Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri
Sevgilime acaba nasıl bir doğum günü hediyesi alsam? Hangi hediyeler doğum gününde kız arkadaşımı daha çok mutlu eder? Bu sorular, sevgilisine doğum günü hediyeleri araştıran kişilerin kafasından geçirdiği onlarca sorudan sadece bir kaçı! Sevgilinizle uzun süreli bir beraberliğiniz varsa, bu doğum gününde O’na, bir önceki yaş gününde aldığınız hediyeden çok daha farklı ve çok daha şık, başka bir hediye bakıyorsunuzdur muhtemelen! İyi güzel de, sevgiliniz için hem farklı, hem romantik ve hem de özel bir yaş günü hediyesi ne olabilir acaba? Anlaşılan sizi bu konuda, zor bir hediye seçme süreci bekliyor! Ancak, hemen panik yapmayın! Çünkü bu yazımızda, beğeneceğinizi umduğum, birbirinden şık ve kaliteli, tamamen sevgiliye özel doğum günü hediye fikirleri veriyorum.  İlişkiniz Yeniyse Nasıl Doğum Günü Hediyesi Seçilmeli? İlişkinizin süresi, seçeceğiniz doğum günü hediyesinin şeklini, şemalini ve hatta rengini bile belirler. Bana göre, ilişkiniz henüz yeniyse (Yani birbirinizi tanıma, tartma aşamasındaysanız), ya da sevgilinize ilk defa bir doğum günü hediyesi beğenecekseniz, çok fazla aşk ve sevgi mesajları veren hediyelerden uzak durmalısınız. Bunun yerine daha çok, aksesuar, takı, elektronik ürünler gibi standart hediyelikler seçmenizin daha isabetli olacağı kanaatindeyim. Haklı olarak “Neden?” diye sorabilirsiniz. Hemen açıklayayım; Çünkü bazı kadınlar daha henüz yeni başlayan bir ilişkide, duygusal anlamda yelkenleri çabuk indiren erkeklere mesafeli durabiliyorlar! Bunu “Şıp Sevdilik” ya da bir samimiyet sorunu olarak görebiliyorlar! Elbette ki bu bir altın kural değil! Tersi de söz konusu olabilir! Erkeklerin bazıları ise, benzer şekilde, henüz yeni başlanmış bir ilişkide, kendisine sıkı sıkıya bağlanmış olduğunu hissettiren kadınlardan korkabiliyorlar. Bunu amiyane tabiri ile, “kızın niyeti ciddi” şeklinde yorumlayıp ilişkisine biraz mesafe koymaya çalışırlar. Bu nedenlerle ilk defa sevgilinizin doğum günü için hediye bakacaksanız, daha çok genele hitap eden hediyelere yoğunlaşmalısınız diye düşünüyorum. Bu konuda tercih ve karar sizin!

Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri


Doğum günü hediyesi

İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

Kalbinizin inci tanesine, doğadan gelen bir armağan yakışır. Bir inci tanesinin oluşumu ve o insanda hayranlık uyandıran parlak yapıya kavuşması gerçek bir mucizenin eseri! Şimdi o mucize, sevgilinizin boynunda şık bir aksesuara taşınıyor. Gerçek bir istiridye içerisinde ay parlaklığında inci tanesi ile, sevgilinize doğum gününde en güzel sürprizlerden birini yapabilirsiniz? İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye göz alıcı şıklığı ve taşıdığı anlam itibari ile sevgilinize verebileceğiniz en değerli doğum günü hediyelerinden biri! Üstelik bu harika kolyenin hesaplı fiyatını gördüğünüzde, eminim ki bu hediyelik ürünü daha da seveceksiniz.

sevgiliye doğum günü konservesi

Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Konservesi

Bildiğiniz konserve kutusu sevgilinize doğum günü için ne kadar sürpriz özellikte bir şey olabilir ki? Ama kazın ayağı hiç de öyle değil. Bayanlar ve baylar, işte karşınızda sevgilinize doğum gününde yapabileceğiniz en orijinal sürprizlerden biri. Doğum Gününe Özel Konserve kutusu içerisinde sevgilinizi büyüleyecek şahane hediyeler var. Şöyle ki; bu kutu içerisinde 100 adet doğum günü kutlama sözleri, 5 adet doğum günün kutlu olsun yazılı çikolatalar ve gül yaprakları var. Hem güzel bir doğum günü hediyesi, hem de şahane bir sürpriz! İkisi bir arada!

Doğum günü hediyeleri

Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi

Hayatınıza güzelliklerin alasını kazandıran sevgilinizin doğum günü, aslına bakarsanız aşkınız için de bir millat sayılır:) İşte şimdi bu değerli tarih ile, harika bir doğum günü hediyesi inşa edeceğiz. Örneğin sevgiliniz doğduğu gün ekmeğin kaç para olduğunu hiç merak ediyor musunuz? Ya da o tarihte bir işçi ne kadar ücret ile çalışıyordu? Nasıl heyecanlandınız öyle değil mi? Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi, vereceğiniz doğum günü tarihi doğrultusunda hazırlanan en orijinal doğum günü hediyelerinden biri! Sevgiliniz bu armağanı açıp baktığında şaşkınlığını kesinlikle saklayamayacak! Bu harika hediyelik ürün ile ilgili diğer detayları öğrenmek için resim üzerine tıklayabilirsiniz.

Aşk Dolu Konserve Kutusu

Seni Sevdiğimi 365 Gün hatırlaman İçin Konservesi

Unutmayın ki, doğum günü için hediyesi beğeneceğiniz kişi, sizin en güzel duygularınızın karşılığı sevgiliniz. O da, sizin ona duyduğunuz hislerin belki de daha fazlasını, size karşı duyuyordur. O yüzden her konuda olduğu gibi, hediye seçerken de, kendinize karşı ve sevgilinize karşı samimi olmalısınız. Bütçenizi sarsacak hediye tercihleri yapmaktan kaçınmalısınız. Bütçeniz yetmediği halde, pahalı bir doğum günü hediyesi almak, sevgilinize karşı kendinizi olduğunuzdan farklı gösterme çabasından başka bir şey değildir!

sevgiliye doğum günü hediyeleri

Sevgiliye Hayat Seninle Güzel Kitabı

Sevgilinize doğum günü hediyesi veya diğer özel günler için herhangi bir hediye alacağınız vakit, kendinizi olduğunuzdan daha farklı göstermeye çalışmayın. Ayrıca, sevgiliniz de sizin satın alacağınız hediyeden dolayı, maddi sıkıntı yaşamanızı doğal olarak istemeyecektir zaten. Hangi ürünü sevgilinize seçip armağan edeceğinizi bilemem ama, sevgilinize doğum gününde öyle bir sürpriz yapın ki, üzerinden asırlar da geçse aklından hiç çıkmasın!

doğum günü hediyeleri

Romantik Doğum Günü Hediye Sepeti

Elbette ilişkinizi en iyi değerlendirecek olan sizsiniz. Gerçekten de bir yerden sonra aynı tip hediyeler almak, insana çok sıkıcı gelmeye başlar. Korkmayın ama! Biraz sonra tavsiye edeceğim Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri ile O’na en güzel armağanı vermiş olacaksınız. İnsanların hediye konusunda seçenekleri fazlalaşınca haliyle karar vermesi de bir o kadar zor oluyor.

Kalbimin En Değerlisine Özel Hediye SepetiBayan Sevgiliye Doğum Günü Hediye Sepeti

Erkek ve bayan sevgililer için doğum günü hediyeleri seçerken şöyle bir mantıkla hareket ettim; “Sevgilime bir doğum günü hediyesi alacak olsam, hangi hediyeleri seçer ve alırdım?”. Seçtiğim hediyeleri de, şöyle bir elemeye tabi tuttum; fiyatı ile uygun, makul ve ucuz hediyeleri öneri listeme dahil ettim. Umarım, tavsiye ettiğim hediyeleri beğenirsiniz. Aşağıda, sizler için seçtiğim birbirinden güzel, doğum günü hediye fikirlerine göz atabilirsiniz..

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler KartlarıSenin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

Doğum Gününe özel hediye fikirleri vermek gerçekten de zor bir iş. Sitemdeki diğer yazılarda da sürekli belirtmişimdir; “Öyle bir hediyede karar kılmalısınız ki, hem sizi manevi açıdan tatmin edecek, hem cebinizi zorlamayacak, hem de sevgiliniz bu hediyeden dolayı mutluluk duyacak! Sonuçta da, size olan bağlılığı, aşkı bir o kadar artacak.” Bunların hepsini bir arada barındıran bir doğum günü hediyesi seçmek, takdir edersiniz ki çok kolay olmayacaktır.

sevgiliye doğum günü hediyesiSevgiliye Özel Doğum Günü Kavanozu

Sevgililer için hazırlanmış bu özel dopum günü kavanozu, hem lezzetli, hem de romantik! Çünkü içerisinde 100 adet doğum günü kutlama sözleri ve kalp çikolataları var! Elinde kalem ve önünde kağıt duran bir sevgilinin duygularını ifade etmesi için çizebileceği yegane şekil “Kalp” şeklidir. Kalp figürü birbirine aşık sevgililer için çok özel ve derin anlamlar taşır. Tutku ile bağlı olduğunuz sevgilinize yaklaşan doğum günü için duygularımı yansıtacak nasıl hediye alsam diye iç geçiriyorsanız buyurun size harika bir doğum günü hediyesi. Şık kavanoz sunumuna sahip kalpli kartlarda etkileyici sözlerden oluşan Sevgiliye Özel Doğum Günü Kavanozu İyi ki doğdun demenin en güzel yolu!

Romantik kitap ayracı

Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı

Ucuz ve hesaplı doğum günü hediyeleri nerede bulabilirim? Okumayı seven, iyi kalpli sevgilinize özel bir doğum günü hediyesi ister misiniz? İşte size harika bir armağan seçeneği. Üniversitede okuyan, öğrenci veya kitaplarla arası iyi olan entelektüel bir sevgiliniz varsa:) ucuz fiyatı ve şıklığıyla kesinlikle tavsiye edeceğim Fotoğraf Baskılı Film Şeridi Kitap Ayracı tam size göre.

KOTON Byan şal

KOTON Bayan Şal Modelleri

Soğuk kış aylarında sevgilinizin boynunu sıcak tuttacak birbirinden şık şal modelleri KOTON mağazasının internet sitesinde sizi bekliyor. Her renk ve her zevke uygun bayan şal modelleri, uygun fiyatlarıyla da bir hayli cazip! Kız arkadaşınıza alışıla gelmiş hediye kalıplarının ötesinde farklı bir armağan vermek isterseniz her kadının kullanabileceği modellerdeki bayan şal aksesuarları ilginizi çekecektir.

doğum günü hediyesi

Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti

Doğum günü için alınabilecek özel hediyelerden bir diğeri de, içerisinde sevgilinize özel ürünlerin yer aldığı mükemmel bir hediye sepeti. Doğum günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce hediye seçeneği bulabilirsiniz. Ancak bu hediye sepetini özel kılan en önemli tarafı, sonsuzluk kolyesi, şık sunumu ve içerisinde yer alan güzel ürünlerin bulunmasıdır. Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepetinde kupa bardak ve makyaj aynası sevgilinize özel dizayn ediliyor. Sevgilinizi, doğum gününde Romantizmin zirvesine taşıyacak bu hediye, çok anlamlı bir doğum günü hediyesi olacaktır.

sevgiliye doğum günü yastık

Doğum Gününe Özel Emoji Kare Yastık

Mesajlaşma dünyasının en sempatik surat ifadesi Emoji karakterleri, bu yastığın tasarımına ilham kaynağı oldu! Kafasında rengarenk doğum günü şapkası, önünde doğum günü pastası ve hemen üzerinde yer alan düşünce balonu ile oldukça sevimli bir doğum günü hediyesi! Sevgilinize, Emoji gülen yüz yastıkla oldukça şirin bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz! Konuşma balonu içerisine istediğiniz kutlama mesajınızı yazdırarak kendinize özel hale getirebilirsiniz.

sevgiliye doğum günü hediyesi

Doğum Gününe Özel Mesajlı Çikolata

Sevgilinizin yaş gününde ağızlar tatlansın, gönüller sevgi dolsun! 15 farklı doğum günü mesajlı çikolatalarla sevgilinizin doğum gününü kutlamak ister misiniz? Şık dikdörtgen hediye kutusu (Üzerinde balon resimleri ve doğum günün kutlu olsun mesajı bulunuyor) ve içerisinde de doğum gününe özel resimlerle hazırlanıp ambalajlanmış 15 adet sütlü çikolata (her çikolatanın üzerinde de güzel doğum günü kutlama mesajları bulunuyor)

sevgiliye güzel doğum günü hediyesi

İki Kişilik Karakalem Portre Resim

Mutlu bir anınızı yansıtan özel bir fotoğraf, bazen tüm ilişkinizi özetleyen en güzel şey olur! İşte bu fotoğraflardan biriyle sevgilinize, her zaman duvarında sergileyebileceği çok anlamlı bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Sevgilinizin yeni yaş gününü hem güzel bir sürpriz, hem de orijinal bir hediye ile kutlamak ister misiniz? Göndereceğiniz fotoğrafa özel olarak, profesyonel karakalem resim çizerler tarafından yapılacak portre çalışmanızla, sevgilinize en güzel doğum günü hediyelerinden birini verebilirsiniz.

Sürpriz doğum günü hediyesiSihirli Yumurta

Son yılların en etkileyici, süper buluş sihirli yumurtaya merhaba diyebilirsiniz. Romantik sürprizlerden hoşlanan bir sevgiliniz varsa, işte karşınızda Ona unutamayacağı bir sürpriz yapabileceğiniz Sihirli Yumurta! Bu yumurtanın yapraklarında aşk gizli! Bunu görebilmek için ise, tepesini hafifçe kırıp sulamanız gerekiyor. Tabi ki bu işi sevgiliniz yapacak! Sihirli Yumurta içerisinde filizlenen yaprakların üzerinde sevgi mesajları yer alıyor. Kız arkadaşınıza unutamayacağı güzel bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız, sihirli yumurtayı kaçırmamanızı öneriyorum.

Sevgililer için doğum günü hediyeleriDoğum Gününe Özel Resim Çerçevesi

Sevgilinize doğum gününde sürpriz parti hazırlamayı düşünüyorsanız, bir kere bu özel gün, diğer normal günlerden farklı olmalıdır. Mesela kutlamanın yapılacağı mekan veya alan güzelce süslenmelidir! E, herhalde doğum günü pastası, rengarenk balonlar, konfetiler, eğlenceli müzikler. v.s. İşte bu özel günde sevgilinize hediye edebileceğiniz, en az doğum günü partisi kadar renkli bir hediye seçeneği. Üzerinde doğum günü temasını taşıyan rengarenk süslerin yer aldığı ve içerisinde de en mutlu fotoğrafınızla anlamını bulacak şık bir resim çerçevesi! Ne dersiniz?

sevgiliye romantik doğum günü hediyeleriAşk Dolu Kavanoz

Aşk, adam akıllı sevgilinize hissettirilmediği sürece pek de bir işe yaramıyor. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız, işte sevgilinizi olan aşkınızı tam 365 gün boyunca gösterecek Aşk Dolu Kavanoz ile tanışın! Bu kavanozun içerisinde aşk dolu 365 adet romantik mesaj var! Sevgiliniz bu mesajlardan her gün birer tane çekip okuyacak ve Ona olan aşkınızı tüm yüreği ile hissedecek! Şayet sevgilinize romantik dozu yüksek bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız Aşk Dolu Kavanozu kensinlikle tavsiye ederim.

Sevgiliye doğum günü hediyesiKişiye Özel Mesaj ve Fotoğraflı Madalyon

Sevgiliniz için sürpriz bir doğum günü kutlama partisi hazırlığı içerisindesiniz! Bu sebeple en leziz doğum günü pastalarından birini aldınız ve üzerine de krema ile “Seni Seviyorum Aşkım! İyi ki doğdun” gibilerinden romantik bir mesaj yazdırdınız! Derken sürpriz vakti geldi ve ışıklar söndü! O an mekan, sadece doğum günü mumlarının yaydığı ışıklar ile aydınlanıyor! Hep bir ağızdan o bilindik melodisi ile sonunda sevgilinizin isminin yer aldığı “İyi ki doğdun …” şarkısı söylenmeye başladı! Sevgiliniz birincisinde başaramasa da, ikinci üflemesinde doğum günü mumlarını söndürmeyi başardı! O an alkışlar kızıl kıyamet! Ancak sevgilinizin gözleri yalnızca sizi arıyor ve yalnızca size bakıyor! İşte o an vereceğiniz özel doğum günü hediyesi karşınızda:)

Sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır

Sevgiliye Özel Konuşan Kalpler Yastık

Tüm sevdiklerinizle yan yanasınız! O an tüm arkadaşınızın yanında olmanız, bu özel anı onlarla paylaşmanız mutlulukların en büyüğü! Doğum günü pastası kesildi ve tüm arkadaşlarınız tek tek sevgilinizin yeni yaşını kutlamaya çalıştı. Herkes şıkır şık kırmızı, mavi, yeşil, pembe hediye ambalajlarıyla kaplı armağanlarını yavaş yavaş çıkartmaya başladı! Elbette ki sıralamada en başta siz varsınız! Sıra sevgiliniz için seçtiğiniz doğum günü hediyesini vermeye geldi! İşte karşınızda 1 adet fotoğrafınıza, kişisel romantik mesajlarınıza özel olarak hazırlatabileceğiniz Sevgiliye Özel Konuşan Kalpler Yastık!

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Sevgilinize gerçek bir emek ve araştırmacılık gerektiren, çok özel bir hediye vermek ve kendisini çok özel hissettirmek ister misiniz? Nasıl mı? Şöyle; Sevgilinizin doğduğu tarihte neler olmuş, neler bitmiş, o dönem en popüler şarkı hangisiymiş, ekmek kaç liraymış, başbakan kimmiş bu ve buna benzer bilgilerin olduğu çok özel bir Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi. Doğum günü insanlar için çok özeldir, çünkü bu tarih dünyaya merhaba dedikleri günün yıl dönümüdür. Doğum Günü olan sevdiklerimiz  için bu gün ne kadar özel bir gün ise, bizler için de çok önemli ve özeldir. Çünkü aslında sevdiğimiz değer verdiğimiz insanlar da bir nevi bize en güzel hediyedirler.


Sevgiliye doğum günü hediyesi

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Sürpriz Konservesi

Sözü çok uzatmadan, sevgiliye doğum günü hediyesi olarak aslında yüzlerce hediye seçeneği bulunabilir. Bütçeniz ve zevkleriniz doğrultusunda parasını öder ve en beğendiğiniz hediyeyi doğum günü hediyesi olarak verirsiniz. Ancak! Hepsi bu kadar mı? Bana göre hediyelerin en güzel veya en anlamlısı emek verilmiş olan, kafa patlatılmış olan hediyelerdir. Bu tip hediyeler içerisinde emek barındırdığı için uzun yıllar kalıcı olurlar. Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi de işte bu tipte emek verilen doğum günü hediyelerinden biridir.


Sihirli Kupa İki Fotoğraflı Kupa Bardak

Fotoğraflı Sihirli Kupa

Doğum gününde sevgilinize şahane bir sürprize hazır olun! Sevgilinie yeni yaşını kutlayacağı o özel doğum günü partisinde en güzel sürprizlerinden birini yapabileceğiniz İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak karşınızda. Sihirli kupa diye tanımlamamızın sebebi, bu kupa içerisine, sevgiliniz sıcak bir içecek koyduğunda, bardak üzerinde sevgilinizin ve sizin isminiz sihirli bir belirecek, hem de, öpücük şeklinde güzel bir bayan dudağı belirecek. Bayan sevgilinize yönelik şöyle romantik ve güzel,etkileyici bir mesaj da eklediniz mi bu hediyenin tadından yenmez o zaman. Sevgiliniz bu porselen kupadan ne zaman sıcak bir çay içse, sürekli sizin mesajınız onu selamlayacak.


Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

Erkek arkadaşınızın her an cebinde kolaylıkla taşıyabileceği aşkınıza dair minik bir hatıra! Üzerinde sizi anımsatan özel bir fotoğrafın olduğu son derece şık bir çakmak! Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak, üzerinde hangi fotoğrafın yer almasını istiyorsanız, o fotoğraf yüklenebiliyor! Kişiye özel hale getirilebilen ve özellikle sigara içen bir erkeğe düşünülebilecek en iyi doğum günü hediyelerinden biri! İhtiyaç duyduğu her an ateşinden yararlanabileceği bu özel çakmağı kişiye özel hale getirebilmeniz için fotoğraf eklemeyi unutmayın.


Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

Sevgiliye özel hediyenin en kötü tarafı, maazallah bir ayrılık olması durumunda, yani terk edilmeniz durumunda, hele bir de ayrılık acısı içinizdeki aşkı daha da alevlendirmiş ise, karşınızda ve gözünüzün önünde duran hediyenin sizi perişan etmesidir. Çünkü ne zaman o hediyeyi gözünüz ilişse, birlikte geçirdiğiniz dakikalar ve özel anlar aklınıza geliverir. Nereden girdim şimdi ben bu konuya ki? Allah ayrılık yaşatmasın! (Amin) Doğum günü için çiftlere tavsiye edebileceğim çok özel bir armağandan bahsedeceğim şimdi. Kişiye özel Ömür Boyu El Ele Yastık Seti. Üzerinde gelin ve damat figürleri yer alan, isimlerinizle anlamına anlam katan bu yastık seti, doğum günü için en romantik hediye seçeneklerinden biri.


İsim Yazılı Sonsuzluk Kol SaatleriSevgililere Özel Mesajlı Sonsuzluk Kol Saati

Uzun süreli bir sevgililik ilişkisi olan çiftler için, doğum günü hediyesi belirleme durumu daha farklı işlemeye başlar ve onun da kendi içerisinde bazı handikapları vardır. Bu sefer de şöyle bir sıkıntı baş gösterir; “Sevgilime filanca hediyeyi yılbaşında almıştım, şimdi artık bu hediyeyi alamam. Bu olmaz!”,”Yıl dönümümüzde O’na parfüm hediye etmiştim şimdi yine parfüm alamam!” gibiler inden “Şu olmaz bu olmazlar” içerisinde geçen sıkıntılı bir süreç yaşanır. Hakikaten bu sefer doğum gününde sevgilinize farklı ne hediye alacaksınız?


doğum günü mesajları

Sevgiliye 100 Farklı Doğum Günü Kutlama Sözleri

Birbirinden farklı 100 doğum günü kutlama mesajlarıyla sevgilinize kendi el emeğinizle siz de güzel bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz! İçerisinde kalpli kartlar üzerine yazılı romantik doğum günü sözleri koyabilirsiniz. Hatta kalp çikolatalar, çiçekler eşliğinde şahane bir hediye hazırlayabilirsiniz. Sevgilinize yaklaşan doğum gününde O’nun kadar tatlı olmasa da çok tatlı bir sürpriz yapmak ister misiniz? Siz de çikolatanın gücüne inanıyorsanız ve çikolatanın mutluluğun anahtarı olduğunu düşünüyorsanız, neden çikolatalar ile O’nu ne kadar çok sevdiğinizi ifade etmeyesiniz ki? Sevgilinize Doğum Günü Hediyesi olarak birbirinden lezzetli çikolatalar, şekerlemeler abur cuburlar ile hazırlanmış değişik bir hediye sepeti ile Onu çok mutlu edebilirsiniz.

güzel doğum günü hediyeleriDoğum Günün Kutlu Olsun Plaketi

Sevgilinize anlamlı olduğu kadar son derece de şık, dekoratif bir plaket vermeye ne dersiniz? Ucuz fiyatı ile dikkat çeken ve anlam itibari ile romantizm yüklü Doğum Günü Plaketi, sevgilinize doğum gününde verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri. Tarafınızdan bugüne kadar irili ufaklı belki de bir çok hediye seçildi. Sevgilinize daha önce bir ödül hediyesi vermediyseniz bu sizin için güzel bir fırsat olabilir. Yeni yaş gününde O’nu en fazla mutlu edecek hediyelerin başında, içerisinde sevginizi taşıyan hediyeler gelir. Sevgi Dolu İsim Yazılı Plaket içerisinde hem sevginiz var, hem de sevgilinizin ismi. Kadife kutuda yer alan ve balonlarla süslenerek etkileyici görünüme sahip olan bu özel plaket, sevgilinizin yıllarca masasında, kitaplığında ya da evinin en güzel köşesinde saklayabileceği bir ürün.


Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Kız Arkadaşa Romantik Doğum Günü Hediyesi

Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi ile sevgilinizi mutluluktan şımartacak ve kendisini inanılmaz mutlu hissetmesini sağlayacaksınız. Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi ile aşkınızı tatlandırmış olacaksınız. Sevgilinize doğum gününde özel bir hediye bakıyor ama Dünyanın en tatlı sevgilisine hiçbir hediyeyi layık göremiyorsanız, bizce hediye konusunda şansınızı daha fazla zorlamamalısınız. Çünkü karşınızda aşkınız kadar tatlı ve özel bir doğum günü hediyesi ile karşı karşıyasınız. Çikolata kadar tatlı, kalp gibi aşkı simgeleyen ve aşkın en sıcak rengi olan kırmızı ile bezenmiş özel bir hediye düşünün! Gerçekten bu üç özelliğin bir arada olduğu bir hediyeye hangi bayan hayır diyebilir ki? Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi hediyesi içerisinde kız arkadaşınızı mutlu edecek tüm özellikler bir araya  getirildi ve ortaya kusursuz bir doğum günü hediyesi çıktı.


en romantik doğum günü hediyeleri

Kalbimin İnci Tanesine Romantik Hediye Sepeti

Bazen aşkınızı anlatmaya kelimeler bulamayız. Sadece “Seni seviyorum” demek, içimizdeki o kudretli ve büyük aşkı, tarif etmeye, sevgimizi ifade etmeye yetmeyebiliyor. Ama meraklanmayın! Şimdi size, içerisinde sevgi temasının yoğun şekilde işlendiği mükemmel bir hediye sepetinden bahsedeceğiz. Bu son derece romantik hediye sepeti ile, kız arkadaşınıza hislerinizi sadece sözlerde bırakmayıp, hediyeleriniz ile dolu dolu hissettirebileceksiniz. Üzerinde seni seviyorum yazılı çikolatalar, kırmızı renk mektup kağıdında doğum gününe özel kutlama mesajınız,İstiridye içince inci kolye, gül yaprakları, seni seviyorum bir sürü nedenim var sözleri ile aşk dolu bir hediye sepeti ile bayan sevgilinize harika bir doğum günü armağanı verebilirsiniz.

sevgili için güzel doğum günü hediyeleri

Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Sepeti

Dünyalar Tatlısı sevgilinize, O’na verdiğiniz değeri en iyi şekilde yansıtacak özel bir doğum günü hediyesi hazırlamak ister misiniz? Sevgilinize sürpriz bir doğum günü partisi hazırladınız ve o an geldiğinde konfetiler yağmur gibi! Hep bir ağızdan “İyi ki doğdun” şarkıları, yeni bastığı yaşın sayısı kadar söndürülen mumlar! Hediye vakti gelip çattığında ise, O’nun için özenle hazırladığımız ve kendi duygularınızla şekillendirdiğiniz Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Sepetini uzatıyorsunuz! Kız arkadaşınız, üzeri kurdele ile bağlı mesaj kağıdını açıyor ve O’na olan aşkınızı kendi dizelerinizden okuyor! İşte bu an, sevgiliniz için tarifi imkansız mutluluklardan biri! Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Sepeti, son derece süslü ve romantik kalp hediye kutusu içerisinde çikolatalar, şekerlemeler, gül yaprakları ve kendi düşüncelerinizle hazırlayacağınız özel mesaj kağıdından oluşuyor.

Kişiye Özel Aşk GazetesiKişiye Özel Aşk Gazetesi

Şimdi sizi öyle bir armağan ile tanıştıracağız ki, hem sürpriz, hem romantik, hem de unutulmayacak derecede etkili bir armağan! Tamamen aşkınıza özel bir gazete olsa ve bu gazetenin tüm sütunlarını size dair haberler ve fotoğraflar oluştursa nasıl olur? Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan Kişiye Özel Aşk gazetesi ile aşkınızdan haberler var! Yalnız Dikkat! Bu, sevgilinize öylesine etkili bir doğum günü hediyesi olacak ki, alışkanlık yaratacak! Yani bir sonraki doğum gününde bu sürprizin daha ötesinde bir armağan seçmeniz gerekecek!

Sevgiliye Özel Karikatür

Sevgililere Özel 2 Kişilik Karikatür

Ama maalesef Kişiye Özel Aşk Gazetesinden daha etkili ya da sürpriz içerikli bir başka armağan daha yok! Dolayısıyla Aşk gazetesi sürpriz anlamında ilişkinizde yüksek bir çıta vazifesi görecek:) sevgiliniz bir sonraki doğum gününde de Biricik Aşkınıza doğum gününde romantik bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Kişiye Özel Aşk Gazetesi ile sevgilinize bu yaş gününü unutulmaz kılmanız an meselesi.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır

Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu

Sevgiliye doğum günü hediyesi seçimi kadar, hediyenizin sunumu ve romantizmi de en az hediyenin kendisi kadar önemlidir. Bu sebeple hediyenizin üzerinde sizden izler olmasına dikkat edin! Örneğin kendi el yazınız ile yazdığınız, tamamen duygularınızdan oluşan romantik bir hediye notu mutlaka hediye paketi üzerine iliştirilmeli. Ne yazabileceğiniz aklınıza gelmiyorsa bunun için de Google‘dan destek alıp, etkileyici sözler bulup kendinize özel hale getirebilirsiniz!

sevgililere romantik doğum günü hediyeleri

Kişiye Özel Film Şeridi Taş Baskı

Gördüğünüz en güzel aşk filmini hayal dünyasından çıkartıp size gerçek yaşamda dolu dolu yaşatan erkek arkadaşınıza en güzel armağanlardan biri de Kişiye Özel Film Şeridi Taş Baskı! 3 Adet fotoğrafınıza ve isimlerinize özel olarak hazırlanacak bu romantik taş baskı ile aşkınız sonsuza kadar alevlensin! Sevgilinize hiçbir hediyeyi layık göremiyorsanız ve sevgilime doğum günü hediyem anlamlı ve şık bir hediye olsun diye düşünüyorsanız, buyurun size tam da aradığınız özelliklerde hem dekoratif hem de oldukça anlamlı bir Doğum Günü Hediyesi.  Bu ürünün kişiye özel hale getirilmesi için ilgili kaliteli fotoğraf seçmeyi ve mesajınızı yazmayı unutmayın:) Kişiye Özel Film Şeridi Taş Baskı Sevgilinize Doğum Gününde verebileceğiniz En Güzel Hediyelerden biridir.

Sevgiliye sürpriz doğum günü hediyesi

Sevgilinize Doğum Günü Sürpriz Hediyesi

İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi “Sinem” ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde olabiliyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor öyle değil mi? Konuyu çok uzatmadan:) Sevgilinize doğum günü için alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, sürpriz Puzzle Çikolatalar. Üzerinde her biri birbirinden bağımsız; ancak parçalar bir araya getirildiğinde bütün bir fotoğrafınızı oluşturan Kişiye Özel Puzzle Çikolata, Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Hediyeleri kategorisi içinde 1. sıradaki favori armağanımız!

Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

Bayan Sevgiliye Anlamlı Doğum Günü Hediyesi

Üzerine istediğiniz fotoğrafı ve mesajı ekletebileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı, ahşap çerçevesi ile çok şık bir doğum günü hediyesidir. Hem dekoratif, hem de nostaljik bu taş baskıyı sevgilinize hediye ettiğinizde ev veya ofisinde en güzel yeri kapacağından kimsenin şüphesi yok! Taş gibi dekoratif bir hediyeniz olacak. Üzerine örneğin sevgilinizle birlikte çekilen bir fotoğrafınızı ve doğum günün için kısa ve sevgi dolu öz bir mesajınızı yazdırarak Ona unutulmayacak çok anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı üzerine fotoğraf ve yazılar sublimasyon baskı tekniği ile işlendiğinden yıllarca silinmeyecek ve değerinden bir şey kaybetmeyecektir.


Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Duvar Saati

İsme özel Mesajlı Duvar Saatleri

İsme özel hediyelerin çıkması ile, hediye sektöründe adeta bir rönesans yaşanmıştır. İyi ki de birileri bunu akıl edebilmiş yani. İsme özel hediye, fark yaratan hediyedir, isme özel hediye, kişiye gerçekten de özel olduğunu hissettirir. Kısacası sizin için özel ve önemli birine hediye alacaksanız bence mümkün mertebe özel hediye olmasına dikkat edin. Sevgiliye Doğum günü için kişiye özel hediye kategorisine aldığım bu duvar saati üzerine, erkek sevgilinizin ismini ve kendi isminizi şık bir yazı karakteri ile yazdırıp, duvar saati içerisine de, erkek arkadaşınızın okumasını istediğiniz bir mesajınızı ekletebilirsiniz. Kişiye özel hediye işte tam da tanım olarak bu duvar saati demek:) Doğum günü için bence çok iyi bir hediye…


Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan

Kişiye Özel Erkek Deri Cüzdan

Erkek sevgilinize yaklaşan doğum günü için kalıcı ve çok özel bir hediye vermek ister misiniz? Kişiye yani isme özel olarak hazırlanacak bu şık deri cüzdan erkek arkadaşınızın, yani biricik sevgilinizin en vazgeçilmez özel eşyası olacaktır. Malumunuz üzere, bayanlara kıyasla, erkeklere takı aksesuar hediye yelpazesi oldukça zayıf olduğu için, şayet Doğum günü için bir erkek aksesuarı düşünüyorsanız, bence kişiselleştirilmiş olan ve erkek sevgilinizin üzerinde ismini ve isminin baş harflerini taşıyan bu şık deri cüzdanı, Doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz.


Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Erkeğe Kişiye Özel 3’lü Hediye Seti

Acayip derecede şık ve nostalik br hediye kutusu içerisinde Fotoğraf Baskılı Metal Sigara Tabakası, Çakmak ve küllük bulunan, bu 3’lü hediye seti ile sevgilinize en prestijli doğum günü hediyesini verebilirsiniz. Bunun daışında ayrıca erkek sevgilinize, eşinize vaya erkek arkadaşınıza kendisini çok özel hissettirecek çok şık gömlek hediye etmek de düşünülebilir. Kişiye Özel Gömlek erkekler için özel günlerde düşünülebilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden biri. Bu gömlek o kadar özel ki, gömleğin yakasına istediğiniz o sevgi dolu notu yazdırabiliyorsunuz. Gömlek zaten erkeklerin en çok giyindiği kıyafetlerden, bir de bu gömlek kişiye özel bir hale getirilirse o zaman işte hem kullanışlı hem de çok güzel bir hediye oluşturmuş olacaksınız.


doğum günü hediyeleri bayana

İsim Yazılı Metal Ayna

Çiçeğim… diye hitap ettiğiniz çiçekler kadar narin ve güzel sevgilinize, çiçek figürleri ile süslenmiş olan şık bir makyaj aynası hediye etmek bence harika bir fikir olacaktır. Sevgiliniz kadar narin bir tasarıma sahip olan çiçek desenli makyaj aynası aynı zamanda çok da kullanışlı. İsim Yazılı Ayna bayan sevgilinize armağan edebileceğiniz en güzel doğum günü hediyelerinden biri. Üzerine sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz bu özel ayna aynı zamanda kullanım amacı itibari ile çok de işlevsel. Sevgilinizin her an güzel olmasını sağlayacak makyaj aynası hiçbir zaman yanından ayırmak istemeyeceği en özel eşyalarından biri olacak!


doğum günü hediyesi

Sen Her Zaman Gülümse Hediye Sepeti

Bazen “Sevgi” gibi özel bir duyguyu anlatmak için, son derece basit ve sırdan çizgilerle oluşturulmuş gülen suratlar veya çöp adamlar, en muhteşem ifadelerden birine dönüşebiliyor. Örneğin yan tarafta gördüğünüz gülen yüzlerden oluşan bu hediye sepeti gibi. İçerisinde son derece pozitif ve sevimli ürünlerin yer aldığı bu şirin hediye sepeti ile sevgilinize en güzel dileklerinizi doğum gününde sunabilirsiniz. Sen Her Zaman Gülümse Hediye Sepeti, şık ve sevimli hediyelerin bir arada sunulduğu acayip derecede etkileyici ve sempatik bir armağan!

Kişiye Özel Butik Kurabiyeler

Sevgilinize şirin mi şirin, kişiye özel kurabiyelerden çok tatlı bir yaş günü sürprizi hazırlayabilirsiniz! Nasıl mı? Hemen izah edelim; Sevgilinize doğum gününde tam 56 farklı modeli bulunan ve üstelik kişiye özel olarak hazırlanan Butik Kurabiye (7’li – 10’lu ve 15’li seçenekleri ile) armağan edebilirsiniz! Butik Kurabiyeler hem çok tatlı, hem çok sevgi dolu, hem de oldukça özel bir lezzet! Seçeceğiniz modele üzerine istediğiniz isim ve sevgi mesajını yazdırabileceğiniz Butik kurbiyeler, sevgilinize benzersiz ve oldukça orijinal bir yaş günü hediyesi!

Kişiye Özel Film Gibi Aşkımız Çikolatası

Film Gibi Aşkımız Hediye Çikolata

Şu dakikaya kadar, belki de onlarca hediye sitesi içerisinde, ne aradığınızı da tam olarak bilmeden sevgilinize yaş günü hediyesi arayıp durdunuz! Ne var ki hiçbiri gönlünüze göre veya sevgilinize layık bir doğum günü hediyesi olmayı başaramadı! Acaba daha şirin, daha sempatik ve içerisinde sürprizler taşıyan eğlenceli hediyeler yok mudur? Elbette ki var! Şimdi klasik doğum günü hediyelerini elinizin tersi ile bir tarafa itip, daha tatlı, daha şirin hediyelere bakma zamanı geldi!

doğum gününe özel hediye

Hediyelik Gülen Yüzler Doğum Günü Duvar Saati

Sevgiliniz ile sene boyunca acı tatlı bir çok paylaşımda bulundunuz. Yeri geldi hiç olmadık anlarda birbirinizi üzdünüz, yeri geldi romantizmin en kralını yaşadınız. Şimdi ise yüzleriniz tatlı bir tebessümü hak etti. Şirin Emoji Duvar Saati, hediyenize hem, tebessüm, hem de romantizm katmaya geliyor. Tamamen kişiye özel olarak düzenlenen Duvar Saati üzerinde yer alan emojilerle sevgilinizin yüzünden gülümseme hiç eksik olmayacak.


Sevgililer İçin Kişiye Özel Peluş Ayıcık

Kişiye Özel Peluş Oyuncak Ayı

Sevgilinizin doğum gününde yüzünde gülücüklere neden olacak Şirin Aşıklar Duvar Saati, en esprili ve romantik doğum günü hediyelerinden biri. Üzerinde el ele tutuşmuş şirin aşıklar bulunan duvar saatini sizin yazacağınız kısa mesaj şekillendiriyor. Özel bir baskı tekniği olan sublimasyon kullanılarak üretilmiş olan bu şirin duvar saati, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Bu arada Şirin Aşıklar Duvar Saati’nin iki farklı büyüklükte model seçenekleri var.


Kişiye Özel Bayan Cüzdanı

Kişiye Özel Deri Bayan Cüzdanı

Sevgilinizi çok ama çok özel hissettirecek bir doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Kendisini alış veriş esnasında kaybeden, çarşı pazara çıktığında o an yeryüzünün en mutlu kişisi olarak kendisini gören bir sevgiliniz varsa, buyurun O’na verebileceğiniz şahane bir doğum günü hediyesine göz atın! Sevgilinize üzerinde kendi isminin yer alacağı kişiye özel ve acayip derecede kaliteli bir bayan cüzdanı armağan edebilirsiniz. Kişiye Özel Bayan Cüzdanı siyah ve taba renk seçenekleri ile istisnasız tüm kadınların beğeneceği harika bir ürün!

İsme Özel Tektaş Alyans

Sevgilinize doğum gününde evlilik teklifi sürprizinde bulunmak istiyorsanız, yüzüğünüze merhaba deyin! İçerisine isminizi yazdırabileceğiniz ve isimlerinizin yazılmasıyla anlamına anlam kazandıracak tektaş yüzük, bu duğum gününü bir ömür unutulmaz kılacak! Gümüş üzerinde yer alan 0,04 karat pırlantası, sade tasarımı, ucuz fiyatı ve isim yazılabilir özelliği ile Pırlanta Tektaş Yüzük, en sevgi dolu anlarınızda hep yanınızda!

Kişiye Özel 3D Karikatür

3D Karikatür

Gelin doğum gününde sevgilinize harika bir sürpriz yapıp, O’na Kişiye Özel 3 Boyutlu kendi karikatürünü armağan edin! Dünya’da ilk kez, kavak ağacı üzerine pastel boya uygulaması yapılarak elde edilen Kişiye Özel 3D karikatür, “Enuygunhediye” aracılığı ile sizlerle! Karikatürün mükemmel bir şekilde çıkması için sizin yapmanız gereken en önemli şey; Sevgilinize ait yüksek çözünürlükte bir fotoğraf göndermek! Kişiye Özel 3D Karikatür hediyesi ile, hem sevgilinize eğlenceli bir armağan hazırlamış olacaksınız, hem de klasik hediyelerin çok ötesinde orijinal bir doğum günü hediyesi! Kişiye Özel 3D Karikatür-Tek Kişi olarak düzenlenecek olup, dilerseniz 2 kişi olarak da hazırlatabilirsiniz.


Sevgiliye doğum günü hediyeleri

İsimli Daire Tablet Kolye

Aşık olduğunuz o özel insanın, kalbi kadar ismini de değerli bulursunuz! Hatta sevgilinizin isimi hayatınızda o kadar geniş bir yer tutar ki, aynı isme sahip diğer insanlara bile sempati duymaya başlarsınız! Peki sevgilinizin ismiyle, güzel bir doğum günü hediyesi hazırlamaya ne dersiniz? Tasarımı ile göz kamaştıran bu zarif bilekliği şayet siz de çok beğendiyseniz, üzerine sevgilinizin ismini yazdırarak en anlamlı doğum günü hediyelerinden birini verebilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan İsimli Daire Tablet kolye, tüm hanımların günlük yaşamlarında beğenerek kullanabileceği ve mücevher kutularının en nadide parçası olmaya aday bir ürün! Üzeri 14 ayar altın kapama olan İsimli Daire Tablet kolye, göze oldukça hoş gelen bir de hediye kutusuna sahip!

Sevgiliye güzel doğum günü hediyesi

İki İsimli Sonsuzluk Kolye

Bırakın aşkınızın bitmesini, O’ndan bir kaç gün ayrı kalmak bile sizin için çilelerin en büyüğü ise, bu aşkı en iyi İki İsimli Sonsuzluk Kolye anlatabilir. Üzerinde her ikinizin de isimlerinin yer alacağı İki İsimli Sonsuzluk kolyesi, aşkını sonsuza kadar sürdürmek isteyenler için tasarlanmış son derece romantik bir ürün! Kız arkadaşınıza yaş gününde, anlamlı mı anlamlı, özel mi özel bir hediye düşünüyorsanız, üzeri 14 ayar altın kaplama olan ve son derece şık bir hediye kutusu içerisinde satışa sunulan bu değerli armağanı kesinlikle kaçırmamalısınız!

Kişiye Özel Doğum Günü Ürünleri

Kişiye Özel Doğum Günü Ürünleri

Doğum gününde O’nu unutmadığınızı, her daim hatırladığınızı günün anlamına uygun bir hediye ile gösterebilirsiniz. Mouse Pad, Sihirli Kupa Bardak, magnetlerden oluşan, üzerine doğum günü olan sevdiklerinizin fotoğraflarını ve doğum günü tarihi ile birlikte kişisel doğum günü mesajlarınızı ekleyebileceğiniz Kişiye Özel Doğum Günü Ürünleri, sevgiliye verilebilecek en anlamlı armağanlardan biri! Bu şahane ürünü sevgilinize doğum gününde armağan edecekseniz, üzerine 40 harf karakterden oluşan şöyle romantik doğum günü mesajı ekleyebilirsiniz. “Seni Seviyorum Doğum Günün Kutlu Olsun” gibi…


Kişiye Özel USB Bellek

İsme Özel USB Bellek

Sevgiliye doğum günü hediye fikirleri içerisine teknoloji ile alakalı bir ürün alıyoruz. Yeni yaş gününde erkek arkadaşınıza kendi ismine özel, 4 GB veri depolama kapasitesine sahip ve içerisine tüm dijital verilerini kaydedebileceği (Buraya Dikkat) tamamen kendi ismine özel bir USB Bellek armağan edebilirsiniz. Teknolojinin, internetin veya elektroniğin hayatımıza bu kadar sokulduğu bir çağda, elbette ki doğum günü için hediye önerilerimiz içerisine bu tip ürünleri almasak olmazdı! Kişiye Özel USB Bellek, 4 GB veri saklama özelliği ile, sevgilinizin tüm önemli dijital dosyalarını, sevdiği müzikleri, fotoğraflarını her an yanında taşıyabilme kolaylığı sağlayacak! Üzerinde sahibinin isminin yer alması ile, diğer sıradan USB Belleklere göre daha özel ve daha anlamlı olacağı kesin! Kişiye Özel USB Bellek, erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır? sorusuna uygun fiyatı ile en güzel cevap!


İsme Özel Kutulu Kalem

Sevgilinizin İsmine Özel Kalem

Bir hediye düşünün ki, çok klasik ve geleneksel olduğu halde, her dönem en çok tercih edilen hediyelerden biri olsun! Hangi üründen bahsettiğimi sanırım anlamışsınızdır! Özel günlerde sevdiklerinize kalem hediye etmek, düşünülebilecek en mükemmel hediye seçenekleri arasındadır! Yukarıda görmüş olduğunuz kalemi diğer kalemlerden ayrı tutan en önemli özelliği ise; Birincisi üzerinde zarif harf karakterleri ile isim yazılı son derece şık ve sade bir hediye kutusuna sahip olması, İkincisi ise bu kutu içerisinde yer alan ve üzerinde hediye edeceğiniz (Ki bu kişi sevgilinizden başkası değil!) kişinin isminin ve soy isminin yazılı olması! Çalışma hayatında olan, memur, öğretmen, öğrenci sevgilinize ya da bir iş yeri olan erkek arkadaşınıza hem kullanışlı hem de sizi hatırlatacak klasik bir doğum günü hediyesi düşünürseniz, İsme Özel Kutulu Kalem iyi bir tercih olabilir.

Kalbimden Gelen MesajKelebek Gümüş Kolye Kalp Kutuda

Kız arkadaşınızın hem kalbine hem de gözlerine hitap edecek, şirin mi şirin, romantik mi romantik bir doğum günü hediyesi ister misiniz? Kalp şeklinde hediye kutusu içerisinde leziz bir adet çikolata ve boynundan hiç düşmeyecek, kendisini özgür kelebekler gibi hissedeceği 925 ayar gümüş kelebek kolye! Doğum gününde sevgilinize sürpriz bir armağan vermek isterseniz, bu romantik hediye kutusu tam size göre! Elbette ki bu özel ürünü daha da anlamlı kılmak için, üzerine kendi el yazınızla hediye notunuzu yazmayı unutmayın!

İsim Yazılı İncili Kolyeİsim Yazılı İncili Kolye

Gözünüz gibi sakındığınız, O’nu kaybetmeyi ise aklınızın ucundan bile geçirmek istemediğiniz bayan sevgilinize, O’nu ne kadar çok önemsediğinizi doğum gününde yukarıda görmüş olduğunuz İsim Yazılı İncili Kolye ile gösterebilirsiniz! Zincirinin her iki yanında inci tanesi bulunan ve ortasında da sevgilinizin isminin yer alacağı İsim Yazılı İncili Kolye, siparişiniz halinde mücevher sertifikası ile birlikte ve özel hediye kutusu içerisinde adresinize kargolanır. İsim Yazılı İncili Kolye, sevgilinizin yıllarca boynundan bir an bile olsun indirmek istemeyeceği son derece anlamlı bir doğum günü hediyesi!

İsme Özel Çöp Adamlı Aşk KupalarıÇöp Adam Temalı Kupa Bardak

İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları ile, sevgilinizin doğum gününde O’na acayip romantik bir hediye hazırlayabilirsiniz! Bu kupa bardakların kulp kısmı, kalp şeklinde tasarlanmış, kupa bardaklar ise iç içe geçebiliyor! Sanki hiçbir zaman ayrılmak istemeyen, her an beraber olmak isteyen sevgililer gibi! Yani siz ve sevgiliniz gibi! Yalnızca iki kupa bardak bir araya geldiğinde, bir bütünsellik, bir anlam ifade edebiliyorlar! İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları, hem kullanışlı, hem de son derece romantik!

Armani Erkek Parfümü

Armani Erkek Parfümü

Şimdi burada klasik bir sinema tekniği uygulayalım ve doğum günü partisinden 1 hafta öncesine gidelim. Doğum gününden 7 GÜN ÖNCESİ: Google’e “Erkek Sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?” yazdınız ve çıkan sonuçlar içerisinde karşınıza “En Uygun Hediye” ismine bir site geldi. Girdiniz bu siteye ve burada erkek sevgilinize doğum gününde armağan edebileceğiniz Armani Erkek Parfümü gözünüze ilişti! Tıkladınız karşınıza Türkiye’nin en kaliteli alış veriş sitesi olan “hepsiburada.com” geldi.


bayana parfüm hediyesiSevgil Parfümeriden Bayan Parfüm Modelleri

Sevgil parfümerinin e-ticaret sitesinde, kadınlara özel parfüm modellerinde dünya markası parfüm modelleri bulabilirsiniz. Örnek olması açısından sizlere Gucci bayan parfüm modelini sunuyoruz. Bu harika parfüm markasının özellikleri, şişe tasarımı çok hoşunuza gidecek! Doğum günü için güzel bir senaryo oldu değil mi? Bayan Parfüm, bayan sevgilinize klasik ama hiç eskimeyen en güzel doğum günü armağanlarından biri!


Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

Erkeğe Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

Erkek arkadaşınıza klasik kıyafetleri ile de uyumlu, spor kıyafetlerine de çok yakışacak güzel bir doğum günü hediyesi ister misiniz? Kişiye özel düzenlenen ve hakiki deriden imal edilmiş erkek el çantası ile erkek arkadaşınıza veya eşinize yıllarca kullanabileceği ve en önemlisi de sadece kendi ismine özel deri erkek çantası hediye edebilirsiniz. Günümüzde bayanlar için olduğu kadar, erkekler için de çanta taşımak artık önemli bir gereksinim haline gelmiştir. Cep telefonu, şarj aleti, araba anahtarı, ev anahtarı, cüzdan, içiyorsa sigara paketi! Sevgilinizin artık tüm bunları içine koyabileceği şık bir çantası olsun değil mi?

Derimod bayan cüzdanDERİMOD Bayan Cüzdan Modelleri

Üzerinde sevgilinizin, adının ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz! Sevgilinize doğum gününde ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz, Görmekte olduğunuz hakiki deriden el çantası, gerçekten de bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Erkekler sığ aksesuar hediye seçenekleri içerisinde, Erkek Deri El Çantası kesinlikle çok iyi bir doğum günü hediyesi tercihi olacaktır.

100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu

100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu

Görmekte olduğunuz ürün, son derece şık kavanoz! Ancak, diğer sıradan kavanozlardan çok farklı ve çok özel! Bu özel kavanozun diğerlerinden farklı olmasının en önemli nedeni; Sadece doğum günleri için veriliyor olması! ikincisi nedeni ise; İçerisinde 100 farklı dilde “Doğum Günün Kutlu Olsun” mesajının yer alıyor olması! Doğum günü hediyesi olarak sevgilinize sıra dışı ve çok orijinal bir armağan düşünüyorsanız, onun doğduğu o özel günde, Ona olan sevginizi 100 farklı dilde gösterebilirsiniz! İçerisinde yeryüzünde en popüler yabancı dillerden oluşan 100 farklı Doğum Günü Kutlama Mesajı yer alıyor! Sevgilinize doğum gününde özel bir sürpriz yapmak isterseniz, asıl hediyenizin yanında bir de 100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozunu sevgilinize armağan edebilirsiniz. Doğum gününden sonra sevgiliniz isterse, her gün için kavanozun içerisinden farklı bir mesaj çeker ve 100 gün boyunca doğum gününün dolu dolu yaşar!


Sevgiliye Doğum Günü Hediye SepetiRomantik Hediye Sepeti

Şık bir hediye sepeti içerisinde tamamen sevgiliye özel hediyeler yer alıyor. Sevgiliye Romantik Hediye Sepeti ile, kız arkadaşınıza ne kadar romantik biri olduğunuzu en mükemmel şekli ile göstereceksiniz. Sevgilisine sadece bir tek hediye ile yetinmeyip, hediye sepeti almayı düşünenler için Sevgiliye Romantik Hediye Sepeti birebir, mükemmel bir hediyelik ürün. Sevgiliye özel hediye sepeti içerisinde; Üzerinde farklı dillerde seni seviyorum yazılı beyaz kupa, Orijinal elinde kabini sunan peluş, Kırmızı Kalp Foto çerçeve, 2 Adet kalp dekor çikolata, Mum ve Kadife kalp kuru içerisinde 100 dilde seni seviyorum sözleri bulunmaktadır. Bu ürün aynı zamanda sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak da düşünülebilir.


Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan

Erkek Arkadaşa Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan

Erkeklere hediye olarak ömürlük bir deri cüzdan hediye etmek ister misiniz? Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan, bir cüzdanın sahip olabileceği her şeye eksiksiz olarak sahip. Aynı zamanda erkek hediyeleri içerisinde düşünülebilecek harika bir hediye. Üzerine isim ve soy isim yazdırabileceğiniz bu özel ürün, yumuşak dana derisinden üretilmiştir. Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdanın çok sayıda kart bölmesi, nüfus cüzdan bölmesi, cep kısmı, kağıt ve bozuk paralar için özel bölmeleri bulunuyor. Eşinize, sevgilinize ya da Babalar Günü hediyesi olarak sevgili babanıza çok şık ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsunuz ama ne hediye edeceğinizi mi kestiremiyorsunuz?


Fotoğraflı Sevgili CüzdanıKişiye Özel Sevgili Cüzdan

Üzerinde sevdiklerinizin isimi ve soy isminin yazılı olacağı çok şık bir deri cüzdan kesinlikle tüm erkeklerin beğeneceği bir hediye olacaktır. Yumuşak dana derisinden üretilen Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan, erkeğin sahip olabileceği en göz alıcı, taşımaktan keyif duyacağı, en şık cüzdanlardan bir tanesi. Kalıcı bir lazer baskı tekniği ile isimler deri cüzdan üzerine yazıldığından uzun yıllar kullanılabilecek harika bir ürün. Tasarım açısından da bu deri cüzdan oldukça şık! İki Farklı renk ile tasarlanmış olan bu cüzdanlar tek kelimeyle ömürlük.


Kişiye Özel Deri Hediye Seti

Kişiye Özel Hediye Seti

Erkeğe özel Hediye Seti sevgilinizin şıklığını tamamlayacak benzersiz %100 Deri Aksesuarlardan oluşuyor. Erkek Sevgilinize ihtiyacı olan tüm aksesuarların bir arada olduğu şık bir yaş günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Bu hediye setini özel kılan en önemli yanı içerisindeki deri cüzdan ve anahtarlığın tamamen sevgilinizin adına düzenleniyor olması. Yapmanız gereken şey ise çok basit! Verdiğim linkten “Sepete ekle” butonu üzerindeki kutucuğa erkek sevgilinizin ismini ve soy ismini yazmak! Kişiye Özel Deri Hediye Seti içerisindeki ürünlerin tamamı %100 dana derisinden yapıldığı için içerisindeki ürünler uzun yıllar kullanılabilecek kalitededir. Kişiye Özel Deri Hediye Setinin iki ayrı modeli bulunuyor. Birinci model sadece Deri cüzdan ve deri kemer, ikinci model ise Kemer, cüzdan ve anahtarlıktan oluşuyor. Erkeğe doğum günü hediyesi olarak hangi modeli seçerseniz seçin, her halükarda çok şık ve güzel bir hediye seçmiş olacaksınız!


Kişiye Özel D'S Damat Gömlek

Kişiye Özel Gömlek

Sevgiliniz bir bankacı, öğretmen, avukat veya resmi kıyafet giyme zorunluluğu olan bir işte çalışıyorsa, gömlek hediyesi erkek için alınabilecek en doğru hediyelerden. Esmer tenli erkekler için beyaz renk gömlek çok doğru bir renk tercihidir. İşte ben de bu noktada size hem beyaz hem de kişiye özel bir gömlek öneriyorum. Beyaz gömlek hem resmi hem sade erkekler tarafından çok tercih edilen bir kıyafettir. Kişiye Özel Gömleğin yakasına ister değer verdiğiniz, özel bulduğunuz erkeğin ismini yazdırın, isterseniz sizi hatırlatacak özel bir söz. Üstelik Kişiye Özel Gömleğin ceplerine veya kol manşetlerine de istediğiniz ismin baş harflerini yazdırmanız mümkün. Kişiye Özel Gömleğin S-M-L-XL olmak üzere 4 farklı bedeni bulmaktadır. Kişiye Özel  Gömleği isme özel hale getirebilmeniz için “sepete ekle” butonu üzerindeki alana gerekli bilgileri girmeyi unutmayınız.


925 Ayar Gümüş İçine Foto Konulan Kalp Kolye

İçerisine Fotoğraf Eklenebilen Gümüş Kalpli Kolye

Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda, Bu hediyenin bir eşi benzeri daha olmaz. Çünkü kişiye özel hediyeniz sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır. Hediyeler içerisinde en çok beğenilenler isme veya kişiye özel hazırlanmış olanlardır. Kişiye özel hediyeler hediyeyi alan kişi tarafından ömür boyu hatıra olarak saklanır ve çok anlamlı ve farklı hediyelerdir. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı aldığınız hediyenizin üzerine ekleterek, hediyenizi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Pırlanta Love Kolye

Aşkın en karakteristik ve herkesçe bilinen ifadelerinden biri olan “Love/Aşk” yazısı, muhteşem tasarımlı bir bayan kolye olarak yeniden yorumlandı! Doğum gününde bayan sevgilinize bu kolye ile sevginizi en şık şekilde göstermeniz artık mümkün! Üzerinde yer alan yazı karekteri bu kolyeye şıklık katarken, “Love” yazısı ise aşkınızın yeni nesil nişanesi oluyor! Doğum günü hediyesi olarak kız arkadaşa ne hediye alınır diye düşünmenize artık bir nokta koyacak olan Pırlanta Love Koye, üzerindeki 0,01 karat pırlantasıyla değerine değer katıyor!

Pırlantalı İsim Yazılı Bileklik

Pırlantalı İsim Yazılı Bileklik

Bu yaz bu bileklikler çok konuşulacak. Bu orijinal ve çok anlamlı bilekliklerden kız arkadaşınıza, eşinize ya da annenize mutlaka hediye etmelisiniz. Sevgilinizin yaklaşan doğum günü için benzersiz ve O’nun sizin gözünüzde ne kadar büyük bir iyilik meleği olduğunu bu özel bileklik ile ifade edebilirsiniz.


bayan sevgiliye doğum günü hediyesiİsim Yazılı Kolye

Kendi ismine özel olarak hazırlanan Pırlantalı İsim Yazılı Bileklik tüm bayanların kesinlikle bayılacağı tipte bir hediyelik. Size bugüne kadar yapmadığı fedakarlık ve iyilik kalmayan sevgiliniz ancak bu kadar anlamlı bir hediye ile ödüllendirilebilir. Melekler kadar tertemiz kalpli sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, sizin için en ideal hediye tercihi kesinlikle Pırlantalı İsim Yazılı Bileklik olacaktır. 14 Ayar Altın Kaplama olan bu özel bilekliği sevgilinize doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.


sevgiliye doğum günü için hediyePırlantalı Sonsuzluk Beren Bileklik

Aşkın bir sonunun olmadığına inananlardansanız ve içinizdeki aşkın sonsuzluk gibi ucu bucağı olmayacak derecede büyük olduğunu düşünüyorsanız size bu duygunuzu şeklen ifade edecek harika bir hediye ürün önereceğim. Sevgilinize O’nu kalbinizde sonsuza kadar seveceğinizi gösterebileceğiniz son derece şık ve göz alıcı Pırlantalı Sonsuzluk Beren Bileklik karşınızda. Pırlantalı Sonsuzluk Beren Bileklik, pırlantanın değeri ile sevginizin sonsuzluğunu bir araya getirdi ve bayan hediyelik aksesuar olarak çok özel bir hediye şeklinde karşımıza çıktı. Kız arkadaşınıza olan sevginizi doğum gününde perçinlemek ve O’na duyduğunuz o sonsuz aşkınızı hediyeniz ile ifade etmek için Pırlantalı Sonsuzluk Beren Bileklik tam size göre bir ürün.


Taşlı El İşçiliği Gümüş Harf KolyeTaşlı El işi Gümüş Harf Kolye

Bir yandan boynunda son derece şık bir kolye, diğer yandan bu kolyede yer alan harfler ikinizin isimlerinin baş harfleri! El Yapımı Zirkon Taşlı Gümüş Harfli Kolye, belki de sevgilinize bugüne kadar verilmiş en güzel, en anlamlı ve en zarif doğum günü hediyesidir! Çünkü, bu armağan sizden sevgilinize gidiyor! Olağanüstü bir tasarıma sahip, el yapımı olan bu özel kolye ile, sevgilinize unutulmaz ve romantik bir yaş günü yaşatacağınızı garanti ederiz… Sitemizde yer alan diğer bayan kolyelerine de göz atmak isterseniz, bu linkten bakabilirsiniz; Bayan Kolye Modelleri


Kişiye Özel Erkek Cüzdanı Model 102

Kişiye Özel Fotoğraflı Kitap

Sevgiliye alınabilecek doğum günü hediye seçeneklerinden bir diğeri de özel bir cüzdan modeli! Birbirinden şık siyah-taba renk alternatifi ve üzerine isim yazılabilme özelliği ile Kişiye Özel Erkek Cüzdanı, erkek arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Cüzdan üzerine sevgilinizin ismi yazılsın, içerisinde parasını gururla taşısın! Kişiye Özel Erkek Cüzdanın siyah ve taba renk seçeneklerinden sevgilinizin tarzına en uygun rengi seçerek doğum gününde O’na hoş bir hediye sürprizi yapabilirsiniz. Sevgiliniz, üzerinde kendi ismi yazılı olacak cüzdan ile prestij ve karizma kazansın!


Bayana Hediye Kişiye Özel Kolye

İsme Özel 925 Ayar Kolye

Sevgilinizi ismine özel hazırlanacak bu özel kolye ile bu doğum gününde onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde…Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda, Bu hediyenin bir eşi benzeri daha olmaz. Çünkü kişiye özel hediyeniz sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır. Hediyeler içerisinde en çok beğenilenler isme veya kişiye özel hazırlanmış olanlardır.


İsme Özel Kolye 14 Ayar Altın

İsme Özel Bayan Kolye Model2

Kişiye özel hediyeler hediyeyi alan kişi tarafından ömür boyu hatıra olarak saklanır ve çok anlamlı ve farklı hediyelerdir. Bayan ya da erkek sevgilinize orijinal, ilginç ve sıra dışı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız Kişiye Özel Hediye tam size göre olacaktır. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı aldığınız hediyenizin üzerine ekleterek, hediyenizi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.


İsme Özel Ahşap USB Bellekİsme Özel Ahşap USB Bellek

Teknoloji ve doğallık bu üründe bir arada sunuluyor! Üstelik tamamen de kişiye özel olarak! Günümüzde artık sağımız solumuz teknolojik ürünlerin istilası altında! Madem teknolojiden kurtuluş yok, o halde işin içine biraz doğallık katmakla yolumuza devam edebiliriz. İsme Özel Ahşap USB Bellek, hem kendinizin kullanabileceği, hem de sevgilinize doğum günü hediyesi olarak sunabileceğiniz en teknolojik ürünlerden biri. 8GB hafızaya sahip USB Bellek içerisine aşkınızın en güzel fotoğraflarını yükleyip, O’na yeni yaş gününde armağan edebilirsiniz. Tüm doğallığı ile size teknolojiyi daha çok sevdirecek olan üzeri ahşap kaplı USB Bellek içerisine istediğiniz elektronik verileri yükleyebilir, sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz.

İsim Yazılı Kelebekli Ayna Saat

İsim Yazılı Kelebek Ayna Saat

Tamamen kişiye özel olarak düzenlenen İsim Yazılı Kelebekli Ayna evinde modern tarzda dekorasyona önem veren sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz çok özel bir ürün. İsim Yazılı Kelebekli Ayna Saat sert bir akrilik malzemeden üretilmiştir ve diğer cam aynalar gibi kırılma çatlama sorunları ile sizi yormaz. Saatin çapı 30 santim kalınlığı ise 3 milimetredir. İsim Yazılı Kelebekli Ayna Saati sevgilinize veya size özel hale getirmek için “sepete ekle” butonu üzerindeki bölüme ayna
üzerine yazılacak isimleri eklemeyi unutmayınız.


Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye’nin zinciri üzerinde yer alan, zarif, küçük sevimli kalp, siz sevgilinizden ayrı olsanız da aşkınızı 7/24 anlatacak. Üzerinde sevgilinizin isminin yazılı olacağı bu değerli hediye kolye, hem kız arkadaşınızın boynunu süsleyecek hem de şıklığını tamamlayacak. Sevgilinize uygun fiyatı ile dikkat çeken, O’nun isminin yazılı olduğu, aşkınızı ifade eden şirin kalp sembolü ile süslenmiş Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. İsme özel olarak hazırlanan Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye, gümüş üzeri 14 ayar altın kaplamadır. Ürün kesinlikle altın suyuna batırılmamıştır. Bu harika ürünü kişiye özel hale getirmek için lütfen sevgilinizin ya da eşinizin ismini yazmayı unutmayın. Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolyenin bir bayanı çok mutlu edecek eşsiz bir hediye olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz.


Kişiye Özel Harf Yüzük

Kişiye Özel Harf Yüzük

Bayanlar kullandıkları takılarda albenisi olan ve gösterişli takıları çok severler. Şimdi önereceğimiz hediye ürün ise kadınların bu beklentilerini fazlası ile karşılamaya yetiyor. Olabildiğince şık, zarif ve göz alıcı bir tasarıma sahip güzel bir bayan yüzük! Sevgilinize veya eşinize özel gün hediyesi olarak üzerinde isminin baş harfinin yazılı olduğu şık bir yüzük hediye etmek ister misiniz? Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Harf Yüzük sadece sevgilinize özel. Kişiye Özel Harf Yüzük kız arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak verilebilecek en anlamlı hediyelerden. Sevgilinize kalıcı ve anlamlı bir hediye araştırıyorsanız O’nun ismine özel olarak düzenlenen gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama Kişiye Özel Harf Yüzük size yeter. Özel hediye kutusunda adresinize gönderilecek olan Kişiye Özel Harf Yüzüğün 9 ila 29 arasındaki yüzük boylarından istediğinizi seçebilirsiniz. Kişiye Özel Harf Yüzüğü ister kendiniz kullanabilir isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yüzük üzerinde yazacak olan harfi ilgili bölmeye yazmayı lütfen unutmayınız.


Çiftlere Özel Romantik Yastıklar

Kişiye Özel Sevgili Yastığı

Hani bize has, “Bir yastıkta kocamak” diye bir deyimimiz vardır. İşte o yastıklar, görmüş olduğunuz bu romantik isme özel yastıklar:) Doğum günü için eşinize veya sevgilinize güzel bir sürpriz hediye düşünüyorsanız, isme özel sevgili yastıkları sevgilinizi veya eşinizi eminim çok mutlu edecektir. Bir yastıkta kırmızı kalp şekilleri arasında ve harika bir yazı karakteri ile sizin isminiz, diğer yastıkta ise eşinizin ismi yazılı olan sevgili yastıkları, evinizin artık en değerli eşyalarından biri olacaktır. Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda, Bu hediyenin bir eşi benzeri daha olmaz.


Kişiye Özel Kare Ahşap Duvar Saati

İsme Özel Kare Ahşap Duvar Saati

Doğum günü için hediye seçmek de ne zor işmiş arkadaş! Hangi hediyeyi alsanız, alamadığınız diğer hediyede de insanın gözü kalıyor. Doğum günü için tavsiye edeceğim bu duvar saatine, sizin ve sevgilinizin ismi, çok zarif harf karakterleri yazılı olacak ve isimleriniz arasına da, aşkın sembolü olan kalp girecek ve hepsi sevginizi ölümsüzleştirecek, bu ahşap duvar saatinde bir araya gelecek. Erkek için en güzel Doğum günü hediyesi! Doğum günü için özel bir hediyede başka ne olabilirdi ki? Dekoratif ahşap kare duvar saati, evlerin ve ofislerin en güzel yerinde bulunacak. Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda, Bu hediyenin bir eşi benzeri daha olmaz.


Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül

Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül

Bu ödülü alan kişi mutluluğa boğuluyor! Kalbinizin en güzel yerindeki en nadide çiçeğe güzel ve anlamlı bir hediye mi arıyorsunuz? İşte bu fırsatı şimdi ta ayağınıza kadar getiriyoruz. Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödülün her milimetresinde aşk var! Aşkın en güzel simetrik şekli olan “Kalp” figürü esas alınarak tasarlanmış son derece dekoratif bir ödül. Üzerinde isimlerinizin yer alacağı ve isimlerin ortasında kalp figürü ile tamamlanmış Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül, sevgilinize olan en güzel duyguların ifadesi olacak! Şıkır şıkır parlayan görüntüsü ile bu son derece şık akrilik ödül ile, sevgilinize O’nu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirmiş olacaksınız, hem de yıllarca kalıcı ve son derece anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız! İçerisine sevginizi sonsuza kadar hapsedeceğiniz Dekoratif Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül, masa üstünde, Tv ünitesinde, kitaplıkta gururla sergilenebilecek bir ödül! Kırılmayan, eskimeyen ve değerinden uzun yıllar geçse de, hiçbir şey kaybetmeyecek olan Kalpli Akrilik Ödül sevgiliniz ile birlikte geçireceğiniz tüm özel günler için mükemmel bir hediye seçeneği.


Taşlı USB Bellekler

Bayan Sevgiliye Taşlı Kolye USB Bellek

Sevdiğiniz için en özel kişisel dijital verilerin, şık ve taşlı bir kolye üzerinde taşınması fikri sizce de çok orjinal ve ilginç sayılabilir mi? Gördüğünüz ürün şık bir USB kolye Bellek! Hemde bayanların aldığı diğer taşlı takı kolyelerden hiçbir farkı da yok! Taşlı USB kolye Bellek ile sevgilinizin hem şıklığına şıklık katacak hem de USB bellek her zaman yanında olacak! İşte ben tam da bu USB bellek için taşınabilir kavramının uygun olduğunu düşünüyorum. Gerçek anlamda taşınabilir bellek bu! Sevgilinize hem zarif; hem de çok kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız Taşlı USB Kolye Aradığınız o güzel hediye olabilir. Bu ürünü bayan Öğretmeninize de doğum günü ve öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz. 4 GB hafızası olan bu özel USB bellek ile, tüm saklanması gereken veriler güvende olacak!


Kişiye Özel Köstekli Saat

Kişiye Özel Köstekli Saat

Sevgilinize (Erkek Arkadaşınıza) doğum günü hediyeniz biraz nostaljik olabilir mi? Cevabınız “Evet” ise o halde size güzel bir hediye tavsiyesinde bulunacağım. Geçmişe özellikle zengin erkeklerin kullandığı ve değim yerindeyse gözü gibi sakındıkları en güzel kişisel eşyalardan biri olan Köstekli Saat karşınızda. Üstelik eski nostaljik halinden daha şık ve daha orijinal bir şekilde! Kişiye Özel Köstekli Saat sevgilinizin ismine özel hazırlanıyor. Üzerinde nostaljik görünüm kazandırmak için demir yolları logosu bulunan bu antika görünümlü Kişiye Özel Köstekli Saat ile erkek sevgilinize yıllarca yanından ayırmayacağı çok özel bir hediye verebilirsiniz. Kişiye Özel Köstekli Saati siz sevgilinize, doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak hediye edin, hem de üzerinde O’nun ismi yazılı olarak. Geçmişte TCDD yollarının yapım yıllarında özel olarak üretilmiş olan Köstekli Saatlerden esinlenilerek ve orjinaline sadık kalınarak tasarlanmış olan bu Köstekli saat,  sevgilinize, eşinize verebileceğiniz nostaljik ve çok özel bir hediye.


Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü

İsim yazılı Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü

Doğum gününde sevgilinizin kendisini bir Holywood yıldızı gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Kişiye özel yıldız ödülü ile! Sevgilinizin isminin ve sizin isminizin yazılı olduğu bu özel kristal ödüle, bir de sizin için anlam ifade eden o değerli ilk buluşmanızın veya nişan tarihinizin ya da evlilik yıl dönümü tarihini ekletin. Doğum günü için alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Özellikle evli çiftler için bu hediyeyi öneriyorum. Kişiye Özel Yıldız Ödülü, erkek arkadaşınızın masasının üzerindeki en değerli dekoratif eşyası olacaktır.


Fotoğraf Baskılı Lazer işlemeli Kristal Kalp

 Lazer İşlemeli Kristal Kalp

Sırf, doğum gününe özel hediye seçmek için günlerdir kendinizi perişan bir hale soktu iseniz, durun bir dakika! Sakin olun:) Şimdi derin bir nefes alın, ve sizin için kaleme aldığım bu hediye önerime bir göz atın. Sevgiliniz için, size çok güzel ve özel bir doğum günü hediyesi tavsiye edeceğim. Yukarıda resmini gördüğünüz için şu an söyleyeceğim şeyler artık bir sürpriz filan sayılmaz. Sadece size bir soru sormak istiyorum; “Doğum gününe özel seçeceğiniz bir hediye için siz illa ki, tematik yani, aşk temalı bir hediye düşünüyorsanız, bence başka bir hediyeye bakmadan, verdiğim linkten, ilgili siteye ulaşarak, yukarıda gördüğünüz akrilik cam içerisine lazer teknolojisi ile sevgilinizin resmini işletebilirsiniz.


Sevgiliye güzel doğum günü hediyeleri

Lazer İşlemeli Ahşap Mesajlı Resim Çerçevesi

Masanızın üzerinde ve tam da gözlerinizin önünde, sevgiliniz veya eşinizle çektirmiş olduğunuz bir fotoğraf karesi, bazen bütün iş stresinizi veya yorgunluğunuzu almaya yetebiliyor öyle değil mi? Bu şekilde bir resim sevdiğiniz ve değer verdiğiniz her insan için geçerlidir aynı zamanda. Ama bazıları için daha fazla geçerlidir:) Örneğin, eşiniz, çocuğunuz, aileniz veya bayan arkadaşınız. Başlığımız doğum gününe özel hediyeler olduğu için, biz şu an sevgili için hediye tavsiyesinde bulunacağız. Sevgilinizin ve sizin en güzel fotoğraflarınızdan biri, sizin mesajınızın yer ve isimlerinizin yer alacağı bu ahşap resim çerçevesi içerisinde, inanılmaz güzel duracaktır. bayan için özel bir doğum günü hediyesi arayanlar için, kesinlikle çok güzel bir tercih!


My name is - İsimli Kalp Bileklik

Bayan Sevgiliye Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik

Özel tasarımı ve zarif çizgileri ile isim yazılı kalp bileklik, doğum günü için sevgilinize olan duygularınızı en güzel şekilde tarif edecek en özel bir armağanlardan biri. Şık ve gösterişli olduğu kadar duygu yüklü ve romantik de bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik, gümüş üzeri 14 ayar altın kaplamadır. Sevgiliye Alınabilecek Romantik Doğum Günü Hediyesi seçenekleri içerisinde bu özel tasarım sevgilinizi çok özel hissettirecek!


Sevgilimin Klasik Sözleri Ürünleri

Sevgilimin Klasik Sözleri Duvar Saati

Her insanın kendine has bir konuşma üslubu ve davranış şekilleri vardır! Örneğin sevgilinizi ele alalım! Sevgiliniz, sizinle olan ilişkisinde klasik olarak en çok hangi sözleri sarf eder? “Beni seviyor musun Aşkım?”, “Ya Anneni ya da beni tercih et?” işte bunu sadece sizin bildiğiniz klasik sözler şık bir doğum günü hediyesi ile ölümsüzleşiyor! Sevgilinizin ağzından duymaya alıştığınız ve tamamen sevgilinize özel klasik sözler, romantik ürünler üzerine işlensin ve sonsuza kadar hiç unutulmasın! Üzerine bir de sevgilinizin fotoğrafı eklensin ve bu şekilde ortaya şahane bir doğum günü hediyesi çıksın! Sevgilimin Klasik Sözleri Ürünleri üzerine, sürekli bir şekilde sevgilinizden duyduğunuz ve artık bir klasik haline gelen istediğiniz sözlerinizi yazdırabiliyorsunuz! Sevgilimin Klasik Sözleri Ürünleri, “Kupa bardak, Mouse Pad, Duvar Saati, Masa Saati ve Puzzle” ürünlerden oluşmaktadır.

Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye

Kalp ve Melek Altın Kolye

Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye, mükemmel tasarımı ile, diğer sıradan kolyeleri açık ara geride bırakan bir ürün! Bir kere bu kolyeye baktığınızda güzel olan her türlü anlamı çıkartabiliyorsunuz! Bu kolyede aşk var, iyilik var, Sevgi var ve sevinç var! Sevgilinize doğum günü hediyeniz, aşkınızı mı yansıtsın istersiniz? Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye bunun için ideal! Yeni yaş Günü hediyeniz ile, kız arkadaşınıza ne kadar mükemmel bir insan olduğunu ve çok iyi bir sevgili olduğunu mu ifade etmek istiyorsunuz? O’na hayatınızda olduğu için, mutluluklar verdiği için, teşekkürlerinizi mi sunmak istiyorsunuz? Tüm bu güzel ve özel duygularınızı değerli ve özel tasarlanmış olan, Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye ile gösterebilirsiniz. 8 Ayar Altın Kaplama olan Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolyenin ucunda 0,01 Ct pırlanta yer alıyor! Bu şahane kolyeyi satın aldığınızda, çok şık bir hediye kutusu içerisinde adresinize kargo ile gönderilir.


Doğum günü hediyeleri

Pırlantalı Fiyonk Küpe

Şıklığından ve zarafetinden asla taviz vermeyen hanımefendiler için tasarlanmış olan Pırlantalı Fiyonk Küpe, baş döndürücü güzelliği ile alışılagelmiş küpe tasarımlarını gölgede bırakıyor. Sevimlilik, şıklık ve zariflik Pırlantalı Fiyonk Küpenin tasarımına ilham kaynağı olan kavramlar! Kız arkadaşınıza doğum gününde, hem oldukça sevimli, hem de tasarım harikası Pırlantalı Fiyonk Küpe armağan ederek, bu yaş gününü unutulmayacak en özel günler arasına sokabilirsiniz! Gümüşten üretilmiş olan bu küpeye üzerinde yer alan 0,02 karat pırlantalar eşlik ediyor.

16 YORUMLAR

 1. Yukarıda doğum günü hediye fikirleri olarak sunduğumuz hediyeler içerisinde sizin favori gördüğünüz bir hediye var mı acaba? Lütfen bu konudaki yorumlarınızı paylaşır mısınız?

 2. Bu başlık altında yayınlamamızı istediğiniz ve diğer ziyaretçilerin de tercih edebileceği doğum günü hediye önerileriniz varsa tavsiyelerinizi bekliyoruz!

 3. Bence doğum günü için bir bayana kişiye özel oscar ödülü artık çok klasik ve sıradan bir hediye olacaktır! Şu üzerinde harf yazılı yüzük en güzeli!

  • Elbette bu konuda takdir sizin! Fakat Oscar heykelciği dışında da onlarca hediye önerimiz var:))) Oscar dışında hangi hediye favoriniz?

  • Ürün görsellerinin üzerine tıkladığınızda, hem daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz, hem de ürün fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Umarız güzel bir doğum günü geçirirsiniz!

 4. Selamlar! Bursa'dan HİLMİ. Sevgilime doğum günü için hediye siparişi verirsem haftasonu elime ulaşır mı acaba? Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Bir de karakalem portre resim siz mi çiziyorsunuz?

 5. Selam kız arkadaşım İstanbul'da oturuyor. Ben bu ayın sonuna doğru sevgilimin doğum günü için İzmir'den İstanbul'a geleceğim. Doğum günü için önerdiğiniz hediyelerden İsim Yazılı Kolyeden bir tane sipariş verdim. Acaba 3-4 güne kadar hazırlanır mı? Bir de çok rica edeceğim İstanbul'da kız arkadaşıma sürpriz doğum günü partisi yapabileceğimiz bir yer önerebilir misiniz? ACİL cevap bekliyorum..

 6. Merhaba.. Benim adım Ersan! Kütahya'dayım. Size bir sorum olacak. Kız arkadaşımın bu aralık ayında doğum günü var. Doğum günü hediyesi olarak Ona kişiye özel kolye modellerinden armağan etmek istiyorum. Daha ilişkimizin çok başındayız. Sizce böylesine bir armağan almak için erken mi sayılır? Ne olur bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

 7. Bence karşı cins kadınsa en iyi verilebilecek hediye tektaştır. Şimdiye kadar tektaş verilipte memnun olmayan kadın göredim diyebilirim.

CEVAP VER