Sevgiliye İlginç Hediyeler

Erkek ve bayan sevgiliye ilginç hediyeler. Hediye kategorisi içerisinde en dikkat çekici ve en fazla sürpriz içeren hediyeler kuşkusuz ilginç hediyelerdir. İlginç kelimesi zaten başlı başına dikkat çekici bir kavramdır. Bir de bunun hediye dönüşmüş halini varın siz düşünün. Gerçekten de, sevgilinize veya sevdiklerinize unutulmayacak sıra dışı bir hediye alacaksanız, bakmanız gereken başlık, ilginç hediyeler başlığı olmalıdır. Bugünkü konu başlığımız, sevgiliye ilginç hediyeler olduğundan, genelde sevgiliye alınabilecek ilginç hediye fikirleri ve ilginç hediyeler üzerine odaklanacağız. Hemen şunu belirtmek istiyorum, gerçekten yakın bir arkadaşınıza doğum günü için ilginç bir hediye alabilirsiniz, ilginç hediyenizi aldığında onun göstereceği olumsuz tepki sonradan onarılabilir ama sevgilinize ilginç bir hediye düşünüyorsanız, bence bunu bir kez daha düşünün! Ya da daha sonraya erteleyin derim. Sevgilinize ilginç bir hediye almak sizin için riskli olabilir. Belki de romantik bir hediyeye bakmak sizin için daha uygun olur. Çünkü ilişkinizin biraz olgunlaşmış olması gerekir. ilişkinizin henüz başındaysanız, hediye alma konusunda bence risk almamalısınız. Bu benim fikrim.

Sevgiliye İlginç Hediye Fikirleri


İsmini Dövme Yaptırdım Kupa Bardak

İsmini Dövme Yaptırdım Kupa Bardak

Sevgilinizin isminin kolunuza dövme olarak nasıl durduğunu hayal edebiliyor musunuz? İşte bu hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz en ilginç ve en psikopat kupa bardak modeli.. Kişiye özel İsmini Dövme Yaptırdım Kupa Bardak, sevgilinize verebileceğiniz en ilginç hediyelerden biri. Sevgilinize Doğum günü gibi, yıl dönümü gibi özel bir gün için bir hediye araştırıyorsunuz ve cesurca bir karar alıp, hediye konusunda daha önce denenmemiş, ilginç bir hediyeyi gözünüze kestiriyorsunuz. Cesaretiniz için öncelikle sizi kutlarım. Çünkü siz hediyenin kolay olanını değil, zorunu seçmişsiniz ve ayı zamanda bir risk de göze almışsınız. Çünkü genelde insanların hediye konusunda beklentileri daha çok klasik hediyeler olduğu için siz bu kuralı bozmuş sayılıyorsunuz.

Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati

Tekerlek Saat

Diğer taraftan İnsanın sevgilisine hediye seçmesi, hele hele, bu hediye bir de ilginç hediyeler kategorisinde ise, sevgilisinin bu hediyeyi nasıl değerlendireceği ve bu hediyeye nasıl tepki vereceği konusu gerçekten kolay şey değildir. Şu konuda içiniz rahat olsun, sevgiliniz hediyenizi beğenir mi beğenmez mi bilmem ama sevgilinizin ilginç hediye kutusunu açtığında en azından çok şaşıracağını bilebiliriz. Zaten sizin de ilginç bir hediye seçmenizin nedeni sevgilinizi şaşırtmak değil miydi? Tekerlek tasarımlı duvar saati ile erkek arkadaşınıza hiç alışık olmadığı en değişik hediyelerden birini verebilirsiniz.

sevgiliye ilginç hediyeler

Adını Ağaçlara Yazdım Kanvas Tablo

Hem romantik, hem de ilginç sayılabilecek bir diğer hediye önerimiz ise, ağaçların üzerinde isminizi görebileceğiniz bu ilgi çekici kanvas tablo. Sevgilimize normal, romantik hediyeleri geçtik, bir de başımıza ilginç hediye çıkardılar! Ama olmaz ki böyle! İnsan sevgilisine klasik hediyeler seçerken bile zorlanıyor, sevgilisinin bu hediyeye nasıl bir reaksiyon göstereceğini kestiremiyor, bir de sevgiliye ilginç hediye alıp başımıza iş mi alacağız? Laf gevelemeyi bırakıp, sevgiliye Doğum günü hediyesi veya yıl dönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak alınabilecek ilginç hediye tavsiyelerine geçelim. Sitemde güzel bir vakit geçirmeniz dileği ile

Fotoğraflı En Yakışıklı Erkek Madalyonu

Kişiye Özel Yılın En Yakışıklısı Madalyon

Sizi en bunalımlı anlarınızda gülümsetmeyi başaran, en sıkıntılı anlarınızda telefondaki bir sözü ile hayatınızı normale sokan ve hayatınızda sürekli neşeyi ve espriyi ustalıkla koymayı başaran yakışıklı erkek arkadaşınıza, bu madalyonu armağan etek şart oldu! Yakışıklı sevgilinize bu doğum gününde, gurur verici ve yüzünü gülümsetecek en güzel hediye seçeneklerinden biri olan madalyon hem çok ilginç, hem de oldukça etkileyici. Yılın en yakışıklı erkeği madalyonunu sevgilinizin fotoğrafına ve kişi kısmına erkek sevgilinizin ismini yazılması suretiyle hazırlanıyor. Doğum günü için en güzel erkek hediyelerinden biri olacağını düşünüyorum.

sevgili cüzdanı

Kişiye Özel Sevgililik Cüzdanı

Kız arkadaşınıza şimdi önereceğimiz hediye ürün ile mükemmel bir sürpriz hediye tasarlayabileceksiniz. Nasıl mı? Tıpkı evli çiftlerin taşıdıkları evlilik cüzdanı şeklinde tasarlanan Sevgililik Cüzdanı ile. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan Sevgili Cüzdanı sevgilinize armağan edebileceğiniz en orijinal hediye üründür. Kişiye özel olarak hazırlanan cüzdanın iç kapağı üzerine 2 adet fotoğrafınız basılıyor ve size özel bir cüzdan tasarlanıyor. Sürpriz dolu bir hediye olan Sevgili Cüzdanını tasarlamak ise son derece kolay. Yapmanız gereken ilk şey, sevgilinize ve size ait fotoğraflarınızı yüklemek ve aşkınızın başlama tarihini girmek:) Hepsi bu kadar basit.

ilginç hediye fikirleri

Dinamit Alarm Saat

Her sabah yatağımızdan uyanır ve belirsizliklerle dolu bir güne merhaba deriz. Aslında bugün bile macera ve adrenalin dolu bir sürü gelişmeler yaşayabiliriz. Çünkü gün 24 Saat! Bu süre boyunca hayatımızda bir çok sürpriz gelişme ya da aksiyon dolu maceralar söz konusu olabiliyor. Mesela bugün hayatımızın aşkıyla tanışabiliriz. Mesela bir binanın altından geçerken önümüze bir saksı düşebilir:) Uçağa yetişmek için filmlerde rastladığımız kovalamaca sahnelerini bizzat kendimiz yaşayabiliriz. Tıpkı aksiyonu ve hareketi bol filmlerdeki gibi. Eğer maceraperest ve aksiyondan hoşlanıyor ve sabahlara güne tıpkı film kahramanları gibi uyanmak istiyorsanız, yatağınızın baş ucunda mutlaka bir Dinamit Alarm Saat olmalı… Sıra dışı ve enteresan görüntüsüyle dinamit saat her sabah sizi heyecan dolu bir güne kahramanlar gibi uyandıracak! Dilerseniz bu ilginç ürünü sevgilinize de hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Instagram Yastık

Kişiye Özel Instagram Yastık

Çağımızın en ilgiyle takip edilen web siteleri hiç kuşkusuz ki sosyal paylaşım siteleri. İnsanlar bu platformlarda, daha fazla sosyalleşmekte ve özel dünyalarının kapılarını herkesle paylaşmakta! İşte bu sosyal paylaşım sitelerinden biri de Instagram… Dünya’nın en popüler fotoğraf paylaşım sitelerinden biri olan Instagram ile sevgilinize harika bir hediye sürprizi yapmak ister misiniz? Şöyle ki, sevgilinizin instagram profiline girin ve en beğendiğiniz 9 fotoğrafını seçin! Daha sonra seçmiş olduğunuz bu özel fotoğraflardan Kişiye Özel Instagram Yastık hazırlansın. Kız arkadaşınıza, sevgilinize, sevdiklerinize ve tüm dostlarınıza ilginç ve aynı zamanda popüler bir hediye arıyorsanız, instagram yastık tam size göre. Instagram hesabınızda sakladığınız fotoğraflarınız, gerçek yaşamda kullanabileceğiniz en şirin eşyalardan biri olan yastıklara dönüşsün! Beyaz,kırmızı ve siyah saten üzerine baskı yapılır ve elyafı ile birlikte gönderilir.

Sevgiliye Aşkımın Tapu Senedi

Sevgiliye Aşkımın Tapu Senedi

Kız arkadaşınıza aşkınızın tapusunu vererek, Ona hayatı boyunca asla unutamayacağı en ilginç hediyelerden birini verebilirsiniz. Aşk, tartışmasız kalpten gelen çok özel bir duygu ama, galiba biraz da yürek işi! Herkesin öyle kolay kolay hakkını verebileceği bir şey de değil! Aşka paha biçilemez ama, kesinlikle aşkın da bir bedeli vardır! İşte bugün bu bedeli ödemenin zamanı geldi! Kız arkadaşınıza, biricik sevgilinize hem son derece sürpriz, hem de oldukça orijinal bir hediyeyi birlikte hazırlayalım mı? Kişiye Özel Aşkımın Tapu Senedi ile, biricik sevgilinize olan büyük aşkınızın bedelini orijinal bir Tapu şeklinde sunabilirsiniz!

Gökkuşağı Gece Lambası

Gökkuşağı Gece Lambası

Belki de günlerdir kız arkadaşınıza yapmayı düşündüğünüz hediye sürprizi için özel bir armağan arayıp durdunuz! “O hediye senin, bu hediye benim” gezip yüzlerce hediye arasında gezip dolaştınız! Hiçbiri kafanıza yatmadı mı? Ama eminim ki, sürpriz hediye arayışınız gökkuşağının en güzel renklerini sevgilinizin odasına yansıtacak Gökkuşağı Gece Lambası ile bir son bulacaktır. Çünkü görmekte olduğunuz bu özel ürün, ortama yaydığı gökkuşağı renkşeriyle şahane bir atmosfer yaratıyor. Haliyle de sevgilinize hem ilginç, hem de asla unutamayacağı çok orijinal bir armağanı bu ürünle verebilirsiniz.

sevgiliye alınabilecek ilginç hediyeler

Fotoğraflarınıza Özel Sihirli Kupa Bardak

Sevgilinizi şaşırtmaya hazır olun! İçerisine sıcak içecek konulduğunda renk değiştirerek gizli fotoğrafları gösteren sihirli kupa, Ona verebileceğiniz en farklı hediye seçeneklerinden biri. Sabahları çay veya kahve içmeden güne başlamak sizin için bir kabusa mı dönüşüyor? Daha ofise adımınızı attığınızda, ilk yaptığınız şey kupa bardağınızı alıp, kendiniz için kahve mi hazırlamak? Demek ki, kahve veya çay sizin vazgeçilmezleriniz arasında! Bir de görmemeye asla dayanamayacağınız sevgiliniz tabi! Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak ile hem kahvenizi keyifle yudumlayabilecek, hem de çok özlediğiniz sevgilinizi o an karşınıza görebileceksiniz!

çakmaklı kol saati

Çakmaklı Kol Saati

Erkek arkadaşınızı çok şaşırtacak ve kesinlikle çok ilginç bulacağı bir diğer hediye seçeneği ise Çakmaklı Kol Saati. Fiyatı diğer tavsiye ettiğim hediyelerin üzerinde ancak gerçekten biraz sonra okuduklarınızı görünce bu hediyenin bu fiyata değdiği konusun da siz de eminim benimle aynı fikirde olacaksınız! Evet hemen izah edeyim; Efendim! Bu ürün aslında hem çok zarif bir çakmak, hem de acayip şık bir kol saati. Nasıl oluyor peki? Çakmaklı kol saatinin sırrı şu; Metal saatin gövdesi üzerinde yer alan ve kenarlarına basılınca tıpkı çakmak gibi yanan kısmı! Hem saat olarak, hem de çakmak olarak kullanılabilen bu özel ürün, erkek sevgilinize en ilginç hediyelerden biri olacak.

Dönen Küp Resim Çerçevesi

Dönen Küp Resim Çerçevesi

İsteriz ki, annemiz, babamız, sevgilimiz, eşimiz veya çocuğumuza ait fotoğraflar her an karşımızda olsun. O özel fotoğraflara her baktığımızda hem özlem giderir hem de kendimizi daha iyi hissederiz. Şimdi sizlere hem içerisine sevdiklerinizin 6 adet fotoğrafını koyabileceğiniz hem de masanıza renk katacak harika bir ürün Dönen Küp Resim Çerçevesini sunuyorum.

ilginç hediye fikirleri

Fermuar Kulaklık

Kulaklık ile müzik dinlemek inanılmaz keyiflidir. Ama bu keyfi bozan şey ise, kulaklık kablosunun sürekli olarak birbirine dolanması durumudur. Siz de kulaklıklarınızın birbirine dolaşmasından sıkıldıysanız ve bu sebeple müzik keyfiniz kesintiye uğruyorsa size bu keyfinizi kesintisiz hale sokacak güzel bir kulaklık önereceğim.? Fermuar Kulaklık ile bulunduğunuz mekanda tarzınızı ve farkınızı yansıtın! Tıpkı kıyafetler üzerinde yer alan fermuar şeklindeki tasarım şimdi bu şık kulaklıklarda hayat buldu. Fermuar Kulaklığı ister sonuna kadar açık kullanın, isterseniz fermuarı kapalı tutun! Ya da, kulaklarınızda bangır bangır müzik dinlerken fermuarı bir açıp, bir kapayıp müziğe ritmine kendinizi verin.

sevgiliye özel ilginç hediyeler

Sevgiliye İsim Yazılı Makyaj Aynası

Kişiye Özel İsim Yazılı Makyaj Aynasının metal plaka yüzeyine, sevgilinizin isiminin yazılmasıyla hazırlanıyor! Bu ürünü görüp de, “Bunun neresi ilginç?” dediğinizi duyar gibiyim. Kişiye Özel Cep Aynasını çok ilginç bir hale getirebileceğiniz gibi, çok romantik bir hale de getirebilirsiniz. Sevgilinizle en romantik fotoğraf karesini seçtiğinizde ayna romantik bir görünüme kavuşacak, ilginç bir fotoğraf seçtiğinizde ise ortaya ilginç bir hediye çıkaracaksınız! Bizim tavsiyemiz bu üründen romantik bir hediye yaratabilirsiniz. Bayanların çantalarının olmazsa olmazı aynalar şimdi artık kişiye özel!

Katlanabilir Babet Ayakkabı

Katlanabilir, Taşınabilir Babet Ayakkabılar

Vücudumuzun tüm yükü, gün boyunca sürekli ayaklar üzerine biner. Hele hele gün içerisinde oturma ve dinlenebilme fırsatı bulamayan insanlarda ise ciddi şekilde ayak veya topuk ağrıları baş gösterir. Bir de Bayanların sırf şık görünmek uğruna giyindikleri şu topuklu ayakkabılar da yok mu! Topuklu ayakkabıların bel ve ayak sağlığı açısından ne kadar zararlı olduğu artık bilimsel olarak da kanıtlanmış durumda! Madem topuklu ayakkabılar giyilecek ve bu kadınlar için olmazsa olmaz! O halde bunu bir düzene sokma vakti geldi! Şimdi size harika bir üründen bahsedeceğim! Topuklu ayakkabılarınız ile iş yerine kadar gittiniz, masanıza kuruldunuz. Sonra? Sonrası şu çantanızdan son derece şık Katlanabilir Babet Ayakkabılarınızı çıkartıp, topuklu ayakkabılarınızın yerine giyiyorsunuz! Akşam olduğunda yine Topuklu ayakkabılarınızı tekrar giyinir ve evinize doğru yola koyulursunuz! En azından gün içerisinde topuklu ayakkabıların, ayaklarınıza ve sırtına vereceği zararı, en asgari seviyeye düşürmüş olursunuz! Aynı şey düğün ve davetler için de geçerli. Çantanızda Katlanabilir Babet Ayakkabı olduğu sürece, acı çeken ayaklarınız kurtulmuş olacak! 36-41 ayak numara aralığında seçenekleri bulunan Katlanabilir Babet Ayakkabılar ile işiniz bittiğinde rulo haline getirip, ister çekmecenize, isterseniz çantanıza koyuyorsunuz! Sevgilisine ilginç, kullanışlı ve sağlık açısından yararlı bir hediye düşünüyorsanız, zarif ve son derece şık görüntüsü ile Katlanabilir Babet Ayakkabılar tam size göre bir hediye…


Dolar Bayan Cüzdanı

Dolar Bayan Cüzdanı

Bayanlar Dolar’larım, Euro’larım yok diye sakın üzülmeyin… Çünkü çantanızı zengin gösterecek özel tasarımlı bir dolar cüzdanınız var. Dolar Bayan Cüzdanı sayesinde çarşıda, pazarda, alış veriş merkezlerinden tüm dikkatler dolar görünümlü cüzdanınız üzerinde olacak! Dünya’nın en çok kullanılan para birimi olan 100 Amerikan Doları çantanızı süslemeye ve paralarınızı saklamaya geliyor. Üzerinde 100 dolar baskısı bulunan Dolar Bayan Cüzdanı ile gözler dolarlara doysun. İlginç tasarımı dışında bu cüzdanın diğer klasik cüzdanlardan hiçbir farkı yok. İçerisinde 2 adet kağıt para bir adet fermuarlı bozuk para, 4 adet kredi kartı ve bir adet şeffaf kimlik gözü bulunmaktadır. Bayan sevgiliye ilginç ne hediye alınabilir diye merak ediyorsanız, eminiz ki sevgilinizin çok beğeneceği 100 dolar bayan cüzdanı hediye edebilirsiniz.


Sevgiliye ilginç tasarımlı hediyeler

Pırlantalı Nar Bileklik

Çarşıdan Aldım Bir Tane, Eve Geldim Bin Tane. bilmecesi, Pırlantalı Nar Bileklik ile sevgi dolu bir anlam kazanıyor! Gözleriyle, gülüşüyle, aklıyla kalbinize taht kuran biricik sevgilinize, sıra dışı tasarıma sahip Pırlantalı Nar Bileklik armağan ederek O’na verdiğiniz değeri en anlamlı şekilde gösterebilirsiniz! 14 Ayar altın kaplama olan ve üzerinde yer alan 0,01 karat pırlantası ile de anlamına değer katan Pırlantalı Nar Bileklik, tüm özel günlerde sevgilinize alabileceğiniz en iyi hediye alternatiflerinden biri!


Kişiye Özel Aşk Faturası

Kişiye Özel Aşk Faturası

Kişiye özel olarak hazırlanan bu son derece orijinal armağan ile, hem sevgilinizin belki de başka nedenlerden dolayı bozulan moralini yerine getirecek, hem de uzun yıllar asla unutamayacağı, masasının üzerinde, sehpasında, TV ünitesinde gururla sergileyebileceği çok sıra dışı bir hediye vermiş olacaksınız! Bu sıra dışı ve benzersiz armağanı, dilerseniz sevgilinize doğum günü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi, alelade bir günde de armağan edebilirsiniz!


sevgiliye ilginç hediyeler

Bluetooth Hoparlör ve Telefon Hoparlörü

Teknoloji hayatımıza her geçen gün yepyeni ürünler sunuyor. Hayatımızı kolaylaştıran, renklendiren ve keyif katan ürünlerden biri de Punchbox ürünü! Punchbox nedir ve ne işe yarar? Punchbox aslında kablosuz şık bir hoparlör. Bluetooth teknolojisi sayesinde, cep telefonumuzdan sesli iletişim yapmamızı sağlayan yepyeni bir cihaz. Yine Bluetooth teknolojisi kullanan tablet bilgisayar, diz üstü bilgisayar gibi cihazlardan aldığı sesi dışarı veren bir harika bir hoparlör sistemi. Punchbox kullanarak cep telefonunuzdan alamadığınız müzik keyfini bu güçlü hoparlör sayesinde alabileceksiniz. Aynı zamanda yine cep telefonunuzdan yapmış olduğunuz sesli görüşmeleri “speaker phone” özelliği sayesinde tele konferansa çevirebilirsiniz. Ürün ile birlikte gelen USB ve 3,5 mm jack ile Bluetooth Hoparlör ve Telefon Hoparlörü bu ürünü destekleyen tüm cihazlara bağlayabilir, müzik keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Punchbox’ı cep telefonunuza tanıtığınızda size gelen tüm aramaları bir dokunuşla cevaplayabilir, telefonunuza dokunmadan karşı tarafa sesinizi rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Punchbox üzerindeki yer alan ses düğmesi için de kullanılan şık butona basmanız halinde hoparlör cep telefonunuzun Bluetooth’u algılamasını sağlar. Kullanımı son derece basit olan kablosuz hoparlör ile, cep telefonunuzda, tablet bilgisayarınızda yüklü olan tüm şarkıları evde, ofiste, arabada doya doya gönlünüzce dinleyebileceksiniz. Dilerseniz bu şık ürünü cep telefonunuza dokunmadan arabanız içerisinde kullanın ve sürüş keyfinizi yarıda kesmeyin. Bu ürünü sevgilisine ilginç ve kullanışlı bir hediye arayan sevgili bayanlara şiddetle öneririm.

kız arkadaşa sürpriz hediyeler

Kişiye Özel Marie Claire Dergi Kapağı

Dergi kapağında nelerin yazılmasını istiyorsanız, bunu belirlemek. Sizin belirleyeceğiniz fotoğraf ve yazı ile hediyeniz en geç birkaç gün içerisinde adresinize gönderiliyor. Son derece şık bu dergi kapağı üzerine Sevgilinize İlan-ı Aşkta bulunabileceğiniz gibi,  O’na sürpriz bir evlenme teklifinde de bulunabilirsiniz. Bu sürpriz hediye ürün, en çok okunan magazin dergilerinden biri olan Marie Claire Dergisinin orijinaline sağdık kalınarak hazırlanmıştır. Maun renk resim çerçevesi içine yerleştirilen ve üzeri cam ile korunan kişiye özel magazin dergi kapağı, istendiği takdirde duvara da asılabilir. Masa üzerinde sergilenmek istenirse ürünün arkasındaki destek ayağı sayesinde masaüstü de kullanılabilir. Sevdiklerinize, doğum günlerinde sürpriz bir hediye tasarlamayı düşünüyorsanız bu ürün çok şık ve şaşırtıcı bir hediye olacaktır.


Sevgiliye ev hediyesi

El Mumluk

Erkek veya bayan sevgililere yönelik, romantizmin fitilini ateşleyecek harika bir yardımcı ürün. El şeklinde mumluk! İster günlük yaşamınızda kullanın, isterseniz de evinize geşen misafirlerinizi ağırlarken kullanın, her halükarda masanız çok dekoratif, şık ve modern bir görünüme kavuşacak. Baş parmak yukarı mumluk şimdi sizlerle. Gören herkesin ilgisini ve beğenisini çekecek olan bu mumluklar ile bulunduğunuz her ortamı daha neşeli ve romantik bir hale getirebilirsiniz. Fiyatı ile de dikkat çeken bu ürünü sevgiliye ilginç hediye önerilerim arasına alıyorum. Dekoratif ve etkileyici güzel bir ev hediyesi.


Kişiye Özel Blue Jean Dergi Kapağı

Kişiye Özel Blue Jean Dergi Kapağı

Kişiye Özel Blue Jean Dergi Kapağının hazırlanması için yapmanız gereken en önemli şey, sevgilinize ait elinizde bulunan en güzel fotoğraf karesini gün yüzüne çıkartmak! Gerisi ise son derece kolay! Göndereceğiniz 1 adet fotoğrafı beğendikten sonra, dergi kapağı üzerinde yazılmasını istediğiniz cümleleri belirliyorsunuz, bundan sonrası ise tasarımcıların işi… Kişiye Özel Blue Jean Dergi Kapağı ile finalde ortaya kusursuz, son derece ilginç ve kesinlikle mutluluk verici bir armağan çıkacak!


Kadınlar Her Zaman Haklıdır Kupa Bardak

Kadınlar Her Zaman Haklıdır Kupa Bardak

Örnekte gördüğünüz hediye ürüne geçmeden önce, duyduğumda beni çok güldüren çok özlü bir sözü sizinle paylaşmak isterim; “Bizim evde en son karar ben veririm! O da haklısın Karıcığım” Bir erkeğin aklından hiç çıkartmaması gereken, kulağına küpe etmesi gereken en önemli şey; Finalde kadınların haklı olduğu gerçeğini kabullenmek! Aksi halde yaşadığı hayat minik bir cehenneme dönebilir. Kadınlar Her Zaman Haklıdır Kupa Bardak işte bu gerçeği tokat gibi erkeğin yüzüne çarpıyor. Kadınlar Her Zaman Haklıdır Kupa Bardak üzerine iki tane Kural yazılı. 1.kural malum şudur; “Kadınlar her zaman haklıdır.” 2. Kural ise, kadınlar haksız olduğu durumlarda bile Kural 1, geçerlidir. Erkekler kadınların hemen hemen her durumda haklı olduğunu kabul eder de, kadınların birbiri ile olan ilişkilerinde durum nasıl? İki tarafta birbirinin haklı olduğunu düşündüğünde işte o zaman kızılca kıyamet kopar:) Kadınlar Her Zaman Haklıdır Kupa Bardak bayan sevgilinize, eşinize hediye edebileceğiniz en ilginç ve sıra dışı hediyelerden biri. Kadınların menfaatine olan böylesine güzel mesajlar içeren bu kupa bardağı hiçbir kadının geri çevireceğini düşünmüyorum.


pratik ilginç ürünler

Mini USB Vantilatör

Sıcak yaz günlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz şey serinlemek! Bulunduğumuz ortamda serinliği sağlamak için varsa klima çalıştırır, cam, pencere açar,  arada bir balkona veya dışarıya çıkmaya çalışır ve son olarak serinlemek için mümkün mertebe soğuk içecekler tüketmeye çalışırız. Ancak tüm bunları gerçekleştirmek her zaman mümkün olmaz. Özellikle bilgisayar karşısında veya masa başı iş yapmak zorunda olanlar her zaman bu kadar şanslı olmayabiliyorlar. Bu sınıftaki kişiler için harika ve oldukça pratik çözüm daha var; Mini USB Vantilatör. Mini USB Vantilatör dilerseniz sadece 2 Adet pil ile, dilerseniz sadece USB kablosunu takarak çalıştırabileceğiniz ve hiçbir kurulum zahmeti gerektirmeyen son derece pratik ve güzel bir ürün. Mini USB Vantilatör ile serinlemek artık her zaman ve her yerde mümkün olabilecek.


Sevgiliye ilginç ev hediyesi

Klozet Küllük

Görmüş olduğunuz minik bir tuvalet görüntüsündeki Klozet küllük evinize veya ofisinize neşe katmaya geliyor. Bu küllük aslında içerisinde bence çok orijinal bir mesaj da içeriyor. Sigara gibi kötü bir alışkanlığı olan kişilerin, sigara içmeyen kişilere vermiş olduğu rahatsızlığı göstermesi açısından mesaj dolu bir hediye! Belki de siz sevgilinize sigarayı bırakması yönünde bir çok telkinde bulundunuz ama o bunu pek de dinlemedi. Şimdi alacağınız bu Klozet şeklindeki küllük bu alışkanlığının aslında ne kadar kötü bir şey ile eşdeğer olduğunu daha iyi fark edecek ve sigarasının külünü ne zaman klozet küllüğe atsa aklına sizin bu mesajınız gelecektir. Gerçek klozet görüntülü bu küllük, sevgilinize sigarayı bırakması için gereken psikolojik desteği sağlayacaktır. Bu klozete sigara izmaritlerin artık rahatlıkla atabileceksiniz.


Sevgiliye Hediye

Hem Saat Hem de Gizli Kasa

Sevgilinize özel şeylerini kimsenin farketmeyeceği bir şekilde saklaması için bir hediye düşünür müsünüz? Cevabınız evet ise, gördüğünüz duvar saati aslında gizli bir kasa! Sevgiliniz için en özel kişisel eşyalar bu duvar saatinin içerisinde çok güvende olacak. Güzel ve dokaratif tasarımı ile göz dolduran bu duvar saati kanımca isabetli ve uygun ev-ofis hediyelerinden. Sevgiliniz belki pahalı bir takısını, İş yerinde ise kıymetli evraklarını v.s. tamamını bu duvar saati içerisinde saklayabilecek ve kimse böyle şık bir saatin içerisinde bu tarz önemli şeylerin olduğunu hiç fark edemeyecek. Hem sizin hem de sevgiliniz için çok farklı ve sıra dışı bir hediye deneyimi olacağı kesin. Ev hediyeleri seçenekleri arasında aklınızda bulunması gereken bir ürün.


Sevgiliye Hediye

Isınan Adam Mumluk

Günümüzde çok fazla kullanılmasa da, ortama kattığı müthiş romantizm etkisi sebebi ile mumların hala modasının geçtiğini düşünmüyorum. Sizler de benim gibi düşünüyorsanız ve ara ara nostalji olsun diye bulunduğunuz ortamda mum yakmayı düşünüyorsanız şimdi bahsedeceğim ürün sizin de ilginizi çekecektir. Efendim! Bu ürün bir mum ve mumluk! Ama oldukça etkileyici ve insanın kalbine dokunan bir ürün! Isınmaya çalışan bir adam figürü eşliğinde harika bir mumluk! Sevgilinizin veya sevdiklerinizin evinde hem dekoratif hem de dikkat çekici güzel bir ev hediyesi düşünüyorsanız ısınan adam mumluk tam size göre… Sevgiliniz bu hediyeyi gördüğünde eminim çok o da çok beğenecektir. Bu ürünü aynı zamanda öğretmenlere de doğum günü için veya öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz.


kız arkadaşa ilginç hediye

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak

Üzerine sizin belirleyeceğiniz 3 adet fotoğraf eklenebilen, Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak ile kız arkadaşınıza olan özleminiz artık sona eriyor. Bir sihirli kupa bardak olan (İçine sıcak su konduğunda siyah olan kupa beyaz porselen bardağa dönüşüyor ve 3 adet fotoğraf ile isimleriniz ortaya çıkıyor) Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak, sevgilisine sürpriz bir hediye vermeyi düşünenler için kesinlikle ideal ve son derece ucuz hediyelerden biri. Bu ilginç ve kullanışlı kupa bardak ile, iş yaşamınızı bundan böyle daha romantik ve daha keyifli hale getireceksiniz.


ilginç ürünler

Elma Hoparlörden Müzik Ziyafeti

Dinlemekten keyif aldığınız müzikler ikiye bölünmüş ve oldukça güzel tasarlanmış olan şık elma dilimlerinin tam kalbinde olacak. Işıl ışıl ve rengarenk elma şeklindeki hoparlör ile ihtiyacınız olan o kaliteli stereo sesi almakla kalmayacak, bununla birlikte çok havalı iki hoparlöre sahip olacaksınız. İster telefonunuza ister diz üstü bilgisayarınıza takıp o an müziğin keyfini yaşayın. Ergonomik tasarımı sayesinde rahatlıkla çantanızda taşıyabileceğiniz Mini Apple Speaker-Elma Hoparlör, piknkte, kampta, plajda veya otobüs yolculuklarınızda en fazla kullanacağınız ve yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün. Tak kullan özelliği ile, hiçbir ek donanıma ihtiyaç duymadan çalıştırabileceğiniz Mini Apple Speaker-Elma Hoparlör ile müzik keyfiniz kesintisiz devam edecek. Farklı renk alternatifleri de bulunan bu ilginç ve son derece güzel tasarlanmış ürünün, gece karanlığında kenarlarından ışık veriyor ve adeta görenleri büyülüyor. Mini Apple Speaker-Elma Hoparlör özellikle kız arkadaşınıza, üniversite öğrencilerine doğum günü hediyesi olarak verilebilecek son derece ideal bir hediyedir.


sevgiliye hediye

Uzaktan Kumanda Düzenleyicisi

Şimdi önereceğim ürün sevgilinizin günlük yaşamında özellikle evde geçirdiği vakitlerinde onu en çok sinirlendiren şeylerden bir: kaybolan kumanda problemine %100 çözüm getirecek bir hediye tavsiyesi. BlueRay, CD çalar, Televizyon, DVD, uydu sistemi ve Playstation derken her cihaza kumanda yetiştirmekten hepimiz sıkılmışızdır. En azından hepsini merkez bir noktada toplayarak bu çileyi biraz da olsa hafifletsek ne iyi olurdu değil mi? İşte Kumanda merkezi tam da bu sebeple icat edilmiş bir ürün. Artık uzaktan kumanda aramakla harcayacağınız zamanı daha fazla dizi seyrederek ya da oyun oynayarak harcayın! Evinizdeki uzaktan kumandalar için bir köşeyi şimdiden hazırlayın! Bir gazetelik görünümünde olan dekoratif ürün 4 uzaktan kumandayı rahatlıkla içine alabiliyor. Siyah ve Açık Gri renk seçenekleri var!


ilginç hediyeler

İçine Fotoğraf Konabilen Gece Lambası

İçerisine görmeyi en çok arzuladığınız fotoğrafınızı yerleştirin ve sadece fişe takın hepsi bu kadar. Fotoğraf arkasından yanan ışık hem fotoğrafı çok daha iyi sergileyecek, hem de bu fotoğrafı görüp mutlu olan siz, huzurlu bir uykuya dalacaksınız. Sizi gece uyku öncesi sürekli yanında görmek isteyen çocuklara korkularını yenmeleri için içerisinde sizin fotoğrafınızın olduğu bu tarz bir gece lambası düşünebilirsiniz. Fotoğraf Çerçeveli Gece Lambası ev hediyesi olarak da düşünebileceğimiz son derece ilginç ve ideal bir ürün.


Sevgiliye Hediye

iPhone Görünümlü Yastık

Bazı insanlar gerçekten telefonlarına aşık yaşarlar. Yeni modeli çıktı mı ne pahasına olursa olsun o telefona sahip olmak isterler. iPhone çılgınlığı da böyle birşey olsa gerek! iPhone telefon bu kişiler için bir yaşam biçimi olmuştur artık ve telefonlarını asla ellerinden düşürmek istemezler. Şimdi bahsedeceğim ürün iPhone’ aşığı sevgilinizi çok mutlu edecek bir ürün. Bu bir telefon değil yastık ama, sevgilinizin telefon hasretini dindirecek türde bir yastık! iPhone telefon menüsünde gördüğünüz simgelerin hemen hemen hepsini bu şık yastıklar üzerinde görebilirsiniz. Bu ürünü sevdiklerinize ilginç doğum günü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. iPhone çılgınlığı karşımıza bir yastık olarak çıkabiliyor işte! Neredeyse her işinize yarayan akıllı telefonunuza şöyle yeni bir uygulama çıksa da yüklediğinizde yumuşacık bir yastığa dönüşse, yorgun başınızı koyup rahatça uyuyabilseniz. Ne hoş olur değil mi? Ama maalesef öyle bir teknoloji şu an için yok. Şimdilik Iphone Görünümlü Yastık ile idare etmeniz gerekiyor. Teknoloji meraklılarının kaçırmayacağını düşündüğümüz Iphone Görünümlü Yastık hem yumuşacık hem de akıllı telefon görüntüsü ile çok orijinal.


Bayan sevgiliye ev hediyesi

Bayan Sevgiliye İlginç Hediyeler & Cindy Ayakkabı Çekeceği

Bazı insanlar günlük yaşamlarında kullandıkları en küçük eşyaların bile tarz olmasını ve dikkat çekmesini isterler. Bunda da aslında haksız sayılmazlar. Çünkü gerçekten de hayatımızda bizi mutlu kılan şeyler ufak tefek detaylardır ve bunlar hayatı daha eğlenceli ve daha çekilir hale getirir. Bu tip insanlar hayatlarında mükemmeli aramaya çalışır ve bu şeye ulaşana kadar geçirmiş oldukları yolculuk onları en az o şeyi buldukları andaki kadar mutlu eder. Yani bir ayakkabı çekeceği tavsiye etmek için nerden girip nerden çıktım değil mi? Gördüğünüz bu ürün de oldukça sıra dışı ve dikkat çekici bir ürün! Topuklu bir bayan ayakkabısı şeklinde ayakkabı çekeceği. Bayan sevgiliniz için düşünebileceğiniz harika bir ev hediyesi. Fiyatı konusunda da uygun bir hediye olduğunu düşünüyorum.


ev hediyeleri

Metal Adamlar Anahtarlık

Ev ve ofis hayatında insanı en çok çileden çıkartan şey, aradığınız şeyin olması gerektiği yerde olmamasıdır. Yani bir şeylerin kaybolması ve kaybolan o şeyi bulmak için sarf ettiğimiz enerji ve yaşadığımız sinir harbi gerçekten çok sıkıntılı bir süreçtir. Örneğin evden acilen çıkmanız gerekiyor ama evin ya da arabanın anahtarlarını bulamıyorsunuz. hem o an keşke kaybettiğim şeyi belirli bir yere koysaydım diye kendinize kızıyorsunuz hem de yetişmeniz gereken yere yetişemediğiniz için sıkıntınız artan bir tempo ile giderek yükselmeye başlıyor! Ama merak etmeyin bu hepimizin başına bu durum defalarca geldi. Dahi tasarımcılar tarafından tasarlanmış olan şimdi bahsedeceğim ürün, kaybolan anahtarlarınız için size harika bir çözüm sunacak! Bu ürün sayesinde evinizi acilen terk etmek zorunda olduğunuz anlarda, dakikalarca anahtar arama derdi yaşamayacaksınız. Bu anahtar saklayıcılar kolay ayırt edilebilmek için erkek ve kız olarak 2 ayrı versiyonda üretildi.


ilginç ev hediyeleri

Sevgiliye İlginç Hediyeler & Sahte Güvenlik Kamerası

Özellikle büyük şehirlerde birlikte çalışan karı-koca sabah evlerinden iş yerlerine çıkarlar ve gün boyu evlerinin güvenliği Allah’a emanet bir şekilde kalır. Bu duruma bir çözüm bulmak ve davetsiz misafirlere karşı bir takım caydırıcı önlemler almak kaçınılmaz olur. Evinize veya ofisinizi davetsiz misafirlerden korumak için pahalı kamera veya kayıt cihazları almak, böyle bir güvenlik sistemi oluşturmak size pahalı geliyorsa şimdi önereceğim sahte güvenlik kamerası sizi en az orijinal güvenlik kameraları kadar koruyacaktır. Bu cihazı orijinalinden ayıran tek yönü gerçek bir kayıt tutmaması ama zaten davetsiz misafirler için kayıt yapıp yapmamasından ziyade böyle bir güvenlik sistemi var mıdır, yok mudur bu ilgilendirir. Sevgilinizin evinin korunaklı ve güvenli olmadığını düşünüyorsanız bu ürünü sevgilinize de hediye edebilirsiniz. Hareket sensörü bulunan ve kırmızı ışık sinyali ile gerçek bir güvenlik kamerasından hiç bir farkı bulunmayab bu ürün tam istediğiniz özelliklerde bir ürün! Tüm hırsızlara bu ürün ile kolaylıkla göz dağı verebilirsiniz. Sahte Güvenlik Kamerası ile evinizde çalışan çocuk bakıcısı için daha özenli ve dikkatli davranması konusunda da sizlere yardımcı olabilir. Sahte Güvenlik Kamerası 14 cm boyutlarındadır. Hareket sensörlüdür ve 3 AA pil ile çalışır, piller verilen fiyata dahil değildir.


Sevgiliye ilginç hediyeler

Sevgiliye Farklı Hediyeler & Kişiye Özel Notlu Duvar Saati

Yoğun iş hayatı ve ofis yaşamı insanın aklını başından almaya yetiyor. Bir taraftan hiç susmayan telefonlar, bir taraftan gelen giden e-mailler, bir yandan fakslar derken bazen yapmak istediğimiz ama o iş hengamesi içerisinde unuttuğumuz şeyler olur. Bunun için sticker’lardan yararlanır ve hergün üzerine bir çok notlar alırız. Filanca iş yapılacak, filanca kişi aranacak, filanca yerin telefon numarası şeklinde bir çok not! Ancak bu notlar içerisinde bazıları bizim özel yaşamımızı ilgilendiren notlardır. Örneğin, sevgilimiz ile alakalı, örneğin ailemiz ile alakalı, ya da sağlığımız ile alakalı. Kişiye Özel Notlu Duvar Saati ile size özel en önemli 6 notu, duvar saati üzerine işleyip, saatinizi kendinize özel hale getirebiliyorsunuz. Kişiye Özel Notlu Duvar Saati üzerine evlilik yıl dönümü, eşinizin ya da çocuklarınızın doğum tarihi veya kız arkadaşınızın doğum tarihi gibi bilgileri ekleyerek, bu özel tarihleri artık asla unutmayacaksınız. Kişiye Özel Notlu Duvar Saati üzerine 6 adet not girebiliyorsunuz. Ofisinizde, zamanı öğrenmek için her saate baktığınızda, hem zamanı öğrenecek hem de aynı zamanda kendinize özel 6 adet mesajınızı görebileceksiniz. Bu son derece şık duvar saatini ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak armağan edin, ister kendi iş yerinizde kullanın. Bu arada, saat siparişinizi verirken, 6 adet notunuzu girmeyi de unutmayın!


Anneye Hediye

Sevgiliye Değişik Hediyeler & Gramofon Müzik Kutusu

Nostalji meraklılarına bomba gibi bir hediye tavsiyem olacak! Gördüğünüz ürün şık Gramofon Müzik Kutusu! Hazır Sevgilinizin Doğum günü de yaklaşıyorken, neden nostalji rüzgarları esmesin? Bu şık ürünü sevgilinize, yakın arkadaşlarınıza da romantik bir hediye olarak takdim edebilirsiniz. Orijinal bir Gramofona ait tüm detaylar ve incelikler bu ürün için hassas bir şekilde düşünülmüş ve Gramofon teknolojisi eskimiş olsa da estetik görüntüsü ve yumuşak sesi sebebiyle gramofon çekiciliğini günümüzde de hiç yitirmedi. Geçmişin bu nostaljik figürü, şimdi Gramofon Müzik Kutusunda tekrar hayatımıza geri dönüyor. Tüm detayların düşünüldüğünden bahsetmiştik, mesela, müzik kutusunun iğnesinin iğnesi, sesi ileten borusu, kurma kolu ve plağı aynen duruyor. Bitmedi, üstelik değerli eşyalarınızı, evraklarınızı, mücevherlerinizi ve bozuk paralarınızı saklayabileceğiniz bir de çekmecesi var. Gramofon Müzik Kutsunu çalıştırmak için gerçek bir gramofonda olduğu gibi kurma kolunu çevirerek kurmanız gerekiyor. Daha sonra çekmecesini açıyorsunuz ve müzik kutusunun üzerindeki plak dönerek yumuşak bir melodi çalmaya başlıyor. Gramofon müzik kutusunu yatağınızın başucuna yerleştirebileceğiniz gibi, Sevgilinize Doğum Günü hediyesi olarak alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.


Kütük Yastık

Sevgiliye İlginç Hediyeler & Kütük Yastık

Artık kırda ya da açık havada uyumak için çok da heveslenmeyin! Çünkü Kütük Yastık ile doğa evinize geliyor! Kendinizi adeta bir ağaç kütüğünün üzerinde uyuyormuş gibi hissedeceksiniz! Kütük Yastık, orijinal bir ağaç kütüğü şeklinde tasarlanmış olup, içi kaliteli dolgu malzemesi ile doldurulmuştur! Sıradan dikdörtgen şeklinde tasarlanmış olan yastıklardan farklı olarak, orijinal kütük görünümüne sadık kalınarak silindir şeklinde tasarlanmış bir ürün. Bu kütüğe sarılıp uyumak size inanılmaz keyif verecek! Ekran başında, uzanarak maç, film, belgesel izlemek hoşunuza mı gidiyor? Sarılın Kütük Yastığınıza televizyonunuzun keyfini iki katına çıkarın! Kütük Yastık ile bundan böyle uzun seyahatleriniz de daha mutlu bir şekilde geçecek! Keza, uzun otobüs ve uçak yolculuklarında herkes özellikle boyun ağrılarından şikayetçi olur! Alın yanınıza Kütük Yastık hem seyahatleriniz daha keyifli ve ağrısız geçsin, hem de kendinizi doğa içindeymişsiniz gibi hissedin! Bu son derece ilginç ve görenleri şaşırtacak olan ürünü, sevdiklerinize ev hediyesi ya da otomobil hediyesi olarak armağan edebilirsiniz.


ev hediyesi

Sihirli Aynalı Fotoğraf Çerçevesi

İşin sihri de şöyşe; Çerçeve içerisinde sensörler bulunmakta ve siz yaklaştığınızda sensör sizi algıladığı için o anda LED ışıklar sönüyor ve çerçeveniz aynaya dönüşüyor. Sihirli Aynalı Fotoğraf Çerçevesi ile konuya hakim olmayan konuklarınızı çok şaşırtacaktır. 1 adet USB kablosu ile çalışır On/Off butonu kapalı konumda iken ayna görevi görür. Sevgilinizin makyaj yaptığında kendisini, kalktığında ise sizin fotoğrafınızı görecek! Kesinlikle harika bir fikir! Ev hediyesi olarak öneririm.


Sevgiliye ev hediyesi

Antik Stil Magnetli Fotoğraf Çerçevesi

Harika tasarımı ve çok çok uygun fiyatı ile göz dolduran ev hediyelerinden bir diğeri son derece şık bir magnet-çerçeve. Antik Stile sahip Magnetli Fotoğraf Çerçeves! Bu ürün ile sevdiklerinizin fotoğraflarını buzdolabına tutturun, ve onlara olan hasretinizi bu şekilde giderin! Ev hanımları özellikle zamanlarının büyük bir kısmını mutfakta geçiriyor dolayısı ile böyle bir hediye onları çok mutlu edebilir. Sevdiklerinizi size sürekli hatırlatacak hem çok şık hem de çok fonksiyonel bir önerim var; Antika çerçeve görünümündeki bu fotoğraf çerçevesi magneti sayesinde buzdolabına kolaylıkla tutunuyor. Hem mutfağınızda dekoratif bir unsur olarak yerini alıyor, hem de özlemlerinizi bir nebze olsun gideriyor. Fotoğraf Çerçevesinin içine kendi resminizi yerleştirip sizi çok özleyen sevgilinize hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz. Bu ürünün göz alıcı üç renk seçeneği bulunuyor: Beyaz, siyah ve pembe!


İlginç Hediye Önerileri

İlginç Hediye Önerileri & Mini Lava Lamba

1960 yıllardan günümüze hala tüm dünyada büyük ilgi gören lava lambaların küçülmüş versiyonu ile karşınızda. Elinize alıp salladığınızda renkler ve ışıklar dünyasında büyülü bir yolculuğa girmiş olacaksınız. Lava lambanın hipnotize edici etkisinin olduğunu da belirtmek isterim. Şayet lava lamba hakkında daha evvel bir deneyiminiz yoksa, tam olarak neden bahsettiğimi anlamanız ne yazık ki mümkün değil. Ama Geç Kalmış da sayılmazsınız. Dokunmatik sensörü sayesinde, Mini Lava Lambayı salladığınızda aktif hele geliyor ve rengarenk ışıklar saçmaya başlıyor. Mini Lava Lamba ile inanılmaz bir şekilde stresiniz dağılacaktır. Çocuklara doğum günü hediyesi veya sevgililer gününde sevgilinize ilginç bir hediye olarak düşünülebilir.


sevgililer günü hediyesi

Sevgilinizi Yıldız Gibi Hissettirecek Tünel Ayna

Dünyaca ünlü pop starlar veya tiyatro sanatçıları, gösteri ve oyunlarından önce kendilerine ayrılmış bir odada, etrafında yüzlerce ışıl şıl aynanın karşısında makyajlarını yaparlar ya hani! Ben işte o aynaya bitiyorum. Sanatçının kendisini özel hissetmesi için sanırım, öyle bol ışıklı bir ayna tasarlanmış… Gerçi daha sağlıklı makyaj yapmaları ve kendilerini daha iyi görmeleri için olduğu kesindir de! Neyse şimdiki ürün, içerisinde bol ışık yansımasının olduğu özel bir çerçeve ayna! Siz de sevgilinizin kendisini özel hissetmesi için özel bir ayna arıyorsanız, buyurun! Sevgili için çok özel bir hediye olacağı kesin.


İlginç Sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye Enteresan Bir Armağan & Amfi Hoparlör

Müzik keyfinizi doya doya her ortamda yaşamak ister misiniz? Sevdiğiniz ve biraz yüksek sesle dinlemekten keyif aldığınız şarkılar, laptop, cep telefonu, iPad gibi cihazların dahili hoparlörlerinden maalesef çok fazla etkileyici olamıyor ve yüksek ses ile bizlere şarkı dinleme keyfi yaşatmıyor. İşte bu amfi tam da bu sebeple üretilmiş bir ürün. Sevgililer günü için sevgilisine ilginç ve sıra dışı bir hediye düşünenlere önerebileceğim bu ürün, 4 Adet AAA pil ile 6 Saat kesintisiz ve yüksek ses ile müzik keyfi yaşatıyor. Piknik veya tatillerde müzik keyfiniz yarım kalmayacak ve sevdiğiniz şarkıları doya doya yüksek sesle dinleme imkanı bulacaksınız. Belki de sevgiliniz ile sahilde, romantik bir akşam vakti, kumların üzerinde cep telefonunuzdan ikiniz için çalan şarkıları birlikte söyleyeceksiniz…


ilginç hediyeler

Dönebilen Şık Metal Resim Çerçeveleri

Bizim için oldukça önemli olan fotoğrafların sergilenmesi ve daha şık durması için, onları iyi bir resim çerçevesi içerisine koymak ve iyi bir yere asmak gerekir. Ancak çoğu zaman bu mümkün olmayabiliyor, neden mi? Mesela siz her an, oturma veya bakma açınıza göre fotoğrafları konumlandırmak ve doğru açıyla bakmak isteyebilirsiniz. Sabit resim çerçeveleri buna pek elverişli değildir. İşte tam bu noktada size önerim, şık bir metal çerçeveye sahip ve siz nereye dönmesini istiyorsanız, sağa sola, oraya dönebilen resim çerçeveleri imdadınıza yetişiyor. Oldukça güzel tasarlanmış resim çerçevelerini Sevdiklerinize hediye edip, onlarla en güzel anlarınızı, bu çerçeveler içerisinde sonsuza kadar yaşatabilirsiniz…


ilfinç hediye

Dekoratif Kitap şeklinde Saklama Kutusu

Evlerde ve ofislerde küçük çaplı ne kadar çok, ıvır zıvır eşyalar oluyor değil mi? Bulunduğunuz mekanın derli toplu gözükmesi için, saatlerce uğraşırsınız ama, gelişi güzel konmuş, üç tane kalem, bir kaç tane CD, faturalar, kumanda v.s. derken evler yine dağınık gösterir kendisini. Evinizde ve ofisinizde minik bir kütüphaneniz varsa, Kitap Şeklindeki bu saklama kutusu, kütüphanenizin bir elemanı gibi gözükecek ve ortamdaki ufak tefek ne kadar eşya varsa, hepsini içinde saklayacak. İşte etraftaki ıvır zıvırı veya cebinizdekileri saklamanın en akıllı yolu: Kitap Kutu. Dışarıdan bakıldığında yan yana ya da üst üste dizilmiş kitaplar gibi görünen bu kutuda aslında size ait bambaşka şeyler var…


orijinal hediyeler

Sigara Dumanını Çeken Araba Küllük

Sigara Dumanını Çeken Araba Küllük sayesinde artık bulunduğunuz ortam duman altı olmayacak! Özellikle pasif içici konumundaki sigara içmeyen kişiler sanıyorum ki bu ürüne bayılacaklar. Araba şeklinde, oldukça sevimli tasarlanmış olan Sigara Dumanını Çeken Araba Küllük sigaranın yol açtığı olası zararları en aza indirir. Sigara Dumanını Çeken Araba Şeklindeki Küllük nasıl çalışıyor hemen söyleyeyim. Bu ürünün içerisinde bulunan karbon filtre özelliği sayesinde, ortamda serbest halde dolaşan hem sigara dumanı, hem de kötü kokuları içerisine hapseder. Artık sohbetleriniz duman altı olmayacak! Sevimli bir oyuncak araba şeklindeki Sigara Dumanını Çeken Araba Küllük sadece sigara dumanını çekmek için değil, aynı zamanda mutfakta, salonda, banyoda ya da ofisinizde oluşan Kötü Kokuları da yok eder. Bu ilginç ürünü bulunduğunuz ortamda hava temizleyici olarak da kullanabilirsiniz. Kullanımı da çok kolay olan ürün, kapağını açtığınız anda hemen çalışmaya başlar. Sigara Dumanını Çeken Araba Küllüğün mavi, kırmızı, sarı, ve yeşil renk seçenekleri bulunmaktadır. Sigara Dumanını Çeken Araba Küllüğü ister 2 adet AA boy pil ile, isterseniz de bilgisayarınızın USB bağlantı noktasından çalıştırabilirsiniz. İlginç, orijinal ve oldukça sevimli görünen, son derece yararlı olan bu ürünü, ev hediyesi, ofis hediyesi olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


sevgililer günü hediyeleri

Duvarlarında Yıldızların Dansı & Yıldız Projektör

Son bir haftan beri, akşam saatlerinde, televizyon kanalarında Maya Takviminde yer alan, 21 Aralık 2012 tarihinde, Dünya’nın sonu kehaneti hakkında tartışma programlarını izledim durdum. Aslında, ben bu kehanete öteden beri pek itibar etmedim, sadece astronomi, kehanetler, dinler tarihi ve uzay hakkında bilgilere merakım olduğu için bu tartışma programlarını izledim. En çok dikkatimi çeken tartışma programı, dün gece Haber Türk Kanalındaki Öteki Gündem adlı program oldu. Sirius Başkanı Haktan Akdoğan’a göre; Aslında Maya’ların kastettiği şey; 21 Aralık’ın Dünya’nın sonunun gerçekleşeceği bir tarih olmadığını, aksine; Dünya’nın yeni bir çağa, bu tarihten sonra gireceği konusunda yaptığı yorumdu. Ayrıca, Dünya 21 Aralık sonrası yeni bir kozmik kuşağa girmiş ve Dünya’nın manyetik alanı inanılmaz ölçüde bozulmuş, insanoğlunun bu tarihten sonra, yeni gelişmelere hazırlıklı olması gerektiği hakkında verdiği bilgiler oldu. Neyse bu konular bir tarafa bırakacak olursam. Evinizde bol yıldızlı, romantik ve masalsı seksi bir atmosfer yaratmak istiyorsanız görmüş olduğunuz bu yıldız ışıklı projektör lamba, evinize inanılmaz bir ambiyans katacak. Çocuk odalarına da gidebilecek harika ve dinlendirici bir gece lambası olarak da düşünebilirsiniz… Yıldızların altında uyumak onlar için oldukça keyifli olacaktır…


ilginç hediyeler

Bayan için İlginç Hediye & Kulak iPhone Kılıfı

Başka hiç bir şeyde olmadığı kadar Cep telefonu konusunda hepimiz yeniliklere oldukça açığız. Elimizdeki telefona ait yeni bir gelişme veya yeni sürüm bir model mi var? Hoop! soluğu hemen teknoloji marketlerde alırız. Telefon almakla iş bitti mi sanıyorsunuz? Bence aceleci davranmayın! Daha bunun koruma camı var, daha bunun kılıfı var sonra efendim, şarj ve kulaklık derken bir telefon maliyeti kadar, o telefona ait aksesuar ediniriz. Telefon aksesuarı demişken, iPhone cep telefonu olanlar için oldukça ilginç ve güzel bir kılıf önereceğim şimdi! Telefonunuzun koruma kılıfının kulak şeklinde olmasını ister miydiniz? Mesela erkekseniz, küpeli bir bayan kulağı kılıfı oldukça dikkat çekici olacaktır, veya bayansanız favorileri uzun ve sakallı bir erkek kulağı şeklinde kılıf oldukça enteresan olacaktır. Ya da siz iyisi mi, kendi cinsinizden bir kulak koruma kılıfı edinin, tercih sizin.


ilginç hediye

Farklı ve Orjinal Hediyeler-Fermuar Kitap Ayracı

Kitap okuma alışkanlığının kazanılması süreç isteyen bir iştir. Yani malum; toplum olarak ne gazete, ne da kitap okumayı severiz. Belki bahsedeceğim mazerete bazılarınız katılmayacak ama, bence okumayı istediğimiz kitaplar da biraz bütçemizi sarsıyor açıkçası. Kitap okuma konusunda devletin biraz daha kitap fiyatlarının aşağı çekilmesi konusunu gözden geçirmesi gerekiyor. Elbette bu benim naçizane fikrim. Şimdi önereceğim ürün, şayet kitap okumayı seven biriyseniz ve kitap okuduktan sonra kaldığınız sayfa konusunda size yardımcı olmasını istediğiniz şık bir ayraç arıyorsanız, buyurun size fermuar şeklinde orjinal bir kitap ayracı…


ilginç hediye

iPhone Cep Telefonu Şeklinde Cep Aynası

Kadınların, anahtarlıklarına, cep telefonlarına dikkat ettiyseniz, genellikle taşıdıkları bütün objeleri kişiselleştirmek istediklerini fark edersiniz. Nasıl mı? Mesela Cep telefonunun arkasına bir nazar boncuğu stickeri yapıştırırlar, Araba anahtarlarına sevimli bir ayıcık iliştirirler, bayan çantalarına incik boncuk serpiştirirler. Aynı durum erkeklerde araba konusunda geçerlidir. Erkekler de arabalarına, özeleştirme çabasındadırlar. Yani erkekler fabrika çıkışlı orijinal bir otomobili kendi zevklerine göre dönüştürme çabasındadırlar. Neyse demek ki, kadın ve erkek sahip oldukları ürünlerin özel olmasını istemekteler. Ne kadar uzattım yaw! Gördüğünüz bu ürün iPhone Cep Telefonu şeklinde bir cep aynası. Bayanlar bu aynayı çok beğeneceklerdir. Yılbaşı, doğum günü hediyesi için uygun fiyatlı, orijinal bir şey arıyorsanız tavsiye ederim.


ilginç hediyeler

Çok Yorulan Sevgiliye Hareketli Mini Masaj Aleti

Şehir yaşamı, uzun seyahatler, hareketsiz bir yaşam ve benim gibi masa başı iş yapanlar için, eklem yeri ağrıları veya boyun ağrıları belli bir süre sonra ciddi bir sıkıntı kaynağı olmaya başlayabiliyor. Bunu önüne geçmenin en iyi yolu spor veya belirli periyotlarla egzersiz yapmaktır. Ama gelin görün ki, bir çoğumuz bırakın spor yapmayı, ailesini bile yeterli derecede görmeye zaman bulamıyor. Ben de tam bu noktada çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve özellikle sırt ve boyun bölgelerinize, hatta saçlarınızda dökülme oluyorsa, kafanız üzerinde kan damarlarında gezdirebileceğiniz portatif bir masaj aleti öneriyorum. Bu ürünün en önemli özelliği her yere rahatlıkla taşıyabilmeniz ve pil ile çalıştırabilmeniz, uzun seyahatlerde yanınızdan ayırmayacak olmanız. Erkek arkadaşınıza, eşinize, kankanıza veya babanıza farklı bir yılbaşı veya doğum günü hediyesi arıyorsanız uygun fiyatı ile dikkat çeken bu hediyeyi önerebilirim.

1 YORUM

  1. Sevgiliye ilginç hediyeler için diğer sayfalarda da hediyeler var. Daha fazla hediye fikirleri için Lütfen diğer sayfalara da bakınız…

CEVAP VER