En iyi Yılbaşı Hediyesi

en iyi yılbaşı hediye fikirleri
Yılbaşı için hediye tavsiyeleri ile merhaba. Sevgiliniz için iyi seçilmiş bir hediye, tıpkı güzel yazılmış bir şiir gibidir. Ya da iyi bestelenmiş bir şarkı gibi. Hediyelerin de bir lisanı vardır. Hediye karşısındakine bir şeyler söyler, bir şeyler anlatır. Tabi ki, hediyenin dilinden anlayabilene! Hediye, bir ruhunuzun vücut bulmuş halidir. Hediye de özür diler, affedilmeyi bekler, sevilmeyi ve ilgi duymayı bekler, özlenmek ister. Yılbaşı, sizin için ne ifade ediyor bilmiyorum ama, o gün geldiğinde herkes susacak ve hediyeler konuşacak. Yılbaşında duygularınızı ve sevginizi, belki de nefretinizi, sizin yerinize hediyeler anlatacak. Hem de, seçeceğiniz hediyeye göre, bir gün değil, belkide bir ömür boyu. Hediye bir objeden veya nesneden ötesidir. Hediye bir fotoğraf gibidir, her bakıldığında o günü hatırlatır. Yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşı için hediye fikirleri başlıklı yazımı okuyorsanız, bunun anlamı; henüz Yılbaşı ile ilgili bir hediye belirlememişsiniz demektir. Ama içiniz rahat olsun. Şimdi derin bir nefes alın ve lütfen koltuklarınızı dik konuma getirin, biraz sonra sıcak ve soğuk içecek servisimiz başlayacaktır:) Sizin için kendi beğenilerim ile Yılbaşı için alınabilecek en güzel, en iyi hediyeleri belirlemeye çalıştım. Elbette beğeniler göreceli olduğu için bazı arkadaşlar hediye önerilerimi beğenmeyebilir. Buna da sonsuz saygı duyarım. Evet şimdi, erkek arkadaşınıza, kız arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize, anne ve babanıza yılbaşı armağanı olarak alınabilecek en iyi yılbaşı hediyeleri önerilerimize geçebilirim.

Yılbaşı için En İyi Hediye Fikirleri

en iyi yılbaşı hediyeler

Yılbaşına Özel Gülen Yüz Yastık

Romantik ve büyüleyici sözlerimizi hayatımızda sadece ama sadece en sevdiğimize karşı kullanırız. Özel insandan kastettiğim elbette hayatımızın anlamı olan eşimiz veya sevgilimizdir. Bir düşünün bakalım, sevgiliniz ile sancılı günlerde belki de bu çok özel iki kelime ilişkinizi düzlüğe çıkarmıştır, belki de hatalarınızdan dolayı sevgilinizin size duyduğu öfkeyi Seni Seviyorum diyerek aşmışsınızdır. En iyi yılbaşı hediye tavsiyelerinin birinci sırasına, Şirin Emoji karakteri ile hazırlanan ve üzerine Seni Seviyorum sözlerinizi yazabileceğiniz dekoratif yastığı tavsiye ediyorum. Yılbaşında sevgilinize söyleyeceğiniz bu değerli sözleri, bir de şirin bir yastıkla dile getirin. 
Yeni Yıla Özel Fotoğraf Çerçevesi

Yeni Yıla Özel Fotoğraf Çerçevesi

Yeryüzünde başka hiçbir iki kelime, bir araya geldiklerinde “Seni Seviyorum” cümlesindeki kadar, derin ve özel bir anlam ifade etmez. Oysaki bu cümle ne kadar da yalın iki kelimeden oluşuyor değil mi? Bir öznesi ve bir yüklemi var, ancak insanların duymayı en fazla istedikleri ve duyduklarında ise mutluluktan ayaklarını yerden kesecek iki kelime: “Seni Seviyorum”. Sevgiliniz, Yılbaşında bu hediye ile çok mutlu olacaktır. Belki de ona Yılbaşı için sürpriz yapıp henüz aşkınızı itiraf edemediyseniz, bu dekoratif Yeni Yıla Özel Fotoğraf Çerçevesi ile söyleyemediğiniz seni seviyorum cümlesini, hediyeleriniz sizin yerinize söylesin. Ama unutmayın, hiçbir hediye, sizin ağzınızdan çıkacak sözler kadar kıymetli olamaz, sizin söylemeniz daha değerli olacaktır.

İsme Özel Metal Yuvarlak Makyaj Aynası

Kişiye Özel İ;sim Yazılı Makyaj Aynası


Yılbaşında sevgiliniz için hem ucuz fiyatlı, hem de özel bir hediye mi bakıyorsunuz? Sizin için harika bir Yılbaşı hediye tavsiyem olacak. Kişiye özel bir makyaj aynası. Yani Bayan sevgiliniz, isminin üzerine işlenmesi ile harika bir makyaj aynasına sahip olacak. İsme özel hediye olması, hediye alan sevgilinizi, yılbaşında çok özel hissettirecek. Yılbaşı için makyaj aynası da yine çok güzel bir hediye tercihi olur. Bayanlar için ayna, özel bir aksesuardır. İnsan kendi suretine baktığı aynanın kendine ait olduğundan emin olmak ister. Kişiye Özel İsim Yazılı Makyaj Aynası ile aynanızın size ait olduğundan kimsenin şüphesi kalmayacak. Çünkü yukarıdaki kutucuğa yazacağınız isim aynanızın ahşap kaplamasının üzerinde yerini alacak.

yılbaşı için sevgiliye hediye

Bayan Sevgiliniz İçin Yılbaşına Özel Hediye Sepeti

Bayan sevgiliniz için alınabilecek en iyi hediyelerden bir diğeri de, içerisinde sevimli oyuncak ayı, 365 adet romantik aşk mesajları, sonsuzluk kolye ve seni seviyorum kalp yastıktan oluşan bu hediye sepeti olacaktır. Ya da dilerseniz Ona üzerinde isminin yazılı olacağı şık bir çanta alabilirsiniz. üzerinde sevgilinizin isminin nakışla işleneceği şık bir makyaj malzeme çantası. Kişiye özel makyaj malzemesi çantası, Yeni yıl için bir bayana alınabilecek en güzel ve sürekli kullanabileceği şık bir hediye olur düşüncesindeyim. Sevgiliye en şık hediye! Bayanlar, her zaman makyaj çantalarını severek kullanırlar. Siz de sevgilinize üzerinde ismi veya baş harfleriniz olan bir çanta tasarlayarak, her zaman yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. 
Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Kalpli Aşk Kulesi

Biricik Sevgilinize Yılbaşı İçin Romantik Hediye Kulesi


Yılbaşında biricik aşkınıza, hem güzel bir Yılbaşı sürprizi yapıp, hem de sevgilinize duyduğunuz o büyük aşkınızı, tatlı bir şekilde ifade etmek ister misiniz? Tatlı dedim, çünkü şimdi tavsiye edeceğim Yılbaşı hediyesi büyükten küçüğe doğru sıralanmış 4 adet kırmızı şık kalp kutusundan oluşan ve içerisindeki çikolataların üzerinde “Seni Seviyorum” şeklinde romantik yazıların olduğu bir çikolata aşk kulesi. Bu hediye tavsiyemin de, bayan sevgiliniz tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum. Sizce nasıl? Çok güzel bir Yılbaşı hediyesi değil mi?

Çok Amaçlı Mini El Aleti

Erkeklere özel Yılbaşı Hediyesi & Çok Amaçlı Set


Erkek arkadaşınızın günlük yaşamında en fazla kullandığı araç gereçlerden olan, anahtarlık, çakı, çekiç gibi tüm ürünlerin tamamının üzerinde, olduğu çok amaçlı mini el aletini tercih edebilirsiniz. Sevgiliniz yaşamı bu üçlü set ile artık daha kolay olacak. Seyahatlerde veya gezilerdeki işleri bu ürünler ile daha kolay hallolacak. Çok Amaçlı Mini El Aleti ile sevdiklerinize çok özel bir hediye verebilirsiniz. Üzerinde çakı, çekiç, pense, tornavida, anahtarlık gibi özellikler taşıyan bu özel setle içeceklerinizi açabilecek, makas ve bıçak ile bir şeyler kesebilecek, özel notlar alabilecek, anahtarlarınızı bir arada tutabilecek her şeyden önemlisi arkadaşlarınıza hava atabileceksiniz.

Sonsuzluk Gümüş Kolye

Bayan için Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri & Sonsuzluk Kolye

Sonsuz sevgi ifadesi için bazı semboller oldukça popülerdir. Çoğu zamansa sonsuz aşkı ifade etmek için ters sekiz şeklinde sonsuzluk işareti kullanılır. Mesela, bir kelebek gibi narin deriz, kuğu gibi narin ve güzel deriz. Yılbaşında sevgilinize hediye edebileceğiniz en romantik hediyeler içerisinde sonsuzluk gümüş kolyeyi de dahil etmek istiyorum. Oldukça da romantik bir Yılbaşı hediyesi olacağı kanaatindeyim. Bir çok erkek kolye hediyesini duyduklarında, bu hediye pahalıdır diye pek bu tip hediyelere göz atmazlar, kesin bin lira ve üzeridir diye düşünürler ama verdiğim linkten, ilgili siteye ulaşırsanız bence zannettiğiniz kadar pahalı bir hediye olmadığını göreceksiniz. Sonsuzluk gümüş kolye yılbaşında bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerden biri.
Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu

Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu


Yılbaşı hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise aşkı sembolize eden kırmızı kalp kutusu içerisinde 365 tane sevgi sözlerinin yazılı olduğu notlar, 1 adet aşkın çiçeği olan yapay gül yer alıyor. Bu ürün Yılbaşına özel hazırlanmış olan bir hediye sepeti aslında. Hem de çok uygun fiyata! Yılbaşında sevgiliniz bu hediye ile yine çok mutlu olacaktır. Bütçenizi sarsmayacağını düşündüğüm bu ürünü de Yılbaşı hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım siz de beğenirsiniz. Hediye ile ilgili detaylı bilgiyi Satın al butonuna tıklayarak görebilirsiniz…

Güzeller Güzeli Sevgilime Yılbaşı Hediye Sepeti

Güzeller Güzeli Sevgilime Yılbaşı Hediye Sepeti

Yılbaşına özel hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise hasır sepete sahip ve içerisinde sevgilinizi çok mutlu kılacak bi dolu hediye yer alıyor. Bir diğer hediyelik ürünse aşağıda yer alan hediye seti. Onu neden çok sevdiğinizi anlatan, “seni seviyorum çünkü…” diye başlayan 100 adet aşk mesajı , nakış ile işlenmiş üzerinde Love yazan kırmızı kalp, sevimli bir ayıcık anahtarlık ve içerisinde harika kokusu ile lavanta… Bu mükemmel hediye seti yine Yılbaşı için alınabilecek en romantik en güzel hediyelerden biri. Bu ürünü de verdiği güzel mesajları sebebi ile Yılbaşı hediye tavsiyeleri için listeme alıyorum…
en iyi yılbaşı hediyeleri

Kişiye Özel İnternet Sitesi

Yılbaşı hediye tavsiyelerimin dördüncüsü ve sanırım ilginizi çok çekecek, aslında buna bir hediye değil de, Yılbaşı sürprizi desek daha yerinde bir tanım olur. Şimdi bahsedeceğim sürpriz, Yılbaşı gününde sevgiliniz ve size ait bir internet sitesi sayfası olacak. Bu sayfayı sizin ve sevgilinizin dışında kimse göremeyecek. Tamamen size ve sevgilinize ait bir site olacak ve 5 yıl süresince o sayfa yayında kalacak. Nasıl güzel bir sürpriz değil mi? Yılbaşında sevgilinizle bir yerde buluşun ve yanınızda tablet bilgisayarınızı koyun cafe’deki masanın üzerine, kendinize ve sevgilinize birer kahve söyleyin ve aşkınızı oracıkta bu sürpriz ile mutlu edin. Bence inanılmaz güzel ve romantik bir Yılbaşı sürprizi olur.
Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi

Nostaljik Şişede Yılbaşı Aşk Mesajınız

Yılbaşı hediyelerinden bir diğeri de, bir hediyeden ziyade çok güzel bir yılbaşı sürprizi sayılır. Deniz kumu ve deniz kabuklarından oluşan, özel kırmızı kutusu ve içerisinde sizin sevgilinize iletmek istediğiniz aşk mesajınızı içeren bir şişe! Bir senaryo oluşturalım; Sevgiler gününde özellikle, sevgiliniz ile aranız hafif sorunlu ise bence böyle bir hediyeyi, onun oturduğu adrese gönderebilirsiniz. Hediyeyi alıp, şişenin içerisindeki, ona yazdığınız aşk sözlerini görünce bence her halükarda sizi affedecektir. 
en iyi yılbaşı hediyeleri

El Yapımı Nostaljik Kolye

İkinci Senaryo; Kız arkadaşınıza ilan-ı aşkta bulunmak istiyorsunuz ve buna bir türlü cesaret edemiyorsanız, yine böyle bir şişe içerisinde mesajınızı ona iletebilirsiniz. Üçüncü Senaryo; Yılbaşında sevgilinize evlilik teklifi yapacaksınız ve bir akşam yemeğinde oturduğunuz masaya garson tarafından böyle bir hediye bırakılıyor ve bu hediye sizin için hanımefendi diyor, sevgiliniz şişe içerisinden çıkacak “Benimle Evlenir misin? ” Mesajı karşısında mutluluk göz yaşlarına boğuluyor. Nasıl ama üç senaryoda da bu şişenin üstlendiği misyon sizce de çok güzel değil mi? Tavsiye edebileceğim en güzel Yılbaşı hediyelerinden biri.
Kalp Şişede Sevgiliye Sürpriz Mektup

Kalp Şişede Sevgiliye Sürpriz Mektup

Biraz önce size içerisinde aşk mesajınızın olduğu bir şişeden bahsetmiş ve bu şişe ile yapılabilecek sürprizlerden konuşmuştuk. Şimdi bahsedeceğim hediye tavsiyesi de, yine güzel bir sürpriz içermekte. Bu yüzden Yılbaşı hediye tavsiyelerim içerisine altıncı hediye olarak bu ürünü eklemeyi uygun buluyorum. Efendim! Bu ürün de, içerisinde gerçek bir kırmızı gülü aratmayacak şekilde iyi tasarlanmış bir yapay güle sahip ve içerisinde Gizlidir mühürlü bir zarf ve zarfın içerisinde kendi el yazınız ile hazırlayacağınız bir aşk mesajı içermekte. Yukarıda bahsettiğim üç farklı Yılbaşı sürprizini bu hediye ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ama açıkçası ben olsam, şişe ile olan sürprizi denerdim.
Seninle Aşkımız Sonsuzluk Gümüş Kolye

Seninle Sonsuz Aşkımız Kalpli Gümüş Kolye

İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız, ben seninle, sen benimle, bu hayatı yaşamalıyız! Bu hediyeyi size daha iyi tanımlamak için, aklıma gelen ve amiyane tabiri ile Cuk diye oturacak şarkı sözleri bir anda parmaklarımdan çıktı. İyi de oldu:) Birbirine gönül bağı ve büyük bir aşkla bağlı olan sevgililer çok klasik olacak ama mecaz anlamda “bir elmanın iki yarısı” olurlar artık. Bu yüzden Yılbaşı için hediye tavsiyelerimden şimdiki görmüş olduğunuz bu şık kalp şeklinde kolye. 925 ayar gümüş olan kolye özel bir tasarım. Kalbinizin eksik parçasının sevgiliniz olduğunu söylüyorsanız, bu kolye ile sevgilinizi çok mutlu edeceksiniz. Vermiş olduğu mesaj bence inanılmaz derecede romantik. Yılbaşı için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.
Fotoğraflı En Yakışıklı Erkek Madalyonu

Fotoğraflı En Yakışıklı Erkek Madalyonu

Sevgilinizi her an size fısıldadığı güzel sözleri ile karşınızda mı görmek istiyorsunuz? O halde şimdi size tavsiye edeceğim hediye ilginizi çekebilir. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı, üzerinde en güzel aşk sözleri ile, bu şık madalyon üzerine yazdırabilirsiniz. Yılbaşında satın alacağınız bu özel hediyenin, sevgilinizin evinde Tv ünitesinin veya çalıştığı iş yerinde, masasının en değerli özel eşyası olacağından kimsenin şüphesi yok! Bu ürünü de yine özel ve güzel bulduğum için en iyi yılbaşı hediye seçenekleri arasına alıyorum. Umarım sizin de beğeninizi kazanmıştır.
Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık

Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık


Yeni yıla özel olarak tavsiye edeceğim diğer bir hediye, görmüş olduğunuz bu romantik yastık modeli. Sevgilinizin ve sizin isminizi yazan ve aranızda kırmızı kalp simgesinin olduğu bu rengarenk yastık ile zarafeti ve ışıl ışıl, rengarenk olması sebebi ile yine hediye tavsiyelerim arasına girmeyi fazlası ile hak etti. Romantik tasarımlı yastık zaten kullanım açısından, olukça dekoratif ve her zaman düşünülebilecek hediyelerden biri. Bir de şimdi üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin olması bu hediyeyi daha fazla önereceğim anlamına geliyor:) Sevgiliniz veya eşiniz eminim bu saati çok beğenecektir.

Kalbimdeki Sen Kanvas Tablo

Kalbimdeki Sen Kanvas Tablo

Herkes, sevgilisine en güzel hediyeyi vermek ister, hediyesinin özel olmasına ve duygularını en iyi yansıtacak hediyeler seçmeye özen gösterir. Şimdi yeni yıla özel tavsiye edeceğim bu hediye, aradığınız bütün bu özellikleri bir arada bulunduruyor. Hem özel, hem güzel, hem de sürpriz içeriyor. Nasıl mı? Hemen izah edeyim; Sevgilinize uzunca bir şeyler yazın, mesela onunla nasıl tanıştığınızı, nerelere gittiğinizi, ilk defa sizin ona, onun size “Seni Seviyorum ‘u nasıl dediğine varana kadar her şeyi, bir word belgesine yazın. Sonra, ikinize ait en güzel fotoğrafı verdiğim linkteki adrese yükleyin. Evet! Sürpriz olan kısım tam da burası işte! Kelimelerinizden oluşan o muhteşem sözler, sizin fotoğrafınıza dönüşecek. Ama yakından bakınca yazdıklarınızı okuyabileceksiniz. Nasıl harika bir yılbaşı sürprizi değil mi? Bu ürünün bu şekilde etkileyici olması sebebi ile, ben hediye tavsiyelerim içerisine alıyorum…
Aşk Dolu Konserve Kutusu

Aşk Dolu Konserve Kutusu

Özel kalp kutusu içerisinde sevgilinize, sizin, onu neden bu kadar çok sevdiğinizin nedenlerini anlatan 100 adet aşk mesajı, kalp kutusu içerisinde 1 adet gül, 2 adet özel çikolatadan oluşmuş bu hediye sepeti. Yılbaşı için özel bir hediye düşünüyorsanız, bence Yılbaşı için çok romantik ve özel bir hediye. Seni Seviyorum Çünkü Saçların ellerimin arasında kayıp giderken dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi Her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. Her gülümseyişin karamsarlığı yıkıyor,mutsuzluğu parçalıyor Seni seviyorum çünkü,seni sevmeyi,sana dokunmayı, seni dinlemek istiyorum gibi notlar içermektedir.
Erotik Konserve Kutusu

Erotik Konserve Kutusu

Tek düze devam eden evlilik hayatınıza renk ve heyecan katmak için yapacağınız ufak değişiklikler sizi bu durgunluğun içerisinden çıkartabilir ve ilişkinizin başladığı o fırtınalı ve biraz da deli dolu hayata geri döndürebilir. Yılbaşı için eşinize güzel ve sürpriz bir hediye bakıyorsanız, Erotik Konserve Kutusu ilginizi çekebilir. Ya da şöyle seksi bir iç çamaşırı de harika olabilir. Materyal %85 Polyamide %15 Elesthane Detay Esnek transparan kumaş, Ayarlanabilir askılar, Gögüs ortası çok zarif bir taş ile bütünleştirilmiş, derin göğüs dekoltesi, Aynı kumaş ile üretilmiş özel tasarım G-String, severek kullanacağınız seksi bir gecelik takım.

yılbaşı hediye fikirleri

En İyi Yılbaşı Hediyeleri & Fotoğraflı Yılbaşı Duvar Saati

Yılbaşı için kalıcı ve unutulmaz özel bir hediye arayanlara en uygun hediye gururla sunar:) Sinema afişi gibi bir giriş yaptım sanırım. Yılbaşı için gelecek program gösterime girecek hediyenin anonsunu yaptım size. Bu filmin baş rollerinde, üzerinde sizin sevgilinize olan özel mesajınızı içeren sözleriniz ve sevimli ay dede üzerinde sizi temsilen öpüşen sevgililerin yer aldığı, oldukça romantik bir hediye olan bir duvar saati var! Yılbaşı için bu hediyeniz çok özel olacak çok! Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saati üzerine ilişkinize özel bir söz veya şiir ile kişiye özel hale getirebilirsiniz. Üzerinde iki aşık sevgili resmi bulunan Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saatine her baktığınızda sevgilinizin yanınızda olduğu romantik anları düşleyeceksiniz.
Yılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı hediyeleri
Yılbaşı hediye tavsiyelerierkekler için Yılbaşı hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleri
Yılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleri
Yılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleri
Yılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı için hediye tavsiyeleri
Yılbaşı için hediye tavsiyeleriYılbaşı hediyesiYılbaşı için hediye tavsiyeleri

sevgiliye hediye fikirleri

CEVAP VER