Kişiye Özel Portre Karikatür

Karikatür Çizimi
Aşkınıza en esprili yorum, Kişiye Özel Karikatürlerle geliyor. Profesyonel Karikatüristler tarafından hazırlanan neşeli karikatürlerle siz de hayallerinizi resim kağıtlarına taşıyabilirsiniz. Sevgilinize benzersiz olduğu kadar, son derece de orijinal ve esprili bir hediye vermeyi istiyorsanız, Sevgili Karikatürleri, şirin mi şirin, renkli mi renkli en şahane armağanlardan biri! Göndereceğiniz fotoğrafa özel olarak hazırlanan Kişiye Özel Karikatür için konuyu, mekanı veya tiplemeyi tamamen siz belirliyorsunuz. Şöyle ki sipariş vermek için ulaşacağınız hediye sitesinde; “Karikatürünüzün nasıl çizilmesini istersiniz?” sorusuna vereceğiniz cevaplarla karikatürünüz çiziliyor. Dahası 2-3 iş günü içerisinde özel çerçevesinde adresinize kargo yapılıyor. Ne şekilde ya da nasıl esprili bir şekilde karikatürler çizdirebilirim derseniz şu şekilde fikirler verebiliriz. Mesela kız arkadaşınızla balayında bir karikatürünüz olabilir ya da arkasında tenekeler bağlı gelin kırmızı bir gelin arabasında her ikinizin yer aldığı bir karikatür de olabilir. Veya erkek arkadaşınızı bir süper kahraman olarak çizdirip, kendinizi de Onun kollarında bir prenses şeklinde karikatür çizdirebilirsiniz. Bana kalırsa sevgiliye hediye konusunda artık klasikleşmiş veya sıradan kabule dilen hediyelerden sıyrılmak lazım! Ne yapmalı peki? Mesela daha orijinal, daha renkli, daha komik ve gelecekte hatırası olabilecek kişiye özel karikatür çizdirmeyi düşünebilirsiniz. Sevgilinize tablo içerisinde karikatür hediye ederek hem Onu çok mutlu edecek, hem de özel günlerde sevgiliye hediye ne alınır sorunuza da esprili bir hediye ile cevap bulacaksınız. Dahası kız/erkek arkadaşınıza aşkınızı en neşeli hediyelerden biriyle göstermiş olacaksınız. İşte karşınızda sevgilinize hediye edebileceğiniz en neşeli ve eşi benzeri olmayan en orijinal Kişiye özel Karikatürler..
İncele

Kişiye Özel Tek veya İki Kişilik Portre Karikatürler

kişiye özel portre karikatür
Bayan Karikatür TEK Kişilik
Siz hayal edin, karikatürünüz o şekilde çizilsin. Kız arkadaşınızın karikatürünü nasıl çizdirmek istiyorsanız, yapılacak iş de aynen o şekilde, yani isteğinize uygun olarak hazırlanıyor. Örneğin sevgilinizin karikatürünü Pamuk Prenses olarak veya bir Pop Star olarak çizdirebilirsiniz. İşin güzel yanı siparişinizi tek kişilik portre olarak verebileceğiniz gibi, sevgilinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı Yani İKİ KİŞİLİK olarak da verebilirsiniz. Özel mat cam ve Çerçevesiyle birlikte Tek Kişilik Portre Karikatür Fiyatı: 69,90 TL. Hazır yeri gelmişken hemen söylemek gerekirse, İki kişilik portre karikatür fiyatı de 120 TL civarında. Ama bana kalırsa böyle orijinal ve kalıcı bir hediye için çok büyük bir meblağ olarak görmemekte yarar var. Tabi ki de bu bir tercih meselesi ve en nihayetinde takdir sizin…
erkeğe özel karikatür
Tek Kişilik Karikatür Portre ERKEK

Erkek arkadaşınıza sürpriz yapmak istediğiniz tüm özel günler için Kişiye Özel Karikatürler imdadınıza yetişiyor. Şayet bugüne kadar sevgilinizle birlikte bir karikatür çizdirmediuyseniz şimdi tam sırası! Siz de hemen net ve yakın plan çekilmiş yüz fotoğraflarınızı seçerek, sevgilinize bu eşsiz hediyeyi hazırlatın ve bu doğum gününde Ona sürprizlerin en eğlencelisini yapın!

erkeğe sürpriz fikirleri

3 YORUMLAR

CEVAP VER