Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi ve Sürprizi

yıl dönümü hediyeleri

Bayan ve erkek sevgiliye yıl dönümü hediye fikirleri ve Yıl dönümü sürprizleri ile herkese selam. Yıl dönümü kutlaması ve Yıl dönümü hediyesi, birbirini özel bulan kadın ve erkek sevgililer arasında o ilişkiye verilen değerin ve o ilişkiye gösterilen saygının en önemli göstergesidir. Her aşk ilişkisi başlangıçta tanışma ile olur, daha sonra sevginin ve paylaşımın artması ile aşka dönüşür ve finalde evlilik ile devam eder. Birbirlerini önemseyen ve özel bulan sevgililer, kendileri için milat sayılan bu özel ve önemli günleri kutlamak, hediyeleşmek ve birbirlerine olan aşklarını bu şekilde güçlendirmek isterler. Dolayısı ile 365 günden oluşan bir yıl içerisinde erkek ve bayan sevgililer kendi aralarında, ilk tanışma Yıl dönümü, evlilik yıl dönümü veya nişan yıl dönümü gibi özel günler tayin ederler. Yukarıda değindiğimiz gibi Yıl dönümü kutlamak, sevgililerin ilişkilerine gösterdikleri önemin göstergesi olduğu için, Yıl dönümü için hediye seçmekte gösterilen titizlik ve özen de, yine sevgiliye verilen değeri ifade etmektedir. Bunun dışında özellikle bayanlar arasında, erkek sevgilinin birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü derken ilerleyen yıllarda, yıldönümü gibi özel günleri pek önemsemediği söylense de, hala yeryüzünde sevgilisi için, güzel detaylarla hazırlanmış sürprizler yapmayı düşünen ve romantik yıl dönümü hediyeleri araştıran erkeklerin var olduğunu düşünüyorum.

Seviyor mu, sevmiyor mu gelgitleri ile başlayan ve daha sonra sizin için en değerli varlık haline gelen, kalbinizi, ruhunuzu adadığınız sevgiliniz ile, ilişkinizin ilk yılını bir solukta tamamladınız. Oysaki, daha dün gibi aklınızda, onu ne kadar sevdiğinizi ilk söylediğinizde yaşadığınız o müthiş heyecan öyle değil mi? İlk göz teması, ilk söz, İlk tanışma, ilk buluşma, ilk baş başa yemek, ilk el ele tutuşma, yağmurda ilk ıslanma ve en önemlisi ilk defa “Seni çok seviyorum…” sözleri… Sevgiliniz ile yaşadığınız her ilk, sizin için çok özel ve çok değerli. Şimdide yeni bir ilki yaşamanın heyecanı sizi sarmaya başladı; tanışmanızın birinci yıl dönümü şerefine sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak ve ilk kez O’na bir Yıl dönümü hediyesi almak! Sevgiliniz belki de sizin, her detayı düşünen ve en çok da sürprizle ile dolu olan bu yönünüzü seviyordur! Şu dakikaya kadar, evlilik yıl dönümü ya da tanışma yıl dönümü için bir sürpriz planı yapmadıysanız, bu konuda fikirlerimize kulak vereceğinizi düşünüyoruz! Aşağıda sevgiliye yıldönümü sürprizleri için fikirlerimizi bulabilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel Yıl dönümü Hediyeleri


yıldönümü hediyeleri

Sevgiliye Özel Romantik Aşıklar Hediye Sepeti

Yıl dönümü, aşıklar için en özel günlerden biridir. Elbette ki önemli olan bu özel günde aşk vurgusu taşıyan hediyelerden seçmek! İşte O’na olan aşkınızı daha güçlü bir biçimde gösterebileceğiniz son derece özenle hazırlanmıi romantik bir hediye sepeti karşınızda. Kız arkadaşınıza rüya gibi romantik bir hediye vermek ister misiniz? İçerisinde yer alan birbirinden romantik hediyeliklerle, sevgilinize O’nun ne kadar vazgeçilmez ve özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Dolu dolu aşk parolasıyla hazırlanmış olan Sevgiliye Özel Romantik Aşıklar Hediye Sepeti ile, yıl dönümünde kız arkadaşınıza anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

sevgiliye yıldönümü hediyeleri

100 Romantik Yıldönümü Kutlama Sözleri

Kalpli kartlara özenle yazılmış 100 farklı yıldönümü kutlama mesajı bu hediye kutusu içerisinde. 1’inci, 2’inci veya 10’cu yıldönümünüzü romantik bir hediye ile kutlamak, sevgilinize verdiğiniz değeri en çarpıcı şekilde dile getirmek için bu sözlerden yardım alabilirsiniz! Sevgiliniz için hazırlayacağınız hediye sepetleri içerisine de koyabileceğiniz 100 farklı yıldönümü kutlama sözleri, bu özel gün için hazırlayacağınız sürprizler için de size iyi bir fikir verebilir. Şık bir hediye kutusu içerisinde satışa sunulan yıldönümüne özel sözlerin her biri, romantizm de sınırları zorlayan seçmece sözlerden oluşuyor ve sevgilinizin kalbini deriden etkileyecek mesajlar içeriyor!

Sevgiliye yıldönümü için hediyeler

Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi

Yıl dönümü için benzersiz derecede etkileyici ve zekice kurgulamanız halinde sevgilinize unutamayacağı özel bir yıl dönümü hediyesini Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi ile hazırlayabilirsiniz. İçerisine, aşk dolu sevimli mesajlarınızı, sevgilinize 1. 2. ya da aşkınızın kaçıncı yıl dönümünü geçiriyorsanız, O’na olan derin duygularınızı Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi ile iletebilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan mesaj şişesi içerisinde duygularınız yer alıyor. Şık bir hediye kutusu içerisinde, mesaj şişesi hem romantik hem de son derece sürpriz dolu bir yıl dönümü hediyesi olacaktır.

Erkek sevgiliye yıl dönümü hediyesi

Kişiye Özel Çakmak ve Sigara Tabakası Seti

Bayanların, erkekler için özel günlerde hediye seçimlerinde ne kadar zorlandıklarını çok iyi biliyoruz. İşte karşınızda yıl dönümü hediyesi olarak erkeğe hediye olabilecek en prestijli armağanlardan biri. Siyah-gri baklava desenli şık hediye kutusu içerisinde, kişiye özel fotoğraf baskılı çakmak ve metal sigara tabakasından oluşan bu hediye seti ile, sigara kullanan erkek arkadaşınıza en kalıcı armağanlardan birini verebilirsiniz.

bayan sevgiliye hediye sepeti

Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti

Kalbinize güzel duygular yaşatan biricik sultanınıza özel bir yıl dönümü hediyesi vermek isterseniz, Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti bu bağlamda oldukça ideal bir tercih olacaktır. Göz kamaştırıcı beyaz renk hasır sepet içerisinde, bayan sevgilinizin kalbine uzanan son derece romantik hediyeler bu sepet içerisinde! İstiridye Kabuğu şeklinde kadife kaplı Özel hediye kutusu içerisinde Gümüş İnci Kolye, 100 Adet Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var yazılı romantik mesajlar, Kendi duygularınızı yansıtabileceğiniz mesaj kağıdı ve “Seni Seviyorum” yazılı çikolatalar… Yıl dönümü için bayana hediye olarak düşünülebilecek en romantik armğanalardan biri.

romantik yıldönümü hediyeleri

Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Sepeti

Sevgilinize seçtiğiniz hediyelerin, diğer insanlara hediye beğenirken yaşadıklarınızdan çopk ama çok farklı yönleri vardır. Bir kere, A-Z’ye tüm aşamalarıyla, sunumuyla, hediye paketiyle sevgiliye hediye özel ve romantik olmalıdır. İşte hediyenizi daha romantik bir hale getirebilmeniz için size üzerine romantik mesajlarınızı yazdırabileceğiniz harika bir hediye kutusu! Sevgilinize olan duygularınızı ifade ederken, Kişiye Özel Şık Kutusunda Hediye Notu ihtiyacınız olan tüm romantik unsurları tamamlıyor! Kız Arkadaşınız yıldönümü hediyesi olarak, kendisine aldığınız hediye karşısında gözyaşlarına hakim olmakta zorlanacak.  Duruluğun ve saflığın simgesi beyaz renk üzerine, ateşli aşkların simgesi kırmızı kurdele bağlanarak süslenmiş hediye kutusu, sevgilinizi çok ama çok mutlu kılacak!

yıldönümü hediyeleri

Sevgiliye Seni Seviyorum Hediye Sepeti

Seni Seviyorum sözlerinin hangi dilde söylendiğinin ne önemi var ki? Çok seven bir aşık, bazen kollarınızı her iki yana açıp, kocaman bir haykırışla “Seni Seviyorum” diye bağırmak ve bunu milyonlarca kez tekrar etmek ister. Eğer siz de kız arkadaşınıza böylesine büyük bir aşkla vurgunsanız, Onu acayip derecede çok seviyorsanız ilişkinizin yıl dönümü hediyesi olarak Ona sevginizi hediye edin. Nasıl mı? İçerisinde tam 100 farklı dilde “Seni Seviyorum” yazılı kalp kartların olduğu ve çikolatalarla lezzetlenen bu özel hediye kutusuyla! İddia ediyoruz ki, sevgiliniz aldığınız bu romantik hediyeye bayılacak.


Erkek sevgiliye yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel İsim Yazılı Oscar Başarı Ödülü

Aşkla, muhabbetle, sevgiyle geçen koskoca bir yılın ardından, erkek arkadaşınıza olan sevginiz de, aşkınız da bir önceki seneye göre kat ve kat arttı! Çünkü birlikte olduğunuz her saniye, Onunla göz göze geçen her an, kişiliğiyle, karakteriyle, yaptıklarıyla gözünüzde dev gibi büyümeyi başardı! Öyle ki sevgiliniz size şu sözü bile söyletmeyi başardı, “Bir daha dünyaya gelecek olsam, yine Onu severdim”. Aslında 6 milyar insan içerisinden böylesine aşık olduğunuz birini bulabilmeniz büyük bir şans! O halde yıl dönümünüzde erkek arkadaşınıza hem ne kadar şanslı biri olduğunuzu, hem de Ona olan sevginizi gösterecek Kişiye Özel İsim Yazılı Oscar Başarı Ödülü vermeye ne dersiniz? Muhteşem görüntüsü ve altın sarısı renkteki heykel, son derece kaliteli bir şekilde hazırlanmıştır. Üzerine sevgilinize özel mesajınızı yazdırabilirsiniz. Örneğin “Birinci yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni Çok Seviyorum.” tarzı bir yazı muhteşem olacaktır.

Sevgiliye romantik yıldönümü hediyeleri

Yıldönümüne Özel Fotoğraflı Ahşap Çerçeve

İçten bir tebessüm, aşk dolu bir bakış, sıcacık bir dokunuş, mutlulu bir aşkın en güzel belirtisidir. Sevgilinize yıldönümünüzde Ona duyduğunuz aşkı hissettirmenin en romantik yollarından biri de, üzerinde isimlerinizin yer alacağı, içerisinde ise en güzel fotoğrafınızın olacağı Sevgililere Özel Fotoğraflı Ahşap Çerçevesidir. Sevgililere Özel Fotoğraflı Ahşap Çerçeve ile aşk dolu, sevgi dolu anlarınız kalıcı ve ölümsüz olsun.


Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata ve Kupa Bardak

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata ve Kupa Bardak

Bu hediye sepeti, sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak hem romantik, hem de pahalı olmayan özel bir hediye düşünenlere gelsin! Size yaşattığı güzel duygular için, mükemmel hayaller için sevgilinize hediyeniz ile küçük bir teşekkür etmek isterseniz, son derece romantik bir hediye kutusuna sahip Aşkıma Sevgilerimi Sunuyorum biçilmiş kaftan! O’na “seni seviyorum” demenin en romantik yolunu mu arıyorsunuz? O halde yolunuz yine bu hediye sepetine çıkıyor! Pembe renk kalp hediye kutusunun içerisinde zarif kalp baskı bulunan ve üzerinde “Seni Çoook Seviyorum” yazılı kupa bardak ile, sevgiliniz aşkınızı yudumlayacak! Bunun yanında hediye sepeti içeriğinde yer alan 2 adet kalp çikolata ile de kendini çok mutlu hissedecek! Not ; Kalp hediye kutuları renk ve desen farklılıkları göstermekte olup asorti olarak gönderilmektedir.


Sonsuzluk Kolye 

Sonsuz Aşk, sevgilinizin boynunda anlamlı bir kolye ile hayat bulsun! Biricik sevgilimi çok seviyorum ve O’nun için anlamlı bir yıl dönümü hediyesi arıyorum diye düşünenler, bu hediyenin ayrıntılarına daha yakından bakabilirler! Kız arkadaşınıza sevginizi değil yılın her günü, günün her dakikası yaşatacak 925 Ayar Gümüş Sonsuzluk Kolye, anlamlı olduğu kadar zarif bir yıl dönümü hediyesi. 925 Ayar Gümüş Sonsuzluk Yüzük, özel hediye kutusu içerisinde ve Hediyemen.com güvencesiyle satışta.

Güzel Yıldönümü hediyeleri

Yıldönümüne Özel Yastık

Sevgilim geceleri bile aşkımızı hissetsin ve yalnızca beni düşünsün diyenlere Kişiye Özel Yıl dönümü Yastık! Üzeri romantik figürlerle süslenmiş, romantik mesajınız ile anlam kazanacak mesajlı ve isimli Aşk Kafesi Yastık, sevgilimin gündüzünde ben, gecesinde ben, hayallerinde ben olayım diye düşünenlerin tek hediye seçeneği! Kız arkadaşınız yıl dönümünde kendisine armağan ettiğiniz bu romantik yastığa sarılsın ve geleceğinizin hayallerini şimdiden kurmaya başlasın! Kişiye özel olarak hazırlanan Yastık üzerine aşk mesajınızı ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz! Dilerseniz romantik yastık üzerine yıl dönümünüz için özel mesajınızı yazdırabilirsiniz. “Nice senelere birlikte Aşkım…”

Sevgilime Bi Dolu Ayıcıklı Hediye Sepeti

Sevgilime Bi Dolu Ayıcıklı Hediye Sepeti

İçerisinde, isminize özel olarak hazırlanacak, ayıcık resimli 2 adet aşk kupa bardak, kalp çikolatalar, ayıcık anahtarlıklar, kırmızı romantik mum ile bu hediye sepeti oldukça romantik! Sevimli Ayıcıklar sevgilinize O’nu ne kadar çok sevdiğinizi fısıldamaya geliyor. Ayıcık resimli ve tasarımlı hediyeler, kız arkadaşınızla aranızdaki sevgi bağını sağlamlaştırmak için var gücü ile çalışmak istiyor. Kadınların sarılıp uyumaktan, onu sevip televizyon izlemekten acayip derecede keyif aldıkları Ayıcık Oyuncak, bu sefer daha romantik ve daha şirin! Sevgiliye yıl dönümü hediyesi ne alınır diye düşünenlerin kaçırmaması gereken ender şirinlikte bir armağan!


Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati

Kişiye Özel Kalp Kutuda Aşk Mesajlı Kalp Saat

Olağanüstü etkileyicilikle hazırlanmış olan Kişiye Özel Kalp Kutuda Aşk Mesajlı Kalp Saat, erkek ve bayan sevgililer için tüm özel günlerin en anlamlı hediye seçeneği! Kırmızı Kadife Kalp kutu içerisi güllerle süslenmiş, kalp çikolata ve hemen ortasına ise, üzerinde aşk mesajınızın yer aldığı Kristal Kalp Saat konulmuş. Masasının veya odasının en anlamlı süsü olmayan aday Kişiye Özel Kalp Kutuda Aşk Mesajlı Kalp Saat, sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak da sunabileceğiniz en özel, en romantik armağanlardan biri


Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Makyaj Aynası

Kişiye Özel Makyaj Aynası

Hem fiyatı hem de kişiye özel olması sebebi ile bayan sevgilinize veya annenize alabileceğiniz şık bir hediye tavsiyem olacak! Kişiye Özel olan ve oldukça şık kırmızı makyaj aynası üzerine ister sizin ister sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsme özel hazırlanmış bu ayna ile kendinize baktığınızda ne kadar özel biri olduğunuzu bu hediye size hissettirecek! Bayanların gün boyunca en fazla zaman geçirdikleri yer neresidir diye sorsak? Elbette cevabı çok basit! Kendilerini görüp izledikleri bir ayna karşısıdır. Bayanlar ayna karşısında oldukça fazla zaman geçirirler. Bu da siz erkeklere, hediye almak için güzel bir fikir verebilir. Bir de bu ayna, isme özel bir aynaysa ve rahatlıkla çantada taşınabilir bir aynaysa o zaman sevgilinize hangi hediyeyi alacağınız sorusunu cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor! Şık ve isme özel bir cep aynası! Şayet bir bayan hediye almak istiyorsanız tek taş bir yüzükten sonra Onu en fazla mutlu edecek olan hediye, Kişiye Özel tasarlanmış olan bu Kırmızı Makyaj Aynası olacaktır. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası 8 cm çapındadır ve sert plastik malzemeden üretilmiştir. Bu ürünü Anneler günü için, öğretmenler gününde bayan öğretmeninize hediye edebilirsiniz.


yıldönümü hediyeleri

Yıl Dönümünü Özel Çerçeve

Sizin için anlam ve önem taşıyan çok özel tarihleri unutan bir eşiniz mi var? O halde şimdi önereceğimiz hediyelik ürün, eşinizin tüm bahanelerini elinden almış olacak! Bildiğiniz gibi erkekler, ticari işleri dışında, kendilerine özel olan tarihleri hatırlama konusunda son derece beceriksizdirler! Elbette ki bu sözümüzü tüm erkekler için geçerli değil! Ancak kabul edersiniz ki, erkeklerin büyük bir bölümü böyle! İşin şakası bir yana, Kişiye özel olarak hazırlanan Yıldönümüne Özel HDF Çerçeve, evlilik yıl dönümü, nişan yıl dönümü gibi, aşkınıza dair en önemli tarihleri kalp şeklindeki sembolü ve isimleriniz ile unutulmaz kılıyor! Destek ayakları sayesinde masa üzerinde sergilenebilen Yıldönümüne Özel HDF Çerçeve, son derece şık tasarımı ile görenlerin takdirini topluyor! Bu şahane ürünü dilerseniz sevgilinize tanışma yıl dönümü hediyesi olarak da verebilir ve bir sonraki yıl dönümünüzü unutulmayacak şekilde garanti altına alabilirsiniz!


sürpriz yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel Ahşap Kaplama Makyaj Aynası

Yıl dönümünde Bayan sevgiliniz için hem uygun fiyatlı, hem de özel bir hediye mi bakıyorsunuz? Sizin için harika bir Yıl dönümü hediye tavsiyem olacak. Sevgilinize güzel bir sürpriz yapabileceğiniz Kişiye özel 130 parçadan oluşan Puzzle! Yani Bayan sevgiliniz, size özel fotoğrafın ve mesajınızın yer aldığı herika bir sürprizle karşılaşacak. Hem fotoğrafınızın hem de mesajınızın bu özel hediye üzerinde yer alması, bu sürpriz hediyeyi alan sevgilinizi, Yıl dönümünde çok özel hissettirecek.


güzel yıldönümü hediyeleri

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Kalpli Aşk Kulesi

Yıl dönümünde biricik aşkınıza, hem güzel bir Yıl dönümü sürprizi yapıp, hem de sevgilinize duyduğunuz o büyük aşkınızı, tatlı bir şekilde ifade etmek ister misiniz? Tatlı dedim, çünkü şimdi tavsiye edeceğim Yıl dönümü hediyesi büyükten küçüğe doğru sıralanmış 4 adet kırmızı şık kalp kutusundan oluşan ve içerisindeki çikolataların üzerinde “Seni Seviyorum” şeklinde romantik yazıların olduğu bir çikolata aşk kulesi. Bu hediye tavsiyemin de, bayan sevgiliniz tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum. Sizce nasıl? Çok güzel bir Yıl dönümü hediyesi değil mi?


güzel yıldönümü hediyeleri

Yıl dönümü Hediye Sepeti

Yıl dönümü için hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise hasır sepet içerisinde mükemmel romantik hediyelere sahip ve içerisinde sevgilinizi neden çok sevdiğinizi anlatan, “seni seviyorum çünkü…” diye başlayan 100 adet aşk mesajı, Seni seviyorum yazılı çikolatalar, yastık, Çim Adam, sürpriz mesaj şişesi vs. Bu mükemmel hediye seti yine Yıl dönümü için alınabilecek en romantik en güzel hediyelerden biri. Bu ürünü de verdiği güzel mesjları sebebi ile Yıl dönümü hediye tavsiyeleri için listeme alıyorum…


Kalbimden Gelen Mesaj

Sevgiliye Kalbimden Gelen Aşk Mesajı

Kalp şeklindeki romantik bir hediye kutusu içerisinde, kalp cam şişe ve içerisinde kalpli drajeler. Üzerinde “Seni Seviyorum” yazılı 2 adet çikolata! Çikolata ve drajeler bu hediye kutusunun sadece lezzetli kısmı! Asıl sürpriz, kurdeleye sarılı kırmızı aşk mektubu! Sevgilinize kalbinizden gelen en güzel mesajınızı bu aşk kağıdına yazdırabilirsiniz! Siz mektubunuzda sevgilinize söyleyeceklerinizi düşünüp hayal edin, Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Kutusu aşkınıza yıl dönümünde en güzel hediye olsun! Bir senaryo oluşturalım; Sevgiler gününde özellikle, sevgiliniz ile aranız hafif sorunlu ise bence böyle bir hediyeyi, onun oturduğu adrese gönderebilirsiniz. Hediyeyi alıp, şişenin içerisindeki, ona yazdığınız aşk sözlerini görünce bence her halükarda sizi affedecektir. İkinci Senaryo; Kız arkadaşınıza ilan-ı aşkta bulunmak istiyorsunuz ve buna bir türlü cesaret edemiyorsanız, yine böyle bir şişe içerisinde mesajınızı ona iletebilirsiniz. Üçüncü Senaryo; Yıl dönümünde sevgilinize evlilik teklifi yapacaksınız ve bir akşam yemeğinde oturduğunuz masaya garson tarafından böyle bir hediye bırakılıyor ve bu hediye sizin için hanımefendi diyor, sevgiliniz şişe içerisinden çıkacak “Benimle Evlenir misin? ” Mesajı karşısında mutluluk göz yaşlarına boğuluyor. Nasıl ama üç senaryoda da bu şişenin üstlendiği misyon sizce de çok güzel değil mi? Tavsiye edebileceğim en güzel Yıl dönümü hediyelerinden biri.


yıldönümü hediyeleri

Kişiye Özel Google Sertifika

Biraz önce size içerisinde aşk mesajınızın olduğu bir şişeden bahsetmiş ve bu şişe ile yapılabilecek sürprizlerden konuşmuştuk. Şimdi bahsedeceğim hediye seçeneği de, yine güzel bir sürpriz içermekte. Bu yüzden Yıl dönümü hediye tavsiyelerim içerisine hediye olarak bu ürünü eklemeyi uygun buluyorum. Kişiye Özel Google Sertifika ile erkek arkadaşınıza yıl dönümünüzde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Bildiğiniz şekilde Google sayfası şeklinde tasarlanmış olan sertifika üzerine “Dünyanın en yakışıklı erkeği”,”Türkiye’nin En Mutlu Çifti” şeklinde mesajlarınızı yazdırabilir, 6 adet fotoğrafınıza özel hazırlatabilirsiniz. Hem fotoğraflarınıza, hem de mesajlarınıza özel hazırlanacak Kişiye Özel Google Sertifika, yukarıda bahsettiğim üç farklı Yıl dönümü sürprizini bu hediye ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ama açıkçası ben olsam, şişe ile olan sürprizi denerdim.


Konuşan Kalpler Duvar Saati

Sevgililere Özel Kalpli Duvar Saati

Yıl dönümü için tavsiye edeceğim diğer bir hediye görmüş olduğunuz cam duvar Saati. Sevgilinizin ve sizin isminizi yazan ve aranızda kırmızı kalp simgesinin olduğu bu rengarenk şık duvar saati de, zarafeti ve ışıl ışıl, rengarenk olması sebebi ile yine hediye tavsiyelerim arasına girmeyi fazlası ile hak etti. Duvar saatleri zaten kullanım açısından, olukça elverişli ve her zaman ve her yere düşünülebilecek hediyelerden. Bir de şimdi üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin olması bu hediyeyi daha fazla önereceğim anlamına geliyor. Sevgiliniz veya eşiniz eminim bu saati çok beğenecektir.


yıldönümü hediyesi

Kalp Kutusunda Seni Sevme Nedenlerim Mesajları

Yıl dönümü için tavsiye edebileceğim bir diğer sürpriz hediye veya Yıl dönümü sürprizi tavsiyem; özel kalp kutusu içerisinde sevgilinize, sizin, onu neden bu kadar çok sevdiğinizin nedenlerini anlatan 100 adet aşk mesajı, kalp kutusu içerisinde 1 adet gül, 2 adet özel çikolatadan oluşmuş bu hediye sepeti. Yıl dönümü için özel bir hediye düşünüyorsanız, bence Yıl dönümü için çok romantik ve özel bir hediye. Seni Seviyorum Çünkü Saçların ellerimin arasında kayıp giderken dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi Her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. Her gülümseyişin karamsarlığı yıkıyor,mutsuzluğu parçalıyor Seni seviyorum çünkü,seni sevmeyi,sana dokunmayı, seni dinlemeyi istiyorum.


sevgiliye yıldönümü hediyeleri

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Duvar Saati

Yıl dönümü için kalıcı ve unutulmaz özel bir hediye arayanlara en uygun hediye gururla sunar. Sinema afişi gibi bir giriş yaptım sanırım. Yıl dönümü için Gelecek program gösterime girecek hediyenin anonsunu yaptım size. Bu filmin baş rollerinde, üzerinde sizin sevgilinize olan özel mesajınızı içeren sözleriniz ve sevimli ay dede üzerinde sizi temsilen öpüşen sevgililerin yer aldığı, oldukça romantik bir hediye olan bir duvar saati var! Yıl dönümü için bu hediyeniz çok özel olacak çok! Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saati üzerine ilişkinize özel bir söz veya şiir ile kişiye özel hale getirebilirsiniz. Üzerinde iki aşık sevgili resmi bulunan Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saatine her baktığınızda sevgilinizin yanınızda olduğu romantik anları düşleyeceksiniz.


Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Kalbimin İçi Hediye Sepeti

Yıl dönümü hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise aşkı sembolize eden kırmızı kalp kutusu içerisinde 30 tane sevgi sözlerinin yazılı olduğu notlar, 1 adet aşkın çiçeği olan yapay gül ve Yıl dönümünde ağzınızı tatlandıracak sizin ve sevgiliniz için çikolata. Bu ürün Yıl dönümüne özel hazırlanmış olan bir hediye sepeti aslında. Hem de çok uygun fiyata! Yıl dönümünde sevgiliniz bu hediye ile yine çok mutlu olacaktır. Bütçenizi sarsmayacağını düşündüğüm bu ürünü de Yıl dönümü hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım siz de beğenirsiniz. Hediye ile ilgili detaylı bilgiyi Satın al butonuna tıklayarak görebilirsiniz…


yıldönümü hediyesi sevgiliye

Romeo ve Juliet Tişört

Sevgilinizle ilişkinizin bir yılını daha doldurmak üzeresiniz! Her şey olabildiğince güzel ve yolunda gidiyor. Sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak alacağınız hediyede de bu mükemmel uyuma dikkat çekmek istiyorsunuz ki, son derece haklısınız! O halde sevgilinize Romeo ve Juliet Tişört armağan etmeyi düşünebilirsiniz! Sevgilinizle mükemmel uyumunuzun sırrı olarak Ona duyduğunuz kocaman aşkınızı görüyorsanız, gelin bu şahane çifti, son derece zarif T-Shirt’ler üzerine taşıyalım! Siyah-gri ve beyaz ren seçenekleri bulunan, erkek için üzerinde “She is my Juliet”, kadın için “He is my Romeo” yazısı yer alan T-Shirt’ler yıldönümü için şahane bir armağan tercihi.


İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye

İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye

Sevgilinize duyduğunuz aşkı temsil edecek romantik bir hediye mi arıyorsunuz? O halde alın size İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye. Diğer tüm hediyelik ürünler içerisinde Ona duyduğunuz aşkı belki de en güzel şekilde ifade eden hediye budur diye düşünüyoruz. Çünkü bu kolyenin tasarımında; iç içe geçmiş ve güçlü bir şekilde kenetlenmiş iki kalp yer alıyor. Dahası üzerinde isimleriniz yazılı olarak. Sevgilinize hissettiğiniz aşkı bundan daha iyi ne anlatabilirdi acaba? İlişkinizin yıldönümünde aşkınızı perçinlemek ve Onu ne kadar sevdiğinizi hissettirmek için sevgilinize İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye hediye edin. Üzerinde yer alan 0,01 karat pırlantasıyla bu kolye hem çok değerli, hem de aşkı anlatabilecek son derece romantik bir armağan!


My name is - İsim Küpe

İsme özel Küpeler

Küpe bir bayanın güzelliğini ve şıklığını tamamlayan en özel aksesuarlardan biri. Üstelik bu küpeler bir de kullanan kişinin kendi ismine özel olursa, değeri de, kullanılabilirliği de daha çok artmış olur. Eğer kız arkadaşınıza yıldönümü için, romantik, kullanışlı ve aynı zamanda değerli bir armağan vermek isterseniz, 14 ayar altın kaplama olan ve en önemlisi de O’nun zarif ismine özel olarak hazırlanacak olan İsim Yazılı Küpe armağan edebilirsiniz. Özel tasarım isme özel küpe siparişlerinde maksimum harf sınırı 10’dur. Eğer bu ürünü beğendiyseniz ve sipariş vermek isterseniz, aynı isim yazılı olacak şekilde 2 adet küpe adresinize gönderiliyor. Küpeler şık kutusu ve mücevher sertifikası ile birlikte yer almaktadır. İsim yazılı küpeler, kız arkadaşınız için kesinlikle en unutulmaz yıldönümü hediyelerinden biri olmaya aday!


Sevgiliye anlamlı yıl dönümü hediyesi

eJOYA Kalp Pırlanta Kolye

O’na olan sevginizi anlatacak kelime-söz bulamıyorsanız, son derece romantik bir yıl dönümü hediyesi olan eJOYA Kalp Pırlanta Kolye tam size göre! Sevgiliniz bu kolye ile, kendisine verilen değeri ve sizin kalbinizdeki özel yerini apaçık bir şekilde görmüş olacak! Göz kamaştırıcı şıklıktaki bu özel kalp tasarımlı kolye, zaman var oldukça aşkınız için var olacak! 18 Ayar Beyaz Altından imal edilmiş olan ve üzeri 0,08 karat pırlanta taşlarla süslenmiş eJOYA Kalp Pırlanta Kolye, en anlamlı yıl dönümü hediyesi.


Sevgiliye yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal 

Erkek arkadaşınız için yıl dönümünde hediye olabilecek kol saati, kemer, kalem, kravat, cüzdan veya buna benzer ürünler size anlam yönü iyibari ile içi boş ve duygusuz geliyorsa, bir de Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal Dekora bakın deriz. Yıl dönümümüzde Sevgilime versem versem en güzel hediyeyi ancak içerisinde fotoğrafımızın olduğu kristal dekor ile verebilirim diyenlere sevindirici bir haber! Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal, içerisinde sizin göndereceğiniz fotoğrafla anlamını tamamlıyor! Lazer yöntemi ile içerisine fotoğraf baskısı yapılan bu anlamlı armağan ile, erkek arkadaşınıza ölümsüz, kalıcı ve her an sizi hatırlatacak çok kıymetli bir armağan verebilirsiniz!


Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Kelimelerden oluşan Fotoğraf Çerçevesi

Herkes, sevgilisine en güzel hediyeyi vermek ister, hediyesinin özel olmasına ve duygularını en iyi yansıtacak hediyeler seçmeye özen gösterir. Şimdi Yıl dönümü için tavsiye edeceğim bu hediye, aradığınız bütün bu özellikleri bir arada bulunduruyor. Hem özel, hem güzel, hem de sürpriz içeriyor. Nasıl mı? Hemen izah edeyim; Sevgilinize uzunca bir şeyler yazın, mesela onunla nasıl tanıştığınızı, nerelere gittiğinizi, ilk defa sizin ona, onun size “Seni Seviyorum ‘u nasıl dediğine varana kadar her şeyi, bir word belgesine yazın. Sonra, ikinize ait en güzel fotoğrafı verdiğim linkteki adrese yükleyin. Evet! Sürpriz olan kısım tam da burası işte! Kelimelerinizden oluşan o muhteşem sözler, sizin fotoğrafınıza dönüşecek. Ama yakından bakınca yazdıklarınızı okuyabileceksiniz. Nasıl harika bir Yıl dönümü sürprizi değil mi? Bu ürünün bu şekilde etkileyici olması sebebi ile, ben hediye tavsiyelerim içerisine alıyorum…


Sevgiliye özel ve romantik yıldönümü hediyesi

Sevgilinize Unutamayacağı Orijinal Bir Sürpriz Yapın!

Sevgiyle, mutlulukla, aşkla ve en önemlisi de yanınızda O varken yıllar birbiri ardına sıralanıyor! Bu yıldönümünüzde biricik sevgilinize unutamayacağı bir hediyenin araştırması içerisindesiniz! Kim bilir bu hediye aşkınızın birinci yıl dönümü, ya da ikinci, üçüncü yıldönümü içindir. Peki o halde, yıldönümünüzde bayan sevgilinize mutluluk göz yaşlarını tutamayacağı, Ona olan sevginizi en çılgın, en romantik, en orijinal hediyelerden biri ile göstermek ister misiniz?  “Eveeeeet, aradığım şey tam da bu!” dediğinizi taa buralardan duyuyoruz. Sizin için, gerçekten de hayatınızın aşkına öyle orijinal ve romantik bir hediye önerimiz var ki, iddia ediyoruz ki, hayatı buyunca bunu asla unutamayacak! Ne mi? Aşkınızı film oluyor, film! Şöyle ki; Onlarca insan kamera karşısına geçiyor ve sevgilinize olan duygularınızı hep bir ağızdan dile getiriyor! Sevgilinize “Evlilik Teklifi” yapmak için, Ona olan aşkınızı olabilecek en sürpriz, en romantik bir biçimde dile getirmek için ya da sevgilinizin doğum gününü kutlamak için böylesine orijinal bir hediye ne görüldü, ne de duyuldu! Detaylı bilgi almak için lütfen resim üzerine tıklayın!


Romantik Hediye

Güllerden Kalp

Şimdi önereceğimiz hediye, tam da sevgililer sevgililere özel çok romantik bir hediye. Aslında bu ürün için hediye demek doğru mudur bilemiyorum, çünkü, sevgiliye sürpriz yapmak isteyen erkekler için harika bir sürpriz ürün! Belki de eşinize bir Yıl dönümü sürprizi yapacaksınız ama sürprizinizin nasıl olması hakkında araştırmalar yapıyorsunuz! Bu ürün işte tam da size göre! Sevgilinize veya eşinize romantik bir akşam hazırlamak istiyorsunuz ancak ne yapacağınızı bilemiyorsanız! Güzel hazırlanmış bir sofra, sofranın üzerinde loş ışıklar ile donatılmış mumlar, kırmızı şarap geceyi güzel geçirmek enfes fikirler, ama sizce de ortamda bir eksik yok mu? Bu romantizmi arttıracak bir şeylere daha ihtiyaç var! Romantizmi sağlayacak eksik olan şey ipek gül yaprakları! Romantik ve aşk dolu anlarınız için 100 taneden fazla kırmızı renkte ipek gül yapraklar ile romantizm tavan yapacak! İpek gül yapraklar ile ister etrafa saçarak dekor oluşturun, ister gül yapraklarından sevgilinize aşkınızı anlatan büyük bir kalp oluşturun! Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şey! Aşk dolu anlarınız güllerden kalp yaprakları ile aşkınızı en iyi şekilde sevgilinize ya da eşinize ifade edebilirsiniz. Güllerden Kalp sevgiliye hediye edebileceğiniz en ilginç ve en romantik hediyeler den biridir.


Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mum

Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mum

Karı-koca arasındaki sevgi bağlarını pekiştirmek ve eşler arasındaki aşkı güçlendirmek için, fırsat bulundukça eşlerin birbirlerine tatlı sürprizler yapması gerekir. Bunun da en etkileyici yolu, başbaşa romantik anlar yaşamaktır. Gerçeten de aşk da, sevgi de, bağlılık da ve nihayetinde sadakat de ancak “dokundukça” güçlenebilir. Şimdi önereceğimiz ürün, romantik anlarınıza, daha çok romantizm katacak bir ürün! Size sıradan gelebilir ya da çağ dışı görülebilir ama evet mumlardan bahsediyoruz. Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mumu diğer sıradan mumlardan farklı kılan  en önemli özelliği, birincisi ortama yaydığı fresh “Çilek Kokusu” ve mumların içerisinde yer aldığı cam kapların üzerinde isim yazılı olması. Yatak odanızda eşinize hoş bir sürpriz yapmak için üzerinde isim yazılı olan ve mis gibi çilek kokulu mumlardan yararlanabilirsiniz.


My name is - İncili Harf Kolye

İncili Harf Kolye

İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız, ben seninle, sen benimle, bu hayatı yaşamalıyız! Bu hediyeyi size daha iyi tanımlamak için, aklıma gelen ve amiyane tabiri ile “Cuk” diye oturacak şarkı sözleri bir anda parmaklarımdan çıktı. İyi de oldu. Birbirine gönül bağı ve büyük bir aşkla bağlı olan sevgililer çok klasik olacak ama mecaz anlamda “bir elmanın iki yarısı” olurlar. Bu yüzden Yıl dönümü için hediye tavsiyelerimin yedinci hediye önerisi ise, görmüş olduğunuz bu şık İncili Altın Kolye! Üzeri 14 ayar altın kaplama kolye üzerine kız arkadaşınızın isminin baş harfi işleniyor! Özel bir teknoloji yazılan yazı, üzerinden asırlar da geçse asla silinmiyor! Kalbinizin inci tanesine Özel Hediye kutusunda İncili Harf Kolye armağan ederek, çok mutlu edeceksiniz! Yıl dönümü için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.


Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Kişiye Özel WEB Sitesi

Yıl dönümü hediye tavsiyelerimin dördüncüsü ve sanırım ilginizi çok çekecek, aslında buna bir hediye değil de, Yıl dönümü sürprizi desek daha yerinde bir tanım olur. Şimdi bahsedeceğim sürpriz, Yıl dönümünde sevgiliniz ve size ait bir internet sitesi sayfası olacak. Bu sayfayı sizin ve sevgilinizin dışında kimse göremeyecek. Tamamen size ve sevgilinize ait bir site olacak ve 5 yıl süresince o sayfa yayında kalacak. Nasıl güzel bir sevgililer sürprizi değil mi? Yıl dönümünde sevgilinizle bir yerde buluşun ve yanınızda tablet bilgisayarınızı koyun cafe’deki masanın üzerine, kendinize ve sevgilinize birer kahve söyleyin ve aşkınızı oracıkta bu sürpriz ile mutlu edin. Bence inanılmaz güzel ve romantik bir Yıl dönümü sürprizi olur.


kişiye özel bayan kolye

Üç İsim Yazili 14 Ayar Altın Kolye

3 özel isim bu kolyede bir arada! Daha önce tek isim yazılı kolyelerden mutlaka görmüşsünüzdür! Tek isim ile yetinmeyip 2. hatta 3. isim de yazılı olsa ne iyi olurdu diye düşünenlerdenseniz, Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye tam size göre bir ürün! Bu harika kolyenin üzerinde yer alacak isimleri tamamen kendiniz belirleyebiliyorsunuz! İster annenizin, babanızın ismi ile birlikte kendi isminizi yazdırın, ister eşiniz ve çocuğunuzun isimlerinden oluşan bir kolye tasarlayın! Her halükarda boynunuzda gururla ve büyük bir mutlulukla taşıyacağınız çok özel bir kolyenizin olacağı kesin! Erkek eşlere sesleniyorum! Eşinize üzerinden yıllar geçse bile hiç unutamayacağı bir evlilik yıl dönümü hediyesi mi arıyorsunuz? O halde Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye hem eşinizin çok beğenebileceği, hem de anlam itibari ile çok özel sayılabilecek bir kolye! Özel Siyah Kutusu içerisinde adresinize gönderilecek olan Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye, aynı zamanda tüketiciyi bu değerli kolyenin, altın suyundan üretilmediğini ispat etmek açısından sertifikası ile birlikte geliyor.


öğretmene hediye

Kişiye Özel Hediye Seti

Eşinizin veya sevgilinizin çok beğeneceğini umduğum, hem yıldönümü için hem de sevgilinizin doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek harika bir hediye tavsiyem olacak. İçerisinde yok yok! Bu özel kutu içerisinde kalem var, kartvizitlik var ve 4GB’lik flash disk var! Sadece bu kadar da değil! Bu ürünü özel ve önemli kılan en önemli şey ise, sevgilinizin ismine özel bir ürün olması! Kişiye Özel Hediye Seti ile sevgilinizi inanılmaz mutlu edebilirsiniz. Dediğim gibi üstelik Kişiye Özel Hediye Seti içindeki tüm araç gereçlerin üzerinde sevgilinizin ismi yazılı olacak. İlla yıldönümünüzün gelmesini ya da doğum gününün gelmesini beklemeden, çok değer verdiğiniz sevgilinize sevginizi Kişiye Özel Hediye Seti ile gösterebilirsiniz. Üzerinde sevgilinizin isim ve soy isminin bulunduğu Kişiye Özel hediye Seti, içerisindeki kalem, kartvizitlik ve 4GB’lik flash disk ile hem sevgilinizin severek kullanabileceği hem de baktıkça sizi hatırlayacağı çok anlamlı ve özel bir hediye olacaktır. Diğer kişiye özel kalem modellerine bakmak ister misiniz? O halde lütfen tıklayın: Kişiye Özel Kalemler


Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Seni Seviyorum Dekoratif Cam

Yeryüzünde başka hiçbir iki kelime, bir araya geldiklerinde “Seni Seviyorum” cümlesindeki kadar, derin ve özel bir anlam ifade etmez. Oysaki bu cümle ne kadar da yalın iki kelimeden oluşuyor değil mi? Bir öznesi ve bir yüklemi var, ancak insanların duymayı en fazla istedikleri ve duyduklarında ise mutluluktan ayaklarını yerden kesecek iki kelime: “Seni Seviyorum” Bu büyülü sözü, biz hayatımızda sadece ama sadece çok özel insanlara kullanırız. Özel insandan kastettiğim elbette hayatımızın anlamı olan eşimiz veya sevgilimizdir. Bir düşünün bakalım, sevgiliniz ile sancılı günlerde belki de bu çok özel iki kelime ilişkinizi düzlüğe çıkarmıştır, belki de hatalarınızdan dolayı sevgilinizin size duyduğu öfkeyi Seni Seviyorum diyerek aşmışsınızdır. Yıl dönümü hediye tavsiyelerinin birinci sırasına, Seni Seviyorum sözlerinin yar aldığı ve isme özel olarak hazırlatabileceğiniz dekoratif masa üstü camdan tabloyu tavsiye ediyorum. Yıl dönümünde sevgilinize söylediğiniz bu değerli sözleri, bir de cama yazdırın. Sevgiliniz, Yıl dönümünde bu hediye ile çok mutlu olacaktır. Belki de ona Yıl dönümü için bir sürpriz yapıp henüz aşkınızı itiraf edemediyseniz, bu dekoratif cam tablo ile söyleyemediğiniz seni seviyorum cümlesini, hediyeleriniz sizin yerinize söylesin. Ama unutmayın, hiçbir hediye, sizin ağzınızdan çıkacak sözler kadar kıymetli olamaz, sizin söylemeniz daha değerli olacaktır.

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Ahşap üzerine Foto ve Mesajlı Yatay Plaket

Sevgilinizi her an size fısıldadığı güzel sözleri ile karşınızda mı görmek istiyorsunuz? O halde şimdi size tavsiye edeceğim hediye ilginizi çekebilir. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı, üzerinde en güzel aşk sözleri ile, bu şık ahşap masaüstü plaket üzerine yazdırabilirsiniz. Yıl dönümünde satın alacağınız bu özel hediyenin, sevgilinizin evinde Tv ünitesinin veya çalıştığı iş yerinde, masasının en değerli özel eşyası olacağından kimsenin şüphesi yok! Bu ürünü de yine özel ve güzel bulduğum için Yıl dönümü için hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım sizin de beğeninizi kazanmıştır.


Sevgiliye Yıl dönümü Sürprizleri

Güzel bir Çiçek: Bayan sevgilinize sürpriz konusunda ilk yapılması gereken şey; güzel bir aranjman ile hazırlanmış bir demet çiçek ve üzerine en güzel sevgi sözcüklerinizden oluşan şık bir mesaj kartı olabilir! Bununla bitmedi tabi ki bu bir başlangıçtı!

* Unutulmayacak bir Akşam Yemeği: Zannedersem siz de benim gibi düşünüyorsunuzdur, Yıl dönümünüzün diğer buluşma günlerinizden bir farkının olması gerektiğini düşünüyorum. Yani mesela, normal zamanlarda sinemaya gidersiniz veya bir alış veriş merkezinin fast food katında bir yemek yersiniz, bunu tanışma Yıl dönümünüz için asla önermiyorum. Bu günü daha özel ve anlamlı kılacak bir şey yapmalısınız. Mesela Galata Kulesi’nde bir akşam yemeği rezervasyonu yapabilir veya Ortaköy’de şık bir balık restoranda yemek düşünebilirsiniz. Ben bunu İstanbul için söyledim ama artık bulunduğunuz il içerisinde özel mekanlardan birini siz tercih edersiniz!
Sevgiliye ne sürpriz yapılabilir
* Cömert Olmalısınız: Buradan erkeklere sesleniyorum, bugün ketum olma zamanı değil. Biraz cömert davranmalısınız! Emin olun bunun size ilerde yansıması, ödediğiniz paranın çok çok üzerinde olacaktır. Hayat her türlü sürprize gebe ve ileride ne olacağını kimse bilemez. O yüzden ileride evlendiğinizde maddi ve manevi en kötü zamanlarınızda bile, yıllarca unutulmayacak ve anlatılacak güzel bir anınız olacaktır.
* Şık ve Zarif bir Takı: Bayanlar önemsenmek ve kendilerini özel hissetmek isterler. Mümkünse ve bütçeniz el veriyorsa, o gün için biraz paraya kıyıp, kişiye özel yani sevgilinizin ve sizin isimlerinizin olduğu değerli, güzel ve şık bir takı hediye etmeyi düşünebilirsiniz.
* Detaylar Fark Yaratır: Sevgilinize yıldönümünüzü ve kendisini önemsediğinizi hissettirmek için, yine sıra dışı bir şey yapmalısınız. Ne mi? Normal zamanlarda giymediğiniz özel bir kıyafetinizi o gün giymeyi deneyebilirsiniz. Gerçekten de hayat detaylarda gizlidir ve detaylar bir araya geldiklerinde önemli bir fark yaratır. Yıl dönümü kutlamanızın ve yıl dönümü hediyenizin unutulmaz olmasını istiyorsanız, her şeyiniz ile o günü önemsediğinizi hissettirmeniz gerekir.
* Sevgi Eylem Gerektirir: Ne kadar özel ve güzel bir söz öyle değil mi? Gerçekten sevginizi kaçamak güreşerek göstermeyip, yıldönümünde sevgilinize duyduğunuz aşkı, size kötü gelse de, içinizden komik duruma düşerim endişesi yaşasanız da korkmayıp, O’na bir şiir yazın! Onunla ilgili aklınıza gelen her şeyi bir kağıda dökün ve bunu yemek yediğiniz ortamda gözlerinin içine bakıp dillendirin. İnanın, şiiriniz komik bile olsa, bu konuda yeteneksiz bile olsanız, sevgilinizin kalbini daha da çok kazanacağınızı garanti ederim.
* Romantik Yıl dönümü Hediyesi: Yıl dönümü kutlamasındaki asıl amacımız, sevgilimize onu ne kadar özel bulduğumuzu ve bu hayatta başımıza gelen en güzel şey olduğunu hissettirmek ise, seçeceğimiz hediyenin de bu temaya uygun romantik bir hediye olması kaçınılmaz olur.
* Erkek Sevgiliye Yıl dönümü Sürprizleri: Şimdi önereceğim sürprizi okuduğunuzda, keşke üşenmeyip daha önce yapsaydım diyeceksiniz. Sürpriz önerimden hemen bahsedeyim: Sevgilinizin cep telefonunundan gelen her mesaj, aslında altın kadar kıymetli ve değerli mesajlardır. İyisi mi, siz bu mesajları bir yere not alıp, ilişkinizin Yıl dönümünde, bu mesajları yayın haline getirip, bunu ona hediye edin! Bu yılı kaçırdıysanız bir sonraki yıl için şimdiden hazırlıklara başlayabilirsiniz mesela. Çünkü böyle bir hediye ciddi bir emek gerektirir ve inanın sevgilinizin yıllarca saklayacağı çok güzel bir yıl dönümü hediyesi olur.

* Bayan sevgiliye Yıl dönümü Sürprizleri: Bayan sevgiliniz için harika bir sürpriz önerim var! Sevgiliniz ile ortak arkadaşlarınızı bir araya getirip, onlarla güzel bir klip hazırlayabilirsiniz. Mikrofon uzatılan her ortak arkadaşınız, sizin sevgilinize duyduğunuz aşkı, onunla yaşadığınız ortak bir anıyı anlatsın ve siz de bunu bir sosyal paylaşım sitesinde klip olarak yayınlayın! Erkekler sevgilerini içlerinde yaşamayı tercih ederken, yaşadıkları ilişkiyi yaymak konusunda bayanların üzerine tanımam! Kaldı ki, her bayan, erkek sevgilisini düşman çatlatırcasına sağa sola, arkadaş çevresine göstermeye bayılır. Bu şekilde romantik bir sürpriz emin olun sevgilinizin ayaklarını yerden kesmeye fazlasıyla yetecektir.

Sevgiliye Romantik Hediyeler

1 YORUM

CEVAP VER