Kadınlara Etkili Hediye Notları

Varlığı ile dünya üzerindeki renkleri bile canlandırabilen ve tüm kelimelerin anlamını değiştirebilen sevgili bu koskoca evrende sahip olunabilecek en değerli şeylerden biridir. Hayatınızda eğer size bu sevgiye bu kadar güzel bir şekilde verebilen varsa, sizde şanslı insanların arasındasınız. Bundan dolayı sevgilinize hediye aldığınız zaman o kadınlara özel hediye notları hem sizin için hem de onlar için bir anlam ifade etmesi gerekmektedir. Sevgiliye seçeceğiniz hediyelerde hislerinizi direkt dışarıya vuracak bir etkiye sahip olan hediye almanız yeterlidir. Hediyenizin yanına koyacağınız kendi içinizden gelen bir not almış olduğunuz hediyeden geçerek, ruhunu daha fazla iyi hissetmenize neden olacaktır. Bu da demektir ki hediyenizi çok daha anlamlı kılmış olursunuz.

Sevgilinize almış olduğunuz hediyeyi sadece o şekilde vermek asla kabul edilemez. Bundan dolayı ona verebileceğiniz hediyelerin yanında küçük bir not yazmanız hediyenin değerini daha fazla arttıracağından belki de o not hediyeden bile daha değerli olacaktır. Romantik olduğunuz zaman her kadının kalbini çalabilirsiniz. En dominant kadın bile olsa içinde bir yerlerde gizli kalan o yumuşaklığı bulup çıkarabilirsiniz. Sadece önemli olan karşınızdaki o kişinin ruhuna dokunabilmeniz. Sadece kadınlara özel hediye notları dendiğinde sevgili gelse de akla annelerinize de hediye alırken bu güzel notlardan yararlanarak, bambaşka bir şekilde sevindirebilirsiniz. Anneler için alınan hediyeden daha çok o ufak notlar değerlidir.

Bunların dışında bazen bir kadına ne hediye alacağınızı saatlerce düşünebilirsiniz fakat bulamazsınız. Özel bir şeyler yapmak isteyip de ne olduğunu bir türlü bulamayabilirsiniz. Sevdiğiniz o insana, onu sevdiğinizi söylemeniz bile sadece yeterli olacaktır. Mutlu olacağını bilirsiniz. Gün içinde sevgilinize küçük şirin notlar yazıp, hiç beklememiş olduğu anda yüzündeki gülücüğün nedeni olmayı başarmak isterseniz, bu notlara işinize çok yarayacaktır. Sadece özel günlerde alınan hediyeler veya yazılan yazılar değerli olmaz. Gün içinde de yapacağınız o ufak tefek şirin notlar ile kadınınızın kalbini çok daha fazla çalabilirsiniz. Romantizmin açamayacağı kapının olmadığını bir defa da anlatmamız gerekli.

Sevgilinize ya da kız arkadaşınıza, hoşlanmış olduğunuz o kişiye hediye seçtikten sonra zorlanırsanız eğer yetersiz bulursanız mutlaka yanına ufak bir not yerleştirin. İçinizden gelen o duyguları samimi olacak şekilde kağıda dökün. Gerçekten o kişiye karşı bir şeyler hissediyorsanız zaten o kalem sizi durduramaz ve devamlı yazarsınız. Hediyeler kişiden kişiye değişirken, notlarında değişebileceğini söylemek istiyorum. Çünkü bazı insanlar eğlenceli şeylerden hoşlanırken kimi kadın duygusaldır ve o duygusallıktan hoşlanabilir. Bu durumda not kağıtlarınızda epey bir önemli. Gidip duygusal olan bayana komik ya da eğlenceli şeyler yazarsanız, onun için pek bir anlam ifade etmeyecektir. O yüzden sizin yapacağınız en iyi şey karşınızdaki kişiyi çok iyi bir şekilde tanımaktır.

Uzun süreli bir ilişkiniz varsa zaten bunu başarabilirsiniz ama bu kişiyi daha yeni tanıyorsanız tam olarak duygularınızı belli eden bir not bırakabilirsiniz. Tabii bu sadece başlangıç olacak bunu unutmayın. Sevgilisi olanlar içinse doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel olan günlerde, ona vereceğiniz hediyelerin içine not yazarak ulaştırmanız da büyük bir anlam ifade edecektir. Sizden hiç beklenmeyen bir hareketse bu mutlaka yapmalısınız. Hediye almak önemli olsa da o not kendinize ait olacak ve karşınızdaki kişiyi de gerçekten şaşırtmış ve mutlu etmiş olacaksınız. Bunu unutmayın. O yüzden sevdiğiniz kadına sevginizi belli etmekten bir an bile uzak durmayın, sevin ve sevilin.

** Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana, girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana. Seni çok seviyorum askım.

** Sen. Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

** Aşkım bugün tam 1 ay oldu. Zaman ne çabuk geçti seninle inşallah geri kalan hayatımda da hep beraber oluruz. Seni çok seviyorum daha nice mutlu güzel günlerimize.

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim, ömrün benimle, sağlıklı, mutlu ve huzur dolu olsun 🙂

** İyi ki doğdun bitanem sevdiklerinle birlikte nice mutlu huzurlu yıllar geçirmeni tüm kalbimle diliyorum hep mutlu ol. Nice güzel yaşlara

** Seni her gördüğümde, ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı heyecanla sana gülümseyeceğim. Seni çok seviyorum aşkım 🙂

** Seni çok seviyorum aşkım bir ömür boyu aşkımız bitmesin. Bu gece lambası gibi kalbime ışık saçtın bir ömür boyu kalbimizden ruhumuzdan sevgimiz hiç eksilmesin. Seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

** Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun hayat arkadaşım, ruh eşim, aşkım, her şeyim 🙂 seni çok ama çok seviyorum 🙂

** Nefesim her şeyin seninle anlam bulduğu, sensiz asla diyebildiğim bugüne hoş geldin birtanem iyi ki doğdun iyi ki varsın ömrüm.

** Seni çok seviyorum sevgilim. İyi ki doğdun iyi ki hayatıma girdin. Doğum günün kutlu olsun. Aynı yastığa baş koyacağımız günlerin gelmesi dileğiyle.

** Doğum günün kutlu olsun bitanem iyi ki doğdun nice yaşlara seni seviyorum.

** Yeni yaşında tüm güzellikler seninle, sen de benimle ol. Doğum günün kutlu olsun yegâne biricik aşkım, sevgilim, her şeyim. Seni seviyorum.

** Bugün yine defalarca seni düşündüm ve sana tekrar takrar aşık oldum. Kalbim tüm işlerini bıraktı, tüm zamanını seni sevmeye harcıyor sevgilim.

** Hayatımda olduğun her bir an için minnettarım. İyi ki doğdun aşkım seni seviyorum.

** Kalbimin tatlı işgalcisi, en sevdiğim film göz kapaklarının yavaşça kayıp da rüyaya dalışını izlemek, en güzel parfüm teninin kokusu, varlığın nefes alma sebebi, iyi ki varsın.

** Seni çok seviyorum hayatimin anlamı. Mesafeler aşkımızı güçlendirsin tamam mı sabredelim ki sonu güzel olsun iyi ki varsın

** En muhteşem anlara, en harika yıllara aşkım.

** Doğum günün kutlu olsun bitanem Allah sevdiklerinle nice sağlıklı ve mutlu yıllar nasip etsin her daim seviliyorsun.

** Şu hayatta en çok seninle gülmeyi sevdim ben, seninle paylaşmayı, yanımda nefes alışını, omzumda huzur buluşunu. Sen benim hayatımın dönüm noktası oldun, işte bu yüzden ömrüm senin aşkım.”

** İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Seni çok seviyorum meleğim…

** Şâhid olsun aşkıma arz u semâ sevdim seni. İyi ki’sin iyi ki’sen.

** Mıknatısların çekim etkileri var da insanların yok mu? Hayattaki tek zıt kutbum. sevgilim. Mıknatıslar gibi sonsuza dek yan yana olmak dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

** Sevginin sıcaklığı kırmızı ışığıyla aydınlatsın aşkımızı. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Yanında olamasam da her zaman kalbimdesin canım aşkım peynirim benm.

** Pembiş sevgilim 🙂 Seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü 🙂 seviyorum seni sevgilim hep de çok 🙂 iyi ki doğdun iyi ki varsın ve iyi ki de benim tatlı askım (sın).

** Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Seni çok seviyorum aşkım.

** Canım aşkım mutluluk kaynağımsın, iyi ki varsın. Bir ömür yanında olacağıma söz veriyorum. Seni çok seviyorum.

** Bütün doğum günlerini yan yana huzur ve mutlulukla geçirmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanem.

** Aşkımızın her zaman sonsuz olması dileğiyle.

** Kalpsiz dolaşıyorum artık sokaklarda, çünkü sende bıraktım onu. Sen benim ilk gözağrım, son sevdamsın. Beni hiç bırakma. Beni affet aşkım seni çok seviyorum.

** Dünyamı aydınlatan gözlerindeki büyülü ışığın varoluşu, sadece bugün değil, hergün kutlanmalı. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Canım benim bitanem 🙂 doğum günün kutlu olsun daha nice imiz olsun inşallah 🙂 seni çok seviyorum 🙂

** Nice güzel yılların olsun aşkım amaaa benimle. Seni çok seviyoruz, babamız.

** Uçmak için kuş olmak gerekmiyor. Sen yanımda ol. Yeter! Seni çok seviyorum aşkım. Işığımız hiç sönmesin.

** O kadar şanslı bir gün ki; sen doğdun, büyüdün. Hayat seni bana getirdi ve birbirimizi bulduk. Hiç eksilmeyelim, hiç. İyi ki doğdun sevgilim!

** Canım sevgilim iyi ki varsın iyi ki benimsin seni çok seviyorum Allah’ım bir ömür boyu seninle yaşlanmayı mutlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin. İyi ki doğdun her şeyim.

** Mucizelere inanmamı sağlayan adam. ben hayat ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun sevgilim seni çok seviyorum.

** Ve sonra sen geldin.gökuşağının tüm renkleri ile beraber. İyi ki doğdun sevgilim, nice mutlu yaşlarına.

** Seni çok seviyorum sevgilim ilk sevgililer günümüz ayrı geçti ama olsun sen hep benimlesin umarım istediğim gibi gelir ürün ve beğenirsin aşkım seni çok seviyorum.

** Seni tanımadan önce ben hiç yaşamamışım. Senin hayatıma girdiğin gün benim de doğum günüm. Birlikte nice yıllara sevgilim.

** Çok kilişe olacak ama idare et aşkım iyi ki varsın iyi ki tanıdım seni. Seni çok seviyorum ömrüme ömür kattın hep benimle ol sultanım.

** Canım sevgilim doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın aşkım benli nice yılların olsun inşallah senı çok sevıyorum.

** Seni çok seviyorum sevgilim iyi ki doğdun iyi ki hayatıma girdin birlikte nice senelere iyi ki varsın.

** Hiçbir özel günümüzün ayrı geçmemesi dileğiyle. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

** Kalbimin sahibi, hayatımın anlamı, canım sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki benimlesin. Seni çok seviyorum.

** İyi ki hayatımdasın doğum günün kutlu olsun bitanem.

** Yaşadıklarımız yaşayacaklarımızın teminatı aşkım bunlar da ispatı.

** Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Canımınnn içiiii bitaneciiik aşkım kurbannn olurum iyi ki varsın iyi ki doğduunn senii çok seviyorum iyi ki benim iyi ki benimlesin hep benimle kal

** İlk doğum günün kutlu olsun birtanem. Daha nice 35 doğum günü kutlamak dileklerimle. İyi ki varsın. Sevgilin

** Sende yüreğim var, canım var, aklım fikrim var sende her şeyim var iyi ki doğdun sevgilim.

** İyi ki varsın aşkım bir ömür boyu yan yana olmak duasıyla sevgilim.

** Aşkım bitanem hayatım tontisim seni çok seviyorum nice senelerimiz olsun birlikte yaşlanalım nefesim.

** Sen benim görmek için bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin. Seni çok seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim. Bir öpücük borçlusun bana aşkım.

** Seni her gün daha fazla büyüyen bir aşkla, sonsuza kadar seveceğim. Nice güzel günlere aşkım. Yeni yılın tüm güzellikleri bize nasip etmesi dileğiyle.

** Güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin! Sen hep kalbimde yatan ilk aşkımsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

** Sonsuza kadar hep çok seveceğim canım aşkım iyi ki doğdun her şeyim..

** Mavi gözlerinde sonsuza kadar kaybolmaya söz verdim. sen de söz verir misin? Seni son nefesime kadar seveceğim. İyi ki doğdun sevgilim.

** Seni çok seviyorum, sana çok aşığım, doğum günün kutlu olsun sevgilim, nice mutlu hep birlikte senelere inşallah bitanem…

** Nice beraber yaşlara sevgilim. İyi ki doğdun seni çok seviyorum.

** Takvimin en güzel yaprağıydı seni tanıdığım gün aşkım 4. Yıl dönümümüz kutlu olsun. Bir ömür beraber yaşayalım bu hayatı. Seni çok seviyorum.

** Mutluluk yakamızı bırakmasın, bu fidan yeşerdikçe mutluluğumuz aşkımız daha da artsın 🙂

** Sende bunun kadar nadide, saf ve kusursuzsun benim dünyalar güzeli sevgilim seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

** Sana olan aşkım hiç bitmesin hep canlı kalsın istiyorum…

** Benden uzakta biralarını açarken de yanındayım artık aşkım 🙂 her zaman olduğu gibi.

** Seni çok seviyorum aşkım, birlikte yaşlanmak dileğiyle.

** Seviyorum seni çok seviyorum,bunu her yerde her an söylüyorum.gurur duyuyorum gönlüme düşmenden, huzurluyum her dem seni düşlemekten.sen benim her görüşte aşık olduğum aşkımsın.

** Sayılı günlerin ardından sayısız günler bizi bekliyor sevgilim. Doğum günün kutlu olsun beraber nice senelere. Seni seviyorum askerim 🙂

** Hayatımın anlamı doğum günün kutlu olsun nice birlikte gülmeye eğlenmeye… Seni çok seven bir sevgilin var.

** Seni seviyorum aşkım sevgililer günümüz kutlu olsun nice mutlu 14 şubatlara.

** İyi günde kötü günde hep yan yana olmak dileği ile doğum günün kutlu olsun sevgilim seni seviyorum 🙂

** Hangi buluş benim seni bulmamdan daha büyük etki yaratır dünya için, tüm dünya yıkılsa bir sana aşkım kalır; dizlerimin üzerine çökmüşüm çok mu ? İyi ki varsın sevgilim.

** Özlediğin zaman anılarımıza sarıl. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, iyi ki doğdun. Nice senelere birlikte,sen hep ol.

** Senin ellerinde yavaş yavaş büyüyecek tıpkı aşkımız gibi seni seviyorum.

** Aşkımız sonsuza kadar yaşasın bitanem.

** Yönümüz bizim aşkımız ve gideceğimiz yer ebedi saadetimiz.

** Bundan sonra çikolatalı süt içerken beni hatırlarsın aşkım.

** Aşk ki en güzel sende.bir ömür boyu aşkımıza ve birbirimize sadık kalalım.seni düşündüğünden çok çok daha fazla seviyorum.her şeyimsin.

** Aşkımız,sevgimiz,duygularımız bu kolye gibi sonsuz olsun melisim. Sevgililer günümüz kutlu olsun daha nice nice sevgililer günü kutlayacağız beraber sevgilim. Seni çok seviyorum.

** Beni kalbinden hediyeni de cebinden hiç çıkarma kocacim bir ömür sürsün aşkımız seni çok ama çok seviyorum.

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Geri kalan ömrümüzde tüm yaşlarımızı birlikte kutlamak dileğiyle. Nice bizli yaşlara aşkım. Seni seviyorum.

** Birlikte daha nice senelerimiz olacak inşallah aşkım seni çok seviyorum sen her şeye değersin.

** Dağları, yolları geç. Ne kadar yakın olmak isterse o kadar yakındır insan birbirine. Mesafeler aslında koca bir yalan. Bu beraber geçiremedigimiz son yılbaşımiz aşkım

** Sensiz bu dünya karanlık ve kocaman bir boşluktu. Geldin ve açtın ışıkları, dünyam aydınlandı. Hayatımın ışığı sen hep hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.

** Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin. Seni çok seviyorum aşkım, sevgililer günümüz kutlu olsun.

** Doğum günün kutlu olsun iyi ki hayatımdasın seni çok seviyorum aşkım…

** Gökkuşağının hikâyesini bilir misin sevgilim? Bittiği yerde bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın bittiği yerde çıktın karşıma. Iyi ki doğdun iyi ki varsın sevdiğim.

** Bugün tanışmamızın üzerinden iki yıl geçti. İlk günkü gibi hala seni çok seviyorum. Ömrüm seninle olsun istiyorum. İyi ki varsın iyi ki hayatıma girmişsin. Seni çok seviyorum aşkım.

** Okumak ikimiz içinde çok önemli ve aşkımız okurken kaldığımız yerde, tekrar okumaya başlayana kadar seni beklesin.

** Seni hak edebilecek kadar ne yaptığımı soruyorum her gece kendime. Bir yanıt bulamadıkça anlıyorum ki sen bana bu dünyada karşılıksız verilmiş en güzel şeysin sen benim biricik aşkım..

** İyi ki girmişsin hayatıma sevgilim. 3. Yılımız kutlu olsun seni çok seviyorum aşkım.

** Benimle daha nice mutlu seneciklerimiz olsun aşkım.

** Önemli olanda eksik parçalarımızı tamamlayabilmekti zaten. Benim sol yanımı tamamlayanım iyi ki varsın iyi ki benimsin. Doğum günün kutlu olsun bitanem.

** Canımın içine öğretmenler günü hediyem. Öğretmenler günün kutlu olsun aşkım.

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Nice mutlu birlikte senelere. Seni çok seviyorum.

** Hayatıma güneş gibi doğan aşkım iyi ki varsın iyi ki benim sin senı her şeyden çok seviyorum

** Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım. Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

** Hayatın bana verdiği en güzel armağansın. İyi ki varsın sevgilim. Doğum günün kutlu olsun kara gözlüm, beraber geçireceğimiz nice mutlu yaşlara. Seni çok ama çok seviyorum.

** Seneler gelip geçse de aşkımız, sevgimiz, sevdamız hep bu resimlerdeki gibi taze kalsın inşallah.

** Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin. Tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir. Seni çok seviyorum aşkım.

** Aşkım bu bizim ilk sevgililer günümüz ve inşallah daha nicelerini birlikte kutlayacağız seni seviyorum bitanem.

** Sen bu dünyada başıma gelen en güzel şeysin, tüm güzellikler seninle, sende benimle ol. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Seninle yaşadığım ve yaşayacağım her şey için iyi ki doğdun sevgilim.

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim! Yanında olamasam da şimdilik bu yastığa sarıl! Birlikte nice hayırlı sağlıklı mutlu yaşlara! Seni seviyorum!

** Ömrüme ömür katan sevgilim doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

** Zaman değişir,yer değişir,dil değişir ama sene olan aşkım değişmez bitanem::.

** Hayatımda olan her güzel şeyin altında senin imzan var ve hep böyle olması dileğiyle aşkım

** Benim hayat arkadaşım can yoldaşım sevgilim her şeyim sevgililer günümüz kutlu ve mutlu olsun bu küçük hediyemi en güzel günlerde kullanman dileğiyle seni çok seviyorum aşkım.

** İyi günlerde kullan yılların eskitemediği aşkım, seni çok seviyorum.

** Ulaşılamayacak hayallerin değil, aşkımın peşinde koşuyorum, seni çok seviyorum canim aşkım.

** Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Hayatımın parçası olduğun için mutluyum, iyi ki doğdun sevgilim seni çok seviyorum 🙂

** Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahamül edemeyeceğin kadar çok seviyorum aşkım. Sana sevgilim diyebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni seviyorum bebeğim.

** Benim pusulam sensin. Bu pusula seni bana getirsin. İyi ki doğdun iyi ki varsın sevgilim. Seni seviyorum.

** Sana bir parça gökyüzü hediye etmek istedim sevgilim sen bnim yıldızım gezegenin her şeyimsin bütün yıldızlar senin olsun altında beni düşün. Benim gönlüm sarhoştur yıldızların altında iyi ki doğdun sevgilim

** Çay, kahve içtikçe beni hatırla sevdiğim aşkım her şeyim :))

** Aşk: nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

** Senin varlığın benim tek varlığımdır. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Aşkım canım kardeşim iyi ki varsın seni çok seviyorum.

** Canım sevgilim seni çok seviyorum nice beraber yaşlanmalara iyi ki doğdun iyi ki benim hayatımdasın ve iyi ki hayatımsın.

** Dünyalar güzeli aşkıma seni seviyorum.

** Bu yastıkta seni öpe koklaya uyutacağım nice güzel günlerimiz olsun sevgilim. iyi ki doğdun iyi ki varsın.

** Zaman aktıkça kalbimizde ki sevginin artması dileğiyle sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım. Not. Hani zaman istemiştin ya bu saate bakarak zamanımızın ne kadar çabuk geçtiğini gör sevgili.

** Bu basit bir hediye ama sen bana en değerli hediyesin, seni çok seviyorum aşkım.

** Her an her saniye her güne beraber başlayalım aşkım sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım seni çok seviyorum.

** Sen benim en kıymetlimsin en güzel vazgeçilmezimsin sevmekle bitmeyenimsin. İyi ki doğdun iyi ki varsın sevgilim hep beraber nice zamanlarımız olsun seni seviyorum.

** Doğal bir inci tanesinin doğumu ve o eşsiz parlaklığa ulaşması uzun bir zaman alır.tıpkı kalbimizde özel yeri olan kişilere duyduğumuz gerçek sevgi gibi seni seviyorum sevgilim.

** Küçücük yüreğimde dünyalar kadar sen varsın. İyi ki hayatımdasın. Seni çok seviyorum. Nice senli senelere inşallah aşkım.

** Nice mutlu yıllarımıza bir ömürlüğüm. Her geçen yılda aşkımızın daha da artması dileğiyle. Seni çok seviyorum.

** Bugünüm, yarınım, ömrüm, meleğim,aşkım, sonsuzum, hayat kaynağım iyi ki varsın iyi ki benimsin iyi ki hayatımdasın seni çok seviyorum

** Sevdiceğim, ömrüm, aşkın mânasını anlamama sebep olan yârim. Unutma her ne kadar sana uzakta olsam seni çok seviyorum sevgilim. İlk sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

** Seni çok seviyorum herşeye dair iyi kim oldun.nice güzel senelere sevgilim hergün yeniden doğmuş gibi seviyorum seni.benimle gül,benimle ağla, benimle mutlu ol, benimle yaşlan,her şeyim.iyi ki doğdun 🙂

** Kaderimizin ağlarını ördüğü günümüz kutlu ve musmutlu olsun aşkım.seni çok seviyorum.

** Sen bu dünyadaki cennetimsin. İyi ki doğdun BALIM. Doğduğun gün mutuluğumun yeryüzüne armağan edildiği gün sevgilim.

** Beni ben yapan senin varlığın aşkım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

** Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi varsın veee iyi ki benimsin seni çok seviyorum…

** Gözlerinin kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen’de kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

** Canımın içi güzel bir hediye seni bekliyor. 🙂 o zaman doğum günün kutlu olsun aşkım. Seni seviyorum. 🙂

** İyi ki dediğim tüm güzel şeylerin mimarı canım aşkım doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum. Her zamana baktığımızda birbirimizi hatırlamamız dileğiyle.

** Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun…

** Aşkımıza küçük bi hatıra.

** Rabbim aşkımızı sonsuz kılsın.

** Son aşkıma ilk yârime en sevdiğime iyi doğmuşsun.

** Sen benim kalbimde hergün yeniden doğuyorsun ey sevgili. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

** Günler, haftalar ve aylar geçtikçe aşkımız büyüyor.

** Bu dünyada ki tek aşkım tek eşim tek dünyam tek evim olacaksın ilk sevgililer günümüz kutlu olsun nefesim.

** Sana olan aşkım sonsuza kadar çözülmeyecek kördüğüm gibi

** Aşkım seni bi ömür boyu sevicem her zaman yanında olmak dileğiyle 1.ayımız kutlu olsun seni seviyorum hayatım.

** Sevgilim ve minik sevgilim sizleri çok seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

** Canım sevgilim, bu benimle ilk doğum günün. Beraber nice doğum günlerine inşallah. Bir dahaki doğum gününde yanında olmam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

** Canım sevgilim, nice mutlu sağlıklı beraber yıllarımıza. Doğduğun gün neler olduğunu tam bilemiyorum ama küçücük dişimin bana neler verdiğini biliyorum. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun

** Yanında olmayı öylesine çok isterdim ki şuan, duygularımı anlatamam. Seninle nice güzel günlerimiz ve dolu dolu hatıralarımız olacak biricik aşkım. Beni asla bırakma. İyi ki doğdun canım karım…

** Hayatım bu bizim mutluluğumuzun fidanı ben gelene kadar bunu dikip ve korumak senin görevin. Ben geldikten sonra bu fidanı beraber sulayıp büyüteceğiz aşkım benim. Ama o güne kadar sana emanet.

** Ömrüm boyunca bu gözlere bakmak bu kalbi sevmek ve bu aşık olduğum adamla yaşamam dileğiyle başıma gelen en güzel şeysin iyi hayatımdasın bitanem seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

** Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım kabul olmuş en güzel dua’msın sevgilim.

** Varlığın ile yaşamıma değer ve anlam kattın güzel sevgilim benim doğum günün kutlu olsun. Nice senelere. Beraber nice doğum günlerine inşallah. İyi ki varsın hayatımda seni çok seviyorum…

** Seninle bir ömür görmek dileğiyle. Mutluluk bize çok yakışıyor hep mutlu olalım aşkım.

** Artık bana baka baka bu kupadan nescafeni içersin aşkım buna bakıpta beni hatırlamaman imkansız çok sevdiğin ömür törpünden

** Seni çok seviyorum sevgilim doğum günün kutlu olsun birtanem benim.

** Bu küçük istiridye inci tanesini bugüne kadar sımsıkı tutarak saklamış. Tıpkı senin de aşkımızı sımsıkı kalbinde sakladığın gibi. Seni çok seviyorum her şeyim benim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

** Seni geç buldum ama erken sevmiş gibiyim bitanem. Yeni yıl bize önce sağlık sonra mutluluk üstüne mutluluk getirmesi dileğiyle bitanem. İyi varsın tek aşkım.

** Doğum günün kutlu olsun sağlıklı mutlu huzurlu beraber yaşayacağımız uzun bir ömür diliyorum.seni seviyorum aşkım…

** Sonsuza dek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun bitanem.

** Her zaman yanımda olup o sıcacık kalbinle beni hep mutlu ettin seni çok seviyorum nice senelerimiz olsun aşkım ikinci yılımız kutlu olsun hayatım.

** Işığın enerjisi olduğunda sonsuza kadar gidebilme gücü vardır. Tıpkı bizim aşkımız gibi; ışığımızda sonsuzluğumuzu temsil etsin. Hayatımın en değerli hediyesi:)

** İyi ki benimlesin iyi ki benimsin ölümsüz aşkım seni çok seviyorum.

** Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara. seni çok seviyorum aşkım…

** Canım aşkım benim, seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın anlamı. Ömrüm boyunca yanımda olman tek dileğimdir. Sen benim kalbimin tek sahibisin, her şeyimsin.

** Başıma gelebilecek en güzel şeydi hayatımı seninle birleştirmek. Şimdi tek dileğim son nefesimi kollarında verebilmek. Sevgililik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

** Bitanem, nefesim, her şeyim, erkeğim. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

** Sana olan aşkımı anlatacak kelimeler yok. Her ne söylesem, ne yazsam duygularımın yüzde yüz karşılığı olamaz. Belki sarılınca anlarsın, benim sana anlatamadığım özlemimi. İyi ki varsın.

** Sevgilim iyi ki doğdun beraber nice yıllara bu ilginç hediyeyi beğenirsin umarım seni çok seviyorum bebeğim.

** Hayatımın anlamı 25.evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun daha nice yıllara beraber yaşlanmak dileğiyle aşkım seni çok seviyorum.

** Ben küçükken aşkın ne olduğunu bu sakızlardan öğrenmiştim. Şimdi seninle öğrendiklerimi yaşıyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim:)

** Yeni yaşın, uğur böcekleriyle sarsın etrafını. İyi ki doğdun sevgilim.

** İlkim sonum, varım yoğum, gecem günüm, güneşim ayım. Dünyamı bu kadar hızlı döndürmeyi nasıl başarıyorsun?

** Hep böyle mutlu olalım. Seni çok seviyorum aşkım.

** Yaşadığın müddetçe sevdiklerinle mutlu ve huzurlu ol bitanem. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

** Canım her şeyim benim aşkım ben seni çok seviyorum ve çok özledim. Elimi tuttuğunda ısınan kalbim seni çok özledi. Sana aşığım iyi ki seninim.

** Benim sıcacık gülen yüzüm, güzelliklerle doldurduğum kalbim; hayatının en güzel ve en anlamlı yıllarını birlikte yaşamamız dileğiyle. İyi ki doğdun sevgilim.

** Seninle evlendiğim gün, hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

** Bu cihazın faydası bana mı daha çok olacak sana mı bilemem ama artık bana aşkım ojelerim dağılmasın yorganı üzerime çeker misin, aşkım yeni oje sürdüm telefonumu içeriden getirir misin diyemeyeceksin

** İnsan sarıldığına değil, deli gibi sarılmak isteyip sarılamadığına aşık olurmuş. Sana olan aşkım ilelebet payidar kalacak.

** Hayatıma iyi ki girdin doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Adın dilimden dökülen en güzel şiir, ah sevgilim sana bir kutuda kalbimi sunmak isterdim. Seni seviyorum.

** Hayatıma güneş gibi doğan biricik aşkıma, sevgilime, sevdiğime, birtaneme, yekpareme, gözbebeğime, bebeğime. Seni çok seviyorum.

** Bitanem,doğum günün kutlu olsun.birlikte nice yıllara erişiriz inşallah.seni çok seviyorum.

** Diğer yastığı unut ve buna her gece sımsıkı sarıl sanki yanında ben varmışım gibi. Doğum günün kutlu olsun aşkım

** Hangi buluş benim seni bulmamdan daha büyük etki yaratır dünya için, tüm dünya yıkılsa bir sana aşkım kalır; dizlerimin üzerine çömüşüm çok mu?

** Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Aşkım.

** Tatlı mı tatlı sevgilime onun kadar olamasa da tatlı bir hediye vermek istedim, umarım beğenirsin aşkım. Seni çok ama çok seviyorum sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.

** Hep birlikte nice güzel senelere doğum günün kutlu olsun aşkım 🙂

** Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle. İyi ki doğdun. Hayatımın en güzel varlığı…

** Hayatımın gerçek sevdası, gözlerimin gördüğü güzellik yüreğimin umudu, dilimden dökülen sevdalı sözüm. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Haticem seni her gördüğümde, ilk günkü heyecanı hissediyorum. Bu ne büyük mutluluk sevgilim. Bizim aşkımız her zaman ilk günkü gibi. Birinci yılımızda da, onuncu yılımızda da. 1. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

** Bizim aşkımız, aklımızın erdiğinde başladı.

** İyi ki hayatımdasın seni çok seviyorum aşkım.

** İyi ki hayatımızdasın güzel insan seni seviyoruz doğum günün kutlu olsun biricik aşkım.

** Seni çok seviyorum aşkım her şeyim ben prenses olmuştum sende benim yakışıklı prensim.

** Bu kutunun içinde sana olan aşkım var bitanem hayatımın kadını doğum günün kutlu olsun.

** Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum. İyi ki doğdun olmazsa olmazım.

** Sen benim hayattaki gerçekleşmesi mümkün olmayan mucizemsin. Aşka inandıran ilk aşkımsın. Önce seni bana nasip eden rabbimi sonra seni çok ama çok seviyorum.

** Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni canımdan çok seviyorum.

** Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya rağzıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim. Seni çok seviyorum aşkım.

** Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Doğum günün kutlu olsun. Sevgilim.

** Benim mino aşkım çok seviyorum seni ben. Özür diliyorum her şey için.

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki benimsin!

** Aşkım bitanem güzel yarim ne olur beni affet seni çok seviyorum. Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş hiç doğmazdı. Bu müzik kutusu çaldığında yanında olduğumu hatırla seni seviyorum.

** Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Sen hayatıma girmiş en güzel ayrıntısın. İyi ki doğdun sevgilim.

** Canım eşim sevgili yarım seni çok seviyorum iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

** Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun sevgilim.

** İyi ki doğdun bitanem seni seviyorum başıma gelen en güzel şeysin hayatımın anlamı…

** Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımdaki tek özelsin, seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun bitanem…

** Ne mutlu bize ki: hala göz göze geldiğimiz zaman, birbirine hayran hayran bakan iki çocuklar gibiyiz. Seni çok seviyorum nice yıllara aşkım 🙂

** Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günümüz kutlu mutlu olsun hayatımın anlamı kurban olduğum rabbime sukurler olsun seni bana nasip ettiği için her şeyimsin seni çok seviyorum iyi ki varsın iyi ki benimsin sevgilim.

** Hayatımın anlamı, mutluluğum, hayatımın güzelliği. Beraber nice hep mutlu, kahkaha dolu, el ele, yanak yanağa yıllara. Doğum günün kutlu olsun dünya tatlım aşkım, karıcığım. 🙂

** Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Canım sevgilim.

** Biricik aşkım iyi ki varsın seni çok seviyorum olursa olsun sakın ayrılmayalım

** İyi ki doğdun iyi ki benim sevgilimsin doğum günün kutlu olsun hayatım.

** Evlendikten sonraki ilk sevgililer günümüzde sana küçük bir hediyem. Seni çok seviyorum. Hep mutlu ol. Aşkım.

** Sana ömrüm dediğime bakma sonsuz aşkım.ömür bitse de sonsuza dek ruhum seni sevmeye devam edecek.

** Benim gönlüm senin aşkınla örülmüş bir sedef ve sen de o sedeften çıkmış en değerli ve eşsiz bir incisin. Sen benim her şeyimsin. Seni seviyorum aşkım.

** Aşkım bitanem seni çok çok seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun.

** Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz. Seni seviyorum.

** Sen bu notu okurken ben çok yakınında olacağım. Seni seviyorum aşkım umarım yüzün şimdi olduğu gibi hep güler.

** Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni. Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

** Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

** Aşkım benim askerde özledikçe bakarsın artık seni çok seviyorum.

** Sıradaki şarkı aşkımıza gelsin. Nerede olursam olayım her zaman aklımdasın. Kalbimdesin.

** Canımın içi annem,bitanem,canımdan çok sevdiğim insan,dünyanın en iyi annesi ve babaannesi,başarımın sırrı. Doğum günün kutlu olsun…

** Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun :))

** Sonsuz ve biricik aşkıma.

** Yanında olamadığın, sarılamadığın birini özlüyorsan; o senin kalbine çoktan dokunmuş demektir. Sen de benim kalbime okalı bir şekilde dokundun canım aşkım. Seni seviyorum.

** Başın ne zaman ağrırsa aşkımızdan bir tane iç dünyalar güzelim.

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Birlikte yaşlanmak dileğiyle seni çok seviyorum.

** Doğum günün kutlu olsun bitanem.beraber nice güzel senelere inşallah.iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın seni seviyorum

** Seni hep seveceğim canim sevgilim. İyi ki doğdun iyi ki benim can yoldaşım oldun 🙂

** Doğum gününü unuttuğum için özür dilerim.:( iyi ki doğdun,iyi ki varsın sevgilim.

** Hayatıma giren en güzel ve en anlamlı hediyesin canım sevgilim seni çok seviyorum aşkım.

** Seninle aşkımız hiç susmayan dünya’nın en güzel bestesi. Yorulduğunda ve ihtiyacın olduğunda ne kadar özel bir şeye sahip olduğumuzu düşün ve sesi yükselt. Seni seviyorum.

** Kalbimin her köşesinde sadece sen varsın ve sadece sana yer var aşkım. Sen beni ben yapan, bana aşk öğretensin. Sen benim aşkımsın, sevgimsin, canımsın. Biricik sevgilin.

** Hayatıma girdiği ilk günden beri iyi günümde ve kötü günümde yanımda olan, hayatımın her anına anlam katan, en büyük aşkım, canım sevgilime. İyi ki doğdun, iyi ki sevgilimsin 🙂

** Dünyam, tamamlayanım, ışığım, her şeyim iyi ki doğdun! Birlikte nice güzel yıllar biriktirelim. Doğduğun gün neler oldu sorusuna, her yıl daha da anlamlı yeni anılar ekleyebilelim. Seni çok seviyorum aşkım 😉

** Ömrüm kaderimizde varmış mesafeler. Lakin aşkımız bizi bir araya getirecektir. Şimdilik kalbimi yolluyorum sana bil ki hep yanındayım. Yokluğum da bu kalp ısıtsın içini. Seni çok seviyorum.

** Hayatıma girip anlam kattığın için teşekür ederim kocacım benim iyi ki doğdun bitanem seni çok seviyorum.

** İlk evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.nice senelere sağlıklı mutlu huzurlu aşk dolu hep birlikte inşallah sevgilim.

** İyi ki doğdun,iyi ki varsın yıllar yılı huzur gönlünde yuva kursun hep gül hiç ağlama,hiç üzülme çok yaşa mutlu yaşa, hep benle yaşa,bizimle yaşa doğum günün kutlu olsun sevgilim iyi ki varsın.

** Sana olan aşkımı ifade etmeye ne bu resim nede söyleyeceğim kelimeler yetersiz kalıyor. İyi ki varsın hayatımdasın.

** Aşkım benim heycan dolu nice yıllara.

** Canım aşkım iyi ki doğdun seni çok seviyorum.

** İyi ki doğdun sevgilim iyi ki benimsin iyi günde kötü günde yanımdaydın inşallah yaşlanana kadar da olacaksın seni çok çok seviyorum nice mutlu beraber senelere..

** Sen hayatıma girdiğinden beri her şeyin tadı bir başka. Seni çok seviyorum aşkım benim iyi ki varsın.

** Bundan sonraki yılların daha güzel ve eğlenceli olsun canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın.

** İyi ki doğdun bitanem benim. İyi ki hayatımdasınn. Seninle bir ömür boyu birlimte nice doğum günlerimize inşallah.

** Mesafeler aşkımıza engel değil, gelecek bizim hep yanındayım unutma sevgilim.

** Tüm streslerini gülerek atman dileğiyle, seni seviyorum aşkım.

** Beşinci yıldönümümüz kutlu olsun aşkım seni seviyorum iyi ki varsın.

** Sen sana söylenen sözlere değil, sen mutluyken gülen, sen üzgünken ağlayan gözlere inan aşkım. Parmağımızdaki yüzükler nişanlılığımızın simgesi, kalbimizdeki aşk ömür boyu mutluluğun sevgisi canım.

** Seni çok seviyorum aşkım iyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Sarı papatyan senin hep yanında.

** Seni ömrüm boyunca seveceğime söz veriyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanem…

** Bu doğum günün, öncelikle büyük aşkımız için sonrasında da ailemiz için yeniden bir doğuş olsun istiyorum aşkım.hep birlikte yeniden doğmamıza izin verir misin?

** İyi ki varsın hayatımın anlamı. İyi ki doğdun sevgilim. Seni çok seviyorum.

** Aşkımızın sonsuz olması dileğiyle 2. Ayımız kutlu olsun sevgilim.

** Sen benim basıma gelen en güzel şeysin dilerim mutlulugumuz, aşkımız hep bu tohum gibi yeşersin evrene geleceğe kök salsın.

** Nice senelere aşkım seni çok seviyorum.

** Bak! Papatya mevsimi geıdi. Mevsimlerden papatyayı severim. Sonra seni. Sonra yine seni. Ve hep seni. Sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

** Nice mutlu sevgi dolu yıllarımız olsun aşkım. Seni seviyorum.

** İyi ki doğdun. İyi ki varsın. İyi ki karşılaştık. İyi ki benim sevgilimsin. Doğum günün kutlu olsun. Biricik sevgilim. Seni çok seviyorum. Şımarığın.

** Ben hep yanındayım 🙂 doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.

** Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

** Aşkınla beni huzurlu ve mutlu bir insana dönüştürdüğün için teşekür ederim. Sen benim ilk aşkım, son durağımsın. Seni çok seviyorum.”

** Sen bu hayatta varlığını reddettiğim masumiyete sahip tek kadınsın.iyi ki doğdun sevgilim.

** En değerli biricik aşkıma. Yeni yılımız kutlu olsun birtanem seni çok seviyorum

** Ömrümüzün geri kalanına mutluluğumuzu katlayarak eklememiz dileğiyle seni seviyorum hayatım. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki bizimlesin:)

** Birlikte aşkla oynayacağımız günlerimiz olsun. İyi ki doğdun sevgilim.

** Canım aşkım herbişeyim sevgililer günün kutlu olsun.

** Doğduğun günden bugüne o kadar çok şey değişmiş ki aşkım. Değişmeyecek olan tek şey benim sana olan sevgim iyi ki doğdun iyi ki varsın canım sevgilim seni çok seviyorum.

** Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak :)) sevgilim!

** Aşkım her şeyin en iyisine layıksın iyi ki varsın cantanem seni çok seviyorum 1 yıl değil bir ömür boyu mutlu olacağız inşallah.

** Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar sevmeye devam edeceğim. ~ seni çok seviyorum aşkım ~

** Damdan düşer gibi hayatıma girdin beni deli divane ettin, suçum neydi ki kendini bu kadar sevdirdin. Aşkım

** Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili eniştem. Doğum günün kutlu olsun.
** Evvelimiz aşk, halimiz aşk, istikbalimiz aşk iyi ki doğdun aşkım seni çok seviyorum.

** Yazmakla tükenen sadece mürekep olsun kocacım. Aşkımız ise sonsuza kadar sürsün.

** Senin kadar güzel bir hediye vermek isterdim sana. Ancak bunun imkânsız olduğunu anladım. Güzel olan her şey sanki sende toplanmış. İyi ki doğdun sevgilim…

** Bu yılki dileğim, seninle eskiden olduğu gibi, her gün aynı şehirde uyanabilmek. Dördüncü yılımız kutlu olsun canım aşkım sevgilim. 2018 senin için ve bizim için çok güzel bir yıl olsun.

** Bu ay senin ayın demiştim iyi ki varsın aşkım.

** Doğum ve ölümüm arasındaki o koca boşluğa anlam yükledin sevgilim. Ömrüme ömür diye kattığım; yârim doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın, seni kocamaaan seviyorum.

** Aşkımızın tohumlarını beraber ektik, birlikte büyüteceğiz. Daha 3 yaşındayız unutma. Birlikte yaşlanmaya var mısın?

** Bugün doğum günün bugün takvimin en güzel yaprağı sevgilim.iyi ki iyi ki doğdun iyi ki varsın aşkım nice birlikte bir ömre huzurum.

** Dünyanın en özel kişisine seni sevdiğimi ve hep seveceğimi sana her daim hatırlatsın diye. İyi ki varsın ve iyi ki benim aşkımsın. Seni seviyorum

** Aramızdaki mesafe ne kadar uzak olsa da bir o kadar yakında kalbinde yim yanında olamasam da hep seninle yim doğum günün kutlu olsun sevgilim

** Her zaman yanında olduğumu hissetmen için. Seni çok seviyorum aşkım.

** Sana olan aşkımı sözlere dökecek olsam kelimeler kifayetsiz kalır.

** Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim…

** Aşkım seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara.

** Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki hayatımdasın,iyi ki doğdun sevgilim…

** İyi ki doğdun iyi ki benimsin aşkım! Nice mutlu huzurlu yıllara inşallah. Bu ayrı geçirdiğimiz son doğum günü olur inşallah. Seni seviyorum!

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim, iyi ki varsın.

** Sevgilim, her şeyim, hayatımın anlamı, geleceğim, ömrüm hayatının geri kalanını da benimle olman dileğiyle. Seni seviyorum. İyi ki doğdun.

** Hastalıkta, sağlıkta. Hüzünde, mutlulukta. Birlikte, el ele nice yıllara aşkım. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. Birtanecik karıcığın. 🙂

** Seni çok seviyorum aşkım. Nice bizli günlere.

** Sevgilim, yeşil eriğim benim, ben içine hapsolmuş çekirdeğinim senin nefes aldığım yer iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun

** Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım. Nice seneler aşkım.

** Canım aşkım doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum bebeğim.

** Bu bir başlangıç seninle birlikte seneleri kovalayacağız sevgilim. Seni çok seviyorum aşkım.

** Aşkım, ömür boyu seni yaşamayı tanrıdan diliyorum. Nıce yılların olsun sevgilim.seni seviyorum.

** 30 yaş, insanın en güzel yaşıymış. Birlikte nice 30 yıllarımız olsun. Seni çok seviyorum aşkım:)

** Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki doğdun. Beraber kutlayacağımız nice olsun. Seni çok seviyorum.

** Kalpsiz dolaşıyorum artık sokaklarda, çünkü sende bıraktım onu. Sen benim ilk göz ağrım, son sevdamsın. Beni hiç bırakma.

** Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Sevgilim!

** Benimle bir ömür boyu bir yastık ta yaşlanır mısın aşkım sevgililer günümüz kutlu olsun ömrüm.

** Seni sevmekle kim olduğumu, benliğimi, hayatımın anlamlı olduğunu anlıyorum ve bu beni çok mutlu ediyor, iyi ki doğdun bitanem, aşkım…

** Doğum günün kutlu olsun aşkım. Bundan sonra ki bütün doğum günlerini beraber geçirmemiz ve istediğin her şeyin gerçekleşmesi dileğimle.seni seviyorum. Balböceğin!

** Hayatın boyunca şansın hep açık olsun. Seni seviyorum sevgilim, iyi ki doğdun. 🙂

** Aşkım bu atkıyı kendim ördüm umarım beğenirsin.

** Sana olan aşkım gökyüzünde var olan yıldızlardan daha fazla ve ayın parlayabildiğinden daha fazla ışık saçmakta. Her senemiz böyle aşk dolu geçsin hayatım yıldönümümüz kutlu olsun

** İyi ki doğdun canım aşkım her şeyim senle doğdum senle öleceğim hep seninle olacağım seni çok seviyorum iyi ki benimsin rabbimin emaneti.

** Seni gördüğümdeki mutluluğun aşk” diye bir karşılığı var. Gözlerinin huzurumda çok büyük bir payı var. Çok şanslıyım, çünkü senin gibi bir eşim var! Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

** Dünya bir yana, sen bir yana diyemem. Sen benim dünyam oldun çünkü. Yaşama alanım ve nefes aldığım yer. İyi ki varsın. Teşekür ederim.” Doğum günün kutlu olsun sevgilim iyi ki doğdun 🙂

** Aşık olunca anladım, bazı rüyaların çok uzun sürebildiğini. Seni tanıyınca kavradım sonu gelmez mutlulukların mümkün olabileceğini. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

** Seni bir ömür değil ebediyen seveceğim aşkım.

** Sevgilim karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Nice güzel yeni yıllara hep birlikte aşkım.

** Sevdan bir ateş oldu bende, gönlüm bir deli coştu sende. İyi ki doğdun sevgilim.

** İlk sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim 🙂 yılın en iyi sevgilisi, benim en büyük aşkım, tijenin bitanecik nişanlısı bu oscari sonuna kadar hakettin 🙂 tebrikler. Seni çok seviyorum hayatim.

** Mesafeler birleştirdi bizi, bir de sözler razı olma hiçbir sessizliğe biliyorsun seni seviyorum. Aşkımızdan geleceğimize küçücük bir hatıra 🙂

** Canım sevgilim doğum günün kutlu olsun nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, beraber, senelere. İyi ki varsın iyi ki benim sevgilimsin. Seni her şeyden çok seven birtanecik cadoloz sevgilin…

** İyi ki benim kahramanımsın aşkım:)

** Benim aşkımda bu çiçekler gibi hiç ölmicek seni sevmekten asla vazgeçmiycem sevdiğim

** İyi ki doğdun sevgilim, iyi ki varsın. Seni büssürü seviyorum ki 🙂

** Her yeni gün gülümsemenle doğuyor, sen uyuyunca batıyor. Hadi arala göz kapaklarını, kalbime güneş doğsun sevgilim.

** Biricik aşkım seni çok seviyorum seninle ilk sevgiler günümğz huzurlu ve mutlu olma dileğiyle ömrümün sahibi

** Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli. Çünkü bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

** Seni her şeyden çok seviyorum aşkım. Birlikte nice mutlu 5 senelere. İyi ki varsın her şeyim.

** Aşka anlam veren, hayatı manalandıran, yüzümü güldüren sevdam! Tüm zincirlerimi kırıp geldim sana, hep benimle kal sevgilim.

** Eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle sevgilim doğum günün kutlu olsun.

** Sevgilim nice güzel birlikte geçireceğimiz senelere doğum günün kutlu olsun Sevgi Güneşim.

** Nice 10 yıllara aşkım, seni çok seviyorum.

** Hayatımın aşkı, mutluluk sebebim, iyi ki doğmuşsun bitanem. Hayat güneşin her zaman bizi aydınlatsın sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım benim:)

** Bitanem, her şeyim, hatunum. İyi ki doğdun, iyi ki benim hayatımdasın, iyi ki benimsin.

** Bir istiridyenin kıymetli incisini sakladığı gibi saklarım seni. Bir bahar dalının narin tomurcuklarını sakındığı gibi korurum seni. İyi ki doğdun bitanem.

** Sana olan aşkımı anlatacak kelimeler yok. Her ne söylesem, ne yazsam duygularımın yüzde yüz karşılığı olamaz. Belki sarılınca anlarsın, benim sana anlatamadığım özlemim. İyi ki varsın.

** Sen gecemi gündüze çeviren ayım, gündüzse beni ısıtan güneş,sen içimde kanayan yaram,beni yakan ateşsin.ve sen benim için aldığım nefes kadar kıymetli,paylaşılması mümkün olmayan bir eşsin seni seviyorum AŞKIMM..

** Bu kadar çok bilgiyi aslında boşver. Önemli olan iyi ki doğmuş olman. Seni seviyorum aşkım.

** Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

** Sana ilk evet dediğim gün yıldızları izlemiştik. Düşündüm de bir ömür izlemeliyiz ki aşkımızın büyüsü hiç bitmesin. Seni seviyorum bitekim.

** Kalbimin sahibi hayatımın anlamı canım sevgilim. iyi ki doğdun iyi ki varsın ve iyi ki benimlesin seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun…

** Yeni yılımız kutlu olsun, hep birlikte daha nice nice yıllarımız olsun aşkım 🙂

** Ne dağlara yazarım aşkımı ne de taşlara. Ben senin aşkını kalbime yazdım, her nefesimde seni yaşıyorum.

** Eğer yer yüzü bir parça kağıt, dağlar mürekep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Okyanuslar dilegelse tusunami olur.

** Böylesi değerli ve anlamlı bir güne yüzün dışında daha kutsal bir şey sığdıramadım. aşkımız yüzün kadar saf ve bir taş kadar sarsılmaz olsun hep, seni çok seviyorum canım sevgilim.

** Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun bitanem. Askerinden birtanesine.

** Ömrün boyunca kutlayacağın tüm doğum günlerini rezerve ediyorum sevgilim. Birlikte nice yıllara…

** Canımdan çok sevdiğim aşkıma küçük bi doğum günü hediyesi 🙂 iyi ki doğdun biriciğim benim iyi ki varsın ve iyi ki benimsin.

** Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

** Biz bu güne kadar çok mutlu anlar yaşadık. Durmak yok yola devam daha çok güneşli günler göreceğiz aşkım benim.

** Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekür, binlerce sevgi sana sevgilim! Doğum günün kutlu olsun…

** Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

** Hayatımın merkezi, bir tanecik aşkım! Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum

** Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle. Bitanem doğum gümün kutlu olsun…

** Dünya nın en iyi babasına seni seviyorum sen benim ilk aşkımsın.

** En önemlisi sen dünyaya geldin. İyi ki doğdun sevgilim seni seviyorum.

CEVAP VER