Resimli Anneler Günü Mesajları

İnternetin en geniş özel gün söz arşivi ve resimli anneler günü mesaj listesi nehediyealinir’da sizleri bekliyor. Anneler gününü anlamlı ve özel kılacak en özgün mesaj listesi şimdi burada sizlerle! Güzel anneler günü sözlerinizin yanında destek alabileceğiniz whatsapp anneye resimli mesajlar sayesinde, annenize günün her anında hoş sürprizler yapabilir, bu sayede annenize unutamayacağı bir anneler günü mutluluğu yaşatabilirsiniz. Resimli sözler annenize olan duygu ve düşüncelerinizi çok daha etkili şekilde iletmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Resimli anneler günü sözleri ile siz de sevdiklerinize hem görsel, hem de manalı içerikler gönderebilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz ve duymadığınız özgün resimli sözlerle düşüncelerinize tercüman olacağız.

Anneler günü mesajlarınız içten, samimi ve doğal olmalı. Yani sizi ve anne sevginizi yansıtmalıdır. Anneniz sizlerden gelecek bir mesajı bile o kadar çok sevecek ve dünyanın en güzel hediyesi yerine koyacaktır. Anneler genellikle hiçbir maddi hediye almamızı zaten istemez. Onlar için ağızdan çıkılacak bir anneler günü mesajı ya da mesaj ile iletilecek bir anneler günü mesajı bile yeterli olacaktır. Sizlerde benim annem en güzel anneler günü kutlamasını hak ediyor diyorsanız o halde hazırladığımız en duygusal anneler günü mesajlarından dilediğinizi alarak ona ulaştırabilirsiniz. Anneleri şımartmanın zamanı gelmedi mi?

Böylesine güzel anneler günü mesajlarına her yerde kolay kolay rastlayamazsınız bizden söylemesi. İnternetin en kapsamlı ve en yaratıcı anneler günü söz arşivi ve anneler gününe özel mesajlar listesi nehediyealinir’da sizleri bekliyor. Sayfamız içerisinde sizler için paylaştığımız sözler ile annenize oldukça etkileyici sözler söyleyebilir ve bu kişinin son derecede mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

resimli anneler günü mesajları

Biricik annenize söyleyebileceğiniz güzel orijinal sözler arıyorsanız eğer çok doğru bir yerdesiniz. Sosyal medyada güzel sözler paylaşmak günümüzün modası! Hele ki whatsapp grupları bir başka! Whatsapp’ta resimli anneler günü mesajları paylaşmak da oldukça popüler! Biz de sizin için resimli görsel açıdan oldukça kaliteli orijinal sözler hazırladık.

Resimli, anlamlı, orijinal, kısa, uzun aklınıza gelebilecek her tarzda anneler günü mesajları nehediyealinir’da sizleri bekliyor. Anneler günü bize göre en etkili biçimde bu sözlerle kutlanır. İnsan sevgisiz dayanamaz! Çünkü insan gibi her canlı da sevgiye ihtiyaç duyar. Sevgisinin yokluğu en fazla hissedilen varlığımız ise annelerimizdir. Annenize hayatınızın en değerli insanı olduğunu göstermek ve onu etkilemek için sadece anneler günü için değil, normal günlerde de mesaj göndermelisiniz.

~ Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; Annem derdim canım Annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

~ Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. Seni çok seviyorum.

resimli anneler günü mesajları

~ Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece Annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın. Anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

~ Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

~ Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

~ Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hakettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

~ Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili Annem.

resimli anneler günü mesajları

~ Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

~ Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

resimli anneler günü mesajları

~ Gücüme güç, umuduma umut katan Annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

~ Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin Annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim.

~ Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü’n kutlu olsun anneciğim.

~ Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

~ Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

~ Annem Annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde Annem Annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım Annem.

~ Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı Annem. Seni hep seveceğim benim canım Annem.

resimli anneler günü mesajları

~ Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin Annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

~ Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun…

resimli anneler günü mesajları

~ Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum Annem.

~ Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim Annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

resimli anneler günü mesajları

~ Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

~ Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Dün, bugün ve yarın. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

~ Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Sen evimizin Sultanı, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günü’n kutlu olsun.

~ Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem…Seni çok arıyorum. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

resimli anneler günü mesajları

~ Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin Annem. Seni çok seviyorum.

~ Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik Annem.

~ Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

~ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek Annem.

resimli anneler günü mesajları

~ Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum Annem.

~ Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım Annem. Ellerinden öperim.

~ Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum Annem. İyi ki seninle varım. Anneler Günü’n kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

~ Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven Annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

~ Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel Annem. Anneler günün kutlu olsun biricik Annem.

resimli anneler günü mesajları

~ Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

~ Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

resimli anneler günü mesajları

~ Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi.

~ Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim, Anneler Günü’n kutlu olsun.

~ Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

~ Anneler Günün kutlu olsun anneciğim. Benim Annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

~ Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan Anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler Günün Kutlu Olsun Annem.

~ Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın Annem.

~ Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik Annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Anneler Günü’n kutlu olsun.

~ Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

~ Anneciğim, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

~ Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

anneler günü hediyesi

~ Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

~ Benim bir tanecik tatlı Annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle.

~ Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim.

CEVAP VER