Erkek Arkadaşa Hediye

erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler
Özel Günlerde Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler… Kadınların büyük bir bölümü ince ruhlu ve romantik yapıdadır! Ancak konu kalbinde yer açtığı erkeğe hediye seçmeye gelince, tabirimizi hoş görün ama, adeta bir “Akıl Tutulması” yaşarlar! Bayanlar zaten normalde tez canlı insanlar. Bu ruh hali, milyonlarca yıllık süregelen bir dürtü! En ufak şeyde panik yapmak, onların doğasında var! Bir de doğum günü, sevgililer günü veya yılbaşı gibi özel günler gelip çattığında, erkek arkadaşı için düşüncelerinde bir hediye fikri belirleyemediylerse işte o an el ayak iyice birbirine dolaşmaya başlar! Genellikle bu konuda yaptıkları ilk şey; en yakın arkadaşlarını yanlarına alıp, “sevgilisine hediye bakmaya” çıkmak olur! Bir de aradıkları hediyeyi bulamadıkları an “Of ki, ne of!” sinir kat sayısı o an tavan yapmıştır! Sevgiliniz ile paylaştığınız her şey iyi hoş da, bir de şu hediye çilesi olmasa! Erkek arkadaşınıza nasıl bir hediye seçeceğiniz mevzusu, rüyalarınıza kadar girdiyse, durum çok vahim demektir! Şimdi sizi sakinleştirmek için ne desek boş mu gelir? Çünkü; aklınızın bir köşesinde, erkek arkadaşınız için güzel bir hediye bulamayacağım telaşı yaşanıyor hale öyle mi? Ama sizi temin ederiz ki, “Erkek Arkadaşa Hediyeler” başlıklı yazımızda, seçmiş olduğumuz eşsiz romantik ürünler ve hediye fikirleri ile sizi asla hediyesiz bırakmayacağız! Artık bırakın kendinizi böyle harap etmeyi! Yazımızın ilerleyen bölümlerinde siz de fark edeceksiniz ki, erkekler için hem romantik, hem sürpriz, hem de bol alternatifli hediye seçenekleri var aslında!

Erkek Arkadaşa Özel Hediye Fikirleri


sevgiliye hediye vosvos

Sevgiliye Hediye Vosvos

Erkek arkadaşı için hediye arayan bir bayanın, bitmek tükenmek bilmeyen feryadına tanık olacaksınız şimdi! “Bu nasıl iş arkadaş ya? Gidip kendimi Boğaz Köprüsünden aşağı atacağım şimdi! Şöyle eli yüzü düzgün bir tane de hediye olmaz mı? Yahu aradım taradım bir tane güzel bişey bulamadım! Kanka! sen bari bir şeyler söyle! Bana bir fikir ver! Hangi hediyeyi alayım?” Elbette ki, kendimi köprüden aşağı atacağım kısmını çok fazla abarttık! Ancak, eminiz ki şu dakikalarda erkek arkadaşı için hediye arayan bir bayanın yaşadığı hissiyat böyle bir şey olsa gerek!


En Tatlı Aşıklar Çikolata Kavanozu

En Tatlı Aşıklar Çikolata Kavanozu İsme Özel

Hediye fikirleri verme konusunda dolu dolu yaşadığımız 3 yıllık tecrübeye dayanarak, şunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki, bayanlar, erkekler için hediye seçmede son derece kararsızlık yaşıyorlar! Bir bayanın, erkek arkadaşı için zor hediye beğenmesi, ancak bayanların detaycı kişilikleri ile açıklanabilir. Eğer siz de detaylara çok fazla dikkat eden, hediyenizde ayrıntılara önem veren bir bayansanız, herhalde ki size erkek arkadaşınız için güzel bir doğum günü hediyesi beğendirmek çok zor olacak! Ama biz kendimize bu konuda güveniyoruz. Önermiş olduğumuz doğum günü hediyeleri ile sizi ikna etmeyi başaracağımıza inanıyoruz!

Erkeğe Özel Karizmatik ve Havalı Yastık

Erkeğe Özel Karizmatik ve Havalı Yastık

Aşkınızı Ona gösterebileceğiniz bir sürü anlamlı armağan vardır ancak, hiçbiri Erkeğe Özel Karizmatik ve Havalı Yastık kadar havalı ve geceleri sevgilinize sizi hatırlatabilecek potansiyele sahip değil. Kişiye özel olarak hazırlanan bu yastık üzerine istediğiniz fotoğrafı bastırabiliyorken, aynı zamanda sevgilinizi her gece okuyarak kalbinin sevgiyle dolmasını sağlayacak gurur verici mesajınızı da yazdırabiliyorsunuz. Yaklaşan yıldönümü için erkek arkadaşınıza romantik bir armağan vermek istiyorsanız, Kişiye Özel Aşk Dolu Günlere Sevgilim Yastık aşkınıza layık en özel armağan seçeneklerinden biri.

İşte Benim Mükemmel Sevgilim Hediye Seti İşte Benim Sevgilim Anlamlı Hediye Seti

Mantıklı hareket etmeyi sevenlere, satranç tutkunlarına çok özel bir hediyelik ürün ile karşınızdayız. Kadınlar ile karşılaştırıldığında nispeten erkeklerin duyguları ile değil, mantıkları ile hareket ettikleri söylenir. Bazı erkekler ise bir çok durumda mantık olayını gereğinden fazla abartırlar. Aşk ve gönül ilişkilerinde bile mantık duygularının çok önünde olur. Umarım ki, sizin erkek arkadaşınız bu yapıda biri değildir:) Şimdi gelelim hediye önerimize! İçerisinde Plaket, Oscar Ödülü ve kupa bardak yer alan Kişiye Özel İşte Benim Sevgilim Hediye Sepeti ile erkek arkadaşınıza gurur verici bir armağan verebilirsiniz.

Kişiye Özel Film Şeridi Kitap AyracıFilm Şeridi Şeklinde Kitap Okuma Ayracı

3 Özel fotoğrafınızla hazırlanacak kişiye özel film şeridi kitap ayracı kitap okuma meraklısı erkek arkadaşınıza en güzel armağanlardan biri olacaktır. Satranç takımı almak da iyi bir fiki olabilir. Erkek arkadaşınıza bu özel satranç takımını hediye etmeniz için bir çok nedeniz var aslında! Eğer sevgiliniz satranç oynamayı seviyorsa zaten başkaca bir neden aramanıza gerek yok! Erkek Arkadaşınıza doğum gününde Camdan yapılmış olan bu satranç takımını hediye edebilirsiniz! Ya da sevgiliniz satranç oynamayı bilmese bile, sırf aynı zamanda dekoratif de bir ürün olduğu için cam satranç takımını yine O’na hediye edebilirsiniz.

Seni Çok Seviyorum Sevgilim Kupa Bardağı

Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak

Aşk, üç harften oluşan kısa bir kelime ama, gelin görün ki insana yaşattığı duygular kelimelere dökülemeyecek kadar uzun ve güzel! Eğer siz de erkek arkadaşınıza aşkınızı sizin yerinize haykıracak romantik bir hediye arıyorsanız, işte size son derece sempatik ve romantik kişiye özel kupa bardak! Ofis masasının üzerine romantizmi taşıyacak olan Kalp Kupa Bardak, buram buram aşk kokuyor. Sevgilinize, doğum gününde, sevgililer gününde, ya da yıl dönümünde, hem aşkınızı gösterecek, hem de sizi her an sevgiyle, muhabbetle anacağı özel bir hediye düşünüyorsanız, Kalp Kupa Bardak ideal bir tercih olacaktır.


sevgili tişörtleri

İsim Yazılı Sevgili Tişörtleri

Sevgilinize alabileceğiniz en çılgınca hediyelerden biri de Su altı kamerası. Bu ürünü Google’da aratarak da bulabilirsiniz. Su Altı Kamerası özel su geçirmez tasarımıyla size bu eşsiz fırsatı sunuyor. Su Altı Kamerası Yüzmeye meraklı, denizi seven erkek arkadaşınıza ilginç ve aynı zamanda kullanışlı bir armağan mı arıyorsunuz? O halde daha Su Altı Kamerası ile tanışmamışsınız demektir. İlginç bir hediyeden beklediklerinizi tek çırpıda karşılayacak olan Su Altı Kamerası ile, sevgiliniz su altındaki en keyifli anlarını bile asla kaçırmayacak!


Sevgililere Özel Ahşap Aşk Defteri

Romantik Aşk Defteri

Sevgilinize, içerisinde aşkınızı uzun uzadıya anlatacağınız bu romantik aşk defterini de armağan edebilirsiniz. Üzeri romantik aşıklarla süslenmiş olan bu özel defter içerisine dilerseniz fotoğraflarınızı da yapıştırarak size özel bir sevgili kitabı hazırlayabilirsiniz. Mesela başbaşa geçirdiğiniz geçen yılki tatil fotoğraflarınızdan oluşan bir defter! Tatil denince akla masmavi-yemyeşil denizler ve yüzme gelir. Koca bir yıl boyunca insanlar, yazın yapacakları tatilini hayalini kurarak geçirirler. Ancak tatil de öyle bir şey ki, göz açıp kapayıncaya kadar çok çabuk geçiyor. Keşke sadece karada değil, denizde de geçirdiğimiz eğlenceli anları fotoğraflayabilseydik!


Ayıcıklı Şirin Kupa Bardaklar 2li Set

Ayıcıklı Şirin Kupa Bardaklar 2li Set

En çok da çay içerken sevgilinizi düşünmeyi seviyorsanız, işte keyfinize tavan yaptıracak harika bir hediye seçeneği! Acayip derecede şirin bir tasarıma sahip bu kupa bardaklar, aşkınıza yudum yudum sevgi katıyor. Üzerinde şirin ayıcık sembolleri bulunan bu kupa bardaklar romantik oldukları kadar, tasarımlarıyla da göz dolduruyorlar. Erkek arkadaşınıza, günün her saati sizi hatırlatacak en anlamlı armağanlardan biriyle burun burunasınız. Kişiye özel olarak hazırlanan ve üzerinde isimlerinizin yazılacağı Ayıcıklı Şirin Kupa Bardaklar, tüm özel günlerin en şirin hediye seçeneği!


Yılın En İyi Sevgilisi Sertifikası

Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası

Erkek Arkadaşınıza sevgililer gününde, verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri ile karşınızdayız. O’na olan büyük aşkınızı, üzerinde isimlerinizin ve size özel fotoğrafınız ile belgeleyebileceğiniz Kişiye Özel Yılın En İyi Sevgilisi Sertifikası ile uzun yıllar gözü gibi koruyacağı en değerli armağanlardan birini verin. Son derece şık kutusu içerisinde dekor olarak da sergileyebileceği Kişiye Özel Aşk Tescil Plaketi, aşkın değerini bilenler için tasarlanmış en romantik armağanlardan biri.


Kişiye Özel Google Kupa Bardak

Kişiye Özel Google Kupa Bardak

Erkek arkadaşınıza yıldönümünüzde sürpriz bir hediye de vermeniz mümkün! Bir kupa bardak düşünün ki, Google’a Dünyanın en yakışıklı erkeği kimdir? diye soruyorsunuz, Google’da “Bunu mu demek istediniz diye yazıp, erkek arkadaşınızın ismini ve fotoğraflarını listeliyor. İşte Google kupa bardak erkek arkadaşınızı mutlu edecek en güzel hediyelerden birine dönüşmüş oluyor.


Sevgilim ve Ben Kişiye Özel Mousepad

Sevgilim ve Ben Kişiye Özel Mousepad

Sevgilinizle belki de aşkınız, Facebook ile başladı. O’nun muhteşem profil fotoğrafları karşısında tüm yelkenleri suya indirdiniz. İşte aradığım aşk budur dediniz. Sizi birbirinize bağlayan Facebook ile, sevgilinize harika bir sürpriz hediye vermek istemez miydiniz? O halde Kişiye Özel Fecebook Mousepad ile tanışmanızın zamanıdır. Üzerinde facebook profilinizin yer alacağı bu orijinal mousepad ile, erkek arkadaşınıza hem ilginç, hem de en kullanışlı armağanlardan birini vereceksiniz. Tüm gün boyunca elinin altına yer alacak olan mousepad ile, sevgiliniz bilgisayar başındayken bile sizi düşünmekten kendini alıkoyamayacak. Bu harika ürünü ister kendiniz için hazırlatın, ister sevgiliniz, ister arkadaşlarınız için… Kalıcı baskı tekniği ile hazırlanan Facebook mousepad ile, erkek arkadaşınızı şımartabilirsiniz.


hediyelik nostaljik arabalar

Hediyelik Nostaljik Oyuncak Arabalar

Nostaljik Minibüs, Vosvos, Bisiklet, Taksim Tramvay ve Scooter her erkeğin masasında sergilemekten keyif duyacağı engüzel armağanlardan! Bisiklet üzerinde bir gelin ve
bir damat, ellerinde aşk balonları ve en mutlu halleri ile geleceğe pedal çeviriyor. Kupa bardağın arka kısmında ise “Geleceğim Sen Ol” yazısı yer alıyor. Bardağın boş olan bölümleri ise minik kalp figürleri ile süslenmiş durumda. Geleceğinizde yalnızca erkek arkadaşınızın olmasını istiyor ama bunu O’na söylemeye utanıyorsanız iyisi mi siz sevgilinize bunu Geleceğim Sen Ol yazılı Kupa Bardak hediye ederek gösterin. Hem kullanışlı, hem de oldukça romantik olan bu kupa bardak, sevgililer günü, doğum günü ve yıl dönümünüz için
düşünülebilecek en romantik hediye alternatifi. Bu kupaya aşağıda ulaşabilirsiniz.

Doğum Gününde O’na İsmine Özel Deri Cüzdan Hediye Edin!

,Erkek Arkadaşa deri cüzdan
Ürünü Satın Al
Erkek arkadaşınız için şirin mi şirin bir doğum günü pastası yaptırdınız ve üzerine de çok romantik bir not düştünüz; “Seni Seviyorum Aşkım” Şimdi ise bu romantik pastanın ardından sevgilinize vereceğiniz hediyeye geldi! Üzerinde kendi isminin yer aldığı ve siyah ve kahve rengi seçenekleri ile Kişiye Özel Deri Cüzdan Erkek arkadaşınız için düşünülebilecek en şık armağanlardan biri! Kaliteli derisi ile, erkek arkadaşınızın yıllarca kullanabileceği bu kaliteli cüdan, her an yanında taşıyabiliyor olmasıyla da sürekli olarak sizi hatırlatacak bir armağan olacaktır!

Erkek Arkadaşınızın İsmine Özel Kartlık

İsme Özel Kartlık
Ürünü Satın Al
Başını işten kaldıramayan ve sürekli “Hayatım toplantıdayım Seni sonra ararım” şeklinde mesajlar atan bir erkek arkadaşınız varsa, artık size ne diyelim? “Geçmiş olsun!” Yoğun bir çalışma mesaisine sahip ve her dakika telefonu çalan bir erkek arkadaşınız var çünkü! Birlikte olduğunuz anlarda da eğer böyleyse, telefon arası bir ilişki yaşıyorsunuz demektir! İşin şakası bir yana, bu şekilde yoğun bir iş temposuna sahip erkek arkadaşınızın kesinlikle cüzdanı onlarca kartvizit ile doludur! Şimdi önereceğimiz hediyelik ürün ise, tüm bu kartvizitleri hizaya sokacak harika bir ürün! Ön yüzü desenli bir dokuya sahip olan ve arka yüzü de düz metal İsme Özel Kartlık, erkek arkadaşınız için düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri!

Kişiye Özel Gümüş Kaplama Kare Kol Düğmesi

Kişiye Özel Gümüş Kaplama Kare Kol Düğmesi
Ürünü Satın Al
Ceket, Pantolon, Gömlek ve Kravat! Kısacası erkeğe özel bu kıyafetler birbiri ile iyi kombine edildiğinde erkeğin şık bir görünüme kavuşması için tüm koşullar sağlanmış oluyor! Gerçekten de Takım elbise, erkekler için en şık kıyafet buluşlarından biri olduğu gibi, hiç de eskimeyen bir modadır! Bunun yanında bir de Takım Elbiseye uygun aksesuarlar kullanıldı mı (Kravat iğnesi, Gömlek Yaka iğnesi ve Gömlek Kol Düğmeleri), ortaya kusursuz bir şıklık çıkıveriyor. Şimdi sizlere, mükemmel şıklıktaki gömlek kol düğmelerinden birini tanıtmak istiyoruz! Kişiye Özel Gümüş Kaplama Kare Kol Düğmesi, erkeğin isminin baş harflerine özel düzenleniyor! Eğer erkek arkadaşınız takım elbise giymekten keyif alıyorsa, kendi ismine özel hazırlanmış olan bu kol düğmelerini çok beğenecektir!

Erkek Arkadaşınıza Calvin Klein Parfüm Hediye Edin!

Erkek arkadaşa Hediye
Ürünü Satın Al
Parfüm, genellikle bayanların en çok tercih ettiği hediyelerin başında gelir. Anca burada önemli olan sevgilinizin ne tarz kokular süründüğünü iyi biliyor olmak! Vermiş olduğumuz linkten bu özel parfüme ait detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Eğer sizde sevgilinize parfüm hediye etmek istiyorsanız, hepsiburada.com sitesinden seçtiğimiz ve şu an için kampanyalı bir ürün olan Calvin Klein marka güzel bir parfüm sizi bekliyor! Calvin Klein’dan şıklığına ve görünümüne özen erkeğe muhteşem bir parfüm! Tüm ciltler için uygun olan Calvin Klein, baş döndüren ve kışkırtıcı kokusu ile ideal bir tercih!

Şıklığına Özel Deri Hediye Seti Aksesuar

Erkek arkadaşa hediyeler
Satın Al
Kişiye Özel Deri Hediye seti öyle güzel ve şık bir hediye kutusuna sahip ki, erkek arkadaşınıza bu güzellikteki hediye setini daha eline alır almaz büyülenmemesi mümkün değil! Zenga marka kaliteli deri aksesuar ürünlerden oluşan bu özel set içerisinde, üzerinde yine sevgilinizin adının ve soy adının yazılı olacağı, üzerinde ise isminin baş harfine özel olarak hazırlanan 1 adet deri cüzdan, muhteşem bir şıklığıa sahip erkek deri kemer ve tüm anahtarlarını üzerine tutturabileceği kendi ismine özel bir deri anahtarlık yer alıyor! Sizi, çok güzel hediye fikirlerimiz ile ikna edeceğimizden bahsetmiştik ya hani? Sanırız siz de Kişiye Özel Deri Hediye Seti karşısında hayranlığınızı saklayamayacaksınız! Bu özel ürün, “Doğum günü için erkek arkadaşa ne hediye alınır?”

Kişiye Özel Karakalem Portre Resim

Sürpriz hediyeler
Satın Al
Bugüne kadar özel günlerde erkek arkadaşınız için alınabilecek hediyelerin her türlüsünü, her modelini, her çeşidini denediniz! Ancak bu sefer, erkek arkadaşınıza vermek istediğiniz hediyenin daha orijinal bir şeyler olmasını istiyorsunuz! Evet acaba bu özel armağan ne olabilir? Tam da bu noktada hemen yardımınıza koşmak istiyoruz! Sevgilinizin Kara kalem ile çizilmiş Portre Resmi sizce nasıl bir fikir? Bize göre kara kalem portre resim olabilecek en anlamlı, en özel hediye fikirleri içerisinde! Vermiş olduğum linkten, sevgilinizin en güzel fotoğrafını seçip gönderiyorsunuz ve en fazla 2-3 gün içerisinde kara kalem portre resim elinize ulaşmış oluyor! Üstelik çizilen resimler tamamen beğenme garantili! Beğenmediğiniz takdirde ücret ödemiyorsunuz! Karakalem portre resim, erkeğe doğum günü hediyesi olarak da, yılbaşı hediyesi olarak da verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri! Daha detaylı bilgi almak için şu numara ile irtibata geçebilirsiniz; 0536 880 44 34

Erkek Arkadaşınızın Unutamayacağı Sürpriz Doğum Günü Hediyesi

Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati
Satın Al
Erkek arkadaşınıza romantik sürprizler yapmayı seviyorsanız, doğum gününde romantik ve aynı zamanda sürpriz bir hediye, en çok tercih edeceğiniz hediye seçeneklerinin başında gelir! Size, doğum gününde erkek arkadaşınızın kalbini okşayacak mükemmel bir sürpriz hediye önerisi sunuyoruz! Üzerine en beğendiğiniz 3 adet fotoğraflarınızı eklettirebileceğiniz Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati, aynı zamanda sizin hazırlayacağınız romantik mesaj ile de son derece anlamlı bir armağana dönüşüyor!

Erkek Arkadaşınıza Romantik Kupa Bardak

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri
Satın Al
Bu kadar romantik bir kupa bardak ile daha önce hiç karşılaşmış mıydınız? Hiç sanmıyoruz! Üzerinde yer alan “çöp adam” kız karakteri, kollarını iki yana açmış ve aşkını haykırarak ifade ediyor; “Seni bu kadar çok seviyorum”! Tıpkı sizin sevgilinize yapmak istediğiniz hareket gibi! Erkek arkadaşınıza olan özel duygularınızı şirin bir hediye ile ilan etmek isterseniz, bu romantik kupa bardak tam size göre! Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri içerisinde yer alan romantik kupa bardak ile, erkek arkadaşınızın kalbini bir kez daha fethedeceksiniz! Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri, duvar saati, masa saati, mousepad ve kupa bardaktan oluşmaktadır! Bu ürünlerden hangisi ile sevgilinizin kalbini çalmak istediğiniz ise size kalmış! İster sevgililer günü hediyesi, ister yıl dönümü hediyesi olarak uygun fiyatı ile bu ürünlerden erkek arkadaşınıza hediye etmeyi düşünebilirsiniz!

Her An Sizi Hatırlatacak Fotoğraflı Kupa Bardak

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak
Satın Al
Hazır yukarıda şirin ve aynı zamanda romantik bir hediyelik kupadan bahsetmişken, yine aynı kategoride yer alan bir başka kupa bardak ile devam edelim! Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak, tamamen kendi fotoğraflarınıza özel olarak hazırlanıyor! Üzerine 3 adet fotoğraf eklenebilen bu kupa, sevgilinizin masasında gözlerinin önünde bulunduğu her an, sadece sizi ve aşkınızı hatırlamasını sağlayacak!

Mesajlı ve İsim Yazılabilir Kişiye Özel Gömlek

Kişiye Özel Gömlek
Satın Al
Sıradan gömlekler vardır, bir de üzerine nakışla özel mesaj ve isim baş harfini yazdırabileceğimiz Kişiye Özel Gömlek vardır! Sevgililer gününde O’na, üzerinde en tatlı ve en sevgi dolu romantik mesajınızın yer aldığı Kişiye Özel Gömlek hediye edebilirsiniz! Kişiye özel hazırlanan bu özel gömleğin yaka kısmına sadece sevgilinizin okuyabileceği romantik bir mesaj yazdırabilirsiniz. Gömleğin kol ve cep kısmına da herkesin görebileceği isim ve soy isim baş harfleri işleniyor! S-M-L ve XL olmak üzere 4 farklı bedeni bulunan Kişiye Özel Gömlek, mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile sizi bekliyor!

İlişkinize Daha Fazla Romantizm Katmak İster misiniz?

Romantik Kalp
Satın Al
Tanışmanızın üzerinden 2 yıl ya da 3 yıl geçmiş olabilir! O’nunla birlikteyken kendinizi çok mutlu ancak, heyecanınızı yitirmiş bir şekilde mi hissediyorsunuz? Aslında bu çok da normal bir şey! Fakat eğer siz isterseniz, ilişkinize yeniden yepyeni heyecanlar katabilirsiniz! İlişkisine yeni heyecanlar arayanlar için tasarlanmış olan Romantik Kalp ile sizleri tanıştırmanın zamanı geldi! İçerisinde 100 den fazla insanın kalbini yerinden hoplatacak heyecanlı ve romantik mesajlar içeren Romantik Kalp Kutu ilişkinize beklediğiniz heyecanı geri katmaya geliyor! İçerisinde yer alan özel cımbızı ile mesaj kağıtlarından birini çekiyorsunuz ve orada yazılı olan görevi layığı ile yerine getiriyorsunuz! Elbette ki, sizin sıranız geçtikten sonra bu sefer romantik görev çekme sırası erkek arkadaşınıza geliyor! O da cımbızla kalp kutu içerisinden bir görev çekiyor ve aynı sizin gibi bu mesajı yerine getirmekle yükümlü oluyor! Romantik aşk oyunları oynayabileceğiniz Romantik Kalp Kutusu, hem sürpriz, hem de bir eğlence aracı! Sevgilisini şaşırtmak isteyen, O’na romantik bir hediye arayışında olanlar için özel tasarlanmış olan bu ürüne kesinlikle bayılacaksınız.

Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı
Satın Al
Erkek arkadaşınıza yıl dönümü için özel bir hediye arayışı içerisinde misiniz? Özel bir hediye aramakta çok haklısınız! Çünkü, birlikte yaşanan romantik güzel anlar kadar, bir daha hatırlamak dahi istemediğiniz olumsuz anlar da yaşandı! Ancak tüm bu badirelere rağmen güzel olan şey şu ki; Aşkınız bu olumsuzluklar içerisinden daha sağlam ve daha güçlü bir şekilde çıkmayı başardı! Sapasağlam aşkınızı, taş gibi bir hediye ile taçlandırmak isterseniz, Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı tam size göre! Üzerine, sizin için anlamı büyük olan en sevdiğiniz fotoğrafı koyup, bir de altına romantik bir mesajınızı yazdınız mı, erkek arkadaşınıza asla unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı, 16 X 21 cm boyutlarında olup, ahşap çerçevesi 10 X 15 cm en ve boy oranına sahiptir. Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı üzerine fotoğraf ve yazılar sublimasyon baskı tekniği ile işlenmektedir.

Ahşap Lazer İşlemeli Resim Çerçevesi

Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli ÇerçeveSatın AlYeni yaşını kutlayacak olan sevgilinize bu özel günü unutulmaz kılmak için, içerisinde ikinizin de birlikte olduğu bir fotoğraf karesini yerleştirebileceğiniz, kendi isimlerinize özel ahşap bir foto çerçeve armağan edebilirsiniz! Yukarıdaki örnekte gördüğünüz gibi bir de üzerine romantik doğum günü mesajınızı “Seni Seviyorum Sevgilim” şeklinde bir mesaj eklediniz mi, ortaya kusursuz bir armağan çıkacaktır! Köşeleri birbiri ile uyumlu farklı renklerle bezenmiş olan, etrafı ise kalp sembolleri ile süslenmiş olan bu özel çerçevenin üzerine sizin için özel olan bir tarihi de yazıdırabiliyorsunuz!

Erkek Arkadaşınızı Yıldız Ödülü ile Ödüllendirin

Kişiye Özel Kristal Yıldız Ödülü
Satın Al
Sizden kilometrelerce uzakta olan erkek arkadaşınız ile bir telefon görüşmesi; “Hayatım bugün biraz rahatsızım ama merak etme önemli bir şeyim yok! Tamam mı merak etme beni!” Daha telefonunuzu kapatır kapatmaz, o an ne kadar önemli işi varsa elinin terci ile bir kenara iten ve soluğu sizin yanınızda alan son derece ilgili bir erkek arkadaşınız var! Peki böyle sizin üzerinize titreyen, size hakkettiğiniz değeri veren anlayışlı bir sevgiliye, doğum günü hediyesi olarak ne hediye alınabilir? Bunun için size harika bir hediye önerimiz olacak! Üzerinde dilediğiniz mesajınızı yazabileceğiniz, kristal parlaklığında Kişiye Özel Kristal Yıldız Ödülü! Kalbinizin yıldızına verebileceğiniz en anlamlı doğum günü hediyelerinden biri!

O’na Anlamlı Bir Doğum Günü Hediyesi Verin

Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül
Satın Al
O’nunla birlikteyken kendinizi o kadar mutlu hissediyorsunuz ki, zamanın nasıl hızlı geçtiğini hiç anlamıyorsunuz bile! Bir de bakmışsınız ki, birlikte geçirdiğiniz bir yılı daha geride bırakmışsınız ve yepyeni bir yıldönümü kutlayacak olmanın heyecanını yaşıyorsunuz! Kafanızda “Acaba şimdi nasıl bir hediye alsam?” diye hediye karmaşası yaşıyorsanız, yine anlamlı bir hediye önerimiz daha olacak! Kalp şeklinde tasarlanmış olan ve fonunda “Seni Seviyorum” yazılı Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül, erkek arkadaşınıza en anlamlı yıl dönümü armağanlarından!

Esprili ve Aynı Zamanda Romantik Çöp Adam Yastıklar

Kişiye Özel Çöp Adam Yastıkları
Satın Al
Yaptığı esprilerle her gününüzün neşe ile geçmesini sağlayan çok komik bir erkek arkadaşınız mı var? O halde yılbaşı için siz de O’na bomba bir espri yapabilirsiniz! Üzerinde çöp adam resimleri bulunan, son derece sevimli ve romantik çöp adamlar, aşklarını yastıklar üzerinde sürdürüyorlar! Üstelik, 4 farklı modeli bulunan çöp adam yastıkları tamamen kişiye özel hazırlanıyor!

Masasının Üzerinde Aşkınızı İfade Eden Masa Saati

Kişiye Özel Fiyonklu Kalp Masa Saati
Satın Al
Her saat başı “Aşkım seni çok özledim..”,”Her an aklımdasın…”,”Seni çok seviyorum keşke yanımda olsan…” diye cep telefonunuza mesajlar yazdıran bir sevgiliniz mi var? O halde erkek arkadaşınıza, sizi günün har anında karşısında görüp özlemini bir nebze olsun giderebileceği ve size kavuşacağı zamanı da ondan öğrenebileceği Kişiye Özel Fiyonklu Kalp Masa Saati armağan edin! Kişiye Özel Fiyonklu Kalp Masa Saati üzerine konulan fotoğraf ve kendi isimleriniz ile kişiye özel hale geliyor ve masanızın üzerinde sürekli sevgiyle atan bir saatiniz oluyor.

Erkek Arkadaşınızın İlgi Alanına Yönelik İlginç Bir Hediye

Erkek arkadaşa hediye
Satın Al
O’nunla baş başayken en romantik anlarınızda hayallerinizi ve geleceğe dair planlarınızı konuşursunuz! Siz genellikle klasik değimi ile “Pembe Panjurlu Ev” hayali kurarken, erkek arkadaşınız ise üstü açık bir araba ile baş başa bir tatil turundan bahsediyor! Otomobil tutkusu erkekler için karşı konulamaz bir sevgi! Sizin de otomobillere daha doğru ifadesi ile klasik otomobillere merakı olan bir erkek arkadaşınız varsa, üzerinde efsane otomobillerin yer aldığı ve aynı zamanda duvar saati olarak da kullanabileceği Tasarım Ahşap Duvar Saatleri armağan edebilirsiniz!

Her Saatinde Fotoğraf Bulunan Kalp Rakamlı Duvar Saati

Fotoğraflı Kalp Rakamlı Duvar Saati
Satın Al
Size öyle romantik bir duvar saati önereceğim ki, Dünya’da bir benzeri daha olmayacak! Neden? Çünkü bu duvar saatinin her bir santimetre karesini siz dolduracaksınız! İlk önce bilgisayarınızda sakladığınız en güzel 12 tane fotoğrafı bir güzel seçiyorsunuz! Daha sonra ise bu duvar saatinin göbeğine yerleştirilecek özel fotoğrafı seçiyorsunuz! Ardından bir de 40 karakteri geçmeyecek şekilde romantik mesajınızı oluşturuyorsunuz. Kişiye özel bu ürünü hazırlamak için tüm işlemler bittikten sonra, ortaya ne kadar kusursuz ve ne kadar anlamlı bir hediye çıkacağını siz hayal edin!

Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Metal Çakmak

Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Metal Çakmak
Satın Al
Erkek arkadaşınıza şöyle havalı, pırıl pırıl parlak metal yüzeye sahip, üzerinde kendi ismine özel olarak hazırlanmış bir çakmak hediye etmek ister misiniz? Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Metal Çakmak, her an sevgilinizin yanında taşıyabileceği bir eşya olacağı için, her kullandığında da sizi hatırlatabilecek bir ürün! Bir de üzerine ikiniz için anlam ifade eden bir tarihi de yazdırdınız mı ortaya çok güzel bir hediye çıkacağı kesin! Tüm çabalarınıza rağmen sigara içmesine mani olamadıysanız, bari kullandığı çakmak da özel olsun! Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Metal Çakmak, rüzgarda sönmeyen özelliği ile erkek arkadaşınızın çok beğenebileceğini düşündüğümüz harika bir ürün! Size tavsiyemiz, bu çakmağı sevgilinize armağan edeceğiniz zaman bir şartla verin; “Bu özel çakmak, diğer bayanların sigarasını yakmayacak! Söz mü?”

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Çakmak

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Çakmak
Satın Al
Bir üst bölümde rüzgarda sönmeyen çakmak modelini sizlere tavsiye etmiştim. Şimdiki ürünümüz de bir çakmak modeli ancak diğerinden farklı olarak her iki tarafına fotoğrafınızın eklenebileceği bir ürün! Erkek arkadaşıma kullanışlı ve beni hatırlatabilecek ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, ucuz fiyatı ile de çok tercih edilen Kişiye Özel İki Fotoğraflı Çakmak modelini sizlere tavsiye edebiliriz.

Erkek Arkadaşınıza Kullanışlı Bir Armağan

Erkek arkadaşa hediyeler
Satın Al
Erkek arkadaşa hediye fikirleri listemize şimdi de bir el çantasını dahil ediyoruz. Erkek arkadaşınızın mesleği ne olursa olsun, O’na günlük yaşamında rahatlıkla kullanabileceği, spor ve klasik kıyafetleri ile de son derece uyumlu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası armağan edebilirsiniz! Arabasının Anahtarı, Cüzdanını, kalemlerini, şarj aletini, cep telefonunu, kullanıyorsa sigara paketi ve çakmağını, kısacası üzerine yük olabilecek her şeyi, Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası içerisinde rahatlıkla taşıyabilecek!

Erkek Arkadaşa Yıldönümüne Özel Duvar Saati

erkek arkadaşa ne hediye alınır
Satın Al
Bir duvar saati en fazla ne kadar romantik olabilir sizce? Düşünün ki bu duvar saati  üzerinde güller, yüzükler, kalp sembolleri ve özel mesajlar olsun! Üzerinde size ait özel bir tarih, özel bir saat ve sevgi dolu mesajınız yer alacağı Yıldönümüne Özel  Duvar Saati, aşkla bağlı olduğunuz ve kalbinizin tir tir titrediği erkek arkadaşınıza en güzel yıl dönümü hediyesi!

Vintage Karaoke Mikrofon

Vintage Karaoke Mikrofon
Satın Al
Hem mükemmel bir karakter, hem çok yakışıklı ve hem de mükemmel bir sese sahip olan bir erkeğe ne hediye alınabilir? Size olan aşkını gözlerinizin içine bakıp, en romantik aşk şarkıları ile anlatmaya çalışan biricik erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri Vintage Karaoke Mikrofon! Sevgiliniz Vintage Karaoke Mikrofon ile bundan böyle sizinle buluşmadan önce bir güzel şarkı provası yapabilecek!

Erkek Arkadaşınız Sürpriz Yapabileceğiniz Bir Hediye

sihirli kupa
Satın Al
Daha önce sihirli kupa bardaklar hakkında bir fikir sahibi değilseniz, bu yıla damgasını vurmuş ürün modelleri hakkında bu linkten modeller ve detaylı bilgiler alabilirsiniz; Sihirli Kupa Bardaklar! Şimdi gelelim erkek arkadaşınıza yapabileceğiniz özel sürprize! Sizin seçeceğiniz iki adet size özel fotoğraf yukarıda göreceğiniz kupa bardak üzerine işlenecek! Şimdi bunun neresi sürpriz diyebilirsiniz! Ama durun biraz sabırlı olun! Ürün kargo ile erkek arkadaşınızın eline ulaştığında, simsiyah bir kupa bardak şeklinde gelecek! Ancak ne zaman ki içerisine sıcak bir içecek koyarsa, işte sürpriz bundan sonra başlıyor! Yavaş yavaş siyah renk olan kupa bardağın rengi açılmaya başlayacak ve ortaya eşsiz güzelliği ile sizin fotoğraflarınız belirecek! Nasıl çok güzel değil mi? Bu ürüne ait daha fazla model çeşitleri görmek isterseniz, sarı yazı ile belirttiğim Sihirli Kupa Bardak linkine tıklayabilirsiniz!

Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati

ERKEK ARKADAŞA İLGİNÇ HEDİYELER
Satın Al
Bir Türk Erkeğin ilgi alanlarının başında futbol ve lüks arabalar gelir! Maddi durumu hangi seviyede olursa olsun erkeklerin hayallerinde her zaman bir lüks otomobile sahip olma hayali vardır! Şimdi önereceğimiz hediyelik eşya, belki lüks bir otomobil olmayabilir ancak, erkek arkadaşınızı çok şaşırtacak ve mutlu edecek bir ürün! Tamamen bir otomobil tekerleği şeklinde tasarlanmış olan Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati! Arkadaşınız için gerçekten sıra dışı ve çok enteresan bir armağan arayışınız varsa, modern duvarlarda dekoratif bir görünüm sergileyecek Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati tam size göre!

Esprili Mutfak Önlükleri

Erkeklere Özel Mutfak Önlükleri
Satın Al
Hayatım bu yemeği gerçekten sen mi yaptın? Hadi bana doğruyu söyle! yaptığı enfes yemeklerle sizi bu kadar şaşırtan, mutfaktayken hiç beklemediğiniz derecede mükemmel bir performans sergileyen erkek arkadaşınıza ilginç olduğu kadar esprili bir hediye vermek ister misiniz? Üzerinde esprili karikatür resimleri yer alan ve kişiye özel hazırlanan bu mutfak önlükleri ile, erkek arkadaşınıza güzel bir sürpriz hediye hazırlayabilirsiniz! Aynı zamanda O’nu ne kadar takdir ettiğinizi de göstermiş olacağınız kişiye özel mutfak önlüğü ile erkek sevgiliniz bundan böyle de mutfakta harikalar yaratmaya devam edecek!

O’nu Mutlu Edecek Kişiye Özel Doğum Günü Ürünleri

Kişiye Özel Doğum Günü Ürünleri
Satın Al
İnsanın içini açan, masmavi bir zemin üzerine, balon, yaş günü mumları, konfetiler ve erkek arkadaşınızın resminin olduğu Kişiye Özel Doğum Günü Ürünleri, ucuz ve hesaplı fiyatı ile göz dolduruyor! Üzerine en romantik sevgi mesajlarınızı da yazdırabileceğiniz bu şirin hediyelikler ile O’na şık bir doğum günü armağanı hazırlayabilirsiniz!

Dekoratif Nostaljik Bir Armağan & Gramofon Müzik Kutusu

Gramofon Müzik Kutusu
Satın Al
Kusursuz tasarımı, ince işçiliği ve göz dolduran şıklığı ile Gramofon Müzik Kutusu, erkek arkadaşınızın ofisinde, kitaplığında ya da çalışma odasında son derece dekoratif duracak şahane bir ürün! Ahşap üzerine altın sarısı rengi ve çok zarif çizgileri ile nostalji rüzgarları estirecek olan Gramofon Müzik Kutusu, henüz romantik bir hediye almak için henüz erken olduğunu düşündüğünüz erkek arkadaşınız için ilişkinizin başlarında düşünebileceğiniz en iyi hediye alternatiflerinden biri!
erkeğe hediye fikirleri
Bir sonraki sayfada erkeğe hediye edilebilecek özelliklerde bir dünya armağan sizi bekliyor! Erkeğe ilginç hediye fikirlerinden tutun da, en romantik, en ilgi çekici hediyelere kadar. Bakmak istiyorsanız lütfen resme tıklayın!

2 YORUMLAR

  1. Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak karakalem resim çizdirmek istiyorum. Nasıl sipariş verebilirim acaba? Bir de sipariş verirsem kaç güne elime ulaşır. Lütfen acil cevaplar mısınız?

CEVAP VER