En Güzel Bayram Mesajları

Bayram Kutlama Mesajları
Sevgilinizi, Arkadaş ve Akrabalarınızı Mutlu Edecek Kısa, Anlamlı ve En Güzel Bayram Kutlama Mesajları. Haydi, kimseye faydası yok, birbirimizden uzak durmanın! Bayram yaklaşıyor, herkes birbiriyle kaynaşsın, küslükler bitsin, sevgi ve mutluluk saklandığı yerden çıksın! Dostluğun, kardeşliğin, sevginin ve hoş görünün büyük bir coşkuyla kutlanacağı, pırıl pırıl yepyeni bir Ramazan Bayramına merhaba! Bayramlar da olmasa halimiz pek yaman! Çünkü, bir çoğumuz belki de çok uzun zamandır hiç görüşmediğimiz dostlarımız ve arkadaşlarımızla ancak bayram vesilesiyle yeniden irtibat/iletişim kuruyoruz! Bir yönüyle bayramlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Neden mi? Çünkü, uzaklarda da olsalar, yüzlerini göremiyor olsak da, en azından bizlere dostlarımızın olduğunu, onları hatırlamamız gerektiğini ancak bayram vesilesiyle anlayabiliyoruz! Biz de bu vesileyle, yaklaşmakta olan Ramazan Bayramımızın, tüm insanlığa akıl fikirler vermesini, sevgi dolu, barış dolu, mutluluk dolu, nice bayramlar nasip etmesini diliyorum. Nice mutlu ve huzurlu bayramlara! İnsanların Kalbine Mutluluk veren Her şey En Güzel Hediyedir.

Bugünkü makalemizin yazılış amacı, aslında Ramazan Bayramların önemini ya da değerini yeniden anlatmak değil! Amacımız, siz değerli dostlarımıza, uzaktaki sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel bayram mesajları sunmak! Gerçekten de bayramlar yaklaştıkça, Google‘a en çok sorulan, en fazla arama sorgulaması yapılan konu;”Güzel Ramazan Bayramı Mesajları“,”Kısa ve anlamlı cep telefonu bayram mesajları” gibi konular oluyor. Normalde hediye fikirleri sunan bir web sitesi olmamıza rağmen, size güzel, etkileyici, kısa bayram mesajları sunmak adına bu konuya bir el atmak istedik. Bakalım sizin için seçmiş olduğumuz bayram mesajlarını beğenecek misiniz? Aslında doğru ve makul olanı sevdiğimiz insanların sesini duymak ve birebir bayramlaşmak! Ancak, telefon rehberiniz çok kalabalıksa ve her bir dostunuzu bayramda aramak, sormak size yorucu geliyorsa, aşağıda yazılı olan en güzel bayram kutlama mesajları ile, sevdiklerinizin bayramını kutlayabilirsiniz!

Kısa, Anlamlı ve Güzel Bayram Kutlama Mesajları

(*) Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun. gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!
(*) En güzel bayramların en güzel anları sadece bugün değil, her gün güzel bir anı olsun! Ramazan Bayramınız  mübarek olsun!
(*) Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
(*) Ramazan Bayramı”nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
(*) Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi Yüce Allaha sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

(*) Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.
(*) Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!
(*) Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
(*) Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mutlu Bayramlar.
(*) Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
(*) Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
(*) Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde Bayramınız ı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle mübarek Ramazan Bayramınız ı kutlarım.

 

(*) İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

(*) Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız  mübarek olsun!
(*) Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyoruz. büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

 

(*) Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı kutlarım..

(*) En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız  kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

 

(*) Dualarım sizinle bir daha ki Ramazan Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan Bayramınız  hayırlı olsun.

(*) Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınız ıtebrik eder, mutluluklar dilerim.

 

(*) Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, bu hayırlı bayramda dualarımız yüce Allah a mübarek Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

(*) Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

 

(*) çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız  mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

(*) hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınız ın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle… Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

 

(*) Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız  kutlu olsun.

(*) Ramazan Bayramınız  kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

 

(*) Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıpkı bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, Bayramınız  mübarek olsun…

(*) Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

 

(*) 11 ayın sultanı ramazanın soframıza getirdiği bolluk gibi bu bayramda bol bol içinizde huzur olsun, Bayramınız Kutlu olsun.

(*) Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve Bayramınız mübarek olsun.

 

(*) Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

(*) gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

 

(*) her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız  mübarek olsun..

(*) mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

 

(*) kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

(*) küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız Kutlu ve Mutlu olsun.

 

(*) Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek
dileğiyle…

(*) Bir Ramazan Bayramı daha geldi. bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah’tan diliyoruz. Ramazan Bayramınız  kutlu olsun.

 

(*) Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

(*) Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle Bayramınız  mübarek olsun.

(*) Bugün bayram! Mübarek Ramazan Bayramı tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Nice bayramlara.
(*) Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… Mutlu Bayramlar!
(*) Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
(*) Ramazan Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
(*) Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız  mübarek olsun.
(*) bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.
(*) Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! hayırlı ve bereketli ramazan bayramları dileğiyle.
(*) Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
(*) Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. hayırlı bayramlar dileğiyle.
(*) Mübarek Ramazan Bayramınız ı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…
(*) Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara
nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
(*) Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişinde de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınız ın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. Mutlu Bayramlar!
(*) Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız  kutlu olsun.
(*) Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.
(*) Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Mutlu ve huzurlu bayramlar!
(*) Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! hayırlı ve bereketli ramazan bayramları dileğiyle.
(*) Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,  Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
(*) Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum. mübarek Ramazan Bayramınız ı kutluyorum.
(*) Mübarek Ramazan Bayramınız ı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

 

(*) sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Ramazan Bayramı, bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin, bütün Müslümanlara hayırlı Ramazan Bayramı diliyorum.

(*) Ramazan Bayramınız  kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…
(*) İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

 

(*) Mübarek Ramazan Bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir
hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız  mübarek olsun…

(*) En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan Bayramınız ı kutlarız.
(*) Bizi yaratan Allah’a şükürler olsun, bütün Müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan Bayramınız  mübarek olsun.
(*) Kalplerde sevgi olsun gözlerimiz ışık dolsun Ramazan Bayramınız  kutlu olsun…

 

(*) Evinize gül kokusu essin, kalplerinize Allah iyilik versin, bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız  mübarek olsun.

(*) Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size ramazan bayramınız mübarek olsun.

(*) Önemli olan hatırlamaktır. mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

(*) Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız  kutlu olsun.

(*) Elinden kuran dilinden İslam kalbinden iman yüreğinden sevgi gönlünden merhamet vücudundan sağlık eksik olmasın bütün duaların kabul bayramınız mübarek olsun.

(*) Mübarek Ramazan Bayramı tüm İslam alemine olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. Mutlu Bayramlar!
(*) Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah”a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.
Kişiye Özel Çikolatalar

CEVAP VER