Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Çoğu kişi için en özel günlerden birisi doğum günleridir. Bir yaş daha büyümenin verdiği mutluluk ve olgunlaşma hissi, bu özel günde insanları sevdikleriyle birlikte olma duygusuna iter. Doğum gününde sevdiklerin tarafından hatırlanmak ve bu mutluluğa ortak olmak aslında en büyük doğum günü hediyesidir. Hayatımınız pek çok noktasında bizlerin yanında yer alan hem acılarımızı hem de sevinçlerimizi bizlerle birlikte paylaşan arkadaşlarımızın da doğum günlerinde bizlerden en büyük beklentileri hatırlanmaktır. Birçok anı biriktirdiğiniz ve birbirinizin pek çok anına şahit olduğunuz arkadaşınızın doğum gününü kutlamanın en etkili yöntemlerinden birisi de ona duygularınızı yansıtacağınız mesajlardır. Arkadaşa doğum günü mesajı yazmak ve duygularını ifade edebilmek kimi zaman zor olabilir. Arkadaşa anlamlı ve resimli doğum günü mesajları arasından sizin duygularınızı en iyi şekilde ifade eden mesajları seçerek, arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Arkadaşınızın doğum gününe özel olarak anlamlı mesajlar atmak, sevginin ve ona verdiğiniz değerin en samimi ve en naif göstergelerinden biridir. O günün anlamına işaret eden ve önemini ortaya koyan anlamlı mesajlar sayesinde, doğum gününde arkadaşınızın mutluluğunu artırmaya katkıda bulunabilirsiniz. En içten duygularınızı yansıtan arkadaşa doğum günü mesajları hem sizin nezaketinizi gösterirken hem de arkadaşınızla aranızdaki bağın da güçlenmesine yardımcı olur. Anlamlı doğum günü mesajlarını sadece telefonunuzla mesaj olarak göndermeyebilir, dilerseniz hediyenizin arasına küçük bir not şeklinde de ekleyebilirsiniz. Bu onun için çok büyük bir sürpriz olmakla birlikte, en özel gününde duygulanmasına da neden olacaktır.

~ Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

~ En kötü anlarımda hep sen vardın yanımda… İyi ki seni tanıdım ve iyi ki varsın canım arkadaşım. Mutlu yıllar.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

~ Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

~ Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Birlikte kalmak, hiç ayrılmamak, en kötü günlerde değil sadece her anında yanında olmak istediğim nadir dostlarımdansın. Çünkü sen benim en kıymetli arkadaşımsın.

~ Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

~ Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

~ Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

~ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

~ Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

~ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun can dostum.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

~ Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara!

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

~ Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun…

~ Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara.

~ Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangış olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.

~ Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

~ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek, tek toplarsın sonra birer, birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara…

~ Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

~ Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir, derler sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

~ O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

~ Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Zaman akıp geçse de geçmeyen tek şey samimi dostluklar, çıkarsız arkadaşlıklardır. İyi ki seni tanıdım. Nice mutlu senelere arkadaşım.

~ Arkadaş yeri gelir ufkunu açar yeri gelir gönlünü açar, sırdaşın olur. İyi ki doğdun arkadaşım. Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

~ Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice uzn ve nice güzel yaşlara arkadaşım.

~ İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun, nice yaşlara.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

~ Sensizlik susuz yaşamak kadar imkansız. Sensizlik tedavisi olmayan ölümcül hastalıklar gibi. Yaşamıma anlam katan en değerli varlığımsın. İyi ki doğdun.

~ Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

~ Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun…

~ Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

~ Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara.

~ Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

~ Hayat sizi üzdüğü zaman omzunuza uzanan o sıcacık dost elidir arkadaş. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

~ Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Doğum Gününe Özel Ses İzi Kanvas Tablo

~ Hayatın tahminimden daha güzel olabileceğini gösteren kadın. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi ki doğdun!

~ Arkadaş kızgın olduğunda, ağladığında seni güldürebilendir ve sen beni kahkahalara boğan biricik arkadaşımsın iyi ki varsın. Nice mutlu yaşlara.

~ Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

~ Hatırlar mısın doğduğun günü. Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

~ Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar. Canım arkadaşım iyi ki doğdun.

~ Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

~ Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin 🙂

~ Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun…

~ En acı günlerimde yanımda, desteğin ile beni düştüğüm yerden kaldıran güzel insan, doğum günün kutlu olsun iyi ki arkadaşımsın iyi ki dostumsun.

~ Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

~ Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

~ Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

~ Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu doğum günleri canım arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

~ Yaşa. Sev. Gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

~ Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun yeni yaşın kutlu olsun.

~ Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

~ Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

~ Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

~ Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

~ Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gün kutlu olsun canım arkadaşım.

~ Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

~ Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

~ Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

~ Bana çok dua etti demek ki annem “karşına iyi insanlar çıksın diye. Hep beni doğruya yönlendirdin çok şanslıyım ki senin gibi bir dosta sahibim. İyi ki doğdun can arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

~ Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

~ Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

~ Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun bir tanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.

~ Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

arkadaşa doğum günü mesajları

~ Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

~ Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin 🙂

~ Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Uzun

Herkesin hayatında unutmayacağı ve her zaman güzel bir şekilde hatırlamak istediği günler vardır. Günün taşıdığı anlam ve önem, bu duyguların daha fazla hissedilmesini sağlamaktadır. Bu anların başında gelen özel günlerden birisi de doğum günleridir. Her sene insanlar tarafından büyük bir heyecanla karşılanan doğum günleri sevdiklerimize özel olduklarını hissettirmek için de büyük bir fırsat sunar. Seçtiğimiz ailemiz olan arkadaşlarımızın doğum günlerini kutlamak ve bu özel günlerinde onların yanında yer almak, arkadaşlarınızla aranızdaki duyguların güçlenmesini de sağlar. Arkadaşınızın özel gününde onu hatırladığınızı ve ona verdiğiniz değeri yansıtmak için arkadaşa uzun doğum günü mesajı seçenekleri arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Sizin duygularınızı en iyi şekilde ortaya koyan mesajlarla, arkadaşlarınızın bu mutlu günlerinde onların yanında olabilirsiniz.

Pasta kesmenin ya da hediyeleşmenin yanında arkadaşınıza göndereceğiniz mesajlarla bu özel güne ayrı bir anlam kazandırabilirsiniz. Arkadaşa uzun doğum günü mesajı, sözcüklerin büyülü dünyasından yararlanarak hayatımızdaki önemli insanlara verdiğimiz değeri de ortaya koyar. Arkadaşınıza göndereceğiniz doğum günü mesajınızla ona olan duygularınızı uzun uzun anlatabilir, yeni yaşını kutlarken iyi dileklerde bulunabilirsiniz. Anlam dolu doğum günü mesajları, arkadaşlarınızın yüzünde tatlı bir gülümseme oluşturmak için de çok iyi bir seçenek sunar. Hisler uzun süreler boyunca unutulmaz ve yıllar sonra dahi hatırlanırlar. Göndereceğiniz doğum günü mesajıyla arkadaşınızın uzun yıllar sonra bile, o günü aynı hislerle hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

** Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

arkadaşa doğum günü mesajları

** Arkadaşlık çiçeklere benzer bazıları solar gider bazıları ise ömür boyu canlı olarak kalır yanımızda. Sen hayatımızdaki solmayan çiçeksin, vakit geçirmeye doyamadığım insansın, umarım çiçekler kadar güzel bir yıl geçirirsin dostum. İyi ki doğdun.

** Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

** Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yaşlara.

arkadaşa doğum günü mesajları

** İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

** Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun. Yeni yaşında hep mutlu olman dileğiyle…

** Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

arkadaşa doğum günü mesajları

** Canım arkadaşım. Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

** Doğum Gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice senelere! Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun dostum!

** Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajları

** Cennetten kalbime düşen cemresin sen. Mutluluğun nedeni, hayatımın gün ışığısın. Sensiz dünyam karanlıkların içinde çaresiz. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki dünyaya gelip beni buldun. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle sevgilim.

** Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

arkadaşa doğum günü mesajları

** İyi ki doğdun. Öyle bir devirdeyiz ki arkadaş gibi gözüküp arkandan gülen samimiyetsiz dostlukların olduğu bir devir… Ben çok şanslıyım ki senin gibi bir dosta sahibim iyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım arkadaşım.

** Seni ne kadar çok sevdiğimi merak etme çünkü sana bunu kelimelerle açıklayamam. Yalnızca şunu bil, sen hayatımdaki en değerli varlıksın ve her gün o tatlı gülüşünü görmek için her şeyi yaparım. Beraber geçireceğimiz nice güzel doğum günü kutlamalarına…

arkadaşa doğum günü mesajları

** Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

** Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

** Sevgili arkadaşım; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

arkadaşa doğum günü mesajları

** Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

** Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar! Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara! Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun benim en samimi ve en candan arkadaşım.

Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti

** Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir sozadresi.com zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

** Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin arkadaşı olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.

CEVAP VER