Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü için düşünülebilecek En Romantik Hediyeler yazısı ile tekrar herkese merhabalar. Bugünkü yazımı romantizme ve sevgililer gününde, sizi romantik biri olarak sevgilinize lanse edecek romantik hediye tavsiyeleri konusuna ayırdım. Bilmiyorum iyi ettim mi?:) Ben konuya ilk önce romantizm nedir sorusu ile başlamak istiyorum. Romantizm, aşk gibi güçlü bir duygu ile bağlı olduğunuz sevgilinizin, kendisini sizin yanınızda veya sizin herhangi bir eyleminiz veya davranışınız neticesinde özel ve önemli hissetmesidir. Romantik hediye de bu durumda, romantik bir duygunun oluşması için bir araçtır. Yani kısacası sevgililer günü için romantik hediye seçeceksek veya tavsiyelerde bulunacaksak, öyle bir hediye seçmemiz gerekecek ki, sevgiliniz kendisini çok özel ve önemli hissetsin. Bence bu şekilde düz bir mantık yürüterek, sevgililer gününün en romantik hediyesine ulaşmış olacağız. Size romantizme sürükleyen ve hemen hemen sevgili olan herkesin başına gelen süreci kısaca tekrar bir hatırlayalım mı? Belki bu şekilde maziye minik bir yolculuk yapmış olacaksınız ve belki de siz bu yazıyı okuduktan sonra, daha romantik bir havaya bürünmüş olacaksınız. Hatta siz bu yazıyı okurken arka planda slow bir müzik çalsın:)) Niye hala duruyorsunuz şimdi? Açın ikinizin aşk şarkısı olan slow bir müzik, ve o müzik eşliğinde bu yazıyı ve Romantik hediye tavsiyeleri yazısını okuyun. İyi seyirler! pardon, İyi eğlenceler:)

Sevgililer Günü İçin Romantik Hediye Fikirleri


sevgililer günü hediyeleri

El Yapımı Kişiye Özel Kolye

Sevgiliniz ile aranızdaki o güçlü bağ olan, sevgililik bağınız, ilkin küçük bir göz teması ile başladı, ne güzel gülüyordu, ne güzel bakıyordu, ne güzel konuşuyordu, Allah yeryüzünde güzel olan her şeyi sanki ona bahşetmişti. Derken ya red edilirsem korkusu ile özel olarak buluşma teklifinizi sonraki günlere ertelemeye başladınız, ama bir taraftan da sürekli onunla vakit geçirmek ve sürekli o ilk temasında, size yerle bir eden bakışları görmek istediniz. Bu özel ve tanımlayamadığınız duyguyu, içinizde tutmak size artık ağır geliyordu, bunu en yakın arkadaşınız ile paylaşmak istediniz, arkadaşınıza bunu anlatırken siz farkında değildiniz ama gözlerinizin içi parlıyordu.

sevgiliye romantik sevgililer günü hediyesi

Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı

Derken arkadaşınızdan aldığınız cesaret ile, red edilme korkunuzu bir tarafa atıp, ona ilk kez buluşma teklifini yaptınız. Bu sevgilinizin günlerdir sizden beklediği ama sizin cesaretsizliğiniz yüzünden ertelenmiş bir hareketi:) Derken hayatınız boyunca asla unutamayacağınız mekanlardan biri olacak ilk buluşma yerine, kafanızda ona dair yüzlerce soruyu da cebinizde taşıyarak gittiniz. Kimdi bu kız? Kimdi bu oğlan? Derinlerinde keşfedemediğim şey neydi? Beni bu kadar ona hasret bırakan şey neydi? Onunla ne konuştuğunuzu bile hatırlayamadan evinize geri döndünüz. Aklınızda yine ona dair bakışlar ve gülüşler kalarak…


Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı

Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı

Sonra yine bir görüşme, ardından bir görüşme daha, görüşmeler de artık size yetmemeye başladı, ilişkiniz yüz yüze görüşemeseniz de telefonlarla devam etti. Sonra hoşlandım dediğiniz duygu, sevgi ile yer değiştirdi, belki de o güçlü duygu aşktı kim bilir? Gerçek olan şuydu ki, siz günden güne daha çok ona bağlanmaya başladınız. Sonra, sevginizi tanımlamaya çalıştınız. Acaba ona ne hissediyorum diye, Fark ettiniz ki, siz onu seviyorsunuz! Bunu onunla paylaşma ihtiyacını duydunuz ve o mucize iki kelime dudaklarınızdan dökülü verdi, “Seni Seviyorum…” Evet! Siz artık bir sevgiliydiniz!


Sevgiliye Hediye Sepeti

Sevgiliye Romantik Hediye Sepeti

Artık hayatınızın her alanına onu koymaya başladınız, onun için saçınızı tarayıp, onun izlediği programları izlemeye başladınız, hangi takımı tutuyorsa o takıma sempati duymaya başladınız, onun esprilerini arkadaşlarınıza yapar oldunuz, farkında olmadan onun gibi gülmeye çalıştınız, başınıza gelen bir şeyi ilk defa onunla paylaşmak istediniz. Hayat sizin için daha sevimli ve daha çekilir bir durum olmaya başladı. Çünkü onunla artık bir hedefiniz olmuştu.


romantik kartlar

Sevgiliye El Yapımı Romantik Kutlama Kartı

Sevgili olmak, aşk işte böyle bir şey! O varsa hayat daha güzel. O gülüyorsa, o mutluysa siz de mutluydunuz. Şimdi sizin için bu kadar özel ve önemli birini mutlu görmek sizi herkesten daha çok mutlu edecektir. Bilmem kaçıncı sevgililer gününü birlikte geçireceksiniz ama, sizi bu denli mutlu eden sevgilinizi, sevgililer gününde mutlaka onurlandırın derim. Onun sizin hayatınızda ne denli özel biri olduğunu ona hissettirin.


Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

Sevgilinize, o kıymetli biricik aşkınıza, Romantik Sevgililer Günü hediyesi belirlemeye çalışıyorsanız, sevgilinizin kişilik özelliklerini, beğenilerini, hayat felsefesini göz önünde tutun! Sevgililer günü hediyesi ile ilgili, blogumda bir çok yazı görebilirsiniz, bu yazılarımın ortak özelliği şuydu; Bence sevgililer günü için, sevgilinize alacağınız hediye konusunda klasik hediyelere takılıp kalmayın derim. Daha yaratıcı, daha orijinal ve ilginç hediyeler düşünün derim..


Romantik Hediyeler

Aşkını Ağaca Kazı Sertifika

Büyük aşklar canda durmaz, büyük aşklar dilde durmaz, büyük aşklar kalpte durmaz. Aşık olan kişi, her yerde sevgilisini görmek ister, her yerde sadece onu konuşmak, ondan bahsetmek ister. Şiir gibi bir giriş yaptıktan sonra 🙂 neden böyle bir giriş yaptım hemen izah edeyim; İçindeki aşkı ve sevgisi büyük olan herkes, bunu dış dünya ile paylaşmak ister, kimi şiir yazmaya çalışır, kimi beste, kimi roman, kimi ise aşkını dağa, taşa, ağaca kazıyarak. Öğrenciliğimden hatırlıyorum, eskiden sınıflardaki, koyu kahve rengi sıralarda yüzlerce kazınmış kalp ve isimler vardı. Gerçi günümüzde üç kişinin oturduğu öğrenci sıraları artık tek kişiliğe dönüştü. Keşke eski hali ile kalsaymış:) Hediye önerimden hemen bahsedeyim; Aşkınıza sevgililer gününde, kişiselleştirilebilir ve isme özel bu ağaç kavuğuna kazınmış bir sertifika vermeye ne dersiniz? Kesinlikle çok romantik ve nostalji kokan hareketler bunlar:) Sevgililer günü için cidden inanılmaz romantik bir hediye olacağını düşünüyorum.


Romantik hediye

Kişiye Özel Aşk Kadehleri

Şimdi, sevgiliniz ve sizin için çok güzel ve son derece romantik hediye önerim olacak. Kişiye özel, yani ikinizin isminin yazılı olduğu Paşabahçe markasının özel serisi olan, muhteşem ikili şarap kadehleri. Dilerseniz bu tasarım harikası ve kişiye özel aşk kadehlerini, evlilik yıl dönümünüz için, dilerseniz sevgilinize doğum günü hediyesi veya yaklaşmakta olan 14 Şubat Sevgililer günü için sevgilinize hediye edin. Evinizde özel bir yemekte, size ve sevgilinize ait olan bu kadehler ile, yemekleriniz daha romantik bir atmosferde geçecek. Bu arada, evlilik yıl dönümü veya sevgilisinin doğum gününü unutan erkekler için, bence harika bir hediye olacak. Çünkü sizin ve sevgiliniz için önemli ve özel olan tarihleri bu şık ve zarif kadehler üzerine yazdırabileceksiniz. Şayet bu tarihleri unutma basiretsizliği yaşarsanız:) Kadehlerin üzerinde yazılı olan tarihlere göz atabilirsiniz. Sevgililer günü için romantik ve özel hediye arayanlar için ideal bir hediye…

Romantik Hediyeler

Aşkınızın Başlangıç Tarihine Özel Ödül

Erkek arkadaşınız veya eşiniz, çalışma hayatı veya iş yoğunluğu içerisinde, sizin için önemli olan tarihleri unutma gibi bir problem mi yaşıyor? Gerçi kadınlar için, hiçbir bahane veya mazeret, bu gibi önemli tarihleri unutmanın gerekçesi olamaz:) Şayet bir kadınla aşk ilişkiniz varsa, ya da evliyseniz, eşinizin veya sevgilinizin doğum gününü, evlilik yıl dönümünü hatta bazı kadınlar ilk kez buluşma, nişan tarihi gibi, erkeklerin bu önemli ve özel tarihleri unutmasından nefret ederler. Laf aramızda, bir dönem keyifle izlediğim hatırlar mısınız bir dönem Bir Demet Tiyatro diye bir dizi vardı, işte oradaki Feriştah’ın eşi olan Numan’dan beter bir muamele görürsünüz haberiniz olsun.:)) Sevgiliniz ve sizin için önemli ve özel olan bir günü, bu muhteşem akrilik cam üzerine, ikinizin adını ve özel tarihinizi de yazdırarak sevgililer gününde hediye edebilirsiniz. Masaüstü harika bir takvim olacak ve sevgiliniz artık bu tarihi asla unutamayacak. Bu ürün de, sevgililer günü için romantik ve güzel bir hediye. Diğer hediye önerileri için lütfen tıklayın: Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi

sevgililer günü hediyesi

Sevgilinizi Şaşırtın

Kadın ve erkek ilişkilerinde özellikle evlilik ilişkisinde, ilişkiniz bazen o kadar rutine girer ki, o kadar monoton bir hal alır ki, daha önce kalbinizi yerinden oynatan kişiden eser kalmadığını düşünürsünüz. Oysaki, hayatı oluşturan şeyler ufak tefek detaylardır. İnsanlarda farkındalık yaratan şeyler de aslında küçücük şeylerdir. Belki de hayatınızda ufak bir değişiklik yapma zamanı gelmiştir. Ama bu ufak değişikliğin yansıması o kadar da ufak değil, aksine kocaman bir değişikliğe yol açar. Örneğin sürekli evinizde eşinizi görürsünüz, ama aslında görmezsiniz. Ne zaman ki eşiniz, kendisi ile ilgili bir değişiklik yapar, o zaman eşinizin aslında unutmuş olduğunuz güzelliğini yeniden fark edersiniz. Sevgililer günü için bayan sevgilinize eşinize dikkat çekici ve özel bir hediye bakıyorsanız, görmüş olduğunuz bu Miorre Jum gecelik ilginizi çekebilir. Bu özel ürünü de, yine Sevgililer günü hediyeleri kategorisinde sizlere tavsiye ederim.


Sevgililer günü için romantik hediye

İsim Yazılı Kişiye Özel Güllü Akrilik Cam

Sevgilinize, yıl dönümünüzde veya sevgililer gününde, aşkınızı ve ilişkinizi ne kadar önemsediğinizi ve sevgilinizi ne kadar sevdiğinizi, ona iliklerine kadar hissettirecek bir hediyeye ne dersiniz? Sevgiliniz ve sizin için, en özel tarihlerden biri olan ilk buluşma tarihinizi, veya ilk görüşme tarihinizi, ikinizin isimlerinin baş harflerini, bu muhteşem Akrilik cam içerisine yazdırabilirsiniz. Üstelik üzerinde aşkın en önemli sembollerinden olan gül çiçeği ile birlikte. Sevgililer günü için alınabilecek en romantik en güzel hediyelerden biri. Özel bir madde olan akrilik, oldukça dayanıklı bir madde olduğu için, uzun yıllar sevgiliniz bu hediyeyi saklayabilecektir. Sevgililer gününde ne hediye almalıyım diye, internette saatlerce geziniyorsanız bence elinizi mouse’dan ve klavyeden çekin!:) Bu hediye Sevgililer günü için en güzel ve en anlamlı hediye olabilir.


Romantik Hediyeler

Seni Seviyorum Aşk Gazetesi

Sevgilinize oldukça romantik bir sevgililer günü hediyesi vermeye hazır mısınız? Sizin hazırlayacağınız özel çerçevesi içerisinde aşk gazetesi. Gazetenin manşetinde de siz varsınız. bu romantik gazete bir sayfadan oluşuyor ve laminant çerçevesinde hediye paketi yapılmış şekilde sevgilinize hediye edilmeye hazır şekilde size gönderilir. Tamamı ile kişiye özel olan bu gazete sayfası üzerindeki fotoğraflar ve yazıların tamını siz yazıyorsunuz. Aşk gazetesi 4 bölümden oluşmaktadır. İlk.bölüm, 1 adet resim, yazı başlığı ve sizin yazıdan oluşmaktadır. İkinci bölüm; 1 adet resim, gazete başlığı ve tarihten oluşmaktadır. Üçüncü bölüm; 2 adet resim, yazı ve yazı başlığından oluşmaktadır. Dördüncü ve son bölümde ise, 1 adet resim, yazı ve yazı başlığından oluşmaktadır. Sevgililer günü için inanılmaz etkileyici ve romantik bir hediye hazırlığında olduğunuzu söylemek isterim.


Sevgililer günü hediye tavsiyeleri

Her Katında Aşk Olan Kalp Kutular

Sevgililer gününde biricik aşkınıza, hem güzel bir sevgililer günü sürprizi yapıp, hem de sevgilinize duyduğunuz o büyük aşkınızı, tatlı bir şekilde ifade etmek ister misiniz? Tatlı dedim, çünkü şimdi tavsiye edeceğim sevgililer günü hediyesi büyükten küçüğe doğru sıralanmış 4 adet kırmızı şık kalp kutusundan oluşan ve içerisindeki çikolataların üzerinde “Seni Seviyorum” şeklinde romantik yazıların olduğu bir çikolata aşk kulesi. Bu hediye tavsiyemin de, bayan sevgiliniz tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum. Sizce nasıl? Çok güzel bir sevgililer günü hediyesi değil mi?


Romantik sevgililer günü hediyeleri

Sevgilinize Güzel Bir Kolye

Bazen insan biricik aşkına olan sevgisini avazının çıktığı kadar haykırmak istiyor, ama maalesef öyle kalabalık şehirlerde yaşıyoruz ve böyle bir çılgınlık yaptığınızda etrafınızdan size kötü bakışlar gelebilir:) Gerçi bu şekilde taksim meydanında haykıran birinin bizzat gidip elini sıkıp, tebrik etmek isterim. Bu cesareti gösterdiği için. Siz aşkınızı haykırarak söylemeye cesaret edemiyorsanız, gelin bunu güzel bir hediye ile haykırın. Görmüş olduğunuz kalpli pırlanta kolye de yine çok güzel ve çok romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Veya gelin hem sevginizi haykırın hem de bu pırlanta kolyeyi sevgilinize hediye edin. Pırlanta kelimesi fiyat olarak sizi korkutmasın, ilgili linkten fiyat bilgisine ulaşırsanız orada bence böyle bir hediye için iyi ve makul bir fiyatının olduğunu siz de fark edeceksinizdir.


Romantik sevgililer günü hediyesi

İçerisine Resim Konulabilen Kalpli Kolye

Sevgililer günü için alınabilecek özel hediyelerden bir diğeri de, içerisine sevgilinizin ve sizin fotoğraflarının eklenebildiği, bu çok şık ve zarif gümüş kolyedir. Sevgililer günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce kolye alabilirsiniz, ama bu kolyeyi özel kılan şey, içerisinde, hem de aşkın en önemli sembolü olan kalp kapağı içerisinde, size ve sevgilinize ait fotoğraf içeriyor olmasıdır. Sevgilinizi, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Gününde Romantizmin zirvesine taşıyacak bu hediye, çok romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Gümüşün asaleti ve kalp şeklindeki özel tasarımı ile bu kolye, sevgilinizin her türlü kıyafet tercihi ile uyumlu bir kolye. Bu ürünü ilişkinizin yıl dönümü için veya sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.


Romantik sevgililer günü hediyesi

İsme Özel Şık Bayan Kolyesi

İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi “Sinem” ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde oluyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor size. Konuyu çok uzatmadan:) Sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, şüphesiz onun isminin yazılı olduğu bu altın kolyedir. Sevgiliniz, şu an sizin artık eşiniz ise, eşinizi bu sevgililer gününde bu hediye ile onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde…


Erkeklere Romantik Hediye

İsme Özel Deri Cüzdan, Kemer

Erkeklerin aksesuar olarak en fazla kullandıkları, deri kemer ve deri cüzdan seti de, yine isme özel bir şekilde en güzel sevgililer günü hediyesi olabilir. Erkek Arkadaşınıza sevgililer günü için Özel bir hediye düşünüyorsanız, bu ürün de romantik bir sevgililer günü hediye seçeneği olarak aklınızda bulunmalı. Seçeceğiniz bu ürün lazer işleme teknolojisi ile kişiselleştirilebiliyor. Yani bu ürün Erkek sevgilinizin ismini taşıyor olacak. Eminim sevgililer günü için erkek arkadaşınız bu hediyeye bayılacak. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizi adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır. Sevgilinize bir hediye seçecekseniz her zaman olmaya bilir ancak, mutlaka kişiye özel bir hediye vermenizi tavsiye ederim.


Erkeklere hediye

İsme Özel Deri Cüzdan

Sevgiliniz cüzdanından her kredi kartını çıkardığında veya cüzdanına her eli gittiğinde sizi hatırlayacak! Üstelik bu cüzdan sıradan bir cüzdan da değil! Bu şık deri cüzdanın da üzerinde sevgilinizin ismi yazılacak. Erkek sevgiliye, Sevgililer günü hediyesi ne alınır diye, google veya başka bir arama motorundan arama yapıp heyecanla ne hediyeler karşınıza çıkacak diye beklediniz ya! İşte sizin bu sorunuzun cevabı bu hediye:) Gerçekten de çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacağı kanaatindeyim. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizi adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır. Sevgilinize bir hediye seçecekseniz her zaman olmaya bilir ancak, mutlaka kişiye özel bir hediye vermenizi tavsiye ederim.


Romantik Hediyeler

Kişiye Özel Anahtarlık

Seçeceğiniz sevgililer günü hediyesi için bir ton para ödemek zorunda değilsiniz. Önemli olan sevgilinize onu hatırlamış olduğunuzu hissettirmek ve bütçeniz ölçüsünde bir hediye belirlemek. Bu anlamda yine fiyatı ucuz ve üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yer aldığı anahtarlık seti güzel bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizin adına düzenlenmiş çok özel hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır. Sevgilinize bir hediye seçecekseniz her zaman olmaya bilir ancak, mutlaka kişiye özel bir hediye vermenizi tavsiye ederim.


Romantik Hediyeler

Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Tarkan’ın son dönemde popüler olan bir şarkısı “Adını kalbime yazdım.” Evet şimdi bu sözü siz gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gerçekten de sevgilinizin adını kalbinize yazdırabilirsiniz. Elbette sevgiliniz de sizin adınızı kalbine yazdıracak:) Görmüş olduğunuz kalp şeklindeki dekoratif ayna sizin ve sevgilinizin adını üzerinde taşıyacak. Sevginiz ve aşkınız devam ettiği sürece, o ayna evinizin en güzel eşyası olacak. Sevgililer günü için özel ve çok güzel bir hediye bakıyorsanız, bence inanılmaz etkileyici ve romantik bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizin adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır.


Romantik sevgililer günü hediyesi

Dekoratif Kelebek Ayna

Sevgililer günü için, romantik hediye tavsiyelerimden bir diğeri de, hazır aynalardan bahsediyoruz, görmüş olduğunuz harika dekoratif kelebeklerden oluşan duvar aynası. Tabiatın en güzel canlıları olan kelebekler, şimdi şık ve dekoratif görüntüsü ve modern tasarımı ile evinizin en güzel eşyaları olacak aynalara dönüştü. Sevgiliniz için güzel bir sevgililer günü olmaya aday. Sevgililer gününde, ben sevgilime kalem, cüzdan ve diğer klasik hediyeler dışında dekoratif bir hediye bakıyorum diyorsanız, bence, dekoratif kelebekler aynası iyi bir sevgililer günü hediyesi olabilir.


Romantik sevgililer günü hediyesi

İsme Özel Mesajlı ve Tarihli Sevgililer Duvar Saati

Sevgililer günü için kalıcı ve unutulmaz özel bir hediye arayanlara en uygun hediye gururla sunar:) Sinema afişi gibi bir giriş yaptım sanırım. Sevgililer günü için Gelecek program gösterime girecek hediyenin anonsunu yaptım size. Bu filmin baş rollerinde, üzerinde sizin sevgilinize olan özel mesajınızı içeren sözleriniz ve sevimli ay dede üzerinde sizi temsilen öpüşen sevgililerin yer aldığı, oldukça romantik bir hediye olan bir duvar saati var! Sevgililer günü için bu hediyeniz çok özel olacak çok!


Romantik sevgililer günü hediyesi

İsme Özel Ahşap Tükenmez Kalem

Sevgilinizin ismine özel alabileceğiniz bir diğer hediye, görmüş olduğunuz bu şık ve zarif ahşap tükenmez kalem. Özel lazer teknolojisi ile, yıllar yılı hiç silinmeyecek ahşap tükenmez kalem, sevgilinizin vazgeçilmezleri arasında olacak. Kalem ile ne zaman bir işi olsa, sizi hep bir tebessüm ve sevgi ile anacaktır. Sevgililer günü için özel bir hediye düşünüyorsanız, fiyatı da uygun olan, isim yazdırabileceğiniz bu ürünü en güzel sevgililer günü hediye tavsiyelerim arasına ekliyorum. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizi adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır.


Sevgililer günü hediyeleri

İsme özel Hayatımın Bir Tanesi Plaketi

Erkek sevgili için, 14 Şubat sevgililer gününe romantik ve etkileyici hediye arayanlara yönelik bir hediye fikrim var! Erkek sevgilinize hitaben, Kalbimin birincisi, bir tanem gibi anlamlara gelen 1 rakamı şeklindeki bu ödül de, vermiş olduğu o müthiş anlamı ile, erkek sevgiliniz için çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Hayatınızda sizin için en önemli sırada yer alan, yani birinci sıradaki eşinize veya erkek arkadaşınıza, sevgililer günü için orijinal bir hediye düşünenler için, kesinlikle alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Kristal cam şeklindeki 1 numara ödülü üzerine de, erkek sevgiliniz için kalbinizden gelen en özel hissleri yani sizin ona özel mesajınızı yazdırabilirsiniz.


Romantik Hediyeler

Fotoğraflı Kalp Yastık

Sevgiliniz, sürekli olarak sizin romantik biri olduğunuzdan yakınıyor, siz ise tam tersine, romantik olduğunuzu düşünüyorsunuz ve sevgilinizin bunu göremediğinden yakınıyorsunuz:) Gelin bu tartışmaya sevgililer gününde bir son verin. Kalp şeklinde, sizin fotoğraflarınız ve konuşma balonları içerisindeki kendi mesajlarınızla oluşturulan bu şık yastıkları hediye edin. O zaman kim romantik değilmiş de herkes görsün:) Şaka bir tarafa da, kalpli ve özel mesajlı yastıklar sevgililer günü için çok romantik bir hediye.


Romantik Hediyeler

Nilüfer Su Dilek Feneri

Evinize veya bulunduğunuz ortama romantik bir hava vermeye ne dersiniz? Mum ışığının, bulunulan ortama kattığı romantik hava bence başka hiçbir şeyde yok. Siz de mum ışığı büyüsünü evinize taşımak istiyorsanız Nilüfer çiçeği dilek fenerini size tavsiye ederim. Dilek fenerleri son dönemde oldukça popüler olmaya başladı. Ben de bu sebeple bu ürünü orijinal hediye kategorisine eklemek istedim. Nilüfer dilek fenerinin yapraklarına dileklerinizi yazıp bir göle veya denize salabilirsiniz. Mesela, sevgiliniz ile el ele, bir sahilde yürürken, sevgiliniz ile gelecek ile ilgili dileklerinizi konuşun ve dileklerinizi Nilüfer çiçeğinin yapraklarına yazıp, dilek fenerinin mumunu da ateşleyerek, suyun üzerinde nasıl ahenk ile dans ettiğine şahit olun.


romantik hediyeler

Aşk Kavanozu

Bazen sevgilinize duyduğunuz o müthiş sevgi için nedenler bulmaya kalkışırsınız, onu çok sevmişsinizdir ama neden onu bu kadar büyük bir aşkla sevmişsinizdir, bunun sebeplerini araştırırsınız. Aslında sevgilinize ait düşüneceğiniz her şey sizi mutlu eden şeylerdir. mesela onun harika bir insan olduğu için çok sevmiş olabilir misiniz?, Veya çok güzel gülümsediği için? Çok zeki olduğu için? Çok anlayışlı olduğu için? Belki de onu bu kadar sevmenizin nedeni upuzun dalgalı saçlarıdır? Ya da gözleri mavimsi bir deniz tazeliğidir de, o yüzden onu aklınızdan çıkartamıyorsunuz. Daha bir sürü neden düşünebilirsiniz.


El yapımı aşk kavanozu nasıl yapılır

EL Yapımı Aşk Dolu Kavanoz

Onu çok sevmişsinizdir ama, en çok hangi yönünü, neden sevmişsinizdir? Gelin bu sevgililer gününde eşinizi veya sevgilinizi şaşırtacak bir hediyeye birlikte imza atalım:) Gördüğünüz bu aşk kavanozuna kendi yazınız ile 15 tane seni seviyorum çünkü diye başlayan sevgilinizi övecek ve onu mutlu edecek nedenlerinizi sıralayın. Eminim sevgililer gününde eşiniz veya sevgiliniz mutluluktan bulutlarda gezinecektir… Sevgililer günü için en romantik, sürpriz hediyelerden biri. Aşk Kavanozu Nasıl Yapılıyor? Öğrenmek ve nasıl yapıldığını görmek için TIKLAYIN>>


Sevgiliye Özel Hediye

Kişiye Özel Battaniye

Sevgiliye, sevgililer günü için veya doğum günü için en Romantik hediyelerden biri! Sevgilinize olan aşkınızı özel bir battaniye ile ölümsüzleştirmek sizce nasıl bir fikir? Özel polar battaniye üzerine özel mesajınızı işleterek, sevdiğinize uzun yıllar saklayabileceği ve kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz. Özel bir ürün olan bej renk polar battaniye üzerine, kırmızı renk ile nakışlanmaktadır. 150 x 170 cm ölçülerinde tüylenmez sertifikalı polar kumaştan üretilmiştir.


erkeğe sevgililer günü hediyeleri

2 YORUMLAR

CEVAP VER