel Anneler Günü Hediyesi İsim Yazılı Kelebek Kolyedir. Sevgili Annenize, üzerinde kendi ismine özel bir kolye tasarlansa ve hemen kenarına da ne kadar mükemmel bir Anne olduğunu gösteren bir de kelebek figürü konsa, hiç de fena bir hediye fikri sayılmaz öyle değil mi? Cismi kadar ismi de sizin için son derece özel olan Annenize, özel bir Anneler Günü Hediyesi seçmek isterseniz İsim Yazılı Kelebek Kolyeyi şiddetle tavsiye ederiz! Ancak küçük bir hatırlatma; özellikle kişiye özel hediyelerinizin siparişini en az 2 iş günü öncesinden vermeniz gerekmektedir.

Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

Annenizin Sevgilinizden Ne Farkı Var? Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

Altın Kolyeli Sevgili Sepeti ile bu yılki Anneler gününde Annenizi çok ama çok mutlu edebilirsiniz. Gerçekten de bu hayatta herkesten, her şeyden daha çok sevdiğimiz iki insan vardır; Bunlardan biri Sevgilimiz diğer ise Annemiz. Sevgilimiz bizi karşılık bekleyerek sever, Annemiz ise hiç karşılık beklemeden sonsuza kadar sever! Böyle bir kıyaslama yapmak ne kadar doğrudur bilemem ama, hangisinin sevgisi daha büyük?

Anneme Sevgi Kulesi

Anneme Sevgi Kulesi

Neden derseniz, birincisi; 4 adet hediyelik kalp kutulardan oluşması ve kırmızı tül ile giydirilmesi ile olağan üstü şekilde göze hitap ediyor! İkincisi; üzerinde yer alan “Seni Her şeyden Çok Seviyorum” cümlesi ile, Annenizin kalbine ya da gönlüne hitap ediyor! Üçüncüsü; Hediye kutuluları içerisinde yer alan drajeler, çikolatalar ile damağa hitap ediyor! Dördüncüsü ise; İçerisinde yer alan Altın Melek Kolye ve 1 Adet de metal El Aynası ile Annenizin şıklığına hitap ediyor! Anneme Sevgi Kulesi, Anneler Günü için uzun zamandır aradığını o özel hediye! Stoklarla sınırlı olan bu özel ürün, siparişiniz halinde kargosu da bedavaya geliyor!

Anneler Günü için özel hediyelerAnneler Gününe Özel Fotoğraflı Plaket‏

İnternetin hediye sitelerinde ya da alış veriş merkezlerinin mağazalarında, size sunulan hiçbir hediyeyi “Anne Sevgisini” anlatma yeterli bulmuyorsanız, siz bir de Anneler Gününe Özel Fotoğraflı Plaket‏i görmelisiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan Anneye özel Plaket, asla elinizin tersi ile itemeyeceğiniz çok özel bir armağan! Çünkü bu özel plaketin içerisinde Annenize ait bir fotoğraf ve bu fotoğrafın dört bir yanını saran size ait Annenize olan sevginizi anlattığınız sözcükleri var! Masasında, TV ünitesinin baş köşesinde, vitrininde gururla sergileyeceği Anneler Gününe Özel Fotoğraflı Plaket‏, düşünülebilecek en anlamlı Anneler Günü Hediyesi! Anneler Gününe Özel Fotoğraflı Plaket, kalp sembolleri ile çok romantik ve aşkın en çarpıcı rengi olan kırmızı ile çok dikkat çekici! Şık kadife kutuda
gönderilen bu özel armağanın 4 farklı boyutta modeli bulunmaktadır.

Harfli ve İsimli Bayan Cüzdan

Üzerinde İsim Yazılı ve Harfli Bayan Cüzdanı

Bebekken Onun ninnileri ile büyüdünüz. Siz uyuyordunuz ve hiç farkında değildiniz ama, gece onlarca defa kalkıp, yorganınız açılmış mı diye sizi kontrol ederdi? En tatlı uykularını bile evladı için bölen bir tek kişi Anne! Gerçekten de sırf bu iş için parayla adam tutsanız yine de yapamaz! Anne budur işte! Alış veriş yaparken de sevgi bağınız hiç eksilmesin diye, son derece şık ve gösterişli bir bayan cüzdan modeli ile sizleri tanıştırmak istiyoruz! Üzerinde isim ve isim baş harfi yazılı bulunan Bayan Cüzdanı, kaliteli derisi ile uzun yıllar kullanıma uygundur! Eğer Anneler Günü için, çiçek, çikolata gibi hediyelikler dışında daha kullanışlı bir armağan arıyorsanız, Kişiye Özek Bayan Cüzdanı tercih edilebilir!

Annem Şöyledir Böyledir ÜrünleriAnneye Özel Kupa Bardak

Size, ıssız bir adaya düştüğünüzde yanınıza alacağınız üç şey ne olur? gibi saçma sapan bir soru sormuyoruz! Ya da bir uçurumun kenarında düşmek üzere olan eşiniz veya Annenizden hangisini kurtarırdınız? şeklinde yine saçmalığın daniskası olan bir soru da yöneltmeyeceğiz! Sorumuz şu? Annenizin özelliklerini 5 madde ile sıralamak isteseydiniz, en başa hangilerini yazardınız? Örneğin;” Annem çok merhametlidir.”,”O her zaman karşılıksız sevmiştir.”,”Yemeklerinin üzerine tanımam”,”Onun gibi fedakar kimse yok” buna benzer 5 madde! Eminiz ki, Anneniz ile ilgili ne düşündüğünüz, Annenizin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir! İşte şimdi size bir fırsat! Annem Şöyledir Böyledir Ürünleri üzerine Annenizin ismini yazdırarak, 5 tane en önemli özelliğini sıralayın ve hemen altına da isminizi yazarak bu Anneler Gününde Annenize güzel bir sürpriz hediye hazırlayın! Annem Şöyledir Böyledir Ürünleri, beyaz kupa bardak, sihirli kupa bardak, buzdolabı ya da metal yüzeylere tutturulabilen magnet, mousepad, 4’lü bardak altlığı, puzzle olmak üzere 6 farklı modele sahip!

Canım Annem Pırlanta Altın Kolye

Canım Annem Pırlanta Altın Kolye

İnsan hayatında bazı anlar vardır, sanki bütün Dünya üzerinize çullanmış da sizden bir şeylerin intikamını alıyormuş gibi gelir! Belki de herkesten, her yönden size yönelik bir tehlike söz konusu olabilir ama şunu çok iyi bilirsiniz ki sığınabileceğiniz en güvenli liman Annedir! Çünkü daha hayatınıza gözlerinizi ilk açtığınız an, ilk ağladığınız an güven içerisinde Onun kucağındaydınız! Size her daim kucağını açan, hiçbir zaman yalnız bırakmayı aklının ucundan bile geçirmeyen, mukaddes kalbini size adayan sevgili Annenize anlamlı bir kolye armağan atmak ister misiniz? Üzerinde çocuk ve Anne figürü bulunan ortasında ise pırlantası ile anlamına anlam katan Canım Annem Pırlanta Altın Kolye, en güzel Anneler Günü Hediyesi olmayı fazlası ile hak eden bir hediye!

İstiridye İçinde İnci Kolye

İstiridye içinde İnci Kolye

Anne Sevgisi nasıl ki sevgilerin en doğalı ve en katıksız olanı, bu özel sevgiyi layığıyla yansıtabilecek bir hediye de, olabilecek en güzel, en doğal armağanlardan biri olarak karşımıza çıkar! Annenize bu özel günde armağan edebileceğiniz muhteşem bir hediye ile sizleri buluşturmaktan gurur duyuyorum! Bu özel ürünün oluşumu için yılların geçmesi gerekti! Göz kamaştırıcı parlaklığa ulaşması ve harikulade bir İnci tanesine dönüşmesi içinse tüm doğa ortaklaşa bir çalışma yürüttü! İnci Tanesi, tabiatın insanoğluna en göz kamaştırıcı armağanı! Bayanlar, Baylar! Okyanuslardan çıkartılmış gerçek İnci Taneleri ile tanışmanızın zamanı geldi! İstiridye İçinde İnci Kolye, deniz suyu ile doldurulmuş konserve kutusu içerisinde gerçek bir inci tanesine sahip! 925 Ayar bir zincire ve bu son derece parlak canlı inci tanesini içerisine yerleştirebileceğiniz, gümüşten hazırlanmış bir kolye ucu! Anneler Günü için sevginizi en güzel şekilde İstiridye İçinde İnci Kolye ile gösterin!

Anneye Özel Ahşap Çerçeve‏Güzel Bir Hatıra Fotoğrafından Muhteşem Bir Hediyeye

Sen o kadar yıl canını dişine tak, besle büyüt, sonra elin kızı ya da oğlu, gelip alsın götürüsün! Oldu mu şimdi? İşin şakası bir yana da gerçekten de Anneler, evlatlarını yetiştirmek ve düzgün eğitim almalarını sağlamak için varıyla yoğuyla çabalarlar! Derken bir gün gelir, tüm bu yaptıkları meyvesini vermeye başlar! Çocuklar artık büyümüştür! Elleri ekmek tutmaya başlamış ve bir meslek sahibi olmuşlardır! Artık Evlilik vakti gelip kapıya dayanmıştır! Elbette ki, tüm Anneler için çocuklarının mürüvvetini görmek en büyük hayaldir. Ancak kabul etmek gerekir ki, o kadar sene evladı ile aynı çatı altında yaşamak, Onun kokusuna alışmak, Onun için çabalamak artık yerini koca bir boşluğa bırakır! Bu yüzden ister erkek Annesi olsun, ister kız Annesi olsun, düğün anı, ayrılık anı demek! Üzerinizdeki hakkını saymakla bitiremeyeceğiniz sevgili Annenize, çok özel bir armağan düşünüyorsanız, içerisinde Anneniz ile birlikte kendi fotoğrafınızın yer alacağı bu özel çerçeveyi Ona hediye edebilirsiniz! Üzerine Anneler Günü Tebrik mesajınızı ya da sevgi sözlerinizi yazdırabileceğiniz Anneye Özel Ahşap Çerçeve‏, hem anlamı itibari ile, hem de her an gülen yüzünüzü Annenize her daim hatırlatması ile en güzel Anneler Günü Hediyesi!

Fransız Dizayn El Çantası

Fransız Dizayn El Çantası

Elimizden geldiğince siz saygı değer okurlarımıza ve bizi takip edenlere Anneler Günü için farklı hediye alternatifleri sunmaya gayret ediyoruz! Örneğin yukarıda görmekte olduğunuz Fransız Dizayn El Çantası gibi! Her bayanın beğenerek kullanacağı ve aynı zamanda son derece de şık bir görünüme sahip bu el çantasını Anneler Günü için tavsiye ediyoruz!

Gümüş Kalp Kolye

Annenize Sevginizi Romantik Bir Kolye ile İfade Etmek İster Misiniz?

Olağan üstü tasarımı ve içerisinde göz alıcı taş süslemeleri ile Gümüş Kalp Kolye, Annenize olan sevginizi ölümsüz kılıyor! Özellikle Anneye hediye konusunda kararsızlık yaşayanların, Google gibi bir arama motoru devine en çok sorduğu soruların başında; “Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?” sorusu gelir! Yukarıda yer alan kalp tasarımlı ve üzeri zarif taşlarla süslenmiş Gümüş Kalp kolye, galiba bu soruya verilebilecek en güzel cevap!

Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı

Anneye Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı

Belki Annenize, ona olan en güzel sevginizi anlatmak için destansı bir şiir yazamıyorsunuz! Ama Annenize gerçekten şiir gibi bir Anneler günü hediyesi verebilirsiniz. Gördüğünüz bu ürün tamamen Anneler Gününe Özel olarak tasarlandı ve ortaya dekoratif ve çok özel bir hediye çıktı! Annelere Özel hazırlanacak Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı ile annenize bu anneler gününde gerçekten özel bir hediye verebilirsiniz. Üzerine annenize ait bir fotoğraf veya Anneniz ile birlikte çektirdiğiniz ikinize ait bir fotoğrafı ve Annenize iletmek istediğiniz o özel mesajı ekletip Anneye özel hale getirebilirsiniz. Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı ile annenize en içten duygularınızı kolayca ifade edebilirsiniz. Bu anneler gününde Anneme öyle güzel, öyle orijinal bir hediye vermeliyim ki ömrü boyunca unutamasın! Seçmiş olduğum bu özel hediyeyi de her zaman baş köşede tutsun! Bu şekilde bir hissiyat veya düşünce içerisindeyseniz, Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı sizi bekliyor. Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı üzerine en güzel fotoğrafınızı koyabilir üzerine de Annenize olan en kalbi duygularınızı bir mesaj olarak yazabilirsiniz.


Ayıcıklı Anneler Günü Sepeti

Ayıcıklı Anneler Günü Sepeti

Gerçek anlamda sevginin ne olduğunu size yaşayarak öğreten Dünyanın en sevimli kadınına, O’nun kadar sevimli olmasa da, içerisinde Sevimli oyuncak Ayıcık bulunan, Pelit Marka 15 Adet Anneler Günü çikolatası ile lezzetlendirilmiş bu özel hediye sepetini armağan etmek ister misiniz? Sevimli Oyuncak Ayıcık ve üzerinde “Anneler Günün Kutlu Olsun” mesajlı 15 Adet Sütlü Çikolata hasır sepet içerisine konuyor ve üzeri de rengarenk tüllerle süsleniyor! Biricik Anneme, Anneler Günü Hediyesi olarak Sevimli ve eğlenceli bir hediye arıyorum ama karar veremiyorum diyorsanız, Ayıcıklı Anneler Günü Sepeti tam size göre!


Anneye Özel Hediye Kutusu

Anneye Özel Anneler Günü Hediye Kutusu

Hayat akıp gidiyor! Sevgili Anneniz ve aileniz ile birlikte daha nice Anneler Günü yaşamanızı diliyoruz. Bu Sevgili Annenize kaçıncı kez Anneler Günü Hediyesi Seçimi? Eminim ki daha önce siz de bir çok kez Annenize ya bir takı, ya bir mutfak araç gereci, ya da çanta, terlik v.s. hediyeliklerden mutlaka almışsınızdır. Ancak dilerseniz bu sefer içerisinde Annelerimizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz özel bir hediye kutusu almayı deneyin!  Üzeri dantel işlemeli siyah veya lacivert kutusu ile son derece şık bir hediye kutusuna sahip Anneye Özel Hediye Kutusu içerisindeki ürünlerle de insanı büyülüyor adeta! İçerisinde; kalp ve çiçek nakışlı el havlusu, dantelli kavanoz içerisinde Pelit Marka enfes çikolatalı badem şekerler, “Anneme” yazılı çikolata, her an güzel görünsün diye el aynası ve son olarak da yapay çiçek bulunmaktadır.

Yılın En İyi Annesi SertifikasıYılın En iyi Annesi Sertifikası

Sevgili Annenizi hem onurlandıracak hem de çok duygulandıracak bir hediye ya da daha doğru ifadesi ile bir ödül önerisinde bulunacağım. Gördüğünüz bu ürün özel çerçevesi içerisinde Yılın En İyi Annesi Sertifikası! Annenize şükranlarınızı ve teşekkürlerinizi bu manevi değeri oldukça yüksek olan ve tamamen sizin sözleriniz ile özelleştirebileceğiniz sertifika ile gösterin! Yılın En iyi Annesi Sertifikası, tüm yıl boyunca yaşamınızdaki bütün başarıların arkasındaki o gizli kahraman Annenize verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Bu sertifikanın en güzel tarafı tamamen sizin sözleriniz ile oluşturulacak olmasıdır.


İsme Özel Kalem Seti

Çalışan Anneye İsme Özel Kalem Seti

Çalışan bir Anneniz var ve bu Anneler Günü için Ona ne hediye alacağınıza karar veremiyor musunuz? O halde, yanından bir saniye bile olsun asla ayırmak istemeyeceği ve tamamen kendi ismine özel 2’li kalem seti tam size göre! Güzel bir kutu içerisinde bulunan isme özel 2’li kalem seti 1 dolma kalem ve 1 adet de tükenmez kalemden oluşmaktadır! Siparişiniz esnasında Annenizin ismini yazmayı unutmayın! Bir çok Anne, hamilelik sonrası kariyerini ya tamamen bitirerek, ya da yarıda bırakarak, hayatının bundan sonraki kısmını bebeklerini büyütmeye adıyor! Bu ne büyük bir fedakarlık öyle değil mi? Çocukları belli bir olgunluğa geldikten sonra tekrarı çalışmayı düşünen Anneler de yok değil! İster çalışma hayatında olsun, ister ev hanımı olarak hayatını sürdürsün, tüm Annelerin “Annelik” gibi hiç bitmeyen bir mesuliyetleri var…

Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskı

Anneye Güzel Hediyeler & Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskı

Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskı üzerine hem en içten mesajınızı hem de sevdiklerinizin fotoğrafını basarak onlara çok özel bir hediye verebilirsiniz. Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskı’yı siz dilerseniz anneler gününde annenize, ya da dilerseniz babalar gününde babanıza hediye edin, hatta sevgililer gününde sevgilinize çok etkileyici bir sürpriz yapın ve sevgilinizi bu hediyeniz ile mest edin. Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskının büyük ve küçük olmak üzere iki farklı çeşidi ile karşınızda. Büyük olan model 20 cm. x 30 cm boyutlarındadır yani yaklaşık olarak bildiğimiz A4 kağıdı ebatlarındadır. Küçük olan diğer model ise 13 cm. x 18 cm’dir.


Annemi Çok Seviyorum Duvar SaatiAnneler Gününe özel Duvar Saati Model_1

Dünyaya Anne kucağında gözlerinizi ilk açtığınız anda, burnunuza gelen o gül kokusu Annenize ait kokuydu! Gül kokusu Anneye ancak böyle bir hediye yakışırdı. Üzerinde Gül motifleri ile bezenmiş olan bu son derece etkileyici duvar saati, Anneye hediye olarak sizleri bekliyor. Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati ile çiçeklerden daha güzel kokulu annenize çok güzel ve anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Üstelik Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati üzerine istediğiniz mesajı da ekletebiliyorsunuz ve ortaya son derece şık bir hediye çıkmış oluyor!


Kişiye Özel 'Kalpler' Mutfak Önlüğü

Kişiye Özel ‘Kalpler’ Mutfak Önlüğü

Bu nasıl bir insanüstü çabadır ki, geceleri uykusu delik deşik olmasına rağmen, her defasında hiç üşenmeden sıcak yatağından kalkar ve çocuğunun üstü açık mı diye kontrol eder! Günde beş yüz kez kusmasına rağmen, her defasında bebeğinin üzerini değiştirir ve sabırla tekrar giydirir. Annelik bu kadar mı? Daha ev işleri var, babaya hazırlanacak akşam yemeği var, çamaşır yıkama, temizlik yapma! Allah’ım Anne olmak ne kadar büyük bir sabır gerektiriyor? İşte bu sabır Anne de var! Bu kadar işinin gücünün arasında bir de mükemmel yemekler hazırlamazlar mı, yani nasıl yapıyorlar nasıl beceriyorlar anlamak mümkün değil! Neyse Efendim! Anneler Günü için hediye fikirleri konumuza geri dönecek olursak, görmekte olduğunuz bu mutfak önlüğü, her zaman size muhteşem lezzetler hazırlayan Mutfağın Sultanı Annenize gelsin! Üzerine istediğiniz mesajı yazabileceğiniz ve fotoğrafınız ile son şeklini alacak olan Kişiye Özel ‘Kalpler’ Mutfak Önlüğü, kalp süslemeleri ile de son derece sevgi dolu! Anneme klasik hediyeler dışında nasıl bir armağan alabilirim derseniz, bu ürünü siz değerli takipçilerimize tavsiye ediyoruz!


My name is - Dört İsim Kolye

Dört İsim Kolye

Kardeşinizle ya da Babanız ile birlikte ortaklaşa Sürpriz Anneler Günü Hediyesi hazırlamaya var mısınız? Üzerinde tam 4 ismin yazılı olacak bu Altın Kaplama Kolye, Annenizi mutluluk göz yaşlarına sevk edecek! Anneler için en önemli şey; eşiyle, çoluk çocuğuyla birlikte huzurlu ve sağlıklı bir yuvaya sahip olmaktır! Ailenin birliği ve bütünlüğü O’nun için mutlulukların en büyüğüdür! Çocuklarını terbiyeli bir şekilde büyütmek, vatana ve millete hayırlı birer insan olduklarını görmek, Anneler için son derece büyük bir onurdur! Çocukları sağlıklı bir şekilde yanında olan bir Anne başka ne isteyebilir ki? İşte bu aile saadetini Anneler Günü Hediyesi olarak Annenize armağan edebilirsiniz! Üzerinde kardeşinizin, sizin, babanızın ve Annenizin isimlerinden oluşacak olan üzeri 14 ayar Altın kaplama Dört İsim Kolye, bir Anneye verilebilecek en anlamlı Anneler Günü Hediyesidir! Divas Pırlanta kalitesi ve güvencesi ile satışa sunulan My Name is – Dört İsim Kolye, mücevher Sertifikası ile birlikte özel hediye kutusunda gönderilmektedir.


Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü Ürünleri

Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü Ürünleri

Anne tıpkı solunan hava gibidir! O’nun eksikliğini veya kıymetini Ondan uzaktayken insan çok daha iyi anlıyor! Özellikle bu gerçeği, askere giden erkekler, yeni evlenen kızlar, farklı bir şehirde okumak zorunda olanlar, yeni doğum yapan ve bir bebeğin sorumluluğunu henüz yeni üslenen Anneler çok daha iyi bilirler! Gerçekten de Anneler çocuklarını o kadar hazıra alıştırmışlardır ki, çocukların rahat etmeleri için o kadar çok fedakarlık gösterirler ki, O an bunu anlayamazsınız! Ancak ne zaman ki, bir şekilde Ondan ayrı kalırsınız, işte o zaman Annenin değeri ve emekleri çok daha iyi anlaşılır hale gelir! Eğer bu duyguları çok yakından biliyorsanız ya da yaşadıysanız, bu 11 Mayıs 2015 günü kutlanacak olan Anneler Günü için sevgili Annenize özel bir hediye almayı çok istiyorsunuzdur! Biz de bu talebinize kulak verdik ve sizin için mükemmel bir armağan seçtik! Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü Ürünleri ile Annenize verdiğiniz değeri en somut hali ile göstermiş olacaksınız! Üzerinde ellerinde bir buket çiçek bulunduran kız ve erkek figürlerin yer aldığı Çiçekli Anneler Günü Ürünleri kişiye özel olarak hazırlanıyor! Çiçekli Anneler Günü ürünleri; Sihirli Kupa Bardak, Masa Saati, Yuvarlak bardak altlığı seti, yuvarlak duvar saati, düz beyaz kupa bardak, magnetlerden oluşmaktadır. Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü Ürünlerini pamuk yanaklı Annenize özel hale getirmek için siparişiniz esnasında bu özel ürünü kişiye özel hale getirmeniz gerekiyor.

Anneye Özel Ahşap Kutulu Dev Çikolata‏

Anneye Özel Ahşap Kutuda Dev Çikolata

Annelere Özel olarak hazırlanmış ve son derece şık bir Ahşap Kutu içerisinde 300 Gr. Dev Çikolata 2015 Anneler Günü için herkese yeter de artar bile! Üstelik bu özel çikolatanın ambalajında, Anneler Günü için Kutlama Mesajınız ve Annenizin Fotoğrafı da yer alıyor! İçerisinde Mabel marka enfes Sütlü çikolataların yer aldığı Anneye Özel Ahşap Kutulu Dev Çikolata‏, Anneler Gününün en tatlı hediyesi olmaya aday! Üstü mesaj yazılı Ahşap kutusu ile de son derece albenisi bulunan bu dev çikolata, hiç açılmadığı sürece 1 yıl bozulmadan kutusunda öylece kalabiliyor! Anneye Özel Ahşap Kutulu Dev Çikolata‏ ile bu Anneler Gününde Annenize öyle bir hediye hazırlayacaksınız ki, birincisi ağzını tatlandıracak, ikincisi ise hava atmasını sağlayacak! Nasıl hava atacak peki? Elbette ki Annenizin komşuları ya da arkadaşları, çaya misafirliğe geldiğinde, Anneler Günü Çikolatanız ile!

Kişiye Özel Akrilik Tepsi

Anneye Kişiye Özel Akrilik Tepsi

Annenize farklı ama bir o kadar da kullanışlı bir hediye mi arıyorsunuz? Kendi ismine özel olarak hazırlanacak ve üzerinde sizin mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecek olan Kişiye Özel Özel Akrilik Tepsi Annenize alabileceğiniz en farklı hediye. Kırılmaz ve sert bir akrilik malzemeden üretilmiş olan bu tepsi üzerine, 25 karakteri aşmayacak şekilde “Annemin Mutfağı”,”Seni çok seviyorum”,”İyi ki varsın Annem” şeklinde bir başlık yazabilir, altına ise 100 karakter sınırını geçmeyecek şekilde Özel Anneler Günü Kutlama Mesajınızı yazdırabilirsiniz! Kişiye Özel Akrilik Tepsi ile Annenizin havasından geçilmeyecek! Özellikle çaya gelen konu komşu ya da misafirlerine gururla gösterebileceği bu özel ikram tepsisi, yıllarca sevginizi anımsatabilecek en anlamlı Anneler günü hediyelerinden!

Anneler Günü İsimli Amerikan Servis

Kişiye Özel Anneler Günü İsimli Amerikan Servis

Anneniz armağan olarak; Kolye, yüzük, cüzdan, duvar saati, masa saati, parfüm ya da güzellik ürünleri sizi kesmiyor mu? Anneler Günü için çok farklı ancak, üzerinde şahane Anneler Günü Mesajlı (Sizin belirteceğiniz özel Mesaj ürün üzerine ekleniyor!) yazdırabileceğiniz değişik bir hediye arıyorsanız, Anneler Günü İsimli Amerikan Servis Setini deneyin derim! Bir köşesinde şirin mi şirin bir çiçek figürü, ortasında kocaman bir “ANNEM” yazısı ve hemen altında da 35 harften oluşacak özel bir mesaj! Tüm bunların en altında da, “Anne Sevgisi” kalbine küçük gelen siz evladının ismi! “Seni Hep Seveceğim Canım Annem…” Kişiye Özel 2’li Anneler Günü İsimli Amerikan Servis, Annenizin misafirlerine sofra kurarken keyifle ve en önemlisi de gururla sofralar hazırlayabileceği çok özel eşyalarından biri olmaya aday!

Anneye Fotoğraflı Beyaz Kupa

Fotoğraflı Beyaz Kupa

Ucuz fiyatı ile olduğu kadar, son derece de kullanışlı bir armağan olan, Anneye Özel Fotoğraflı Beyaz Kupa Bardak, Annenize harika bir hediye sürprizi olacak! Üzerine bilgisayarınızda Anneniz ile birlikte çektirdiğiniz ve gözünüz gibi sakladığınız en güzel fotoğraf karesinin basılacağı bu özel kupa bardak, aynı zamanda size özel yazılacak mesaj ile de oldukça anlamlı bir hale geliyor! Anneye Fotoğraflı Beyaz Kupa ile değerli Anneniz çay içerken de, kahve içerken de her zaman sizi ve Ona olan sevginizi hatırlayacak! Üstelik bu hatırlamalar, en keyifli anlardan biri olan çay ya da kahve yudumlarken olacak! Üzerine, içinizden gelen en güzel sözleri yazdırabileceğiniz bu özel Kupa, kaliteli bir porselenden üretilmiştir!

Anneye Baharatlık Setleri

Anneye Özel Baharatlık Setleri

Mükemmel bir yemek, öyle afiyetle yenildiği gibi kolay kolay ortaya çıkmıyor! Bunun için en başta yemek yapmayı sevmek, emek vermek ve yemekle ilgili işin püf noktalarını bilmek gerekiyor! Söz konusu anne yemeği olunca elbette ki akan sular duruyor! Annemiz hangi yemeği yaparsa yapsın, o kadar lezzetli olur ki, değim yerindeyse parmaklarımızı yemeye başlarız! Şimdi önereceğimiz anneler günü hediyesi, vaktinin büyük bir bölümünü mutfakta geçiren anneler için şahane bir hediyelik! Sofraya lezzetli yemekler çıkartmakta üzerine başka da bir aşçı tanımadığınız sevgili annenize, anneler günü hediyesi olarak Baharatlık Seti armağan edebilirsiniz! 3 farklı modeli bulunan ve üzerine sevgi mesajlarınızı yazdırarak oldukça anlamlı bir armağana dönüştürebileceğiniz Annelere Özel Baharatlık Seti, anne mutfağının en özel, en kıymetli eşyalarından birine dönüşüyor!

Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat

Anneye Özel Mesajlı Kalpli Saat

Mayıs 2017 Anneler Gününde sevgili annenize öyle bir hediye verin ki eşe dosta, konu komşuya gururla sizin bu özel hediyenizi göstersin. Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat, son derece zarif, bir o kadar da anlamlı bir hediye. Annesine kişiye özel hediye arayanlar için birebir ve çok özel bir ürün. Çünkü bu hediye anlam itibari ile de çok özel! Öncelikle annenize, camın büyülü gücünden imal edilmiş cam bir kalp hediye ediyor olacaksınız. Bu camdan kalbin içindeki Quartz mekanizmalı saat üzerinde akan her saniye, annenizi sonsuza kadar ne çok seveceğinizi ifade ediyor olacak. Anneye Özel Mesajlı Kalp Saatin üçüncü ve belki de en önemli tarafı ise üzerine sevgili annenize iletmek istediğiniz kişisel mesaj, isim ve tarih yazdırabilir olmasıdır. Bu Anneler Gününde Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat ile annenize unutamayacağı bir güzel bir sürpriz yapın. Anneye Özel Mesajlı Kalp Saati annenizin evin en güzel yerinde sergilemek isteyeceğinden şüpheniz olmasın.


Kalpli İnci Kolye

Çok şık Bir Aksesuar & Kalpli İnci Kolye

Yavrusu olan her canlı çok özel ve çok kutsaldır! Bu varlık ister insanlar aleminde olsun, isterse de hayvanlar aleminde olsun! Çünkü amaç aynıdır; Yavrusunu büyütmek, eğitmek ve hayatta kalabilmesini sağlamak! Bu durum tıpkı insanlarda olduğu gibi, kaplumbağalarda, kaplanlarda, kutup ayılarında, aslanlarda da aynı! Annelik iç güdüsü canlıdan canlıya farklılık gösterir ama özünde hep aynı! Yavrusunu korumak ve kollamak! Size bugüne kadar tabiri caizse gözü gibi bakan biricik Annenize, anlamlı ve özel bir armağan istiyorsanız, Kalp şeklinde tasarımı ve ortasındaki incisi ile İncili Kalp Kolye tam size göre hazırlanmış bir ürün! Verdiği mesaj da son derece anlamlı! Bir kalbin içerisindeki çok özel inci tanesi! Tıpkı Anneniz gibi!

Bayan Gümüş Kolye

Bayan Kalpli Gümüş Kolye

Ev işlerinde sürekli çalışırken, yemek hazırlarken, temizlik yaparken ya da cam silerken görmeye alıştığımız Annelerimizin gerçekte alımlı ve güzel bir kadın olduklarını bazen unutabiliyoruz! Şimdi bunu hem kendimize, hem de Annelerimize hatırlatma zamanı! Sıra dışı tasarımı ile dikkat çeken Bayan Gümüş Kolye, Annelerin boyunlarına takmaktan her zaman keyif duyacağı çok özel bir kolye! Üstelik, Annenize olan sevginizi göstermesi açısından kalp şeklinde olmasıyla da sevgi mesajları veriyor!

Anneye hediyeler

14 YORUMLAR

  1. Aynen sizin gibi düşünüyorum. Bence de Anneler Günü Hediyesi olarak Anneye verilebilecek en güzel Hediye Anneye Özel Plaket Hediyesi… Çok beğendim.

  2. Bence anneler günü hediyesi olarak küçük mutfak aletleri kesinlikle düşünülmesi gereken en son hediyeler olmalı.Neden derseniz hemen tüm annelerimizin mutfağında ama yeni ama eski bu tip eşyalardan var zaten. Bunun yerine bana kalırsa sevgiyi ön planda tutacak anneler günü hediyeleri çok daha isabetli ve doğru olacaktır. Güzel bir yazı olmuş çok teşekkürler… Ben de iki çocuklu bir Anne olarak Tüm Annelerin Anneler Gününü kutluyorum….
    SİVAS'tan ben Hayriye KARABULUT…

  3. Yarınlara umutla bakmamızı sağlayan, çocuklarını sevgiyle büyüten tüm Annelerin ellerinden öper mutlu bir Anneler Günü geçirmelerini dilerim. EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ "Yaşasın Anne Sevgisiiiii"

  4. Bence hediye dediğin mutlaka kendi elinden çıkmalı. Bu yüzden Anneler günü hediyesi yapacaklara tavsiyem; kendiniz uğraşın. Para verip alınan hediyenin ne anlamı var ki?

CEVAP VER