Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Teyzenizin doğum gününde sizden dört gözle beklediği o etkileyici mesaj aşağıdaki paylaşımlarımızdan biri olabilir mi acaba? Bizce aradığınız teyzeye doğum günü mesajını aşağıda yer verdiğimiz listedeki yüzlerce güzel doğum günü mesajı arasından kolaylıkla bulabileceksiniz. Eğer teyzelerinize resimli doğum günü sözleri seviyorsanız tam da doğru yerdesiniz demektir. Anlamlı, etkileyici ve romantik bir mesaj seçerek bu mesaj sayesinde teyzenizin, teyzenize ne kadar değer verdiğini anlamasını da sağlayabilirsiniz. Bu mesajlara bakarak hislerinizi en iyi ifade ettiğini düşündüğünüz mesajı seçerek o mesajla teyzenizi mutlu edebilirsiniz. Mesajınız net olsun istiyorsanız kısa sözler tam da aradığınız çalışma. Teyzeye kısa doğum günü sözleri ile siz de sevdiklerinize hem görsel, hem de manalı içerikler gönderebilirsiniz. Dilerseniz uzun mesajlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Uzakları yakın etmenizi, teyzenize hissettiklerinizi aktarabilmenizi sağlayacak en unutulmayacak mesajları bu yazımızda sizin için derledik.

ilginizi çekebilir » Doğum Günü Hediyeleri

Teyzeye güzel bir doğum günü mesajı arıyorsanız içten duygular içeren ve düşüncelerinizi tam olarak aktarabilecek anlatımların olmasına dikkat edin deriz. Böylesine özel günlerde vereceğiniz doğum günü hediyesi kadar, söyleyeceğiniz sözler ya da notuna yazacağınız doğum günü mesajları da çok önemlidir. Teyzeniz için birbirinden güzel birçok doğum günü sözlerinden birini seçebilir ve isterseniz kendi el yazınız ile de daha değerli hale getirebilirsiniz. Kesinlikle günün anlam ve önemini içeren bir mesaj olmasına dikkat etmelisiniz. En güzel doğum günü mesajları hemen karşınızda duruyor.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Yaramazlık yaptığımda yanına koştuğum, mutsuz olduğumda yüzümü güldürüp hüznüme ortak olanım, hayatıma anlam katanım iyi varsın canım teyzeciğim, mutlu yıllar.

~ Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

~ Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.

~ Canım güzel teyzem sen her şeyin iyisine layıksın her şey gönlünce olsun mutlu yıllara.

~ Pastanın etrafında sevdiklerin, senin etrafında sevenlerin olsun teyzeciğim bugün senin günün iyi ki doğdun.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Bugün de senin doğum günün teyzeciğim. Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın. Kısacası sen her şeysin. NOT: ve ben dünyanın en mutlu yeğeni.

~ Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta. Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun.

~ Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Ben de hep senin dizinin dibinde. Daha hep birlikte nice güzel yaşlar görebilmek dileğiyle iyi ki doğdun teyzem.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı. Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin.

~ Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim doğum günün kutlu olsun.

~ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Senin tarafından bu kadar sevilmek çok güzel teyzeciğim iyi ki varsın, iyi ki doğdun ve iyi ki hep yanımdasın.

~ Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yaşlara güzel teyzeciğim.

~ Bugün kimin günüymüş? Kaç yıl önce tam da bugün biricik teyzem doğmuş. Ananem seni iyi ki doğurmuş. Canım teyzem iyi ki doğdun, iyi ki benim teyzemsin.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

~ Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

~ Doğduğumda mutluluktan ağladın, ilk adımlarımda hep yanımdaydın. Ağladığımda hüznüme ortak oldun. Bana anne sıcaklığını hep hissettirdin. Biricik teyzeme iyi ki doğdun.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

~ Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiçbir zaman ödeyemem doğum günün kutlu olsun teyzelerin an akıllısı ve en güzeli.

~ Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür nice yıllara dilerim.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

~ Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlim. Teyzoşummm doğum günün kutlu olsun.

~ Teyzelerin en güzeline nasıl bir doğum günü mesajı gönderilir ki? Onun güzelliğinden daha güzel bir mesaj var mıdır ki? ve ondan daha değerli hediye. Doğum günün kutlu olsun Teyzoş.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Kardeşinizden bir parça minicik elleriyle yumuk yumuk gözleriyle size bakar ve siz dünyanın en mutlu teyzesi olursunuz. O yumuk gözler büyüdü ve şimdi sana minnettarlıkla bakıyor biricik teyzem. Hep yanımda oldun, hep ellerimden tuttun artık sıra bende iyi ki doğdun canım teyzeciğim, mutlu yıllar sana.

~ Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzeciğim.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

~ Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman mesafelere inat benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar teyzeciğim.

~ Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

~ Teyzem! Aynı zamanda benim en yakın sıradşım ve en güzel arkadaşım! İyi ki varsın teyzeciğim. Mutlu yıllar.

~ Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Teyze anne yarısıdır derler, ne kadar güzel söylemişler. Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir teyzeler. İyi ki doğdun teyzeciğim.

~ Yaşa sev gül! Bunlar noksan olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım teyzecim. Doğum günün kutlu olsun.

~ Teyzeler yıldızlar gibidirler, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman var olduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik teyzem.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Dalgalar vuruyor sahile yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

~ Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

~ Doğum günün kutlu olsun Teyzoşum! En güzel yıllar senin olsun teyzelerin en güzeli.

teyzeye doğum günü mesajları

~ Bir mesaja neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak senin sevgin kelimelerle anlatılmaz. Seni çok seviyorum canım teyzeciğim! Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara.

~ Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek doğum günün kutlu olsun.

~ Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Kalbim hep seninle. Birlikte daha nice yaşlara teyzoşum.

~ Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar teyzelerin bir tanesi.

~ İyi ki doğdun benim güzel, iyi kalpli, canım tatlı teyzem.

~ İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın canım teyzem. Allah sona uzun güzel ömürler nasip etsin!

~ O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman noksan olmasın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

~ Bu mesajı neden çekiyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem!

~ Nice nice güzel yıllara teyzelerin bir tanesi.

Teyzeye Uzun Doğum Günü Mesajları

~ Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş, bazen de sırdaş. Her şeyim, biricik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni seviyorum.

~ Teyze olmak çok güzel bir duygudur. Onu ilk duyduğunuzda daha minicik bir parçayken sevmeye başlarsınız. Hayata gözlerini açmasını dört gözle beklersiniz. Sonra o minicik ellerle hayata gözlerini açtığında dünyanın en mutlu kişisi olursunuz. derdin teyzeciğim iyi ki benim teyzemsin. Birlikte nice mutlu yaşlara.

~ Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

~ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki doğdun bir tanecik teyzem.

~ Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

~ Clickk! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana teyze.

~ Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

CEVAP VER