Yılbaşı Hediyeleri 2015

yılbaşı için hediyeler
2015 yılında sona doğru yaklaşılıyor. Hemen ardından ise bizleri yepyeni bir yıl bekliyor! Umutlarımızı, hayallerimizi ve beklentilerimizi devrettiğimiz yeni bir yıla merhaba! Bu vesile ile herkesin yeni yılını canı yürekten kutlar, önümüzdeki yılın herkese sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz. Malumunuz üzere hediyeleşme kültürünün en yoğun gerçekleştiği günlerden biri de yeni yıldır. Bu özel günde insanlar, gelecek yıl ile ilgili iyi niyet ve temennilerini yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerine iletirler. Yılbaşı akşamı verilen hediyelerin hemen ardından ise klasik ancak, hiç eskimeyen şu cümle söylenir “Mutlu Yıllar…” Gerçekten de insanların bu hayattan en fazla bekledikleri şey mutluluk! Yılbaşı hediyeleri de yeni yıla henüz girilirken, değer verilen insanların yüzünde ilk mutluluğu yaratmak için verilir. Yılbaşı Hediyesi başlıklı yazımızda siz değerli okurumuza, bu özel günün anlamına ve ruhuna uygun yeni yıl hediye önerilerinde bulunmak istiyoruz. Belki yılbaşı hediyesi almak istiyor ama ne hediye alınabilirliği konusunda hediye fikirleri istiyorsunuzdur. Ya da sevgiliye yılbaşı hediyesi alacaksınız ama, aradığınız hediyeyi bir türlü bulamadınız veya beğenmediniz. Daha orijinal ve parlak yılbaşı hediye önerileri istiyorsunuz! İşte bu yazımızda “Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınabilir?”,”Kız arkadaşa sürpriz, romantik, yılbaşı hediyesi hangisidir?” gibi en popüler hediye aramalarına cevap aramaya çalışacağız. Elbette ki bu konuda sizlerin de hediye fikirlerine ihtiyacımızın olduğunu belirtelim. Lütfen siz de orijinal yılbaşı hediyeleri ile ilgili fikirlerinizi paylaşınız…

 

Yılbaşına Özel Hediye Fikirleri

Konu Çizgisi
Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı Hediyesi & Işıklı Yılbaşı Çam Ağacı

Yılbaşı eğlencelerinin olmazsa olmazıdır çam ağaçları! Mekanın en can alıcı noktasına yılbaşı çam ağacı yerleştirilir ve yılbaşı parti bunun etrafında yapılır. Klasik çam ağaçlarının en keyifsiz ve can sıkıcı tarafı ise, ağaç ışıklandırma uğraşları ile kaybedilen zaman! Bu durum bazı erkekler tarafından keyifli bulunsa da, bazıları tarafından pek de haz edilen bir durum değildir. Dahası, yılbaşı çam ağacı ışıklar ile süslense bile, bu sefer de ağaç çevresini saran ve görüntü kirliliğine yol açan kablolar ortaya çıkar. Ancak şimdi önereceğimiz yılbaşı çam ağacı, sizi çok büyük bir zahmetten kurtarırken, yılbaşı partinizi de gerçek bir ışık şölenine çeviriyor. Fiber Optik Çam Ağaçları ile yılbaşı gecesi eviniz ışıl ışıl olacak ve size sadece bu ağacın dallarını süslemek kalacak! Fişe tak eğlence başlasın mantığı ile çalışan Fiber Optik Çam Ağaçlarını aktif hale getirmek için sadece prize takmanız yeterli. Evinizi yeni yıla hazır bir havaya büründürecek Fiber Optik Çam Ağaçlarını tükenmeden alın…
Konu Çizgisi
Sevgiliye yılbaşı hediyesi

Yılbaşı Hediyesi & Kalp İçinde Baş Harflerimiz Yüzük

2016 yılı sizin yılınız olacak! Neden mi? Çünkü kız arkadaşınıza böylesine anlamlı ve değerli bir yüzük hediye ettiğinizde ilişkinizin rotası farklı ve çok ciddi bir yola girecek! Bu sözümüz, evliliği önümüzdeki yıl için düşünmeyenler için biraz ürkütücü gelebilir. Ancak, sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak, kalp şeklinde tasarlanmış ve ortasında isimlerinizin baş harflerinden oluşan bu yüzük çok anlamlı ve özel olacaktır. 14 Ayar altın kaplama Kişiye Özel Kalp İki Harfli Altın Yüzük, sevgilinizin yüzük parmağına çok yakışacak çok!

Konu Çizgisi

Yılbaşı Hediyeleri

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi & Aşkım Yazılı Kolye

Yeni yıl akşamı, kız arkadaşınıza verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri de, üzerinde “Aşkım” kelimesi ve “Sonsuzluk” sembolü yer alan Aşkım Kolye! Bu kolye, “Aşkım” kelimesine hak ettiği değeri veriyor. 14 Ayar Altın Kaplama olan Aşkım Kolye, üzerindeki sevimli sonsuzluk sembolü ile de, kalbinizdeki sıcacık aşkın sadece bir gün değil, sonsuzluğa ulaşmasını arzuladığınızı işaret ediyor. Elbette ki, kız arkadaşınıza yüzlerce hediye seçeneği düşünülebilir. Ancak Aşkım Kolye, hem zarif oluşu, hem kolye gibi bayanların çok sevdiği bir aksesuar oluşu, hem de anlamı itibari ile sevgiliye en güzel yılbaşı hediyeleri arasında…

Konu Çizgisi

Yılbaşı hediyesi ne alınır

2015 Yılbaşı Hediyesi & Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye

Yeni yıla umut dolu bir başlangıç yapmak ve sevgilinizin gönlünü bir kez daha fethetmek için süper bir yılbaşı hediyesi öneriyoruz. Sevgilinize en güzel yılbaşı hediyesi “Seni Seviyorum” demek! Bu sefer bu sözleri sizin yerinize, bu özel hediyeniz söyleyecek. Çünkü Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye, aşkı dolu dolu işleyen çok özel bir kolye! Kalp kolyenin her iki yanında melek kanadı bulunuyor. Melek kanatları, güzeller güzeli ve iyilik perisi sevgilinizi ifade ederken, kalp ise, sizin sevgilinize olan aşkınızı anlatıyor. Kalp simgesinin ucunde yer alan Pırlanta ise bu kolyeye değer katıyor. “Yılbaşı için sevgiliye ne hediye alınabilir?” diye bizim fikrimizi soracak olursanız, kesinlikle Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolyeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Şayet bu ürünü satın almak isterseniz Siyah Divas Pırlanta Hediye Kutusu içerisinde adresinize kargo edilir.
Konu Çizgisi
Yılbaşı Hediyeleri

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi & Yılbaşına Özel Hediye Sepeti

“Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınabilir?” Yukarıda yılbaşı hediye fikirleri konulu yazımıza giriş paragrafında sizlere yılbaşının konseptine ve ruhuna uygun, hediye fikirleri vereceğimizden bahsetmiştik. İşte kız arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak önerdiğimiz bu ürün, tam anlamı ile bir yılbaşı hediyesi. Özel hediye sepeti içerisinde yeni yıl ile özdeşleşmiş bir çok hediyelik ürün var. Yılbaşına Özel Bambu hediye Sepeti içerisinde; Noel Baba Porselen bardak kupa, Marshmalow kardan adam, Yılbaşı Çam Ağacı desenleri ile süslenmiş ayaklı resim çerçevesi, yine yılbaşı ile özdeşleşmiş geyik baskılı mum, sevgilinizin ağzını tatlandıracak çam ağacı lolipop ve üzerinde “Mutlu yıllar” baskılı sabun bulunuyor. Bu şahane yılbaşı hediyesini sipariş etmeniz halinde renkli tül ile süslenerek adresinize kargo yapılıyor.
Konu Çizgisi

sevgiliye yılbaşı hediyesi

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Yılbaşı Kupa Bardak

Genellikle sevgililer arasında yılbaşı için alınan hediyeler ya çok klasik olur, ya da fazlası ile geleneksel! siz bu çizgiyi biraz bozmak ister misiniz? Yeni yılda sevgilinize hem romantik, hem de eğlenceli bir hediye düşünüyorsanız, Sevgiliye Özel Fotoğraflı Yılbaşı Kupa Bardak bunun için ideal. Yılbaşı kutlamalarında, geçin sevgilinizin karşısına ve kollarınızı iki yana açarak, var gücünüz ile, “Seni Bu kadar Seviyorum” diye haykırın. Bu özel an, sevgilinizin aklından hayatının sonuna kadar çıkmayacaktır. Ancak, yılın diğer 364 günü için bu hareketi sevgilinize sizin yerinize yapacak bir ürün varsa, o da Sevgiliye Özel Fotoğraflı Yılbaşı Kupa Bardak! Yılbaşı, aşkınız için bir milat olacaksa, artık bunun şerefine içilir. Yeni yılın ilk dakikalarında, çayınız veya kahveniz daha büyük mutlulukla içilecek! Zira, Sevgiliye Özel Fotoğraflı Yılbaşı Kupa Bardak üzerinde sevginiz var!

Konu Çizgisi

Erkeğe yılbaşı hediyesi

Erkeğe Yılbaşı Hediyesi & Erkekler İçin Özel Hediye Sepeti

Erkeğe son derece şık bir yılbaşı hediyesi ister misiniz? Görmekte olduğunuz aksesuar seti içerisinde, bir erkeğin günlük kullanımına uygun bir çok hediyelik ürün yer almakta. Daha hediye setini açmadan, Siyah hediye sepeti ile göz dolduran şahane mi şahane bir ürün! İçerisinde 1 adet erkek deodorant, 1 adet kişiye özel cüzdan(üzerine hediye edeceğiniz erkeğin ismi yazılabiliyor) ve 1 adet mavi erkek gömleği bulunuyor. Saymış olduğumuz bu üç ürün de son derece kaliteli ürünler. Eşinize ya da erkek arkadaşınıza, kullanışlı ve şık bir yeni yıl hediyesi için bu hediye sepetini gönül rahatlığı ile düşünebilirsiniz. Hediye sepeti ile ilgili detaylı bilgiyi, ürün görseli üzerine tıkladığınızda açılan hediye sitesi üzerinden görebilirsiniz. Ancak biz bu şahane ve erkeğe özel seti kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Konu Çizgisi

Erkeğe yılbaşı hediyesi

Erkeğe Özel Gömlek ve Kol Düğmesi

“Erkek Sevgiliye yılbaşı hediye seçenekleri neler?” Bu şekilde sorularla gidince daha mantıklı hediye fikirleri ortaya çıkıyor:) erkek için düşünülebilecek bir diğer özel yılbaşı hediyesi, Erkeğe Özel Gömlek! Son derece şık ve özel kutusunda satışa sunulan bu harika gömlek, aynı zamanda gösterişli kol düğmeleri ile birlikte. Özel hediye paketine sahip erkeklere özel gömlek, yılbaşı için erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize armağan edebileceğiniz şık ve güzel hediyelerden biri.
Konu Çizgisi

Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

Yılbaşı Hediyeleri – Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

Bir insanı nasıl görmek, istiyorsanız gözünüze öyle görünür! Ancak bazı insanlar vardır ki, ne yapsalar gözünüzde adeta bir melektir. Mesela sevgiliniz bunların başında gelir. Telefonunuzun adres rehberine bile O’nun ismini kaydederken “Meleğim” diye kaydedersiniz! Aslında bu sizin sevginizin büyüklüğünü işaret eder. O kadar çok sevmiş ve güvenmişsinizdir ki ona, sevgilinizden size hiçbir kötülük gelebileceğini aklınızın ucundan bile asla geçirmezsiniz! Şimdi o melek, güzel bir hediye sepeti ile yılbaşı akşamı ödüllendirilmeli! Biricik meleğinize yılbaşına özel bir hediye sepeti vermek isterseniz, Altın Kolyeli Sevgili Sepeti tam aradığınız yılbaşı hediyesi. Hediye sepeti içerisinde şirin bir ayıcık, kalpli kupa bardak, “Seni Seviyorum”yazılı kalp yastık, kırmızı jelatinle kaplı kalp çikolata ve son derece güzel tasarım bir altın kolye bulunuyor. Yılbaşı gecesi sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak ve bu geceyi unutulmaz günlerden biri haline getirmek için, Altın Kolyeli Sevgili Sepeti ideal bir seçim olacaktır.

Konu Çizgisi

anlamlı yılbaşı hediyeleri

Romantik Yılbaşı Hediyesi – Kişiye Özel Doğal Ağaç Oval Plaket

Yeni yılı sevgiliniz ile karşılayacağınız anlarda, Ona romantik ve uzun yıllar aklından hiç çıkmayacak bir yılbaşı hediyesi vermek ister misiniz? Kişiye Özel Doğal Ağaç Oval Plaket, en naturel hali ile işte size bu imkanı veriyor. Lazer işleme tekniği ile doğal ağaç üzerine işlenen fotoğrafınız ve sizin kendi düşüncelerinizden sevgilinize mesajınız Ağaç Plaket üzerine işleniyor. İster sevgilinize yeni yıl mesajınızı üzerine işleyin, ister en sevdiğiniz şarkının sözlerini, ya da isterseniz onun için yazdığınız özel bir şiiri. Her halükarda finalde ortaya inanılmaz romantik ve son derece dekoratif bir yılbaşı hediyesi çıkıyor. Kişiye Özel Doğal Ağaç Oval Plaket yılbaşı akşamı, eşinize, sevgilinize, annenize ya da babanıza armağan edebileceğiniz çok özel hediyelerden biri. Bu orijinal hediyeyi kişiye özel hale getirmek için gerekli alanları doldurmayı ve hediyenizi en az 2 iş günü öncesinden sipariş etmkeniz gerektiğini sakın unutmayın.
Konu Çizgisi

yılbaşı hediyeleri

Kişiye Özel Noel Baba Yılbaşı Yastığı 

Ailece yılbaşı kutlamaları arkadaşlarınızın, eş dost veya akrabalarınız evinde gerçekleşiyorsa, o halde hem son derece ilginç ve hem de yılbaşı mesajınızı içeren çok farklı bir armağan ile sizi baş başa bırakıyoruz. Kişiye Özel Noel Baba Yılbaşı Yastığı ile yılbaşı akşamı herkes çok keyiflenecek, yüzlerdense tebessüm hiç eksik olmayacak! Kişiye Özel olarak hazırlanan Noel Baba Yastık üzerine bu yastığı hediye etmek istediğiniz kişinin fotoğrafını ekletin, tonton dede Noel Baba’ya dönüşsün. Bir de üzerine komik mesajınızı yazdınız mı işe en muhteşem yeni yıl hediyesi karşınızda. Yılbaşı gecesinin en sağlam komikliği sizden gelsin!
Konu Çizgisi

Yılbaşı Hediyeleri

Sevgiliye Özel Fotoğraf ve Mesajlı Duvar Saati

Bırakın zaman aşkınızın üzerinde aksın! Sevgiliye Özel Fotoğraf ve Mesajlı Duvar Saatinin her milimetre alanını siz oluşturuyorsunuz. 1’den 12’ye saat rakamlarının her biri, sizin göndereceğiniz fotoğraflar ile döşeniyor. Saatin gövdesinde ise yine size ait özel bir fotoğraf yer alıyor! Sevgiliye Özel Fotoğraf ve Mesajlı Duvar Saati üzerine bir de özel bir mesaj eklediğinizde ortaya kusursuz ve çok romantik bir yılbaşı hediyesi çıkıyor. Bu Saat, aşkınızı yeni yılda duvarlara taşıyacak. Sevgilinize romantik bir yılbaşı hediyesi için hediye seçenekleriniz arasında bulunması gereken bir ürün!
Konu Çizgisi

bayana yılbaşı hediyesi

Bayanlara Özel Yılbaşı Hediyesi
& Aşk incileri Takı Seti

Sevgilinize, onun sizin için ne
kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebileceğiniz harika bir takı seti, aşk
incileri takı seti ile karşınızda! İstiridye içerisinde kolye, yüzük ve küpe
bulunan bu harika takı seti Yılbaşınü en güzel hediyesi olacaktır. İstiridye o
kadar enteresan bir canlı ki, salgıladığı enzimlerle, içerisinde bulunan deniz
kumundan, o göz alıcı, muhteşem, parlak incileri yapabilecek kudrette bir
canlıdır. Birbirinden güzel aşk incileri, sevgilinize kendisini çok özel
hissetmesini sağlayacak ve sevgilinizi çok mutlu edecektir. Bayan sevgilinize yılbaşına özel bir
hediye
bakıyorsanız, size aşk incilerini tavsiye ederim. Bu ürünü sevgilinizin
doğum günü için de düşünebilirsiniz.

Konu Çizgisi

Yılbaşı hediyeleri

Fotoğraflı Yılbaşı Çikolataları

“Gelecek yılı nasıl geçireceğiniz, yılbaşına nasıl girdiğiniz ile alakalıdır…” Siz de bu görüşe inananlardansanız, Yılbaşına özel hazırlanmış olan nefis Mutlu Yıllar Çikolatalar ile yeni yıla ağzınızı tatlandırarak girin. Yılbaşı konseptine uygun olan Mutlu Yıllar Yılbaşı Çikolataları 9’lu,16’lı ve 25’li seçenekleri ile karşınızda. Yeni yıla anne babanız ile birlikte ailecek girecekseniz, beraberinizde bu çikolatalardan götürebilirsiniz. Yılbaşı gecesi Sütlü Mabel marka çikolatalar ile ağzınızın tadı yerine gelsin!

Konu Çizgisi

yılbaşı hediyeleri

Hediyelik İsme Özel Yılbaşı Yastık

Herkes yeni yıl mesajını, cep telefonu ile “kısa mesaj/SMS” olarak ya da e-mail olarak gönderirken, siz sevdiklerinize kutlama mesajınızı özel bir yastığa işlemeye ne dersiniz? Arkadaşlarınıza hem evlerinde kullanabilecekleri hem de üzerinde yeni yıl tebriğinizin yer alacağı Yeni Yıl mesajlı Yastık hediye edebilirsiniz. Kız arkadaşınız en romantik aşk filmlerinde bu yastığa sarılıp duygulanacak. Erkek arkadaşlarınız ise en heyecanlı futbol maçlarını bu yastık ile yaşayacak! Kalıcı ve orijinal bir yılbaşı hediyesi olarak bu ürünü de seçenekleriniz arasına almanızı tavsiye ediyoruz.

Konu Çizgisi

Anlamlı yılbaşı hediyeleri

Romantik Yılbaşı Hediyesi & Sonsuzluk Yüzük

Kız arkadaşınız ile uzun süren bir birlikteliğiniz var ve aklınızdan O’na romantik bir evlilik teklifi yapmayı geçiriyorsanız, yılbaşını bekleyin! Yılbaşı akşamı kız arkadaşınızı güzel bir akşam yemeğine çıkartın! Sevgilinize ne şekilde evlilik teklifi yapacağınızın konuşmasını daha öncesinde prova yapmanızda yarar olacaktır! Yılbaşı gecesi O’na evlilik sözü vereceğiniz o özel dakikalarda cebinizden Pırlanta Aşk İzi Yüzüğü çıkartın! Daha ilk görüşte kız arkadaşınız bu yüzüğe aşık olacak! İçerisinde “Love” yazısı bulunan Pırlanta Aşk İzi Yüzük, el yıkanırken parmaktan çıkarılsa bile, parmak üzerinde “Love” izi bırakıyor! Pırlanta Aşk İzi Yüzük aşkınızın yılbaşındaki en büyük ispatı olacak!
Konu Çizgisi

2015 Yılbaşı İçin Noel Baba Şapkası ve Kostümleri

Yılbaşı eğlencesi şimdi başlasın! Yeni yılın en tanıdık simalarından ve yeni yıl ile özdeşleşen Noel Baba’nın meşhur şapkası şimdi size özel! Yılbaşı gecesi sizi havaya sokacak ve kutlamalarınıza müthiş bir renk katacak olan Noel Baba Şapkası son derece orijinal bir ürün! Bu şapkanın ön tarafında ise isminiz yer alıyor. Kişiye Özel İsim İşlemeli Noel Baba Şapkası, partilerinizin ve yılbaşı kutlamalarınızın en şık aksesuarlarından biri olmaya aday! Yumuşak kadife kumaştan imal edilmiş olan Noel baba Şapkasının arkasında ise, orijinaline sadık kalınarak beyaz ponponu bulunuyor. Şapkanın kafaya geçirilen beyaz bölümü elastik olup, yetişkin erkek, yetişkin bayan ve çocukların kullanımına da uygundur. Yılbaşına özel hazırlıklarınızda Kişiye Özel İsim İşlemeli Noel Baba Şapkası vaz geçemeyeceğiniz çok şık bir aksesuar. Aşağıda diğer yılbaşı şapkalarını görebilirsiniz.
Yılbaşı HediyeleriYılbaşı KostümleriYılbaşı kostümleri
Yılbaşı hediyeleriYılbaşı hediyeleriyılbaşı kostümleri
Konu Çizgisi

2015 Yılbaşına Özel Hazırlanmış Boş Hediye Kutuları

Uzun bir araştırmalar sonunda hediyelerinizi belirlediniz, sonra bütçenizin elverdiği ölçüde gidip onları satın aldınız, veya internetten sipariş verdiniz ve adresinize ürünler teslim edildi. Şimdi sıra bunları en iyi şekilde paketlemeye geldi! Şimdi bahsedeceğim şey, Sürpriz veya ilginç bir hediye değil, ama hediyeyi şık gösterecek bir ürün. 8 Adet Hediye Kutusu! Annenize hediye aldınız, Eşinize hediye aldınız, Sevgilinize Hediye aldınız veya çocuklarınıza ve babanıza, Arkadaşlarınıza hediye aldınız. Bu hediyeleri bu şık ve yılbaşına özel olarak hazırlanmış hediye kutularına koymak isterseniz, aşağıda sizler için boş şekilde satışa sunulan hediye kutularına yer verdik.

yılbaşı için hediye kutusuBoş Karton hediye KutusuYılbaşı için hediye kutusu kalpli

Konu Çizgisi

Bayan Sevgili için Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Evlilik ne enteresan şey. Allah öyle bir sabır veriyor ki, bir ömür boyunca, eşiniz ile birlikte yaşlanıyorsunuz ve hayata dair acı tatlı her şeyi birlikte göğüslüyor, birlikte paylaşıyorsunuz. Bunun için erkek ve kadın çiftlerin sevgilerinin ve aşklarının öyle büyük olması gerekiyor ki, yoksa başka türlü sanırım kimse böyle bir birlikteliğe katlanamaz. Bir düşünün bakalım, sekiz saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra, yanınızda oturan şahsı belki de hayatınız boyunca görmek istemezsiniz. Ama eşiniz için bir ömür feda etmeyi göze alabiliyorsunuz. Muhteşem bir şey! Yılbaşında sevgilinize gelin güzel bir sürpriz yapalım. Sizin ve eşinizin isimlerini, oldukça şık ve sağlıklı bir yastığa yazalım ve o yastığa da “Seni Seviyorum” yazalım. Ya da fotoğrafınıza özel bir yastık tasarlayalım! Yılbaşı için inanılmaz güzel bir hediye seçiyorsunuz emin olun. Kişiye özel aşk yastıkları Yılbaşı için en iyi hediyelerden biri. Aşağıda sizlerin için yılbaşında sevgilinize hediye edebileceğiniz romantik yastık modelleri yer almaktadır. İstediğinizi seçin ve sevgiliniz bu yılbaşında unutulmaz bir hediye ile mutlu edin!

Sevgiliye yılbaşı hediyesiSevgiliye romantik yılbaşı hediyesiYılbaşı Hediyesi güzel
Konu Çizgisi

2015 Yılbaşı Hediyeleri & Kişiye Özel Duvar Saatleri

Yılbaşı için alınabilecek en iyi hediyelerden bir diğeri de, sevgilinize, kendi mesajınızdan hazırlayacağınız veya birlikte çektirmiş olduğunuz fotoğraflara özel hazırlanacak olan kişiye özel duvar saati hediye etmek olacaktır. Yılbaşı hediyesi olarak bir sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden biri de budur. Sevgilinizin odasında veya iş yerinde, en güzel köşeyi kapacak olan bu duvar saatleri, Yılbaşı için en iyi hediyelerden. Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi hep Türkçe ifadelerle “Seni Seviyorum” diye belirttiniz. Yılbaşı için bir değişiklik yapıp, çok iyi bir Yılbaşı hediyesi olan ve İngilizce Seni Seviyorum demek olan I Love You duvar saatine, ikinizin ismini yazdıralım mı ne dersiniz? Bence çok harika olur. Hem hangi lisanda söylenirse söylensin, Seni seviyorum sözü dünyanın en güzel iki kelimesini oluşturuyor. Çünkü sevgi kalp ile ilişkili bir şey ve bunun lisanla, ırkla hiçbir alakası yok. Sevgi gerçekten her şeyin üstünde ve çok kutsal bir şey! Yılbaşında romantik ve sevgilinizin gönlünü okşayacak özel bir hediye arıyorsanız, bu duvar saatleri tam size göre.

yılbaşı hediyeleriyılbaşı için özel hediyelerYılbaşı için özel hediye fikirleri
Konu Çizgisi

Yılbaşına Özel Hazırlanmış Hediye Sepeti

Bazı hediyeler vardır, sadece belirli günler ve belirli kişiler içindir ve o güne özel anlamlar içerir. Tasarımı , içeriği hatta kutusu bile özeldir. Lafı dolandırmadan, resmini gördüğünüz bu hediye sepeti Yılbaşıne özel olarak üretildi. cıvıl cıvıl olan ve aşkı anlatan renklerle süslenmiş kutu içerisinde, porselenin doğallığı ile yoğrulmuş, sizin ve sevgiliniz için aşkımızın halleri basklı iki adet kupa bardak bulunmakta. Bitmedi! kırmızı kalp nakışlı bir el havlusu, kalpli metal kutusu içerisinde denizden çakıl taşları şeklinde ağzınıza layık “seni seviyorum” yazılı çikolatalar. Yine bitmedi! kalpli tealight mumlar. Daha ne olsun. Yalnız kendimi bir an boğazda sefer yapan varpurlardaki seyyar satıcılar gibi hissettim birden. Yılbaşı için, erkek sevgilinize alınabilecek en iyi hediyelerden biri.

Yılbaşı Hediyeleriyılbaşı hediye sepetiYılbaşı Hediye sepeti
Konu Çizgisi

2015 Yılbaşına Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası

Özellikle bayanlar için bu sözü söylüyorum, bütün bayanlar kendilerine duyulan sevgiyi, somut olarak karşılarındaki erkeklerde görmek ve hissetmek isterler. Yani bayanlar sevgide eylem arayan taraftır. Erkek ise, sevgi belli etme konusunda, istisnalar kaideyi bozmaz ama, pasif olan taraftır. Erkekler sürekli sürekli, aşk oyunları oynamayı pek sevmezler. Bilmiyorum yanılıyor muyum? Kısacası kadınlar, kendilerini onure eden, sevgisini belli eden, bu konuda samimi ve sıcak davranan erkekleri daha çok beğenirler. Neyse nasihat etmeyi bir tarafa bırakarak, Sevgilinize, Yılbaşında ne hediye almayı düşünüyorsunuz veya ne hediye alacaksınız bilmiyorum ama bu Yılbaşında sevgilinizi mutlaka gururlandırın! Onun harika bir insan olduğunu, çok iyi bir sevgili veya eş olduğunu hissettirin. Bu sertifika size bu konuda destek olacaktır. Ayrıca sevgilinize takdim edeceğiniz bu sertifika ile, bu Yılbaşı onun için unutulmayacak bir Yılbaşı olacak, sizin hediyeniz ise unutulmayacak bir hediye olacaktır.
Sevgiliye güzel yılbaşı hediyesiSevgiliye romantik yılbaşı hediyesiyılbaşı hediyeleri sevgiliye
Konu Çizgisi

Anlamlı Yılbaşı Hediyeleri & Yılın En iyi Sevgilisi Oscarı

Yılbaşı için kız arkadaşınıza yüzlerce hediye seçeneği içerisinden, hala bir hediye seçemediyseniz, size özelleştirilebilir bu Özgürlük Anıtı Oscar Heykelci’ğini önerebilirim. Kız arkadaşınıza Yılbaşında duygularınızı kalıcı bir şekilde ifade etmenin en iyi yolu, üzerinde size ait sözlerin olduğu, sizi anlatan bir hediye vermek olacaktır. Muhtemelen siz sevgilinize Yılbaşı için başka hediyeler bakacak ve o hediyelerden birini alacaksınız, ancak benim önerim bu hediyenin yanında, bir de onu onurlandırıp, mutlu edecek ve sevginizi ölümsüzleştirecek bir hediye daha vermeniz olacaktır. Oscar heykeli bu türden özel bir hediye. Üzerinde “Yılın En çok Sevileni Oscarı”-“Yılın en iyi Sevgilisi Oscarı”-“2015 yılının en çok beğenileni Oscarı” gibi sözler yazabilirsiniz. Takdir sizin.
Anlamloı yılbaşı hediyelerideğişik yılbaşı hediyeleriyılbaşı hediyeleri
Konu Çizgisi

yılbaşı için hediyeler

1 YORUM

  1. Merhaba, Lütfen eklenmesini istediğiniz hediyeler konusunda, sizler de fikirlerinizi burada bizlerle paylaşınız… Sizce Sevgiliye, Anneye, babaya, Karı-Kocaya, Çocuklara alınabilecek en güzel, en özel yılbaşı hediyeleri neler olmalı? Sevgiliye yılbaşı için en özel hediye sürprizler nasıl olmalı? Bu konuda başta bana, sonrasında, rehberlik olması veya fikir vermesi açısından blog okuyucularına faydalı olacak düşüncelerinizi lütfen esirgemeyin…

    Bu arada tüm okuyucularımın yılbaşını kutlar, hepinizi hayat boyu hediyelere boğulmanızı dilerim:))) Neydi Sloganımız? "Çünkü Hediye Kalpten gelir…"

CEVAP VER