İnternetin En Çok Satan Hediyeleri

Tıpkı kitaplarda olduğu gibi, filmlerde olduğu gibi hediyelerin de kendi arasında BEST OF’ları vardır. Yani en çok satan veya en çok tercih edilen hediyeler! Bazı insanlar belki sevgililerine, belki de aile bireylerine seçecekleri hediyeler de, riske girmeyip beğenilir mi beğenilmez mi derdi tasası yaşamadan internet üzerinden en çok satan hediyeleri tercih edebilirler. Bu yüzden en azından hediye arayan okurlarımız için, bu şekilde tüketiciler tarafından en çok tercih edilen hediyelerin bir arada olduğu, hediye tavsiyeleri faydalı olabilir düşüncesi ile böyle bir konu başlığı açmayı uygun bulduk. Gerçekten de tavsiye ettiğimiz hediyelerin bir çoğu bulundukları siteler içerisinde en çok trafik alan en fazla tüketiciler tarafından tercih edilmiş hediyelerdir. Elbette siz daha farklı veya değişik hediyeler tercih edebilirsiniz. Sitemiz içerisinde onlarca hediye tavsiyesi bulunmaktadır. Bu başlık altında önerilmiş olan hediyelerin en iyi hediyeler olduğunu iddia etmek birbirinden güzel diğer hediyelere bir yerde haksızlık olacaktır. Elbette ki aşağıda öneri olarak sunmuş olduğumuz en iyi hediye fikirleri, tüketicilerin hediye tercihleri, kişisel bütçeleri ve kendi zevkleri doğrultusunda oluşturulmuş ürünlerdir. Aslında sizlere bu platformdan hediye fikirlerimizi paylaşırken kendi beğenilerimizi sizinle paylaşıyorduk. Ama bu sefer durum biraz farklı. Çünkü şimdi okuyacağınız hediyeler, tüketicilerin sizlere hediye tavsiyeleri. Bir yerde “Seyirciye sormak istiyorum” joker hakkınızı kullanmış oluyorsunuz.

En çok Satan ve ilgi Çeken Hediyeler


sihirli kupa

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

İçerisine sıcak içecek konulduğunda renk değiştirerek üzerindeki baskıyı dışarı gösteren sihirli kupa bardaklar, hem fiyat açısından, hem şaşırtıcılık açısından tercih edebileceğiniz en popüler hediyelerden biri. Paylaşmış olduğumuz adreste bu ürünü siperiş ederken 2 adet fotoğrafınızı yüklüyorsunuz ve size özel bir sihirli kupa bardak tasarlanıyor! Aynı gün kargo ve kapıda ödeme kolaylığıyla satışa sunulan fotoğraflı sihirli kupa bardakla daha önce hiç tanışmadıysanız şimdi tam sırası!

sevgiliye hediye

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

Kişiye özel yastıklar, son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Üzerinde uyumak için değil de daha çok dekoratif ve süs amaçlı kullanılan bu yastıklar, koltuk kenarlarında, yatak üzerinde sergilenebilecek şirin yastıklardan! Özellikle sevgililer arasında çok tutulan kişiye özel yastık modeli ise film şeridi tasarımına sahip ve üzerine 3 fotoğraf-isimlerin basıldığı model! Eğer özel günler için sevgiliye hediye edilebilecek farklı bir armağan düşünüyorsanız, bu yastık modelini düşünebilirsiniz.

En Çok Satan Hediyeler

Sihirli Yumurta İle Sevgiliye Şahane Bir Sürpriz

En çok hediyeler listemize birinci sırada ilginç hediyeler kategorisi içerisinde yer alan sevimli bir yumurta yer alıyor! Ama bu yumurta bildiğini klasik tavuk yumurtalarından çok farklı! Kız arkadaşınıza mükemmel bir sürpriz yapabileceğiniz, çiçeklerinde aşk filizlenen bir yumurta! Sihirli yumurtanın kabuğunu kırdıktan sonra, bir kaç gün süreyle suluyorsunuz! Derken o da ne? Gerçek bir mucize ile karşılaşıyorsunuz? Filizlenen yaprağı üzerinde “I Love You” yazısı beliriyor. Kızların bu tip sürpriz hediyelere bayıldıklarını ve üzerinde yıllar da geçe unutmayacaklarını bilmem söylememe gerek var mı? Bu yumurta adını bu muhteşem sürprizden aldığı için ona Sihirli Yumurta deniyor! Sihirli Yumurta ile nasıl sürpriz yapacağınızı öğrenmek için ise “Detaylı İncele-Satın Al” butonuna tıklamanız kafi!


En Çok Satan Hediyeler listesi

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Sevdiklerinize, doğum günlerinde klasik bir hediye verdiğiniz zaman, sıcağı sıcağına O’an için acayip derecede mutluluk vericidir. Ancak üzerinde bir kaç gün geçtikten sonra, bu hediye unutulmaya mahkumdur. Hele hele öyle sıklıkla kullanılan bir armağan değilse, siz onu çoktan unutuldu bilin! Peki doğum günü için daha orijinal daha etkileyici bir armağan yok mudur? En çok satan ve en popüler hediyeler listemizde, kendisine son derece haklı bir yer edinmiş olan Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi ile tanışmaya ne dersiniz? Sevgililer tarafından doğum günü hediyesi olarak en çok tercih edilen Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi listemizin 2. sırasında. Doğum günü olan sevdiğiniz kişinin doğum günü tarihini yazıyorsunuz, O’nun doğduğu gün bu hayatta neler olmuş, neler yaşanmış ya da neler bitmiş hepsi Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi üzerine işleniyor. Konuyla ilgili detaylıo bilgi almak için, “Satın Al” butonuna tıklamanız yeterli.


En Çok Satan Hediyeler

Hürrem Sultan Gerçek İnci Kolye Seti 

Bayan Sevgilinize hediye ettiğinizde sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğartamayacak çok özel bir armağan ile tanışın! Göz kamaştırıcı hediye seti içerisindeki, Hürrem Sultan Gerçek İnci Kolye Seti, kız arkadaşınızı hediyeniz ile büyülemek için ideal bir tercih! Bu set içerisinde yer alan inci, birinci sınıf ve en yükse kalitede AAA Akoya İncisidir. Bu nedenle ona ödediğiniz paranın hakkını fazlasıyla veriyor. Bir inanışa göre, “İnci Tanesi” içerisinde sihirli ve insanı koruyan bir gücün gizlendiği, o kişinin tüm hayallerini gerçekleştirdiği söylenir. Eğer siz de bu şekilde düşünüyor ya da inanıyorsanız, Hürrem Sultan Gerçek İnci Kolye Seti tam size göre. Bayan sevgilisine biraz pahalı ama tasarım ve kullanım açısından oldukça şık ve zarif bir hediye arayanlara tavsiye edebileceğim harika bir ürün. Eminim bayan sevgiliniz, bu hediye ile kendisini sevgililer gününde çok özel hissedecektir.


En Çok Satan Hediyeler

Sürpriz Yapmak İçin Mini Mesaj Şişeleri

Sevgilinize bir mağazada güzel bir hediye beğendiniz. Mesela bu armağan, sevgilinizin en favori kokularından biri olan kaliteli bir parfüm olsun! Parfüm son derece klasik, ancak her zaman için geçerliliği olan iyi seçilmiş armağanlardan biridir! Buraya kadar herşey normal ve olması gerektiği gibi. Paki sevgilinize bu parfüm hediyesini nasıl daha romantik ve etkileyici bir şekilde verebilirsiniz? İşte bu noktada size güzel bir önerimiz var! Hediye kutusu içerisine Mini Mesaj Şişeleri koyabilirsiniz! Tam açıklayıcı olmadığı için biraz daha açmakta yarar var! Ağzı mantar tıpa ile kapalı olan bu şişenin içerisine sevgilinize özel mesajınızı yazıyorsunuz ve bu şekilde hediye kutusu içerine koyuyorsunuz! Parfüm örneğinden hareket ettik ancak belki de siz, sevgilinize el yapımı bir armağan vereceksiniz! Bunun için de Mini Mesaj Şişelerinden yararlanabilirsiniz!


En Çok Satan Hediyeler

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Çakmak

Hadi bakalım! Sevgilinizle gülümseyerek yan yana olduğunuz en güzel fotoğraflardan 2 tanesini hemen çıkartın:) Çünkü, sevgiliniz için adım adım mükemmel bir armağan hazırlayacağız! Erkek arkadaşınıza, arkalı-önlü üzerinde fotoğrafınızın yer aldığı kişiye özel bir çakmak hediye etmeye ne dersiniz? En çok satan hediyeler arasında, özellikle bayanların çok tercih ettiği Kişiye Özel İki Fotoğraflı Çakmağı muhtemelen siz de çok beğeneceksiniz! Sevgiliniz sigara kullanıyor olmasa bile, sırf dekoratif olsun diye bu çakmağı en güzel yerde sergilemekten gurur duyacaktır. Sitemiz içerisinde yer alan benzer kategorideki diyer hediyelere bakmak isterseniz lütfen TIKLAYIN: Erkek Arkadaşa Hediye


Çok Satan HediyelerKişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve

Sevgilinize hayatının sürprizini Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve ile yapabilirsiniz! Bu hediyenin verdiği mesaj çok açık ve net; Sana olan sevgim taş gibi sapasağlam… Eğer özel günlerde kız arkadaşınıza hem duygu yüklü hem de orijinal bir armağan arıyorsanız, sizin dışınızda başkalarının da en çok tercih ettiği armağanlardan biri olan Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeveyi O’na hediye etmeyi düşünebilirsiniz! Ancak bu noktada hemen küçük bir ayrıntı vermek gerekirse, eğer bu ürünü beğendiyseniz baskı kalitesinin yüksek olabilmesi için, göndereceğiniz fotoğrafın yüksek çözünürlükte olması son derece önemli! Size özel olarak hazırlanacak Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve, sevgilinize özel sayılan tüm günlerde rahatlıkla satın alabileceğiniz hem dekoratif, hem de acayip derecede romantik bir hediye!


Sevgiliye Özel En Çok Satan Hediyeler

Biricik Sevgilime Hediye Kulesi

Seni Seviyorum demekten daha özel, daha romantik ne olabilir ki? Sevgilinize aşkınızı ilan edeceğiniz, iki kolunuzu yana doğru açarak “Seni Çok Ama Çok Seviyorum Aşkım” diyeceğiniz o en özel anınızı daha ölümsüz, daha romantik kılmak ister misiniz? Üzerinde son derece romantik bir mesaj bulunan Biricik Sevgilime Hediye Kulesi, sevgilinize en zirve romantizmi vaat ediyor. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı ve yıl dönümü hediyesi olarak, kız arkadaşınıza Biricik Sevgilime Hediye Kulesini verebilirsiniz!


Sevgililer Günü Hediyesi

Kişiye Özel Deri Cüzdan

Erkek sevgilinize yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü için kalıcı ve çok özel bir hediye vermek ister misiniz? Kişiye yani isme özel olarak hazırlanacak bu şık deri cüzdan erkek arkadaşınızın, yani biricik sevgilinizin en vazgeçilmez özel eşyası olacaktır. Malumunuz üzere, bayanlara kıyasla, erkeklere takı aksesuar hediye yelpazesi oldukça zayıf olduğu için, şayet sevgililer günü için bir erkek aksesuarı düşünüyorsanız, bence kişiselleştirilmiş olan ve erkek sevgilinizin üzerinde ismini ve isminin baş harflerini taşıyan bu şık deri cüzdanı, sevgililer günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Oldukça şık ve çok güzel bir hediye olacağı düşüncesindeyim.


erkek için kişiye özel hediye

Erkeğe Özel Hediye Seti

Sevgililer günü için erkek arkadaşınıza, öyle bir hediye vereceksiniz ki, bu hediye hem onun adına bir hediye olacak, yani çok özel bir hediye olacak, hem de erkek sevgilinizin, ihtiyacı olan her şey bu hediyenin içerisinde bulunacak. Kişiye özel kalem, kartvizitlik ve anahtarlık, sevgililer gününün en çok konuşulacak hediyesi olacak. Sevgililer günü için erkeğe hediye olarak alınabilecek en güzel armağanlardan biri. Erkekler için hediye almak, kadınlar için almaktan daha zordur. Çünkü kadınlar birçok aksesuar kullana biliyorken erkeklerin kullandığı aksesuar sayısı oldukça sınırlıdır. Bunların en başında gelenleri kaliteli ve şık bir kalem, iş kontaklarını saklayacağı bir kartvizitlik; ev, araba ve ofisinin anahtarlarına bir arada ulaşabileceği şık bir anahtarlıktır. Kişiye Özel Hediye Seti tüm bu aksesuarları içermekle kalmıyor aynı zamanda, her birinin üzerinde sahibinin isim ve soy ismi yazıyor. Dolayısıyla Kişiye Özel Hediye Setinin içindeki kalemi, anahtarlığı ve kartvizitliği kullanan beyefendinin prestiji haliyle tavan yapıyor.


En Çok Satan güzel hediyeler

Kişiye Özel Instagram Duvar Saati

Sevgilinizi biraz da şaşırtmaya ne dersiniz? Erkek arkadaşınızın eğer bir Instagram hesabı var ve burada fotoğraf paylaşmayı seviyorsa, O’na bu hediye ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz! Kişiye Özel Instagram Duvar Saati üzerine sevgilinizin fotoğraflarını taşıyın ve O’na acayip derecede orijinal bir armağan hazırlayın! Sevgilinizin odasında veya iş yerinde, en güzel köşeyi kapacak olan bu duvar saati, orijinal bir armağan olması yanı sıra en iyi hediyelerden de biri. Çevrenizdeki diğer sevgililere göre en orijinal sevgililer Günü hediyesi sizinki olsun istiyorsanız Kişiye Özel Instagram Duvar Saati harika bir alternatif.


Özel Hediye

Kalpli Aşk Kutusu Erotik Mesajları

Erotik Kalp kutusu, ilişkisine heyecan arayan sevgili olan çiftlere yönelik unutulmayacak romantik anlar yaşatmak için, 100’den fazla görevle karşınızda. İlişkilerindeki heyecanlarını yitirmiş olan ve hep aynı şeyleri deneyen kısacası rutinleşmiş ilişkilere tutku ve yenilik getirecek olan bu oyunu, oynamak çok kolay. Tek yapılması gereken Erotik Kalp kutusundan özel cımbızını alıp, kutunun içinden görevinizi seçmek. “5 dakikalığına sevgilinizin emrinde olun ve o sizden ne isterse itaatkar bir şekilde yerine getirin” gibi masum mesajların yanı sıra sadece siz ve sevgilinizin arasında kalacak çok daha özel görevler de içeren Erotik Kalp kutusu ile bu heyecana kalpler dayanmayacak! Erotik Kalp kutusunda birbirinden farklı 100’den fazla mesaj bulunmaktadır ve kutunun içerisine mesaj kağıtları özel olarak yerleştirilmiştir. Kağıtları almak için özel cımbız paketin içerisinde bulunmaktadır. Kağıtların üzerinde yazan görevler hem İngilizce yazılmış, hem de Türkçe mesajlar içermektedir. Doğum gününde, sevgililer gününde, eşinize veya sevgilinize sürpriz ve özel bir hediye arıyorsanız, erotik kalpli mesaj kutusu ilginizi çekebilir.


En Çok Satan Hediyeler

Tek Taş Kupa Bardak

Kız Arkadaşınıza fiyatı ile ucuz ve aynı zamanda gördüğünde gözlerinin yuvalarından fırlayacağı ilginç bir armağan vermek isterseniz Tek Taş Kupa Bardak, bu emelinizi layıkıyla yerine getiriyor. Sevgiliniz bu hediye şokunu atlattıktan sonra, kendi hayatına dönecek ama bu sefer de şok yaşama sırası, ofis arkadaşlarına geçecek! Çünkü bu ilginç tasarımlı Kupa Bardağın kulp kısmı adeta %100 orijinal tek taş yüzük şeklinde! Tek Taş Kupa Bardağı görenler şaşırmasın da kim şaşırsın! Bulunduğu yerde en fazla konuşulacak eşyalardan biri olmaya aday Tek Taş Kupa Bardak, hediye edilmek üzere sizi bekliyor.


sevgiliye en popüler hediye fikirleri

Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Size aşk dolu gözlerle bakan ve adeta kalbini açıp sevgisini göstermeye çalışan sevgilinize ait ölümsüz bir fotoğrafınız varsa, hiç vakit kaybetmeden o özel fotoğrafı Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve içerisine koyun! Bu çerçeve size özel olarak hazırlanıyor! Üzerine sevgilinizle birlikte isimlerinizi yazdırabileceğiniz ve aynı zamanda aşk mesajınız ile de olabilecek en romantik formda sevgilinize armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve, doğum günü, sevgililer, günü, yılbaşı ve yıl dönümü gibi özel günlerin en çok tercih edilen armağanlarından biri!


Sevgiliye Hediye

Heykel El Kalemlik

Çalışma masamızda bazen o kadar çok ıvır zıvır oluyor ki, mesela cetvel, makas, maket bıçağı, fosforlu kalem, tükenmez kalem, kurşun kalem daha neler neler… Bunların hepsini bir arada tutmak için kalemlik kullanmak neredeyse kaçınılmaz oluyor. Bir de en lazım olan anlarda, mesela yaptığınız işi için makas lazım, ama makas ortada yok! Nereye koymuştunuz acaba? Ee! o an tamda işinize konsantre olmuşsunuz ne olacak şimdi? Hadi bakalım, kalk da makas bul şimdi! Bütün buna benzer sorunları çözmek için yumruğunuzu masaya vurmanın zamanı geldi! Hem de bu heykel el kalemlik ile. Lafı fazla uzatmadan, dağınık bir çalışma masası olan erkek sevgilinize Doğum günü için güzel bir hediye arıyorsanız, size bu şık kalemliği tavsiye edebilirim.


14 Şubat hediyesi

Kişiye Özel Büyük Boy Oscar

Sevgilinize doğum gününde veya yeni yıla girerken, yılbaşı hediyesi almayı düşünüyorsanız, hediye işini bir fırsata dönüştürüp, ona kendini Holywood yıldızları gibi hissetmesini Kişiye özel Oscar Heykelciği ile sağlayabilirsiniz. Bütün kadınlar, özellikle eşleri ya da sevgilileri tarafından takdir görmekten, övülmekten inanılmaz derecede haz duyarlar. Bildiğiniz gibi Oscar Heykeli, Amerikan film yıldızlarına, bir takvim yılı içerisinde oynadıkları filmlerde gösterdikleri performansa göre verilen bir ödüldür. Siz de Sevgilinize veya eşinize Kişiye özel Oscar heykelciği hediye ederek, onun belli bir alanda (Örneğin; En iyi Eş, En iyi Sevgili, En iyi Anne, En iyi Hayat Arkadaşı gibi) en iyi olduğu alanı belirtip, sevgilinizin kendisi ile gurur duymasını, kendisini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.


En Çok alınan hediyeler

Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Masa Saati

Bir hediye sitesi olarak, aşkınız özel olarak hazırlanmış ve üzerinde size özel fotoğrafların yer aldığı hediyeler, her zaman almanız yönünde tavsiye edeceğimiz ürünlerdir. Çünkü, bu tip armağanlar, duygu dünyasını en çok tatmin eden, ona ödenen parayı hakkıyla veren özel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeterlidir. Siz de en güzel fotoğrafınızı Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Masa Saati üzerine bastırarak, sevgilinize harikulade güzel bir sürpriz yapabilir ve Aşkınızı zamanla yüceltebilirsiniz…


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Kalbimin Yıldızı Sertifikası

14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi seçenekleri arasında bir hediye var ki, sevgilinizi inanılmaz derecede duygulandıracak ve mutlu edecek ve çok büyük anlamı olan bir hediye. Tamamen sizin mesajınızdan oluşacak özel çerçevesi içerisinde şık bir sertifika. Bildiğiniz üzere, gökyüzünde birbirinden farklı milyarlarca yıldız var, tıpkı yeryüzündeki insanlar gibi. Yıldız kelimesi uzay ile ilgili bir terim olmasına rağmen, insanlar bu kelimeye farklı anlamlar yüklemişlerdir. Yıldız tabiri bir konuda, en başarılı ve en değerli kişiler için kullanılır. Sizde 14 Şubat Sevgililer günü için erkek sevgilinize bu duygu yüklü ve kendi ifadelerinizden oluşan şık sertifikayı hediye edebilirsiniz. Kalbimin yıldızı sertifikası, en güzel sevgililer günü hediyelerinden biri.


Sevgililer günü hediyeleri

365 Gün Özel Notlar Kavanozu

14 şubat sevgililer günü için hediye tavsiyelerimden bir diğeri; içerisinde sadece sizin el yazınızla güzel ve sevginizi ifade eden sözlerden oluşturulmuş bir kavanoz olsa ve sevdikleriniz yılın 365 günü o kavanozdan sizin sözlerinizi alıp okusa ve bundan müthiş bir mutluluk duysa güzel olmaz mı? Ben de bu şekilde bir hediyeyi Anneme, sevgilime, eşime ya da can dostuma içinde 365 tane yani yılın her gününe özel not bulunan kavanoz vermek istiyorum ama yazılarını ben yazmak istiyorum diyorsanız, yazısız Canım Annem ve Aşk Dolu Kavanozlar tam size göre! 365 boş not kağıdına istediğiniz notu kendiniz yazın sevdiklerinizi çok mutlu edin!


En beğenilen hediyeler

Sosyal Ayakkabı Facebook

Sevgilinize hediye olarak alabileceğiniz, son derece rahat, acayip derecede ilginç ve görenlerin çarpılacağı özel bir ayakkabı; Sosyal Ayakkabı Facebook ile tanışın! Sosyal Ayakkabı Facebook hem sizin, hem sevgilinizn için düşünülebilecek en sıra dışı ürünlerden biri! Dünya’yı birbirine bağlayan ve sanal alemdeki en kalabalık Cumhuriyet olma özelliği taşıyan Facebook, şimdi ayaklar altında! Facebook’a dair renk, ikon ve tasarım çizgileri taşıyan Sosyal Ayakkabı Facebook’u ister kendiniz için satın alın, isterseniz de sevdiklerinize armağan edin!


hediye

2 YORUMLAR

  1. verdiğiniz hediyeler gerçekten internettin en çok satan hediyeleri mi? Ben erkek sevgilime hediye bakıyorum. Ona göre bir hediye seçmem lazım…

  2. 12 Mayıs 2013 pazar Annelere hediye arıyorsanız, Anneler günü hediyesi için diğer sayfalarda da hediyeler var. Daha fazla hediye fikirleri için Lütfen diğer sayfalara da bakınız…

CEVAP VER